Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kto za Kafarskiego?

strona 12/15

9 października 2011, 19:33 / niedziela
Jak już ktoś wyżej powiedział SZUTO OUT!!! chłopaki człapią, są źle przygotowani.
Kafar jako motywator też się wypalił. Sorry ale sztab musi być na maksa profesjonalny a nie taniocha po znajomości. Pozdrawiam
10 października 2011, 01:09 / poniedziałek
DNO zostało juz osiagniete, dojrzalem do decyzji do meczu bez dopingu lub nawet bez obecnosci kibicow ....
10 października 2011, 11:38 / poniedziałek
Ze swoich zrodeł wiem ze kaszub sie nie boi i drwi sobie ze wszystkich bo i tak go nie wyjebią. Ludzie jak sie nie ockniemy to bedzie tutaj druga Pogoń ptaka , czy bekdasa- Pytanie do sektora kibicowskiego- robicie jakis transparent wyrażajacy niezadowolenie?- Ja proponuję-" Kafar dziwka Kuchara" , Albo- to dotyczące budzetu( skandalicznie małego i braku zakupu gwiazd, które obiecywał. "Gdzie Kuchar(ek) szesć tam nie ma co jeść"- zorganizuję zrzutkę na temat z kumplami- sam namaluję, nie ubudzmy sie z ręką w nocniku.
10 października 2011, 22:47 / poniedziałek
Zarząd przygotował ekipę na Lubin .Są już w drodze i łapią rytm odnośnik .
Myślę, że jest OK .
11 października 2011, 09:20 / wtorek
Przypominam, że 1/3 sezonu za nami a za 5 kolejek koniec rundy. Wy doskonale zdajecie sobie sprawę, że takich zbrojeń jak w Odrze W. 2 lata temu w Gdańsku nie będzie? A jaki los spotkał Odrę W. też doskonale wiecie.
Chyba, że to taka "strategia" klubu Kucharza, że nasze Parasole zaczną grać wtedy, kiedy zniknie już szansa na jakikolwiek sukces.
Bardzo mądre, jestem pod wrażeniem.
11 października 2011, 10:37 / wtorek
lukiLG, jako kibic, który jest z Lechią już od jakiegoś czasu powinieneś wiedzieć, że takich spraw nie załatwia się na forum jeśli już masz jakąś konkretną propozycję. Masz numer telefonu do Lwów, możesz zadzwonić, pogadać lub też przyjść do Sklepu Stowarzyszenia i zaproponować swoją pomoc. Napisałeś, że jest to pytanie do ?sektora dopingowego? - to albo zwariowałem albo to krzesełka wstają i same robią oprawę. Powinieneś znać kogokolwiek z ULG i im zaproponować to bezpośrednio.
11 października 2011, 10:41 / wtorek
@konik- masz rację, zbieram sie do tego już od czasu meczu z bełchatowem. Kontakt mam. pozdro
11 października 2011, 12:18 / wtorek
Przywracajac Pozniaka sam sobie klody pod nogi rzuca
14 października 2011, 23:32 / piątek
odnośnik

Ploteczki, ploteczki, ale jak już pisałem, kto widział minę Kafarskiego w trakcie i po meczu z Żalgirisem ten może nabrać wątpliwości czy on jeszcze wierzy w obronę stanowiska. Może już wie, że kogoś znaleźli?
Opcja holenderska brzmi rewelacyjnie. Tylko żeby zalecenia były inne niż w Wiśle - lepiej wolniej i stawiając na młodzież niż pościągać odpady z całej Europy.
15 października 2011, 00:47 / sobota
W odnośnik arcbuza nie wchodzić (link do GW)

Tekst artykułu poniżej:

Jeśli w niedzielę Lechia Gdańsk przegra w Lubinie z Zagłębiem, pracę straci prawdopodobnie jej trener Tomasz Kafarski. Trojmiasto.sport.pl ustaliło, że na wszelki wypadek klub z Gdańska już teraz ma na oku kilku trenerów z zagranicy. Są to Holender, Niemiec, Węgier i Litwin.

