Gdańsk: niedziela, 20 września 2020
FORUM
Podstrony:


MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

strona 6/9

16 listopada 2011, 09:27 / środa
SHARP po stronie kolorowej, zdjęcie reportera GW na stronie niemieckich czerwonych skinów:
odnośnik
Jak ktoś nie chce wchodzić na to lewackie ścierwo to fotka również tutaj:
odnośnik
16 listopada 2011, 14:43 / środa
16 listopada 2011, 16:13 / środa
Widać, że kto sieje wiatr...
16 listopada 2011, 17:24 / środa
Puszka z farbą argumentem ludzi mało sprawnych intelektualnie, argumentem tchórzy???

Z kalendarium stanu wojennego:

14 marca 1982 oblano farbą popiersie Feliksa Dzierżyńskiego w Poznaniu
10 maja we Wrocławiu oblano farbą pomnik ORMO-wców
24 lipca w Dusznikach Zdroju oblano farbą pomnik żołnierzy radzieckich
7 września w Żyrardowie oblano farbą tablicę informacyjną Komitetu Miejskiego PZPR
2 listopada w miejscowości Ścinawa oblano farbą pomnik żołnierzy radzieckich
5 listopada w Legnicy oblano farbą pomnik marszałka PRL i ZSRR Konstantego Rokossowskiego

itd. itd.

A mógł milczeć…
16 listopada 2011, 17:35 / środa
Niekoniecznie kto sieje wiatr - była jakiś czas temu bodajże w Niemczech sytuacja, w której działaczka tamtejszej antify pocięła sobie twarz zyletką i oskarżyła o to działanie skrajną prawicę.
To środowisko ma to we krwi, kto wie czy podobna sytuacja nie miała miejsce w KP.

Co do prezydenta Gdańska - Paweł Adamowicz Lechia tobie już dziękuję :) Rozumiem że można nie pochwalać tego typu czynów, ale płaszczyć się przed lewactem - mentalność karła.
16 listopada 2011, 17:50 / środa
Tak bardzo chciała zostać ofiarą “neonazistów" odnośnik
16 listopada 2011, 18:45 / środa
Nie wiem o co tyle szumu. Czerwoni mieli malowanie -) powinni być wdzięczni, że ktoś za darmo i z własnej inicjatywy upiększył im lokal. Miasto sponsoruje wynajem pomieszczenia, a nieznani darczyńcy wyłożyli własne ciężko zarobione pieniądze na farbki.
16 listopada 2011, 22:46 / środa
False Prophet nie porównuj stanu wojennego do obecnych czasów. Zastanów się co wtedy groziło za taką akcję a co grozi teraz. I dla jasności -pamiętam tamte czasy.
Zadam Ci pytanie: jakby kilku Arkowcow obrzuciło nocą farbą (żółtą i niebieską) sklepik Lechii to byliby bohaterami dla Ciebie. Miej proporcje kuuurwa.
16 listopada 2011, 22:49 / środa
Tak czy siak, obywatelski ruch oddolny pokazał że jest wkurwiony na lewaków i bardzo dobrze.
16 listopada 2011, 23:45 / środa
moon stara się wykazać jak wiele się od stanu wojennego zmieniło. Ostatnie dni pokazały, że nie w zomo. Te same metody. Prowokacje, agresja, prochy, tajniacy, bandyci. Metody jak za dawnych lat.
17 listopada 2011, 01:20 / czwartek
Moon a co ma piernik do wiatraka? Za panstwowe pieniadze czerwone kurwy dalej piora mozgi a do tego maja mega wplywy w mediach, promuje ich solidarnie Palikmiot i SLD,a broni Budyn. Raz sierpem raz mlotem...!
17 listopada 2011, 09:11 / czwartek
co do tego prowokatora (co w białej kominiarce zaatakował fotoreportera)

odnośnik

UWAGA LINK DO GOWNA WYBORCZEGO

dla tych co nie wchodzą:

