Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - ŁKS (Kibicowsko)

strona 1/3

15 sierpnia 2011, 00:58 / poniedziałek
Wiadomo, gości nie będzie. Skupiamy się na tym co zrobić, by było lepiej niż dziś w kontekście dopingu. Tylko błagam, odpuście sobie polemikę na temat frekwencji. Idźcie po bilety, a o tym ilu będzie widzów dowiecie się wszyscy na stadionie.
15 sierpnia 2011, 00:59 / poniedziałek
Wszystko spoko,ale tak z ciekawości,ile Nas będzie?Więcej czy mniej?
15 sierpnia 2011, 01:15 / poniedziałek
Moim zdaniem, według mnie będzie nas dokładnie tyle samo +/- 4 osoby.
15 sierpnia 2011, 01:21 / poniedziałek
1945 prosił o polemikę, a nie bzdety...

Mecz trwa 90 minut. W tym czasie można zaśpiewać znacznie więcej pozycji z naszego repertuaru. Zwłaszcza, że spotkanie bez napinki.
15 sierpnia 2011, 01:25 / poniedziałek
Módlmy się by znów na meczu mak donalda nie było...
15 sierpnia 2011, 09:41 / poniedziałek
1945 goście będą
15 sierpnia 2011, 09:42 / poniedziałek
Oficjalnie ich nie będzie:)
15 sierpnia 2011, 11:17 / poniedziałek
gniazdo mogliby zrobić
15 sierpnia 2011, 11:47 / poniedziałek
teski, ktoś już gdzieś pisał, że gniazdo będzie można postawić dopiero po Euro.
15 sierpnia 2011, 11:58 / poniedziałek
nagłosnienie trzeba podkręcic zeby wszyscy słyszeli co maja spiewac ,a doping bedziemy mieli jeden z najlepszych w Polsce
15 sierpnia 2011, 20:53 / poniedziałek
Zróbcie coś z nagłośnieniem młynarza, bo na U już nic nie było słychać. Nie wiem, czy to wina głośnika, kabli czy mikrofonu, ale wszystko co gadał prowadzący doping było niewyraźne. Może warto zrobić zrzutkę na nowy głośnik/megafon?
15 sierpnia 2011, 20:59 / poniedziałek
też jestem za zrzutą na nagłośnienie! Bardzo dobry pomysł. Musimy się spiąć i zrobić z tego stadionu istną świątynie rozpoznawalną w europie!
16 sierpnia 2011, 15:58 / wtorek
Podstawa glosniki stoje na X i nic nie slysze jaka przyspiewke teraz mlyniarz zarzuca.
16 sierpnia 2011, 16:02 / wtorek
No właśnie kurwaaaaaaaaaa ogarnąc te nagłośnienie na trybunach dopingowych i jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy na cały ryjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
16 sierpnia 2011, 16:48 / wtorek
Z tego co pamiętam część nagłosnienia bodajże uległo uszkodzeniu.... chyba że nie to mnie LP poprawi. Dlatego nie zdawało egzaminu w niedzielę a faktycznie jest to podstawa na tak dużej trybunie jednak. Myślę że stow. będzie musiało pomyslęc jak je ogarnąć i nagłośnienie na całej trybunie również na górnym piętrze gdyby było idealnie ustawione myślę że przy takiej frewkencji jak w niedziele zrobilibyśmy tam piekło.

PS. Ale i tak byłęm pod wrażeniem młyna w niedziele !!!
16 sierpnia 2011, 16:49 / wtorek
Do nagłośnienia chętnie się dorzucę. Jednak do czasu aż pieniądze się znajdą można by pomyśleć o przeniesieniu kolumn na wyższe miejsce(np przy wejściu na sektor W i V, dźwięk powinien docierać do większej liczby osób, a na dole ogarnęłoby się za pomocą megafonów.
16 sierpnia 2011, 17:26 / wtorek
Mi się wydaje że kolumny sa pod złym kątem ustawione do trybun. Dźwięk odbija się tylko od pierwszych paru rzędów, wyżej nic nie słychac. O ile to możliwe to wydaje mi sie że kolumny powinny byc nachylone bardziej w górę. A wtedy to już będzie miazga na całego. Jest potencjał i jest energia !!!
16 sierpnia 2011, 17:29 / wtorek
Na sektorze X zero słyszalności :(
16 sierpnia 2011, 17:32 / wtorek
Fajnie jeśli będzie decyzja, by wpuścić Łódzki KS na nasze sektory. Pośpiewamy znów o Arce i Żydzewie ;)
16 sierpnia 2011, 17:58 / wtorek
Podłączyć się pod stadionowe głośniki, ale byłaby jakość ; )
16 sierpnia 2011, 18:06 / wtorek
Sprawa jest jasna z ŁKS musimy wygrać, nie ma innej opcji. Następny mecz gramy z Wisłą na wyjeździe i tam będzie ciężko chociażby o punkt.

