Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kto za Kafarskiego?

strona 11/15

6 października 2011, 09:49 / czwartek
A Lwy zamiast odniesienia się do zachowań,decyzji,wypowiedzi zarządu i szefa wszystkich szefów Kuchara i podjęcia jakiejś inicjatywy, reklamują na forum nowe gadżety Lechii, których sprzedaż napełnia również ich sakwy
6 października 2011, 10:05 / czwartek
Twierdzisz, ze te pieniądze idą między innymi do naszej kieszeni?
6 października 2011, 10:07 / czwartek
Tak, Wojty, Lwy nabijaja sobie kasę z takich lamusów jak ty! Boże widzisz i nie grzmisz!
6 października 2011, 10:10 / czwartek
jasno z jego słów wynika, że przedstawicielw Lwów dzielą się zyskiem z gadżetów.

śledź, eliminowac patologię!
6 października 2011, 10:10 / czwartek
Nie jeździ na wyjazdy i nie wie skąd są pieniądze na Lubin za 40 zł.
6 października 2011, 10:57 / czwartek
Wojty - pozwól, że Lwy same będą podejmować decyzję jakie kroki, kiedy podjąć.

Sądząc po Twojej wyłuzdanej insynuacji dotyczącej przytulania kasy z gadżetów niewiele wiesz na temat Lwów a już o protest w zeszłym roku boję się zapytać bo z pewnością byłeś na pierwszej linii frontu.

Zrozum, że takie wpisy niczemu nie służą a na szacunek zasługują Ci, którzy są stanie prosto w oczy wyartykułować swoje racje a nie chować się za forumowym nick'iem.

PS: Mam nadzieję, że nie jedziesz do Lubina bo szkoda byłoby dopłacać z kasy Lwów do takiego człowieka jak Ty.
6 października 2011, 11:36 / czwartek
Proponuję Henryka Kasperczaka
6 października 2011, 11:39 / czwartek
Pajac myśli chyba, że 40zl do Lubina to taka normalna cena. Panowie olejcie, bo szkoda czasu na produkowanie się względem takich idiotyzmów.
6 października 2011, 12:52 / czwartek
Buziek
No to podaj tu przyklady takich trenerow z odnosnikami do ich wypowiedzi w mediach. Wiadomo ze kazdy trener chce lepszych pilkarzy ale rozmawiac o tym powinien z zarzadem a nie plakac w prasie. Ostatnim ktory sie poskarzyl na warunki w klubie byl Probierz w Jagieloni.

