Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kto za Kafarskiego?

strona 4/15

23 września 2011, 08:21 / piątek
Ale to że nie ma zawodnika co potrafi wstrząsnąc drużyną to wina kafara...Bo kafar chce być miłościwie panującym władcą któremu nikt nie podskoczy, a Ci co skakali to już ich nie ma. Taki z niego trener:)
23 września 2011, 09:12 / piątek
Piszcie co chcecie o Kubickim ale jednego nie można mu zarzucić. Mianowicie z jego kadencji wkłady do koszulek zapierdalały od 1-szej do ostatniej minuty doliczonego czasu. I takiego kogoś nam potrzeba, który wstrząśnie tymi rozkapryszonymi gwiazdami. Czas Kafara już w tym klubie minął i jak wcześniej pisałem zasługuje on tylko na bycie drugim trenerem bo na pierwszego to nie ma jeszcze umiejętności. Może dystans i pokora nauczą coś tego bufona chociaż wątpię.
Kafar ! Co ? PUCHAR POLSKI ! PUCHARY ! AMBICJA ! wiele tego jeszcze można by wpisać a ciśnie się najważniejsze - WYPIERDALAJ !
23 września 2011, 09:35 / piątek
jozin...skoro wypierdala zawodnikow to chyba wlasnie znaczy ze nie jest wcale taki milosciwy ?? :) to on rzadzi i jak mu ktos nie pasuje to go wypierdala...wiec pytanie czy jest milosciwy i skacza mu po glowie czy jest konsekwetny i jak ktos nie robi tak jak on chce to go wyrzuca? nie wiem jakie sa relacje trener - pilkarze w szatni. czy nie ma autorytetu. czy maja go za pizde. gowno mnie to obchodzi. taktyka to jedno...ale ich wola walki ...kurwa im sie nie chce nawet biegac. czekam spokojnie do konca dzisiejszego meczu i do poniedzialkowego spotkania. pozdro
23 września 2011, 10:16 / piątek
A liścia im wszystkim wjebać a potem na taczkę. Coś im się Lechia Gdańsk z prywatnym przedsiębiorstwem pomyliła. To nie jest "ich" interes, to jest duma Pomorza! Lechia zawsze będzie ale ludzie w niej pracujący - won!
23 września 2011, 10:57 / piątek
Tarasiewicz, Urban, Ulatowski, Kasperczak kogos z tych panów niestety możemy się spodziewać w przypadku zwolnienia Kafarskiego. Szatałow dogadany z Lubinem więc Urbanek na wylocie
23 września 2011, 11:01 / piątek
Misiek...wg mnie jest na odwrot... Skoro wywala niepokornych pokazuje to tylko ze jest slaby i tyle. Bo powinien ta niepokornosc obrocic na kozysc druzyny. A nie ma zadnego autorytetu w druzynie.
23 września 2011, 11:06 / piątek
Czy u nas musi się to wszystko opierać na jakiejś jebanej karuzeli trenerskiej - wciąż ci sami na zasadzie a może się uda.
Tarasiewicz - wprowadził Śląsk do ekstraklasy, pierwszy sezon z rozpędu ok, ale co dalej?
Urban - trzy sezony w Ległej ściągali mu kogo chciał, kasa z ITI była i co - chuj wielki
Ulatowski - kto to kurwa jest?
Kasperczak - to może Piechniczek, Gmoch albo Talaga (ten co prowadził program "piłkarska kadra czeka".
Jak nie pojawi się ktoś kto nie tkwi w tym samym gównie i najpierw nie weźmie obecnych grajków krótko za ryj a zimą zrealizuje wzmocnienia to gówno z tego będzie.
23 września 2011, 11:09 / piątek
Bobo!
23 września 2011, 13:09 / piątek
jozin...jestes pracodawca i masz nieposlusznego pracownika ktory wali w huja...probojesz go ukladac czy go wypierdalasz? ja go wypierdalam bo u siebie chce profesjonalistow a nie sfochowanych pajacow ktorzy mysla ze pana Boga za nogi zlapali. takich jak Traore to bym kurwa na jajach wieszal i bym nie mial skrupolow. miales pewnie na mysli Bączka mowiac ze Kafar sobie nie mogl poradzic. nie wiem co sie w szatni dzieje...ale powinno to byc wyjasnione w poniedzialek czy pilkarze sa za slabi,czy kafar nie ma koncepcji, a moze ja ma ale pilkarze nie wykonuja jego polecen. juz sie doczekac nie moge godz. 18 i poniedzialku