Pozycja trenera Kafarskiego w Lechii - jeszcze niedawno bardzo stabilna - została ostatnio mocno zachwiana. Lechia fatalnie zaczęła sezon, gra słabo, a ostatnio nawet tragicznie. Gdyby nie osoba właściciela klubu Andrzeja Kuchara, który wciąż twierdzi, że Kafarski może być szkoleniowcem Lechii na lata, w klubie już dawno by go nie było.

Jak ustaliliśmy szefowie Lechii w ostatnich tygodniach podjęli już nawet rozmowy z czterema trenerami zagranicznymi - z Holandii, Niemiec, Węgier i Litwy. Do żadnych konkretnych ustaleń jeszcze nie doszło, ale jeśli Kafarski przegra w niedzielę w Lubinie, zagraniczny trener w Lechii powinien stać się faktem (największe szanse ma Holender).

Choć jeszcze niedawno wydawało się, że póki nad Kafarskim rozciągnięty jest parasol ochronny Kuchara, zmiany na stanowisku trenera nie będzie, to w przypadku porażki w Lubinie nawet supercierpliwy Kuchar może spasować i pewnie da zielone światło na znalezienie nowego, już zagranicznego szkoleniowca.
15 października 2011, 01:26 / sobota
Van Basten? Raajkard? ;D
15 października 2011, 02:13 / sobota
Jak to mówi jeden z komentarzy - brać Węgra, będziemy mieli drugi Budapeszt :):)
15 października 2011, 03:02 / sobota
Jak to? W drugiej Irlandii?
15 października 2011, 03:09 / sobota
Dziene ale porazka w niedziele i kolejne, moga by zbawienne dla klubu. By sie odbic, trzeba spasc na dno.
20 października 2011, 20:23 / czwartek
brakuje Darka Kubickiego.czlowiek dla ktorego kibic jest kimś!!!!! ogladajac od 1.18 minuty az serce sie cieszy!!! odnośnik 1.18 minuta warto zobaczyc
20 października 2011, 21:21 / czwartek
Mówisz i masz. Minuta 1.18 odnośnik
20 października 2011, 21:43 / czwartek
Pewnie mu chodziło o 1,21 ;) To były piękne chwile :)
A swoją drogą chyba tylko Kubicki potrafił się tak cieszyć z naszych polskich trenerów. A już jaskółka z Opola pozostanie na zawsze w pamięci.
20 października 2011, 22:42 / czwartek
Co by nie mówić o Kafarze, może faktycznie dojrzewa do roli trenera - managera któremu Kibice też nie są obojetni. Świadczy o tym obrazek z Lubina gdzie podszedł podziękować Kibicom. Inna rzecz, że zawsze dziękował za doping w swoich wypowiedziach w Gdańsku. Myślę, że trochę się skruszył i to mu może wyjść tylko na dobre.
Wracając do naczelnego tematu: Kto za Kafarskiego powiem, że w Polsce nie ma a zagranica to jedna wielka niewiadoma. Jak pociągnie kuchenkorza nie mam pytań...
23 października 2011, 00:03 / niedziela
Na tę chwilę powiedziałbym, że nikt. Wygląda na to, że drużyna wychodzi z dołka. Jeśli zaczną grać na swojego maksa to powinno być dobrze i jestem za Kafarem na stołku trenera. Wolę Kaszuba przywiązanego do Lechii niż najemnika z kontraktem na jeden sezon. Póki co mamy cenne zwycięstwo na wyjeździe i remis u siebie, z jedną z najlepszych drużyn w lidze. Czyli nie bardzo powinno się gwizdać na Kafarskiego, bo może jednak daje radę coś budować na nowo.
Inna sprawa jeśli kryzys się odnowi, wtedy trzeba będzie szukać zmiany, ale żeby to ocenic trzeba czasu - najbliższe 2-3 mecze dadzą już pewną odpowiedź.
23 października 2011, 04:33 / niedziela
sory panowie jestem najebany jak worek kartofli. czytajac posty nie ktorym sie we lbie przewrowilo. to ze pilkarze sie czlapaia moze jest i wina szuta ktory ich slabo przygotowal. w dupie to mam moze szuto jest tdo wymiany jako ogniow sztabu szkoleniowego ale czy kafar ? we lbie sie pojebalo niektorym.
kto ? wieczorek> fornalik ? skorza ? kourinho ? tu nawet bozia nie pomoze? z kim z benseonem ? z pietrowskim ? z tadiciem ? z deleu? luzie kurwa, zrozumcie ze w tej kasie nie znajdziecie lepszego od kafara a nie kafar winny a kurwa zawodnicy.

