Gdańsk: środa, 20 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Nowa Prawica czy UPR?

strona 1/6

20 sierpnia 2011, 11:38 / sobota
Przyznam bez bicia, że głosowałem wczesniej na PO - jednak widząc to co sie dzieje już niepopełnie tego błędu. Zastanawiam się na kogo zagłosować w wyborach PO odpada, PiS odpada, PSL SLD PALIKOTY LEWAKI odpadają zostaje więc UPR lub Nowa Prawica szczerze powiem nigdy nienteresowałem się tymi ugupowaniami ale po przejzeniu programów to widze, że są bardzo zbliżone do siebie. Mógłby mi ktoś powiedzieć czym się różnią od siebie? kto ma szanse na zdobycie większej ilości głosów? ogólnie moim zdaniem UPR i NP powinny startować razem ale trzeba dokonać wyboru
20 sierpnia 2011, 11:41 / sobota
"UPR lub Nowa Prawica" - kanapy i tyle.
Jak oddać głos, to żeby poszedł na jasną stronę Mocy ;>
20 sierpnia 2011, 11:45 / sobota
kanapy tak długo jak długo na to będziemy pozwalać.Podobnie jak Pittbull uważam ,że wszystko co obecnie w sejmie nadaje się do... Poznałem Józwiaka( UPR), poznałem Marka Jurka (Prawica RP). Mnie przekonali. Jeżeli byłoby szersze zainteresowanie, myślę ,że dałbym radę ogarnąć spotkanie z nimi
20 sierpnia 2011, 11:47 / sobota
Niech Kol. poczyta:
odnośnik
i
odnośnik
20 sierpnia 2011, 11:51 / sobota
Mnie na Pis nie namówisz. Wrzuć jeszcze program UPR(i wytknij błedy), wiadomo ,że koalicja jest po to by szanse zwiększyć
20 sierpnia 2011, 11:52 / sobota
wiele osób uważa że lepiej oddać głos na PO/PIS bo to mniejsze zło ( w zależnosci od sympatii) gdyby ludzie przestali kierować się takim czymś a zaczeli myśleć to jakieś szanse by były na przekroczenie progu

