Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - LKS 22.08.2011

strona 8/8

1 2 3 4 5 6 7 8

23 sierpnia 2011, 00:48 / wtorek
@ret

Mówiąc szczerze, to ja sądzę, że to tylko kurtuazja. Obrona ŁKS była dziurawa nawet mimo tego, że stał w niej autobus. Jedynie och bramkarz robił dobrą robotę.
23 sierpnia 2011, 00:52 / wtorek
Kurtuazja albo, jak to ktoś określił, "brak kontaktu z bazą". Nie wiadomo co gorsze. Lenczyk jakoś potrafił powiedzieć, że po 1:3 i niezbyt imponującej grze u siebie, Śląsk jedzie godnie pożegnać się z Ligą Europejską w Bukareszcie, a nasz... Kurtuazja po meczu z cienkim ŁKSem.
23 sierpnia 2011, 00:54 / wtorek
odnośnik

"Dojście do strzału w meczu z łodzianami naprawdę nie jest czymś, czym wypada się chwalić."
23 sierpnia 2011, 00:57 / wtorek
Myślę, że kurtuazja to najmniejszy problem Kafara. On musi szybko wymyślić, jak ograć Wisłę. Bo o ile normalnie porażka przy Reymonta wliczona byłaby w bilans zysków i strat, o tyle po takim początku sezonu nie ma już mowy o kontrolowanej stracie punktów.
23 sierpnia 2011, 01:00 / wtorek
@Simek

Taaa. Tylko doczytaj do końca . Dziennikarzyna - geniusz wyżej ocenił Pietrowskiego (5) niz Nowaka (4) i Lukjanovsa (4) :D Kurwa, niewidomy nam mecz referuje.
23 sierpnia 2011, 01:08 / wtorek
Pewnie oceniał tylko na podstawie spier*olonych zagrań, a że Pietrowski miał mniej czasu to spier*olił mniej niż Wania albo Nowak.

Kafar, ni chuchu, nie wymyśli jak ograć Wisłę, a już na pewno nie szybko.
23 sierpnia 2011, 01:17 / wtorek
A od kiedy to Grzesiu Król jest dziennikarzem na Weszło? Widać przecież jak w mordę, że on tylko ocenił mecz, a artykuł pisał kto inny, bo jaki byłby sens, żeby jego nazwisko wpisać w nawias przy ocenie meczu?

Nie zmienia to faktu, że osoba która pisał ten artykuł tym jednym zdaniem zargumentowała to co wielu z was z Tobą na czele nie widzi, że nie liczy się liczba strzałów, a to co siedzi w bramce i jeśli nadal nie zauważyłeś różnicy to Amika i Śląsk za to dostały 3 punkty, a my żadnego.
23 sierpnia 2011, 01:26 / wtorek
wybacz, dostaliśmy 1 pkt, a to dlatego, że ŁKS mając o połowę mniej strzałów na bramkę niż my popisał się taką samą skutecznością i też nic nie wpadło do naszej siatki. Powinieneś pisać list z pretensjami do Ekstraklasy dlaczego dostaliśmy tyle samo punktów co ŁKS skoro mieliśmy 2 razy więcej strzałów jak oni...

PS. Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy ten duszek to kolejne wcielenie zaginionej w czasie i przestrzeni internetu galerianki vel. boldi?
23 sierpnia 2011, 07:05 / wtorek
Duch i inni ktorzy uwazaja ze zabraklo szczescia do wygranej z LKS to maja krotka i wybiorcza pamiec, jak typowi wyborcy peo pamietaja tylko to co chca pamietac.
Gdyby nie szczescie, ze Niedzielan i spolka nie potrafia strzelic nawet do pustej bramki to mecz z Cracovia powinien sie zakonczyc wynikiem 1-6. Gdyby nie szczescie, ze w poprzednim sezonie wszystkie druzyny poza Wisla graly piach to nie mielibysmy szans na puchary do ostatniej kolejki. Gdyby nie szczescie dwa sezony temu i stronniczy sedziowie to nie mielibysmy karnego w co trzecim meczu. Gdyby nie szczescie trzy sezony temu, ze Piast chcial spuscic zaboli to my bysmy spadli...
23 sierpnia 2011, 07:50 / wtorek
traore nie bylo w skladzie wiecie czemu poniewaz poklocil sie z kafarem
23 sierpnia 2011, 08:39 / wtorek
Szkoda mi trochę naszych piłkarzy. Widać było, że im się chcę, że walczyli, że gryźli trawę. Grali tak jak potrafili najlepiej. SZACUNEK ! Pretensje mam do Kafara. Głownie o słabe zmiany i błędy w ustawieniu drużyny. Skoro Benson przyszedł jako napastnik, to dlaczego nie gra jako napastnik ? Dlaczego zostaje zmieniony Wania, a nie Wiśnia, który mimo dobrego meczu od 70 min. oddychał "rękawami" ??? Dwa trzy wzmocnienia potrzebne na gwałt jeśli nie chcemy walczyć w dolnych rejonach tabeli.

