Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

NIE Dla meczów Lechii w poniedziałek!

strona 1/1

13 września 2011, 15:57 / wtorek
Graliśmy dwa mecze podrząd w poniedziałek. Wiadomo że nie wszyscy mogą przyjść na mecz przez co ilość kibiców jest mniejsza czego oczywiście nie chcemy. Wyczerpaliśmy już chyba limit meczy w poniedziałek u siebie. Jest siedem innych terminów i 15 meczy u siebie. Mam nadzieje że przy ustalaniu terminów C+ i ekstraklasa wezmą to pod uwagę a jak nie mam nadzieje że klub zaprotestuje.

Ktoś mówił że Legia Lech i Wisła będą grami w poniedziałki żeby się pokazać europie. To dlaczego raz w poniedziałek był mecz ŁKS - Legia w Bełchatowie gdzie było 500 widzów?

Osobiście to mnie irytuje. I w ogóle granie w poniedziałki to jest poroniony pomysł
13 września 2011, 16:01 / wtorek
Mnie też denerwuje. Ale przynajmniej mamy dzięki temu promocję w Europie. Kto wie, czy w przyszłości nie zaprocentuje to jakimś fajnym transferem.

Ale jednak trzeba zachować umiar.
13 września 2011, 16:10 / wtorek
Piątek jakos zniosłem, ale poniedziałek to gorzej niz poroniony pomysł. Podejrzewam ze klub na tym traci kilka tysiecy nie sprzedanych biletów, wątpię zeby to zrekonpensował fakt transmisji tv zagranice. W końcu dla kogo grają piłkarze? Dla swoich kibiców, a kto w Europie bedzie oglądał ligę 65 kraju w rankingu FIFA?

Precz z poniedziałkowymi meczami!
Zarząd do roboty nie dajcie sie wyruch.... cwaniakom z ekstraklasy SA.

TYLKO LECHIA!
13 września 2011, 16:30 / wtorek
mowione było ze Lechia, Lech i chyba Legia albo Ślask bedą grali 4 mecze w poniedzialek. promowanie stadionow przed euro. a tak w ogole to mnie to jebie bo przyjde nawet w srode o 23
13 września 2011, 16:35 / wtorek
Klub mial interweniować, mieli wykorzystac kody pocztowe i pokazac ze bardzo duzo ludzi jest spoza Gdańska i nie maja szans dojechac po pracy na mecz.
13 września 2011, 16:39 / wtorek
mowione było ze Lechia, Lech i chyba Legia albo Ślask bedą grali 4 mecze w poniedzialek. promowanie stadionow przed euro. a tak w ogole to mnie to jebie bo przyjde nawet w srode o 23
13 września 2011, 16:43 / wtorek
tak zajebiście promują stadiony że pokazali mecz ŁKS - Legia w Bełchatowie gdzie było 500 kibiców.

A co Z Lechem? oni zawsze będą grać w sobotę lub niedziele. Im to ekstraklasa idzie an rękę! Między innymi grali tylko jeden mecz u siebie we Wronkach.
13 września 2011, 16:59 / wtorek
Pierwszy wybiera C+ (3 mecze), najczęściej Legia, Lech, Wisła. Czwarty mecz wybiera Eurosport i zrozumiałe, że chcą, by to jak najlepiej wyglądało. Raz Legia grała w poniedziałek, bo C+ jako 3 mecz wybrał Śląsk-Widzew. Pora zacząć grać tak, by C+ nie musiał się nawet zastanawiać kogo mecz w pierwszej kolejności pokazać ;).
13 września 2011, 18:06 / wtorek
Jest więc szansa że z Amiką zagramy w niedziele. Oby to nie był poniedziałek!
13 września 2011, 23:21 / wtorek
Terminy meczów Legii i Wisły są podytkowane meczami w LE - terminarz dla nich już jest rozplanowany odnośnik uwzględniałby takze Śląsk, gdyby bracia awansowali, więc nie szukajmy teorii spiskowych na siłe. Na razie tylko jeden termin poniedziałkowy jest zabukowany: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 7 listopada, także z Widzewem zagramy w piatek, sobote lub w niedziele
14 września 2011, 08:35 / środa
Mogli by mecz w Limanowej puścić na E2 :) to by była promocja przed Euro. Ze w srodku tygodnia w III lidze przyjdzie ok 3 tys. wiary :)

Mnnie osobiscie te poniedziałki wkur... bo mecz z Górnikiem musiałem odpuscic przez prace. Kolejny mecz w piatek! Tez srednio na reke na szczescie 20,30 to moze zrekompensuje.