co do programu niezgadzam się ze wszystkim, ale jestem za likwidacją senatu, krus, podatku pit i cit, oczywiscie jestem przeciwny wszelakiemu pedalstwu, zwiazkom pedalsko partnerskim itd, Polska jest panstwiem chrzescijanskim byla i będzie
20 sierpnia 2011, 11:52 / sobota
"kanapy tak długo jak długo na to będziemy pozwalać."
Dobrze więc - stajemy dzielni, oddawamy głos, obie formacje wprowadzają zero przecinek nic kandydata do Sejmu (z JOWami mogłoby być rożnie...) i jesteśmy w punkcie wyjścia. Duży Kaczor et consortes udeptywa trawniczek wokół PiSu, ale z rolnikami, związkowcami czy Solidarnymi 2010 jakoś się skumał...Nie wiem, Marek Jurek jest b. uczciwym politykiem, a tu trzeba być strategiem tez ;>
Korwin zbratał się z Palikotem & kumplował z Urbanem - dla mnie sprawa zapomniana.
20 sierpnia 2011, 12:00 / sobota
`Mnie na Pis nie namówisz.`
Nawet nie próbuję ;]
`Wrzuć jeszcze program UPR(i wytknij błedy), wiadomo ,że koalicja jest po to by szanse zwiększyć`
Program markojurkowy przejrzałem po łebkach - w kwestyjach podatkowych trochę herezji, naiwności, `chciałbym a boję się` jak z podatkiem belki, ale mimo fundamentalnej i zaprzątającej gros uwagi MJ wartości jaką jest ochrona życia, summa summarum jego wizja jest jakoś tak...rozczulająca.
Co do JKM - jego ostatni wywiad w Uważam Rze to odrąbanie sobie nogi w kolanie.
Zresztą, skoro PO nie przeprowadza teraz debaty budżetowej, to oznacza,że fin. publ. są w takim stanie, że Warren Buffet nie pomoże...
20 sierpnia 2011, 12:00 / sobota
Jak mówisz Pan Jurek(Józwiak podobnie z resztą) jest bardzo uczciwym człowiekiem, do tego z zasadami,a dla mnie to najważniejsze.
20 sierpnia 2011, 12:02 / sobota
ja jestem przeciw PiS ponieważ troche mi socjalizmem zajezdza, a druga sprawa, ze jak rządzili też był afery, tez polecieli do koryta no i duży minus za Samoobrone w rządzie - oczywiście nie jest powiedziane, ze po dojsciu do wladzy (teoretycznie) UPR czy NP nie będzie to samo ale trzeba dać im szanse
20 sierpnia 2011, 12:03 / sobota
Dokładnie... tym razem jeszcze PO wygra, za rok, dwa to wszystko co jest obecnie(po-pis) i tak padnie, brudy przestaną mieścić się pod dywanem...
20 sierpnia 2011, 12:05 / sobota
"jest bardzo uczciwym człowiekiem"
Prawda! Jeszcze Bugaj jest niezmiennie wierny swoim zasadom (jednakżeaborcjonista:()ale mamy taką sytuację w kraju, ze potrzeba stratega-gracza jak Kaczor czy Orban.
Zajrzyj do noweli listopadowej m.in. do ustawy o VAT - wszystko gotowe, aby wprowadzić stawkę podstawową 25%. A to zarżnie handel wewnętrzny...
No i akcyza na opał z automatu wzrasta od 1 I 2012 r. ,a nikt się tym nie chwali.
20 sierpnia 2011, 12:10 / sobota
`jak rządzili też był afery`
Dorsz? Lipiec?
Teraz nie ma tygodnia bez afery PO -> odnośnik
20 sierpnia 2011, 12:22 / sobota
Czemu Pis nie upublicznia tego na każdym kroku(vat, gaz)?
20 sierpnia 2011, 12:32 / sobota
afery są cały czas dlatego na PO nie oddam już mojego głosu tymbardziej, że obietnice wyborcze to były mzonki - likwidacja NFZ, podatek 3 x 15, reforma KRUS, likwidacja podatku Belki

w tej chwili to wszystko to jeden wielki system który polega na zadłużaniu państwa, podwyżce podatków, żeby nabić swoje kieszenie nikt nie myśli o przyszłości

według mnie najpierw Polska powinna stać się mocnym państwem, stojącym na mocnych filarach gospodarczo a potem można myślec o pieniązkach (niekoniecznie dla siebie ale dzieci wnuki...) a dodając do tego media które wybrany informacjami kreują poglądy ludzi którzy ślepo wierzą w to co pisze w gazetach czy mówia w telewizji tą drogą daleko niezajdziemy
ogolnie według mnie zamiast okradać zwykłych ludzi którzy czasami ledwo wiążą koniec z koncem politycy powinni zacząć od siebie bo ich zarobki niesą współmierne do tego co robią zlikwidować senat, zmniejszyć o połowę uposażenia diety, paliwo, samochody rządowe...
20 sierpnia 2011, 12:39 / sobota
Speca od ekonomii stracili 10.4, a kampanię to robią Bóg raczy wiedzieć na jakich zasadach. To powinna być mantra o podwyżkach podatków, non stop powtarzanie, podkreslanie a tu Kaczor drzwi szklane otwiera...No, cóż.
Marek Jurek OK, Korwin musi odejść.
20 sierpnia 2011, 12:45 / sobota
@mlodyPitBull
To już głosuj na MJ, może (!) Polska będzie wspólnymi siłami taka, tak to w porywie myśli i serca opisałeś...
20 sierpnia 2011, 13:53 / sobota
Odpowiadając na to pytanie: Prawica RP Marka Jurka
20 sierpnia 2011, 14:31 / sobota
Prawica RP Marka Jurka i UPR to jedno i to samo- KW PRAWICA
20 sierpnia 2011, 14:34 / sobota
Oczywiście w sensie list do sejmu
20 sierpnia 2011, 14:34 / sobota
Jednak to nie jedno i to samo, do wyborów idą razem jednak wciąż są to osobne byty polityczne.
20 sierpnia 2011, 14:37 / sobota
hehe, zanim odpisałem doprecyzowałeś ;]
20 sierpnia 2011, 14:38 / sobota
To się zgadza
20 sierpnia 2011, 14:43 / sobota
Ja im odpowiedziałem, że jak chcą bym startował z ich list to ani UPR ani PR, tylko jako niezależny. Generalnie to są wszystko ludzie ,których łączy to samo spojrzenie na obecną sytuację i podobne poglądy w kwestii rozwiązań. Do polityków jednak zawsze lepiej podchodzić z dystansem(ja, o zgrozo głosowałem na PO ostatnio) i ufać przede wszystkim sobie
20 sierpnia 2011, 15:30 / sobota
w takim razie trzeba sie spiąc, tym co chca głosowac na PO zabrać dowody, namówic rodzine i znajomych kogo sie da i zagłosowac na Prawice RP
20 sierpnia 2011, 15:34 / sobota
kezlok80
20 sierpnia 2011, 12:05 / sobota
"ale mamy taką sytuację w kraju, ze potrzeba stratega-gracza jak Kaczor czy Orban."

