Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

tUSKOBUS W TWOIM MIEŚCIE - MOBILIZACJA!

strona 1/3

20 września 2011, 21:18 / wtorek
odnośnik

Trwa ogólnopolska akcja witania matoła objeżdżającego Polskę. Mam nadzieję, że jak będzie wiadomo kiedy pojawi się w 3 city zgotujemy mu GODNE powitanie.
jak będą jakieś informacje na temat wizyty słońca peru w naszej okolicy wrzucajcie wszelkie informacje na ten temat.

Na POhybel hołocie i rudemu!
20 września 2011, 21:41 / wtorek
Jebać pis...
20 września 2011, 21:45 / wtorek
jebać Po Pis Psl Sld Pjn
20 września 2011, 21:53 / wtorek
vrsone mam coś dla Ciebie odnośnik
20 września 2011, 22:03 / wtorek
głosujcie na tego ciote Kaczora...bedzie napewno lepiej
20 września 2011, 22:09 / wtorek
Głosuj na tą ciote co teraz jest
Na pewno się polepszy !
idioto jebany
20 września 2011, 22:10 / wtorek
Wypierdalaj John Smith z tym wątkiem w pizdu! Po 1 i tak zagłosuję na PO, a po 2 to nie miejsce na takie rzeczy. Tu piszemy o Lechii!
20 września 2011, 22:12 / wtorek
Haha! Nie wierzę w to co czytam. Po tym wszystkim co ten rudy skurwiel nam (kibicom) zrobił ludzie - kibice(?!) Lechii - dalej chcą głosować na jego partię?!

Czy nie o to właśnie walczymy? Żeby go wypierdolić?
20 września 2011, 22:13 / wtorek
M.M kolejny mądry.
Jesteś pizdą a nie kibicem , jeżeli głosujesz.
Poczytaj na kibice.net ile ekip już mu zgotowało przywitanie.
Z pewnością to będzie kontynuowane w innych miastach
20 września 2011, 22:15 / wtorek
I to Ty wypierdalaj , a nie John Smith z tym wątkiem !
20 września 2011, 22:17 / wtorek
Ojapierolę.

Wielcy kibice Lechii. Wystarczy im nazwisko jednego z drugim byle jakiego polityka i już się bluzgają, jak dzieci.

Tu jest Lechia, a nie piaskownica.
20 września 2011, 22:18 / wtorek
duch, skończ kurwa w końcu się wszędzie wpierdalać
20 września 2011, 22:19 / wtorek
Zaden normalny kibic Lechii nie zagłosuje na PO i tyle w temacie.
20 września 2011, 22:25 / wtorek
dobra akcja - na pohybel;-)
odechce się matołowi wycieczek po kraju .;.
20 września 2011, 22:28 / wtorek
Pinochet to, że jesteś pisowcem, to wiem, a co do tego obrazka - żenada, chyba o to chodzi w Unii na dzien dzisiejszy, żeby ssać z nich jak najwięcej.
20 września 2011, 22:33 / wtorek
Co jeszcze - wielu normalnych kibiców Lechii zagłosuje na PO i tyle w temacie. Polityka i rządzenie Polską to dla mnie coś więcej niż zamknięcie paru stadionów, czego nie popieram, ale to pisowskiej Lechii było tylko w to graj, co oczywiste. Za pisu zresztą też zamykali stadiony.
20 września 2011, 22:37 / wtorek
vrsone=krisblu nowe wcielenie ?
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE
20 września 2011, 22:37 / wtorek
1945

