Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kto za Kafarskiego?

strona 3/15

21 września 2011, 14:01 / środa
Dariusz Kubicki !!!!!!!
21 września 2011, 14:08 / środa
jeśli ktoś w temacie kto za Kafara podaje takie nazwiska jak : Mielcarski i Smuda to ja podam wam mój ulubiony przepis na ciasto ze śliwkami :
Składniki:

1 szkl. mąki pszennej
1/2 szkl. mąki ziemniaczanej
1/2 szkl. cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
75 g masła
3 jajka
śliwki

Masło rozpuścić w garnuszku i zostawić do wystygnięcia. Śliwki umyć, przekroić na połówki i usunąć pestki. W misce wymieszać oba rodzaje mąki, cukier i proszek do pieczenia. Wlać przestudzone masło, wbić jajka i wymieszać łyżką lub zmiksować mikserem. Blaszkę o wymiarach 20 x 24 cm wyłożyć papierem do pieczenia, wylać ciasto i na wierzchu ułożyć połówki śliwek skórką do dołu. Wstawić do piekarnika nagrzanego do temperatury 180 st. C i piec ok. 30-35 minut.
21 września 2011, 14:11 / środa
Rzygac mi się chce jak czytam że Kafar jest dobrym trenerem ale się uczy - to niech się kurwa uczy ale nie na Lechii, bo błędów już popełnił od zajebania a wniosków nie wyciągnął żadnych więc z ta nauką to chyba coś nie do końca ok - z resztą czy pochwalił się w końcu oceną z obrony na AWF?
Jak można twierdzić że efekty pracy przyjdą za kilka miesięcy - przecież on jest z tą drużyną od ponad dwóch lat, on w przerwach zimowych, letnich twierdził że nie potrzeba wzmocnień, ta drużyna to jego pomysł i pomysł się nie sprawdził.
Przyjdzie ktoś nowy może coś z tej zbieraniny ulepi a do czasu okienka zimowego przedstawi plan wzmocnień.
21 września 2011, 23:02 / środa
twuj stary ja bym dodał jeszcze łyżeczkę śmietany będzie troszkę pulchniejsze do tego dobra kawa i masz żonę z głowy na czas uprawiania sportu (canal+) od piątku do niedzieli wieczór
22 września 2011, 01:49 / czwartek
szalby od awfu to niech kafar sie trzyma jak najdalej bo 3/4 ich absolwentow to sa ogorki totalne, ktore sie bajek profesorow nasluchaja i nie umieja przlozyc tego na realne podejscie do zawodu. tyle mam do powiedzenia. czy kafar jest dobrym trenerem ? nie wiem nie. nie jestem fergusonem czy wengerem by weryfikowac jego prace. napewnjo w chwili obecnej Lechii na lepszego nie stac.
22 września 2011, 05:59 / czwartek
Tarasiewicz jako trener to jak dla mnie bardziej nieudolna wersja Kafarskiego. Jeżeli on przyjdzie do Lechii to spadamy a 90% ludzi z tego wątku za chwilę będzie się domagać powrotu Kafara.
22 września 2011, 07:17 / czwartek
skoro klubu nie stać na lepszego trenera to niech zbierają manatki i wypad.
22 września 2011, 08:08 / czwartek
"Jednak najbardziej drażliwą i frapującą zarazem kwestią jest przyszłość trenera Kafarskiego. Jak udało nam się dowiedzieć w ścisłym kierownictwie klubu ścierają się dwie opcje: część zarządu jest za zdymisjonowaniem Kafarskiego bez względu na wynik meczu z Podbeskidziem, część chce dać mu szansę do końca rundy jesiennej. Za tą drugą opcją przemawia fakt, że ewentualnym następcą Kafarskiego prawie na pewno byłby trener z zagranicy, a taki wybór musi być przemyślany. W trakcie rundy ciężko byłoby znaleźć odpowiedniego kandydata, idealnym na to czasem byłaby przerwa zimowa. Jednak w tej tak naprawdę możliwe są jeszcze wszystkie opcje."