po durgie co wy mysleliscie ze przyjedzie lech i dostanie w pizde 4:0 ? cieszmy sie z tego wyniku bho jest dla nas dobry i szczesliwy dobranoc

a transparent = sektorowka to byl kompletny nonsens kibic w kazdej chwili najgorszej nawet powinien wspierac trenera i zawodnikow. tym bardziej ze treener jest profesjonalistom i on zawsze nma racje wiec tego nie rozumiem kompletnie :)
23 października 2011, 08:35 / niedziela
re : sektorówka z przekreślonym Kafarem
pomysł tak idiotyczny ,że aż się komentować nie chce

a my swoje
LECHIA GDAŃSK
23 października 2011, 09:50 / niedziela
Na ta sektorowkę z Kafarem czekałem prawie dwa lata.Naprawdę super.Na każdym meczu powinna być.
23 października 2011, 09:58 / niedziela
Jestem tego samego zdania, debilna sektorówka. Odwracania się od Lechii ciąg dalszy. Totalny idiotyzm.
23 października 2011, 10:09 / niedziela
Ciekawe co na to Kararski ?
23 października 2011, 10:11 / niedziela
Ciekawe co na to Kafarski *
23 października 2011, 10:29 / niedziela
odwracania się od Lechii ? ?

hehe, ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości kto zacz ?
wejdzie taki jeden z drugim i pierdoli jak połamany,
niby wolny kraj, ale . . . warto sobie przy podobnych kwiatkach wyrobić filtr na podobnych wynalazków przy ocenie ich netprodukcji na przyszłość
23 października 2011, 10:31 / niedziela
,,żadne odwracanie od Lechii,, ,, żaden debilizm,,
Są emocje to znaczy ,że zależy nam wszystkim na Lechii,
Na każdym meczu powinna być taka sektorówka ale z nowymi twarzami – Kuchar, Grubasy

Kafar ściągnął sam takich a nie innych piłkarzy wiec sam za nich odpowiada. Kafar jest szefem sztabu szkoleniowego i to on odpowiada za pozostałych trenerów i wynik ich pracy. Kafar jest odpowiedzialny za styl i motywację drużyny. Zupełnie inaczej oceniał bym jego pracę gdybym widział zaangażowaną drużynę która walczy.

Kuchar jest właścicielem i on nadaje kierunek i strategie działalność klubu Lechia i jeśli zakładał ,że Lechia będzie w 2012/2013 czołowym klubem w Polsce .To robiąc coroczny plan powinien widzieć co chce osiągnąć w każdym roku i gdzie po nim być. Mineły dwa lata i pytam się czy Pan Kuchar zrobił ich podsumowanie i ocenę i czy jest zadowolony z miejsca gdzie jest Lechia?
Ja jako kibic który słyszał o mocarstwowych planach mojego UKOCHANEGO KLUBU uważam ,że nie zrobiliśmy takiego progresu o jakim mówił Pan Kuchar …za co również Pan Kuchar powinien mieć piękną sektorówkę

Grubasy za statyczną postawę i wymyślne kary. Za brak oceny pracy Kafar jak również za brak wsparcia w pracy Kafara. Jeśli już ma zostać to niech skupi się na trenowaniu a ściąganiem piłkarzy powinien zająć się odpowiedni człowiek. To Grubasy powinny go wesprzeć i zasugerować Kafarowi rozwiązanie poprawiające wyniki UKOCHANEGO KLUBU.

To tyle

p.s po wczorajszym meczu mogę powiedzieć ,że z takimi piłkarzami nie będziemy w czołówce w 2012/2013 roku
pozdr
23 października 2011, 10:35 / niedziela
23 października 2011, 11:52 / niedziela
juz na spokojnie :)

sektorowka moim zdaniem pomysl idiotyczny. mimo wszystko wydaje mi sie, ze w tej sytuacji powinnismy kafara zmotywowac do ciezszej pracy. w polsce jest tak, ze jak cos nie idzie to od razu wypierdalamy i szydzimy. kladziemy klody pod nogi.