A co to kurwa, trzeba mieć identyfikator, żeby się poruszać po forum? O co Ci chodzi?
20 września 2011, 22:40 / wtorek
Nie jestem pisowcem. Nigdy na nich nie głosowałem. To daj jakiś przykład jakiś PiSowski wojewoda zamknął stadion, i to taki na którym nic się nie wydarzyło : )
Aha na ile Tusk zadłużył Polskę a na ile Kaczorki ? : )
odnośnik
20 września 2011, 22:49 / wtorek
Za pisu zamknęli nam stadion po meczu z Ruchem w 2 lidze. Dziękuję.
20 września 2011, 22:51 / wtorek
A kto zamknął? Czy to co się nie mieści w teorii trzeba odrzucić...
21 września 2011, 00:15 / środa
a ja nie zaglosuje ani na PiS ani na PO bo obydwie partie sa do dupy. Tak jest ok ?
21 września 2011, 01:15 / środa
dzis kibic Korony zostal skazany na 8 miesiecy ograniczenia wolnosci za nazwanie cudzoziemcow 'kolorowymi osobnikami' a premiera 'cwokiem'; wprowadza sie kare 3 tyiecy za przeklinanie, koles ktory drze biblie jest autorytetem od wszystkiego a jeszcze na sam koniec wprowadza sie po cichu ustawe ograniczajaca dostep do informacji o dzialaniach wladzy; to takie na szybbko wybrane kwiatki z ostatniej chwili;
nie chce nikogo osobiscie obrazac ale srednio intelgentny szympans nie zaglosowal by na kogos kto czyni go niewolnikiem do tego zadluzonym na nastepnych pare pokolen; trzeba albo miec osobowosc niewolnika albo byc skonczonym kretynem tylko nie wyzywajcie mnie od PiSowcow bo mnie to kompletnie nie dotyka; a na deser nasz plemiel cwiczy swoje oredzie :
odnośnik
guten nacht rodacy
21 września 2011, 02:02 / środa
Z socjalistami nie da się rozmawiać... zapytajmy czym programowo się różni po od pis-u?? No właśnie chodzi o to, że sld miało wprowadzać większy socjal a tymczasem obniżyło akcyzę, po miało być liberalne a podwyższyło podatki natomiast pis stojący na straży suwerenności podpisał traktat lizboński (wiem prezydent jest "apolityczny" ale pamiętajmy skąd przyszedł na ten urząd), oni niczym się nie różnią to ta sama banda, której najważniejszym celem jest dorwać się do koryta!!

Jedyną opcją w tych wyborach jest zwrócenie się ku prawicowym ideałom jakie choćby prezentuje JKM wraz z NOWĄ PRAWICĄ!! Tu nie chodzi o to, aby zmienić świnie przy korycie, ale o to, aby zlikwidować koryto!!!!!!

LECHIA GDAŃSK POLSKI BASTION PRAWICY!!
21 września 2011, 02:06 / środa
Jebią mnie te wybory, bo są od startu sfałszowane, a kłótnie PO czy Pis śmieszą, prawie tak jak kolega wyżej, który pisze ,że wielu normalnych kibiców zagłosuje na PO...Chłopaku, żaden kibic na PO nie zagłosuje to Ci gwarantuje, głosować będą conajwyżej (mam nadzieję nieliczni) sympatycy Lechii bywający na meczach, to już lepiej zostać w domu( sam tak z resztą zrobię)
odnośnik

Czytając wypowiedzi gloryfikujące PO z ust ludzi uważających się za kibiców...to już ponad moje możliwości pojmowania świata...
21 września 2011, 02:37 / środa
@edwinsopot - może jednak lepiej wsiąść w pociag i postarać się coś zmienić? Wsiąść w pociąg, pojechać i zagłoswać na prawicową partię (zgodnie ze swoim sumieniem)? Bydgoszcz nie jest daleko...
21 września 2011, 08:12 / środa
Edwin,lepiej iść na wybory i oddać głos nieważny.
Same pozostanie w domu raczej nie jest dobrym rozwiazaniem bo niska frekwencja pokazuje tylko tyle,że ludzie mają wyjebane na to kto rządzi ich krajem,a oddanie tysięcy kartek bez krzyżyka przy którymś z nzwisk może dać im wkońcu do myślenia że narod chce zmiany ale Ci którzy są na listach jej nie gwarantują.Ja właśnie tak zrobię i myślę,że wielu uczyni tak samo.
W jedności siła,tylko wspólnie możemy wygrać.
21 września 2011, 10:50 / środa
jak oddasz pusta kartke to badz pewny ze krzyzyk sie na niej pojawi...zalezy kto pierwszy dostanie do reki ta kartke. napierdolic w huj krzyzykow albo koleczka a najlepiej napisac co o nich myslisz. jebac polityke. pozdro
21 września 2011, 13:40 / środa
kartofle szykują ustawkę z kondonkiem odnośnik
21 września 2011, 23:29 / środa
Brawo Poznań!

