Gdańsk: piątek, 10 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2011-2012

strona 3/15

25 sierpnia 2011, 12:54 / czwartek
Krótko i bez ściemy: oby Lechia wygrała..
25 sierpnia 2011, 13:21 / czwartek
Tęcza Siwiałka !!!
25 sierpnia 2011, 13:26 / czwartek
Ja bym się nie zdziwił 0-0 i przesraną w karnych.

Kafarski wyjazd.
25 sierpnia 2011, 13:35 / czwartek
Zeby wygrac trzeba strzelac bramki, a to trudno w Lechii. Moze Pietrowski zlamie sie na pol i wyjdzie przewrotka:)
25 sierpnia 2011, 16:30 / czwartek
ZeTeMKa...no właśnie :D
7 września 2011, 00:16 / środa
odnośnik

Ci, którzy nie dadzą rady przyjśc na mecz, lub po prostu zabraknie dla nich miejsca na trybynach mogą obejrzeć go w internecie - informuje portal LimanowaLive.pl. Transmisję z tego spotkania będziemy prowadzić na kilka serwerów. Spodziewamy się kilkutysięcznej oglądalności.
7 września 2011, 00:35 / środa
super oby tylko serwery wytrzymały , moze chlopaki z Limanowej naucza cos naszych i bedziemy mieli na poczatek chociaz relacje ze sparingow...
7 września 2011, 11:27 / środa
Bardzo ciekawa inicjatywa z tą trasmisją internetową, ale mysle ze troche nas Biało-Zielonych bedzie chcialo ogladac ten mecz, pozyjemy zobaczymy czy cos z tego limanovi wyjdzie
7 września 2011, 12:48 / środa
uhuhu chlopie, za ten nick juz masz przerombane na forum :) Dlugo na zjebki nie bedziesz musial czekac ;)
7 września 2011, 16:48 / środa
powiadasz "przerombane" ?
a co to znaczy?
7 września 2011, 17:07 / środa
Lepiej być analfabetą (bez obrazy), niż nie szanować swojego klubu.
7 września 2011, 17:19 / środa
,,lechia_t29,, jesteś kompletnym idiotą czy masz rybie łuski ?
7 września 2011, 18:36 / środa
PrzerĄbane, ale to juz nie ma znaczenia :) czasami nie patrze co pisze wiec sorki za literowke ale nie zmieniaj kuzwa tematu ;D
7 września 2011, 19:22 / środa
Chuj tam w tą jedną literke w nicku, zalozyl bym nowe konto to bys jeden z drugim idiota przypierdalal sie ze mam konto tydzien
7 września 2011, 20:01 / środa
Nie chuj tam debilu jebany, tylko okazuje to jakim jesteś "Kibicem" Lechii skoro nawet nie potrafisz z wcisnąć jebanego shifta żeby napisać z dużej litery nazwę naszego ukochanego klubu !

Bez odbioru
7 września 2011, 20:18 / środa
LECHIA t29 - Jak tu są sami idioci to nie zniżaj sie do naszego poziomu, po co bedzie sie wdawał w dyskusje z idiotami.
Jesli nie rozumiesz co to znaczy mieć szacunek dla słowa LECHIA to nie znajdziesz tu zrozumienia.
Co do nowego nicku to nie data założenia a merytoryka wypowiedzi decydują o rodzaju reakcji wobec twojej osoby. Jesli bezdziesz wyzywał ludzi od isiotów i pisał LECHIA z małej litery to choćbyś miał konto 10 lat nie znajdziesz u mnie zrozumienia.

Mam nadzieje ze zrozumiałeś o co mi biega. Bez urazy.

TYLKO LECHIA!
7 września 2011, 21:07 / środa
ukryte konto boldiego? :D
7 września 2011, 21:14 / środa
Lechia stara się o bilety na Limanowe?
Czy po prostu zakup w kasie?
8 września 2011, 07:51 / czwartek
ale macie problem czy z duzej czy z malej(wazne zeby nasi wygrywali)
8 września 2011, 09:04 / czwartek
albo to ironia choć wątpię, albo to prowokacja ale nie jestem pewny albo brak mi słów(i to chyb najbardziej prawdopodobne), tak nie ważne w takim razie też jest to czy w dowodzie Twoje imię jest z wielkiej czy z małej litery bo najważniejsze, że możesz z nim kupic piwo w sklepie, "Polska" tez nie ważne jak napiszesz?... co za świat, co za ludzie...
8 września 2011, 09:06 / czwartek
Widzisz i przez to wszystko ja też niepotrzebnie użyłem wielkiej litery w poprzednim poście.
8 września 2011, 09:55 / czwartek
no to jest nadzieja ze meczyk w necie bedzie mozna zobaczyc! a tak swoja droga pamietam kiedys jakas ankiete dotyczaca LechiaTV, a propos tego co napisal Malcolm, faktycznie moze jakies sparingi w necie ? wiecie cos wiecej o LechiaTV? czy ankieta poszla poprostu do kosza i smialy plan umarl smiercia naturalna ? :)

