Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - GKS Bełchatów 30.09.11 g. 20:30

strona 1/8

23 września 2011, 22:00 / piątek
Patrząc na grę tych gwiazdeczek od siedmiu boleści nie mogę uwierzyć że tak grają zawodnicy Lechii.Tutaj się zapierdala a nie gra na odwal bo się nie chcę.Mam nadzieję że my jako kibice Lechii wyrazimy na tym meczu u siebie co myślimy o takiej postawie.Powiedzmy sobie szczerze - tak dalej być nie może!

Oby frekwencja chociaż dopisała.Kibice dopingują ile sił ale to się nic nie przekłada na grę na boisku.Odczuwam że jak tak dalej będą grać to nie zasługują na nasz wspaniały doping.

Niestety ale cierpliwość się powoli kończy.
23 września 2011, 22:16 / piątek
bedzie 0:1
67' Buzała

Zabraknie ostaniego podania i w ogóle w grę zespołu wkradnie sie CHAOS.

Taką mam koncepcje.

TYLKO LECHIA!
23 września 2011, 22:22 / piątek
Biletów i karnetów sprzedanych ponad 10.800, ale ile będzie na stadionie to zobaczymy.....
23 września 2011, 22:27 / piątek
przegramy przez termin piątkowy bo Traore nie je mięsa
23 września 2011, 22:28 / piątek
To "powoli" to trochę na wyrost, Lechia wygrała 2 mecze z ostatnich 11(liga + PP)!!!
w roku 2011 (liga + PP) rozegralismy 28 meczy, wygralismy 8 (slownie osiem) bramki 22-31
23 września 2011, 22:30 / piątek
Cygnus x-1 - I to jest bardzo słuszna koncepcja, a jak by co to to jet posag Lusi ;) i to jest bardzo ważne :D
Mam jednak nadzieję że się nie sprawdzi ta koncepcja bo chaosu nie będzie już na ławce, czego sobie i Wam Biało - Zieloni życzę.
23 września 2011, 22:43 / piątek
Do rezerw: Małkowski, Deleu, Pietrowski.

Buchalik
Bąk, Vućko, Janicki, Airapetian
Machaj, Surma, Lukjanovs
Wiśniewski, Tadić, Traore

+ nowy trener i może będzie dobrze...
23 września 2011, 22:43 / piątek
Niby każda seria kiedyś się kończy, ale Bełchatów jest jak na razie jedynym niepokonaną przez Lechię drużyną Ekstraklasy:

PL 01/04 2011 Lechia Gdańsk 0 : 0 GKS Bełchatów
PL 11/09 2010 GKS Bełchatów 1 : 0 Lechia Gdańsk
PL 11/05 2010 GKS Bełchatów 2 : 1 Lechia Gdańsk
PL 21/11 2009 Lechia Gdańsk 0 : 2 GKS Bełchatów
PL 11/04 2009 Lechia Gdańsk 1 : 2 GKS Bełchatów
PL 20/09 2008 GKS Bełchatów 1 : 0 Lechia Gdańsk

Typ: X
23 września 2011, 22:47 / piątek
Walczyć, biegać i się starać, w Lechii trzeba zapierdalać.
23 września 2011, 22:49 / piątek
do lewy91. jeżeli chodzi o ekstraklasę to masz rcje. ale jeżeli chodzi o najwyższą klasę rozgrywek to odtatnio dokopaliśmy im u siebie w sierpniu 1995 roku, byłeś na meczu, czy Twój nicjk sugeruje Twój wiek?
23 września 2011, 23:01 / piątek
Lechia/Olimpia a nie Lechia wtedy wygrała Pawciu
23 września 2011, 23:05 / piątek
Mój nick sugeruje mój rocznik to prawda.Ale ja nie poruszyłem tematu wygranej z Bełchatowem na przestrzeni ostatnich lat :).Pomyliłeś posty.Oczywiście wierze w wygraną za tydzień ;)