A dlatego do konca rundy bo zwalniajac go teraz skonczymy z Tarasiewiczem albo jakism innym Ulatowskim. Tez uwazam ze jezeli bylby dostepny lepszy trener to wtedy mozna zwalniac Tomka. Jednak skoro przespali szanse z Probierzem to dajmy mu czas do konca rundy zobaczymy czy bedzie w stanie wyprowadzic zespol z kryzysu. Jezeli po drodze zwolniony zostanie np Zielinski albo znajdzie sie jakis dobry zagraniczny trener mozna zrobic to wczesniej ale jestem przeciwnikiem zwalniania trenera nie majac dobrej alternatywy.
6 października 2011, 13:08 / czwartek
Zwolnić Kafara trzeba jak najszybciej, powinien być zwolniony po rundzie wiosennej, najpóźniej po blamażu z Cracovią na inaugurację. To był mostatni moment na uratowanie tego sezonu. Trzymanie go do końca rundy to utrata jakichkolwiek realnych szans na utrzymanie, pozostaną tzw. szanse arytmetyczne. Drużyny z dołu tabeli odskoczą nam na 10-12 punktów. Chętnych do pracy, dobrych, sprawdzonych trenerów w kraju i za granica jest wielu. Konkurencja jest spora.
Zobaczyliśmy już dostatecznie dużo i nasza cierpliwość się wyczerpała całkowicie, ile to on miał szans i to już naprawdę wystarczy. Dość tej kompromitacji, dość pogrążania Lechii. Kafar nie jest, nie był i nie będzie w stanie wyprowadzić zespołu z kryzysu. Kryzys w Lechii ma na imię Kafar. Ilu jeszcze naiwniaków jest wśród kibiców Lechii, głowa boli. Chrzanienie, że Kafar ma dostać jeszcze więcej szans to sabotaż.
Jako kibice solidarnie i zdecydowanie powinniśmy domagać się odejścia Kafara. Dla dobra klubu, dla podtrzymania nadziei na utrzymanie. Reasumując, nie chcemy Kafara, niech spada w tempie ekspresowym, niech odejdzie, najlepiej od dziś.
6 października 2011, 14:16 / czwartek
castorp ale skąd zarząd ma wiedzieć o naszym niezadowoleniu ( chyba że czyta forum:) skoro nawet na ostatnim meczu w żaden sposób nie daliśmy znać że Kafar out. Doping dopingiem ale trzeba jakoś wprost wyrazić Nasze niezadowolenie.
Brak (jak dla mnie) w tej sprawie oficialnego stanowiska kibiców ( Lwów Północy ) to jakieś nieporozumienie. Chyba że o czymś nie wiem:)
6 października 2011, 14:34 / czwartek
To jest okazja zamanifestować "poparcie" dla Kafara w sobotę w meczu z Żalgirisem. Pomachajmy mu. Wystarczą zwykłe higieniczne husteczki po 50 gr. paczka w kiosku, a w paczce kilka sztuk, którymi można obdzielić sąsiadów. Jak nie będzie transparentu, to chociaz taka forma "hiszpańska" będzie dla adresata, a także dla właściciela i działaczy jednoznacznie zrozumiała
6 października 2011, 14:44 / czwartek
6 października 2011, 14:50 / czwartek
Znakomity pomysł, popieram. Za figuranta niech robi Kafar oglądając mecz... z trybuny VIPów.
6 października 2011, 15:16 / czwartek
Co by nie mówić to oferta bardzo dobrze uargumentowana, a do tego faktycznie ryzyko bardzo znikome ;-)
6 października 2011, 15:20 / czwartek
castrop - Kafar nie może siedzieć na trybunie VIP bo musi być figurant z licencją trenerską... ;-)
6 października 2011, 15:23 / czwartek
Ciekawy pomysl. Chociaz mysle ze nikt nie wezmie oferty na powaznie samej "kandydatury" to chcialbym zeby ktos podlapal sposoby motywowania ;)

Pilkarzyki chyba zrobili by 2x wiecej kilometrow podczas meczu ;)
6 października 2011, 16:41 / czwartek
edwin - jakbys potrzebował asystenta to daj znać :)

Mam nadzieje ze klub przemysli tę propozycje i dojdzie do prawidłowych wniosków.

TYLKO LECHIA!
6 października 2011, 17:07 / czwartek
Edwin-jesteś przekozak :)
masakrujesz hehehehehehe
6 października 2011, 17:59 / czwartek
A jak byś do tego motywowania potrzebował laczka, to się zgłaszam
6 października 2011, 18:25 / czwartek
Co myślisz o propozycji naszego czytelnika?

jest głupia i niedorzeczna
11%

jest zabawna i możliwa do realizacji
43%

nie traktuję jej serio, ale może da do myślenia władzom klubu
31%

ja też zgłaszam swoją kandydaturę!
15%

łącznie głosów: 900
Powalają mnie wyniki sądy!
6 października 2011, 18:29 / czwartek
Miało być sondy,sorki
6 października 2011, 18:49 / czwartek
Dzięki Panowie, biorę się za rozpracywowanie Zagłębia :)
6 października 2011, 19:08 / czwartek
Edwwinnnnnnnnnn aejaooooooooo!!!!!!!!!!!
Jesteś jak Luke Skywalaker, Vader ( Kafar ) i tak jest przegrany, niech moc będzie z tobą
6 października 2011, 19:31 / czwartek
I masz być jak Tomy Lee Jones w "Ścinanym" ! Masz moje błogosławieństwo :)
6 października 2011, 19:53 / czwartek
Chyba lipa, coś nie dzwonią :)
6 października 2011, 20:05 / czwartek
Edwin cierpliwości! Zadzwonią, na pewno zadzwonią :)
6 października 2011, 20:07 / czwartek
Nie mają na doładowanie do tak-taka buhehehehe
6 października 2011, 20:10 / czwartek
Może tak wszyscy razem
Grubyyyyyyyyyyyyyyyyyyy zadzwońńńńńń !!!!!!!!!!
6 października 2011, 20:15 / czwartek
Edwin na trenera!!!
6 października 2011, 20:16 / czwartek
zadzwonią po meczu z Zagłebiem najpoźniej.........chyba ze Kafar przedstawi kolejny genialny program, który na pewno sie sprawdzi...