pozdrawiam z manchester wszystkich KIBICOW LECHII
15 września 2011, 16:28 / czwartek
Jakby ktoś chciał się wybrać na wyjazd do Limanowej to wszystko na własną rękę?
15 września 2011, 16:30 / czwartek
Tak
15 września 2011, 17:02 / czwartek
transmisja we wtorek.
odnośnik
18 września 2011, 13:57 / niedziela
Jak nie wygrają 2 lub 3-0 to znaczy ze słabiutko z formą. Po klapie w Kielcach powinni wyjsc bardziej zmobilizowani, ale jak bedą tak grac jak z Koroną to moze nie wystarczyć na III ligową Limanovię.

TYLKO LECHIA!
18 września 2011, 15:25 / niedziela
będzie wesoło ;-]

Limanovia Limanowa - Lechia Gdańsk / wt. 20.09.2011 godz. 16.00
sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
18 września 2011, 15:30 / niedziela
w jakiej roli wystapił Osioł dowiemy sie po meczu.

TYLKO LECHIA!
18 września 2011, 19:34 / niedziela
Po meczu dowiemy sie tez kim byl Osiol, i czy przypadkiem nie zostal jeleniem:)
18 września 2011, 20:59 / niedziela
Witam LECHISTÓW (tych prawdziwych)!!!
A mnie sie zdaje, ze jelenia to mamy od dawna w tym stadku, tylko na kaszubach rogi sa urezane przy lbie, co by gawiedz sie nie zorientowala z kim ma do czynienia, bo wiadomo jestesmy robienia w balona przez osla zwanego dalej "jeleniem"...
mimo wszystko zycze WSZYSTKIM WIERNYM LECHISTOM milego i udanego calego nowego tygodnia!
tyle w temacie, aha debilom z malej "literki" hxj w dupe i na cwelownie!!!
19 września 2011, 12:54 / poniedziałek
To już jutro.. mecz, o którym każdy z nas marzył od dawna. Jedziemy na gorący teren. W końcu gramy w pucharach.. wtorek, godzina 16.. To nie będzie łatwy mecz, na tym etapie nie ma już słabych przeciwników.

O randze spotkania niech świadczy fakt, że prawdopodobnie na trybunach zasiądzie komplet publiczności, do tego zostanie przeprowadzona transmisja na żywo przez telewizję internetową.

Nasi piłkarze muszą się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, by ugrać korzystny wynik.

Trzeba docenić klasę naszego rywala. Na bramce doświadczony, 37-letni Krzysztof Pyskaty, natomiast filarem defensywy jest wciąż młody, zaledwie 39-letni obrońca Artur Prokop, będący jednocześnie najlepszym strzelcem Limanovii w obecnym sezonie.
19 września 2011, 13:15 / poniedziałek
Aż strach się bać ;) ciekawe co nasz wspaniały trenejro powie o tym rywalu.
Przecież to jest wicelider III ligi w grupie małopolsko-świętokrzyskiej. To nie byle jaki rywal z górnych rejonów tabeli.
Ach, czy ja kiedyś usłyszę z jego ust że jedziemy po swoje min 5 bramek ? Wątpię ;(
19 września 2011, 13:19 / poniedziałek
1945- Kolego Ty to potrafisz zbudować napięcie przed takim widowiskiem jakiego będziemy świadkami jutrzejszego popołudnia.Mam nadzieję iż nasi kopacze zagrają najlepsze spotkanie w tym nowym sezonie i wywieziemy awans z tego piekielnie gorącego Limanowskiego terenu.
19 września 2011, 13:31 / poniedziałek
ciasteczko_88 - on tylko przeczytał to co jest na oficjalnej o najbliższym rywalu :)
odnośnik
19 września 2011, 13:32 / poniedziałek
Żeby nas tylko rywale nie zlekceważyli:)
19 września 2011, 14:32 / poniedziałek
Słuchajcie nie ma się co śmiać, bo w tym momencie tylko zdobycie PP da nam grę w pucharach. Mam nadzieję, że wiedzą o tym grajkowie. Mimo, że Nasza gra wygląda obecnie słabo to ja mimo to postawię na zwycięstwo w stosunku 0:3. Bramki strzelą Ci co powinni to robić regularnie z racji tego, że grają na pozycji "NAPASTNIKA", czyli Tadic, Dawid i Wiśnia.
19 września 2011, 14:42 / poniedziałek
Grę w pucharach? Chyba za dużo pokemonów się naoglądałeś.
19 września 2011, 14:57 / poniedziałek
Kurwa co za nazwiska:

Pyskaty, Chlipała, Ruchałowski, Gadzina, Kiwacki :)

Sztab i kadra, że łocho...

