Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kto za Kafarskiego?

strona 5/15

24 września 2011, 20:10 / sobota
ja proponuje wtedy lato albo krecine.
24 września 2011, 20:13 / sobota
kiedyś jako piłkarz, tak...ale dziś trochę ogólnie schorowany facet ( miał wylew i chyba z rakiem walczył ); ogólnie jawi mi się, jako mruk, a już zupełnie zasłynął, gdy w kluczowym momencie odpalił Frankowskiego...
24 września 2011, 20:15 / sobota
to wyżej oczywiście o Pawełku J.
tak, w tym guście, to równie dobry byłby duet trenerski L-K ;)
25 września 2011, 10:24 / niedziela
za taka kase jak ma kafar, to może tu trenować tylko borek, to nawet młody bobo bendzie chciał wiencej kasy.
25 września 2011, 11:11 / niedziela
doszły mnie słuchy, że od dzis jest w Gdańsku na negocjacjach jakis zagraniczny trener w miejsce Kafara
25 września 2011, 13:41 / niedziela
A Bobo senior ? Lenczyk odnosi sukcesy to i Bobo może, młodszy jest od niego nawet.
25 września 2011, 13:49 / niedziela
kafar jest dobrym trenerem,poprostu w Lechii sie juz wypalil . staną w miejscu .pojdzie do innej druzyny (zaglebie) i zrobi dobry wynik .. a u nas...hmm jeden z moich faworytow to Marek Bajor.
25 września 2011, 14:00 / niedziela
Dokładnie Bobo Senior,ale myślę może być mały problem bo on lubi mieć dużo do powiedzenia, czyli mógły być niewygodny w klubie.
Pożyjemy zobaczymy,
25 września 2011, 14:13 / niedziela
masakra..zaden bobo .. albo gramy i wygrywamy i walczymy albo bierzemy kazdego kto jest zasluzony dla Lechii ..pomyslec troche panowie!!! porzeba konkretnego .niewiem kto ..ale sadze ze jakiegos taktyka.. opcji jest sporo .Bajor,tarasiewicz,janas,szatalow,urban, brosz z piasta gliwice . moze ktos z zagranicy .np trener BATE BORYSOW. to tylk omoje przyklady .ale nie ze ktos tam kiedys zaslyną to odrazu bierzemy ...
25 września 2011, 14:21 / niedziela
no i co rze przyjdzie trener z zagranicy, jak zostanom szuto, gładyś, cyrak, surma i pajor? czy oni coś do tej pory w piłce zdziałali, że są trenerami w dróżynie ekstraklasy? dopuki kuchar zamiast kasy bendzie dawał pinezki, nie liczmy na dobrom drużyne. zresztom juniorów i rezerwy trenujom takie same łamagi, jak pierwszy zespuł. dlatego nie mamy żadnych porzondnych juniorów.
25 września 2011, 14:32 / niedziela
K...a panowie!!! Każdy z nas, byle nie Kafar!!! Jestem załamany, a te jego gadki sprawiają że czuję się jakby dobry kolega przypucował mnie na psiarnię:(
25 września 2011, 15:17 / niedziela
Mi sie marzy trener z Anglii. Np Sam Allardyce. Z przecietnym Boltonem zrobil europejskie puchary. Tyle ze teraz trenuje West Ham i ma szanse na awans. Pomarzyc fajna rzecz ;)
25 września 2011, 15:54 / niedziela
Żadnego trenera nie bedzie.Ci piłkarze nie potrzebuja trenera.
Zajęcia treningowe i taktyka na poszczegolne mecze będą rozpisywane na forum.
Niebawem pojawi sie oficjalne info.....
25 września 2011, 16:04 / niedziela
Esprimo twoje propozycje są jak "mielonka" w naszej ekstraklasie, dlatego dalej będę forsował Starego Wygę Boba (przynajmniej w necie).
Facet ma nosa ,dobry warsztat i posłuch. Niejeden piłkarzyk zawdzięcza mu wypłyniecie na szerokie wody. A że serce ma do Lechii tego nie musze pisać, i pewnie ma głód piłki.Nie musi sie marwić , stresować,swoje już osiągną a zawsze może wiecej.
Jak to napisał kolega wcześniej , Lenczyk jest starszy wiec dlaczego nie.
25 września 2011, 16:28 / niedziela
Co wy macie kurwa z tym Tarasiewiczem ? To jakby zamienić małego fiata na trabanta, nic nie pomoże a może rozjebać do reszty
25 września 2011, 21:03 / niedziela
No dobra. Dziś już wiem, że to ja powinienem być treneiro;] Dowód: odnośnik
25 września 2011, 21:12 / niedziela
duch - chyba będzie musiała Ci wystarczyć posada mojego asystenta ;)
odnośnik
Pozdro
25 września 2011, 21:14 / niedziela
duch..91 za słaby jesteś na Kafara tylko 5:0 od 7 wzwyż możesz pogadać z grubciami/ciapulami o podmiance za niego. jest dobrze mniej chaosu i już CIĘ widzę na ławie.