TYLKO LECHIA!
6 października 2011, 23:30 / czwartek
kiedy kafar poleci, co myszlice bo ja juz nie wieze ze go wywala.
6 października 2011, 23:51 / czwartek
Kafar wpadł w dołek, pogubił się. Jego metody nie sprawdziły się albo po prostu zużyły. To trener na dorobku i uczy się - tak twierdzi Kuchar i z tym trzeba sie zgodzić. Jexnak ten układ się wyczerpał tak jak trener wyczerpał swoje pomysly.

Co do zawodników: psioczycie na piłkarzy i na pewno sporo racji mają ci, którzy twierdzą , że materiał słaby. Ale po co wylewać pomyje na takich, którzy dobrze grali i udowodnili, że potrafią dobrze grać. Sporo transferów nieudanych . też prawda - na Poźniaka jadę od początku i nie dawałem wiary tym, którzy twierdzili, że się przelamie ale nawet ów Poźniak, czy inny Benson chcą dobrze grać i skoro trener ich widział w składzie , to miał jakąś koncepcję ich dobrego wykorzystania. A co oni wnoszą do gry zespołu ? Nic, a zatem trener nic w nich nie potrafił włozyc. Taki za przeproszeniem szanownych kibiców, że się tak brzydko wyrażę - LAto, jakie to było drewno ale trener tak ustawił zespół, że szybkość p.prezesa została wykorzystana tak, że został królem strzelców MŚ. To jest sztuka trenerska. Dania czy Grecja , nie tak dawno Rosja - zespoły bez gwiazd ale skutecznie grające a Rosjanie nawet ładnie grający - osiągali w przeszłości dobre wyniki. Pilarze nie muszą być wybitni ( przydaje się taki jeden, dwóch) muszą być solidni a o resztę powinien zadbać trener. To trudna sztuka i łatwo sie przejechać. Póki co Kafar się wypstrykał i musi odpocząć. A Lechia nie może odpoczywać, bo ... spadnie. Spaść jest łatwo, wrócić trudno. Dlatego nowy trener jest potrzebny. Oby dobry ! Nie jakis Koala.
7 października 2011, 00:41 / piątek
Tylkooooooooooo Edwinnnnnnnnnnnnnnnnn na treneneirooooooooooooooooo aejajooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!
Dać mu szanse, dać mu szanse, dać mu szanse !!!!!!!!!!!
7 października 2011, 00:45 / piątek
Nie wierze, ze mamy slabych pilkarzy. Ci sami goscie, pomniejszeni moze o Wolakiewicza, w zeszlym sezonie grali zajebiste mecze. Skoro grali wtedy to teraz tez moga, tylko cos ich blokuje. Ja uwazam, ze zmiana trenera akurat wyjdzie druzynie na dobre. Natomiast jesli okaze sie, jak twierdza niektorzy, ze pilkarze graja przeciw trenerowi, to beda oni dla mnie zwyklymi szmaciarzami.
7 października 2011, 08:26 / piątek
Szuto, out!
7 października 2011, 09:01 / piątek
Mam pomysl : na najblizszym meczu z Zalgirisem skandujemy
CALY STADION E D W I N K U F F E L !!!

POZDR
8 października 2011, 10:49 / sobota
Dla wszystkich ktorzy maja obawy czy zmiana trenera cokolwiek moze zmienic mam fragment artykulu o Gwardi Koszalin, nie chodzi akurat ze ten zespol czy cos poprostu dzis rano natknalem, sie na ten fragment przy czytaniu o rezerwach Lechii w III lidze :

"Gwardia notuje dosc dluga passe meczow bez porazki. Ostatni raz przegrala 31 sierpnia z Orkanem. Wplyw na obecna forme druzyny ma nowy szkoleniowiec Wojciech Megier, ktory zastapil po nieudanym poczatku rundy i trzech kolejnych porazkach Grzegorza Lewandowskiego ..... "

caly artykul jest na Lechia.pl

pozdrowienia z mancheter dla WSZYSTKICH KIBICOW LG
8 października 2011, 11:24 / sobota
odnośnik

Co wy na to? Były trener Realu Madryt...?!? Brać go.! na pewno lepszy niż Kafarski, Tarasiewicz czy inny Ulatowski...:)
8 października 2011, 11:38 / sobota
Witajcie,
Zapomnieliśmy chyba o ciekawym kandydacie na trenera, Mam tu na myśli TOMKA WAŁDOCHA, przypomnijmy sobie o nim , fakt siedzi w Gelsenkirchen , ale może warto byłoby. Swojak z Gdańska , doświadczenie nie małe , papiery porobione , z tego co myślę wiąże przyszłość z trenerka . Więc może on byłby tym trenerem na lata.