odnośnik
22 września 2011, 01:22 / czwartek
to że POjeby zwalczają kibiców to pół biedy - tak im m.in. GWno każe (zwalczać polskość gdzie tylko się da) więc nie mają wyboru, ale oni poza PIarem i zadłużaniem na potęgę nic innego nie potrafią, nie ma co zrównywać PIS z PO bo PO idzie - ku nieskrywanej radości skurwiałych ubekistańskich kół "postępowych" - w kierunku eurokołchozowego lewactwa, za parę lat to będzie twór zapaterystyczny...
22 września 2011, 22:41 / czwartek
Żaden kibic nie zagłosuje na PO. Na PO zagłosują osobniki udające kibiców / podszywające się pod kibiców/ bywające na meczach, a które z kibicowaniem mają tyle wspólnego co fizyka z wychowaniem fizycznym.

To, że pajac jeden z drugim czasem założy szalik klubu i także czasem pójdzie na mecz, a potem swoje złote myśli przeleje na internetowe forum, nie oznacza, że jest kibicem. Jest co najwyżej produktem kibicopodobnym (skojarzenie u starszych z "produktem czekoladopodobnym" - jak najbardziej prawidłowe).

Kibic ma honor i zasady.
Matoł, udający że kiedyś był kibicem, mało tego, że był kibicem Lechii, gdy trzeba było (tzn. gdy przyszli do niego chłopaki odbudowujący Lechię) wypiął się na Lechię.
Matoł pozamykał stadiony. Amice i Legii za to, że była minirozróba w Bydgoszczy. Widzewowi za to, że komuś bluzgnęli. Śląskowi za to, że odpalili racę na stacji w Legnicy jadąc na wyjazd do Lubina. Zagłębiu za to, że Śląsk opalił race na ich stadionie.
Matoł spowodował, że chłopak z Korony dostał wyrok za to, że skrobnął coś o matole. Ten sam matoł spowowdował, że na każdym meczu Korony zakazy i grzywny dostaje po kilka osób za to, że soją na schodach, lub nie słuchają głupawych poleceń głupawych ochroniarzy. Matoły spowodowały, że 5 chłopaków ze Śląska ma po 2 tysiące złotych kary i 2 lata zakazu stadionowego a to, że na imprezie pod tytułem "festyn a podczas niego mecz Piast Żmigród - Śląsk Wrocław" odpalili race,
I jakiś idiota POdszywający się POd kibiców będzie twierdził, ze kibice będą głosować na PO.
22 września 2011, 22:57 / czwartek
może czas się "ucywlilizować" przestać odpalać race ?

Głosowałem na PO teraz mam lepszą alternatywę ale w wielu sprawach mają u mnie poparcie. Jestem na każdym meczu którym mogę być. Zachęcem dużo osób by przychodzili na mecze Lechii.
A mój ulubiony dowcip ostatnio:

-Co robił by Prezydent Kaczyński gdyby żył ?
.
.
.
.
.
-Drapał by wieko od trumny.

I mimo tego wszystkigo dalej uważam się za kibica Lechii kto mi zabroni.
22 września 2011, 23:09 / czwartek
sorki jeszcze jedno choć powinno iść do uśmiechnij się:

Przychodzi Jarosław Kaczyński do przedszkola. Pyta Jasia: - czy wiesz chłopcze kto zjadł Czerwonego Kapturka? A Jaś na to: - Słyszałem, że wilk, ale znając pana to pewnie DONALD TUSK.
22 września 2011, 23:09 / czwartek
jestes typowym debilem Picnik i nic na to pewnie juz nie da sie poradzic, robienie sobie takich zartow z najlepszego prezydenta w powojennej historii swiadczy takze ze chocby nasrac Ci w twarz to i tak nie dotrze to małzowiny bo ciezko podejrzewac Cie o posiadanie mózgu
22 września 2011, 23:58 / czwartek
Zazdroszczę R.Z. i rze cierpliwości do rzeczowego przytaczania przykładów, dla których żaden normalny człowiek (nawet niekoniecznie kibic, przecież na wolności słowa i każdej innej, powinno zależeć każdemu) nie powinien głosować na Donalda i jego świtę, a tuskobusa powinien witać w swoim mieście tak, jak sobie Donald na to zasłużył przez te 4 lata.