Poza tym graliśmy wtedy jako twór Lechia/Olimpia Gdańsk
24 września 2011, 08:32 / sobota
Moze by tak na ten mecz przeniesc mlyn za lawki trenerskie wtedy istnieje mozliwosc "podopingowania"i pogratulowania wyjazdu na płd.Polski naszemu super trenerowi kafarskiemu może wtedy do niego dotrze co o nim sadzimy,mysle tez ,ze piłkarze beda bardziej zmotywowani wywarciem presji na temat lepszej gry.Po meczu moga miec problem ze spokojnym zejsciem z boiska do szatni!!!Niech ktos da szybko znac to na ten jeden mecz mozna sie poswiecic i kupic bilet na prosta jak to przyniesie efekt!!!
24 września 2011, 08:42 / sobota
a ja mam apel do ekipy dowodzącej i Lwów, w trakcie meczu z Bełchatowem dopingujmy naszą Lechię, jesteśmy jej 12 zawodnikiem, nieważne co się dzieje, nie możemy jej zostawić samej. Pokażemy pseudo pracownikom klubu i innym komu tak naprawdę leży dobro tego klubu.
Trenerowi i zawodnikom proponuję przekazać podziękowania i wyrazy na treningu lub tuż przed samym meczem. Trans i chusteczki mile widziane - no chyba że po poniedziałku nie będą już potrzebne.
24 września 2011, 10:15 / sobota
Piłkarze i trener już swoje zrobili na południu Polski. Kibice też już powiedzieli wszystko co można było powiedzieć po tym co zobaczyli w grze ich ukochanego klubu.

Teraz ruch należy do zarządu. W poniedziałek okaże się jaki to tak naprawdę mamy ten zarząd. Po ich decyzjach będzie widać czy mają jaja czy nie. Swoją drogą na siebie również mogli by spojrzeć i podjąć jakieś rozsądne decyzje kadrowe.

My kibice Lechii powinniśmy mieć tylko w głowie najbliższy mecz z Bełchatowem. Dalej starać się aby nasz doping był coraz lepszy i zbliżał się do perfekcji. Jestem pewien, że Lwy Północy razem z Grupą Ultras nie pozostawią obecnej sytuacji bez echa i na meczu na pewno będzie ciekawie. My nadal mamy Nasz klub i to dla niego przychodzimy na stadion, on jest najważniejszy dla każdego kibica Lechii. Lechia Gdańsk będzie zawsze a reszta przemija z wiatrem. Do piątku o 20:30.
24 września 2011, 19:52 / sobota
W piątek "mecz na szczycie" - Bełchatów ostatni w tabeli
24 września 2011, 20:01 / sobota
Jak Kafar będzie prowadził Lechię w tym meczu to porażka na 100%,bo grają zeby go spuścić juz od dłuzszego czasu.Jak nowy trener to kto,bo ja szczerze nie widzę
na tą chwilę nikogo .Był Probierz do wzięcia to nasz zajebisty zarząd czekał,kurwa czekał,tylko na co....na nastepną porażkę.Wydaje mi się że tego syfu nikt nie chce wziać.A trenerowi z zagranicy trzeba zapłacic. I Jeszcze jedno gorszego niż Kafar nie ma.
24 września 2011, 20:07 / sobota
jaki syf? syf to masz w domu
24 września 2011, 20:12 / sobota
Idealny mecz dla Bełchatowa na przełamanie.
24 września 2011, 20:39 / sobota
I mi się tak wydaje 1945. Kot to widział żeby takie podłódzkie wioski grały w ekstraklasie! Liczę na to, że się przełamią na dwoje. Czyli Dwa do zera i Lechia żegna frajera!

Przepraszam, że nie potrafię cieszyć się z porażki swojej drużyny...
Wielkim mi trzeba być analitykiem domowym, by
wykoncypować, że bez Razaka, Nowaka i Surmy w formie Lechia gra przeciętnie...

Machaj jak widać nie uratuje LG odrazu. Poźniak na którego tak liczyłem, nie potrafi odpalić. Bajić kontuzje... I brak kasy na transfery... Gramy czym mamy i nawet cudotwórca pucharów tu nie zrobi...
24 września 2011, 21:52 / sobota
mam nadzieje ze w pierwszej jedenastce nie wybiegna Pietrowski i Deleu,bo nawet wsrod beznadziejnie grajacych kolegow wyrozniaja sie na wybitnu minus.chociaz jakby tak wymieniac kto nie powinien wybiegac w pierwszej jedenastce to zostaloby moze ze 3-4 graczy.
24 września 2011, 22:54 / sobota
Zauważyłem coś dziwnego na kup bilet mianowicie sektory n ,13 dziwnie wygląda sprzedaż biletów na nie ciekawe o co chodzi albo rozdają bilety za free albo nieproszeni goście się wpraszają
25 września 2011, 02:35 / niedziela
"Zapisy na wyjazd do Gdańska prowadzone są w sklepie FIGHTSPORT już od dziś! Cena to jedyne 50zł (25zł bilet+25zł przejazd). Będzie również możliwość zapisania się na wyjazd na nadchodzącym pikniku oraz na meczu z Legią.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! Każdy prawdziwy kibic powinien wziąć sobie te słowa do serca i jechać! Pokażmy się w Gdańsku w dobrej liczbie! PEŁNA MOBILIZACJA!"
+
odnośnik