Zawsze jestem za tym żeby trener pracował jak najdłużej w klubie, jednak w tym przypadku pewna formuła już się chyba wyczerpała.

Piłkarzy żegnały gwizdy, ze złości i rozżalenia niekorzystnym wynikiem. Niestety panie Kuchar i Kafarski. Oczekiwania na Pomorzu względem Lechii są na miarę jej stadionu.

Brawa dla młynarza i sektora dopingowego. Dla mnie SUPER !!!
23 sierpnia 2011, 09:17 / wtorek
A ja przekornie zapytam:
co winien Kafarski, że Nowak stojąc sam na sam zamiast iść na bramkę strzela z 16 metrów w bramkarza?
Co winien Kafarski, że Benson skacze wyżej od bramkarza i nie trafia w pustą bramkę?
Co winien Kafarski, że Sazankow z 4 metrów chce zabić piłką kibica na górnej trybunie sektora zielonego albo nie dochodzi do dośrodkowania w doliczonym czasie gry, z którego dośrodkowania taki Rudnevs strzeliłby trzy gole?
Co winien Kafarski, że Wania wali wprost w bramkarza a Nowak zamiast błyskawicznie zbierać się na nogi i dobijać woli się opalać?

Kafarski swoje za uszami ma i jestem coraz bliżej aby dołączyć do grupy tych co chcą jego natychmiastowej dymisji ale akurat wczoraj naprawę zabrakło wykończenia akcji, bo sytuacji mieliśmy w bród. Kafarski jest winien przede wszystkim, że nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia!
23 sierpnia 2011, 09:27 / wtorek
Czy ktoś mi wytłumaczy, czemu Benson zostaje kupiony jako napastnik, a gra na skrzydle? Przecież on nie ma ani szybkości, ani dryblingu tylko co 3 wrzutka w pole karne mu wyjdzie...
23 sierpnia 2011, 09:35 / wtorek
A ja przekornie zapytam:
co winien Kafarski, że Nowak stojąc sam na sam zamiast iść na bramkę strzela z 16 metrów w bramkarza?
Co winien Kafarski, że Benson skacze wyżej od bramkarza i nie trafia w pustą bramkę?
Co winien Kafarski, że Sazankow z 4 metrów chce zabić piłką kibica na górnej trybunie sektora zielonego albo nie dochodzi do dośrodkowania w doliczonym czasie gry, z którego dośrodkowania taki Rudnevs strzeliłby trzy gole?
Co winien Kafarski, że Wania wali wprost w bramkarza a Nowak zamiast błyskawicznie zbierać się na nogi i dobijać woli się opalać?

WIESZ CZEMU KAFARSKI JEST WINIEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BO ON TYCH LUDZI ZATRUDNIAŁ!!!!!!!!!!!!!
TO ON ICH SPRAWDZAŁ TESTOWAŁ ROBIŁ IM BADANIA I BÓG WIE CO JESZCZE!!!!!

Brakuje 30 pkt do utrzymania.
23 sierpnia 2011, 09:37 / wtorek
Nie ma dziś jednoznacznie dobrego rozwiązania - zmieniać czy nie zmieniać Kafara.

Po wczorajszym meczu byłem wściekły a jednak przyszła mała refleksja: poza meczem z Cracovią, Lechia nie gra w tym sezonie słabo, prowadzi grę, zaczęła dochodzić do sytuacji, tylko jest przeraźliwie nieskuteczna. Z jednej strony Śląsk w zeszłym sezonie zdobył w pierwszych 7 meczach 4 punkty a zmiana trenera dała mu wicemistrzostwo Polski, z drugiej: czy na pewno w miejsce Kafara znajdziemy "naszego Lenczyka" i będzie lepiej?

