Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Puchar Polski 2011-2012

strona 11/15

20 września 2011, 18:05 / wtorek
Obok trenera winę za zaistniałą sytuacje ponoszą również zawodnicy. Usunięcie Kafarskiego musi pociągnąć za sobą równiez przetasowania w kadrze i pożegnanie kilku niekwestionowanych gwiazd. Ciekawe czy zarząd da ultimatum 3 pkt. z B-B czy podejmie jakies decyzje juz teraz.

Oczywiscie to tylko marzenia, zapewne nie zrobią nic i będą czekać dalej, a jak wiadomo właściciel klubu jest mistrzem świata w cierpliwości
20 września 2011, 18:08 / wtorek
20 września 2011, 18:08 / wtorek
Nie no, trzeba im znaleźć jakieś wyjaśnienie...

może Levadia Tallin... :)

mimo rokrocznych sensacji w PP śmiem twierdzić, że w ostatnich latach aż taka wpadka się nie zdarzyła, możemy się porównywać tylko z poniższymi:

w 2009 r. Bytovia II Bytów (klasa okręgowa) wyeliminowała Polonię Bytom (2-1)
w 2008 r. Stal Sanok (IV liga) wyeliminowała Widzew (1-0)
w 2006 r. Stal Sanok (III liga) wyeliminowała Legię (2-1)
20 września 2011, 18:09 / wtorek
wstyd to mało powiedziane. żenada

innego trenera już potrzeba od teraz.
20 września 2011, 18:11 / wtorek
"Obok trenera winę za zaistniałą sytuacje ponoszą również zawodnicy."