Pewnie dla 10 kibicow gosci znowu zrobia z polowy stadionu sektor buforowy
25 września 2011, 08:27 / niedziela
hime jak masz mało miejsca, to ci się lekko przesunę. :)
25 września 2011, 12:52 / niedziela
jest okazja na "przelamanie", Deleu na ławę i zagrajmy trójką obroncow

Buchalik
Bąk, Vućko, Janicki,
Lukjanovs,Machaj, Surma,Airapetian
Wiśniewski, Tadić, Traore

agresywna gra po stracie piłki już na na polowie przeciwnika,
nasi nie sa przygotowani kondycyjnie wiec przy prowadzeniu 2:0 ;-)
mozna zacząc myslec o obronie wyniku, wiec Fortepian wraca na lewą obronę,
jezeli Bączek bedzie zmeczony to moze wejsć Deleu lub Pietrowski, Traore wycofać wtedy do pomocy, za Wisnie Benson i w 80 min za Tadicia moze wiejsc jakis młody lub nawet Dawid.

Fortepian i Vucko maja juz po 3 zółtka :-(
25 września 2011, 12:58 / niedziela
Wow, gramy z ostatnią drużyną. Czy będzie Chaos? czy jest szansa na spokojne zwycięstwo 3:1, 4:1? Czy jutro zwolnią naszego kołcza? :D hehe
26 września 2011, 14:03 / poniedziałek
co wy ludzie z tym przełamaniem shit!!! z wisłą było przełamanie z górnikiem było przełamanie z legią w zeszłym sezonie było przełamanie i można tak wymieniać. Przejrzyjcie na oczy, to były zrywy by nie powiedzieć przypadki lub gorsza dyspozycja rywala. W piątek baty i wiernych w liczbie 6000 na stadionie .Kafar spierdalaj!!!
26 września 2011, 14:20 / poniedziałek
wydaje mi sie ze wszyscy tutaj mowia o przelamaniu belchatowa a nie Lechii...

swoja droga stawiam na 3:1 dla nas... efekt nowej miotly xd
26 września 2011, 14:55 / poniedziałek
CZAS WALKI, z szacunkiem ale nie bedzie przelamania dopoty, dopoki Kafar nie od pusci, a juz teraz zarzad kreci bo chce podjac decyzje odnosnie naszego koucza dopiero we czwartek!!!
Jesli ma byc taki scenariusz to baty minimum 0:2 i w nastepnym meczu u siebie 6000 kibicow...............
Co TY na to?!
26 września 2011, 15:00 / poniedziałek
jeśli z tym czwartkiem to prawda, to być może sprawa jest uzależniona od tego, kogo uda się dogadać jako nowego trenera. Jesli znajdą do czwartku - zmienią, jeśli nie - być może Kafar dostanie ostatnią szansę w meczu z Bełchatowem a potem wszystko jest możliwe bo są dwa tygodnie
26 września 2011, 15:03 / poniedziałek
"w nastepnym meczu u siebie 6000 kibicow"

Zarząd wszystko dokładnie przemyślał teraz na mecz z "najbardziej renomowaną drużyną Ekstraklasy" vouchery za 1 zł, które można podrukować w niezliczonej ilości, a kolejne spotkanie to już Amica więc frekwencja bedzie taka jaką sobie życzą.
26 września 2011, 15:22 / poniedziałek
BASTION, moze masz racje, ale to tym bardziej smutne, ze nas kibicow traktuja jako konieczne zlo!
BOJE SIE juz O LECHIE, zaczynam sie bac O NAS tych najbardziej WIERNYCH, niech ktos sie nad nami zmiluje i da cien szansy, bo inaczej to pozostanie nam np. HELLS Pub i ogladanie naszej LECHII na wielkim szkle... z kuflem piwa w tlle;-0
Tyle w temacie i me zyciowe motto;

JA TAM w LECHIE WIERZE i TO SZCZERZE
26 września 2011, 15:47 / poniedziałek
"ale to tym bardziej smutne, ze nas kibicow traktuja jako konieczne zlo!"

