Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zbiórka przyborów szkolnych przed meczem z ŁKS-em

strona 1/1

19 sierpnia 2011, 23:39 / piątek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" wspólnie z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk po raz kolejny chciałoby pomóc potrzebującym. Jak wszyscy wiemy nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Wiemy również, że wiąże się to niejednokrotnie z dużymi kosztami, na jakie nie wszyscy mogą sobie pozwolić. W związku z tym "Lwy Północy" przeprowadzą zbiórkę przyborów szkolnych, które następnie trafią do najbardziej potrzebujących rodzin. Przedstawicieli naszego Stowarzyszenia będzie można znaleźć przy wejściu na zielone sektory dopingowe U, V oraz W i X od godziny 17:00 .
Wierzymy, iż Lechiści po raz kolejny udowodnią, iż są kibicami o wielkich, biało-zielonych sercach, którzy nie pozostają obojętni wobec pomocy potrzebujących.
20 sierpnia 2011, 22:27 / sobota
podbijam sprawe!
Gimnazjalisci! zrezygnujcie z kilku ołówków i zeszytów na rzecz potrzebujących!

TYLKO LECHIA!
22 sierpnia 2011, 09:23 / poniedziałek
podbijam
22 sierpnia 2011, 13:04 / poniedziałek
Dobra inicjatywa
23 sierpnia 2011, 08:27 / wtorek
Można jeszcze gdzieś dostarczyć te przybory??, bo właśnie odkryłem że mam ich trochę dobrym i b.dobrym stanie.
23 sierpnia 2011, 15:52 / wtorek
Sklep w Wielkim Młynie jest idealnym do tego miejscem więc zapraszam.
23 sierpnia 2011, 16:30 / wtorek
ok, to jutro to zrobię
23 sierpnia 2011, 16:34 / wtorek
Może trochę off top, ale pytanie do L P

Zastanawialiście się, czy dystrybucją biletów nie mogłoby się zająć stowarzyszenie Lwy Północy? Dzierżawa kas stadionowych i wysp itp.
23 sierpnia 2011, 16:44 / wtorek
Zapytajcie, także czy moglibyście zająć się znalezieniem nowego trenera oraz transferami, faktycznie widać, że sobie radzić przestali, może zgodzą się na taką kibicowską pomoc :)
24 sierpnia 2011, 18:04 / środa
Jak poszła zbiórka ?
26 sierpnia 2011, 18:36 / piątek
Gdzieś ( na pewno nie gw ) przeczytałem , że najlepiej spisał się FC z Kościerzyny :) Ave Lechia.
28 sierpnia 2011, 23:49 / niedziela
Pytałem, bo byłem ciekaw jak się spisaliśmy pod stadionem. Jak przed 18:00 dawałem siatkę chłopakom pod sektorem ''V'' to nie za ciekawie to wyglądało. Oprócz mojej leżała jeszcze tylko jedna siatka z zeszytami i nic więcej.
Widać pragnienie stadionowej kiełbasy i koli jest większe niż pomoc dzieciakom... , bo przecież nikt na stadionie nie jest uczniem, nie ma syna lub córki uczących się... , bo przecież nikt ze stadionu nie robił swoim dzieciom zakupów na nowy rok szkolny, gdzie wystarczyło tylko pomyśleć, żeby wziąć jedno opakowanie 10 sztuk długopisów za złotówkę więcej, gdzie te 10 pisaków nie jednemu potrzebującemu starczyłoby na cały rok... , bo przecież problem jest kurwa pomyśleć " a chuj tam sam gówno mam, ale są tacy co mają jeszcze mniej".
Przypomnijmy: frekwencja tego dnia na stadionie - przeszło 22 tysiące.
Pierdolone nowoczesne społeczeństwo, które umie tylko narzekać i drzeć się do polityków w telewizorze jak to kurwa jest źle, i jacy to oni nie są pojebani.
... zastanowić się chociaż: dam, a zawsze będę miał plusa, gdzieś tam na górze... .

Hej Lechijko Lechijko Lechjiko
29 sierpnia 2011, 06:36 / poniedziałek
Az tak zle nie bylo. Znalazlo sie parenascie osob ktore przyniosly "cos" tam i z tego co uzbieralismy i tego co dala nam FC Koscierzyna bedziemy mogli spokojnie przygotowac "wyprawki" dla dzieciakow.

PS. Faktycznie martwi jednak ilosc osob ktore to przyniosly ale na bez rybiu i rak ryba.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.426