Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kto za Kafarskiego?

strona 15/15

8 listopada 2011, 09:04 / wtorek
Jeszcze raz sie powtórzę jak już nie raz w tym wątku-Bobo Kaczmarek.
W końcu ze Sztumu nie daleko.
Chociaż Dariusz Kubicki też był by napewno jakimś wyjściem.
Jeśli chodzi o kasę od p.Kuchara to każdy kto policzy jak spada frekwencja, to zrozumie ile takich wypłat dla trenera klub traci.
A frekwencja jak będą grali taką chujnie bedzie spadać dalej.
Tu już nic z tym trenejro nie zaskoczy ,nie ma co sie łudzić.
Ku..wa mam długą cierpliwość ale pierdoln..ęty nie jestem żeby dalej wierzyć.
8 listopada 2011, 09:11 / wtorek
no to niby dziś ma zapaść konkretna decyzja

odnośnik
8 listopada 2011, 09:32 / wtorek
Basler to normalnie jak Pasieka wyglada. Albo odwrotnie ;p
8 listopada 2011, 10:03 / wtorek
Rafał Ulatowski nowym trenerem Lechii
8 listopada 2011, 10:03 / wtorek
W Radio Gdańsk prawią, że Ulatowski został trenerem Lechii.
Mam nadzieję, że to farmazon.
Z deszczu pod rynnę.
Obym się mylił.
8 listopada 2011, 10:08 / wtorek
Zainwestował w Kafara i mu szkoda i kasy i trzech lat pracy. Jak ten człowiek dorobił się majątku skoro taki z niego romantyk sentymentalny.
Jednak pomylił z pewnością swoje powołanie albo rżnie głupa na przetrzymanie bo liczy na cud, czyli na to, że sprawdzi się rachunek prawdopodobieństwa, a z niego wynika, że im dłużej Lechia nie strzela goli i nie wygrywa, tym bliżej nadchodzi moment, w którym strzeli gola i wygra przypadkiem mecz.
To pierwszy powód, drugim jest to, że czeka ciągle na ofertę kupna/sprzedaży akcji klubu powalającą na kolana.
Kuchar to zwykły dupek z punktu widzenia kibica i zwykły szemrany biznesmen z punktu widzenia handlowca. Czemu tylko kosztem Lechii? Czy jest aż tak mało warta jak Jej długi?
Za to, co zrobił Maciej Turnowiecki masz Pan moje wielkie poparcie. Zachowałeś się jak mężczyzna i Prezes. Nasz Prezes jest gość i niech to doprowadzi do końca.
Pozbyć się dupków z zarządu jak najszybciej.
Sponsorzy, którym dobro Lechii też leży na sercu wesprzyjcie go!
8 listopada 2011, 10:20 / wtorek
K*****AAAAAA Ulatowski trenerem Lechii.... chuj.... zamienił stryjek.....

odnośnik

oby to plota była bo Ulatowski ma jakąś umowę z C+, przez którą do ŁKSu nie poszedł przecież....
8 listopada 2011, 10:30 / wtorek
Byle by trenował ich tak jak w Bełchatowie tam miał serie i dobrze im szło.

No zobaczymy.
8 listopada 2011, 10:34 / wtorek
Jak dla mnie tylko i wyłącznie Ultimatum pt. komplet pkt do przerwy w rozgrywkach a jak nie to dziękuje dobranoc
8 listopada 2011, 11:10 / wtorek
kurwa tylko nie ten łapserdak. Takie samo ma doświadczenie jak ja! Z playstation i Xboxa kurwa jego mać!!!!!!!!!!
8 listopada 2011, 11:24 / wtorek
Dajcie człowiekowi popracować a nie odrazu bluzgi
8 listopada 2011, 11:25 / wtorek
chociaż jeszcze nie było info na oficjalnej stronie to póki co nie wierze w takie chujowe zagranie. Jak przyjdzie ulatowski to z 2 godzinnych treningów zrobią sobie 1,5 godzinne. Ale za to będą derby w I lidze ze śledziownią... nie ma tego złego...
8 listopada 2011, 11:27 / wtorek
@Bentley: Tutaj już nie ma czasu na rozdawanie!
8 listopada 2011, 11:54 / wtorek
Też jakoś mnie ta wiadomość zbytnio nie ucieszyła. W myślach był Kubicki bo z nim była by pewność że zespół by walczył na noże o utrzymanie a tu z Ulatowskim pewnosci niema i niewiadomo czego się spodziewać na pewno trener który cały czas zbiera doświadczenie ale po przerwie z trenerką z pewnościa naładowany energią bardziej niż w tej chwili Kafar ktoremu chyba sie przydal przerwa na przemyślenie i dokształcenie pewnych rzeczy
9 listopada 2011, 08:54 / środa
A Wisła już gada z Fornalikiem by w przerwie zimowej przejął zespół. My za to bierzemy pierwszego wolnego na odczepnego - echhhhhhhhhhh
9 listopada 2011, 11:13 / środa
ja bym wolał Bobo Kaczmarka nie dość ze zwiazany z Lechią to opierdoli nasze gwiazdeczki
9 listopada 2011, 11:51 / środa
Biorą najgorsze badziewie, szrot, odpady, resztki, okruchy z pańskich stołów, wyciory z lumpeksów, czerstwe buły z jadłodajni dla ubogich, zardzewiały szmelc ze złomowców. Podobno wierzą w taką historyjke, że niby jakis bezdomny gdzies tam na wysypisku śmieci znalazł pierścionek z bezcennym brylantem czy teczkę z milionem dolców. I tym sposobem odmienił swój los. Raz to sie zdarzyło na 50 lat. I chyba w Ameryce.
Widocznie liczą na podobny cud czy łut szczęścia na rynku transferowym, a ostatnio w kwestii zatrudniania trenera i w sprawie sukcenów boiskowych.
9 listopada 2011, 12:00 / środa
CZerstwe buły... beka... :) Ale gówno prawda nawet jak znajdą taki diament (np. Traore) to traktują go na równi z takim Pietrowskim czy Saznkououowuem czy jak to sie kurwa pisze!
I zamoiast od poprzedniego sezonu ustawiac gre pod traora i np Vucke i na nich budować zespół to nie kurwa wstawiajmy Sarenke-Szczęke vel. Pietrowskiego!
9 listopada 2011, 13:40 / środa
ktoś wie o której dzisiaj konferencja?
9 listopada 2011, 13:48 / środa
O 14:00 ma się rozpocząć.
9 listopada 2011, 13:55 / środa
dzieki, to juz za chwilke
1 ..... 13 14 15
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025