powodzenia
25 września 2011, 21:17 / niedziela
tylko sieksta u niego nawet Pozniak bramki strzela !!!
25 września 2011, 21:17 / niedziela
sieksta ma rację ja już go widzę oczami przyszłości z Bełchatowem
25 września 2011, 21:18 / niedziela
Sieksta - mistrzu:)

Ale też weź pod uwagę, moją przewagę nad rywalem:) 26:0 w strzałach.

Tym niemniej być Twoim asystentem to zaszczyt;]
25 września 2011, 21:21 / niedziela
Sieksta - raz jeszcze.

Zmusiłeś Buvala, Sazankowa i Poźniaka do strzelania goli??? JAK???!!!
25 września 2011, 21:21 / niedziela
Dzięki, dzięki ;) Ze mnie taki magik, że Bedi strzelił 20 goli w sezonie i sprzedałem go za 2,5mln euro do Lens.

A Kafar zawsze na początku gry przechodzi do Lubina. Może po zwolnieniu Urbana on zajmie jego miejsce? ;)
25 września 2011, 21:26 / niedziela
sieksta - trenejro a duch 91 asystento - jako pierwszy ruch kadrowy Ursus man
odnośnik
25 września 2011, 21:47 / niedziela
wybiórcza
W poniedziałek po przedpołudniowym treningu "na dywaniku" u zarządu klubu stawią się trener Tomasz Kafarski i kapitan Łukasz Surma. Kary nie ominą zespołu, ale dymisji i innych przełomowych decyzji nie należy się jednak spodziewać. Przynajmniej na razie...
Za słabe wyniki - trzy porażki z rzędu, w tym kompromitację w Pucharze Polski z Limanovią Limanowa - drużyna ukarana zostanie finansowo, niektórym piłkarzom grozi także przesunięcie do rezerw lub Młodej Ekstraklasy. Mimo słabych wyników trener Kafarski wydaje się być bezpieczny. Przynajmniej na tyle, że może udać się na spotkanie, nie obawiając się dymisji. Po meczu w Bielsku-Białej Kafarski przyznał, że przyjmie wszystko, co ześle los, ale jest twardym człowiekiem, nie zamierza się poddać, a co za tym idzie, sam nie poda się do dymisji. Być może przed Kafarskim postawione zostanie jednak ultimatum - wygranie piątkowego meczu z zamykającym tabelę GKS Bełchatów. Po tej kolejce znów nastąpi dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach na mecze reprezentacji Polski i wtedy będzie ewentualnie czas na zmiany.
Jakiekolwiek nie zapadną dziś decyzje, lechistów czekają naprawdę trudne chwile. W ich grze trzeba poprawić niemal wszystko. Lechia straciła bowiem nawet swój styl gry, dzięki któremu inaczej patrzono na porażki w poprzednim sezonie. Teraz nie ma za co chwalić piłkarzy - pytanie, dlaczego tak się dzieje i czy sztab szkoleniowy zna odpowiedź na to pytanie.
Lechia miała w tym sezonie walczyć o europejskie puchary. Nie dostanie się do nich już przez Puchar Polski, zajęcie miejsca w pierwszej trójce w lidze obecnie wydaje się całkowicie niemożliwe. Być może zimą trzeba będzie całkowicie zweryfikować plany. Żeby jednak można było myśleć pozytywnie o przyszłości, konieczne jest dobre zakończenie rundy jesiennej. Wpływ na to będą miały najbliższe decyzje władz Lechii. Oby okazały się one motywujące dla piłkarzy.