Ja bym osobiście trenera jeszcze nie zmieniał, ale przyznaję, że kieruję się teraz bardziej intuicją niż chłodnym spojrzeniem w ligową tabelę.

Co do meczu z ŁKS:

- mimo wszystko stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji, były niezłe ostatnie podania, zabrakło samego wykończenia (goli).

- podobała mi się gra Małkowskiego, Vućko, Harpetjana, Surmy i przede wszystki - WIŚNIEWSKIEGO (na pewno lepiej niż Dawidowski). pozostali przeciętnie lub słabo.

- słabe zmiany Kafara, jeśli nie były podtyktowane brakiem sił, to był strzał w kolano: Pietrowski, Sazankou i Dawidowski w miejsce Nowaka, Bensona i Lukjanovsa osłabiły nasz potencjał ofensywny.

- ŁKS to drużyna z dużą ilością doświadczonych graczy którzy ileśset meczów w życiu zagrali i widać było w końcówce mądrą grę i doświadczenie. Niemniej drużyna słaba, która może się w ogóle ze strefy spadkowej nie wydostać w tym sezonie.

- fajny doping.
23 sierpnia 2011, 09:42 / wtorek
Kafarski winien chociazby to , ze popelnia wciaz te same bledy . To juz za dlugo trwa. Wania mial slaby poczatek meczu , ale jak zaczal sie rozkrecac to go Kafar zdjal.
Tak samo jest z Pietrowskim. Ile jeszcze meczy ten kalek musi zagrac zeby Kafar zrozumial , ze on sie nie nadaje na ekstraklase. Sazankow wczoraj potwierdzil swoj instynkt strzelecki strzelajac z 5 metrow 15 metrow nad bramka.Frankowski takich sytuacji by wykorzystal 10 na 10. Co winien Kafar ? to , ze wciaz mowi, ze ma pelna kadre i nie potrzebuje napastnikow. Napastnika nie mielismy w zeszlym sezonie i nie mamy w tym. Kafar sprowadzil Bensona , ktory i tak gra na skrzydle. Tu nie ma zadnej logiki. Trzeba interweniowac poki nie jest za pozno bo bedziemy w czarnej dupie. Traore juz sie obrazil i jest zapewne na wylocie z klubu. To sie w glowie nie miesci jak mozna tak spierdolic przeprowadzke na taki stadion i szanse na lepsze jutro. Mlyn robi co moze , zeby przyciagnac ludzi na stadionl. Staraja sie , caly mecz doping do samego konca. Spiewaja przyspiewski zeby zaangazowac inne sektory na stadionie , zeby ich zarazic ale kurwa poki ktos nie pierdolnie w stol to bedzie padaka.
23 sierpnia 2011, 09:55 / wtorek
aha, jeszcze jeden mały plus: w przecywieństwie do meczu z ŁKSem zagraliśmy z linią pomocy :)
23 sierpnia 2011, 10:03 / wtorek
