Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 27.08.11 g. 18:00

strona 1/7

22 sierpnia 2011, 22:56 / poniedziałek
Przed nami mecz zgodowy na trybunach ale na boisku już nie.Ma być walka a nie to co dziś oglądaliśmy.Z Wisełką coś nie mamy szczęścia by wygrać.Może pora to zmienić już w sobotę? :)
22 sierpnia 2011, 23:12 / poniedziałek
pojedziemy Wisłę 3:0. hat trik Dawidowskiego
22 sierpnia 2011, 23:13 / poniedziałek
Moj typ raczej pewniak Wisla- Lechia 4:0 do przerwy (hattrick Meliksona), po 90 minutach 7:0.
22 sierpnia 2011, 23:18 / poniedziałek
Może zrobimy wszystkich w chuja i nie pojedziemy w ogóle? Zawsze to 0-3, a nie wyżej:))
22 sierpnia 2011, 23:19 / poniedziałek
Chyba obstawie ten mecz u buka. Takiego pewniaka dawno nie bylo.
22 sierpnia 2011, 23:20 / poniedziałek
"Trener Tomasz Kafarski zaapelował, aby na wygraną poczekać do wyjazdowego meczu z... Wisłą Kraków. "
:D
22 sierpnia 2011, 23:22 / poniedziałek
Wisła - Lechia 5-1... a Kafar powie cośw stylu..." widać progres, gramy dobrze, aczkolwiek zabrakło ostatniego podania "
22 sierpnia 2011, 23:33 / poniedziałek
Biorąc pod uwagę zmęczenie Wisły po powrocie z Cypru i ich dyspozycję w lidze - bedzie remis, także z tym pewniakiem ostrożnie bo można wtopić trochę kasy.
22 sierpnia 2011, 23:45 / poniedziałek
Myślę, że dużo będzie zależeć od tego czy Wisła awansuje do LM. Z pewnością podstawowa "11" będzie zmęczona po meczu na Cyprze, ale w przypadku braku awansu może już zacząć zbierać ligowe punkty z myślą o obronie tytułu. Lechia jest do tego bardzo dogodnym przeciwnikiem.
22 sierpnia 2011, 23:52 / poniedziałek
6-0 dla Lechii, Pietrowski z przewrotki, Buval tzn Benson dwie brameczki i hattrick Dawidowskiego.