23 września 2011, 13:09 / piątek
Co poniektórzy to się troszkę mogą zdziwić, bo wydaje mi się a świadczy za tym wiele przesłanek z klubu że w razie naszej dzisiejszej porażki z PBB to i tak Kafar nie koniecznie musi wylecieć.Kurde to jakieś jaja są ...
23 września 2011, 13:22 / piątek
Zadziwiajaco kolejny raz zwalnia sie na tym forum Kafarskiego. Wybaczcie - ale ja sie nie przyłączam do tego chóru. I trochę się wstydzę, że tak łatwo jego - związanego przez lata z naszym klubem - tak łatwo chcecie wymienić na jakichś Ulatowskich czy Urbanów.
Paradoksalnie uwierzcie - my narzekamy a są tacy którzy nam go zazdroszczą. Młody, zdolny, związany z klubem to rzadkość. Podobno ma mały posłuch w szatni - myślicie, że uwielbiany przez niektórych Skorża jest lepszy? W Legii się z niego śmieją a Ljuboja jak przyszedł do klubu to nie wiedział, że to trener - myślał, że to jakiś szatniarz..... Ulatowski? Urban? co takiego osiągnęli. Urban był świetnym piłkarzem i tyle. Tarasiewicz podobnie.
To nie Kafar odpowiada za to, że "zawodowy" piłkarz z dwóch metrów strzela nad poprzeczką. Dzięki niemu natomiast Lechia pierwszy raz od lat ma swój styl. Styl ofensywny, który niestety jest bolesny. Chcecie Leńczyka, który postawi "autobus na własnym polu karnym"?
Taż mnie boli pozycja drużyny. Porażka w pucharze. Ale wywalanie i przewracanie wszystkiego niewiele pomoże. Do końca sezonu jeszcze daleko- jestem pewien że jeszcze będziemy sie cieszyć..... czego sobie i wam życzę.
23 września 2011, 13:33 / piątek
Zastanawia mnie skąd to przeświadczenie o stylu Lechii - powiedzieli w telewizji? napisali w gazetach? Grając cudownym ofensywnym stylem w roku 2011 Lechia w ekstraklasie na 21 spotkań wygrała 6, zremisowała 7, przegrała 8, bramki 19-25. Podsumowaniem widowiskowego ofensywnego stylu był ostatni mecz pucharowy.
23 września 2011, 13:37 / piątek
@sslawss - z całym szacunkiem, ale ktoś Ci zrobił wodę z mózgu...
23 września 2011, 13:40 / piątek
sslawss a skąd Ty wiesz co sie dzieje w szatni Legii? I gdzie jest ten własny styl Lechii? Bo go jakoś nie widać od rundy jesiennej poprzedniego sezonu. Związanie z klubem nie oznacza, że ktoś jest dobrym trenerem, a Kafarski jest przeciętny i pewnego poziomu jak narazie nie przeskoczy.
23 września 2011, 13:43 / piątek
sslaws- popieram. To zarząd jest winny tym co się dzieje w drużynie. Brak kasy na transfery, odsunięcie Kapsy od drużyny i brak podwyżek dla wyróżniających się kopaczy. Kafar z własnej nie wyłoży a mówi ustami grubasów z zarządu.
23 września 2011, 13:55 / piątek
Skąd wiem co sie dzieje w Legii? Od czasu do czasu rozmawiam z ludzmi z Warszawy, którzy znaja piłkarzy, siedzą na meczach, śledzą to wszystko.
Wiem, że z ofensywnego stylu niewiele wynika - stąd zdanie o trafieniu w bramkę z 2 metrów. Ale nie chcę aby moja druzyna "stawiała autobus w polu karnym" byle uciułać dwa punkciki więcej.
Kryzys w Lechii jest oczywisty. Trudno ukryć, że nasz klub nie jest bogaty więc na rynku transferowym trzeba liczyć na okazję. A takowych nie ma - bo wszyscy liczą na okazję. Do tego widać tego "błysku" Traore. Takich niekonwencjonalnych zagrań, czasem wykończenia. Ale nie uważam, że Kafar to jedyny albo najbardziej winny..... Po prostu.
23 września 2011, 13:57 / piątek
przepraszam ale mi wyraz uciekł:
Do tego widać BRAK tego "błysku" Traore. Takich niekonwencjonalnych zagrań, czasem wykończenia.