Winę za zaistniałą sytuację ponosi w dużej mierze także zarząd, który przez swoją bierność do meczu z Wisłą nie podjął żadnych kroków by naprawić sytuację w klubie. Stało się to o czym "trzeźwo" myślący ludzie dawno mówili. Mamy doczynienia ze spadkiem po równi pochyłej, a mecze z Wisłą i Górnikiem wygrane były nie oszukujmy się, ale bardzo szczęśliwie. Dopóki ten Kościerski debil będzie trenerem Lechii do tej pory nie ma co liczyć na emocjonowanie się jakimikolwiek rozgrywkami w których Lechia uczestniczy, bo poza porażkami i z rzadka wygranymi na mega farcie meczami, nie mamy na co liczyć.
20 września 2011, 18:12 / wtorek
Wymiana trenera wiąże się przecież z wymianą personalna zawodników bo który normalny trener zostawił by nie mówiąc o wystawianiu w pierwszej jedenastce piłkarzy pokroju Dawida czy Pietrowskiego. Przecież to jasne że jeśli wyjebią w końcu tego pedała to wyżej wymienieni piłkarze już więcej nie będą nas zachwycać grą w Naszym Klubie
20 września 2011, 18:17 / wtorek
20 września 2011, 18:26 / wtorek
Do kurwy nedzy jakby niektorzy z tego forum byli tak atywni na stadionie jak przed klawiatura to bysmy mieli najlepszy doping w Polsce. Tylko czytam ,ze kazdy od 100lat na mecze chodzi i jest madrzejszy od drugiego. Jeden nie pojdzie na nastepny maecz, inny nie kupi karnetu a jeszcze inny szalika. Kurwa jak macie problem z KAfarskim lub pilkarzami to na meczu mozecie to pokazac (pewnie znajdziecie wsparcei),a nie wszyscy za plecami innych pochowani. Odpadlismy ale swiat sie nie zawalil i trzeba isc dalej co nie zmienia faktu ,ze jest to moze najwieksza kompromitacja w historii klubu i nie mozna przejsc obok tego obojetnie. Chcialbym zobaczyc jak poniektorzy by staneli oko w oko z Kafarskim i co by mu powiedzieli. Otoz nic bo internet jak papier wszystko przyjmie. Zamiast pierdolic kocopoly lepiej wziac sie porzadnie za doping ,zeby przynajmniej do siebie nie miec zastrzezen. Dla mnie Kafar przestal istniec po polfinale z Jaga i nadal cieprliwie czekam na jego koniec ale nie moze byc tak ,ze ktos wylewajac swoje zale obraza nasz klub i porzadnych kibicow.
20 września 2011, 18:30 / wtorek
Idzie , idzie Podbeskidzie - i niech zabierze Kafara
20 września 2011, 18:31 / wtorek
znajdz mi jeden moj wpis gdzie Cie obrazilem i klub...
20 września 2011, 18:34 / wtorek
Czy napisalem ,ze to do Ciebie?
20 września 2011, 18:37 / wtorek
Czekam na jakiś oficialny komunikat np zarządu. Generalnie łątwo zauważyć że po zwyciętwach na oficialnej od razu wywiady itd, a jak w pizde to cisza.. teraz też będzie pewno cicho, najważej im pensje częściowo zamrożą, w Bielsku wygrają i zarząd powie że idziemy do przodu. Dlatego sami musimy coś zrobić....
20 września 2011, 18:39 / wtorek
Fuji, pisales w liczbie mnogiej wiec i do mnie. Ale niewazne, Ty tez jestes za zwolnieniem "tomcia" wiec moze po prostu zewrzec poslady i dac temu wyraz, na treningu chociazby... Nie wiem, glosno mysle. I dodam, ze nawet zwyciestwo z Podbeskidziem tego co czuje dzisiaj nie zmieni
20 września 2011, 18:40 / wtorek
Wstyd, powinni mecze na orlikach rozgrywać, a nie na takim cacku jak nowy stadion. Nawet jak wygrają w Bielsku, to trzeba ich odpowiednio przywitać z Bełchatowem.
20 września 2011, 18:41 / wtorek
Dobrze wiemy jaka bedzie reakcja zarzadu. Taka jak po obu polfinalach PP czyli zadna. Powiedza ,ze trzeba wyciagnac wnioski i trzeba jachac dalej. Osobiscie proponuje kazdemu ,zeby w najblizszym meczu pojawil sie na mlynie i poza dopingiem kilka razy wyrazil swoje zdanie o naszym trenerze. Mysle ,ze dzisiejszy wynik przelal czare goryczy u wiekszosci kibicow i beda chcieli to okazac.
20 września 2011, 18:43 / wtorek
Fuji 83 pełne poparcie. Jestem nowy tutaj i idę 30 września na mecz. Mam w dupie kafarskiego i ma być kurwa doping.
20 września 2011, 18:43 / wtorek
neptun dziś spierdolił z fontanny na Długiej bo był brudny, kafar nie ma honoru i nie odejdzie po blamażu.
odnośnik
20 września 2011, 18:43 / wtorek
A co do 100 lat chodzenia na mecze jako 5 letnie dziecko czyli 28 lat temu zaliczyłem swój debiut na T29. Więc może nie 100 lat, ale dużo jak dla mnie. Że nie wspomnę, że Mój Madry Tato św. pamięci zabrał mnie na derby z arą do gdyni gdy był 5 years old a niedługo później nysą jechaliśmy na pierwszoligowy mecz do poznania zremisowany 1:1. Więc chyba mam prawo się wypowiadać, a Kafarowi powiem co mi na sercu leży już w poniedziałek...
20 września 2011, 18:46 / wtorek
Powiedzmy co o tym myślimy na stadionie. Niech zielona pęknie w szwach i cała pizda PAnowie. Kibice LECHII są wielcy i niech tacy zostaną.
20 września 2011, 18:46 / wtorek
Fuji - myślisz ze jak zaczniemy krzyczeć i buczec na "tomcia" to kuchar coś zrobi?
20 września 2011, 18:48 / wtorek
Wiliam Hill wycofał ten mecz ze swojej oferty jako jedyny buk . Może piłkarzyki postanowili trochę zarobić bo z zamrażarki i premii nic nie będzie .
20 września 2011, 18:50 / wtorek
''WSTYD I HANBA DLA NASZEGO KLUBU ! TAK NIE MOZE BYC ! PRZEGRAC Z III LIGOWCEM? ZERO WALKI I ZAANGAZOWANIA ! Jak dla mnie to dla kazdego zawodnika ktory tam gral to powinna byc KARA ! Lechia Gdansk jest profesjonalnym klubem i nie moze sobie pozwolic na takie KOMPROMITACJE ! Jestem bardzo zawiedziony jak i kazdy kibic Lechii postawa CALEGO zespolu. Porazke ligowa bym przyjal innaczej i jak zawsze mogl bym zaspiewac ''CZY WYGRYWASZ CZY NIE'' bo z klubem jest sie na dobre i na zle ale to nie jest zle, to jest tragiczne ! Mam nadzieje, ze wszyscy wyciagna wnioski i wkoncu zaczna szanowac kibicow dla ktorych graja ! Wysylam ta wiadomosc wszystkim zawodnikom. LECHIA TO MY - KIBICE !!!!!!! Pamietajcie, nosic herb Lechii na koszulce to zaszczyt i to zobowiazuje !''

