Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KOMPROMITACJA, BLAMAŻ I SKANDAL!!!

strona 1/3

20 września 2011, 17:58 / wtorek
Panowie, Kibice którym dobro Lechii leży na sercu. Zróbmy coś by ten człowiek będący trenerem naszej Drużyny odszedł!!! TO JUŻ NIE CHODZI O DZISIEJSZY MECZ NAWET. Po prostu gramy piach od roku ponad z lekkimi przebłyskami 10cio minutowymi w meczach z lechem i legia w zeszłym sezonie.

Jeżeli on zostanie, boje sie o status Drużyny ekstraklasy i oby nie skończyło się spadkiem...

Tu musi byc ktoś z autorytetem, nazwisko z dokonaniami.
20 września 2011, 18:00 / wtorek
Wygrana z Lechią w PP to jest największe wydarzenie w Limanowej od czasu kiedy się sołtysowi Limanowej krowa ocieliła .
20 września 2011, 18:01 / wtorek
To prawda :(

Musimy coś zrobić z Podbeskidziem dostaniemy po dupie i to na pewno :(
20 września 2011, 18:05 / wtorek
"największe wydarzenie w Limanowej od czasu kiedy się sołtysowi Limanowej krowa ocieliła "

Niestety, Limanowa ma Justynę Kowalczyk, a Lechia Tomasza K.
20 września 2011, 18:06 / wtorek
zabrakło ostatniego podanie, mówi się trudno - to jest tylko sport.
Tak pewnie będzie bredził cwany Kaszub.
20 września 2011, 18:07 / wtorek
naprawde nie wiem co powiedziec...co napisac, powinni obciac im po polowie wyplaty wstrzymac premie..mimo nawet jak wygraja ten mecz w bielsku.My n aPP? jak nas 3 liga leje..naprawde kafar jeszcze czyms moze zaskoczyc ekstraklase?
20 września 2011, 18:08 / wtorek
Oruniak, tak. Mogą zagrać jak Limanovia przez cały sezon i rozniosą tę ligę w drobny mak.
20 września 2011, 18:09 / wtorek
tak czy siak maja tam konkretne nazwiska :) stadion im. szumilasa :D wsrod kadry tez byli niezli. to mi sie podoba, tylko Limanowa!
20 września 2011, 18:12 / wtorek
Może jakaś akcja na meczu z GKS-em? Np. skandowanie:
- "Kafar!"
- "Co?"
- "Wypierdalaj!"
20 września 2011, 18:12 / wtorek
ktoś wie kiedy i gdzie te gwiazdki się zjawią w Gdańsku???
20 września 2011, 18:13 / wtorek
w Limanowej już swoje usłyszeli i piłkarzyki i Kaszub
20 września 2011, 18:13 / wtorek
jestem za!!!!
mają być w sobotę, bo z podbeskidziem graja o 18 w piatek.
Ja mam lepszy pomysł, przyjść na trening w poniedziałek na 10
20 września 2011, 18:15 / wtorek
Słowa nie opiszą tego co się dzieje w tym klubie.
20 września 2011, 18:15 / wtorek
Moze grali na wyjebanie Kafara? tak mi przeszlo przez mysl
20 września 2011, 18:16 / wtorek
Konik napisz coś więcej
20 września 2011, 18:16 / wtorek
Czekajmy teraz na to co zrobi zarząd jak nic nie zrobią to musimy wziąć sprawy we własne ręce bo tak dłużej być nie może!!! Odkąd chodzę na mecze a jest to już dobre 8 lat to takiego upokorzenia nie przeżyłem...
20 września 2011, 18:17 / wtorek
No i się zaczęło...