Ale nie uważam, że Kafar to jedyny albo najbardziej winny..... Po prostu.
23 września 2011, 13:59 / piątek
Nie ma dyrektora sportowego i to plus Kafarski (który sie wypalił w Lechii) jest największym problemem. Albo sciągamy szrot który podsyłają menago, albo Kafarski szuka zawodników i testuje testuje testuje zamiast sie skupić na trenowaniu tylko i wyłącznie, albo zatrudniamy profesjonalnego gościa od trensferów i będzie jak w normalnym klubie.
23 września 2011, 16:41 / piątek
Właśnie w Radio Gdańsk rzecznik Lechii powiedział że jeżeli będzie nowy trener i dojdzie do zwolnienia kafar ,to tylko opcja z zagranicy .
23 września 2011, 16:44 / piątek
ok ale żeby to nie był jakiś Straka czy inny Okuka
23 września 2011, 19:48 / piątek
Kiko77, Ulatowski to ogolnie nieudacznik i nie mowie tu o jego wyvzynach z zydovia.
23 września 2011, 19:54 / piątek
jak z zagranicy,to Dan Petrescu,chłopaki zaczeli by na treningach zapierdalać.
23 września 2011, 20:02 / piątek
ludzie nie stac nas na Petrescu temat skonczony

Fornalik marzenie
23 września 2011, 22:40 / piątek
Moim marzeniem jest to żeby drużynę Lechii objął Felix Magath i te wszystkie leniwe wkłady do koszulek pogonił tak żeby im się odechciało wszystkiego.
23 września 2011, 22:52 / piątek
A moze Leo kiedys mowil ze chcialby pracowac w polskiej lidze....chociaz czy nauczy tych kopaczy grac w ilke?
23 września 2011, 22:54 / piątek
Teraz to już ktokowiek, byle nie Kafar....
23 września 2011, 23:01 / piątek
podobno tesciowa Turnosia dałaby rade wygrać z Limanovią, wiec bedzie lepsza od Kafara....
23 września 2011, 23:56 / piątek
Andrzej Blacha albo Grzegorz Niciński!
24 września 2011, 00:12 / sobota
Mnie interesowały by jedynie 3 nazwiska, kolejność nieprzypadkowa: Michniewicz, Probierz w ostateczności Lenczyk, chociaż wątpię że byłby w stanie z naszej drużyny wydobyć to co ze Śląska. Wszyscy niestety pracują, daj Bóg aby Jagiellonia przegrała teraz 2-3 mecze a Kafarski dostał ultimatum. Być może uda się wtedy dostać Michniewicza... pod żadnym względem nie chcę żadnego trenera zza granicy - a to za sprawą Maaskanta, który stworzył istną ligę cudzoziemską w Krakowie...

Kafarski był w porządku, ale jeżeli go "porównać" to do Wengera z Arsenalu. Niby ciekawa gra, jako takie wyniki (ok, już nie, chodzi o to co można wycisnąć z zespołu porównując z nakładami finansowymi), ale to tylko średniawka bez walczenia o najwyższe cele. A chyba tylko tego każdy z nas oczekuje od tej drużyny, zwłaszcza po wybudowaniu Baltic Areny.

ale bądzmy dobrej wiary...

a my swojeeeeeeeeeeee
24 września 2011, 00:26 / sobota
żeby nie było czy jestem przeciwnikiem czy też obrońcą Kafara - jestem pośrodku.