A poważnie to stawiałbym na remis lub naszą porażkę. Kto poda, kiedy ostatnio wygralismy przy Reymonta? Ja nie pamiętam. Chciałbym wierzyć, że przełamiemy się jak z Legią w zeszłym sezonie, ale jakoś nie umiem.
22 sierpnia 2011, 23:56 / poniedziałek
dosyć przegrywania i remisowania, ja obstawiam mecz na przełamanie, i i to z konkretnymi grajkami, bo po dzisiejszym meczu suma pecha i szczęścia się kiedyś musi zbilansować i tym lepiej by nastąpiło w tym meczu morale wzrosną w grajkach bo ni ma jak z Majstrem wygrać
22 sierpnia 2011, 23:56 / poniedziałek
Ostatnio wygralismy dwa lata temu w pucharze gdy trenerem Wiselki byl Kasperczak, a w lidze to juz najstarsi gorale upss kaszubi nie pamietaja.
22 sierpnia 2011, 23:59 / poniedziałek
Dużego zarobku u buka to nie będzie, ale zawsze to kilka stówek jak sie postawi wiecej.
Heh ciekawy jestem czy buki beda w ogóle obstwiać ten mecz.
23 sierpnia 2011, 00:08 / wtorek
2:0 dla Wisły , szkoda bo zabrakło ostatniego podania, spotkanie mogło podobać sie kibicom, było duzo akcji, niestety nie strzelilismy 1 gola wiecej, ale w koncu gralismy z druzyna z fazy grupowej LM, widze progres potrzebne jest jeszcze zgranie się nowych zawodnikow
23 sierpnia 2011, 00:52 / wtorek
Co, jak co, ale szydera to ma się u nas doskonale;]
23 sierpnia 2011, 08:06 / wtorek
Jak Wisla przejdzie Apoel to dostaniemy od niej taki wpierdol w sobote, ze masakra. Jak Wisla odpadnie to mozliwe, ze ich grajki beda miec spierdolone morale i myslami beda gdzie indziej. W tym upatruje nasza szanse w tym meczu pod warunkiem , ze zagra nasz Beckham Pietrowski i znow dorzuci piekna pilke wprost do naroznika boiska . Tam juz bedzie czekal na nia Sazankow i z przewrotki ala Hugo Sanchez pierdolnie wprost na srodek boiska do Dawidowskiego , ktory wymusi faul , po czym opierdoli wszystkich dookola , ze nie ma karnego.
23 sierpnia 2011, 08:27 / wtorek
Wisla ma dwa rownorzedne sklady wiec zmeczenie nie ma tu nic do rzeczy. Bedzie wysoki wynik i tyle.Choc kursy u buka sa niskie na Wisle, to mysle ze i tak warto obstawic. Dawno nie obstawialem przeciwko Lechii.
23 sierpnia 2011, 08:30 / wtorek
Jeżeli Kafar nadal będzie prowadził Lechię to 0:6 (pod warunkiem, że Wisła zagra częsciowo rezerwami).
W przeciwnym wypadku (bez Kafara) 0:2. Wiem, że to zbyt optymistyczny prognostyk, ale moze nie będzie blamażu.
23 sierpnia 2011, 08:52 / wtorek
Panom wiślakom z FC Gdańsk przypominam, że to forum Lechii i to z Lechią jest się tutaj na dobre i na złe. Wasze wpierdole po 5-0 możecie sobie wsadzić między bajki. Wasza gra i 6 pkt. w 4 meczach też nie rzucają na kolana. Po dzisiejszym wpierdolu na Cyprze będziecie tak rozbici psychicznie, tak że Lechia powinna was spokojnie 2-0 pyknąć.
23 sierpnia 2011, 08:59 / wtorek
Lechia wygra w Krakowie 6:0 a bramki strzeli Piotr Wiśniewski i od tego meczu zacznie się złota era Lechii;)
23 sierpnia 2011, 09:34 / wtorek
cos wiadomo na temat biletow? kiedy beda ?czy kupujemy na stadionie dopiero?
23 sierpnia 2011, 09:38 / wtorek
Ja tam obstawiam 6-1 dla Wisły, oczywiście Kafar utrzyma swoją posadę, bo tak, bo ktoś w klubie uznał, że skoro Ferguson 25 lat prowadzi MU to i Kafar może i chuj nawet jak będziemy walczyć o utrzymanie bądź co gorsza spadniemy to go nie wyjebią.

Nie pójdę na mecz dopóki Kafar będzie naszym trenerem !!
23 sierpnia 2011, 10:59 / wtorek
kiedy bedzie coś wiadomo o biletach na mecz w Krakowie ?
23 sierpnia 2011, 11:18 / wtorek
Glowa To Najlepiej nie przychodz na mecze juz wogole !! jesli chodzisz na Lechie dla trenera to poszukaj se innego klubu! kurwa co to jest za masakra zeby takie wynalazki wypowiadaly sie w ten sposob na forum gdzie ten swiat zmieza! czym Wam wszystkim sie juz do konca w dupach pojebalo?
23 sierpnia 2011, 11:45 / wtorek
no właśnie z wejściówkami na R22 ?

już wtorek, co nie którzy wybierają się już do KRK w środę ...
23 sierpnia 2011, 11:46 / wtorek
Panowie, jak będzie cokolwiek wiadomo, to na 1000% będzie o tym na stronie Lwów.
Póki co bilety jeszcze do nas nie dotarły.
23 sierpnia 2011, 11:47 / wtorek
sorki za stylistykę powyżej;

no właśnie co z wejściówkami na R22 ?

co niektórzy wybierają się już do KRK już w środę ...
23 sierpnia 2011, 11:51 / wtorek
Wysoki wynik dla Wisly jest mozliwy w sytuacji gdy Lechia zagra w swoim stylu na hurra i rzuci sie na Wisle. W sytuacji zmasowanej gry obronnej Lechii i wyprowadzaniem ewentualnych kontr (choc Lechia pokazala wielokrotnie ze nie potrafi tego robic, woli krecic koleczka na srodku boiska i podawac wszerz), wynik dla Wisly moze byc mniej okazaly.
23 sierpnia 2011, 12:39 / wtorek
LG--HS

Teksty o wynalazkach sobie daruj, pierwszy raz na Lechii byłem w 93 roku, każdy ma jakąś barierę, a na to się nie da patrzeć, jak sabotażysta bawi się naszą Lechijką, mam w dupie jego, a nie Lechię. Lechię zawsze miałem, mam i będę miał w sercu.

biało-zielone pozdrowienia.

