Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kto za Kafarskiego?

strona 1/15

20 września 2011, 18:18 / wtorek
czy jest w tym kraju trener, który może dać nam lepszą jakość. (niestety Fornalik chyba się z Ruchu nie ruszy)
20 września 2011, 18:19 / wtorek
Justyna Kowalczyk. Jest z Limanovej a to jest gwarancją sukcesu. W tym klubie jak widać potrafią grać i wygrywać z zespołami z Ekstraklasy.
20 września 2011, 18:19 / wtorek
Mourinho, albo po prostu ktoś kto ma mózg i zna się na piłce.
20 września 2011, 18:20 / wtorek
ruszyłby sie ale kasy trzeba. Sprawdziłbym Ulata albo Kasperczka, kurwa musi sie cos zmienic bo graja piach!!!!!!!!!!
20 września 2011, 18:22 / wtorek
Jak dla mnie tylko trener z zagranicy stojący z batem przy linii. Coś w stylu Petrescu.
20 września 2011, 18:22 / wtorek
Kasperczaka pierdolonij sie w łeb
20 września 2011, 18:23 / wtorek
Kurwa, a jeszcze do niedawna był Probierz do wzięcia! Trzeba go było wtedy brać.
20 września 2011, 18:24 / wtorek
wtw skoncz z agresja tylko podaj jakies propozycje a nie pierdolilsz a nazwiska jednego podać nie potrafisz.
20 września 2011, 18:30 / wtorek
Podkupić Fornalika... Nikogo innego z polskiej myśli szkoleniowej nie brać!!!
20 września 2011, 18:31 / wtorek
Nie ważne kto, jak by losować po nr pesel to i tak byśmy lepszego trafili.
Po prostu każdy jest lepszy niż on, kupić lalkę z sexszopu nadmuchać ją i mamy trenera! Na pewno lepszego niż kafarski.
20 września 2011, 18:33 / wtorek
Petrescu a z Polski to jedynie Fornalik, NIKT INNY !
20 września 2011, 18:44 / wtorek
Liczę na powrót Darka Kubickiego to w końcu jego zasługa że awansowaliśmy do ekstraklasy i by mógł przeżyć to co mu się nie udało w Gdańsku :)
20 września 2011, 18:44 / wtorek
Tarasiewicz byłby chyba numerem 1. Charyzmatyczna postać, dobry piłkarz i trener preferujący ofensywny styl gry. Ulatowski jako opcja rezerwowa, to też mogłby by się sprawdzić.
20 września 2011, 18:45 / wtorek
Tarasiewicz jest ulubionym/wymarzonym trenerem Kuchara, wiec kto wie...
20 września 2011, 18:45 / wtorek
Nie wiem jakim ignorantem trzeba byc, by proponowac Ulatowskiego.
Do autora tematu: pytania konczy sie znakiem zapytania, a nie kropka. Stawiam, ze zarzad nie ruszy Kafara
20 września 2011, 18:48 / wtorek
Fornalika wykupic z Ruchu w pakiecie z Zieniem, w zamian wcisnąć Pozniaka i inne gwiazdki.

Powiem szczerze ze na tą chwilę nie chce mi sie patrzec na mecz z Podbeskidziem, wolę gapić sie w same cyferki na livesports. Po prostu nie zniosę oglądać ich męczarni.

Znając Zarząd to nic sie nie zmieni, chyba ze przegramy z Podbeskidziem ale też z Bełchatowem i wtedy przestraszą sie nie tyle degrengolady sportowej co pustych trybun.

TYLKO LECHIA!
20 września 2011, 18:49 / wtorek
Wątek do wypierdolenia albo zmiana tytułu "kto za wyjściową 11"
Taki mecz można a nawet trzeba wygrać bez trenera.
Jeśli nie to trzeba się zastanowić nad zmianą zawodu.