teraz ja napiszę bez urazy - bo to brzmi jak lamentowanie i użalanie się nad sobą, o co chodzi z tym koniecznym złem? tzn co sprawia że czujesz się traktowany jako konieczne zło?
26 września 2011, 15:54 / poniedziałek
W Bielsku jedynym lechistą który do nas podszedł był Bączek...
26 września 2011, 17:18 / poniedziałek
OLO, czytaj ze zrozumienie; nie ja sie czuje, (bo nigdy tak sie nie poczuje), ale ONI traktuja NAS wlasnie tak, CZYLI JAK KONIECZNE ZLO!!!
26 września 2011, 17:43 / poniedziałek
Żal!!!!! nie chodze na mecze do odwołania... szkoda że zarząd nie ma jaj. :( myslałem że jestem kibicem super fajnego czadowe klawego klubu dla twardzieli a tu klops. Kibicujemy cipkom!!!!!!!!!! ZARZĄD BEZ JAJ = BRAK WYNIKOW. Jestesmy skazani na bycie średnim sredniakiem - o ile sie utrzymamy w lidze
26 września 2011, 17:52 / poniedziałek
Marcin Kaczmarek - zwycięski dla ŁKS remis w Gdańsku, Mateusz Bąk z Podbeskidziem - zwycięstwo, Paweł Buzała z Bełchatowem. Wygląda na to że niechciani przez Kafarskiego przykładają/przyłożą cegiełki do jego zwolnienia. Ciekawe czy Buzi będzie jego katem ?
26 września 2011, 18:33 / poniedziałek
Jeżeli ktoś nie ma karnetu to proponuję się pospieszyć z zakupem biletów na piątek,
jezeli chce wybrac "swoje" miejsce, chyba bedzie spore zainteresowanie biletami za 1 zł, dziś tuz przed 18 kilka osob w kolejce to same voucher'y..
26 września 2011, 20:06 / poniedziałek
No nie oszukujmy się zobaczenie stadionu za 1 zł to kusząca propozycja. Podejżewam że gdyby mecz był o wcześniejszej porze w dzieńnwolny od pracy to był by komplet. Żeby jeszcze tak piłkarze zainteresowali przychodzących swoją grą.
26 września 2011, 20:21 / poniedziałek
Z Pietrowskim na prawej obronie to Belchatow i rezerwami rozniesie tych frajerow.
26 września 2011, 23:10 / poniedziałek
Przepraszam, jesli to juz gdzies bylo....

Mam problem z zakupem biletu przez kupbilet. Loguje sie tam pierwszy raz. Jest napisane, ze mam wpsisac PESEL i nr karty. Na karcie sa dwa numery, wiec na wszelki wypadek spróbowałem z obydwoma (z osobna - rzecz jasna :D). Nie działają.

Ktoś wie, jak sobie z tym poradzic?
26 września 2011, 23:56 / poniedziałek
duch - login to e-mail, a hasło to PESEL.

Pozdro
27 września 2011, 00:17 / wtorek
Ech. Z opisu w życiu bym się nie domyślił tego. Ale... I tak nie działa. Szlag by to.;/
27 września 2011, 00:59 / wtorek
Co z Ciebie za duch,jak nie dajesz rady z takim pikusiem?!
27 września 2011, 01:58 / wtorek
duch91, login - PESEL, hasło - PESEL
27 września 2011, 06:24 / wtorek
Czarny - w swiecie Duchów nie ma za dużo elektroniki. A tak poważnie, to ten serwis jest przechujowo opisany.

Kiko - dziękuję za pomoc. Zadziałało.
27 września 2011, 09:27 / wtorek
1 x 2
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1,80 3,40 4,00
Lechia Gdansk – GKS Belchatow 1.95 3.20 3.50
do tego Lechia nigdy nie wygrała z Bełchatowem. tak wiec faworyt w piontek jest tylko jeden.
27 września 2011, 16:39 / wtorek
danziger, fakt, nie rozumiemy się :) napisz co sprawia (jakie fakty, zdarzenia, przypuszczenia, może też intuicja) że uważasz że oni traktują nas jak konieczne zło?

Bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądał ten mecz w wykonaniu Lechii w kontekście dwóch spraw:
1) z Bełchatowem w ekstraklasie gra się nam generalnie słabiutko
2) drużyna wie, że porażka może oznaczać wylot Kafara.
27 września 2011, 17:04 / wtorek
asas jedyny frajer na tym forum to jestes ty .
27 września 2011, 17:12 / wtorek
Witam, posiadam karte kibica i karnet niestety nie dostalem Vouchera, a chetnie zabralbym kilka osob, jesli ktos ma to prosze o wyslanie na maila, z gory dzieki :) rekinLG@wp.pl
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.440