PS: Sorki, że w tym wątku, ale mi się tematy jebnęły.
23 sierpnia 2011, 15:20 / wtorek
Wiadomo kiedy będzie można kupić bilety na ten mecz?
23 sierpnia 2011, 15:27 / wtorek
Pierwszy raz jedziecie na wyjazd ? Wszystkim zależy by bilety były jak najszybciej zarówno jak Lwom Północy jak i Wiśle.

Wyjeżdżasz już teraz ? W Krakowie na tym meczu nie będzie spodziewany komplet publiczności więc możesz kupić bilet już na miejscu a ceny biletów dla Nas nie będzie się różniła wiele od tej w Krakowie

odnośnik
23 sierpnia 2011, 15:29 / wtorek
Ja ponowie swój wpis sprzed kilku godzin:

Panowie, jak będzie cokolwiek wiadomo, to na 1000% będzie o tym na stronie Lwów.
Póki co bilety jeszcze do nas nie dotarły.
23 sierpnia 2011, 19:50 / wtorek
Nie i stąd moje pytanie, gdyż do wyjazdu zostały 3 dni, a biorąc pod uwagę fakt, iż chcę być na liście wyjazdowej, zadałem to pytanie. Nic trudnego by przemilczeć, jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie. Spinać to się możesz na forum Trójmiasta. Ot co.
23 sierpnia 2011, 20:00 / wtorek
odnośnie Traore
z dziennika bałtyckiego:
"Ma krwiak na mięśniu dwugłowym. Jest niewielka szansa, że zagra w Krakowie - powiedział trener Lechii."
23 sierpnia 2011, 20:38 / wtorek
obstawiam niestety ale wpierdol na cyprze wisła nic nie gra cos czuje awans apoel a w sobote ostatnie podanie dojdzie i 1-1
23 sierpnia 2011, 21:39 / wtorek
Ja osobiscie jestem PEWNY ze w tym Krakowie cos ugramy wkoncu ! Wisla bedzie przygnebiona porazka z APOEL-em a my wkoncu musimy jakies punkty z Wisla zrobic i mysle, ze ten czas nadejdzie juz w sobote :)
23 sierpnia 2011, 21:40 / wtorek
Co roku sobie powtarzam, że tym razem się uda. Nie licząc pucharu polski w Krakowie były same kompromitacje.

0-3
0-3
2-5

Trudno o optymizm.
23 sierpnia 2011, 21:48 / wtorek
remis w Krakowie to tylko przedłużenie agonii, przykro to pisać ale lepszy byłby porzadny wpierd.l i wywalenie Kafara, chyba że stanie się cud i wygramy 3:0 po pieknej grze , wtedy zapaliłoby się swiatełko w tunelu...
23 sierpnia 2011, 22:03 / wtorek
a ja jestem dobrej myśli - Wisełka będzie skatowana po wyjeździe na Cyprze - a oglądając ich męki z APOELem, widać że stracą wiele sił ...
23 sierpnia 2011, 22:09 / wtorek
Poprzednio trzykrotnie przegrywalismy trzema bramkami wiec teraz musimy wyrownac te krzywdy. Obstawiam Wisla - Lechia 0:9. Wszystkie bramki zdobedzie Dawidowski, ktoremu za ten wyczym postawimy pomnik pod stadionem. Bedzie to ostatni mecz Kafara jako naszego trenera, poniewaz zostanie wykupiony przez Wisle. Podkupia rowniez nam niestety lidera najlepszych strzelcow Dawidowskiego. Maaskant po odpadnieciu z LM i kompromitacji z Lechia zostanie wywalony z Wisly. Poniewaz Lechia potrzebowac bedzie trenera to go wezmiemy do nas.
23 sierpnia 2011, 22:37 / wtorek
Z tak słabo grającą Wisłą powinniśmy wygrać najmniej 5-0.
23 sierpnia 2011, 22:38 / wtorek
Rozjebiemy tą przesłabą Wisełkę w pył! Szok ze za takie kopanie piłki ktokolwiek w Polsce płaci takie pieniadze !
23 sierpnia 2011, 22:40 / wtorek
Tylko, że na nas wystarczy drugi skład Wisły.
Żal patrzeć. Ale jaka liga taki mistrz. Sprawiediwości stało się zadość. Większy żal jak sobie pomyśle, że leje nas mistrz Cypru.
23 sierpnia 2011, 22:43 / wtorek
cienka ta Wisla.na polska lige wystarczy,ale na taka cypryjska druzynke juz nie :)mysle,ze w Polsce mistrzem kraju spokojnie zostalaby druzyna z drugiej ligi niemieckiej czy angielskiej.
23 sierpnia 2011, 22:43 / wtorek
Co niektórzy to chyba nie oglądali meczu w ogóle i bzdury piszą...