co kafar na to ? mial wazniejsze sprawy, lechia zrobila dobry wynik o ktory walczyla do konca i na tym sie pewnie koncentrowal. jest zawodowcem i naprowokacje nie zwraca uwagi i mial to w dupie :), mowie co mysle, bo sam bym mial to w dupie jak bym byl trenerem.

co do zakupow. zawsze beda tez te nie udane. fakt faktem, ze sazankow benson to przegiecie, ale w pozniaka wierze.
kolejna sprawa jest ze kafar odpowiada za sztab szkoleniowy, dobral ludzi takich na jakich nas stac ? kogo za gladysia ? dowhania ? dawidziuka ? nie stac nas na nich a pozatym maja za dobrze w klubach i nigdzie sie nie rusza. podobnie jest z asystentami. nie jestesmy barcelona i nie mozemy rozdawac kart. to wciaz inni to robia. przyjdzie czas na nas i my bedziemy na tronie. wierze w to.

lechia na tronie w bialo zielonej potrojnej koronie !!!
23 października 2011, 12:25 / niedziela
@ULG- przestań pierdolić swoje banialuki- przedewszystkim Lechia z duzej litery to raz, 2.- jestes typowym kibicem, ktory pamieta tylko ostatni mecz swojej druzyny- juz kafar dobry bo zdobył 4 punkty? po tym co ten koscierski chuj odpierdala w klubie- lizanie dupy kucharowi- wypinanie sie na reszte- za taką nielojalność powinien dostac kopa w ryja. byłeś podniecony po meczach z podbeskidziem bełchatowem, cracovią, łksem i koroną? sorry ale to za mało jak na taki stadion i takich kibiców- on odpowiada za transfery- niech sie go z bich rozliczy- wtym roku nie da sie tego gówna ogladac- broniłem tego pana, ale miarka sie przebrała. won z kafarem, o i proponuje czesciej na mecze chodzic, moze bedziesz wiecej wiedział co sie w tej Lechii dzieje.
23 października 2011, 12:49 / niedziela
Panowie spokojniej. Obrzucanie się wyzwiskami niczemu nie służy. Też byłem zwolennikiem Kafara ale uważam, że jego czas w Lechii dobiegł końca. Nie mnie oceniać słuszność sektorówki jednak dalej tkwimy w miejscu i jest to wina Kafara. Zauważcie, że wszystkie punkty w trzech ostatnich meczach, to główna zasługa PAWŁOWSKIEGO, a chłopak zagrał tylko i wyłącznie dzięki przypadkowi. W normalnych okolicznościach nikt na niego by nie postawił. Nie ma mowy o lepszej postawie Lechii z powodu pracy trenera. Po prostu Razak wraca do formy i stwarzamy jakieś zagrożenie pod bramką rywali, a mecze wygrywa nam bramkarz. Kafar nie uczy się na błędach i ma problem z zestawieniem optymalnej 11. Co robi w pierwszym składzie Kozans, Benson ??? Zawodnicy tego "formatu" są za słabi na III ligowe rezerwy więc jak tu bronić Kafara ???
23 października 2011, 14:55 / niedziela
do luki.
po pierwsze nie uzywam polskich znakow i malych i duzych liter. takie mam widzimisie, szybciej mi sie pisze. co do tego czy ja jestem kibicem sukcesu, to nie i sie mylisz. i nie mow mi ze mam czesciej chodzic na lechie bo wiem dobrze ile chodze, wczesniej bylem bardzo aktywny i tego co dla niej zrobilem czasy od 5 do 3 ligi mi nikt nie zabierze. a co do tego czy pamietam tylko ostatni mecz to pamietam wiele wiecej. po prostu mysle na chlodno. ja nie widzialem, zeby kafar czy kto kolwiek lizal dupe kucharowi :) przynajmniej ten sie nie pochwalil. w polsce jeden rozlicza po 2 kolejkach i dziala w poloni. ja sie ciesze ze kuchar taki nie jest.
23 października 2011, 15:10 / niedziela
ULG - "do luki.
po pierwsze nie uzywam polskich znakow i malych i duzych liter. takie mam widzimisie, szybciej mi sie pisze."
Nie lubie przypierdalać sie osobowo, ale zadam Ci pytanie.
Czy po wyjsciu z ubikacji, nie myjesz rąk i od razu siadasz do stołu, bo szybciej chcesz zjeść?
Pisanie słowa LECHIA wielką literą to obowiązek każdego lechisty bez względu na jego widzimisie i inne głupawe tłumaczenia. Jak masz problemy to przed słowem LECHIA wciśnij capslock, tyle chyba dasz rade?
Poza tym - przy logowaniu jednak zmusiłeś sie i swój nick jest z samym wielkich liter.

