Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - ŁKS (Kibicowsko)

strona 2/3

18 sierpnia 2011, 17:59 / czwartek
Widać, że Lwy Północy w meczu z Cracovią się za bardzo nie postarały z oprawą na powitanie Bursztynka a szkoda... Doping trzeba przyznać dobry, a nawet można powiedzieć, że bardzo dobry. Po bramce Cracovii mocne jebnięcie - szacunek dla wszystkich kibiców.
Jestem ciekaw frekwencji w meczu z ŁKS. Osobiście liczę na koło 20 000. I nie rozumiem co niektóre osoby mają do "piknikarzy"... Sam stoję na młynie i dopinguje, ale nie widzę problemu w tym, że na mecze przychodzą rodziny z dziećmi itp. Przecież o to chodzi żeby nasza Arena była jak najbardziej zapełniana, a nie żeby
5 000 osób stało tylko na młynie a reszta świeciła pustkami.

W meczu z ŁKS-em liczę na skromne 2:1 po bramkach Traore oraz Machaja. Mam nadzieję, ę od 1 min nie zobaczę na boisku Pietrowskiego oraz Dawidowskiego...

Mój skład: Malkowski - Bąk, Vucko, Kozans, Lewon - Surma, Nowak, Machaj - Traore, Benson, Ivans
18 sierpnia 2011, 18:07 / czwartek
Widać, że Lwy Północy w meczu z Cracovią się za bardzo nie postarały z oprawą na powitanie Bursztynka a szkoda...

Kolego bierz numer do Lwów i zaoferuj swoją pomoc fizyczną każda para rąk się przyda. A jak dołożysz jeszcze swoje pomysły co do przyszłych opraw to już w ogóle będzie super.
18 sierpnia 2011, 18:12 / czwartek
Widać, że Lwy Północy w meczu z Cracovią się za bardzo nie postarały z oprawą na powitanie Bursztynka a szkoda...
====
nie postaraly się?? wnosisz, bo na kibice.net napisali?? ciekawe, ciekawe....
18 sierpnia 2011, 18:15 / czwartek
zzz i furio nie oszukujcie sami siebie, bo sami wiecie że oprawa była na poziomie dostatecznym i każdy dobrze to widział

strony kibice.net nie znam i nigdy nie odwiedzałem...
18 sierpnia 2011, 18:23 / czwartek
nie wiem jak furio, ale dawno już przestalem się oszukiwać. Niezależnie od tego czy furio się oszukuje czy nie ma racje pisząc bys podbił osobiście do Lwów skoro ci coś nie pasi.
18 sierpnia 2011, 20:50 / czwartek
Się tak nie spinajcie, wyraził on tylko swoją opinię w sposób kulturalny, a Ty zzz wyskakujesz z jakimś tekstem, że mu coś nie pasi i ma z tym do Lwów podbić...
Mało tego jego opinia jest niestety słuszna. Liczba widzów, doping i oflagowanie super, ale oprawa to okręgówka. Niestety, ale nigdy opraw szczególnych nie mieliśmy. Miałem nadzieję, że na nowym stadionie gdzie są nowe możliwości będzie lepiej, jednak póki co tego nie widać. Mam jednak nadzieję, że to tylko kwestia czasu i ultrasi zaczną tworzyć oprawy godne gdańskiej Lechii. :)

P.S. Przydałaby się jakaś zbiórka kasy do puch przed meczem na oprawy.
18 sierpnia 2011, 20:52 / czwartek
do lechia04 -----jak ci sie nie podoba to ---idz do kina
18 sierpnia 2011, 20:58 / czwartek
Nie postarali się? Ciekawe... Dla mnie trans o Donaldzie był hitem, a to też był poniekąd element oprawy,mówi o tym cała Polska(nie tylko kibicowska) ale co ja tam wiem, łatwiej zjebać
18 sierpnia 2011, 20:59 / czwartek
@gazza81 jak to mowią "prawdziwa sztuka krytyki się nie boi" wiec nie wysyłaj wszystkich do kina ...
18 sierpnia 2011, 21:03 / czwartek
Jebac oprawy, nigdy nie mieliśmy do tego smykałki - no moze poza latami 90tymi gdzie race wystarczyły za oprawe - jak na Zawiszy :) (słynne foto z racami)

Dla mnie Lechia Style to doping śpiewany bez małpowania w stylu muppet show, cos na styl angielski. Głośny równy, długi doping śpiewany bez zbednych kolorowanek.

