Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Podbeskidzie Bielsko-Biała - LECHIA GDAŃSK 23.09.11 g. 18:00

strona 2/7

22 września 2011, 12:34 / czwartek
zegar - powiem krótko: odpierdol się!
22 września 2011, 12:40 / czwartek
Nawiązując do powyzszego artykułu:
Wychodzi na to ze w piatek spotkaja sie dwie sfrustrowane drużyny.

Ciekawe kto bedzie jeszcze bardziej sfrustrowany po meczu ?

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 12:41 / czwartek
Wiem, że w śród Nas są Kibice Lechii, którzy zawsze, podkreślam zawsze, będą stawiać na ich zwycięstwo i nie ma znaczenia gdzie i z kim będzie Lechia grała. Te osoby w tym sezonie były usatysfakcjonowane tylko dwa razy (Wisła i kurnik).

Przed nami kolejne spotkanie z Podbeskidziem i znowu na forum znajdują się wpisy kibiców, a może bardziej fanatyków, którzy wypisują, że czeka Nas zwycięstwo. W tym miejscu trzeba jednak zwrócić uwagę, że wpisów tych jest coraz mniej ale jest to pewnie spowodowane tym, że niektórzy nie doszli jeszcze do sobie po tym co zobaczyli 20 września.

Jak mocno bym nie kochał Lechii tak nie widzę możliwości pokonania Podbeskidzia, a składają się na to następujące czynniki:

- obecna forma (nie wiem czy słowo "forma" nie jest nadużyciem) Lechii nie pozwala myśleć o ich zwycięstwie. Jeżeli Lechia grając to co zagrała z Koroną i Limanovią wygra z PBB to nie wiem jakie kary prezes PBB zastosuje wobec drużyny i sztabu szkoleniowego po tym meczu (chyba wycofa drużynę z rozgrywek);
- motywacja do zwycięstwa zawodników PBB już nastąpiła (kary finansowe, zwolnienie drugiego trenera i Rogal w rezerwach);
- nasze orły czekają na wyrok zarządu w poniedziałek. Ameryki nie odkryję jak napiszę, że każdy zawodnik Lechii zastanawia się teraz ile zaboli go mecz z Limanovią (niektórych finansowo, a niektórych gra w rezerwach). Moim zdaniem jest to błąd ze strony zarządu ponieważ zawodnicy powinni być skupieni na najbliższym meczu a nie myślami przy poniedziałku.
- presja na zawodnikach Lechii jest teraz tak olbrzymia, że nie wiem jak oni sobie z nią poradzą. Kibice wk.......ni, zarząd wk........ny. Do tego dochodzi aspekt, że od wyniku tego meczu i stylu gry zależy przyszłość trenera, wyskość kar i frekwencja na meczu z Bełchatowem. Dlatego zgadzam się z Surmą, że jest to ich najważniejszy mecz w tej rundzie. Kto by pomyślał przed sezonem, że z PBB będzie Lechia grała o być albo nie być;
- brak fanatyków Lechii na stadionie w BB i ich wsparcia. Chociaż po tym co wyczytałem z relacji z wyjazdu do Limanowej i zachowania niektórych zawodników Lechii po meczu, to nie wiem czy Lwy Północy nie podejmą "stosownych kroków" celem przywrócenia należytego szacunku dla fanatyków Lechii jeżdżących zawsze i wszędzie za ich drużyną;
- no i na koniec zostawiłem sobie rarytasik, a mianowicie trener. Tak czarnych chmur nad sobą to on jeszcze nie miał. Grono jego zwolenników maleje z meczu na mecz. Po meczu w BB może ich pozostać tylu, że zmieszczą się na palcach jednej ręki. Czy ogarnie on siebie i drużynę w 3 dni? Bardzo w to wątpię. Lechia grając na szczeblu ekstraklasy zawsze miała kłopot z wygrywaniem meczy, które należy wygrać bezwzględnie (w zeszłym sezonie chociażby dwa ostatnie mecze). O przekonywujących zwycięstwach nie wspomnę.