To fragment artykułu z koszernej.

Podejrzewam ze czekają na wiesci z B-B, frustracja wzrasta i do konca rundy mozemy bic sie o czerwoną latarnie z craxą. Z drugiej strony jesli Kafar bedzie przynosił byle jakie wyniki ale zawsze jakies, tzn motanie sie w okolicach 8-10 miejsce moze warto poczekac na jakiegos dobrego treneiro (chociaż nie ma gwarancji ze zimą przyszedłby ktos dobry). Jednak wtedy szansa na to ze kibice stadionu staną sie kibicami Lechii moze zostac zaprzepaszczona i cięzko bedzie pociągnąc potem frekwencje (czyt dochód w dniu meczu) na poziom powyzej 20 tys.
Z tego powinien sobie zdac sprawe cały zarząd - przeciętnosc nie sprzeda sie nawet w ładnym opakowaniu. Zostaną tylko najwierniejsi z T29 + kilka tys nowych zarażonych Lechią, a niezrażonych kichą na boisku. Turystyka stadionowa bedzie słabła. Bez wyników sportowych wszelkie inicjatywy marketingowe są skazane na porażkę, ale niestety zarząd w lipcu/sierpniu pochłoniety był odbiorem stadionu i odpuscili sobie (pozostawili to Kafarowi) sprawe wzmocnień sportowych.
Teraz odbija to sie czkawką.
Jesli dobrze zrozumiałem artykuł i pana Lewandowskiego to decyzja zmiany trenera zapadła tylko zastanawiają sie jeszcze nad sposobem i czasem.

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 08:11 / czwartek
mały ps. - Ową szanse do konca rundy dla Kafara - interpretuje jako czas na szukanie dobrego treneiro, bo chyba nikt nie wierzy ze nagle zaczną pykac mecze po 3:0.

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 08:44 / czwartek
Mało wam ten koleś spierdolił dni w życiu?! Niech go wypierdolą i niech do końca rundy jesiennej zespół trenuje 2-gi trener, 3ci, lub sprzątaczka.... Większego piachu już grać nie będziemy :/
22 września 2011, 10:06 / czwartek
Kafar out, ale propozycje które tu padają są zaprawdę przerażające: Tarasiewicz, Ulatowski? 1 Liga wówczas więcej niż pewna. To już faktycznie najmniejszym złem byłby mały Bobo. Przynajmniej by mu zależało.
22 września 2011, 12:32 / czwartek
Przegląd Sportowy

Tomasz Kafarski poprowadzi drużynę Lechii w Bielsku-Białej. Jeżeli zespół rozczaruje, trenerowi grozi dymisja. Porażka w Pucharze Polski z Limanovią (0:1) wywołała gniew szefów Lechii Gdańsk.
Byli pełni optymizmu do tego stopnia, że w oferowanych biletowych pakietach VIP na obecny sezon wspominali właśnie o spotkaniach Pucharu Polski.
Nieporównywalnie większym problemem jest jednak słaba postawa drużyny, która już straciła na awans do europejskich pucharów za pośrednictwem Pucharu Polski. Jeśli chodzi o ekstraklasę, to na tym etapie rozgrywek wcale nie ma podstaw do wiary, że uda się zająć miejsce na podium, co również daje start w Europie. A bez tego klub będzie narażony na poważne straty finansowe.
Tymczasem po bardzo dobrym ligowym meczu z Wisłą Kraków (1:0) i niezłym z Górnikiem Zabrze (2:1) przyszła porażka w kiepskim stylu z Koroną Kielce (0:1) oraz kompromitująca wpadka w Limanowej (0:1). Oficjalnie działacze nie chcą się wypowiadać, jednak na klubowej stronie Lechii Gdańsk wydali oświadczenie, w którym skrytykowali postawę drużyny i zapowiedzieli wyciągnięcie konsekwencji. W poniedziałek z pucharowego blamażu będzie się musiał tłumaczyć Kafarski oraz kapitan zespołu Łukasz Surma. Udało nam się ustalić, że sankcje dotkną w pierwszej kolejności piłkarzy. Zostaną oni ukarani finansowo, a nie można też wykluczać odsunięcia kilku zawodników od pierwszej drużyny.
Trener Tomasz Kafarski na razie ocalił posadę, choć w klubie utworzyła się mocna frakcja optująca za jego dymisją. Planom tym sprzeciwia się jednak główny inwestor Andrzej Kuchar.
22 września 2011, 12:55 / czwartek
Cracovia gra beznadziejnie. Co robi trener? Podaje się do dymisji. odnośnik