Uderzenie fotoreportera oraz udziału w zbiegowisku - takie zarzuty usłyszał w środę 38-letni Norbert B. Zdarzenie zarejestrowały kamery TVP.
Norbert B. to sławny już na pół Polski "prowokator". Mężczyznę nazwały tak prawicowe media. Po tym, gdy w internecie zaczął krążyć film z zajścia na pl. Konstytucji, szybko odnalazł się inny film - sprzed czterech lat, na którym łudząco podobna osoba bierze udział w lewicowej demonstracji. Komentatorzy sugerowali, że mężczyzna został wysłany przez środowiska lewicowe, by udawał uczestnika Marszu Niepodległości. Okazało się jednak, że to szalikowiec Legii Warszawa, zatrzymywany m.in. po majowej zadymie w Pucharze Polski na stadionie w Bydgoszczy.

Mimo że podczas ataku na fotoreportera miał naciągniętą na głowę kominiarkę, udało się go zidentyfikować. Kamerzysta filmujący atak uchwycił także moment, w którym Norbert B. ściąga kominiarkę. Problem był za to z odnalezieniem zaatakowanego fotoreportera. Udało się to wczoraj. Mężczyzna złożył zeznania i dzięki temu policja mogła postawić zarzuty napastnikowi. Odpowie za "naruszenie czynności ciała" oraz udział w zbiegowisku.

Szukanie "prowokatora" sprawiło, że sprawa była wielokrotnie opisywana w mediach. Część kibiców ma teraz żal do prawicowych portali za jej nagłośnienie. Na forum fanów Legii czytamy: "W TV można było się dowiedzieć, że złapali go dzięki filmowi w sieci. Wizerunek typa ujawniła w necie "Gazeta Polska", pieprząc coś o prowokacji, w rzeczywistości wystawiając go psom jak na talerzu. Warto o tym pamiętać" - pisze jeden z kibiców.

Tymczasem specjalny zespół policjantów wciąż pracuje nad identyfikacją kolejnych zadymiarzy. - W najbliższych dniach można spodziewać się kolejnych zatrzymań - zapowiada mł. insp. Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji. - Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziemy wnioskowali do prokuratury o możliwość publikacji w mediach wizerunku osób niezidentyfikowanych przez funkcjonariuszy.

jeśli to prawda to nie było to zbyt mądre pokazywanie jego wizerunku przez portale prawicowe
17 listopada 2011, 09:53 / czwartek
Moon, Adamowicz jednoznacznie ocenił same metody, bez kontekstu. Stąd podałem szlachetne przykłady stosowania tych metod. Przykłady dość adekwatne - walki z komuną, obłudą, kłamstwem, ograniczaniem wolności - tak postrzegam komentowany tu fakt.

Napisałeś: „jakby kilku Arkowcow obrzuciło nocą farbą (żółtą i niebieską) sklepik Lechii”

Moon, podawanie takich przykładów to manipulacja, trzymaj poziom dyskusji.
17 listopada 2011, 10:11 / czwartek
@ zatrzymany Nobert - c`est la guerre...:/

Kolorowa Niepodległa :)

odnośnik
17 listopada 2011, 10:36 / czwartek
"jeśli to prawda to nie było to zbyt mądre pokazywanie jego wizerunku przez portale prawicowe"
pewnie, jak Kali ukraść krowę to dobrze, jak Kalemu ukraśc krowę to źle
Norbert okazał się szalikowcem Legii...hmm, a w necie są komentarze, że ten prowokator to żyd - bo przecież, tak piszą, popatrzcie na jego twarz!
wg. mnie każdy ma swoją prawdę, a jak mawiał śp.ks. Tischner, czasami jest też gówno prawda.
17 listopada 2011, 17:12 / czwartek
O tym dlaczego szedł w Marszu Niepodległości, życiu w Polsce i czy możliwe jest wspólne świętowaniu Niepodleglości z lewakami – mówi portalowi Bawer Aondo-Akaa w rozmowie z Jarosławem Wróblewskim.