Picnick cieciem jesteś, cieciem zapewne byłeś i cieciem pozostaniesz (bez urazy dla dozorców) dlatego szkoda czasu na polemikę, poza tym w odpowiedzi na argumenty wyżej wymienionych osób stać Cię było jedynie na napisanie, jakże przeza*ebistego, "dowcipu", dlatego poproszę tylko o odpowiedź na pytanie - co złego spotkało Cię w związku z odpalaniem rac na stadionach, że uważasz to za niezwykle zacofane i karygodne zachowanie? Oraz co jeszcze należy wg Ciebie ucywilizować? Czy staranie się o to, żeby "wyprać" kibiców z emocji (mandaty/zakazy za przeklinanie) też jesteś w stanie zaakceptować? Właściwie, pytanie powinno chyba brzmieć po prostu - co znaczy dla Ciebie słowo "kibic"? Jeszcze jedno - jeżeli osoby, które namawiasz do chodzenia na Lechię prezentują mentalność podobną do Twojej to proszę - przestań namawiać kolejnych. Klub naprawdę nie popadnie w finansową ruinę bez tych kilku sprzedanych biletów.
Aż strach pytać jaką alternatywę dla PO znalazłeś. Palikota ostatnio często pokazują w telewizji. Trafiłem? Szczerze.
23 września 2011, 07:52 / piątek
Dostosuję się do POziomu żartu Picnicka:

Przyłazi prostytutka na (nomen omen) rządowy piknik:
- Cześć jestem rozklapicha, dziś strajkuję, nie POruchacie, a POpłacić trzeba.
Na co wkurwiony Tusk:
- Kto wygaduje takie głupoty?
Na co rezolutna kurwa rozklapicha:
- Ty, codziennie w dzienniku.

A tak na poważnie:
klient, który sam siebie nazwał "Picknick" nie może być kibicem. Sam się uważa za piknika. To taki przekaz podprogowy. Żaden magister nie napisze w żadnej sytuacji o sobie "student". Żaden dyrektor nie nazwie się "księgowym". Tak samo, choć z nieco innych pobudek, żaden Lechista nie nazwie się "Arkowcem" (to ostatnie można sprawdzić choćby buszując po tym forum). Ani odwrotnie.
Każdy, kto czuje się kibolem, nie pozwoliłby sobie na samodegradację w hierarchii.
Oczywiście istnieje jeszcze element samoszydery, ale taką potrafią wytworzyć u siebie tylko osoby niezrównoważone, albo ci, którzy wleźli na hierarchiczny szczyt drabinki na temat której ironizują. W tym ostatnim przypadku - tylko jako niekwestionowani liderzy środowisk. Walczący o swoje miejsce w hierarchii na taki dowcip już sobie nie pozwalą.
Zatem samo określenie się jako "Picknick" doskonale oddaje poziom zaangażowania w świat kibicowski.
23 września 2011, 08:00 / piątek
No i jeszcze jedno, bo umknęło.
Nikt Picknickowi nie zabroni uważać się za kibica Lechii.
Tak samo, jak nikt nikomu w wariatkowie nie zabroni uważania się za Napoleona Bonaparte. W swoich oczach - jest nim naprawdę.
23 września 2011, 10:56 / piątek
Przedwczoraj przywitanie we Wrześni, wczoraj w Pile odnośnik
23 września 2011, 13:14 / piątek
Brzydzę sie polityką w każdej postaci- ale najbardziej brzydze sie wpierdalaniem polityki w klub. To nie miejsce na agitację. wypierdalać ztym prawicowym gównem i z jeszcze bardziej śmierdzącym gównem PO.