Wracając do wątku - niestety należy go zamknąc do grudnia, nic w tym temacie nie zmieni sie do konca rundy, zespół zaczął punktować, Traore ciągnie gre do przodu, szczescie bramkarza + brak napastnika powoduje ze 0 bedzie najczesciej widzianą liczbą przy wynikach LECHII.

TYLKO LECHIA!
23 października 2011, 15:23 / niedziela
ULG to ja Ci coś jeszcze napiszę.Kuchar twierdził że przez słabą frekwencję na T29 nie ma kasy na "duże transfery".Co Kafar pierdoli "mam wyrównaną kadrę itd."Ręka rękę myje.
23 października 2011, 15:31 / niedziela
Przypieprzanie się o dwa ostatnie mecze jest bezsensu. Z tym składem osobowym, którym dysponuje Kafarski trudno oczekiwać więcej. Nie ma komu strzelać bramek, więc trzeba grać tak by ich nie tracić. (Na szczęście objawił się Pawłowski, który ratuje dupę w nieprawdopodobnych sytuacjach i w zasadzie to on zdobywa dla Lechii punkty.)
Inna sprawa, że to Kafarowi "zawdzięczamy" skład osobowy drużyny.
Zastanawiam się także na ile zmiana oblicza drużyny to zasługa trenera, a na ile presji kibiców. Bardzo dobrze, że Kafarski stracił status "nietykalnej świętej krowy", bo na taki nie zasługuje, ale dopóki kopacze zapierdalają nie ma się co czepiać, tylko czekań na okienko transferowe. Tu o ile Kafarski zostanie, odsunąć go od decyzji w tym aspekcie i...presja na Kuchara! Obiecał wysoki budżet i puchary? To pora się z obietnic wywiązać!
23 października 2011, 20:35 / niedziela
Kopacze zapierdalają?Żarty jakieś. Może porównamy mecz wczorajszy do ostatniego meczu z pyrami? Grali ci sami zawodnicy prawda? Ten sam trener i co? Postęp jakiś, jakieś nowe ciekawe akcje, nowa strategia? Chyba tylko taka, oby nie stracić bramy i każdy kto może kryje Rudnieva. Tym piłkarzom nie chce się grać a Kafarski odcina kupony. Kuchar w niego zainwestował szkolenia, staże i Bóg Sam Jeden wie co jeszcze. Tylko Kafarski ma na to za mały łeb, a klub potrzebuje ratunku, ile można jechać na fuksie. Przy takiej mizerii jaka grają co ludzie bez charakteru (ciekawe co spowodowało, że zapomnieli że go mieli, oni lepiej znają stan klubowego konta niż się nam wydaje) wczorajszy remis był zasługą jedynie tego, że amica miała słabszy dzień.
24 października 2011, 08:00 / poniedziałek
O już wychodzi polska mentalność. 4 punkty w dwóch meczach i już nikt (no prawie nikt) nie chce powiesic Kafara. To nie jest trener na EKSTRAKLASE!!!. Jak on ocenił tego Bensona - chłop w Lubinie marnuje setke i wychodzi w pierwszym składzie w nastepnym meczu!!! A Tadic - (która ma zajebistego pecha) ale walczy fajnie sie zastawia, nie kładzie sie jak dziwka bo ktoś go puknie w ramie, zaczyna na ławie i wchodzi na 12 minut. Brać trenera z Bialorusi albo Bułgarii, który pokaże naszym kopaczom że można grać po 90 a nawet 120 minut trzy razy w tygodniu i nikt nie spuchnie. Przygotowanie kondycyjne = technika. Jak nie masz kondycji to przebiegniesz dwa razy boisko dwa razy zatańczycsz z piłką i potem mięśnie puchną - (czytaj) noga nie jest dokładna,