Dlaczego pan szedł w pan w Marszu Niepodległości

- Chciałem pokazać ludziom, że jestem patriotą. Mam Nigeryjskie imię, mój tata pochodzi z Afryki, a ja kocham Polskę. Jestem Polakiem, nie wstydzę się tego i chciałem iść w marszu w wolnej Polsce.

Jak czuł się pan na marszu?

- Na początku, przed marszem była niepotrzebna prowokacja, ale sam marsz był spokojny, było dużo ludzi z dziećmi, małżeństwa, miła atmosfera. Po marszu pewna pani, której mama walczyła w Powstaniu Warszawskim przyjęła nas do siebie i mogliśmy u niej przenocować. Ten masz był dla mnie czymś ważnym, ale widziałem też jak policjanci prowokowali moich przyjaciół i pobili dwóch z nich.

Ma pan inny kolor skóry, jak panu żyje się w Polsce?

- Urodziłem się w Nowej Hucie, jestem Polakiem. Mam 26 lat, to jest mój kraj. Z rasizmem spotkałem się może 3-4 razy w życiu. Takie spotkanie mogło się zdarzyć każdemu człowiekowi, który wyglądał trochę inaczej, był np. zbyt otyły, czy ma inne okulary. Jestem dumny z Polski.

Czy pana zdaniem można świętować 11 listopada wspólnie, patrioci i lewacy razem?

- Jeśli ktoś kocha Polskę, to może świętować, ale przy tym szanować przekonania innych. Dobro wspólne nie polega na blokowaniu marszu czy zapraszaniu niemieckiej Antify. Nie wiem czy z zamaskowanymi ludźmi możemy świętować odzyskanie Niepodległości, jeśli oni nie szanują naszego święta, nie szanują nas i chcą atakować?

Co pan robi na co dzień?

- Jestem na I roku studiów doktoranckich na Papieskim Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Studiuję teologię, a tematem mojego doktoratu jest człowiek niepełnosprawny w społeczeństwie będę pisał o tym jak Kościół postrzega takie osoby odwołując się do katolickiej nauki społecznej.

W internecie jest popularne pana zdjęcie z napisem „Faszyzm nie przeszedł, on przejechał”. Mogę je umieścić przy wywiadzie?

- Polubiłem je bardzo, bo jestem na nim z moimi przyjaciółmi. Ono jest sympatyczne, pokazuje, że zarzuty o faszyzm wobec marszu są absurdalne. Może pan umieścić to zdjęcie przy naszej rozmowie.

Bardzo dziękuję.

- Również panu bardzo dziękuję za naszą rozmowę. Czytam Frondę, bardzo ją lubię.

Rozmawiał Jarosław Wróblewski
odnośnik
17 listopada 2011, 17:36 / czwartek
22,30 TVP info Jan Pospieszalski : "Blizej" - warto obejżec , polecam .
17 listopada 2011, 20:09 / czwartek
17 listopada 2011, 20:30 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 20:38 / czwartek
Zbanujcie tego debila.
17 listopada 2011, 20:41 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 20:43 / czwartek
Tak jest zakazany, a teraz gdy już to wiesz won lewaku.
17 listopada 2011, 20:44 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 20:50 / czwartek
Dla takich debilów jak Ty nie ma wolności słowa
17 listopada 2011, 20:52 / czwartek
Jak chcesz to możemy się spotkać i porozmawiać o tym gównie które wrzucasz.
17 listopada 2011, 20:54 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 20:56 / czwartek
Myślę że wolność słowa nie dopuszcza nazywania patrioty neofaszystą bo to nie jest opinia tylko inwektywa, zaś jeśli chcesz mnie obrażać to grzecznie ci mówię won chamie.
Myślę że forum kibicowskie to nie jest miejsce do propagowania lewackich postaw, macie swoje lewackie fora macie swoje lewackie telewizje i swoją lewacką prasę więc grzecznie proszę idź do swoich i im opowiadaj o nazistach idących w Marszu Niepodległości. Tak więc jeśli masz coś do dodania to szybko bo jeden z adminów pisał ci już o prowokacyjnych wpisach i konsekwencjach za nimi idących. Liczę że admin dotrzyma słowa i pożegnamy się lewaku, a jak kiedyś spotkamy się twarzą w twarz i nazwiesz mnie nazistą czy innym socjalistycznym ścierwem to czasu na tłumaczenie ci kim jest nazista nie będę marnował po prostu dam ci w twarz.