Orły sa szare, Papugi sa kolorowe..
18 sierpnia 2011, 21:09 / czwartek
@edwinsopot to nie sztuka cos takiego napisać i wywiesic, po pierwsze chce napisac ze nigdy nie glosowałem i nigdy nie zasgłosuje na PO,PIS,SLD,PSL,PALIKOTA, PJN i zadne twory poprzednie i nastepne z wymienionych,po drugie szczerze mowiac tekst na kondonka mi sie nie podobał dla mnie lepiej zabrzmialoby i byłoby bliższe prawdy "byłęś, ale już nie jesteś i nie bedziesz kibicem Lechii"
18 sierpnia 2011, 21:13 / czwartek
srojtas oflagowanie super??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oflagowana była tylko jedna trybuna + trzy flagi na prostej a reszta????????
Wiadomo to był 1 mecz dużo przybyszy było. będzie lepiej

Rozmawiałem z ludźmi, którzy byli 1 raz na meczu i nie patrzyli na murawę tylko jak się ludzie bawią na trybunach. najlepsze jest to że te osoby zakupiły bilety już na mecz z łks. zostali zarażeni.
18 sierpnia 2011, 21:14 / czwartek
miało być oczywiście "byłeś"
@spid 100% poparcia Lechia Style is The Best :-)
ostatnio brakowało mi jebniecia Lechia Gdańsk przy np roznych po dobrej akcji, to pewnie przez to, że młyn za duzy i zagłuszął stadion :-)))))))
18 sierpnia 2011, 21:27 / czwartek
jak juz mam dostać zjeby to dodam jeszcze, żeby nie spiewać "cała Polska w cienu Śląska", to niech spiewa Śląsk u siebie ;-)
18 sierpnia 2011, 22:04 / czwartek
Dla mnie "byłeś a nie jesteś" byłoby nadużyciem. To tak jakbym ja lub Ty za 15 lat odpierdolił to co Donald "bo byłem a nie jestem", nie trafia do mnie to tłumaczenie...
18 sierpnia 2011, 22:14 / czwartek
Malcolm jeśli ktoś Lechię traktuje koniunkturalnie to znaczy że nigdy nie był, nie jest i nie będzie kibicem. Ot po prostu jedno miejsce więcej do autopromocji.
18 sierpnia 2011, 22:31 / czwartek
na szczeście jeszcze mozemy miec odmienne zdania, oby jak najdłużej ;-)
kondonek pogubił się na maksa w imie procentów wyborczych i tego nie mozna mu wybaczyć, ale to nie znaczy, że w młodości nie był kibicem Lechii, obawiam się, że wiekszość ktorzy tworzyli owy transparent chodziła w pieluchach w czasach gdy kondonek jezdzil za Lechią ....
18 sierpnia 2011, 22:40 / czwartek
co do oprawy transparent był słaby .mało czytelny.
18 sierpnia 2011, 22:41 / czwartek
nie rozmydlam dalej tematu bo tu chodzi o Lechia - ŁKS (Kibicowsko) , a jeszcze wyjdzie ze jestem wyborcą kondonka i PO tfu tfu tfu

Odezwa do działu marketingu LG, niech zacznie ogarniac temat i rozwiesza po miescie plakaty lub ogłoszenia w lokalnych gazetach z kim i kiedy jest najbliższy mecz to naprawdę się opłaca !!!
18 sierpnia 2011, 23:30 / czwartek
do malcolm: @edwinsopot to nie sztuka cos takiego napisać i wywiesic

