Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Korona Kielce - LECHIA GDAŃSK 17.09.11 g. 18:00

strona 1/6

12 września 2011, 23:43 / poniedziałek
Pora podtrzymać wygrane.Po zwycięstwach w Krakowie z Wisełką i dziś u siebie z Górnikiem trzeba wyrwać teraz punkty Koronie, która jest na obecną chwilę liderem.

3pkt muszą pojechać do Gdańska! :)
12 września 2011, 23:48 / poniedziałek
Powtórka z zeszłego sezonu mile widziana:)
13 września 2011, 00:06 / wtorek
tylko troszkę w innym stylu :))
13 września 2011, 00:53 / wtorek
Panowie, jedno pytanie. Jak rozumiem, jest organizowana jakaś grupa na ten mecz. Chciałbym bardzo pojechać do Kielc, tyle, że mieszkam w Warszawie;/

Pytanie: Z kim się skontaktować w tej sprawie? Mogłbym dobić do autobusu, który zapewne i tak będzie jechał przez Wawę, albo dotrzeć do Kielc samochodem.
13 września 2011, 00:59 / wtorek
duchu ja też jestem z wawy i się wybieram do Kielc, jakby co się zmówimy i razem wyruszymy a formalności się załatwi
13 września 2011, 01:03 / wtorek
Ok. To moje gg: 3240268.
13 września 2011, 01:15 / wtorek
zgadamy się jutro (znaczy dzisiaj) pozdro :)
13 września 2011, 01:29 / wtorek
Jak najbardziej realne szanse na kolejne punkty, jako że Korona nie bedzie sie tylko broniła- jako lider spróbują zaatakowac, a to dla Nas woda na młyn.
13 września 2011, 08:35 / wtorek
Kibice Lechii z Warszawy,do Kielc najpewniej wyjazdu nie będzie.
Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
Jeżeli jestem w błędzie to będę szczęśliwy.
13 września 2011, 09:44 / wtorek
Już ktoś o tym wspominał - raczej nie wpuszczą przyjezdnych by nie pojawili się tam kibice Wisły.
13 września 2011, 09:45 / wtorek
Jak nie będzie?
13 września 2011, 10:00 / wtorek
dobrze byłoby gdyby ktoś naszym z W-wy odpowiedział. Jestem w podobnej sytuacji z tymże mieszkam nie w stolicy, a w Toruniu. Ciekawi mnie czy wgl jest taka opcja.
Jak nie to pozostaje wspieranie innych naszych chłopaków np. Chojnice w Toruniu, jeśli rzecz jasna można.
13 września 2011, 10:02 / wtorek
Potwierdzam. Korona i Podbeskidzie w tym sezonie nas nie wpuszczają.
13 września 2011, 10:38 / wtorek
qwa !!
13 września 2011, 10:51 / wtorek
Z jakiej to przyczyny nie wpuszczają ?!!
13 września 2011, 11:31 / wtorek
Bakus, pisał w innym temacie o tym Pasi.
Kluby mają prawo bez podania przyczyn nie wpuścić kibiców gości jeśli ich klub (stowarzyszenie) nie ma podpisanego porozumienia z Ekstraklasą.
W tym momencie żadna ekipa nie ma podpisanego porozumienia więc nie ma co się za mocno nastawiać na wyjazdy.
13 września 2011, 12:41 / wtorek
Korona zrobiła to w obawie przed Wisła , a Podbeskidzie juz się przejechało na kibicach gości i poszli na łatwizne ...
13 września 2011, 14:55 / wtorek
nosz ku..jego mac! co zafajfusy boja sie wpuszczac ,jeszcz eto podbeskidzie ok , nie maja stdioonu ochorny itp, ale korona?to ja juz nie wiem co sie dzieje,zaraz lech legia itp zamkna stadion dla przyjezdnych bo siebeda bali
13 września 2011, 15:01 / wtorek
Dla mnie to kompletnie niezrozumiałe. Patrząc na frekwencję w Kielcach, to nie zapełniają oni nawet połowy swojego niby-super-stadionu. A nie chcą wpuszczać zorganizowanych grup gości? Żałosne. Jak dla mnie wielka szkoda, bo prócz dwóch warszawskich drużyn, to Kielc najbliżej. Ale spoko. Spotkamy się w Łodzi.
13 września 2011, 15:24 / wtorek
Mecz jak najbardziej do wygrania, ale kluczem do zwycięstwa będzie naprwdę tylko i wyącznie "żarcie trawy" i wybieganie całego meczu na maxa.