Cieszy mnie sposób w jaki prowadzi zespół, jako osoba w mediach a właściwie osobowość, przywiązanie do klubu... no ale wyniki niestety nie powalają (a właściwie ich nie ma), z tym że nie wiem czy to po części nie wina samego klubu- z naciskiem na brak transferów.. Nie chciałbym aby klub popełnił ten sam błąd co z Bąkiem- zamiast usunąć siebie, usunął inną osobę. W przypadku Bąka usuneli go z powodu osobowości, a dzisiaj wszyscy widzieliśmy o ile klas przewyższa Małkowskiego. Kafarskiego mogą usunąć z powodu wyników, a to z powodu braku pieniędzy na transfery - wystarczy spojrzeć na naszą ławkę - nie wiem czy ŁKS czy Podbeskidzie (chociaż patrząc po Malinowskim napewno nie) nie mają dużo lepszej od nas, nie wspominając o Cracoviach czy innych Górnikach... Nie chcę, abyśmy kiedyś grając przeciwko drużynie Kafarskiego, tak jak dzisiaj przeciwko Bąkowi myśleli w podświadomości co za idiota go stąd wypuścił...

Podsumowując - Panie Jenek i Turnowiecki - czas na was!!! Cv już macie ciekawe, gdzieś prace znajdziecie, dajcie nam osiągać sukcesy!
24 września 2011, 04:51 / sobota
@Szaby: Piszesz moze Piechniczek, Gmoch... Piechniczek to dno i temat nie warty dyskusji! Z kolei Jacek Gmoch hmmm poczytaj sobie o trenerce a szczegolnie analizie Gmocha! Podpowiem ze analiza przeciwnika w wykonaniu Gmocha dla kadry Kazimierza Gorskiego byla tak szczegolowa,ze my po czterech meczach z Legia w zeszlym sezonie nie mielismy jej az tak dokladnie zanalizowanej! To jak wyglada, to jak mowi, te pierdoly ktore momentami opowiada w TV dzisiaj to "widzi mi sie" starszego Pana. Przeciez nie dalej jak rok temu na chwile, bo na chwile ale Jacek Gmoch zostal pierwszym trenerem PAO czyli nie byle jakiej firmy! Co za tym idzie dalej jest uwazany w Atenach za swietnego fachowca i powiem szczerze ze gdyby nie nasze Polskie realia to w Lechii zrobil by kawal dobrej roboty!
24 września 2011, 07:19 / sobota
he he he
24 września 2011, 07:57 / sobota
Oni pod wodzą kafarskiego nie mają przede wszystkim jednej podstawowej rzeczy:
ZACIĘTOŚCI W GRZE. Nie wspomne o gryzieniu trawy. Deleu odstawił nogę i wpadł gol a prawda jest taka, że powinien do końca na piłkę atakowac i wybiś ją na rzut rożny. Chodził ktoś na treningi w przerwie letniej? Ja bywałem i widziałem jak to wygląda. W lidze niemieckiej mówi się, że na treningu zapier....a się dwa razy bardziej niż na meczu. To powiem Wam drodzy Bracia, że u Nas to wyglądało jak 1 do 3 a nie jak w bundes 2:1.
Ljukjanovs, z całym szacunkiem dla tego piłkarza, ale również chowa nogę i boi się starć, przypatrzcie się. Wszedł Traore i od razu jakość gry wzrosła, ale co z tego skoro sam meczu nie wygra. Inna sprawa, że dobrze że wraca, po w pomocy była dziura, a a to taki piłkarz, który na środek tez się nadaje. Benson, dramat, Tadic, mniejszy dramat, Pietrowski też nogę boi się włożyć. Lechia jest za miękka a Barcelony z tymi grajami tu nie było i nigdy nie będzie!! Grali ładnie dla oka, teraz grają najbrzydziej z całej ligi. Biland bramek na 8 kolejek 5-7!!!!, 8 punktów na 24 mozliwe, 2-2-4. Kumacie?? Strzeliliśmy w ośmiu meczach 5 goli, kpina!!! Mało tego, w 4 meczach nie strzeliliśmy gola w ogóle. Nie ma chcrakteru, wypowiedzi Surmy pokażdym meczu takie same. W odstawkę Dawidowski, Pozniak i wpuszczać juniorów którzy będą chcieli się pokazać.