Czytam wszystkie opinie tu wylewane i jak to zawsze bywa najlepiej dać sobie zawsze trochę czasu aż głowa ostygnie i emocje opadną. Jak dla mnie projekt pt. T.Kafarski w tej formule już więcej Lechii nie da. Lechia dostała szansę od losu w postaci infrastruktury i jeśli chce dorównać pod tym względem sportowo to musi wpuścić "świeże powietrze" bo inaczej popadnie w marazm. Dziś tu i teraz Lechii potrzebny trener i napastnik którego T.Kafarski miał czas na znalezienie przez dwa ostatnie sezony jako trener. Pozdrawiam
23 sierpnia 2011, 10:08 / wtorek
Jak zwykle, tylko kibice nie zawodzą. Czy pan włąsciciel może odpowiedzieć jak można spierdolić taka szanse na budowę Wielkiej Lechii ? Rozumiałem wszystko przez ostatnie dwa lata, wybaczałem nieudolnośc zarządu i brak wyciagania wnisków po błędach trenera, ale teraz kurwa po przeprowadzce na nowy stadion wszystko powinno byc juz poukładane, przychodza nowi kibice, całe szczęście, że nie przyszło 12 tys dziwolągów z pierwszego meczu, a tu wielka dupa. Gdyby te gamonie z zarządu miały jakieś pojęcie o marketingu na każdym meczu, nawet przy kiepskich wynikach byłoby 20 tyś ludzi. Czt na tych telebimach w przerwie nie mozna puszczac jakiś archiwalnych zdjęć albo urywków starych meczów, czy w przerwie wzorem T29, np dzieci nie mogłyby stzrelać karnych, czy nie może być losowań nagród gadźetów dla kibiców? Osobiście nie lubię takich wygłupów ale jest to potzrebne na tym stadionie. Te barany chcą doprowadzić do frekwencji 6 tyś i zwalić na kibiców, że atmosfera jest nie taka na jaką oczekują. Kończąc, brawa dla dopingujących, jestesmy klasą sami dla siebie.
23 sierpnia 2011, 10:50 / wtorek
Panowie, wczorajszy mecz jasno pokazał w jak głębokiej d.. jesteśmy. ŁKS - beniaminek, ostatnia drużyna ligi... Nieporadność naszych napadziorów aż kuła w serce!! Apel do zarządu, ZATRUDNIJCIE TRENERA Z WIĘKSZYM DOŚWIADCZENIEM!! Jak dla mnie Kafar w obecnych warunkach, może pełnić rolę jedynie drugiego szkoleniowca....
23 sierpnia 2011, 10:56 / wtorek
możesz sobie apelować:) właśnie wytwór wyobraźni i pracy Kafarskiego ze sztabem i zarządu zaczyna rozkwitać pięknie. zaskakuje wszystkim co ma najlepsze na początek zabawy na nowym obiekcie.
teraz powinniśmy spodziewać się cen dumpingowych na kiełbaski i cole, a kiedy wszystkie biedronki w okolicy upadną, rzeka ludzi będzie biegała na mecze Lechii po zakupy.
moim zdaniem bardzo przyszłościowe...
23 sierpnia 2011, 11:15 / wtorek
"Sazankow wczoraj potwierdzil swoj instynkt strzelecki strzelajac z 5 metrow 15 metrow nad bramka.Frankowski takich sytuacji by wykorzystal 10 na 10. "