Nie ma cudów, drugi raz takie zwycięstwo jak wiosną gdzie mieliśmy 2 sytuacje z których strzeliliśmy trzy gole, już się nie powtórzy.
13 września 2011, 15:58 / wtorek
Uffff Machaj i Bączek będa grać.

odnośnik
13 września 2011, 16:08 / wtorek
tego murzyna za faul na Bączku, to mogliby prewencyjnie zawiesić na kilka spotkań , tak jak swego czasu Cionka, bo mogło to się naprawdę źle skończyć
13 września 2011, 16:15 / wtorek
@Malcom

Nie gotuj się. Obejrzyj powtórki. Faul był zupełnie nieintencjonalny. Chyba, że za kolor skóry chcesz go wieszać.
13 września 2011, 16:24 / wtorek
@duch..91 do koloru skory nic nie mam, bez przesady murzyn to nie jest określenie rasistowskie tak samo jak nazwanie kogoś Żydem nie jest antysemickie, nie popadajmy w paranoje, nie chcialo mi sie szukać jego nazwiska,
z tego co pamietam to kory poszly na noge i nie wazne chcial nie chcial, ale bylo to bardzo niebezpieczne, na miejscu Bączka, podobnie bym się wkurw.l
13 września 2011, 16:33 / wtorek
Nie popadam, ale wybacz - oceniam na podstawie tego, co czytam, a kontekst, który zawarłeś w swojej wypowiedzi jest, cóż, śliski. Nieważne.

Faul był, nawet na kartkę. Ale zawieszać należy boiskowych bandytów. A ja tam takiego nie widziałem. I tylko tyle. Bączek jest cały, to najważniejsze.

p.s. "Murzyn" wedle słownika języka polskiego, pisze się wielką literą. Może wtedy nie będzie nieporozumień.

Pozdrawiam.
13 września 2011, 16:37 / wtorek
ok, zapamietam na przyszłość
13 września 2011, 20:47 / wtorek
A ja czuje ze bedzie dobrze i wywieziemy 3 pkt z Kielc. Jeśli jeszcze udałoby sie wyleczyć Nowaka czy Traore moze byc OK.
Taktyka podobna do tego meczu z Wisłą powinna dac efekt, bo widac ze bedziemy mieli jeszcze szybkiego Tadicia.

TYLKO LECHIA!
13 września 2011, 21:07 / wtorek
Myślę, że emocjonujący wygrany mecz, taki jak ten z żabolami, niekoniecznie na wysokim poziomie, daje więcej drużynie niż dobry mecz zremisowany z powodu braku ostatniego podania, czy z powodu braku szczęścia. Daje więcej wiary, która jest ważniejsza niż umiejętności. Lechia zbudowana poniedziałkowym zwycięstwem, zresztą jako niedawni pogromcy mistrza Polski, zresztą późniejszych pogromców Lecha, wygra w mieście liroja.
13 września 2011, 23:30 / wtorek
duch..91 jesteś chyba jebniety jak bedziesz komuś mówił jak ma pisać na czarnucha.
odnośnik
13 września 2011, 23:36 / wtorek
Kwestia murzynów jest wałkowana na forum odkąd pamiętam i jeszcze nikt nikogo nie przekonal do swoich racji
14 września 2011, 12:27 / środa
1488 zostaw kochasia czarnych w spokoju...
niech się dalej z nimi obściskuje

ps. brakuje mi tej flagi ;)
14 września 2011, 13:10 / środa
1488

Nie tylko czarnym gardzisz, ale i własnym językiem ojczystym. Nic mi do tego.