No to kolego umawiamy się na ŁKSie i wywiesisz ten transparent oraz wniesiesz na stadion skoro to nie sztuka. Wchodzisz w to???
Buziek o skrzynkę Johnego, że nie zrobi tego?
18 sierpnia 2011, 23:35 / czwartek
ok, ja twierdzę że nie zrobi. Przybijamy taki zakład?
18 sierpnia 2011, 23:37 / czwartek
Ale ja też tak twierdzę:)
18 sierpnia 2011, 23:38 / czwartek
Dlaczego jest sprzedane na zegar tylko 300 biletow?Na 3 dni przed meczem ?
18 sierpnia 2011, 23:38 / czwartek
udało mi sie zalogować na necie w kupbilet, i niewiem czy ten system jakis jebniety jest czy co, ale na P Q R miejsc juz jest baaardzo mało na łks.. jednak chyba ten system cos szwankuje
18 sierpnia 2011, 23:50 / czwartek
Jak sądze na tych sektorach poszło dużo karnetów. A że miejsca mało można potwierdzić w kasie. Ja się o tym już przekonałem.
19 sierpnia 2011, 01:26 / piątek
Gdyby hasło miało być super rzetelne, to powinno brzmieć:
"Nie machałeś szlauchem w Bydgoszczy. Chodzisz na mecze tylko dla celów wizerunkowych. Masz przejebane u kibiców na zawsze". Ale wtedy by było za dużo czytania, więc hasło było ok, bo zawierało skróty myślowe.
19 sierpnia 2011, 07:25 / piątek
LP , buziek ... nie mam potrzeby wywieszania zadnych haseł wiec tego nie bede robił, ze swojej strony koncze temat
19 sierpnia 2011, 08:22 / piątek
Informacja od dziewczyny kolegi ktora sprzedaje bilety na Lechie:
"biletow na prosta juz prawie w ogole nie ma". Wiec moze nie bedzie tak zle z frekwencja :) W kazdym badz razie ja ide do mlyna, pierwszy raz odkad awansowalismy do ekstraklasy:) W czasach nizszych lig zawsze bylem w mlynie ale mi sie odwidzialo po awansie do Ekstraklasy. Zobaczymy jak to wyjdzie. W poniedzialek w mlynie dodatkowe 4 osoby z donosnymi glosami heheheh.
19 sierpnia 2011, 09:20 / piątek
gjeru
Farmazon. Zapchane są O,P,Q, R, 17 i 14 - te po 35zł. Na dwóch centralnych po 45zł czyli 16 i 15 jest jeszcze dużo wolnych miejsc. Za to S, N, 18 i 13 (35zł) można powiedzieć że są praktycznie puste póki co. Więc miejść na PROSTEJ jest jeszcze sporo.
19 sierpnia 2011, 09:34 / piątek
Nie bede polemizowal :) Mimo wszystko licze na to, ze jednak w poniedzialek slowa kolezanki okaza sie prawdziwe :)
19 sierpnia 2011, 10:16 / piątek
Panowie!
Nie spuszczajcie się nad frekwencją.
Prawdziwą poznacie dopiero na meczu z Górnikiem - będzie po wakacjach (bez turystów) i tylko z kartami kibica (bez bileciarzy, których to połowa jeśli nie więcej była na Cracovii), no i po meczu z ŁKSem (z naszą obecną grą raczej zremisowanym)

Jeżeli wtedy będzie ponad 15 tyś. to będzie mega sukces.

Lechia do boju, Kafar wyjazd!
19 sierpnia 2011, 10:39 / piątek
malcolm, tu nie chodzi o to czy masz taka potrzebę tylko odwagę. Poczytaj inne wątki (bo w tv o tym nie powiedzą). Żyjemy w czasach cenzury stadionowej niespotykanej nawet za komuny, gdzie za wieszanie tego typu haseł ludzie lądują na dołkach, dostają surowe mandaty.

Jak dla mnie opraw w ogóle mogłoby nie być, ale doceniam wysiłek Lwów. Jak na nasze Lechijne warunki (Lechia Style), obecną sytuację represyjną oraz dużą ilość pikoli na meczu uważam, że było dobrze.
19 sierpnia 2011, 11:03 / piątek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" wspólnie z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk po raz kolejny chciałoby pomóc potrzebującym. Jak wszyscy wiemy nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Wiemy również, że wiąże się to niejednokrotnie z dużymi kosztami, na jakie nie wszyscy mogą sobie pozwolić. W związku z tym "Lwy Północy" przeprowadzą zbiórkę przyborów szkolnych, które następnie trafią do najbardziej potrzebujących rodzin. Przedstawicieli naszego Stowarzyszenia będzie można znaleźć przy wejściu na zielone sektory dopingowe U, V oraz W i X od godziny 17:00 .
Wierzymy, iż Lechiści po raz kolejny udowodnią, iż są kibicami o wielkich, biało-zielonych sercach, którzy nie pozostają obojętni wobec pomocy potrzebujących.
19 sierpnia 2011, 13:43 / piątek
Na pewno udowodnią:-) A na chwilę obecną dostępnych jest 19663 miejsc, czyli sprzedano już blisko 9 tys. biletów/karnetów. Licząc wzrost sprzedaży w weekend i tuż przed meczem, można się spodziewać 15-20 tysi, więc jest dobrze.
19 sierpnia 2011, 14:03 / piątek
Panowie jak to jest z kupnem biletu przez internet. Niby mam kartę kibica, numer ACN, jednak przy kupnie wyskoczyło info, że bilet zakupiony i żeby wydrukować to co przyjdzie mailem, a pod spodem napis "UWAGA wiadomość nie została wysłana. Prosimy o kontakt" To jak to kurwa jest, bilet nabijają na kartę kibica czy znowu prowizorka i trzeba coś drukować?
19 sierpnia 2011, 14:26 / piątek
Na pewno udowodnią:-) A na chwilę obecną dostępnych jest 19663 miejsc, czyli sprzedano już blisko 9 tys. biletów/karnetów. Licząc wzrost sprzedaży w weekend i tuż przed meczem, można się spodziewać 15-20 tysi, więc jest dobrze.