To wyslalem wszystkim pilkarzom Lechii ktorzy brali w tym udzial. Dobrze zrobilem ?
20 września 2011, 18:51 / wtorek
Calcio, jedyną metodą żeby im się zapaliła kontrolka i nastąpiły jakiekolwiek ruchy w tym klubie, jest niska frekwencja na następnym meczu ligowym w Gdańsku. Jednak jak widać było choćby po meczu reprezentacji z Niemcami, dla wielu własne przyjemności stoją ponad interesem ogółu.
20 września 2011, 18:52 / wtorek
Calcio jesli czytasz to forum od jakiegos czasu to wydaje mi sie ,ze domyslasz sie o kogo mniej wiecej mi chodzilo. Niepotrzebnej reklamy nikomu nie bede robil. Szanuje prawdziwych kibicow ,ktorzy nie pieprza glupot tylko wspieraja Lechie w kazdym momencie. Na takich ludzi nigdy zlego slowa nie powiem ale internetowi szczekacze i mnie czasem wyprowadzaja z rownowagi co jest sprawa raczej trudna bo najczesciej potrafie odroznic glupote lub czyjs niedorozwoj. Co do Kafarskiego to po polfinale z Jaga natknalem sie raz na niego i wylalem swoje zale ale jego to naprawde nie rusza. Sam do dymisji sie nigdy nie poda.
20 września 2011, 18:54 / wtorek
Myślicie że mogło zabraknąć ostatniego podania?
20 września 2011, 18:59 / wtorek
Jak zwykle go zabrakło...

LECHIA TO MY! KIBICE!
20 września 2011, 19:07 / wtorek
Pewnie Kafar po meczu powie ze byliśmy lepsi ale zabrakło szczęścia trzeba podziekować panu Kafarskiemu i Turnowieckiemu który włazi w dupe Tuskowi staliśmy sie pośmiewiskiem całej Polski nawet śledzie mają prawo sie smiać dzisiaj z nas KAFAR TROCHE HONORU ODEJDZ SAM oile wiesz co to jest honor
20 września 2011, 19:09 / wtorek
Jak zwykle po przegranej wchodzac na forum mozna sie niezle posmiac. Dziwne ze po slabym meczu jest kilkukrotnie wiecej wpisow niz po dobrym. Pewnie wszyscy sa tak przyzwyczajeni do sukcesow, pucharow i mistrzostw ze traktuja to jako chleb powszedni a porazki sa wielkim szokiem. W klubie pewnie policzyli ze organizacja meczu pucharowego na 5000 luda nikomu sie nie oplaca a pucharu i tak nie zdobedziemy, w każdym razie mała szansa. Kafar wstawił Dawida, Pietrowskiego i Pozniaka w okreslonym celu.
20 września 2011, 19:14 / wtorek
30 Września po hymnie powinniśmy zaśpiewać na przywitanie to co śpiewała pewnego czasu Wisełka
,,WY JESTEŚCIE GWIAZDORAMI
PRZEGRYWACIE Z FRAJERAMI"
20 września 2011, 19:25 / wtorek
20 września 2011, 19:27 / wtorek
To kurwa wyjebać nasz skład, kopic ich zespół, zaorać boisko i mamy puchary :)
20 września 2011, 19:28 / wtorek
Co ten Kafar za glupoty opowiada? niech sie puknie w glowe najlepiej. Caly czas jakies wymowki, tu kilka razy bylo ze zabraklo ostatniego pytania, tu ze chaos... co jeszcze? w pizdu.
20 września 2011, 19:28 / wtorek
Limanovia wygrała w pełni zasłużenie. Była zespołem, który stworzył więcej sytuacji podbramkowych. Dzisiejszy mecz pokazał, że przysłowie o Pucharze Polski rządzącym się swoimi prawami jest prawdziwe. Tylko niekoniecznie musiało się ono sprawdzić akurat dziś - powiedział po meczu trener Lechii Tomasz Kafarski.

