Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 12.09.11 g. 18:30

strona 1/9

28 sierpnia 2011, 00:54 / niedziela
Przerwa na kadrę i walczymy o 3 punkty z górnikami. Po zwycięstwie nad Wisłą jakiś optymizm jest, ale po meczu z Górnikiem może się okazać w jakim miejscu jesteśmy obecnie.

Nie ma innej opcji jak trzy punkty po ładnej grze. Prawdopodobnie pierwszy mecz z kibicami gości na nowym stadionie. Górnik prowadzi zapisy na wyjazd.. także emocji na pewno nie zabraknie.:)
28 sierpnia 2011, 01:00 / niedziela
będzie dobrze,pod warunkiem że,afro i Dawid zostaną odpaleni np. do Barcy ;)
typuje 2:0
Ave Lechia.
28 sierpnia 2011, 06:28 / niedziela
gornik sie ostatnio poprawil typuje 4-1
28 sierpnia 2011, 08:20 / niedziela
bilety sa juz sprzedawane?
po wczorajszym zwyciestwie, pewnie znowu bedzie z 25 tys ludu pomimo poniedzialku
28 sierpnia 2011, 09:07 / niedziela
tak, na www.kupbilet.lechia.pl
28 sierpnia 2011, 09:16 / niedziela
ta.. tylko, że jak próbuje sie zalogowac to wyskakuje bład, że sprzedaż jest tylko dla posiadaczy KK (mam ja juz prawie rok) itp itd. myślałem , że to tylko błąd jakis na moim kompie, ale niestety nie.
28 sierpnia 2011, 09:34 / niedziela
Dreczyciel udaj sie na wyspe celem nadania karcie numeru ACN czy jakoś inaczej sie to nazywa, mialem to samo.
28 sierpnia 2011, 10:06 / niedziela
Wpis maila w miejsce loginu i haslo swoje wpisz. Powinienes sie zalogowac. Sam nie wiem czemu tak sie stalo ale dziala.
28 sierpnia 2011, 10:23 / niedziela
Potwierdzam zmienili login z nr PESEL na maila i dlatego nie możesz się zalogować, miałem ten sam komunikat.. aby kupić bilet potrzebna jest karta kibica hehe Co za system, oczywiście o zmianie loginu nie dostałem żadnego info na maila. Pełen profesjonalizm ze strony operatora tego systemu...
28 sierpnia 2011, 10:57 / niedziela
Górnik to znakomita drużyna bardzo silna i trudna do pokonania, dlatego obstawiam tylko 5:1 dla Lechii;D
28 sierpnia 2011, 11:50 / niedziela
Jednak racja. mail jako login, pesel jako haslo i wszystko dziala.
28 sierpnia 2011, 12:01 / niedziela
Jezeli Traore i Benson nie beda zapierd.lac na treningach to na ławę ich i niech zaczynaja w takmi składzie jak z Wisłą, Dawid jak juz to tylko w 80min
Trzeba wpuszczac mlodziez na pewno sa tam lepsi niz Pietrowski czy Pozniak
28 sierpnia 2011, 13:06 / niedziela
na wyspach bilety juz sa ;)
28 sierpnia 2011, 18:02 / niedziela
Zwycieskiego skladu sie nie zmienia. traore lawa, nie wiem co z Benim i Nowakiem. kurnik jest mocny, rypnął kuchenkorza. Myslicie ze bedzie 25 tysia? Watpie, bez karty kibica nie kupi sie bilety, a wielu tejze karty jeszcze nie ma. Jade jutro na trening zobacze co tam porabiaja najwieksze leniuchy pozniak i razack. Wynik z zeszlego sezonu jak dla mnie nie do zrobienia, ale biore w ciemno 1:0...
28 sierpnia 2011, 19:07 / niedziela
Spoko bedzie 25tys, bilety chyba dalej mozna kupować bez KK, info na stronie odnośnik "(...)Bilety będą do nabycia w kasach stadionu PGE Arena Gdańsk, zaś dla posiadaczy Karty Kibica są – dodatkowo na Wyspach Lechii Gdańsk oraz w Internecie na stronie kupbilet.Lechia.pl. "
28 sierpnia 2011, 20:01 / niedziela
Nie można.
Troche niedoceniana narazie jest forma Airapetiana w tym sezonie. Chlop sie ewidentnie rozkreca, i oby tak dalej.
Myśle, że będa 3 pkt, i że frekwencja bedzie powyzej 20tys.
29 sierpnia 2011, 23:21 / poniedziałek
Ciekawe jak to jest z tymi kartami kibica :)
29 sierpnia 2011, 23:25 / poniedziałek
Najlepiej je wyrobić i mieć wszystko w dupie.
29 sierpnia 2011, 23:45 / poniedziałek
Też liczę bardzo na Fortepiana. Kafar wreszcie wystawił go w pomocy, chociaż pewnie bardziej z musu. Ja mam nadzieję że tam zostanie, bo widać jak ten koleś marnuje się w obronie! Górnik rozklepał Kuchenkorza (który z Bełchatowem zagrał póki co mecz rundy), więc łatwo nie będzie, ci którzy liczą na powtórkę z zeszłego sezonu mogą się lekko zawieść. Szkoda, że mecz dopiero dwunastego września...
30 sierpnia 2011, 09:00 / wtorek
Zgzadzam się z przedmówcą. Trafnie napisane. Ja jednak uważam, że kurnik trafił na słabszego tego dnia kuchenkorza i jak ruszymy na nich może nie 5:1 ale 2:0, 3:0 może być. Mimo to, 1:0 nawet w takim nieco defensywnym stylu jak z Wisłą biorę w ciemno. Najepiej w doliczonym czasie gry bo wtedy juz połowa stadionu pójdzie do domu, tych co najmniej wierzą.
Fortepian jak napisałeś ma większy potencjał niż można było się spodziewać i lewica na obronie to nie dla Niego. W meczu z Wisłą pokazał, że będą z niego ludzie. Tak w ogóle jak patrzę na Lechię, to całkiem młody Zespól mamy pomijając Surmę i Nowaka. Janicki, Andrus, Forte, Pietro (pomimo krytyki jaką dostaje i mojego ówczesnego również złego zdania na jego temat zostawiłbym Go), Popielarz, Machaj, Małkowski - to są młodzi Grajowie, którzy już z powodzeniem w ekstraklasie występują. A kurnik? Przyjedzie zmotywowany po ograniu kuchenkorza, niemniej moim zdaniem bardziej będą mieli w pamięci zeszłoroczne lanie i dlatego wygramy - stawiam tym razem skromne 4:1!!!! :)))))))
30 sierpnia 2011, 17:02 / wtorek
Z ŁKSem też miało być 4-0...
30 sierpnia 2011, 17:46 / wtorek
W mojej opinii Airapetian to obecnie najlepszy zawodnik w Lechii. Jako jeden z nielicznych zapierdala, bardzo dokladnie podaje i nie marnuje piłek. Oby tak dalej~!!!
1 września 2011, 12:59 / czwartek
@simek - a z Wisła miało byc w pizdeczkę z 3-0, a jak było?
1 września 2011, 17:21 / czwartek
Myślisz, ze jakby Wisła zagrała na swoim normalnym poziomie to tak by nie było? :))) proszę Cię... Jeśli z Górnikiem nie potwierdzą, że ta wygrana coś zmieniła w tej drużynie to umieszczę tę wygraną na półce z napisem "mega fart" i nieszczęśliwe uratowanie dupy Kafarskiemu. Póki co nie ma żadnych podstaw by tak na hurra wróżyć 4-1 z Górnikiem, tym bardziej tak jak wcześniej pisałem wygrali w poprzedniej kolejce z rozpędzonymi kuchenkami, które goliły po kolei wszystkich z kim grali, na wszelkie możliwe sposoby...

