Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kto za Kafarskiego?

strona 9/15

1 października 2011, 11:31 / sobota
sprawa jest jasna;
jeżeli Kuchar i zarząd dalej tak kocha kafarski chaos to jesień zakończymy z tytułem czerwonej latarni;
teraz jest dwytygodniowa przerwa - w poniedziałek wypad z Kafarskim i jest czas na odbudowę drużyny ( w tym sparing z Wilnem).

do roboty grubasy i koszykarski inwestorze!
1 października 2011, 15:21 / sobota
Ruch pewnie stuknął Widzew. Kurwa, przecież już dawno działacze Lechii powinni ruszyć dupę do Chorzowa i starać się o Fornalika.
1 października 2011, 16:49 / sobota
Może Urban będzie do wzięcia :) To by było ciekawe przed najbliższym meczem :D
1 października 2011, 19:08 / sobota
Nieoficjalnie, Kafar ma zostać dyrektorem sportowym.
1 października 2011, 19:12 / sobota
kolega ci powiedział z bloku obok?
1 października 2011, 19:13 / sobota
Kafar nie jest już trenerem Lechii. Selekcjoner z Litwy obejmie posadę.
info telefoniczne
1 października 2011, 19:16 / sobota
Kuchar grającym trenerem. Info pewne . KMWTW, pozdro dla kumatych
1 października 2011, 19:22 / sobota
Miki - czy to prawda ? Pewne? czy tylko probujesz .........
1 października 2011, 19:26 / sobota
Witam, oby była to prawda. A ten nowy trener to dobrej półki ?
1 października 2011, 19:30 / sobota
@LGFT - Oficjalnie, Kafar jest dyrektorem sportowym.
1 października 2011, 19:37 / sobota
Nowy trener to nie tylko z dobrej półki ale z górnej półki. Aż się boje wymawiać Jego nazwisko.
1 października 2011, 19:42 / sobota
Tylko szkoda, ze zadnej zmiany nie bedzie ;/
1 października 2011, 19:54 / sobota
Taaaa kolega z bloku obok ma same ciekawe informacje
1 października 2011, 20:08 / sobota
LGFT74... Prosze, powiedz co Cie gryzie. Ja Cie nie rozumiem. Zapamietalem ciebie z tego, ze cos tam pisales o jakims transferze w ostatnim dniu okienka ale nazwiska nie chciales zdradzic. Teraz piszesz cos tam o czyms ''nie oficjalnym''... jak chcesz sie podzielic informacjami to pisz je w calosci a jak nie chcesz to nie pisz w ogole ! :)
2 października 2011, 01:57 / niedziela
znając życie nic się nie zmieni i chuj z tego będzie
kafar zostanie na stanowisku-farsy ciąg dalszy
2 października 2011, 12:30 / niedziela
na co klub czeka niech zwalnia Kafara z kafarem na ławce przegramy i Zagłebiem i z pyrami, i wtedy sie panowie z zarzadu obudza i go wyjebia.
2 października 2011, 12:54 / niedziela
brać Laudrupa albo Petrescu...
2 października 2011, 12:58 / niedziela
nie ma pieniędzy na otwarcie kas w większej liczbie a ty chcesz porządnego szkoleniowca?
2 października 2011, 13:21 / niedziela
calcio,
dawno się tak nie uśmiałem... Laudrup i Petrescu hahahah
2 października 2011, 15:24 / niedziela
Polonia przegrywa za Ślaskiem 2-0 wiec za jakies 2-3 godziny Zieliński wolny :)
2 października 2011, 16:16 / niedziela
Tusio,
nie ma się z czego smiać. Chcesz Wielkiej Lechii? To takich szkoleniowców zatrudniaj...
2 października 2011, 16:21 / niedziela
już 4:0 dla WKS!!!!!!!
2 października 2011, 17:22 / niedziela
Calcio masz rację, chcemy Wielkiej Lechii czas na duże nazwiska.Mnie najbardziej śmieszą zarządzający klubem,chcą mieć frekwencje i przyciągnąć ludzi na stadion tylko zapomnieli o "produkcie"jakim jest drużyna.Chyba każdy z nas wie że dobry produkt to magnes a co za tym idzie kasa.No chyba że Kuchar to beznadziejny biznesmen?A może to kolejny koleś który chce nasz klub oskubać?
2 października 2011, 17:28 / niedziela
Zarząd nie zwalnia min. aby nie płacić , Kafar nie poda się do dymisji ażeby odbierać co miesiąc kasę . I pat !
2 października 2011, 18:24 / niedziela
Pofatygowałem sie i obejrzałem w ostatnich dwóch kolejkach chyba wszystkie drużyny z naszych rejonów tabeli.
Niestety musze stwierdzić ze gramy obecnie najgorszą piłkę, co gorsza nie ma zadnych przesłanek ze to sie moze zmienić.
Drużyna jest fatalnie przygotowana fizycznie - masa kontuzji, reszta jest potwornie wolna, nawet Wania nie potrafi uciec rywalą, najszybszy jest Tadić (moze dlatego ze nie przygotowywał sie do sezonu z naszymi fachowcami, wiec nie zdązyli go zarżnąć).