WP: Sensacja w Pucharze Polski. Odpadł murowany faworyt
Onet: Puchar Polski: ogromna sensacja, Dawid wyeliminował ekstraklasowego Goliata
Gazeta: Senacja w Pucharze Polski! Lechia Gdańsk odpadła już w 1/16 finału z III-ligowcem
20 września 2011, 18:18 / wtorek
całkiem możliwe May, podobno nie jest z niego za uprzejmy typ... GOSTINLG1945 - Ja też. Zjebany dzień
20 września 2011, 18:33 / wtorek
kur..w..a oczom nie wierzę, wiocha na całą Polskę, pseudo trener - owszem jedziemy z nim od dłuższego czasu i co i nic!!!! Ja bym dodał jeszcze pseudo piłkarzyki to im należy się kubeł zimnej wody - od nas. Zero kurwa ambicji, stare dziadki leją pseudo-gwiazdy.
20 września 2011, 18:33 / wtorek
20 września 2011, 19:05 / wtorek
Wiecie co jest największym skandalem ??? To, że Kafar już 2sekundy po meczu nie podał się do dymisji. Szanowałem i dobrze życzyłem Kafarowi zawsze. Jedak ta porażka dyskwalifikuje go jako trenera Lechii nawet jakby wcześniej zdobył MP.
20 września 2011, 19:17 / wtorek
Spokojnie. To jest taktyka zarządu na zapełnienie PGE Areny :)
20 września 2011, 19:24 / wtorek
powinien kozy doić anie Lechię trenować
kafar wypierdaj
6 Kwiecień 2010
20 września 2011, 19:27 / wtorek
Wypowiedzenie roboty składaj dziadu albo do Gdańska nie wracaj.
20 września 2011, 19:30 / wtorek
Ch..j z tym szóstym kwietnia. 20 września to jest data dla Lechii gdzie cyt. z weszło:

"kiedy oficer strzela sobie w łeb piłkarz daje sobie spokój z profesjonalnym uprawianiem sportu i przechodzi na amatorstwo, a trener zmienia profesję na nauczyciela wychowania fizycznego w gimnazjum. Zawodnik ekstraklasy przegrać z Limanovią nie ma prawa nawet po pijaku (poniżej dwóch promili zwycięstwo minimum 2:0 jest obowiązkiem)."
20 września 2011, 19:30 / wtorek
Zegar od Kozy to z daleka.
20 września 2011, 19:44 / wtorek
Oj jejku, jejku coż się wyrabia! Jako kibuc z pge areny jezdem zauamana, że moja drużyna gra wogóle z kimś poniżej t-moczenie-nocne

Wynik syf. Smutny fakt. Zachowanie gównianych, zmanierowanych, ogłupiałych-informatycznie onanistów tragedia.

Limanowa ma 15 000 mieszkańców. Mam nadzieję, że dziś się cieszą.
Naszym kosztem. Trudno. Hahahaha.

Kumaci wiedzą: przegrali piłkarze Lechii, ale nie cała Lechia!
20 września 2011, 19:46 / wtorek
Przegrali wszyscy poza kibicami. I dlatego nie przegrała cala Lechia. Won z syfem i chwastami. Klub ma być czysty, nie pokręcony układami i niezrozumiałymi umowami!
20 września 2011, 19:48 / wtorek
nie chciałem obrażić rzadnego członka
Lwów sznuję i podziwiam bo to chłopy co za Lechię w ogień skoczą.

nie znam nikogo kto chiałby by dalej Tomek prowadził Lechię
20 września 2011, 19:48 / wtorek
Lechia to kibice, a nie nieudacznicy na boisku i KRETYN jako trener.
20 września 2011, 19:51 / wtorek
smutny, na mecz, z tego co widziałem, to nie idziesz więc może już nie gadaj głupot i nie pij tyle
20 września 2011, 19:52 / wtorek
Trener Tomasz Kafarski po przegranym meczu z Limanovią Szubryt: - Ciężko coś powiedzieć po takim spotkaniu. Zabrakło nam wielu elementów. Nie graliśmy swojej gry. Boisko sprawiło, że cały mecz był bardzo chaotyczny i w tych warunkach lepiej odnalazła się drużyna gospodarzy. Oczywiście nie zamierzam zrzucać winy na stan boiska, bo wiedzieliśmy wcześniej jak ono wygląda i byliśmy na to przygotowani. Ale tak jak już mówiłem w tym chaosie jaki panował na murawie lepsi okazali się zawodnicy z Limanowej.

Kumacie to??????????????

Ani przepraszam ani pocałuj mnie w dupe...