No proszęę..Nie spodziewałem się tego , ponieważ wielu zagorzałych fanów pracuje . np Ja ;/;/
19 sierpnia 2011, 14:56 / piątek
wybiórcza informuje :

"Poniedziałkowy mecz Lechii z ŁKS cieszy się zdecydowaniem mniejszym zainteresowaniem niż inauguracyjne spotkanie na PGE Arenie Gdańsk. Do piątkowego południa sprzedano 8 tysięcy wejściówek, podczas gdy potyczkę gdańszczan z Cracovią obejrzało 34 444 widzów. "

8 tys.. hmm napewno jeszcze kilka tys zakupi bilety, wiec pewnie bedzie z 16tys
19 sierpnia 2011, 14:58 / piątek
Dla mnie może być 5 tys...nie ważna jest frekwencja...kto ma być to będzie i tyle....
Może mało ludu jeszcze bardziej obudzi Kuchara i zrobią jakieś transfery:)....
Tylko BKS
19 sierpnia 2011, 15:44 / piątek
Pisałem to w temacie o meczu, ale napisze też tutaj bo część chyba nie czyta tam informacji o frekwencji.

Najnowsze dane o frekwencji na najbliższym meczu :
Wolne miejsca na teraz to : 19213 z 43615 dostępnych na stadionie.
Sektory na które nie można kupować biletów to : od 5 do 12 i od H do M oraz vipowskie od A do F i Vipowska.
Sprzedanych jest ok 8500 biletów/karnetów.
Od wczoraj sprzedano 1776 biletów.

Do 12 było sprzedanych 8000 biletów - wg. informacji klubu z wyborczej. Także widać, że moje wyliczenia co do biletów mniej więcej się pokrywają z tym co podaje klub.
19 sierpnia 2011, 16:14 / piątek
Będzie ponad 20 tysięcy na 100 % ale ale ... kupować bilety na młyn ! Tam ma być ciasno i głośno !
20 sierpnia 2011, 18:13 / sobota
zaprosic kibicow lks na mecz...wbrew tuskom i milicji ktora sie nie zgadza na udzial gosci...amica zaprosila kibicow gornika na wspolne ogladanie zza stadionu gdy tusk zamknal stadion lecha..i co mozna?mozna...zapomniec o animozjach i połaczyc sily przeciwko sluzbom bezpieczenstwa bo to znow komuna smierdzi...tylko razem jestesmy silni...
20 sierpnia 2011, 22:02 / sobota
słaba frekwencja (na dziś) na mecz z ŁKSem to duuuuża zasługa systemu dystrybucji biletów , a przede wszystkim Kart Kibica. Dzis byłem śiwadkiem "cudów" na Wyspie Klubowej (Morena). Mnóstwo osób odchodząca z kwitkiem, a w najlepszym przypadku długie minuty oczekiwań. Miłe panie motają sie potwornie, system chyba stworzony przez śledzia, bo zawiesza sie permamentnie. Nie wyrobiłem KK dla córki, moja siostra nie odebrała po 2 miesiącach walk swojej KK, bo............ itd

KURWA! Turnoś co wy robicie??? Ludzie chcą dać wam zarobić a wy PIERDOLICIE wszystko!!!
Jestem jębnięty na punkcie LECHII, więc nie odpuszczę i jutro z rana zasuwam pod stadion kupic im bilety, ale ilu ma tyle wytrwałosci co ja?
Na pewno bedzie kilka tysiecy ludzi mniej z powodu nieudolnosci klubu.
Ile to kasy, Turnoś policz sobie!

TYLKO LECHIA!
20 sierpnia 2011, 22:11 / sobota
A co to jego obchodzi ?
20 sierpnia 2011, 22:15 / sobota
No właśnie....
20 sierpnia 2011, 22:16 / sobota
Cygnus x-1
Kurna jak to jest że FC mają wszystko pozałatwiane i to od dosyć dluższego czasu ?
A ludzie z Gdańska mają przeje.....
20 sierpnia 2011, 22:17 / sobota
Gdyby pensje zarządu zależały od ilości publiki na BA... nie byłoby problemu z dystrybucją wejściówek.
20 sierpnia 2011, 22:19 / sobota
Wtedy budyń też by chciał być w zarządzie.....
20 sierpnia 2011, 22:32 / sobota
Też mnie dziwi, ze na wyspach nie ma normalnej dostępnej dla wszystkich dystrybucji biletów. Tam by schodziły dodatkowe tysiące biletów. Świetnie wyeksponowane punkty sprzedaży, mnóstwo ludzi przechodzi, wielu się interesuje. Niestety to są błędy zarządu.
22 sierpnia 2011, 12:43 / poniedziałek
Dajmy dzisiaj popis dopingu.
22 sierpnia 2011, 13:16 / poniedziałek
My damy z siebie wszystko, ale ciekawe jaki wynik bedzie widnial na zegarze po np 30 minutach...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023