APOEL to nie są ogórki jak się większości wydawaje tylko, czy tego chcecie czy nie, jest to klub europejskiego formatu, czego o Wiśle nie można niestety powiedzieć. Jakby to dzisiaj Lechia miała grać zamiast Wisły, to byłaby dwucyfrówka jak nic...

Wisła grała na swoim poziomie, a APOEL na poziomie zespołu z LM, dlatego to cypryjczycy awansowali.

Poza tym zobaczcie ile razy w ostatnich 15 latach do LM awansowali cypryjczycy a ile razy nasza drużyna... to jest zatrważająca sytuacja, bo odjeżdżają nam już kompletnie wszyscy...
23 sierpnia 2011, 22:45 / wtorek
Kurwa gdyby Wisła przegrała 1:0 2:1 to jeszcze ale kurwa 3:1 a i tak mieli szczęście że tylko tyle, Apoel miał taka przewagę jakby grał z kimś o klasę czy dwie niżej.
23 sierpnia 2011, 22:45 / wtorek
Wisła odpadla przez to , że takim samolubem na boisku jest Małecki. To jest taki Nasz Bąk, tylko razy 3. Jak juz ma pilke, to klapki na oczy i heja do przodu, ANI RAZU nei zagral dobrej pilki, wszystkie spierdolil.
23 sierpnia 2011, 22:47 / wtorek
carpaccio - zapomniałes dodać ze przy wszystkich bramkach Dawida asysty miał genialny rozgrywający, walczak jakich mało Kamil "krew na butach" Poźniak!!!, którego Lechia kupiła za super niską kwote 1 mln, a teraz o polskiego Iniestę pyta sie już Man UTD i wykłada okrągłe 15 mln funtów.

TYLKO LECHIA!
23 sierpnia 2011, 22:49 / wtorek
Dokladnie, mam wrazenie ze ludzie zyją przeswiadczeniem ze liga cypryjska to fryzjerzy. Wystarczylo zobaczyc jakie jest przygotowanie fizyczne cypryjczykow a jakie wisly, to wszystko wyjasnia. Ten mecz swietnie pokazal naszemu treneiro co znaczy gra ofensywna. Jak wielokrotnie juz tu pisalem gra ofensywna musi byc szybka a do tego potrzeba swietnej kondycji przez 90 minut. Dlatego Lechia nie moze grac ofensywnie przez 90 minut bo zawodnicy graja chodzonego zamiast biegac. Wybieganiem mozna pokonac kazdego ale do polskich trenerow to nie dociera. Dlatego znacznie latwiej grac kontre rozpoczynana na 30-35 metrze (w wyniku pressingu) w szczegolnosci gdy gra sie z teoretycznie silniejsza druzyna. Ale nasz treneiro ma taktyke taka sama obojetnie czy gra z mistrzem Polski czy z beniaminkiem. Po prostu żenada...
23 sierpnia 2011, 22:54 / wtorek
W lidze cypryjskiej jest APOEL długo nic Omonia, Apollon długo długo nic i reszta. Mam nadzieje, że Tomek K. z naszymi kopaczami oglądali dzisiejszy mecz ;D Tak się gra w piłke, wysoki pressing, szybkie rozgrywanie piłki i koncentracja przez cały mecz.
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023