Ja pierdole coza typ
20 września 2011, 19:55 / wtorek
a czego sie spodziewales po nim, czy choc raz bil sie w serce i przyznal sie do bledu lub do krytyki grajkow??? nigdy i nie zrobi tego bo ma posadke i szybko a juz napewno samemu z niej nie zrezygnuje!!!
20 września 2011, 19:59 / wtorek
a czego sie spodziewales po nim, czy choc raz bil sie w serce i przyznal sie do bledu lub do krytyki grajkow??? nigdy i nie zrobi tego bo ma posadke i szybko a juz napewno samemu z niej nie zrezygnuje!!!
20 września 2011, 20:11 / wtorek
." Naszej porażki nie można wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób, a to, co stało się w Limanowej, jest totalną kompromitacją. Jest nam wstyd - smutno podsumował Kafarski. A na pytanie, czy zastanawiał się nad swoją przyszłością w Lechii, odpowiedział: - Na ten temat nie będę rozmawiał, wiem tylko, że bardzo ciężko będzie mi i całemu zespołowi zmazać plamę z Limanowej.

Wszyscy musimy zrobić szybki rachunek sumienia, bo już w piątek czeka nas kolejny mecz [w Bielsku-Białej z Podbeskidziem]. Ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu byłoby pierwszym małym kroczkiem do odzyskania twarzy - zakończył szkoleniowiec."

źródło: sport.pl

Już nie odzyskacie twarzy - a jak jeszcze im da popalić Podbeskidzie to będzie się działo...
20 września 2011, 20:30 / wtorek
- Limanovia wygrała w pełni zasłużenie. Była zespołem, który stworzył więcej sytuacji podbramkowych. Dzisiejszy mecz pokazał, że przysłowie o Pucharze Polski rządzącym się swoimi prawami jest prawdziwe. Tylko niekoniecznie musiało się ono sprawdzić akurat dziś - powiedział po meczu Kafarski.
Szkoleniowiec poinformował, że nie zamierza składać rezygnacji, choć i lidze jego zespół nie spisuje się najlepiej (11. pozycji w tabeli), ale pytany, czy spodziewa się dymisji odpowiedział: "Wszystko jest możliwe".

ja jebie, nie zamierza składać rezygnacji. Skompromitował naszą Lechie i dalej jak zapyzialy dzialacz pzpn czy pzpr jeden ciul - chce siedziec i psuc...
20 września 2011, 20:36 / wtorek
Ja pic będę i basta! Bo nawet w marzeniach taaaaaaakiej Lechii się nie spodziewałem. Lechii moich marzeń. Nie gniewaj się grucha na druha. To wszytlo jest podłe.
20 września 2011, 20:38 / wtorek
Proponuje pojechac na trening LECHII i zablokowac wejscie na boisko KAFARSKIEMU by nie mogł trenowac zawodników
20 września 2011, 20:43 / wtorek
Z takim podejściem jaki Kafar prezentuje, znakomicie nadaje się na posadkę w PZPNie. Każdy jest winny tylko nie oni. W PZPNie wiedzą wszystko najlepiej oraz jak ludzi robić w chuja i udawać, że deszcz pada jak im plują na głowę. I najważniejsze - tak się trzymają stołka i pobieranych apanaży, że bardziej już nie można. Wypisz wymaluj coś dla Kafara. Wydaje mi się, że lepszego miejsca dla niego nie ma obecnie, bo w końcu trafi na sobie podobnych idiotów.
20 września 2011, 20:59 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 września 2011, 21:17 / wtorek
CO JESZCZE TRZEBA PRZEGRAĆ ŻEBY SIĘ COŚ ZMIENIŁO !!!
1 .POŻEGNANIE STADIONU NA TRAUGUTTA
2. BRAK AWANSU DO EUROPEJSKICH PUCHARÓW MIMO WIELKIEJ SZANSY KTÓRA MOŻE SIĘ DŁUGO NIE POWTÓRZYĆ
3. ZAJĘCIE NIŻSZEGO MIEJSCA W LIDZE MIMO WIELKICH OBIETNIC ŻE NIE BĘDZIE NIŻSZE NIŻ 6
4. PIERWSZE MECZE NA NOWYM STADIONIE
5. LIMANOWA
KTOŚ ROBI SOBIE Z KIBICÓW , SPONSORÓW ,GOŚCI JAJA !!!!!
POZOSTAŁ TYLKO JESZCZE SPADEK DO NIŻSZEJ LIGI
PREZES ,ZARZĄD , TRENER I WIELU PIŁKARZY POWINNO PODAĆ SIĘ JUTRO DO DYMISJI , A BILETY NA MECZE DO KOŃCA RUNDY POWINNY BYĆ DARMOWE
ZA TAKIE PIENIĄDZE KTÓRE ONI WSZYSCY ZARABIAJĄ TO JA WOLAŁBYM ZAWODNIKÓW LIMANOWI W GDAŃSKU BO ONI JAK DOSTALI BY TAKIE ZAROBKI TO GRALI BY W LIDZE MISTRZÓW !!!
20 września 2011, 21:29 / wtorek
ograli nas Kiwacki, Pyskaty i Gadzina, całe szczęscie , że jeszcze Ruchałowski nie zagrał bo na 1:0 pewnie by sie nie skonczyło ;-)
20 września 2011, 21:55 / wtorek
Wyluzujcie, bo niektórym słabsze żyłki mogą popękać. Taki jest czasem sport, żaden trener który nie nazywa się Alex Ferguson też nie jest dożywotnio na stanowisku więc prędzej czy później Kafar też poleci.