Lechia gra równie beznadziejnie. Co robi nasz nieudacznik na ławce? Dalej to samo, czyli gówno.
22 września 2011, 12:58 / czwartek
Może Kafar do Cracovii??? Upieklibyśmy dwie pieczenie na jednym ogniu...kraksa do 1 ligi i kafar out z Lechii.....Podkupić Fornalika i żyjemy....
22 września 2011, 13:27 / czwartek
Na bank wezmie go jakas Legia a on do Ległej Traore i Pozniaka (mam nadzieje) :) a do nas Fornalik choc i tak to jest malo realne. Bo jak ma przyjsc jakis Urban, Tarasiewicz czy Szatalow to ja wole zeby zostal Kafarski, naprawde.
22 września 2011, 13:44 / czwartek
Czyli jednak twierdzisz, że Kafarski jest na tyle dobry że weźmie go Legia?
22 września 2011, 14:22 / czwartek
Lechista UK racja, juz lepszy Kafar niż jakiś Tarsiewicz. A Fornalik to takie ciche marzenie ale czy realne?
22 września 2011, 14:35 / czwartek
Nie twierdze, ze Kafar jest zajebistym trenerem ale slabym tez nie jest. Ma swoj styl i wiem, ze po stracie pracy dlugo nie bedzie siedzial w domu. A nie zdziwil bym sie jak taka Legła by go wziela i tam osiagnal jakis sukces.
22 września 2011, 14:42 / czwartek
Jestem za Kafarem w 100% cierpliwość popłaca,jest to człowiek związany z Lechią od dziecka i jemu najbardziej zależy,aby Lechia osiągala sukcesy
22 września 2011, 14:49 / czwartek
cierpliwy to mozesz byc przy robieniu kupy

a nie patrzec jak zespol spada z ekstraklasy, kazdy wie jaka bedzie wiona jak don kaszub zostanie
22 września 2011, 15:07 / czwartek
kiedys w lidze wloskiej trenerem zostal kibic. nie pamietam czy byla to peruggia czy regina? wiec ja tez bym chcial. mam zajebista koncepcje. jezeli sie ktos zgadza to ok
22 września 2011, 15:16 / czwartek
ok
22 września 2011, 15:17 / czwartek
To może zróbmy wybory przed meczem z Bełchatowem - pierwszy kandydat Misiek już jest.
22 września 2011, 15:20 / czwartek
ja chcialbym osobiscie jako konkurentow Ducha91 Buzka i Simka. moim zdaniem bedzie dobr konkurencja. no i Boldiego ale kurwa chyba juz go niema widac
22 września 2011, 15:22 / czwartek
To ja proponuję Misiek I Trener pozostali członkowie sztabu - masażysta, asystent i trener bramkarzy.
22 września 2011, 15:25 / czwartek
dobra moja koncepcja wyglada tak. wypierdolic wszystkich darmozjadow z pierdolonego zarzadu. pilkarze zostaja tacy jacy sa. tych co wala w huja do rezerw tudziez mlodej e-klasy. proponuje 1-4-4-2. obciac wyplaty o polowe...w klauzuli napisac ze premie i pensje beda zalezne od wynikow,minut rozegranych na boisku,wkladu i zaangazowania w druzyne. kapitanem druzyny powinien byc Lew z duzym brzuchem czyli maskotka. jak sie zgadzacie to ok
22 września 2011, 15:28 / czwartek
No to ok. Ale darmozjadów z zarządu do koszenia trawy!
22 września 2011, 15:40 / czwartek
odnośnik