Nie porównuj Syrenki do Mercedesa.

"No i akcyza na opał z automatu wzrasta od 1 I 2012 r. ,a nikt się tym nie chwali."

Tak ustaliła Komisja Europejska, z tego co wiem to Kaczyńskie nas sprzedały Brukseli( Niemcom) popierając i podpisując konstytucję europejska.

Co do Jurka to pamiętam kiedyś wywiad z nim w NCZ, twierdził że sejm jest za mały, powinien liczyć ok 800 osób aby więcej ludzi parlamentaryzmu się nauczyło : )
tutaj fajnie o nim mówią od 6:30 sie zaczyna odnośnik
20 sierpnia 2011, 15:48 / sobota
Pinochet to jak już rzucamy starociami w linkach odnośnik
20 sierpnia 2011, 16:08 / sobota
Mikke ma odchyły, to troche taki wariat, jednak nie ma nikogo lepszego po stronie wolnościowo-konserwatywno-niepodległościowej.
A Jurek zaparł się na jedną kwestie ( obrona życia ) a jakie poglądy ma na inne nic nie wiadomo
odnośnik
20 sierpnia 2011, 16:25 / sobota
w moralne dywagacje możemy się pobawić jak kraj ekonomicznie bedzie mocno stal na nogach. Dlatego żadnych Jurków (szacunek dla goscia).
Czy może ktos dokladniej wytłumaczyc rożnicę (o co poszło) między UPR a JKM?
20 sierpnia 2011, 17:15 / sobota
Generalnie ludzi podzieliła właśnie osoba Korwina(, te filmiki z jakimś skarbnikiem itd. ,nie wiem nie znam tych ludzi, )przyznaje KNP programowo mi jak najbardziej pasuje(tak jak i UPR) wybór taki a nie inny też z powodu Korwina. Korwin nie jest z ludzi ,którzy łączą innych.Przeczytajcie wywiad z nim w uwarzam że- ilośc głupot powala... Siła jego to głownie internet(tu zostałby monarchą), w polu wygląda to o wiele słabiej podobno. Z tym pytaniem poczekajcie tydzień czy KNP będzie w ogóle obecne we wszystkich okręgach
20 sierpnia 2011, 18:16 / sobota
"Jeszcze Bugaj jest niezmiennie wierny swoim zasadom"