"..Mimo słabych wyników trener Kafarski wydaje się być bezpieczny. Przynajmniej na tyle, że może udać się na spotkanie, nie obawiając się dymisji..."

jeśli wierzyć pismakom gw to "zajebiście", jedna ferajna -
lepsze jutro było wczoraj - to a'propos możliwości trwałej poprawy gry za
Tomasza K. vel. Chaos
25 września 2011, 21:50 / niedziela
skandal
25 września 2011, 21:56 / niedziela
Kafar poleciał :). Szatałow przyleci. dobranoc
25 września 2011, 22:03 / niedziela
Szatałow to kurwa jakis zart.
25 września 2011, 22:09 / niedziela
srututu - Kafara jutro nie zwolnią, bedzie pseudoreprymenda z ostrzezeniem wzrokowym włącznie. Kuchar dalej wierzy ze Kafar to jego Fergoson.
Conajwyzej Kafar usunie do rezerw niewygodnych dla siebie graczy. Niech ktos jednoznacznie wskaże którzy gracze zawodzą a którzy są OK ???
Chyba każdy sie zgodzi ze cały zespół gra do d..., jest wolny ślamazarny i gra bez pomysłu, a jesli cos pomyślą to przeciwnik dawno juz sie zorientował o co kaman.

Tak wyglądają ostatnie mecze Lechii i najgorzej ze nie widać światełka w tunelu.
A jesli cały zespól daje d... to kto jest odpowiedzialny??

TYLKO LECHIA!
25 września 2011, 22:20 / niedziela
dab-naczytales sie chyba sportowych portali internetowych i przepisujesz bzdury.Zaden Szatalow nawet nie byl nigdy rozpatrywany.Trenerem bedzie Tarasiewicz czy nam sie to podoba czy nie.
25 września 2011, 22:25 / niedziela
Kafar nieoficjalnie poleciał za niego również nieoficjalnie Szatałow.
25 września 2011, 22:26 / niedziela
co jeden to lepszy:-) mi sie wydaje ze zostaniemy bez trenera i sami bedziemy na forum skład wyjsciowy ustalac przez sonde.
25 września 2011, 22:29 / niedziela
Co wy macie z tym Tarasiewiczem ??
Przecież rzecznik w Radiu Gdańsk mówił, że jak nowy trener to tylko opcja ZAGRANICZNA.
A z tego co mi wiadomo to Tarasiewicz jest POLAKIEM.
25 września 2011, 22:30 / niedziela
Taaa, uwielbiam te wszystkie NIEOFICJALNE informacje bez podawania jakiegokolwiek źródła. Dajcie sobie siana i poczekajcie do jutra. Ktoś wie, o której ma być to spotkanie?
25 września 2011, 22:32 / niedziela
w kontekście tego tekstu w "Weszło.com" - jeśli to prawda to jest chyba jakiś sabotaż. Tylko czyj - zarządu ? rady nadzorczej ? Kto go (Kafara) trzymał, wspierał, promował ? Powinno chyba być oficjalne stanowisko klubu w tym temacie ?
25 września 2011, 22:33 / niedziela
Spotkanie przed południem ma być. Gdzieś to wyczytałem tylko nie wiem gdzie za dużo już tego czytam ;)

