Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kto za Kafarskiego?

strona 8/15

26 września 2011, 18:14 / poniedziałek
@Wojty: "do tego zarabia ponad 400 tyś euro rocznie"

Chopie, napewno nie tyle... Tyle to mają najlepi piłkarze w naszej llidze, a nas na takich kopaczy nie stać ;)

Ogólnie... "fajnie jest". Nie mamy już teraz ani jednego nominalnego prawego obrońcy w składzie. Zapewne zobaczymy tam dramat wszechczasów w wykonaniu Pietrowskiego, a w bramce ponownie bramkarski diament Małkowski.

Ten kto w ogóle wpadł na pomysł aby odnowić z Dawidem kontrakt powinien być z miejsca wyrzucony z klubu. Sabotażystów nie potrzebujemy. Jeden jako trener nam w zupełności wystarczy.

Nie zwolnienie Kafara dla mnie jest najzwyklejszym działaniem na szkodę klubu. Natomiast Kuchar powinien naprawdę wrócić na żużel lub kosza, bo jak grając taką padakę można nadal gadać, że celem są europejskie puchary to naprawdę trzeba mieć coś z głową... Już taki Widzew, czy Ruch nie mają piłkarskich wirtuozów, a potrafią wyrywać z gardła punkty przeciwnikom, a u nas panienki od knajpy do knajpy na Monciaku się odbijają...
26 września 2011, 18:22 / poniedziałek
Zarząd podjął decyzje, że niech ich chudy byk!
się nagimnastykowali chłopaki, że ho ho - proponuję jakąś premię sobie przyznać
a Kafarski nie wnioskował o ukaranie siebie?
nie, no skąd, to dopiero strateg/mag skopanej, bo przecież ma swojego "pomysła"
tylko dlaczego nie wdraża tego w klubie od miesięcy?
26 września 2011, 18:23 / poniedziałek
Czyli mamy powoli początek końca naszych występów w ekstraklasie.
Tej jesieni już za dużo nie ugramy bo ogórków już na rozpisce mieliśmy.
Pozostają Legie,Lechy,Śląski i inne charakterne z boiska ekipy jak Ruch czy Widzew co nogi na pewno nie odstawią.
A wiosna no cóż-kolejki cudów-wszyscy będą punktować oprócz nas a abyśmy za dużo nie ugrali zadba o to Południowo-Polska spółdzielnia.
26 września 2011, 18:26 / poniedziałek
a moze to jest strategia ? teraz 99% kibicow chce go zajebac to z belchatowem wygraja i wszystkim w Gdansku bedzie glupio ?

Za pomysl o rozmowie o nowym kontrakcie dla Dawidowskiego i zawieszenia rozmow z Wisnia oraz Wania nalezy sie dyscyplinarka od reki, przeciez to jest dzialanie na szkode klubu, spółki, normalnie myslacych kibicow
26 września 2011, 18:44 / poniedziałek
Wszczyscy ukarani,oprucz kaszuba!
26 września 2011, 18:46 / poniedziałek
pan trener/dyrektor chyba powinien oddać kasiore za opoźniaka, bo tak bardzo chciał go w dróżynie. milion poszedł sie jebac, a trener dalej pracóje. to samo daleu, złapany na copacabanie w brazyli jak na boso kopał piłke. miał być taki dobry, że go franek miał brać do tej zbieraniny na euro. i super obrońca bąk, za którego do bródnyh koszul poszedł trałka. same wspaniałe decyzje pana pseudotrenera.
26 września 2011, 18:48 / poniedziałek
hehe dobre ortografio :D