Kurde fajnie by było jakby Lechijka błysneła teraz na wyjeździe 3 zwyciestwami to na PGE z Bełchatowem mógłby być rekord!

P.S. Wiadomo moze ile sprzedalismy karnetów do tej pory? I czy sa one dostepne dalej w spredazy ?
14 września 2011, 12:01 / środa
Mnie wkurwiają oczywiście mecze w poniedziałek - ale jeszcze bardziej debilne tłumaczenia Ekstraklasy S.A. i PZPN - Jeżeli mają w Eurosporcie być promowane stadiony na EURO - to co wspólnego ma z EURO Pepsi Arena? Jeżeli mają być pokazywane nowe stadiony a nie kurniki w Bielsku Białej czy estadio da gruz w Łodzi to poza Lechią, Legią i Amicą nowe stadiony mają Wisła, Śląsk, Korona, Zagłębie, Sraksa, i można pokazać po jednym meczu z każdego stadionu. A tak się okaże że w Polsce są tylko trzy stadiony (o ile w ogóle kogoś w Europie to interesuje)
31 października 2011, 14:01 / poniedziałek
Już dawno nie było meczu w poniedziałek :/

28 listopada (poniedziałek):
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów, godz. 18:30

Kurwy jebane!
31 października 2011, 14:31 / poniedziałek
Mi też się to nie podoba. Z drugiej jednak strony, trzeba wziąć pod uwagę, że w meczach Lechii pada najmniej bramek (o ile pamiętam, to chyba dwa razy padły więcej niż dwa gole w naszym meczu).
31 października 2011, 14:36 / poniedziałek
Ogolnie Lechia gra na under 2.5 a Dawidowski na to ze dostanie zolta kartke. Nie zmienia to faktu, ze nasze mecze to nie sa zadne hity i je troche upychaja a ze mamy tylko ladny stadion to gramy w poniedzialki. Zreszta te tlumaczenia o chwaleinu sie stadionem... Kazdy pamieta jaki mecz lecial w 1 kolejce w poniedzialek zreszta wierzycie w to ze pol europy czeka na poniedzialkowy mecz zeby obejrzec jakis jebany stadion ? Wlaczy jakis holender mecz zobaczy jakiegos holendra Bensona ktorego nawet nie kojarzy z ryja spojrzy ze maja fajny stadion ale tego gniota i tak nie da rady obejrzec. Zreszta poniedzialkowe mecze w takiej lidze jak Angielska to sa badz co badz hity np dzisiaj gra 4 zespol w tabeli.
31 października 2011, 14:47 / poniedziałek
Dotychczasowi gospodarze meczów poniedziałkowych (w nawiasie który raz)

Podbeskidzie Bielsko-Biała (1)
Korona Kielce (1)
GKS Bełchatów (1)
Lechia Gdańsk (1)
Łódzki KS (1)
Lechia Gdańsk (2)
Wisła Kraków (1)
Polonia Warszawa (1)
Korona Kielce (2)
Widzew Łódź (1)
Cracovia (1)
Ruch Chorzów (1)

w planach:
Jagiellonia Białystok (1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała (2)
Lechia Gdańsk (3)

Co oznacza, że w pierwszej rundzie (15 spotkań) gospodarzami poniedziałkowych meczów będą:
3-krotnie: Lechia
2-krotnie: Podbeskidzie, Korona
1-krotnie: Bełchatów, ŁKS, Wisła, Polonia, Widzew, Cracovia, Ruch, Jagiellonia
ani razu: Śląsk, Lech, Legia, Górnik, Zagłębie.