Problem w tym że u nas zawodnicy którzy przekroczą 30 uważani są za emerytów, a co dopiero ktoś z metryką Frankowskiego. Z drugiej strony zawodnicy typu powiedzmy Rudnevs - "nie tworzymy kominów płacowych" i tyle w temacie.

Gramy tym co mamy i nie łudzmy się. Wielka Lechia naszych marzeń to tylko marzenie. Lechia zawsze grając w ekstraklasie albo walczyła o utrzymanie albo była ligowym średniakiem. 8 miejsce w ostatnich dwóch sezonach to niestety wyznacznik pozycji Lechii. Takie wyniki jakie były w ubiegłym sezonie i niepowtarzalna szansa na podium już nie wróci. Śmieszą mnie teksty gości wychodzących ze stadionu "że na taka gre Lechię nie warto chodzić", "że jesteśmy jak Cracovia w zeszłym sezonie" etc. Na Górniku już takich wynalazków nie będzie i skład ten sam co na T29.

Spoko, luz, młodzieży i bez stresa, czy jak tam u was się teraz mówi - spaść nie spadniemy, bo są słabsi od nas. Został tydzień na wzmocnienie składu, jeszcze można kogoś solidnego próbować ściągnąć rzutem na taśmę wzorem ubiegłego roku. Z tym składem ani Kafar ani nawet Murinho nic nie zrobi. Grzechem głównym Kafara jest to, co powtarza od początku roku, że ten skład co ma mu wystarcza. Własnie widać po przeprowadzanych w trakcie meczu zmianach.
23 sierpnia 2011, 11:17 / wtorek
Bedziemy sie musieli z nim do konca rundy przemeczyc chyba ,ze piorun Kuchara trafi i nagle go wywali. Oby tylko nie bylo sytuacji gorszej niz z pejsami w zeszlym sezonie bo mozemy sie z tego nie pozbierac. Widac jednak ,ze z rundy na runde jest coraz gorzej, nie dosc iz na kilku pozycjach mamy miernych grajkow to teraz doszlo do tego slabe przygotowanie fizyczne ,bo widac ze po meczu sa bladzi jak papier i wygladaja jakby potrzebowali kroplowki (wyjatkiem Pietrowski bo on zawsze tak wyglada). Jakies punkty pewnie jeszcze zdobedziemy ale ile i z kim to nie mam pojecia bo w tym momencie to jak wrozenie z fusow. Najgorsze jest to ,ze nikt w klubie nie czuje sie winny i nie ma planu uzdrowienia sytuacji. Mysle ,ze mecz z Gornikiem bedzie odzwierciedleniem tego gdzie jestesmy pod wzgledem pilkarskim jak i kibicowskim (juz nie bedzie piknikow z biletami) i wlasnie po tym meczu bedzie mozna wyciagac jakies wnioski bo w tym momencie jest rozpierducha totalna i nie ma kto tego ogarnac ze szkoda dla wszystkich stron.
23 sierpnia 2011, 11:20 / wtorek
Wynik taki jaki przewidziałem.
Teraz tyły z Wisłą, remis z Górnikiem i tyły z Koroną... remisy u siebie (bo przegrać na BA nie wypada) i porażki na wyjazdach. Aż do skutku, czyli... zwolnienia Kafara.
Nadal będę kibicował piłkarzom w heroicznych bojach o jego pozbycie się.

Brakowało mi "pozdrowień" dla szóstego kwietnia i białych chusteczek...
23 sierpnia 2011, 11:22 / wtorek
Wania po pierwszej połowie nie powinien już pojawić się na boisku (w drugiej było lepiej ale ogólnie za taką grę to ja mu dziękuję).
Brak pressingu, taki zespół jak ŁKS przyciśnięty przy wyprowadzaniu piłki momentalnie by się gubił a to dawałoby szansę na szybkie rozegranie piłki (czyli to co podobno lubimy najbardziej). Dołożyć do tego należy koszmarną skuteczność. Każdemu z nas wydawało się, że Benson będzie grał na szpicy, ale on sam twierdzi, że woli grać na skrzydle i pewnie dlatego Kafar go tam wystawia. Zastępstwo dla Surmy to jest konieczność, bo Surma wg. mnie coś niedomaga, kilka kompletnie nieudanych zagrań i to w ważnych momentach przy szybkim wyprowadzaniu piłki. Doping rewelacja.
23 sierpnia 2011, 11:58 / wtorek
Powiem tak- nie wiadomo kogo tu winić- polityka informacyjna klubu szwankuje.

Skupmy sie na faktach:

Prezes- przedewszystkim facet który rozwój Lechii ma głęboko gdzieś( no może niezbyt, bo im większy rozwój klubu tym lepiej idą mu udziały) , nie przeznacza kasy, słodko nawija makaron na uszy gadką o wielkiej Lechii, nie robiąc nic- patrz transfery by to zmienić- sportfive który niby załatwił nie daje nic kasy, uzurpował sobie prawo do pozyskanie lotosu- Lechia bez niego byłaby silniejsza, tylko blokuje jej rozwój. mam tylko pytanie gdzie sa prawnicy klubu, by zając sie tym jego matactwem- jakim prawem uzurpuje sobie Lotos? Obiecał gwaizdy- nie ma ich, obiecał budzet nie ma go. przyjezdza raz na ruski rok- prezesuje kozaczy sobie, a cięgi za jego słodkie pierdzenie zbiera zarząd i kafar( sa również winni słabych wyników). jeśli nie wywiązuje sie z zobowiazań i obietnic, robi śmietnik z gęby, czemu nie spotyka sie z krytyką? Śmiem twierdzić ze puki nikt- czytaj stowarzyszenie kibice, nie zareaguje- protest, petycja, może jakas flaga- "kuchar gdzie te budżety, transfery? " nie wiem

Sponsorzy- kuchar, lotos, sprtfive dfają łacznie 6 mln- główni sponsorzy, przecież to śmiech na sali- jak jest ze statutem- czy go ustalają Lechia strzeliła sobie w stopę? chyba niestety tak. przez kruczki prawne kuchar i sportfive nie dają kasy. płaci lotos- w takim razie , placczyński i kuchar- won!!!