p.s. Fajne zdjęcie pokazałeś. Ilu tam jest? Piętnastu kibiców? Teraz takich flag nie ma i są dziesiątki tysięcy.
14 września 2011, 13:15 / środa
No bo na tym zdjęciu widać kto Lechie ma w sercu bez względu na lige i sukcesy.
14 września 2011, 13:17 / środa
z twojego posty wynika, że 6 lat temu nie chodziłeś na Lechię.
14 września 2011, 13:20 / środa
no pewnie skoro sa ławki i nowy zegar...a on ma przypuszczajac duch91 to 20 lat...wiec wtedy mial jakies 14-15 i nie wiedzial nawet co to Lechia. zalogowal sie 19 sierpnia 2011.... tak wiem to o niczym nie swiadczy ale kazdy wie o co kaman :) pozdro
14 września 2011, 13:25 / środa
Mało trafna analiza. Lat mam 30, a na Lechię chodzę dokładniutko od A-Klasy. Jednak fakt, że nie tak często, jak bym chciał. Po prostu mieszkam 400 km od stadionu.

Mam Lechię w sercu a ta flaga mnie mierzi.
14 września 2011, 13:27 / środa
Byc23k - nie tylko Tobie jej brakuje :). Ta flaga miała moc, tak samo jak jeszcze jedna (pewnie się domyślasz jaka) :)

Te "piętnaście" osób więcej zrobiło niż te nowe tysiące. To oni zasługują na szacunek.
14 września 2011, 13:30 / środa
@Jude String

Akurat z ostatnim zdaniem trudno się nie zgodzić. Ale chyba też trudno nie zauważyć, że przyszła już zupełnie nowa era.
14 września 2011, 13:35 / środa
duch weź sie kurwa ogarnij. Zarejestrowales sie miesiąc temu i udajesz mega kumatego. Kim Ty do kurwy nędzy jesteś by tak wszystkich ustawiać.

Wole "Pietnastu" niz tysiące takich sukcesów ... BEZ ODBIORU !
14 września 2011, 13:43 / środa
Zarejestrowałem się na tym forum kilka lat temu kolego. To jest mój 4 login w sumie, ponieważ Administracja lubi mnie zablokować. Głównie dlatego, że zwykle mówię to, co myślę.

Dajcie spokoj, po cholerę ta cała napinka i udowadnianie kto jest lepszym, a kto gorszym kibicem. Lechia idzie do przodu. Wszyscy afirmujemy pragnienia o "Wielkiej Lechii Naszych Marzeń". A żeby taka była, potrzebnych jest wielu kibiców, dużo pieniędzy i Ekstraklasa. Dlatego ja osobiście nie mam nic nawet do kibiców sukcesu i nie uważam się za lepszego od nich. Nie mam żadnego kompleksu "ważnego kibica". Mimo iż na T29 byłem setki razy, a PGE jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło.

I nie. Ja nikogo po kątach nie rozstawiam. Nie posiadam prerogatyw do takiego działania. Wy również ich nie posiadacie. A forum jest po to, by dyskutować i wymieniac poglądy.

Bez napinki. Pozdrawiam.
14 września 2011, 14:10 / środa
,,przyszla nowa era''.
Mozesz rozwinac temat?
14 września 2011, 14:12 / środa
Duch idąc Twoim tokiem rozumowania, to powinniśmy się wyrzec naszej historii? Tak? Mamy się jej wyrzec za jakieś marne pieniądze? Za to, że zamiast 12 tysięcy przyjdzie 18? Niedoczekanie! Nie jesteśmy arką, która za obietnice oddała swój stadion i skandowała "rysiu, krauze rysiu". My jesteśmy LECHIA. U nas jest flaga z Rudolfem Hessem, była w/w KKK, czy też okrzyki NWJRH. Bo my, Lechiści nie musimy uprawiać populizmu. To nasz różni od reszty kibicowskiej rzeszy. Przekonania i nasza historia jest ważniejsza od sukcesów.

Plany Wielkiej Lechii (choć dla mnie ona jest WIELKA od 1945 roku) ok, ale nie kosztem tego czym się szczycimy w Polsce, i czego nam wszyscy zazdroszczą. NASZEJ TOŻSAMOŚCI!
14 września 2011, 14:13 / środa
4 nick...Boldi,Blada Twarz, blood cos tam...dobrze kojarze?
14 września 2011, 14:20 / środa
JudeString

Nie. Nie wolno nam zapominać o swojej historii. Trzeba jednak również pamiętać o tym, że Lechia to nasze dobro wspólne. I było nim zawsze. Jak dla mnie ci, którzy jarają się flagą z Hessem, a jednocześnie manifestują swoje przywiązanie do Ojczyzny, świadczy o miałkiej świadomości w zakresie świadomości historycznej.