Pamietaj tylko o tym ze nasz chaos ma cel do zrealizowania... derby trójmiasta w przyszlym roku ! :/
26 września 2011, 18:52 / poniedziałek
Niczego innego sie nie spodziewłem.Kaszub został.Cała nadzieja w piłkarzach,żeby go pogrązyli w meczu z Bełchatowem.Proponuję,zeby przez cały mecz spiewać:
LECHIO NIEGRAJCIE ,TYLKO KAFARA SPUSZCZAJCIE,albo Buzi,Buzi gol...Buzi gol.
Zenada,kurwa czy on jest nie do ruszenia.Co trzeba zrobił,zeby go wyjebali z klubu ? ktoś wie?
26 września 2011, 18:54 / poniedziałek
b.k 77 jestem za!
26 września 2011, 18:55 / poniedziałek
Kpina K U R W A !!
26 września 2011, 19:14 / poniedziałek
26 września 2011, 19:16 / poniedziałek
no i po chuj to wklejasz wszedzie opozniony jestes jakis
26 września 2011, 19:17 / poniedziałek
Kaszub zawinił, a murzyna powiesili...
26 września 2011, 19:19 / poniedziałek
to sie nazywa brudna robota :P
26 września 2011, 19:20 / poniedziałek
Ja nic z tego nie rozumiem !! Miał być rozliczany Kafar, a to on rozliczał ??
26 września 2011, 19:25 / poniedziałek
Większej żenady niz decyzje po tym spotkaniu dawno nie widzialem. Kafar który niedawn twierdził że nie potrzebuje prawego obrońcy treaz zsyła jedynego jakiego posiada do rezerw. Lajza Pietrowski to równie dobrze nadaje się na bramkę jak na prawą obronę. Wisnia i Lukjanovs, dwoch najambitniej grajacych pilkarzy w tej rundzie ponoszą karę. Pozniak ok jest cienki, ale ile on minut zagrał zeby go zsylac do rezerw, zakladam ze przyszedl najebany na trening i to dlatego. Przypomina to strzelanie z zawiazanymi oczami bez zadnego przemyslenia, robi sie cos zeby puscic do mediow ze "dzialamy".

Panie KUCHAR, chcesz miec FRAJERZE jeden druzyne w gronej polowce tabeli?? Daj kase Traore i poszukaj jakiegos trenera na poczatek.
26 września 2011, 19:26 / poniedziałek
Zapomiał tylko o zesłaniu Dawidowskiego do rezerw. Zresztą on i tak by tam nie dał rady.Najgorszy trener w ekstraklasie-niewinny? Kurwa-kompromitacja.
26 września 2011, 19:28 / poniedziałek
Jestem w stanie zrozumiec ze Kafarski zostal bo na rynku nie ma zadnego dobrego wolnego trenera. Ale jak to jest możliwe, że gracz za milion i buzałe jest tak cienki ze przesuwamy go do rezerw po meczu z TRZECIO ligowcem (de fakto czwarto). Przeciez po kolei kazda osoba ktora zatwierdzala ten transfer powinna byc wypierdolona na bruk.

Teoretycznie wspolczuje np Wisniewskiemu i Wani. Gdyby ten idiota wystawił najmocniejszy skład w meczu z Limanovia, smiem twierdzic ze bysmy wygrali. Moze nie efektowanie ale wygrali a teraz oni stali z boku przygladali sie tym nieudacznikom na boisku i nie mieli na to wplywu. Bo przeciez gdybysmy przegrali z Korona i BB to by taiej ogromnej burzy nie bylo.

Zreszta jestem w stanie sobie wyobrazic ta stype ktora panuje teraz w szatni.
26 września 2011, 19:29 / poniedziałek
Kafar tym potwierdził jaki buc z niego.Na jego wniosek te kary - zresztą smieszne - ale tym posunieciem daje do zrozumienia ze on jest ok,to wina piłkarzy,ze nie realizują jego genialnej myśli szkoleniowej.Przyznaje,ze mial u mnie duży kredyt zaufania,bo nasz chlop z Wybrzeża,Lechista itd,że sie identyfikuje z regionem i miastem ale chuj bombki strzelił,po raz kolejny dałem sie podejśc i uwierzyć stary idiota!Tu kurwa zawsze były wielkie plany i obietnice budowy Wielkiej Lechii i nic nigdy z tego nie było.A teraz mamy wojenke trenera z piłkarzami a raczej ze starszyzna.Kafar odpalił pionków bo ze stardszyzna nie chce zadzierać.Co wypiertdoli Surme,Wiśnię,Lukjanowsa czy Nowaka do rezerw?Najgorsze że na tej wojence cierpi cała Lechia - kibice......
26 września 2011, 19:44 / poniedziałek
Koledzy usiedli przy wódce i sobie pogadali.