moze sie dogadal ?:D
22 września 2011, 15:43 / czwartek
ok, mogą kosić ale tylko trawę wokol stadionu, na parkingach i przy ciekach wodnych
22 września 2011, 15:44 / czwartek
to juz ja bede decydowal kto i co bedzie kosic. beda kurwa gryzc ta jebana trawe !!!!
22 września 2011, 15:48 / czwartek
ja zgłaszam sie na stanowisko skauta, jezdzic mi sie nie chce, chyba ze jakies atrakcyjne wyjazdy za granicę, ale mam dostep do internetu i jestem zalogowany na youtube. Dwie średnie krajowe zmobilizowałyby mnie nawet do studiowania statystyk na transfermarkt.de

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 16:11 / czwartek
bedziesz skautem i bedziesz robil co chcesz. mozesz w huja walic. w sumie nic sie nie zmieni bo to samo jest teraz. ktos sobie zyczy jakies stanowisko? prosze o konkrety. dobra placa za maly wysilek. stoczniowcow,kierowcow tirow,pracownikow myslacych albo i nie myslacych prosze o propozycje. jedno zastrzezenie. kanarom huj w dupe dla was niema wstepu. i policji tez huj w dupe. i polskiemu sadownictwu i administracji wieziennej tez huj w dupe. urzedowi skarbowemu tez huj w dupe. a wszyscy moga skladac cv. piersenstwo maja wlasciciele kioskow
22 września 2011, 16:33 / czwartek
Ja chcialbym zostac kierowcą autokaru ! :)
22 września 2011, 18:55 / czwartek
Misiek - nie wiem czemu czepiasz sie polskiego sadownictwa? Trefne jabłka ci wcisneli? :)

TYLKO LECHIA!
22 września 2011, 20:26 / czwartek
A tak wracając do tematu...To może jak nie Formalik to nadrobić zaległości i dać szansę Kubickiemu???
22 września 2011, 21:30 / czwartek
Kubicki po odejsciu z Lechii, spadal coraz nizej, wywalany z coraz wiekszych wiosek. Zero sukcesów po Lechii, same porażki. Na dodatek dalej nie wyjaśniona sprawa korupcyjna.
22 września 2011, 21:41 / czwartek
i chuj DAREK KUBICKI!!

był ostatnim trenerem w Lechii, gdzie kibice+piłkarze = jednosc, kazdy mecz podchodzili do plotu bez żadnego "ale", czlowiek z meczu po porazce wychodzil z podniesiona glowa

to jest najwazniejsze
22 września 2011, 21:42 / czwartek
kto z forumowiczow ma najlepsze wyniki w fifa menager,ewentualnie menagerzone czy hattricku? :D szukajmy trenerow we wlasnym gronie,a nie jakichs Tarasiewiczow czy Urbanow:) wsrod tych 20 tys chodzacych na PGE przynajmniej 18 tys to urodzenie trenerzy i menagerzy z najwyzszych polek,nie bioracy bracy w MU czy Barcelonie tylko ze wzgledu na dlugie dojazdy do pracy :D
22 września 2011, 21:45 / czwartek
mialo byc oczywiscie
nie bioracy pracy w MU czy Barcelonie :D
22 września 2011, 21:52 / czwartek
i jednak .....Tarasiewicz ?? rozmowy w toku podobno
22 września 2011, 22:08 / czwartek
Podobno.. tu są potrzebne konkrety.
22 września 2011, 22:23 / czwartek
konkrety będą jutro po 20 jak przegramy z Podbeskidziem na co wszystkie gwiazdy na niebie wskazują.
22 września 2011, 22:27 / czwartek
Ja mam nadzieję, że jutro po beznadziejnej grze mimo wszystko jednak wygramy, ale Kafar i tak poleci..