Nie gramy juz żadnej piłki kombinacyjnej, niedokładnosc podań aż razi w oczy, a przy braku klasowego napastnika przy tej formie nie należy oczekiwac ze cos uda sie ustrzelić.
Nie ma co sie oszukiwać, nie strzeliliśmy gola w ostatnich 4 meczach, a i gole z Górnikiem to był karny i nieudolne wybicie piłki przez obrońców. Ostatni gol z akcji strzeliliśmy z Wisłą....

Zmiany sa konieczne i to nie tylko na stanowisku trenera. Cały sztab szkoleniowy jest do wymiany, uwazam ze to oni nie nadążają za rozwojem klubu a nie Słowik czy Żuk.
Tylko ze do tego jest konieczny nowy trener który dobierze sobie sztab szkoleniowy.
Ciekawe czy zarząd ma jaja aby w te dwa tygodnie dokonac zmiany.
To ostatnia z ostatnich szans aby powrócic na górę tabeli, jesli beda sie łudzić ze w tym skostniałym układzie uda sie coś jeszcze zdziałać, to czeka nas tylko walka o 14 pozycję. Na razie mamy najmniej argumentów w tym pojedynku, a brak 4 z rzedu porażki zawdzieczamy tylko Pawłowi Buzale i naszemu bramkarzowi.