Faktycznie, trochę nas robią w jajo. Inna sprawa, że wolę mecze w poniedziałek o 18:30 niż w sobotę o 13:30.
31 października 2011, 16:39 / poniedziałek
Tu nie chodzi o żadne oglądanie stadionu za granicą ani robienie nas w jajo. Mecze w poniedziałki to są mecze, które wybiera Eurosport. A wybiera on z 5 meczów, bo pozostałe 3 w pierwszej kolejności bierze na wyłączność Canal+. Tak się składa, że są 3 ciekawsze mecze w tej kolejce i dopiero potem nasz.
31 października 2011, 19:11 / poniedziałek
3 + - mecz śląska i wychodzi na to ze eurosport wybiera sposrod 2-3 meczow kompletnych przecietniakow a ze my mamy fajny stadion to puszczaja nas. W gruncie rzeczy to nawet nie Eurosport wybiera bo decydujace zdanie ma Canal +. Wystarczy ze zaczniemy grac a nie stac na boisku to poniedzialkow raczej juz wiecej nie uraczymy. Wiec protestowac my sobie mozemy ale niech te nieroby wezma sie za granie to sie problem rozwiaze.
31 października 2011, 22:29 / poniedziałek
Mi najbardziej w meczach poniedziałkowych szkoda przyjezdnych i tyle w temacie.

W pn to można grac z Bełchatowem, Podbeskidziem i Groclinem.
31 października 2011, 22:32 / poniedziałek
a co maja zrobic ci,co na emigracji? :-)
1 listopada 2011, 00:23 / wtorek
Proponuję grać poniedziałkowe mecze na T29
1 listopada 2011, 00:34 / wtorek
Tak troszkę z boku...

odnośnik

Norweskim kibicom, chyba jako pierwszym na świecie, dzięki akcji "Fotball skal spilles i helgen" (Piłka nożna tylko w weekend!) udało się wpłynąć na TV i tamtejszy związek. Głównym jej celem było, aby pozbyć się poniedziałkowych spotkań i grać tylko w piątki, soboty i niedziele. Do protestu przyłączyła się cześć klubów i ich piłkarze - okazjonalne koszulki, banery i znaczki. Każdy pon mecz rozpoczynał się od 10 minut ciszy na trybunach. Zdarzało się, że drużyny przyjezdne bojkotowały poniedziałkowe mecze, oddając je walkowerem. Po rocznym proteście, podpisano nową umowę, która od 2013 roku zakłada rozgrywanie spotkań od piątko do niedzieli i brak meczów w poniedziałek dla najwyższej klasy rozgrywkowej.
1 listopada 2011, 00:59 / wtorek
Ludzie dla Lechii przyjeżdzają naprawde z daleka, i wiadomo, że poniedziałkowy termin to bardzo dla nich niewygodny termin. Nawet niech chłopaki z Kartuz po pracy spróbują sie przedostać przez rozkopany Gdańsk - nierealne. Z jednej strony co poradzic, skoro klub juz interweniował, to chyba zostaje Nam okazanie swojego niezadowolenia na trybunach.
2 listopada 2011, 17:12 / środa
Niestety mecz z Ruchem bedzie w poniedziałek o 18.30.
To znaczy ze juz mamy ponad normę tych poniedziałków bo to chyba 3 mecz w tej rundzie.
Chuj by strzelił te wynalazki nicech jeszcze we wtorki i srody grają....

TYLKO LECHIA!
2 listopada 2011, 17:36 / środa
nie kracz, nie kracz ;)
2 listopada 2011, 20:39 / środa
Przy założeniu że Ruchu przyjedzie 1700 tak jak zapowiadają to mam nadzieję że nie przyjadą 2 godziny tylko 5 godzin przed meczem. Bo inaczej może być niezły sajgon w poniedziałkowe godziny szczytu. No chyba że załadują ich w towarowy i przyjadą pociągiem prosto pod stadion.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021