W scenariuszu najczarniejszym z czarnych po porażkach z ŁKS i Wisłą mamy 1 na 15 możliwych do zdobycia punktów w tych 5 meczach i zaczynamy walkę o utrzymanie.

Nawet wygrana z ŁKS i remis z Wisłą to będzie 5/15 pkt. To tylko pokazuje w jak lipnej i nieciekawej sytuacji jesteśmy na starcie rozgrywek.
16 sierpnia 2011, 18:26 / wtorek
gniazdo i lepsze nagłośnienie powinno być dopiero po meczu ze szwabami
16 sierpnia 2011, 23:05 / wtorek
Co wy macie tak z tym Łksem? pośpiewać wspólnie z nimi? moze jeszcze sie barwami powymieniać? ŁKS to łódzkie śmiecie tak samo jak Widzew!!! Chciałbym przypomniec że te łodzkie ścierwa brata sie od niedawna z tak lubianym przez nas Lechem!!
16 sierpnia 2011, 23:13 / wtorek
z Amica !!!
16 sierpnia 2011, 23:15 / wtorek
poprawka : z Amiką !!!
16 sierpnia 2011, 23:23 / wtorek
dla mnie ŁKS neutralny klub, bo jest Polski ale żydzewa nie lubie
16 sierpnia 2011, 23:37 / wtorek
W kwestii nagłośnienia i słyszalności tego co jest zapodawane - taka luźna propozycja: może warto rozważyć czy młynarz nie powinien znajdować się na "balkonie", który jest mniej więcej pośrodku sektorów dopingowych?
17 sierpnia 2011, 09:35 / środa
Po zakupie biletu tym razem przysłali bilet na maila.
Teraz pytanie: brać ten wydruk biletu czy sama karta wystarczy?
17 sierpnia 2011, 10:20 / środa
Dla spokoju lepiej weź.
17 sierpnia 2011, 11:26 / środa
Rekin , z tego co Mi wiadomo to mieli układ który dawno temu został zerwany ;)
17 sierpnia 2011, 14:26 / środa
Malcolm jeśli z kibicami to jednak z Lechem, którzy dopingują zespół Amiki.
Rekin masz nieświeże informacje.
17 sierpnia 2011, 14:39 / środa
w sumie jo, moj blad
17 sierpnia 2011, 15:30 / środa
Z tego co mi wiadomo,układ Wronki-ŁKS nadal istnieje i ma się dobrze...
17 sierpnia 2011, 15:32 / środa
Heh i będzie rozkmina na forum, to chyba nie czas i miejsce?
17 sierpnia 2011, 15:43 / środa
ja mam w ŁKSie kolegów i są ok o układach nie piszę bo do niczego to nie prowadzi
17 sierpnia 2011, 15:46 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2011, 15:56 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2011, 16:05 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2011, 19:56 / środa
optymistyczny wariant-15 tysiecy kibiców na kazdym meczu przy takiej słabej formie ekipy,20 tys jak zaczną w koncu grac i 25 tys z ciekawymi rywalami(legła,amica itp) chociaz w liczbie kibicow mamy szanse zając 1sze miejsce , stadion to nam umozliwia na razie mamy srednią 34160 hehe...
17 sierpnia 2011, 20:04 / środa
ale z gornikiem tez mecz w poniedzialek qrwa...im zalezy zeby w gdansku srednia zmniejszac...
17 sierpnia 2011, 20:06 / środa
Z perspektywy ostatniego meczu, twierdze ze jesli srednia całosezonowa bedzie oscylowac w okolicach 15 tys nalezy uznac to za duzy sukces.
szczególnie ze nastepne 2 mecze gramy w poniedziałek, potem pewnie z trzy w piątek... A przeciez nie wszyscy chodzą do gimnazjum, czy walą szychty do 15.