Bóg , Honor , LECHIA GDAŃSK.
8 października 2011, 11:59 / sobota
MUNZER zdecydowanie lepszy pomysł niż Edwin .......
No kurwa Panowie koleś "chorągiewka"
8 października 2011, 12:03 / sobota
he he
9 października 2011, 11:52 / niedziela
@GLG

Nie rozumiem Twojego wpisu. Z tą "chorągiewką" to do mnie? Jak tak to rozwiń bo nie kumam.

ps.nie twierdzę ,że byłbym zajebistym trenerem, bo zwyczajnie tego nie wiem, mam za to pewność ,że nie byłbym gorszy niż Kafar obecnie. Myślałem ,że to oczywiste dla wszystkim, ,że proponując siebie oczekuje zatrudnienia nowego trenera(prawdziwego).Natomiast ponieważ cała sprawa się mocno nakręciła: to tak jeżeli jestem jedyną alternatywą dla Kafarskiego w tej chwili to wolę siebie na ławce w Lubinie niż jego... gorzej nie będzie...bo nie może
9 października 2011, 12:11 / niedziela
Nie łudziłbym się na zmiane trenera w tej rundzie. Kafar jest po prostu znacznie tanszy niz jakis uznany trener z zagranicy czy nawet polski trener ekstraklasowy. Poza tym Kafar pelni funkcje dyrektora sportowego a to juz jest bardzo na reke zarzadowi i Kucharowi bo placa tylko jedna pensje za dwie funkcje i bynajmniej nie jest to podwojna pensja. Dlatego w tej rundzie Kafar pozostanie trenerem. W nastepnej rundzie gdy zostanie stworzony nowy budzet moze dojsc do zmiany. I mysle ze wlasnie tak podchodzi Kuchar do tematu.
9 października 2011, 12:15 / niedziela
Z tym, że Kafar jest tani to totalna bzdura. fakt, że pracuje za "małe pieniądze", ale jak na PGE zacznie przychodzić po 4 tys ludzi to klub dużo bardziej to odczuje niż lepszą kasę dla prawdziwego trenera.

WYJAEBAĆ KAFARA OD ZARAZ
9 października 2011, 12:23 / niedziela
Przestańcie się łudzic, że Kafarski zostanie wyjebany.

Ma on poparcie Kuchara i nic się nie zmieni.
9 października 2011, 12:26 / niedziela
On by sobie lepiej poradzil od Kafara a napewno by ich lepiej zmotywowal. :)
odnośnik
9 października 2011, 12:53 / niedziela
Dni Kafara w Lechii sa policzone. Bedzie nowy trener.
Pozdrawiam

TYLKO LECHIA ! NADEJDA LEPSZE DNI !
9 października 2011, 16:52 / niedziela
Pewnie ze bedzie. W lubinie mecz w plecy, wiec go wypierdolą, albo zgotuja sobie( glownie nam) los krakowi sprzed roku
9 października 2011, 17:30 / niedziela
Jedna rzecz rzuciła mi się w oczy w związku z tym sparingiem. Widzieliście jaka była różnica w zachowaniu trenerów? Litwin żył tym meczem, poganiał, ustawiał - generalnie coś tam chciał zdziałać. Tymczasem Kafar był nieobecny, niby krzyknął ze dwa razy, ale wyglądał - DOSŁOWNIE - na zrezygnowanego!
Mam dla niego szacunek za całokształt i nie będę faceta wyzywał, ale wygląda na to, że on już po prostu się poddał i nie walczy.
Może już są po słowie z Kucharem, że będzie nowy trener, ale ma jeszcze popracować chwilę do czasu wymiany? Szczerze mówiąc to mówi jego aktualna mina...
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441