A tak w ogóle to po co powstały 3-4 nowe tematy? Przenosicie chaos z boiska na forum? :)
20 września 2011, 22:11 / wtorek
wydaje mi się że to już nie sport tylko czysta kalkulacja, po ostatnich słabszych wynikach, nastawienie się tylko na ligę. A to mimo wszystko i tak oznacza że mają w dupie kibiców.
20 września 2011, 22:31 / wtorek
kacper-BKS jaka kalkulacja?? o czym ty piszesz mamy "początek" sezonu, pierwszy mecz w PP. Oni powinni gryźć trawę a na końcu paść na ryj i prosić o wodę. poza tym na dzieńdobry strzelić 3-4 bramki a w drugiej połowie grac z nimi w dziada. Tak sobie wyobrażam zespól ekstraklasy i III(4) ligi.

Śmieje z nas się cala polska.
20 września 2011, 22:32 / wtorek
santtin nic dodać nic ujac :-(
20 września 2011, 22:43 / wtorek
'Obrońca Limanovii Michał Ruchałowski: - Wygraliśmy determinacją i ambicją. Nasz trener dobrze dobrał taktykę na to spotkanie. Zagęszczaliśmy środek w defensywie i staraliśmy się atakować skrzydłami. Mecz był wyrównany. My mogliśmy zdobyć więcej niż jedną bramkę, ale trzeba też oddać, że Lechia w końcówce mocno nas przycisnęła i była bliska zdobycia wyrównującej bramki. Ostatecznie jednak wygraliśmy i teraz czekamy kogo los nam przydzieli w kolejnej rundzie Pucharu."

Rozumiecie to ? w kazdym meczu gramy na skrzydlach gdzie popierdziela Wania itp a tu kurwa oni zagescili srodek pola i wygrali ! nosz ja pierdole !
20 września 2011, 22:47 / wtorek
W sumie to każdy kto gra przeciwko nam wie, że kluczem do sukcesu jest zagęszczenie środka pola i wie to nawet Limanovia, ale Kafar myśli, że jak w każdym meczu będzie grać tak samo to w końcu ktoś się na to nabierze. Niestety takich frajerów w Polsce jest coraz mniej.
20 września 2011, 22:47 / wtorek
Masakra. Jak może nam trzecia liga zagęścić środek? O co Kaman?
Masakra. Oni powinni dzisiaj pisać że przegrali tylko 3:0; bo walczyli i nie dali nam rozwinąć "skrzydeł". szok.
20 września 2011, 22:49 / wtorek
Przerażające jest to, jak niewiele potrzeba, by Lechię zatrzymać. I to bez zależności od jakości wykonawców "zatrzymywania".
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441