Kafar niech zostanie drugim, bo MOŻE za 5-7 lat będzie niezłym trenerem na krajowe podwórko i wtedy będzie można na niego postawić. Do tego Szuto out, i kogoś zakontraktować do transferów, a nie promocje "kup cole dostaniesz piłkarza gratis".
24 października 2011, 09:55 / poniedziałek
Podpisuje się pod tym co napisał smutny i Ojciec. Zero ambicji, woli walki, nie przemęczać się i tyle. Ciekawa sytuacja z 92 minuty:
otóż nasz żółty dawidowski leży na murawie i przedłuża ta stagnacje, ma w dupie, że trzeba wstać, zapierdalać, strzelić gola i wysłać kuchenkorza do poznania z zerowym dorobkiem punktowym, Nie kurwa, leży i drze ryja idiota jeden do sędziego, straciliśmy cenne 45 sekund i kolejna żółta dla kretyna. Masakra.
Niestety, udało się w lubinie ale nadal nasz dorobek to 6 goli. Panowie. Najładniejszy stadion w Europie, 25 tysięcy ludzi i bilans u siebie:
5 meczy
3 gole strzelone
2 gole stracone
ponad 100 tysiecy ludzi.
TO JEST KURWA JAKAŚ KPINA!!!
Jak w zeszłym sezonie oglądało się Lechie to mogłeś być pewny, że przynajniej wpadnie gol. A teraz??
Jak taki benson - 190 wzrostu może odbijać się jak od muru od graczy rywali? Co to kurwa jest za napastnik ja się pytam??
To taki Traore sie zastawia i nie daje się wypchnąć a ten "kolos" zero siły.
Jest nadal źle, Śląsk po Nas przejedzie. Tylko trener z zagranicy albo brać Zielińskiego bo już niedługo będzie znowu zarejestrowany w urzędzie pracy
3 listopada 2011, 23:26 / czwartek
Wszystkim, co się tak jarali Probierzem i którzy śmiali się ze mnie, jak wytykałem mu brak lojalności, proponuję by sprawdzili, jak ta szmata potraktowała ŁKS. Pamiętam te jęki "a mogliśmy mieć Probierza". Ta. Mogliśmy mieć. Przez miesiąc.

odnośnik (wp.pl)
3 listopada 2011, 23:38 / czwartek
tak gwoli sprostowania to Benson nie ma 1,90 tylko 1,75, a wiec jest nie wiele wyzszy od Traore, co nie zmienia faktu, ze rzeczywscie nawet taki Traore lepiej od niego prezentuje sie w grze cialem. No, z reszta nie tylko w grze cialem... ;)

A tu dowod wzrostu - odnośnik
3 listopada 2011, 23:47 / czwartek
Misiu korowy a umowę między ŁKS-em i Probierzem znasz czy tak tylko sobie szmatami rzucasz? Probierz zgodził się na śmiesznie niską pensję, a w zamian zastrzegł sobie możliwość odejścia w każdej chwili więc może wyjaśnisz mi co w jego zachowaniu było nie tak? No i pomijam że ŁKS Probierza zdobył 13 pkt, a ŁKS przed Probierzem 1(na naszym stadionie z resztą). Po za tym ty nigdzie nie napisałeś że Probierz jest nielojalny
4 listopada 2011, 02:57 / piątek
Owszem, napisałem. Po tym, jak chciał odejść z Jagi. Chciałbyś takiego trenera w Lechii? Który tylko czeka na większą kaskę?

I ciekawym, skąd masz to info, o jego kontrakcie. Czy może strzelasz?
4 listopada 2011, 06:35 / piątek
Info o jego kontrakcie mam od byłego gracza Lechii, a obecnego ŁKS-u.