Jest jeszcze inne wyjście bardzo prawdopodobne.
Piłkarzyki chcą zmienić treneiro.
20 września 2011, 18:52 / wtorek
t-t nie patrz na Ulatowskiego przez pryzmat Krakowii. To prawie tak samo nieurodzajna ziemia jak Fujarka. Tam nikt, nigdy z nikim nic nie osiągnie ! Moim faworytem jest Rysiu Tarasiewicz i chciałbym go w Lechii.
20 września 2011, 18:53 / wtorek
piłkarze kurwa pajace gwiazdeczki zjebane, Polska piłka to jedno gówno na to sie patrzec juz nie da. Pzpn kurwy teraz PO atakuje kibiców normalnie jakis koszmar.
20 września 2011, 19:00 / wtorek
Dawac nieudacznika Tarasiewicza i bedziemy miec najpiekniejszy stadion w 1 lidze
20 września 2011, 19:01 / wtorek
jedno jest pewne Kafar nie ma ani kszty honoru aby po takim blamazu podac sie samemu do dymisji, a jesli grajkowie graja przeciw niemu to czemu wygrali z Wisla???
A nowy trener bedzie jak zgodzi sie na pensje co ma Kafar bo po transferach widac ze nie lubia wydawac kasy
20 września 2011, 19:02 / wtorek
Jeśli Szatałow zrezygnuje z posady to w jego miejsce ma iść Rysiu Tarasiewicz i ponoć jest po pierwszej wstępnej rozmowie,prawdopodobnie Szatałow ma z miejsca stać się trenerem Zagłębia Lubin także Jan Urban też będzie wolny jeśli rzecz jasna Szatalow zrezygnuje jako pierwszy.
20 września 2011, 19:05 / wtorek
Ja bym wziął Bobo Kaczmarka a na asystenta Grembocki : )
20 września 2011, 19:07 / wtorek
20 września 2011, 19:05 / wtorek
Ja bym wziął Bobo Kaczmarka a na asystenta Grembocki : )

Skąd w Tobie tyle nienawiści do Lechii? :)
20 września 2011, 19:07 / wtorek
Jak Kafar ma się podać do dymisji,to piłkarzy powinni wypierdolić dyscyplinarnie!!! KAFAR JESTEŚMY Z TOBĄ!
20 września 2011, 19:08 / wtorek
lg3 pedale jeden wypierdalaj razem z kaszubem do koscierzyny
20 września 2011, 19:13 / wtorek
Przyznam uczciwie,że jak słyszę pierdolenie o "graniu przeciwko trenerowi" to mnie krew zalewa.
Jeśli usłyszałbym takie słowa od jakiegoś piłkarza Lechii to bez chwili wahania wypłaciłbym mu liścia.
Co to w ogóle za pierdolenie?
LECHIA TO MY,A ONI MAJĄ GRAĆ DLA NAS I CHWAŁY LECHII.
20 września 2011, 19:22 / wtorek
Rudolf Hess.
20 września 2011, 19:24 / wtorek
Nada się za kafara?
odnośnik
20 września 2011, 19:26 / wtorek
A ja sie zgodze z tym co ktos napisal wczesniej.

O ile o ostatnie slabe mecze mozna winic Kafara o tyle w tym meczu to jakas kpina.

Przeciez to sa pilkarze ekstraklasy i grali z chlopaczkami z 3(4) ligi!!

Co tu ma trener do gadania? Takich ogorkow to oni powinni ograc bez problemu grajac drugi mecz pod rzad!! Przeciez to sa profesjonalni pilkarze!!

Stracili bramke w 19 minucie i przez ponad godzine nie potrafili zdobyc bramki? No przeciez to jest kurwa smieszne! Smieszne i tragiczne zarazem!

Ja odbieram ta porazke tak samo jakby dostali 1 0 od jakiegos osiedlowej druzyny z Gdanska. Rola trenera w takim meczu powinna sie ograniczac do prostych slow:

"Chlopaki nie wbijajmy wiecej niz 3 bramek pograjmy troche pilka i szykujemy sily na mecz z podbeskidziem"
Za ten wynik to Kafar powinien kazdemu z pilkarzy wyplacic po lisciu.
20 września 2011, 19:30 / wtorek
chrzanek007 100% poparcia
20 września 2011, 19:35 / wtorek
chrzanek, za wyniki odpowiada trener. Zawsze. Nie zmienia to faktu, ze piłkarzyki za ten mecz powinni dostać autentyczny wpierdol.
20 września 2011, 19:36 / wtorek
A może go grajkowie chcą odstrzelić?
20 września 2011, 19:36 / wtorek
Czara goryczy się przelała. Owszem za utrzymanie Lechii i miejscami bardzo dobrą grę Kafarskiemu szacunek się należy, ALE mamy już praktycznie po sezonie jeżeli chodzi choćby o próbę wejścia na pozycje premiujące grą w eliminacjach LE (a chyba na to każdy liczył) a dodatkowo przegraliśmy PP w fatalnym stylu.
Czyli słaba wiosna, jeszcze słabsza jesień, pomimo świetnego kalendarza (LKS i Cracovia u siebie). Szczęśliwe zwycięstwo z Górnikiem i rozbitą po pucharach Wisłą obrazu nie zmieni.
Lechia gra źle, traci punkty i w tej chwili grozi nam walka o utrzymanie w lidze. Wydaję mi się, że trochę to wszystko przerosło Kafarskiego - jest mało doświadczonym trenerem i gdzieś tam z tymi międzynarodowymi wygami nie potrafi sobie poradzić. Obawiam się, że nie będzie lepiej i Kafar się skończył w Gdańsku. Może kilka sezonów w słabszym klubie dobrze mu zrobi i nabierze pewności siebie?

Rozwiązań może być dużo, ale ja proponowałbym opcję zagraniczną. Solidny trener z zachodu to dobra inwestycja.

Poza tym jak mantrę będę powtarzał - doinwestować szkolenie młodzieży - więcej trenerów i ściągać wzorce np. holenderskie. Naszą siłą powinni być wychowankowie, bo finansowo nigdy takich Greków, czy innych Turków nie przeskoczymy. Jeśli Kuchar faktycznie zna się na rzeczy (a podobno się zna) czas budować profesjonalny klub na wszystkich rocznikach, żeby udało się udźwignąć PGE, bo za chwilę będziemy mieć 7 tys. ludzi na lidze i będzie bieda...
20 września 2011, 19:40 / wtorek
Z tego co się orientuję pan Piotr Nowak chętnie wróciłby do ojczyzny...
20 września 2011, 19:55 / wtorek
Ja wiem ze za wyniki odpowiada trener ale przeciez ne w takim meczu!!

Nie wiem to tak jakby Golob nie umial sie utrzymac na motorze,
Tak jakby Malysz nie umial skoczyc powyzej 20 metrow,
tak jakby Pudziankowski nie wycisnal 50kg,
tak jakby Adamek dostal wpierdol od zony,

No ja nie jestem w stanie pojac jak oni mogli nie strzelic bramki przez ponad godzine. Przeciez to nie byla wygrana w koncowych sekundach.
Skoro nasz pierwszy sklad nie jest w stanie strzelic chociaz jednego gola chlopakom z 3(4) ligi to zarzad powinien im dojebac jakas kare!

Zabralbym wszystkim pseudopilkarzykom miesieczne zarobki i zrobil z tego jakis fundusz motywacyjny dla juniorow.
20 września 2011, 19:59 / wtorek
ja proponuje Kuchara na trenera i zmiane dyscypliny na koszykowke - podobno Pozniak jest niezly w te klocki
20 września 2011, 20:01 / wtorek
Nowak , ciekawie wygląda. Tyle ,że on ma ochotę na kadrę. Smude wywalą po Euro. On może na kilka m-cy zgodzi sie przyjść. No chyba ,żeby został na dłużej.
Może Kubickiego, ale tylko do maja przyszłego roku? wariant awaryjny.
Osobiście jestem za trenerem i dyro sportowym z zagranicy.
20 września 2011, 20:02 / wtorek
Ser, Twoje przepowiednie z wielu lat wróciły z poczwornym pierdolnieciem :)
20 września 2011, 20:03 / wtorek
Drago Okuka
20 września 2011, 20:07 / wtorek
Panowie o czym my tu rozmawiamy? Trener i dyrektor sportowy z zza granicy?? Te faje z zarządu skąpiły grosza na transfery w letnim oknie transferowym to myślicie, że będą wstanie wybecalować na zagranicznego coacha??
20 września 2011, 20:14 / wtorek
Jak nie zostosują ucieczki do przodu czyli zainwestowanie w trenera i dobrego dyrektora sportowego to za chwilę zostaną z 10 mln kosztów za stadion a kibiców bedzie 8-10 tys na mecz, wiec starczy na opłate za wodę i pensje dla ciecia, reszte z czego dorzucą.
Sytuacja stała sie krytyczna albo zaryzykują i odniosą sukces albo niech juz jutro zaczną szukać imprez na PGE bo II ligowa Lechia nie zarobi na utrzymanie stadionu, a i sponsorzy w d... mają taką reklame, jak blamaż z kelnerami z góralskich knajp.