Reasumując trzeba sobie powiedzieć prawdę w oczy, że zwycięstwo z PBB będzie sukcesem i ten wariant jest mało prawdopodobny (obym jednak się mylił). Niestety to co w tej chwili dzieje się z Lechią nie napawa optymizmem na przyszłość. Czas trudnych decyzji nadchodzi.
22 września 2011, 12:49 / czwartek
M.M sam sobie zapracowałeś na takie traktowanie.
22 września 2011, 12:59 / czwartek
Cygnus x-1, zgadzam się z Tobą, ale w trzech meczach nie da się zdobyć więcej niż 9 punktów, a 7 też jest niezłym wynikiem (mamy 2 wyjazdy).

Więc JEŻELI Kafar poprowadzi tę drużyne we wszystkich trzech meczach, to 15-17 punktów po 10 meczach i tak nie będzie takim złym wynikiem (w zeszłym sezonie po 9, 10 i 11 kolejce mieliśmy właśnie 17 punktów).
22 września 2011, 15:55 / czwartek
Jak czytam wypowiedz Surmy, ze Biellsko Biala to trudny teren teren to mnie krew zalewa. Juz sie usprawiedliwia?
22 września 2011, 15:59 / czwartek
Pierwszy raz zaryzykuję i napiszę przecikow grajkom, że z Podbeskidziem niestety przegramy. U nas jest CHAOS, a tam ogromna mobilizacja po ostatnich występach, ewentualnie remis w najlepszym wypadku. Oby jednak rozum się mylił, a serce wygrało, czyli 3:0 dla nas :)
22 września 2011, 16:04 / czwartek
olo - zacytuje klasyka : "To oczywista oczywistosc" ze w trzech meczach mozna zdobyc conajwyzej 9 pkt, ja jednak nawet po takim wspaniałym osiągnieciu dalej bede miał w głowie pamietny wtorek, a wymazać go moze dopiero seria wyników widujących nas w rejony na których bylismy w połowie zeszłego sezonu. Choć i wtedy bede pamietał ze PP 2012 zakonczył sie dla nas 20 wrzesnia 2011.

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 16:19 / czwartek
z Podbeskidziem Lechia ma bardzo dobry bilans na 6 meczów w 2 lidze wygraliśmy 4 i 2 zremisowaliśmy, to jedyny zespół z Ekstraklasy z którym nigdy nie przegraliśmy.
22 września 2011, 18:52 / czwartek
Gdyby grały same nazwiska to ten mecz wygrać powinniśmy w ciemno. Na papierze mamy zespół nieporównywalnie lepszy, ale jak wiadomo wszystko weryfikuje boisko. Ale do jasnej cholery, czego my się boimy? Jeśli nasi piłkarze przypomną sobie jak się walczy na boisku to wynik będzie korzystny. Jesteśmy faworytem i trzeba to potwierdzić! Wyjść, napierdolić im i wracać do domu.
23 września 2011, 09:24 / piątek
najgorsze że nawet jak dziś przegramy to nie wiadomo czy Kuchar wyje..ie kaszuba

sercem jestem za wygrana, rozumem za porażką i przez wszystkich wyczekiwanymi zmianami, jak będzie zobaczymy tak czy tak w poniedziałek po spotkaniu z władzami klubu
23 września 2011, 10:19 / piątek
Trzymaj się Bączek! Żadnej bramy pamiętaj!
23 września 2011, 11:03 / piątek
Jak spierdola mi dzisiaj urodziny to się napierdole w samotności.
23 września 2011, 11:11 / piątek
Incognito. Najlepszego. Życze Ci z okazji dzisiejszych urodzin 3 punktów w Bielsku Białej :)
Będzie dobrze, czuje to :)
23 września 2011, 11:39 / piątek
Sciagaja Razacka do Bielska. Grunt pod nogami sie pali widze.
23 września 2011, 11:43 / piątek
Oglądajcie na polsacie mecz - będzie niespodzianka ;)
23 września 2011, 12:10 / piątek
Będzie niespodzianka? Czyli Lechia po bardzo efektownej i efektywnej grze sięgnie po pełną pulę?
23 września 2011, 12:14 / piątek
Niespodzianka? Przychodzi mi do głowy tylko jedna rzecz. Współkomentatorem będzie Rogalski:))