Obawiam się najgorszego:
W latach 80-tych też miała być WIELKA LECHIA. Jak to się skończyło wszyscy wspaniali Kibice dobrze pamiętają. Nadmuchali balon, przyszedł Łazarek i zwalił nas do 2 ligi (dzieisjsza 1) do której przez lata nie potrafiliśmy powrócić. I tak samo może być tutaj. Pisałem już to gdzies w innych wątkach. Tak to jest jak się ma właściciela Klubu który nie jest kibicem Lechii. Pan kuchar ma w dupie dobro Druzyny a chce jedynie zarobić na Lechii Gdańsk. NIC TUTAJ NIE BĘDZIE.
24 września 2011, 09:24 / sobota
Kto za Kafarskiego? jeżeli w klubie takiej przymiarki nie robili wcześniej, to działanie na chybcika może przynieść więcej szkody niż pożytku, rynek trenerów w Polsce jest cienki jak barszczyk z paczki, zgrane nazwiska bez większych osiągnięć, przewijające się od lat w różnych klubach, zmieniające stołki co jakiś czas. Ktoś z zagranicy, przydał by się ktoś pokroju Vladimira Weissa (podpisał 5 sierpnia kontrakt ze Slovanem Bratysława). A może by tak Kafarowi dać wsparcie, jak ległła w zeszłym sezonie dała wsparcie Skorży, bo kryzys jest to widać, słychać i czuć, tylko jak go przełamać rozpocząć ruletkę z trenerami jak JW w groclinie, a na koniec przeprosić się z Zielińskim (a w naszym przypadku z Kafarem). Zmiany muszą być tylko pytanie czy przeprowadzić je wewnątrz klubu np. zatrudniając dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia, czy wprowadzić "miotłę" z zewnątrz.
24 września 2011, 09:33 / sobota
@sifredi Piechniczek i Gmoch to byla szydera w opowiezi na pomysly z Kasperczakiem.
24 września 2011, 09:49 / sobota
Piotr Nowak - ten co trenowal w USA :) polak z zagranicy :P
24 września 2011, 10:55 / sobota
Nowak w USA ma spokój więc nie przyjdzie do Polski. Może jakiś latający holender? :)
24 września 2011, 11:08 / sobota
Ja się boję że jednak jeśli przyjdzie nam zmienić trenera to zarząd niestety zatrudni tego jełopa Tarasiewicza.Byłby to oczywiście strzał w stopę bo jeśli włodarze chcą budować klub wielki z ambicjami ,który ma grać o mistrzostwo a następnie europejskich pucharach to wręcz idiotycznym pomysłem jest zatrudnianie Rysia.
Jest sobie gościu na imprezie i stoi nieopodal baru i sączy drinka,nagle zachciewa mu się 2-jkę i chce pójść do kibla ale huj wie z kąt przyczepia się do niego taka baba i go zagaduje.Temat jest ciągnięty na siłę a w międzyczasie facetowi coraz bardziej chce się srać i zaczyna się już męczyć i męczyć aż ciężko mu wytrzymać.
I tak mniej więcej jest z naszym trenerem trzyma się naszej Lechii i odejść nie potrafi,z tym że z Tarasiewiczem będzie to samo,ten gościu na pewno z marazmu nas nie wyprowadzi,przecież to totalny debil a to tego żyje w innym świecie.Jakiś czas temu przeczytałem artykuł w którym wypowiada się że chce być trenerem repry bo ma na nią koncepcję i wie jak zdobyć mistrza świata.Ja gorąco apeluje aby zarząd nie zatrudniał Rysia. Wolał był chyba Marka Szutowicza :) a Kafar to niech się przeprowadzi i trenuje Polankę Rokocin.
AVE LECHIA
24 września 2011, 11:52 / sobota
sslawss
23 września 2011, 13:22 / piątek

Dzięki niemu natomiast Lechia pierwszy raz od lat ma swój styl.