Ale...

jeśli nasi odpadną to może być to jedyna przed zakończeniem kontraktu okazja dla kaszubskiego-mędrca-w-powijakach-co-mu-"zabrakło-t ylko-ostatniego-podania" do jego zwolnienia, bo blamaż byłby kurwa okrutny.

Powiem tak...

Jeśli mietki nam pierwsze wcisnął jakąś szmatę, to może być taki autobus, że i tir go nie przetrąci, a i cała mieścina będzie niosła dziki doping :)
19 września 2011, 17:44 / poniedziałek
Najlepsze jest to, że strona takiej trzecioligowej Limanovej potrafi przeprowadzić transmisję z meczu, a nasi ekstraligowi "profesjonaliści" nie. Niby w zarządzie i władzach sami młodzi ludzie, a myślenie i mentalność leśnych dziadków, brawo!
19 września 2011, 17:48 / poniedziałek
baa żeby nawet głupiej relacji tekstowej live nie było z wyjazdów (bo wiadomo, że nie wszędzie możemy pojechać) no ale tak się dba o kibica...
19 września 2011, 17:49 / poniedziałek
Arkadiusz - czego Ty od nich wymagasz jak oni nawet relacji live tekstowej z wyjazdowego meczu nie potrafią przeprowadzić :)
Najważniejsze są znajomości na facebook i chuj wie czym jeszcze. Że o poziomie strony ekstraklasowego klubu z ambicjami nie wspomnę.
19 września 2011, 18:22 / poniedziałek
Jutro Kafar ma najlepszą okazje na podbudowanie morale zespołu. Mecz w PP z III ligową drużyną to idealna sytuacja aby ostro postrzelać , zmiażdzyć przeciwnika w każdym elemencie generalnie zrobic z nich mokrą plamę. Zespół mógłby poczuc ze mimo słabszegp przeciwnika potrafi zdusić rywala. Wynik typu Barca - Pampeluna na pewno zrobiłby dobrą atmosfere i postraszył trochę ekipę Bączka.
Szkoda ze nie mozemy zobaczyc meczu, byłoby ciekawe doswiadczenie, zobaczyc nasze orły w meczu z amatorami ale jednak o jakąs stawkę.

TYLKO LECHIA!
19 września 2011, 18:24 / poniedziałek
A co wy chcecie od pseudo speców IT, którym zagrzał się serwer na sprzedaż biletów, bo klima nie działała. Oni niby mają zadbać o transmisję tekstową lub strumień wideo dla kilkunastu tysięcy fanów? Zapomnijcie.
Jakby takie coś odwalali w normalnej firmie na rynku, już dawno ktoś wywaliłby ich na zbyty pysk. Za co oni dostają siano, dramat.
19 września 2011, 18:28 / poniedziałek
Nazwiska są niebanalne, a sędzia Szrek do tego :D
20 września 2011, 09:39 / wtorek
odnośnik

Zostaje tylko transmisja radiowa :(
20 września 2011, 10:06 / wtorek
Brawo dla ekipy z Limanowej, dzieki za radio moze byc fajna zabawa :-)
20 września 2011, 10:27 / wtorek
Ten mecz to będzie sparingowy spacerek, wygramy 3 - 0 lub 3 - 1 i tyle będziemy pamiętać o Limanowej tak jak o Jarocie w zeszłym sezonie.
20 września 2011, 10:46 / wtorek
Szkoda, że tylko transmisja radiowa pozostała chętnie bym se oglądnął ten meczyk. No ale cóż lepsze to niż nic ;)

Moja 11 na Limanovie:

Pawłowski - Bąk, Vućko, Kożans, Andrius - Machaj, Popielarz, Surma, Łuczak - Tadić, Benson

Taki mały teścik na 3-ligowca.
20 września 2011, 11:07 / wtorek
Lepsze radio niż nic. Nasi nawet gównianej relacji tekstowej nie potrafią zrobić.
20 września 2011, 11:57 / wtorek
Będzie gdzieś relacja tekstowa? Mam rozjebane głośniki :[
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244