Szkoleniowiec poinformował, że nie zamierza składać rezygnacji, choć i lidze jego zespół nie spisuje się najlepiej (11. pozycji w tabeli), ale pytany, czy spodziewa się dymisji odpowiedział: "Wszystko jest możliwe".
odnośnik
20 września 2011, 19:29 / wtorek
Ale nie będzie żadnego 30 września bo on na tym stanowisku nie doczeka. Chyba że w Lechii są cioty nie kibice.
20 września 2011, 19:30 / wtorek
No cóż, mógłbym powiedzieć a nie mówiłem - pisałem że z tym jełopem nic więcej niż to co było nie ugramy, ale teraz na usta ciśnie się już tylko jedno WYPIRDOLIĆ GO z TEGO KLUBU !
Zabrakło nam ostatniego podania w meczu który był pod kontrolą i wtedy zastąpił je chaos ! Niech teraz chaos ogarnie ten klub może jeszcze ten sezon da się wtedy uratować. AMEN !
20 września 2011, 19:30 / wtorek
w 3city cos te plany z LM nie wypalaja w XXI w.

coz poradzic, jestesmy kibicami, nie ma opjerdalanja. dumni po zwyciestwie, wkurwieni po porazce ;)
20 września 2011, 19:31 / wtorek
To co powiedzial Kafarski po meczu to jest gorzej niz smieszne!!!
Kafar dziekuje za wszystko co zrobiles dla Lechii ale Twój czas juz minął.
20 września 2011, 19:34 / wtorek
chaos - Lechia 1:0
20 września 2011, 19:37 / wtorek
Może by tak pojechać pod stadion jak będą wracać z Bielska-Białej i wykrzyczeć temu chujowi w twarz co o nim myślimy.
20 września 2011, 19:38 / wtorek
Ludzie od załatwiania spraw w szatni są odpowiednie osoby.
20 września 2011, 19:38 / wtorek
A co powiedział?
20 września 2011, 19:41 / wtorek
Że uwielbia frustrować tłumy, potem przepraszać, dziękować i tak w kółko:)))aaaaaaaaalllleeeeeeeeeesie najebałem hahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 września 2011, 19:42 / wtorek
Limanovia wygrała w pełni zasłużenie. Była zespołem, który stworzył więcej sytuacji podbramkowych. Dzisiejszy mecz pokazał, że przysłowie o Pucharze Polski rządzącym się swoimi prawami jest prawdziwe. Tylko niekoniecznie musiało się ono sprawdzić akurat dziś - powiedział po meczu trener Lechii Tomasz Kafarski.

Szkoleniowiec poinformował, że nie zamierza składać rezygnacji, choć i lidze jego zespół nie spisuje się najlepiej (11. pozycji w tabeli), ale pytany, czy spodziewa się dymisji odpowiedział: "Wszystko jest możliwe".

przeciez ta kurwa smieje sie nam w twarz
20 września 2011, 19:42 / wtorek
Buziek
odnośnik
20 września 2011, 19:43 / wtorek
Dzięki, a co do wypowiedzi. To już nawet nie kontrolowaliśmy gry jak z Koroną ? ;]
20 września 2011, 19:44 / wtorek
Prędzej planetoida 0122NT020167 pierdolnie w ziemię, niż do tego dojdzie. Jego oraz ludzi, którzy go na siłę trzymają czas wykurzyć siłą.
20 września 2011, 20:00 / wtorek
I właśnie cała polska się z nas śmieje... mam nadzieje, że ta porażka coś zmieni Kafar Out ! Dawid do Old Boy-ów Późniak, Pietrowski do Me lub do rezerw i biegać po plaży !
20 września 2011, 20:39 / wtorek
Przestańcie płakać płaczki. Przecież w rewanzu walniemy ich spokojnie 5:0 i bendzie gites
20 września 2011, 20:44 / wtorek
Taki 'pucharowy cios' spotkał już chyba wszystkie te mocne drużyny, Wisłe, Legie, Lecha. Ale nie sądziłem że to spotka i nas...
20 września 2011, 20:46 / wtorek
A będzie jeszcze rewanż?
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.425