Bugaj to akurat lewactwo, proaborcyjnosc w tym wypadku (dla osob opowiadajacych sie przeciwko aborcji, mi osobiscie to obojetne) powinna byc najmniejszym problemem, facet jest w duszy czerwony.
20 sierpnia 2011, 20:46 / sobota
`Tak ustaliła Komisja Europejska`
Tak ustalili doradcy podatkowi piszący nowelę do ustawy na zamówienie Ministerstwa Finansów...
`Mikke ma odchyły, to troche taki wariat, jednak nie ma nikogo lepszego po stronie wolnościowo-konserwatywno-niepodległościowej.`
Przeca to rusofob i oszołom!
`Bugaj to akurat lewactwo, proaborcyjnosc`
Czerwony do szpiku, pisałem,że aborjonista, ale nie koniunkturalista. Miałem go za prawego człeka (bo jego kumpel Nałęcz jak choragiewka)ale wyszła ta proaborcyjność bugajowa.
20 sierpnia 2011, 23:04 / sobota
@kezlok- mam prośbę wrzuć tu jakieś linki o tym 25% vacie
20 sierpnia 2011, 23:11 / sobota
Edwinek, przepraszam, że piszę tutaj ale nie wiem, jak Wykombinowałeś sobie, że PIS - u nie będzie za rok czy dwa? Nie będę pytał o Twoje "znajomości" i poglądy poniważ chyba je znam... proszę tylko, nie Mów/ nie Pisz jaki to Jurek, UPR, KW są zarąbiste fajne bo... przypomnij sobie co Mówiłeś, jak wracaliśmy z Szawle bodajże (ta droga, gdzie nie było żadnego sklepu i stacji beznzynowej otwartej:)). Ówcześnie też Kochałeś innych i nie dałeś sobie powiedzieć, że Popełniasz błąd...
20 sierpnia 2011, 23:34 / sobota
@edwin
odnośnik
Art. 9
Wynika tyle, że gdy deficyt osiągnie zakładany w FinPublUst poziom, to z automatu wchodzimy na wyższą stawkę podstawową.
20 sierpnia 2011, 23:39 / sobota
Via kibice.net
`Odbiegam od tematu ale dzis w Gdyni chłopaki zbierali podpisy na partie Korwina Mikke. `
Niech się plasną w czoła :/
20 sierpnia 2011, 23:49 / sobota
@Siemion , prawda , moje spojrzenie na to wszystko(PO) przez ostatni rok wywróciło się do góry nogami, jedyne co mi pozostało to ,że Twój Pis to dla mnie nadal żadna opcja, życzę Ci byś i Ty otworzył oczy, otworzysz...

