Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Światełko w tunelu

strona 1/1

Po długiej, letniej przerwie kibice Lechii z niecierpliwością i ciekawością czekali na pierwsze mecze i pierwsze zwycięstwa Biało-Zielonych, a także oczywiście na otwarcie jej nowego domu - PGE Areny Gdańsk. Za nami już 5 kolejek T-mobile Ekstraklasy, więc można powoli zacząć oceniać postawę zespołu, a także trafność transferów.

1

4 września 2011, 14:54 / niedziela
Ta młoda osoba powinna się skupić na innej dziedzinie(najlepiej którą lubi i się w niej orientuje) np kuchnia lub życie gwiazd.W ogóle mnie nie porwał ten artykuł .
4 września 2011, 15:50 / niedziela
Najłatwiej się wymądrzać.
Jakie masz zastrzeżenia do autorki tego tekstu? Zrobiła po prostu podsumowanie pierwszego okresu i tyle. Nic odkrywczego ale napisane jasno. Na pewno zajmuje się tym co umie i lubi.
4 września 2011, 16:42 / niedziela
sorry ale ja takich artykułów nie będę czytał ,wyrażam tylko swoją opinie i tyle.
4 września 2011, 18:19 / niedziela
Propaganda na zyczenie klubu, ktory nie chce transferow bo niema na nie srodkow. Niech wlasciciel wylozy w koncu troche grosza na graczy godnych takiego stadionu i ewentualnie 30 tys placacych kibicow.
4 września 2011, 20:57 / niedziela
Dajmy lasce szanse :) Sam kończyłem dziennikarstwo i jestem kibicem Lechii, zarazem ;). Brakuje obycia z tematami sportowymi (wnoszę po porównaniach) i nieco ostrzejsze pióro byłoby bardziej wskazane.
4 września 2011, 22:47 / niedziela
Absolutnym dołkiem był mecz z Cracovią (niestety pierwszy na PGE), ale poźniej widać było już zdecydowanie lepszą grę z ŁKS i wreszcie jest zwycięstwo z Wisłą po 100 latach;-) Mecz z Górnikiem wyjaśni czy będziemy w tym sezonie jednak walczyć o 5-kę, czy zostanie nam ściganie się o środek tabeli.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011