Zarząd- na pewno wykonali kawał pracy by Lechia miała miejsce w elicie i ten piekny stadiom- jenek jest prezesem Lechia operator- mega duzo robotuy- wzieli to na siebie. niestety boją sie ryzyka- nie mają wpływu na właściciela, sami sie ubezwłasnowolnili- bez transferów beda całyczas pod presja, a kuchar bedzie napierdalał uśmiechniętyw rózowym polo po monciaku.

Trener- sam nie wiem, czy jest idiota bo ślepo wieży w wykonawców których ma i jako dyrektor sportowy nie sprowadza nikogo godnego uwagi- ok machaj niezły, benson poprawny, ja mam putanie- jak na łks mozna wyjsc systemem 1-4-6-0? przeciez to zakrawa o śmieszność- jak masie wykonawców to ok , jak nie niech zmienia taktykę, przede wszystkim Lechii brakuje serca do walki, kombinacyjnie grają,ale co z tego? niech grają skutecznie. jego rolą jest to by zaskoczyć przeciwnika, wykrzesqć z druzyny coś nowego- niestety ta drużyna kafara umiera z kazdym meczem- szkoda, w zeszłym roku niemal o tej poże grali najlepsza p[i.łkę w lidze- moze zabrakło doswiadczenie, umiejetności- fakt jest taki- nie da sie oglądac tego czerstwego gówna.

Piłkarze- na plus : machaj- najlepszy zawodnik - przyszedł z 3 ligi a gra lepiej od wyjadaczy, dobrze wania( ale mało produktywnie) benson jest leniwy i nie za bardzo kuma o co chodzi kafarowi. surma walczy, qle to nie to co rok , 2 lata temu. airapetjan- fajnie z przodu,ale z tyłu juz mniej fajnie.

Dramat:

Dawid- po co on gra- jako wychowanek Lechii powinno mu zależeć na dobru swojego klubu- niech idzie do bałtyku grać z włodarem. miał asyste przy bramce bensona- wow- ale ciezko było to zgrac- stadiony swiata. napastnik jest od strzelani bramek- on tego nie umie wiec niech nie gra i odchodzi- Lechia to nie przystanek dla emerytów.

Deleu- co sie stało z tym goście w tym roku to jakiś koszmar- w zwszłym roku najlepszy prawy obrońca ligi- teraz chaos, błedy w ustawianiu , cykliczne straty

K. Bąk- zawalił 2 mecze, gra jak nieporadny junior

Nowak- słaby i stary, prochu juz nei wymysli- dzieki za wszystko ,a le odejdz

Pietrowski- ja nie wiem ile jescze mozna forować taniego wychowanka w drużynie? bez jaj ikry i wyobrazni- udał mu sie mecz z legia i zmiana z polonia bytom, trochę mało co nie? Jak wchodzi na murawe wiesz że nic sie nnie zdarzy, podobnie jak dawid- sorry kiedyś jeszcze klarniaka wyłapał- teraz juz sedzia sie nie nabierze.

Małkowski- jest niepewny, za duzo piąstkuje- szkoda kapsy- było zawsze spokojniej przy stałych fragmentach i dośrodkowaniach.

Razak- jakby go nie było, w tym sezonie nie przypomina nawet cienia zawodnika- nie wiem czy świadomie czy nie, zreszta z kim on ma tu grac na wysokim poziomie, dla rozwoju kariery powinien odejść mimo że bardzo osłabiłby Lechię

Kibice- są sercem tego klubu- na dwóch meczach było nas wiecej niz prze cały sezon w : bielsku, bełchatowie, discopolo. Tym bardziej nas szkoda Że musimy się permamentnie meczyć i irytowac.

Jest tydzień do końca okna transferowego- niech zrovbią cos z tym składem- srodkowyn napastnikiem, prawym obrońca, ofensywny pomocnikiem. bo zaprzepaszczą kapitał marketingowy, który przez kilka lat sie moze nie powtórzyc- tak wiec koniec przeżucania winy na kogoś innego , zarzad do roboty- jak nie można liczyc na kuchara Liczcie na siebie- macie tydzień by sie wykazać.