Ps.na prywatne rozmowy powołuj się jak rozmawiamy prywatnie

@Kezlok- dziękuje
20 sierpnia 2011, 23:53 / sobota
Nie ma sprawy :)
20 sierpnia 2011, 23:54 / sobota
A czy jest jakaś partia prawicowa w naszym kraju nie popierająca katolickiej sekty ?? Bo z tego co widze na naszej scenie politycznej każdy prawicowiec = katolik
20 sierpnia 2011, 23:59 / sobota
@`katolickiej sekty`
Nie `sekty` tylko Kościoła. Jak znajdziesz bardziej trwały fundament do budowania - szczególnie w Polsce, która przez Kościół się zaczęła, prawdaż -daj znać.
21 sierpnia 2011, 00:04 / niedziela
I tak Siemaku dodatkowo: dobrze wiesz ,że rok temu mnie to raczej średnio interesowało i nawet mi się gadać o polityce nie chciało, a jak przytaczasz tamtą rozmowę to dzisiaj w tym samym składzie samochodowym to Ty był byś ze swoim Pisem delikatnie mówiąc wyszydzony... (masz wątpliwości sam zapytaj w poniedziałek)
Jak Cię kwestia interesuje chętnie pomogę otworzyć Ci oczy, ale miałeś tyle okazji by zapytać bezpośrednio, a słyszałem tylko "ja mam swoją opcję i tyle"( a do dyskusji włączasz się na forum, oj chłopaku ogarnij się lekko)
21 sierpnia 2011, 00:22 / niedziela
A co do Korwina i faktu, że wielu kibiców go popiera. Sam brałem KNP pod uwagę , ale bzdur wygłaszanych przez JKM już nie mogę słuchać. Ten wywiad sprzed dwóch dni wcześniej Polański i mnóstwo innych przykładów...Nie ma drugiego "polityka" w tym kraju ,który od zawsze jest przegrany, zrazi jednych organizuje kolejnych i tak w koło, tym razem będzie podobnie, zakładam się o kratę ,że będzie miał gorszy wynik niż KW Prawica i że bardzo szybko przestanie być opcją dla kibiców nawet śledzi
21 sierpnia 2011, 00:39 / niedziela
A to dobre-- Polska zaczęła sie przez kościół--Człowieku prawdziwą i pierwszą wiarą na tych ziemiach było pogaństwo a chrześcijanie to najezdzcy którzy podbili tą kraine i przez tysiąclecia okupują nasz kraj.Chrześcijaństwo to był od zawsze zbrodniczy system wyzysku i łgarstw tuczony na ludzkiej biedzie.Jak długo jeszcze prawica w tym kraju będzie nawracać do zła ?Jak długo mozna oszustwem tym życ ? wiara w to,że żydowski król umarł za ciebie to najwieksze kłamstwo w historii.Dlaczego nie ma w tym kraju prawicy która sie sprzeciwia temu semickiemu fetyszowi który uczy aby nadstawiać twarz ? Dlatego moje pytanie czy jest ktos z prawej strony kto nie hołduje ideii Polak=katolik.
21 sierpnia 2011, 00:52 / niedziela
Jestem daleki od hołdowania idei Polak=katolik, raczej bliska jest mi idea Polak powinien równać się patriota, natomiast ludziom wierzącym należy się szacunek, a nie szyderstwo
21 sierpnia 2011, 00:54 / niedziela
Ja też sie czuje patriota kocham swój kraj i mam prawicowe przekonania
21 sierpnia 2011, 01:03 / niedziela
@kezlok, jeżeli to nie problem wklej proszę na kibice.net ten wątek oraz wczorajszy ostatni wywiad JKM ciekaw jestem komentarzy, a nie mam tam niestety konta. Dodatkowo powrzucaj ostatnie linki ze strefy kibica UPR, może pootwierają się oczy co niektórym na góru Korwina
21 sierpnia 2011, 01:08 / niedziela
@holy fan, dokładnie jak ja, poczytaj program UPR jak Ci PR nie odpowiada.Ta koalicja wcale nie jest taka nierozsądna jak by się mogło wydawać.Pan Jurek ma mimo wszysko swoją grupę wyborców i dośc dobrze rozwinięte struktury swojego ugrupowania, natomiast sama koalicja ma charakter równych praw obu podmiotów. W Gdańsku np. wszystkie czołowe miejsca obsadza UPR
21 sierpnia 2011, 04:10 / niedziela
Ale Ty HF słodko pieprzysz.
21 sierpnia 2011, 05:40 / niedziela
@"A to dobre-- Polska zaczęła sie przez kościół--"
Gdyby nie przyjęcie chrztu, to zachodni sąsiedzi mieliby zielone światło, aby z Mieszka i jego wojów ostawić jeno obdarte z przyodziewku zewłoki...I cesarz Otton nie uznałby władzy Chrobrego, a ten ostatni mógłby miecz szczerbić podczas golenia, a nie najazdu na Ruś.
@edwin tylko znajdę wątek uprowski na k.net: tam Korwin rządzi i dzieli.
Za to rozkoszna rzecz - jakiś magog bluzgając agitował za PO< dostał bana i takie słowa moderatora: "Jak mowila mama tacie
zegnaj i zabierz swe marne wypociny ze soba : )
to yblem ja wizard i los pedalow tuska podzieli kazdy inny wpisujacy sie ze glosuje na pedałow z po". Polaryzacja postępuje ;]
21 sierpnia 2011, 07:32 / niedziela
To akurat słaby pomysł, bo tych agitatorów PO trzeba boleśnie punktować, zamiast działać ich metodami(ban). Korwin rządzi bo dał kibicom miejsca na listach(nie było chętnych) i wykorzystuje ich do zbierania podpisów,ot cały Korwin
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.375