TYLKO LECHIA!
2 października 2011, 19:57 / niedziela
wybiórcza
Prezes Lechii Gdańsk stawia ultimatum trenerowi Tomaszowi Kafarskiemu..
- Po meczu z Bełchatowem zadałem trenerowi Kafarskiemu kilka pytań i czekam na jasną deklarację. Dopiero potem zastanowimy się, co dalej - mówi prezes Lechii Maciej Turnowiecki.
Biało-zieloni słabo prezentują się od początku sezonu, ale w ostatnich czterech meczach gangrena tocząca zespół rozwinęła się tak bardzo, że organizm powoli obumiera. Żywych tkanek jest już bardzo niewiele, a lekarz prowadzący wygląda na coraz bardziej bezradnego. Tomasz Kafarski obiecywał, że w meczu z Bełchatowem zobaczymy odmienioną Lechię, tymczasem jego zawodnicy znów zaprezentowali się koszmarnie. Brakowało nie tylko piłkarskiej jakości, ale - po raz kolejny - zwykłej, elementarnej walki. Kiedy nie starcza umiejętności, braki wypadałoby nadrobić ambicją, wygląda na to, że piłkarzom Lechii albo się nie chce, albo nie mają siły. Nie wiadomo, co gorsze.
Po spotkaniu z GKS trener Kafarski wyglądał na całkowicie wyzutego z energii. Poza stwierdzeniem, że jego zespół nie zagrał na miarę oczekiwań jego i kibiców (nawiasem mówiąc ich liczba - ponad 17 tysięcy - i wspaniały doping były jedynymi pozytywami meczu), wycedził tylko do dziennikarzy: - Proszę nie pytajcie mnie o to, o co każdy z was chciałby zapytać. Pozwólcie przeżyć weekend i na spokojnie przeanalizować to, co się wydarzyło w ostatnim czasie.
Oczywiście chodziło mu o niezadawanie pytań odnośnie jego ewentualnej dymisji. Dziennikarze prośbę trenera Lechii uszanowali, ale milczeć nie zamierza prezes Turnowiecki.
- Zależy mi na jasnej, terminowej deklaracji Tomasza Kafarskiego: od kiedy Lechia będzie zespołem, jaki chcemy oglądać, ile jeszcze potrzeba czasu na wyprowadzenie drużyny z kryzysu, czy przełom nastąpi w kolejnym meczu z Zagłębiem w Lubinie [16 października] i co zrobi, jeśli to spotkanie będzie w wykonaniu zespołu równie mizerne jak kilka ostatnich. W mojej ocenie postawienie sprawy w ten sposób jest niezbędne - podkreśla prezes Lechii. I dodaje: - Kryzys, który trawi nas od początku sezonu, pogłębia się. Osoby mające wpływ na decyzje w klubie mają różne odczucia i postawy, czasem nawet skrajnie odmienne w odniesieniu do pracy i przyszłości sztabu trenerskiego I zespołu, ale obecny kurs nie satysfakcjonuje nikogo. W dobie gry na PGE Arenie, naszych deklaracji wobec kibiców oraz sponsorów i partnerów, taka sytuacja dalej po prostu nie może mieć miejsca. Odpowiedzi na postawione wyżej pytania oczekuję jak najszybciej, najlepiej już w poniedziałek - zaznacza Turnowiecki.
Te słowa oznaczają dwie rzeczy, obie bardzo istotne. Pierwsza: w tej chwili jeszcze nie dojdzie do zmiany trenera. Druga: Kafarski otrzymał zakamuflowane ultimatum - albo Lechia w najbliższym czasie zacznie grać lepiej, albo straci on pracę jeszcze w rundzie jesiennej.
~~
ultimatum rodem z kabaratu :/
nie wiem jaka jeszcze musi nastąpić kompromitacja aby pozbyć się tego chaosu.;.
żałosne i tyle, czyli wynika z tego że dalej będziemy tkwić w bagnie marazmu i śmiało podążać po trofeum jesieni - czerwoną latarnię, niech grubas wstawi sobie póżniej ją do gablotki..
2 października 2011, 20:08 / niedziela
Trzeba druzyne doinwestowac polowe skladu wymienic wypierdolenie dyscyplinarne Kafara nic nie da.Cos musi sie zmienic z ogorkami juz gralismy teraz beda Legie Lechy Slaski itd az strach sie bac
2 października 2011, 20:19 / niedziela
5 bramek strzelonych wstyd. Dosyc hańbienia świętego klubu. Kafarski wypierdalaj zadufany w sobie tępy chuju.
2 października 2011, 20:19 / niedziela
Słowa prezesa potwierdzają moje zdanie ,Kafar za darmo nie ustąpi , nawet jakby miał zatopić Lechię , zarząd nie chce dać grosza i szuka podstaw . Umowa kończy się w czerwcu i trener będzie brał kasę nawet jeśli spuści Lechię do I ligi . Pracy jednak tak szybko w poważnym klubie nie znajdzie - i to jest jedyna nadzieja że się poda do dymisji !
2 października 2011, 20:41 / niedziela
Nie rozumiem na co jeszcze Turnos chce czekać??? Co Kafar powie? Proste! "Brakuje nam tylko dotarcia kilku elementów i bedzie OK."
Tylko ze nie zmieniając nic przez te dwa tygodnie prawdopodobnie uratujemy posadę....Urbanowi.
Absolutnie nie wierze juz ze Kafar wykrzesa z tej drużyny co dobrego. Owszem tkwiąc w tym marazmie moze wygra jakis mecz , moze cos zremisuje, ale nie powalczymy o nic wiecej jak 14 miejsce, a i skutek tej walki nie jest pewny.
Teraz zarząd pisze scenariusz i niestety mogą stworzyć dramat pt "Przygnieceni wielkim bursztynem", bedzie to opowiesc z morałem, jak sknerstwem i zachowawczoscią można skopać życiową szanse.
My w tej tragedii bedziemy conajwyzej Chorus-em.

TYLKO LECHIA!
2 października 2011, 20:48 / niedziela
Taki tok myślenia prowadzi prosto do 1ligi,Poczekamy do czerwca jak kafarowi skończy się kontrakt?Nie wierzę że nasz zarząd to tacy ignoranci.
2 października 2011, 20:51 / niedziela
Cytat z Turnowieckiego:

"Osoby mające wpływ na decyzje w klubie mają różne odczucia i postawy, czasem nawet skrajnie odmienne w odniesieniu do pracy i przyszłości sztabu trenerskiego I zespołu, ale obecny kurs nie satysfakcjonuje nikogo."