Co do meczu. Skoro nawet rzekomo dopiero co wracającego po kontuzji Traore ściągają na drugi koniec Polski to Kafar musi mieć na prawdę już mokro w gaciach. Sam jestem ciekaw tego meczu. Traore w swojej najlepszej formie sam może wygrać ten mecz, z drugiej jednak strony znając jego humory w tym sezonie może równie dobrze ten mecz nam zawalić.
23 września 2011, 12:27 / piątek
Mój skład na dzisiejszy mecz;

Malkowski - Deleu,Janicki,Vucko,Airapetian - Machaj, Surma, Wisniewski - Lukjanovs, Tadic, Traore
23 września 2011, 12:29 / piątek
Wiśniewski w pomocy? Nasz najlepszy strzelec i długo wyczekiwany wysoki środkowy napastnik? :)
23 września 2011, 12:30 / piątek
I po co to beznadziejne 4-3-3 które się nie sprawdza?

Małkowski - Bąk, Vućko, Janicki, Fortepian - Traore/Wiśnia, Surma, Machaj, Lukjanovs - Tadić, Benson
23 września 2011, 12:33 / piątek
Traore w środku pola jest bezproduktywny o czym już nie raz się przekonaliśmy. On musi grać w ataku.
23 września 2011, 12:34 / piątek
Skoro i tak zagramy 4-3-3, to ja bym spróbował tak: Małkowski - Deleu, Janicki, Vucko, Airapetian - Surma, Machaj, Lukjanovs - Traore, Benson, Tadic
23 września 2011, 12:41 / piątek
Ludzie, przecież Traore w Gdańsku został.
23 września 2011, 12:43 / piątek
Bączek pokaże naszemu sebastiankowi jak się broni :)
23 września 2011, 12:43 / piątek
ups, pomyliłem się :) sory :D
23 września 2011, 12:48 / piątek
Wybaczamy
23 września 2011, 12:54 / piątek
Dlaczego cały czas piszecie, że gramy 4-3-3 od kiedy kaszub jest w Lechii jest ciągle 4-5-1 albo 4-6-0.
23 września 2011, 13:04 / piątek
Zobaczycie ze rozbijemy dzisiaj gorali.
Po takiej kompromitacji jaka mieli w srode to pilkarzyki sobie dzisiaj flaki wypruja na boisku zeby troche zmazac plame i udobruchac zarzad.
Podbeskidzie juz kare ma juz wymierzona a przeciez nie beda po kazdym meczu odsylac kogos do rezerw czy karac finansowo.

Podbeskidzie jest tez po presja wiec beda musieli atakowac a nam gra z kontry wychodzi calkiem dobrze.
Inaczej graja jak jest troche miejsca na boisku niz jak najbardziej wysuniety gracz przeciwnika stoi na 30-40 metrze.
23 września 2011, 13:30 / piątek
Skompromitowali się we wtorek - w środę to mogli poczytać i posłuchać o sobie jacy to oni są zajebiści ;)
23 września 2011, 13:41 / piątek
Racja, mecz byl we wtorek.
Co nie zmienia faktu ze stawiam na wygrana.
23 września 2011, 15:13 / piątek
Jednak Skała nie jest taka twarda, jak zaczęto poważnie gadać o jego zwolnieniu, to nawet postanowił zmienic zdanie (czego nie było do tej pory w jego zwyczaju) i ściągneli naszą Black Pearl.
Musi byc jednak gorąco, a i u PBB też jest bojowo.
W związku z tym proponuje obu druzynom rozdac przed meczem sprzęt ostry :"No i panowie pokażcie kto ma jaja, a kto tylko gada ze ma ."