Tak żeby nowy trener miał tydzień na przygotowanie zespołu. Czas w końcu efektownie wygrać na naszym Estadio.
22 września 2011, 22:37 / czwartek
22 września 2011, 23:08 / czwartek
dobrze zrobione i kilka razy siebie widziałem :) wracając do tematu to przegrana w Bielsku tylko przyspieszy zmiany w Lechii i wyjdzie to tylko na dobre. Ot paradoks.
22 września 2011, 23:42 / czwartek
Hehe, słyszeliście kogo przymierzają pasy kutasy?

Hehe.

Hehe.

Hehe.

Pasiekę:D Chyba tęsknią bardzo za swoimi chłopcami zza Sopotu i chcą do nich dołączyć w 1. lidze:D
23 września 2011, 00:11 / piątek
W przeglądzie sportowym jest dzisiaj spory artykuł o Lechii.Piszą,że zawiązała sie w klubie frakcja która jest za zwolnieniem Kafarskiego jednak Kuchar murem stoi za trenerem.Jako główny zarzut kierowany do Kafarskiego wymienia sie,że nie potrafi wstrząsnać zespołem,nie potrafi krzyknąć jest za miekki w stosunku do piłkarzy,dlatego w poniedziałek na spotkaniu z piłkarzami zamiast trenera maja to zrobić inni :) Wynik meczu z Podbeskidziem może być przełomowy
23 września 2011, 00:59 / piątek
Ciekawe czy ewentualny nowy trener bedzie tez pelnin role dyrektora sportowego czy zatrudnia kogos na to stanowisko.

A jak dla mnie dalbym kafarowi ultimatum do konca rundy:

- po 1 nie jestesmy w jakiejs beznadziejnej sytuacji ktora wymagalaby zmiane trenera albo spadek;

- po 2 po meczu z Limanowia jestem zdania ze to pseudopilkarzyki chuja graja, bo co jak co ale wygrac z chlopakami ktorzy graja amatorsko i nie maja nawet prawdziwych treningow to oni powinni bez trenera i grajac w dziewiatke;

- i po 3 najwazniejsze, zwalniajac go teraz bedziemy w sytuacji pod sciana. Trzeba bedzie zatrudnic jak najszybciej jego nastepce i mozemy liczyc na jakis szrot w postaci Ulatowskiego czy Tarasiewicza.

Byl dobry moment jeszcze pare dni temu kiedy bez pracy byl Probierz. Bo o ile zawsze bylem zwolennikiem Kafara to akurat ta zmiana mogla byc na plus.

Zobaczymy co tam nasi spece z zarzadu wymysla. Boje sie tylko tego ze sciagna jakiegos anonima z zagranicy.

Hjenekkk
Gralismy wtedy w 2 lidze czyli na zupelnie innym poziomie (chociaz po ostatnim meczu pp nie ejstem wcale tego taki pewien)
Sprawdz sobie wyniki meczow na T29. Jak sa wyniki to nie ma problemu zeby podejsc do kibicow. Swoja droga mimo ze Kubickiego lubilem i darze go szacunkiem to wielkiej kariery po Lechi nie zrobil...
23 września 2011, 01:19 / piątek
@Misiek fan

Gdybym był Twoim dyrektorem sportowym, to skład Lechii wyglądałby tak:

Bramkarze:

1. Radosław Janukiewicz - w FM 2009 radził sobie spokojnie w LM:)
2. Bartosz Fabiniak - pewny zmiennik, 5-krotny mistrz LM z Lechią (w FM rzecz to jasna;])
3. Mateusz Bąk - eksplikacja zbędna

Obrońcy:

1. Christian Balseca - lewy obrońca z Ekwadoru. Najlepszy obrońca polskiej ligi w sezonach 2009-2010 do 2013-2014. Ma tylko jedną wadę - nie wiadomo, czy naprawdę istnieje. W sieci nic o nim znaleźć nie można. Może to selfgen FM, ale doprawdy, nie czepiajmy się szczegółów
2. Tomasz Kila - najlepszy polski obrońca 2012 - wychowanek;]
3. Adam Mójta - nagminnie wyciągany do reprezentacji Polski.
4. Dmitry Molosh - perełka z Białorusi
5. Dobra, Vucko zostaje!
6. Calin Cristea. Średnio 6 bramek w sezonie. Jako prawy obrońca i bez karnych!
7. Dobra, Janicki też zostaje. Niech ma szansę.
8. Diego Alessandro Rambo. Jak każdy prawdziwy Rambo jest białym Brazylijczykiem. Pozyskany z Lechii. Tej udawanej, z Zielonej Góry.