Powtórzę: W zarządzie wśród ludzi dowodzących klubem panują skrajnie odmienne postawy.

Tak samo jak skrajnie odmiennie jesteście przygotowani do prowadzenia drużyny po sukcesy. Drużyny a wraz z nią splendoru dla sponsorów, kibiców, całego regionu.
Zarząd pilnuje interesów Kuchara, za moment stworzy spółki Lechia-Kiełbaska, Lechia-Cola, Lechia-voucher, Lechia-popcorn jako spółki córki głównego podmiotu Lechia-Frekwencja.
Ktoś w tym klubie zaczyna coś nieudolnie tworzy na miarę hamburgera z marnymi składnikami, którego za wszelką cenę trzeba każdemu wcisnąć bez względu na to czy to lubi, czy nie. Czy zje i się otruje, czy schaftuje. Komuś w tym klubie zdrowo odebrało rozum, a w świetle tego, że to nie jest prywatny niczyj klub powiem, że zdrowo odjebało.
Zarząd boi się wyjebać trenera, bo się go bardziej boi od wściekłych kibiców, a trener może gadać co chce bo w końcu odpuścił piłkarzykom, którzy może już i jemu stawiają ultimatum i grożą kalectwem(?), mają go w dupie po prostu.
Ten łańcuszek adorowanych rozciąga się jak długi tasiemiec i kto pierwszy weźmie nóż i go przetnie?
Komu będziemy zawdzięczać będziemy, że znowu zaczniemy oglądać wygrane z Poznaniem, czy Warszawą? Kto nam pomoże?
A może tylko Jaga ma takich kibiców, którym zależy naprawdę na swoim klubie i którzy wiedzą kiedy w kilkadziesiąt typa podejść na rozmowę, że takich obciach, obelga dla kibica jak porażka z 3-4 ligą ani żadną inną nie miała miejsca.
Jesteśmy w takim momencie, że aż strach!
Kibice Lechii zamiast zrobić porządek na wzór ww. pomóc w podjęciu decyzji gówno robią. Bo jeśli naiwnie myślą, że ktoś w tym klubie myśli o nich są w błędzie. Naiwnie wymachują szalikami i śpiewając 90 minut sądząc, że na kimś robi to wrażenie(tak, na nich samych i na dziennikarzach sportowych). To fajnie, róbcie to dalej dla was samych i dla mediów. Lechia was nie chce. Zarząd jest zerem; nie rozlicza, nie podejmuje żadnych decyzji zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, zero transferów tylko same kaleki, kozły ofiarne - jednym słowem NIC.
Inwestor - przyszedł na trening, żeby było ok wyrzucił do rezerw tych co w piłkę nie grali. Pewnie zna to z autopsji. Taki żer dla skner(znaczy dla kibiców), żeby ryje pozamykali i dla mediów, żeby już głowy niuniusia nie żądali. Taki sam jest w interesach, bo Lechia to dla niego interes nie inwestycja. Nie widzę nowej siedziby zbudowanej przez niego, nie widzę też piłkarzy, którzy mają być wzmocnieniem drużyny. Zresztą nie ma już drużyny.

Pytam więc, kto nam pomoże i przetnie tego wrzoda?
2 października 2011, 21:00 / niedziela
Czyli Tarasiewicz?
2 października 2011, 21:03 / niedziela
Oby nie !
2 października 2011, 21:07 / niedziela
Tylko nie Tarasiewicz! tfu tfu tfu niech on sie trzyma od Lechii z daleka.
2 października 2011, 21:14 / niedziela
Ja pierdziele.... trzeba zmiany ! Ja juz szczerze nerwowo nie wytrzymuje i caly czas sie ludze ze jakas zmiana bedzie a z drugiej strony wiem ze... nie bedzie ! Zmiana jest potrzebna tu i teraz poki nie jest za pozno bo wiecie jak mozemy sie obudzic jeszcze po kilku kolejkach?
2 października 2011, 21:21 / niedziela
smutny -> bardzo dobre ! !
opisanie relacji panujących w klubie,
o krok od anarchii, jakieś chore układy, degrengolada za chwilę totalna,