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2011, 13:12 / czwartek
Myślę że frekwencja na meczu będzie ok 17-20 tyś.
Ważne żeby na młynie było dużo osób.

Na mecz z Górnikiem goście będą już wpuszczani ?
18 sierpnia 2011, 13:38 / czwartek
Chudy była już o tym mowa 100 razy jak byś chciał to byś znalazł. Tak będą a zresztą co Cię tak interesują goście? Przychodzisz dla ŁKSu, Górnika czy innych wynalazków czy dla LECHII ?
18 sierpnia 2011, 13:48 / czwartek
Konik może Ty lubisz mecze bez kibicow gości ale są też tacy dla których mecz z kibicami gości ma zupełnie inny wyraz i smaczek kibicowski, a jestem wręcz pewny ze jest ich większość. Chodzi przede wszystkim o klimat meczu.
18 sierpnia 2011, 14:54 / czwartek
Przychodzę dla Lechii, ale PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW ! Dlatego pytałem.
18 sierpnia 2011, 15:05 / czwartek
Siemk, niestety muszę Cię zmartwić ale wyznaję zasadę "Piłka Nożna dla kibiców". Jasne dobrze jak przyjeżdżają do nas różne ekipy ale można było poczytać w różnych tematach i było to wałkowane już wiele razy kiedy u nas zjawią się goście ale na mecz nie przychodzę dla kibiców gości tylko dla Lechii a czytając pytanie czy i kiedy będą goście wnioskuję, że głównym tematem który go nurtuje są kibice przyjezdni.
18 sierpnia 2011, 15:08 / czwartek
Czas wreszcie pojechać na Kaszuba. Zarząd ani Kuchar go nie ruszają, to może kibice powinni mu w kulturalny sposób podziękować (z uwagi na pewne zasługi) przyśpiewką np. "Kafarskiemu dziękujemy, nowego trenera chcemy!" i tak kilka razy w ciągu meczu.

Nie wkurwiałby mnie tak ten gość jakby nie był taki zadufany w sobie i wszystko wiedzący, obwiniający tylko nie siebie i grajków (a to pismaki, a to doping chujowy, a to daleki wyjazd itp.).

Tomaszu "brakowało tylko ostatniego podania" Kafarski dziękuję Ci.
18 sierpnia 2011, 15:38 / czwartek
Na stwierdzenie Kafara, że "brakowało tylko ostatniego podania", odpowiedziałbym mu, że sęk w tym, iż WAŻNE JEST TYLKO OSTATNIE PODANIE PLUS SKUTECZNE WYKONCZENIE, a co jest przed i w tzw. międzyczasie nie ma dla nas kibiców większego znaczenia. Na tym polega ta dyscyplina sportu. Liczą się bramki, które zwykle padają po ostatnim dobrym podaniu i dzięki skutecznemu wykończeniu. A Kafarski struga durnia. U niego wszystko jest cacy, tylko takie małe „ale” (taki pikuś) efektów nie ma na boisku i punktów nie przybywa w tabeli, ale to przecież nie jego wina. Podobną filozofię, z tym że w polityce, wyznaje rudzielec: zawsze u niego jest okay, co zrobi, czego nie zrobi, tylko tak się składa, że czasem nie zagrają jakieś detale, coś tam się przypadkowo spartoli oczywiście samo przez się lub wystąpią trudności obiektywne, za które to tak właściwie trudno odpowiadać, bo się nie do końca ma na nie wpływ. Ale za to dobrych chęci nie brakuje i obietnice są zawsze na podorędziu. Proponuję nowe hasło dla Kafara: LECHIA W BUDOWIE.
18 sierpnia 2011, 15:49 / czwartek
Kafarski to jest pupilek Kuchara także nie liczył bym na to , że szybko pozegna sie on z ciepłą posadką trenera
18 sierpnia 2011, 17:42 / czwartek
"Kafarskiemu dziękujemy, nowego trenera chcemy!"
====
na melodię "jagielonia jest zboczona...."
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024