W sumie to obecna Wisła przypomina mi Legię sprzed roku, wtedy wszyscy ich cisnęli w tym my, więc proponowałbym w tym hurraoptymiźmie zachować choćby odrobinę umiaru...
1 września 2011, 17:34 / czwartek
Tak oczywiscie golili wszystkich włącznie z zagłębiem Lubin.
1 września 2011, 17:44 / czwartek
Wygrana z ŁKS i Bełchatowem.. do tego jeszcze zwycięstwo z Ruchem no i remis w Lubinie.

Rywale nie powalają.
1 września 2011, 18:34 / czwartek
Wygrana z ŁKS na wyjeździe 0-5, a my u siebie nawet jednej bramki im nie strzeliliśmy...
1 września 2011, 18:48 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 września 2011, 21:45 / czwartek
Jesli sie to nie zmieni i bedzie w dalszym ciagu ten trend i ta opcja jaka nam Kafar wciska, to remisik na Arenie z Gornikiem obstawiam w ciemno... (a i baty tez moga byc)
Oczywista: JA TAM w LECHIE WIERZE i TO SZCZERZE
Tyle w temacie
1 września 2011, 23:01 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2011, 14:15 / piątek
Mecz z Górnikiem sądze ze moze byc wyrownany. Jednak Gornik ostatnimi czasy Lechii lezy i mam nadzieje ze nie bedzie sie bronic caly mecz lecz zagra otwarta pilke. Wtedy szanse sa jesli zagra sie tym stylem i ustawieniem co w Krakowie.
2 września 2011, 16:16 / piątek
Na mecz z Górnikiem i do konca rundy bedzie można kupować bilety jednorazowe w kasach PGE Areny odnośnik
moze znowu ponad 20tys bedzie...
3 września 2011, 18:19 / sobota
Panowie witam wszystkich gdyz jest to mój pierwszy post na forum.
Czytałem info na stronie lechia.pl odnośnie sprzedaży biletów jednorazowych bez KK na wszystkie mecze do końca rundy. Podana jest informacja, że bilety można kupować w kasach.
Pojechałem dzisiaj i jest obskórna kasa z przyklejoną kartką, że kasa czynna w godzinach od 10-18, byłem ok 15.
Dotyczy to dni powszednich?
Jedno wielkie zamieszanie tam panuje, nikt nic nie wie, żadnej informacji.
Interesuje mnie mecz z Górnikiem!
3 września 2011, 18:37 / sobota
3 września 2011, 18:54 / sobota
Dziękuję pięknie.
3 września 2011, 18:58 / sobota
Tak jak w linku jest podane.Na chwilę obecną kupisz bilet na wyspach Lechii lub przez internet.

Jakby kogoś to interesowało to na wczorajszym zebraniu zarząd powiedział że Górnik zamówił 1500 biletów.
3 września 2011, 19:03 / sobota
Lewy91 - na razie nie mam zamiaru wyrabiać karty!!!
3 września 2011, 19:13 / sobota
Lepiej wyrób wcześniej, a nie na sam koniec.
3 września 2011, 19:18 / sobota
nie róbmy OT gdyż szkoda fajnego tematu.
Przebywam na co dzień za granicą i nie wiem kiedy wrócę do gdańska
3 września 2011, 19:47 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 września 2011, 19:51 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 września 2011, 20:06 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 września 2011, 20:14 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2011, 15:34 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2011, 18:48 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2011, 19:01 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2011, 20:38 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2011, 21:04 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2011, 21:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2011, 21:24 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.562