Żenujące decyzje małego zarządu. Pokazaliście, że UKŁAD nadal rządzi w Lechii i ma się dobrze. Kumple i kolesie trzymają się razem a spadając do 1 ligi krzykną:

- NIE ZREZYGNUJEMY! WIERZYMY, ŻE TA DRUŻYNĘ UDA SIĘ WPROWADZIĆ
DO EKSTRAKLASY!

Ode mnie jedna tylko mądra myśl: huj wam w dupę gnoje i sprzedawczyki, na was potrzebny już tylko bat.
26 września 2011, 20:08 / poniedziałek
Zapomnialem dodac ze Deleu jaki jest taki jest ale niezapominajmy ze to jest do kurwy nedzy obronca a jak ten pacan wstawia go na atak to co ten chlop ma zrobic ? Niedlugo Malkowski zacznie grac w pomocy i za slaba gre wypierdola go do rezerw.
26 września 2011, 20:20 / poniedziałek
b.k.77 i dana110
jebnijcie się obaj/oboje w łeb. Jeśli choć jeden zawodnik chce odpuszczać mecze, obojętnie z jakiego powodu to powinien wylecieć z klub na zbity pysk. Jak obaj/oboje macie czelność nakłaniać do grania przeciwko własnemu klubowi. Chyba że wcale nie jesteście kibicami Lechii i przyszliście tu wprowadzać ferment.
26 września 2011, 20:26 / poniedziałek
Wychodzi na to, że wszyscy kibice od prawie roku wysyłający Deleu do rezerw wbrew decyzjom Kafara... mieli rację. Trochę to smutne. Mam szacunek dla Kafara, głównie za uratowanie ekstraklasy po Koali i mecze z Arką, ale on się wyczerpuje w szybkim tempie. Szatałow pokazał ostatnio że ma jaja, powiedział że bierze całą odpowiedzialność na siebie, po czym dodał magiczne słowo: "przepraszam".
Szkoda że Kafara na coś takiego nie stać. Chciałoby się rzec: "kończ waść, wstydu oszczędź".

Wstrzymanie rozmów z zawodnikami to nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne. Wania, jeden z nielicznych którzy w Lechii co nieco grają, powinien być priorytetem dla klubu jeśli chodzi o utrzymanie graczy. A tak zapewne zaczną się kręcić menedżerowie i pewnie zobaczymy go w następnej rundzie w jakimś Lubinie czy w Łodzi. No chyba że boją się, że ktoś nam podkupi Dawida...

Jaki sens ma wysyłanie do rezerw zawodników, gdzie tak naprawdę to nie jest kwestia że dwóch czy trzech grajków obraca w niwecz wysiłek reszty zespołu? Rzucono ich na pożarcie i tyle. Słabo...
26 września 2011, 20:27 / poniedziałek
Moze i jestem glupi, ale sensu zadnego w tym nie ma. Jedyny prawy obronca (choc zenujaco kiepski) out. Wania i Wisnia, do ktorych powinno sie miec najmniej pretensji, out. Pozniak - odkrycie Kafara za milon zl - out *(tu sie nie dziwie). Pietrowski zostaje? Dawid? To SABOTAZ. Kaszub - bez winy. Autorska druzyna winna, sam ja wybieral. Prawda jest brutalna - Gruba swinia, hjenek, kaszub bez jaj to sitwa i towarzystwo wzajemnej adoracji. Krzywdy sobie nie zrobia. Bo co oni innego moga robic? Czy Kafar bedzie trenerem lepszej druzyny? Czy grubas poza szlifowaniem korytarzy u Adamowicza moze robic cos innego? Czy Hjenek ma szanse na porownywalna prace? Nie - jak ich czas w Lechi sie skonczy - beda nikim. Wiec trzymaja sie pazurami tej roboty. Czarno to widze...
26 września 2011, 20:27 / poniedziałek
wybiórcza
(...)
W oficjalnym komunikacie wydanym przez Lechię można jednak przeczytać, że "cele sportowe [wywalczenie awansu do europejskich pucharów] nie ulegają zmianie. Zagrożenie ich realizacji będzie na bieżąco monitorowane, a kluczowe będą wyniki najbliższych spotkań". W piątek Lechia gra z ostatnim w tabeli GKS Bełchatów, a po tym meczu nastąpi dwutygodniowa przerwa w lidze. W razie kolejnej wpadki będzie więc czas na ewentualną zmianę trenera.
- To nie jest żadne zakamuflowane ultimatum. Zwycięstwo da nam po prostu potrzebny spokój do pracy. Już zostałem odesłany przez niektórych w otchłań, ale dostałem drugą szansę. I chcę ją wykorzystać - podkreśla Kafarski. A rzecznik prasowy Lechii Gdańsk Michał Lewandowski dodał: - Nie ma ultimatum, a dymisja trenera Kafarskiego nie była w ogóle rozważana.