Styl to Lechia miała za Kubickiego. Taki styl, gdzie walczyło się do końca. Wyobrażasz sobie przy Kafarskim taki mecz jak z Odrą Opole? Taki mecz jak ten pozostają w pamięci na lata, a teraz na lata pozostaną "mega-hiper-ultra ofensywny styl" z Koroną, Limanovią czy Podbeskidziem. 5 goli w obecnym sezonie, to jest kurwa styl? To jest ŻENUJĄCE!!

Lechia Kafarskiego ma namiastkę stylu. Bo jak inaczej nazwać granie kilka minut w meczu?
24 września 2011, 12:10 / sobota
Przestańcie siac jakąś propagande o stylu Lechii. Jeden mecz ze słaba Legią 3-0 i ponad rok pierdola glupoty.
24 września 2011, 12:23 / sobota
Hjenek po wpisie o Brevicku nie masz prawa sie wypowiadac.
Jestes debilem.
24 września 2011, 12:25 / sobota
Opcja zagraniczna jest najlepsza - zakładając, że złapiemy jakiegoś sensownego człowieka z państw słynących z dobrego warsztatu trenerskiego (przede wszystkim Holandia - sporo klubów ma tam teraz chude portfele i jest szansa na wyjęcie kogoś ciekawego). Maaskant jest idealnym przykładem dobrego trenera. To, że Wisła ma dołek nie oznacza, że wykonuje złą robotę - mistrza zdobył na zupełnym luzie i w LE też jeszcze zaczną grać.
Nie można krytykować opcji zagraniczej, bo Maaskant wespół z Vackx zatrudniają obcokrajowców. Taką drogę akceptuje właściciel klubu i u nas tak być nie musi.
Można założyć, że inwestujemy w szkolenie młodzieży - przenosimy schematy holenderskie i idziemy w kierunku np. max 5 obcokrajowców w 1 składzie.
Natomiast sposób trenowania w Holandii różni się na tyle od polskiego, że jeśli tylko konsekwentnie zmienialibyśmy warsztat to już za chwilę nie było by płaczu po wyjeździe naszych czolowych grajków ligowych, że w takiej np. najsłabszej drużynie Bundesligii to obciążenia treningowe są duże większe nić w PL.
Brać trenera z zachodu i wstrząsnąć tym cyrkiem, bo jest teraz d**a!
24 września 2011, 12:37 / sobota
Kuchar wysil sie i sprowadź Wengera! ;-)
24 września 2011, 12:46 / sobota
arcbuz dokładnie! No i oczywiście szkolic młodych w naszej akademii
24 września 2011, 17:59 / sobota
Wiktor Gonczarenko!! najlepsza opcja zagraniczna młody z ambicjami i perspetywiczny nie bojący sie stawiac na młodych wystarczy zobaczyc skład i wyniki BATE BORYSÓW
odnośnik
24 września 2011, 19:24 / sobota
a może Huub Stevens, chociaż było by ciężko, skoro się niedogadał z HSV:

odnośnik
24 września 2011, 19:31 / sobota
Żebyście się nie zdziwili. Przyjdzie Józek "puknijsiępanwkolano" Darmoszyński z Koziej Wólki.
Jak znam życie Kuchar powie: radźcie sobie sami. I wtedy nie zrobią nic. O przepraszam, ukarzą piłkarzy, tylko tak można uratować swoja twarz.
Czego można oczekiwać od człowieka, który wszystkich kłamał od początku mówiąc: dajcie mi tylko stadion!
24 września 2011, 19:36 / sobota
Ja widzę tylko jednego kandydata - PAWEŁ JANAS !
24 września 2011, 19:45 / sobota
awder, żartujesz...mam nadzieję.
24 września 2011, 20:02 / sobota
Nie, nie żartuje.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.442