odnośnik masz i wsłuchaj się lewacka mordo co mówi twój niemiecki przyjaciel "antyfaszysta"
17 listopada 2011, 21:00 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 21:03 / czwartek
False Prophet: moim zdaniem rzucanie farbą w pomniki komunistów w stanie wojennym wymagało większej odwagi niż rzucanie farbą w drzwi obecnie. To nie ten ciężar gatunkowy bo grożą za to inne konsekwencje (teraz to czyn o niskiej szkodliwości społecznej na który policja się zleje (jeżeli ktokolwiek im coś zgłosi) co najwyżej a wtedy był to zamach na władzę ludową a sprawców szukały oddziały funkcjonariuszy). No a poza tym teraz jakiś lewak weźmie farbę i rzuci w pomnik Dmowskiego jeżeli taki przykład jest lepszy niż podany uprzednio- i kim on dla Ciebie będzie - bohaterskim intelektualistą czy tchórzliwym komuchem?

No i trochę offtopic - jeżeli na 13 grudnia do Gdańsk zjedzie się trzoda jakaś i zacznie demolować moje miasto w imię chuj wie czego to będę klaskał policji jak zacznie pałowanie - i nie ważne czy tych od Che Guevary czy od falangi. Spraszanie się teraz do Gdańska jak dla mnie to prowokacja i danie policji darmowej okazji od manewrów przed Euro w rzeczywistych warunkach. A mam naprawdę duże wątpliwości, że wszyscy goście przyjadą godnie manifestować.
17 listopada 2011, 21:05 / czwartek
@buzi
nie twierdzę , że jesteś faszystą , bo Cię nie znam , ale ktoś kto przystępuje do onr-u musi mieć faszystoskie ciągoty...no bo chyba w to , że nie doczytał deklaracji ideowej nie ma co wierzyć...
17 listopada 2011, 21:11 / czwartek
Nazywanie ONR i MW neofaszystami świadczy o byciu neokomunistą. Naziści w pierwszej kolejności fizycznie zlikwidowali właśnie te dwie organizacje. Pozostałych z pogromu urządzonego przez narodowych-socjalistów z Niemiec dobili socjaliści internacjonalni z Rosji. Jako że z komuchami nie dyskutuję to kończę dyskusję z tobą lewacka mordko.
17 listopada 2011, 21:53 / czwartek
PeakNick nie chcesz porozmawiać twarzą w twarz? Jestem bardzo ciekawy gdzie na marszu byli ci faszyści i naziści?
17 listopada 2011, 22:00 / czwartek
"..mieć faszystoskie ciągoty"
a co to za nowomowa lewacka?
nie można zbanować tego czerwonego trolla?
niech spada na fora kolorowego świata blokad..

BDTR
17 listopada 2011, 22:06 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 22:09 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 23:07 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 listopada 2011, 23:16 / czwartek
Wiedzialem,ze zabraknie czasu.
Wszystko przez psa,ktory probowal wybielic milicje.
Podobal mi sie ostatni wywiad z rodzina faszystow-motyla noga :-)
17 listopada 2011, 23:20 / czwartek
ten koleś nie nadaje się na rzecznika, drze japę przez 20 minut nie dając nikomu dojść do słowa. Nie rozumiem tez prokuratury która suka pobitego a on dzwoni do tv i mówi, że 48 h był na dole. Oni jak Alf z melmaka są?
17 listopada 2011, 23:27 / czwartek
Wszyscy na biało-czerwono w Gdańsku w rocznicę wprowadzenia SW.
18 listopada 2011, 02:12 / piątek
Szkoda klawiatury na prośby o bana dla trolla piknikowego... wróci pod innym nickiem... a tak przynajmniej wiemy z czym mamy do czynienia.