Coś dla was mam podbne zdanie, a nie chce mi sie pisać:

"Pierwszy nasz apel brzmi następująco – nie bądźcie niewolnikami sondaży, bo nigdy nic się w tym kraju nie zmieni. Nie pozwólcie, by to dziennikarz decydował, na kogo jest sens oddać głos, a na kogo nie. Jeśli czujecie, że warto wspierać jakiegoś medialnego outsidera – wspierajcie go. Nie ulegajcie szantażowi pod tytułem: „chyba nie chcesz rządów PiS” lub „chyba nie chcesz rządów PO”. Gdyby za 20 lat okazało się, że jakiś czas temu Donald Tusk i Jarosław Kaczyński porozumieli się w sprawie podzielenia Polski na pół i gdyby wyszło na to, że celowo utrzymywali się w takim klinczu, to byłby to prawdziwy polityczny majstersztyk. Czy jedni są aktualnie opcją rządzącą, a drudzy opozycją – to nie robi im żadnej różnicy, bo przy korycie są tak czy siak. Różnicę robi to tylko ogłupionym, rozhisteryzowanym telewidzom, którzy sądzą, że to ważne.

Nie patrzcie więc na sondaże. Sondaże uśmierciły demokrację w Polsce. Sondaże zabiły wolny wybór.

I teraz drugi nasz apel – zapomnijcie o polityce. Zajmijcie się poważnymi sprawami – zróbcie pranie, ugotujcie rosół, ulepcie pierogi, umyjcie rower. To wszystko ma dla waszego życia naprawdę większą wartość niż to, kto dostanie się do sejmu. Sympatyczny wieczór z dziewczyną w kinie czy dobry wypad z kumplami na miasto to naprawdę sprawa, która ma sto razy większe znaczenie dla waszego życia niż to, kto będzie premierem i kto będzie udawał, że coś robi. Jak benzyna miała pójść w górę to poszła dlatego, że rząd tak chciał? Nie, poszła, bo poszła, tyle. Jak brałeś kredyt we frankach – na 150 tysięcy franków – i to było w swoim czasie 300 tysięcy złotych, a dziś masz do spłacenia 450 tysięcy złotych, to co – rząd tak chciał? Nie, kurs franka zmienił się niezależnie od jakichkolwiek polskich władz. Wszystko, co na co dzień cię dotyka, dzieje się bez udziału polityków.
"

Tak wiec idzcie na Lechię kibicujcie- a nie pierdolcie głupoty i sie obrażajcie na wzajem.
23 września 2011, 14:00 / piątek
Luki, choćbyś się, za przeproszeniem, zesrał i przytoczył nie wiadomo ile, jałowych, cytatów ludzi bez poglądów, w dodatku podpisując się pod nimi obiema rękoma, to kibiców Lechii od polityki nie oddzielisz. Choć ostatnie zdanie w tym, co zacytowałeś pozwala się zastanawiać nad tym, czy aby na pewno to słowa człowieka "bez poglądów", a nie kogoś, kto próbuje wybielić odpowiedzialnych. Podwyżki podatków, akcyza na paliwo, 2 biliony(!) złotych "brakujące" ZUSowi, dług publiczny i wiele innych, "prywatyzacje" (żeby nie napisać "rozkradanie" wielkich, polskich, jak dotąd przedsiębiorstw (vide: ostatnio na czasie Lotos), to też dzieje się bez udziału polityków? Napiszesz mi pewnie "uroki kapitalizmu", tylko dlaczego my, jako Polska, w tym kapitalizmie się kompletnie nie liczymy? Przez polityków właśnie, bo to oni, chciał nie chciał, reprezentują nas - Polaków, na świecie, oni podpisują umowy międzynarodowe. To politycy w latach 90-tych stawiali grube kreski i pozwalali kraść dalej, tym, którzy kradli do tamtej pory, kradną teraz i jeszcze długo będą kraść!