trener który nie jest autorytetem żadnym dla piłkarzy,
ale który ma poparcie kuchara o jakim chłopcy w krótkich spodenkach (czyt działacze) nie marzą nawet,

to czy chłam jakim nas raczą jest szyty dobrą czy złą wolą to rzecz trzecio-czwarto-rzędna
skoro nie umieją poukładać spraw w klubie tak by wszystko miało ręce i nogi,
a najwyraźniej nie potrafią to . . . niech dadzą sobie spokój,

tyle że . . nie dadzą, nigdzie indziej za taki brak kompetencji nie zagrzaliby miejsca,
tu zagrzewają, obrastają w piórka i . . . być może nawet sie śmieją z naszych gorzkich żali
2 października 2011, 21:33 / niedziela
Łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu.
to śpiewałem ja trener kafarski.
2 października 2011, 22:09 / niedziela
pozniak i deleu nie na darmo usunieci do rezerw,maja tam sie uczyc trenerki...deleu bedzie trenejro nowy i zapoda brazyliane rodem z copacabana...info od pani pracujacej na srebnikach...
2 października 2011, 22:42 / niedziela
Ponoć Tarasiewicz był dziś gościem w C+? i zapytali Go czy będzie trenerem, to odmówił komentarza? jeśli Naszym ratownikiem ma być ktoś, kto uratował Ślask przed spadkiem tylko tym, że zniknął z klubu.. to sie trzeba szykować na derby.. o ile arka nei spadnie dalej
2 października 2011, 23:19 / niedziela
Gorzej niż z kafarem to już nie będzie, bo gorzej po prostu się nie da...
3 października 2011, 08:46 / poniedziałek
odnośnik

To dopiero teraz dostał ultimatum??Kolejne 2 mecze w pizde,z amica bedzie wstyd jak wyłapiemy 0-4!!!
3 października 2011, 09:03 / poniedziałek
Moze Maaskanta z Wisly podpierniczyc ? :P Konczy mu sie kontrakt, jest gosciem wizerunkowym... ciagle go widac w tv i ma charakter z tego co slychac...
3 października 2011, 09:28 / poniedziałek
Też obejrzałem niedzielną ligę+.
100%, że gdzieś "kupili" Tarasiewicza.
Smokowski na pewno już wczoraj to wiedział.
3 października 2011, 09:49 / poniedziałek
Lada moment powinien być wolny Zieliński z Dyskobolii. Wśród polskich trenerów zapewne jeden z lepszych, tyle że ma "wrocławską" sprawę na koncie...
3 października 2011, 09:54 / poniedziałek
smutny - dobre
ale mnie jeszcze dreczy jedno pytanie : czy ktos z Was zna jakie na obecna chwile jest stanowisko Lwow Polnocy w sprawie oczywiscie naszych tu marzen o zmianie trenera ? Jakos nigdzie nie moge znalezc ?Czemu oficjalne Stowarzyszenie Kibicow Lechii Gdansk nie wypowiada sie w tej kwestii ? Chyba ze ja nie umiem znalezc i wtedy bardzo przepraszam za moje pytania
3 października 2011, 09:57 / poniedziałek
Też mnie to nurtuje od dłuższego czasu czemu Lwy w żaden sposób nie odniosły się do bieżącej sytuacji w klubie. Czyżby stowarzyszenie było dogadane z zarządem, że nie będzie im robiło "pod górkę"
3 października 2011, 19:11 / poniedziałek
W związku z powyższym zapytaniem powiem wam, zachowajcie jeszcze ciut cierpliwości. Odsiecz przyjdzie z niespodziewanego kierunku i mam nadzieje, ze da wyraźny sygnał wszystkim kibicom, komu ciąży jakikolwiek układ a komu nie. I tak naprawdę dawno powinno się wyreczac nieudolnych albo tych co nic nie mogą w czymkolwiek zdziałać bo już nikt ich nie słucha. Co obecnie zupełnie nie jest ich wina. Nic wiecej nie powiem.
3 października 2011, 22:05 / poniedziałek
Abraham Grant był/jest w Polsce. A go gw pisało o ew. następcy Kafarskiego. Może coś z tego bd.
3 października 2011, 22:14 / poniedziałek
Buhahahaha Krycha, prosze Cie ;) Ty naprawde wierzysz w takie cos?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010