Tak chciałbym takiego trenera który mówi wprost co go interesuje i w ramach podpisanej umowy robi wynik ponad stan posiadania. Zaś jego ambicje nie ograniczają się do obrony e-klasy dla jakiejś drużyny, bo Aris oprócz awansu finansowego to również awans sportowy. Właśnie takiego trenera Lechia potrzebuje.
4 listopada 2011, 08:32 / piątek
Probierz jest bardzo dobrym trenerem - jak na polskie warunki wydaje mi się, że najlepszym. Nie jego winą jest fakt, że ŁKS zawarł z nim umowę o takiej a nie innej treści - może gdyby niektóre z punktów umowy były ogólnodostępne dla kibiców, nie było by rzucania przez ŁKSiaków w Probierza "kurwami" i "sprzedawczykami" - niech się cieszą że w ogóle przyszedł i ułożył drużynę - za jego kadencji zdobyli (jak to ktoś wyżej napisał) 13pkt. A poza tym to wg. mnie, nie ma co wymagać lojalności od trenerów czy piłkarzy - zawód jak zawód - przenieśmy ten przykład na "zwykły" rynek pracy i niech ktoś się postawi w jego sytuacji - przychodzę do obcej sobie firmy i zarabiam 1000zł. U konkurencji zaś mogę dostać 2000tyś. Lojalki podpisanej nie mam żadnej, więc odchodzę i pracuję gdzie indziej - każdy normalny człowiek by tak zrobił. Inaczej być może sprawa ma się z wychowankami - z tym że tu też może pojawić się "ale" - np. czy wychowanek identyfikuje się z klubem (bo nie musie przecież) i jest jego kibicem.

A co do samego wyjazdu Probierza - 100% awans sportowy i możliwość wyrwania się ze smutnych realiów polskiej piłki, gdzie pożąda się marnych trenerów typu Urban, Zieliński czy Kafarski, zamiast trenera, który ma odwagę postawić się gwiazdom-piłkarzykom ...
4 listopada 2011, 08:37 / piątek
nie ma możliwości edycji postów, a w cholerę zapomniałem wkleić cytat - przeglądając sobie różne media pod kątem Probierza i Arisu (czy Arisa? - cytat z Gazety Współczesnej):

"Probierz ostatnio zatrudniony był w ŁKS-ie. W Łodzi nie pracował długo, bo raptem 2 miesiące. W umowie zastrzegł sobie prawo odejścia z klubu w przypadku pojawienia się atrakcyjnej oferty. "
6 listopada 2011, 08:33 / niedziela
Mimo niezbyt pochlebnych opinii, mimo wszystko postawiłbym na Urbana...
6 listopada 2011, 09:43 / niedziela
Grubasy powinni zapakować w samochód Sazankowa i pojechac z nim na Białorus i go tam zostawic i przy okazji odwiedzic BATE Borysow itrenera Wiktora Gonczarenke i walizka zielonych i płaczem na kolanach namówić go na prace w LECHI.
6 listopada 2011, 10:02 / niedziela
możemy sobie gdybać kto za kafara.... ale ten pindol i tak nie odejdzie i spuści nas z ekstraklasy. Zresztą jak dla mnie powrót na T29 nie byłby złym rozwiązaniem. Obecny stadion to jakieś przekleństwo. A wszystkim popadającym w hurra optymizm jak to Lechia pięknie kiedyś grała powiem tak: od zeszłej wiosny gramy taki piach że szok a mnie przebłyski 15 minutowe w meczu nie bawią.
WG mnie jedyna opcja to Fornalik, ale za niego nasz pseudo-inwestor kasy nie wyłoży. Jedyna nadzieja to to, że ktoś odkupi od Kuchara udziały i wyjebie wówczas Kafar i cały ten pseudo-sztab szkoleniowy. Kurwa do czego to doszło aby w takim mieście jak nasze nie było parcia na mistrza. Chyba tylko kibice tego chcą.
Panowie K wypierdalać
6 listopada 2011, 10:08 / niedziela
Powtórzę się, za Kafara Janek Urban - trzeba działać szybko póki facet jest wolny. W środowisku piłkarskim on ma opinię twardego gościa i świetnego fachowca. Krążą legendy o tym jak prostował i stawiał do pionu gwaizdki w Legii. Potrzebny nam natychmiast! Widać w Lubinie coś nie zatrybiło, ale jest to na pewno w tej chwili najlepsza opcja w Polsce.
6 listopada 2011, 10:10 / niedziela
Jar przecież to nie stadion jest problemem:-) Nowy stadion to szansa na więcej kibiców (pojemość i jakość oglądania meczów) i więcej kasy, czyli na lepszą Lechię. Problem w tym, że stadion nie gra, bo gdyby grał mielibyśmy mistrza Polski.
Powrót na T29 byłby absurdalnym posunięciem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.260