dymisja w ogóle nie była rozważana~~
heh
ciekawe ile wypili na tym pseudodywaniku
26 września 2011, 20:35 / poniedziałek
przykre jest to ze dymaja nas takie patalachy =/ gornik przynajmniej wiedzial co z takimi zrobic
26 września 2011, 20:38 / poniedziałek
Dramat....
26 września 2011, 20:48 / poniedziałek
wiele glosow jest takich ze jak kafar odejdzie to na 100 % Lechia gra o mistrza puchary i lige mistrzow.pytam sie KIM .po pierwsze Kafarowi tzreba PODZIEKOWAC . z KLASĄ.zrobił DUŻO .ze przeroslo GO? zgoda, ALE za jakieo trenera wygralismy z WISŁĄ? wiem ze nawkladali nam bajek o WIELKIEJ LECHII .TRZEBA SPOJRZEC NA REAL .Byliscie z Druzyna w 5 lidze,czy nie cieszylo WAS kazde zwyciestwo? po 9:0.niestety za mojego zycia LECHIA nie bedzie zdobywca ligi mistrzow
26 września 2011, 20:54 / poniedziałek
Cel sportowy dla ludzi trzeźwo myślacych to na dzis : walka o utrzymanie, idiotów to niech szukają między sobą.
Taki jest obecny potencjał trenera (bujam w chmurach) Kafarskiego oraz dyrektora sportowego Tomasza (mam zajebiste kontakty) Kafarskiego, całego sztabu szkoleniowego i oczywiscie zespołu, który jak wychodzi na boisko to gryzie trawę, oddycha rękawami, a przeciwnicy na ich widok mdleją ze strachu.

Myśle jednak ze temat powróci, ale niestety w bardziej dramatycznych okolicznosciach, czyli jak bedziemy czerwoną latarnia przez kilka kolejek a reszta nam juz ucieknie, bo niby dlaczego ma być inaczej???
Nie przypominam sobie sytuacji ze trener który rozłożył zespół i otrzymał jeszcze jedną szanse, nagle odmienił swój zespół i stał sie bohaterem. Raczej wyglądało to tak ze przedłużająca sie niemoc stoczyła druzyne w jeszcze większą otchłań.
Widać ze tak naprawde Kuchar trzesie zarządem, a oni nie maja siły przebicia i tylko skaczą jak ten im zagra.

Czarnowidztwo, ale niestety uzasadnione.

Nie przewidywałem ze "takie" emocje będą nas czekać w tym sezonie :(

TYLKO LECHIA!
26 września 2011, 21:04 / poniedziałek
kulikos - wybacz ale pierdolisz same frazesy i pustosłowia.
Odpowiedz sobie kto jest odpowiedzialny za taki zespoł, kto chciał Pozniaka, Deleu, Sazankowa, Bensona??? Kto usunął Bączka nie powalczył o Buzałe czy Pinokia?
Odpowiedz sobie czy w trakcie sezonu można kontraktowac nowych zawodników, zwalniać cała drużynę gdy mecze rozgrywa sie co tydzień?
Odpowiedz sobie na pytanie od czego zacząć przebudowe drużyny, czy moze od człowieka, który twierdzi ze zespoł jest zajebisty tylko...." brak ostatniego podania"?