Pomocnicy.

1. Nenad Studen. - Może i stary, może i wedle statystyk przeciętny. Ale grał w Lechii przez 12 sezonów (do 41 roku życia!) zdobył z klubem wszystko, z LM 7 razy włącznie, i w każdym z 12 sezonów był najlepszym asystentem.
2. Mirel Radoi - Rumun. Ściągnięty jako obrońca, a został najlepszym defensywnym pomocnikiem w historii ligi. 5 goli w każdym sezonie, a co ciekawe, większość głową.
3. Tomasz Parzy - w FM 2009 znacznie lepszy od Peszki;]
4. Dobra, Wania zostaje.
5. Dobra, Surma zostaje.
6. Dobra, Fortepian zostaje.
7. Segiej Kislyak - to ciekawe. Lechia go przymierzała niedawno. U mnie grał i wymiatał aż miło.
8. Mikhail Afanasiev. Białoruś. Ofensywny pomocnik prawo, lewo, środek. 3 razy król strzelców ligi (jako pomocnik)
9. Nhlanhla Shabalala - do kolegów rasistow: sory. W sezonie 2010-2011 Shabalala strzelił bramkę w KAŻDYM meczu Lechii. Został królem strzelców. Po tym, jak trzeci razy wygrałem ligę sprzedałem go Juventusowi i sprowadziłem Robbena. I szczerze, to Shabalali mógłby czyścić buty (o ile Shabalala nie grał boso, bo w sumie pochodzi z biednej dzielnicy Cape Town w RPA)
10. Lebohang Mokoena - razem z Shabalalą przyszli w dwupaku. Z tym, że akurat u mnie ten dwupak mocno wypalił;]

I tutaj miałem jeszcze samego Ivana de la Pena. Przyszedł, grał i wygrywał. Ale jego już nie ściągniemy, bo zakończył karierę.

Napadziory:

1. Viacheslav Hleb - mniej utalentowany brat Alexandra. Ale Lechią nie wzgardził, a strzelał bardzo dużo.
2. Pablo Vitti - Argentyna. Najlepszy zawodnik w historii Lechii. Średno 20 goli w każdym z 6 sezonów. Chciały go Real i Man Utd. Dawali dobrą kasę. Zgodziłem się. Ale Vitti nie chciał o tym slyszeć. Liczyła się tylko Lechia.
3. Dobra, Wiśnia zostaje, ale pod warunkiem, że się nauczy trafiać do bramki!
4. Duda z rezerw. - U mnie był regularnie powoływany do reprezentacji Polski (fakt, że akurat ja byłem wtedy selekcjonerem:D) Sporo strzelał.
5. Bogdan Hirsz z Jaguara Kokoszki. W sumie żaden z niego zawodnik, ale mój kumpel, a nepotyzm musi być;]

No i dobra. Wychodzi mi, że CAŁA ta kadra, kosztowałaby nas 2 miliony Euro. Znaczy się, jeszcze by zostało na nowa beemke;]
23 września 2011, 08:00 / piątek
masz prace!!! a tak szzcerze to tez bym dal Kafarowi czas do konca rundy. a wzial sie kurwa ofensywnie za tych pseudo kopaczy bo to oni biegaja po boisku, mozna komus zarzucic ze niema umiejetnosci ale oni to kurwa nawet woli walki nie wykazuja. i w takim momencie brakuje mi typa pokroju Peczaka. typ ktory zapierdalal za 3 i jebal wszystkich do okola. bo Surmik najwidoczniej nie umie wstrzasnac druzyna
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.261