Pewnie coś koło 10 - 12.
25 września 2011, 22:47 / niedziela
Tarasiewicz ma również paszport francuski

odnośnik
25 września 2011, 22:48 / niedziela
Jeszcze raz wrócę do Weszło. Jeśli w spotkaniu bierze udział przedstawiciel kibiców proszę o stanowcze wyjaśnienie przedstawionych tam faktów. Czy trener zespołu promuje siebie czy drużynę poprzez swoją w niej i na jej rzecz pracę ? Dlaczego dopuszczono do takiej skrzywionej formy autopromocji trenera kosztem drużyny i jej wyników. Dlaczego pozbyto się z drużyny wartościowych sportowo zawodników? W procederze tym brał udział nie tylko trener ale i zarząd. Jaka jest teraz odpowiedzialność zarządu za to ? Wywalamy tylko trenera ? A kto akceptował jego pomysły ? Czyścimy ? Naprawiamy ? Ok. Ale do korzeni.
25 września 2011, 23:12 / niedziela
weszlo to jebane pajace, jada po Lechii przy byle okazji, byle tylko po Nas pojechac
25 września 2011, 23:15 / niedziela
A co? Nie mają w tym artykule o Mourinho racji?

Co do tematu, to Fornalik. Zamiast ściągać szrot pokroju Sazankowa czy Poźniaka, to działacze powinni wykupić trenera Ruchu.
25 września 2011, 23:26 / niedziela
jutro wielki dzień dla Lechii, idę spać to szybciej wstanę:)
26 września 2011, 09:15 / poniedziałek
cholera 15 min juz trwa spotkanie i nic ?

w morde chyba go zostawia
26 września 2011, 09:18 / poniedziałek
poczekaj jeszcze chwile
26 września 2011, 09:20 / poniedziałek
Na glownej pisze ze dopiero w czwartek!info o trenerze,juz sie slizga
26 września 2011, 09:22 / poniedziałek
nie ma żadnej relacji live?

Kafar na pewno przedstawia swój pomysł na wyjscie z kryzysu,tj postawienie na najbardziej zadziornych graczy w środku pola - Poźniak i Pietrowski oraz Deleu na prawej obronie, w ataku David z Bensonem.
Bedzie krew na butach.

TYLKO LECHIA!
26 września 2011, 09:23 / poniedziałek
Proste pytanie, prosta odpowiedz.Kto?Dariusz Wojtowicz.Gosc z charakterem, swojak I do tego osiagal z Sandecja wyniki ponad stan.I graja jego druzyny fajna dla oka pilke.Najlepsza opcja...
26 września 2011, 09:25 / poniedziałek
Czekamy!
26 września 2011, 09:41 / poniedziałek
odnośnik

Fakt podaje, że on miał być u nas trenerem. Ale jednak z FK Baku go nie wezmą.
Trener ma jednak dobre osiągnięcia.
26 września 2011, 09:43 / poniedziałek
Nie w pn. nie w czw. tylko pewnie w grudniu będzie info na temat zmiany trenera.
26 września 2011, 09:44 / poniedziałek
Dni Tomasza Kafarskiego w Lechii Gdańsk są już policzone. Po porażkach i słabej grze w lidze oraz po sensacyjnej klęsce z Limanovią Limanowa, dotychczasowy trener gdańszczan zostanie zastąpiony przez szkoleniowca z zagranicy - donosi "Fakt".

Widmo zwolnienia zawisło nad Kafarskim już na początku sezonu, jednak trener odpędził je na jakiś czas zwycięstwami z Wisłą na jej boisku oraz z Górnikiem u siebie. Po porażce z Koroną Kielce i blamażu w Pucharze Polski, Tomasza Kafarskiego uratować mogło już tylko wysokie zwycięstwo z Podbeskidziem. Drużyna Lechii jednak w słabym stylu poległa 0:1 i los trenera Biało-Zielonych wydaje się być przesądzony.

O tym, kto zastąpi trenera gdańskiej drużyny zarząd na razie milczy. Wiadomo tylko, że trener nie będzie pochodził z Polski. Jeszcze nie jest pewne, czy rozpocznie pracę od najbliższego meczu Lechii z Bełchatowem na PGE Arenie. Na razie ciągle szkoleniowcem gdańszczan pozostaje ciągle Kafarski.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.267