Odnośnie przykładów, które rzekomo, tylko i wyłącznie się liczą - jeżeli podczas wyjścia z kumplami do pubu, na piwo, okaże się, że musisz zapłacić za nie 30 złotych, po drodze dostaniesz 2000 zł. grzywny za to, że bluznąłeś, bo piwo przecież drogie, to wtedy też nie będzie to wina polityków? Kto stanowi prawo, przez które dostaniesz te 2 tysie grzywny? Kto ustala podatki, przez które to piwo będzie kosztowało 30 złotych?

Co do koryta - dopóki ono będzie, dopóty będzie wokół niego chlew, sęk w tym, żeby był on jak najmniej uciążliwy (bo w to, że będzie "życzliwy" już nie wierzę) dla Polaków.
23 września 2011, 14:15 / piątek
taaaa... ten niewolnik ma już pana ..@lukiLG
gówno prawicowe powiadasz?.....LECHIA BASTION PRAWICY....
...normalnie "europejczyk" w każdym calu.....
... wracaj lepiej do czyszczenia roweru i gotowania rosołu lemingu ....
.....to nie forum koła gospodyń.....twój pan za Ciebie zagłosuje,a włąściwie powie jak masz zagłosować.....dowiesz się niebawem z tvn.....
23 września 2011, 16:00 / piątek
luki LG brzydzisz się powiadasz
a ja się brzydzę takimi jak Ty : )
pełna micha i jest super dla takich
a teraz idź do tematu transfery wklei kogoś z YT : )

w związku z tematem filmik odnośnik
23 września 2011, 17:15 / piątek
w związku z samopodpaleniem 49-letniego mężczyzny pod kancelarią premiera w TVNach podali że tuskichujobus zboczył z trasy i wraca do Warszawy, zapewne PIARowcy rudego gorączkowo głowią się jak by to przerobić w sukces
23 września 2011, 20:57 / piątek
luki, skoro tak prawisz o tylu wazniejszych czynnosciach to co ty własciwie robisz przed monitorem?? Zamiast wykonywać te "wazniejsze" czynnosci pocisz elaborat. Skad u ciebie tyle czasu??

benzyna może być razy tansza
23 września 2011, 23:01 / piątek
luki ->

" Jak brałeś kredyt we frankach – na 150 tysięcy franków – i to było w swoim czasie 300 tysięcy złotych, a dziś masz do spłacenia 450 tysięcy złotych, to co – rząd tak chciał? Nie, kurs franka zmienił się niezależnie od jakichkolwiek polskich władz."

Jeżeli wierzysz, że rząd polski nie ma wpływu na kurs złotego, czy też franka do złotego to jesteś debil do kwadratu...

ponad połowa ceny benzyny to podatki...
24 września 2011, 10:39 / sobota
Jestem za Pis. Wole mniejsze zlo! Bynajmniej polityka na rzecz rodzin im sie udala a ruskom, zydom, hitlerowcom zawsze mowili NIE! Czyli przeciwienstwo do po.
24 września 2011, 14:03 / sobota
Bynajmniej!?
24 września 2011, 14:49 / sobota
I duzo wiecej! Dzieki PIS leWAKI nie mieli nic do gadania... A teraz!?
24 września 2011, 15:18 / sobota
Dąbek co do Żydów to Pis za bardzo szedł im na rękę (chyba się bali że jak nie będą okazywać miłości do "starszych braci w wierze" to GWno i lobby żydowskie będzie ich wyzywać na cały świat od antysemitów), do "plusów dodatnich" dorzuciłbym dla Pisu sprawy podatkowe i finanse państwa - tu biją POjebów z szamanem Rostowskim na głowę. Różnice między PO a Pis będą się pogłębiać bo PO już teraz staje się coraz wyraźniej partią centro- lewicową (widać to wyraźnie w sferze światopoglądu - jeszcze się niby klepią po plecach z stetryczałym Dziwiszem ale już puszczają oko do lobby pedalskiego itp., w sferze gospodarki mieli być liberałami a wyszedł stary dobry socjalizm i PIAr) Pis o ile się nie rozpadnie ma szansę ewoluować w kierunku wyraźniejszej obrony interesów narodowych, oraz bardziej prorynkowego (antysocjalistycznego) programu ekonomicznego
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023