Opcja ze skąpstwem przestała funkcjonowac czas na zmiane polityki.

TYLKO LECHIA!
20 września 2011, 20:18 / wtorek
No pierwszy browar zrobił pssssssssst.
Więc kto ?
Ulatowski ? "Pięknie" prowadził sracovię rok temu
Tarasiewicz ? gdzieś czytałem że cierpi potężne katusze psychiczne z powodu braku zainteresowania jego osobą
Janas ?
Wójcik ? żart
Kasperczak ? dajcie spokój
Nowak - ( nie mylić z dużą banią ) całkiem sensowny robiący karierę w Stanach
Szatałow ? patrz Ulatowski
Fornalik ? zapomnijcie
Z naszych wspaniałych trenerów jeśli już to Globisz, tylko jest jeden problem on nie będzie trenował za chuja seniorów
To kurwa kto ?
jest takich dwóch co może by się sprawdziło
Okuka - całkiem sensowny
Petrescu - jak zobaczy ile Lechia płaci Kafarowi udusi się własnym śmiechem
Jesteśmy skazani na Kafara, zostało mi jeszcze 7 browarów i chyba będzie mało bo kurwa szlag mnie trafia
20 września 2011, 20:28 / wtorek
Janas byłby dobry ale dla zarządu. On z zasady nigdzie się "nie wpierdala "
A i kto by z nim chodził na te polowania?
20 września 2011, 20:34 / wtorek
Co do Ulatowskiego to ja bym go nie winił za grę pejsów. Zobacz co z nimi osiągnęli inni trenerzy w ostatnich kilku latach. Z gówna bata nie ukręcisz. Odnośnie Ulatowskiego to raczej bym spojrzał na to co on zrobił w Bełchatowie. A tam jednak te piąte miejsce z na ten czas z niezbyt mocnym składem zrobił. Poza tym... byle kto, tylko nie Kafar...
20 września 2011, 20:39 / wtorek
Ale po cholerę te spekulacje? Kafar zapewne zostanie, jak go zwolnią to niech od razu zabiera Pietrowskiego i spiernicza do Kościerzyny. Gdybać sobie można, ale to jest nasz "Mou". ;|
20 września 2011, 20:47 / wtorek
@chris3707 Sławoj Leszek Głódź podobno lubi polowac ;-)
20 września 2011, 20:49 / wtorek
Z polskich trenerów ciekawą opcja jest chyba tylko Tarasiewicz: jest młodym trenerem, ale bardzo ambitnym, z doświadczeniem jako piłkarz poza granicami (co jest bezcenne, bo na własnej skórze mógł się przekonać jak się trenuje za granicą).
Mi się ten gość podoba: dałby radę wstrząsnąć drużyną.
20 września 2011, 20:56 / wtorek
arcbuz
Idzi chłopie do sklepu kup sobie browara i przestań bredzić. Tarasiewicz......
20 września 2011, 21:01 / wtorek
"co jest bezcenne, bo na własnej skórze mógł się przekonać jak się trenuje za granicą"

Ty chyba nie wiesz o czym mówisz chłopie. Od tego czasu co on grał za granicą minęło 15 lat, a przez ten czas piłka na tyle mocno się rozwinęła, że on nic innowacyjnego na podstawie własnych doświadczeń zawodniczych niestety, ale nie wymyśli, bo to co miałby do przekazania jest po prostu przestarzałe i nie nadaje się na obecne czasy. Inaczej grało się 15 lat temu jak teraz się gra, więc nie ma nawet co o tym roztrząsać.

Taraś miał dobry start ze Śląskiem po awansie, potem jednak nic już nie mógł z tej drużyny wystrugać.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.249