Inaczej walka o spadek i jeden wielki wku...w. I niestety stólki polecą, albo kibice odejda, jedno z dwóch.
23 sierpnia 2011, 12:43 / wtorek
stary, jak ktoś jest niegospodarny to nie ma przebacz! to jest nasz wspólny dom, wspólny biznes choć pewnie bardziej duchowy. zadziałali na szkodę i dlatego cicho siedzą? to do widzenia i nikt nie ma żalu ale po co dalej w to brnąć? na co czekamy? na to aż sytuacja stanie się bez wyjścia? może trzeba powiadomić sponsorów o tym co się wyrabia to może się opamiętają.
23 sierpnia 2011, 12:46 / wtorek
żeby się nie wyżywać powiem inaczej. jeśli naprawdę popełnili błąd, to może trzeba im jakoś pomóc? ale ktoś musi to powiedzieć.
23 sierpnia 2011, 17:21 / wtorek
WKurw po meczu niesamowity ale jak na zimno zobaczyłem akcje meczu---> odnośnik (warto zobaczyć każda nastepna sama sie otwiera )
to kurwa naprawde trochę niefart nas sie trzyma i ten mecz powinnismy spokojnie 3-0 jebnąć.
DOPING rewelacja!!!!!! szacun dobrze jest.
23 sierpnia 2011, 18:09 / wtorek
luki LG - w meczu z ŁKSem nie grał Razak ;) tylko Fred
23 sierpnia 2011, 18:26 / wtorek
"Deleu- co sie stało z tym goście w tym roku to jakiś koszmar- w zwszłym roku najlepszy prawy obrońca ligi- teraz chaos, błedy w ustawianiu , cykliczne straty"

No to się uśmiałem. Najlepszy prawy obrońca ligi w poprzednim sezonie. Dobre sobie.
Idź chłopie razem z Dawidowskim do tego Bałtyku bo głupoty gadasz :)
23 sierpnia 2011, 18:36 / wtorek
Może jakiś sparing w Wilnie? Bynajmniej motywacje dla trzech, na kolejny rok, będziemy mieć z głowy.
23 sierpnia 2011, 20:24 / wtorek
Pietrowski po jakże cięzkim dla niego meczu z Łks, dzis relaksował sie na plaży w Brzeźnie,grając w siatkówke :) moze to jest naprawde jego powołanie? :) moze to nieodkryty talent a'la Wlazły? :)
23 sierpnia 2011, 20:45 / wtorek
Predzej a'la Glinka ...
23 sierpnia 2011, 23:50 / wtorek
@cwaniak- wiem że razack nie grał, bak takze- opisałem ogólny marazm naszych piłkarzy w tej rundzie, nie pojedynczym meczu

bublLG- bardzo fajny wpis- taki kumaty- dla twojej wiadomości deleu, według PN i PS był w pierwszej trojce prawaych w rundzie jesiennej, sporo wyroznien w jedenastkach kolejki cPLUs- ale pewno ty sie znasz lepiej?
24 sierpnia 2011, 21:54 / środa
kurwa to wam już nawet przeszkadza, że Pietrowski poszedł na plaże (bez piwa, papierosów, dziwek czy koksu)...to rzeczywiście tragedia...
24 sierpnia 2011, 22:03 / środa
tak sobie ogladam akcje z tego meczu, i po wielkim wkurwie który juz przeszedł, musze przyznac ze niektore akcje to Lechia naprawde klepala bardzo dobrze.

Ciesze sie osobiscie, że trafił do Nas Machaj, mamy chlopa na lata do srodka, a jak sie bedzie dobrze rozwijal to czeka go wielka kariera. Oby tylko sodowka i kasa nie uderzyly w baniak.
24 sierpnia 2011, 22:04 / środa
Misieek: a co ma robić? Stać z jabolem pod sklepem? Miał ochotę pójść na plażę to poszedł...
25 sierpnia 2011, 00:13 / czwartek
Na dobre i na złe!!!

LG!
25 sierpnia 2011, 12:15 / czwartek
nie powiedziałem ze to zle ze poszedł pograc sobie w siatke.. ale chyba lepiej bedzie, zeby został juz na tej plazy, bo to mu chyba lepiej wychodziło..
1 2 3 4 5 6 7 8

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025