Pytanie: kto za Kafara? nie powinno byc kierowane do kibiców, w koncu nikt z nas nie ma wgladu do kasy klubowej oraz nie ma rozeznania, kto i za ile i co ma do zaproponowania.
Zarządzie! szukajcie dalej trenera bo niebawem bedzie to konieczne.

TYLKO LECHIA!
26 września 2011, 21:55 / poniedziałek
Przecież ta dzisiejsza błazenada w wykonaniu działaczy to szyderstwo z kibiców. Paranoja jakaś. Mam nadzieję, że damy w piątek znać co o tym (i Mourinho) myślimy.
26 września 2011, 22:26 / poniedziałek
Decyzji zarządu i Kuchara nie komentuję - bo nie ma czego, czyli nie było żadnej decyzji.
Ale oglądając galerię z treningu znalazłem kilka fajnych ujęć :
odnośnik
rozmowa Nowaka z Pietrowskim : jebać te premie i ich ( zarządu ) nieDECYZJE ale o tej godzinie Kaszuba miało już nie być ;)
odnośnik
Tu już jest lepsza fota : Wiśnia do Kafara - WYPIERDALAJ ! To ja w tym klubie walcze a ty mnie tak traktujesz ? w dupę mnie pocałuj !

I na tym zakończę bo tej farsy nie ma co komentować tylko w piątek wyraźnie okazać kto tu ma decydujący głos w tym klubie - MY KIBICE DO CHUJA !
26 września 2011, 22:45 / poniedziałek
ale co Wy niby chcecie od Bensona? Typ strzelil brame szybciej niz wiekszosc Naszych kopaczy, potem zlapal kontuzje, zobaczymy tak naprawde po paru tygodniach jak wroci na poważnie do piły na ile go stać.
Przypominam, że Voskamp tez przyszedl z tej ligi, a Benson wcale mało tam nie nastrzelał.
27 września 2011, 11:13 / wtorek
Kafarski i kapitan Łukasz Surma zostali wczoraj wezwani na dywanik, a pozycja 36-letniego trenera była zagrożona. Od rana zaczęły się pojawiać informacje o kandydatach na jego miejsce. Mówiło się o trenerze z Litwy, selekcjonerze Łotwy Aleksandrsie Starkovsie, a nawet znanym z angielskiej Premier League izraelskim szkoleniowcu Avramie Grancie.

W poniedziałek przedpołudniem Kafarski poprowadził trening Lechii na starym stadionie przy ul. Traugutta, który obserwował właściciel klubu Andrzej Kuchar. Obaj udali się potem na PGE Arenę, gdzie trener tłumaczył się przed Kucharem i zarządem ze słabych wyników.

- Nie bałem się, że jadę po dymisję. Wiem, na czym stoję i jak oceniana jest moja praca. Wiedziałem, że po konstruktywnej rozmowie wybronię się argumentami - powiedział Kafarski.

Kuchar niemal na każdym kroku podkreśla, że chce, aby Lechia miała młodego, zdolnego trenera na lata. Za takiego cały czas uważa Kafarskiego.

W oficjalnym komunikacie wydanym przez Lechię można jednak przeczytać, że "cele sportowe [awans do europejskich pucharów - red.] nie ulegają zmianie. Zagrożenie ich realizacji będzie na bieżąco monitorowane, a kluczowe będą wyniki najbliższych spotkań". W praktyce oznacza to, że teraz właściwie za każdą porażkę Kafarski może zapłacić utratą pracy.

W piątek Lechia zagra na PGE Arenie z ostatnim w tabeli GKS Bełchatów, a po tym meczu nastąpi dwutygodniowa przerwa w lidze. W razie wpadki klub będzie miał więc czas na znalezienie ewentualnego następcy Kafarskiego. Już teraz - na wszelki wypadek - rozgląda się na rynku.