Nie mnie to oceniać. Ja nigdy nie miałem potrzeby wyrażania swoich poglądów w ten sposób. Dla mnie zawsze ważna była Lechia, a nie otoczka. I będzie tak dalej.

Misiek:

Duch, Duch91, Duch.91, Duch..91, Duch/91 posprawdzaj sobie, jeśli Ci się nudzi.
14 września 2011, 14:23 / środa
nudzi ale nie az tak zeby wnikac kim jestes, a co do koszulki Celticu to temat był juz poruszany. śp. Tadeusz tez nosil. ale przynajmiej barwy sa takie same a co ma Man Utd i Barca do naszej Lechii? tyle samo co Celtik czyli nic ale chociaz barwy sa takie same. co do flagi...brakuje mi kilku flag miedzy innym zesłał nas Bóg na ziemie...
14 września 2011, 14:27 / środa
Ty nie rozumiesz idei flagi z Rudolfem. Widzisz na niej tylko nazistę (zwróć uwagę czy posiada coś na ramieniu). A nie wiesz co symbolizuje.

ZAPAMIĘTAJ RAZ NA ZAWSZE! Kibice to nie otoczka. LECHIA TO KIBICE, a KIBICE TO LECHIA.
14 września 2011, 15:29 / środa
@Misiek

Ja też mam koszulkę Celticu. Kupiłem jak byłem na wakacjach w Glasgow. Ale na pewno nie założę jej na mecz Lechii. Mam też dwie Celty Vigo. Mógłbym którąś z nich założyć tylko gdyby Lechia grała w Europie z Deportivo La Kurwunia:)

Widzisz, mnie chodzi o to, że w dobie dyskusji nad tym, czy powinniśmy przywdziewać obce barwy na mecze, czy nie, Młynarz nie daje dobrego przykładu. Ktoś tu o tym napomknął, a ja skomentowałem i tyle. Wiesz, przychodzi "nowy" na stadion, widzi Młynarza w Celticu, to mu przez myśl nie przejdzie, że sam nie powinien się tak ubierać.

Musimy o tym pamiętać. Mamy teraz na stadionie 10 tysięcy nowych. Trzeba ich wychowywać, żeby stadion pulsował podczas meczu.

@Jude

Widzisz, a ja się nie do końca zgadzam z Twoją tezą. Dla mnie Lechia to więcej, niż Kibice. To historia, miłość i przywiązanie. Kibice są ważną, najważniejszą częścią. Ale nie jedyną. To moja opinia oczywiście.

Co do Hessa... Każdy przyjmuje to tak, jak przyjmuje, a czasu na eksplikację nie ma. Sądzą, że Lechia ma się czym chwalić jeśli chodzi o swoją działalność ku chwale ojczyzny.

My z jednej strony jesteśmy "bastionem POLSKIEJ prawicy", a z drugiej śpiewamy "W WOLNYM MIEŚCIE GDAŃSKU". Co poniekąd stoi w sprzeczności.
14 września 2011, 16:27 / środa
wychowywac to mozesz swoje dzieci. im trzeba wpajac zasady ktore panuja. to ze mlynarz mial koszulke bialo zielona nie sklania nikogo zeby chodzil w szaliku man utd czy barcy. jak by mial koszulke zolto niebieska to by juz byl problem bo by zaczeli wszyscy chodzic w huj wie jakich barwach. ja juz koncze jezeli chodzi o sprawy szalika man utd. pozdro siemano
14 września 2011, 16:35 / środa
Jude String - Tak tak, tamtej flagi jeszcze bardziej mi brakuje...

Ahh to były czasy, nikt nie przychodził z płaczem ze stewardem, że jego miejsce się zajęło,pizdy ochroniarskie nie marudziły, że stoisz na schodach albo, że w ogóle stoisz, na stadionie większość ludzi się kojarzyło, teraz to wszystko straciło swojego ducha...
14 września 2011, 22:43 / środa
TO KTO WYGRA MECZ?! LECHIAAAA !!

Panowie ale to temat o meczu z Koroną..
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.485