TYLKO LECHIA!
23 września 2011, 16:00 / piątek
to śmierdziel trzyma się stołka rękami i nogami . ściąganie Razaka pokazuje akt desperacji .stracił u mnie resztki szacunku
23 września 2011, 16:16 / piątek
Traore niech wypierdala do Legii
23 września 2011, 16:48 / piątek
Ale na Polsacie nie będzie transmisji. Kuuurva. _/\_ ... /:
23 września 2011, 16:49 / piątek
jak nie? na polsacie sport i polsacie sport HD.
23 września 2011, 16:51 / piątek
Panowie a może by tak systemem belgijskim...
Do 35-roku życia grajkowie otrzymują realną średnią krajową, czyli ok 1400 netto a później im się odda.
23 września 2011, 16:55 / piątek
Póki co on jest w odwrocie, ja bym z nim nie rozmawiał, ponieważ tylko w mediach ukaże się informacja, że dogadał się z kibicami i tylko on zyska.... Jak można wierzyć człowiekowi, który już nie raz oszukał!!!! Według mnie dalej powinni kibice w całej Polsce robić swoje i oby takie akcje jak z Chełmży, Wrześni i Poznania się cały czas powtarzały, teraz możemy wreszcie pokazać siłę!!!! Dodatkowo ktoś dzisiaj się podpalił pod kancelarią premiera, on powoli tonie.... a my go nie ratujmy!!
23 września 2011, 16:57 / piątek
Proszę wykasować powyższy i także ten post, pomyliłem tematy!!
23 września 2011, 16:58 / piątek
Trzeba liczyć na zwycięstwo.
Może Tadić zabłyśnie zobaczymy.
Co do Razacka miał kontuzję więc może być osłabiony.
23 września 2011, 17:00 / piątek
za trojmiasto.pl :
Małkowski - Deleu, Vućko, Janicki, Hajrapetjan - Machaj, Surma, Pietrowski - Lukjanovs, Tadić, Wiśniewski
Zobaczymy czy to prawda
23 września 2011, 17:15 / piątek
Dojechaliśmy, weszliśmy. Trans został, delegat w swojej mądrości uznał że nazwisko M.Bąka jest nie związane z meczem. Kibice Podbeskidzia pomagali jak mogli, za co dzięki
23 września 2011, 17:27 / piątek
Co to, kurwa jest?! Wiśniewski na ławie, nosz kurwa trzymajcie mnie. Pietrowski w pomocy - dziękuję, powoli tracę wiarę..
23 września 2011, 17:34 / piątek
Małkowski - Deleu, Vućko, Janicki, Hajrapetjan - Machaj, Surma, Pietrowski - Lukjanovs, Tadić, Wiśniewski
jednak znów podali inny skład, a ten z oficjalnej
23 września 2011, 17:40 / piątek
Na oficjalnej jest Benson, a nie Wiśniewski. Burdel jak chuj.
23 września 2011, 17:42 / piątek
Wiśnia podobno ma problem z kolanem ;/
23 września 2011, 17:48 / piątek
Z Podbeskidziem ZWYCIĘSTWO ALBO ŚMIERĆ !!!
23 września 2011, 17:49 / piątek
A Pietrowski nie ma jakichś problemów z kolanem? Szkoda.
23 września 2011, 17:53 / piątek
Ok, można się wkurwiać, wyzywać każdego po kolei, ale przychodzi mecz. Mecz naszej Lechii, trzeba napierdalać, walczyć i gryźć kurwa trawę. Nic innego niż zwycięstwo po walce. A Kafarski i tak niech spierdala.
23 września 2011, 17:57 / piątek
Lechia Grać
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.476