- To nie jest żadne zakamuflowane ultimatum. Zwycięstwo da nam po prostu potrzebny spokój do pracy. Już zostałem odesłany przez niektórych w otchłań, ale dostałem drugą szansę. I chcę ją wykorzystać - podkreśla Kafarski.

Na dywanik zostali wezwani także przedstawiciele piłkarzy z rady drużyny - Surma, Luka Vucko i Piotr Wiśniewski. - Jestem dwa i pół roku w Lechii i to pierwszy tak poważny kryzys. Sytuacja jest mało przyjemna. Po przegranej w Limanowej czułem się, jakbym coś ukradł w sklepie i ktoś złapał mnie za rękę. Było mi wstyd. Stałem cały umorusany błotem i byłem bezsilny - tłumaczył Surma.

Na razie zamrożone zostały premie piłkarzy, a Deleu i Kamil Poźniak zostali przesunięci do zespołu rezerw. Do odwołania zostały także zawieszone rozmowy z zawodnikami, którym z końcem sezonu wygasają umowy.
27 września 2011, 17:58 / wtorek
Radnick z Schalke jest wolny
27 września 2011, 18:13 / wtorek
Nie Radnick tylko Rangnick. On raczej nie przyjdzie pracować do Lechii za czapkę gruszek.
28 września 2011, 14:41 / środa
Na pewno nie Bobo Kaczmarek, skoro twierdzi, że odejście Buvala było błędem. Widocznie sie starzeje i głowa mu nie wynosi, może i wzrok stopniowo szwankuje.
Odejście Buvala to był ostatni dobry "transfer".
29 września 2011, 00:57 / czwartek
He he Castrop, a wlaśnie że Bobo.Czyli sie interesuje i trzyma rękę na pulsie.
29 września 2011, 08:32 / czwartek
Nie zgodze sie. Uważam, że Buval był lepszy od Bensona i Tadica razem wziętych. Nie dostawał podań, musiał grac jako wycofany forward i tak jak napisał Bobo, zastawiał się i robił miejsce innym. Inna rzecz co tam się wydarzyło w kwestii tego podpisu to nie wiem... Myślę, że ktoś nabałaganił...
29 września 2011, 08:40 / czwartek
Buval nie strzelał goli, jak na napastnika to licho, jak ktoś patrzy tylko na to to OK,
ale robił więcej korzyści dla drużyny,
niż jednocześnie występujący Dawidowski, Tadic, i ostatnio Wiśniewski razem wzięci,
może nie tyle żeby zarobił na swoją wysoka pensje,
ale Lechia odrzuciła piłkarza przez którego szło dużo gry,
pozyskała last minute Tadicia który do gry nie wnosi absolutnie nic póki co,
29 września 2011, 10:24 / czwartek
Buval był super napastnikiem, to wielka strata dla Lechii. Z nim było tak jak z dobrym wędkarzem. A dobry wędkarz to wcale nie taki, co dużo ryb potrafi nałapać. Ale taki, co umie elegancko nadziać na haczyk robaka, z fasonem zarzucić wędka. Generalnie cały jest fajowy, ma nowoczesny sprzęt (samą wędke za 5 koła), ładny strój, zielone kalosze, modny kapelusik i nawet nowiuteńką łódkę. A że mu ryba nie bierze, biedakowi... jakież to ma znaczenie przy ocenianiu jego umiejętności wędkarskich. Stąd też nasza percepcja Buvala jako napastnika w arcytrudnej polskiej lidze nie może być zbyt surowa i tak nieobiektywna. Wykażmy więcej pobłażliwości dla samego Buvala i doceńmy wreszcie mądrość Bobo Kaczmarka.
29 września 2011, 11:11 / czwartek
Buval był zajebisty! Nie to co taki Franek, co strzela bramki , ale nie potrafi na siebie ściągnąć obrońców i się nie zastawia. Nie ma jak teorie gostka, którego niewiele Lechia obchodzi i nie wkurwia się przez 90 minut patrząc na niemoc napastników. Może on i nie dostawał podań, ale może też nie umiał uciec obrońcom. Każdy napastnik jest pilnowany przez obrońców.
29 września 2011, 11:23 / czwartek
eee tam, zaraz mądrości bobo,