Jak do tej pory nie odniósł się merytorycznie do żadnego klipu... choćby tego, gdzie przez dwadzieścia minut widać pochód - co jest najlepszym dowodem na tendencyjność "mendiów" karmiącym nas chłamem o 2-3 tysiącach itd.

Jedyne co robi, to wrzuca jakieś linki (zapewne w celu nabicia licznika)... więc najlepiej nie klikać i nie zwracać uwagi na ujadanie.

Nie posądzałbym też trolla o lewactwo (on - jak wiekszośc mu podobnych zapewne nie wie, czym było "S" i "D" w "NSDAP", nie zna różnicy między faszyzmem a nazizmem i po prostu powtarza mantrę wbitą w baniak przez "starszych i mądrzejszych")... jak dla mnie to bardziej zalatuje tu padliną służbisty.

Wniosek prosty - olać. I dalej robić swoje. Bo skoro tyle ujadania wszędzie, znaczy że zabolało... i że się boją. I dobrze... "NIECH KURWY WIOM"! :D
18 listopada 2011, 10:47 / piątek
Moon: „moim zdaniem rzucanie farbą w pomniki komunistów w stanie wojennym wymagało większej odwagi niż rzucanie farbą w drzwi obecnie. (..)”

Czy ktokolwiek to kwestionuje, czy to udowadnia jakąś Twoją tezę, przeczy czemukolwiek co napisałem? Sam odpowiem: nie.

Moon: „lewak weźmie farbę i rzuci w pomnik Dmowskiego (…) kim on dla Ciebie będzie - bohaterskim intelektualistą czy tchórzliwym komuchem?”

Znów manipulujesz dając tylko te dwie opcje do wyboru.
Nie będę oceniał ani jego odwagi ani inteligencji na podstawie stosowanych METOD, rozumiesz? Ocenię jego czyn poprzez jego intencje, poglądy.

Swoją drogą pomnik Dmowskiego w Warszawie dewastowany był już kilkukrotnie, a kilka dni przed Świętem Niepodległości zablokowana została kolejna taka próba, popierana przez Krytykę Polityczną.
18 listopada 2011, 13:13 / piątek
odnośnik
//////////
To niewyobrażalne! Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za... pobicie funkcjonariusza. Dziennikarze "Gazety Polskiej Codziennie" jako pierwsi dotarli do pobitego
\\\\\\\\\\
18 listopada 2011, 13:35 / piątek
kurwa krew sie gotuje. czy tej milicyjnej kurwy nikt w wawie nie moze dojechac na jego poziomie. w kilku w kominiarach skatowac jak bura suke.
18 listopada 2011, 14:04 / piątek
Polityczne centrum może ochronić Polskę przed radykalizmami z prawej i lewej strony, które ujawniły się w sposób tak przykry dla Polaków 11 listopada na ulicach Warszawy - powiedział premier w expose

odnośnik
18 listopada 2011, 14:15 / piątek
jak by ktoś z czytających miał jeszcze wątpliwości to podaje opis kolejnego wroga Płemieła :

▸ radykalizm (NQTs)
1. kierunek zmierzający do wprowadzenia zasadniczych zmian w polityce, stosunkach społecznych lub gospodarce;
2. bezkompromisowość i stanowczość w poglądach i metodach działania, postępowania
18 listopada 2011, 14:22 / piątek
K... już wiom! I się boją
18 listopada 2011, 16:55 / piątek
18 listopada 2011, 17:42 / piątek
Być może ktoś jeszcze nie widział: odnośnik

Chodzi o tego chłopaka i tego policjanta: odnośnik
18 listopada 2011, 21:41 / piątek
Dobry tekst R. Zielińskiego odnośnik
19 listopada 2011, 02:10 / sobota
To typowo bialoruski wyrok - bezwarunkowe wiezienie za pobicie sie butem policjanta.
R. Zielinski jak zawsze w 10!
A co mial do powiedzenia na temat Marszu, Tymanski czyli nasz kolega po szalu?
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278