dużo gry szło przez Buvala, zawsze o tym pisałem,
albo ktoś to widział albo nie,

jak ktoś takich rzeczy nie widzi, nie dostrzega to się przecież nie będę o to z nim wykłócał : )

tak wiem że napadziory są po to by strzalać gole,
dla mnie jednak ta gra z/przez murzyna wyglądała inaczej jak nie-gra przez Tadicia&Dawida, czy kto to tam dzisiaj nie-gra
straciliśmy więcej niż zyskaliśmy
29 września 2011, 20:57 / czwartek
z tego co pamietam to Buval twierdził że napastnikiem nie jest, dokładnie jak obecny aktualnie w składzie Lechii Benson.
29 września 2011, 22:00 / czwartek
Buval nie strzelał bo taką taktykę miał Kafar. Więcej go było przy połowie niż na polu karnym. I nie zgodze sie przy tym co mawiali dziennikarze, że graliśmy ultra ofensywnie bo te 4-4-3 to było tak naprawdę 4-5-1. Inna sprawa, że Buval nie dostawał podań niestety. Bo żeby gole strzelać trzeba dostać piłkę od pomocnika. Nie oceniałbym Tadica jeszcze, narazie 4 mecze. Benson chyba nieporozumienie. W ogóle te transfery w tym roku to oprócz Machaja niestety lipa. Koniecznie obrona do wzmocnienia, bramkarz. Był Rasiak do wzięcia to wzięła go jaga. I zobaczycie co będzie napierdzielał. A My testowaliśmy olisadebe... Po co? To już mi śmierdziało, że chcemy takich grajków... Skauting do poprawy i dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia!!
29 września 2011, 22:39 / czwartek
Jebać trenera naszego dyrektora sportowego!!!! Chuj mu w oko za taką postawę .
kaszub bez jaj kaszub bez jaj kaszub kaszub kaszub bez jaj!!!!
88
1 października 2011, 00:26 / sobota
i znów nie oficjalnie, Kaszub poleciał, ultimatum miał do meczu z Bełchatowem
1 października 2011, 00:41 / sobota
Wg obliczen numerologicznych Kafar nie jest w sprzyjajacym okresie ktory sprzyja sukcesom. Jest szansa, ze w Styczniu zla passa sie zakonczy kiedy to Kafar wejdzie w nowy rok osobisty o wibracji ''jeden''. Problem jest tego typu, ze rozpoczynajacy sie cykl jest zaznaczony karmiczna wibracja ''13''. Okres ten bedzie trwal lat 9. Jest to czas w ktorym trzeba sie napracowac zeby osiagnac jakikolwiek sukces. Takze Kafar do dziela, juz od paru dni jestes w nowym roku numerologicznym o wibracji ''5'' wiec do dziela! ''5'' to olbrzymia energia i zmiany.
1 października 2011, 11:23 / sobota
nie będę pierdolił takich złamanych gówien jak luk powiem prosto Kafar wypierdalaj więcej już nie wytrzymamy !!!!!
1 października 2011, 11:29 / sobota
Niestety nikt Kafar nie zwolni. Możemy pomarzyć i tyle. Jak realnie będziemy w czarnej dupie (czytać widmo spadku) to wówczas dopiero się to wydarzy, ale wówczas będzie za późno. Z tym trenerem i zjego motywacją piłkarzy plus jeszcze sztab szkoleniowy, modlić się trzeba aby nie było derbów za rok w 1 lidze. A jakby tak było to Lechia operator zabnkrutuje, chyba że zrobią jakieś targowisko jak na stadionie dziesięciolecia, bo jakoś nie wydaje mi się aby na 1 ligę przyszło więcej niż 8 tysia.
A co do sztabu: jak są przygotowywani zawodnicy, skoro po 45 oni już nie mają sił!!!!
Jebane kółko wzajemnej adoracji.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.240