Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - GKS Bełchatów 30.09.11 g. 20:30

strona 8/8

1 października 2011, 15:50 / sobota
Na wyniku zależało tylko dwóm osobom na boisku: Pawłowskiemu, bo to był jego debiut i byłby skończonym idiotą, gdyby odpuścił. Kafarski to wiedział, dlatego nie było w składzie Małkowskiego, inaczej mecz byłby conajmniej 0-1 w plecy. A tak dzięki bramkarzowi mmay punkt.
Druga osoba był Dawidowski, bo on wie, że jak się skończy Kafarski to on sie skończy razem z nim.
Zastanawia mnie natomiast to dlaczego razem z resztą Pietrowski odpuszcza mecz na zwolnienie Kafarskiego. Na inteligenta to on nigdy nie wyglądał, ale chyba aż taki głupi nie jest. Bez Kafarskiego miejsce Pietrowskiego będzie w rezerwach i dziwię się, że on tego nie pojmuje.

Widać wyraźnie, że nikt już tutaj Kafarskiego nie chce i o ile my kibice możemy sobie pogadać, to te patałachy pilkarskie ciągną klub ku dnu, aby tylko się uwolnić od trenera.

Kuchar nie wiem co naobiecywałeś Kafarskiemu, ale miejże jaja i wywal buca póki jest jeszcze czas.
1 października 2011, 15:57 / sobota
Warto zwrócić uwagę jakich "snajperów" nasprowadzał Kafarski:
- Lukjanovs - skrzydłowy
- Dawidowski - waleczny, ale nic więcej
- Buval - 3 mecze dobre i potem padaka
- Sazankow - wiecznie kontuzjowany
- Benson - bez komentarza na razie
- Tadić - nie wiem jaką sytuację musi mieć, żeby ją wykorzystać
1 października 2011, 16:08 / sobota
Jeśli zawodnicy graja świadomie przeciw trenerowi tak jak to niektórzy sugerują to powinni wszyscy wyp***dalać z Lechii choćby dzisiaj. To sygnał zupełnej amatorki i braku szacunku do barw - grasz zawsze na 100% a jak trener do dupy to albo zmieniasz klub, albo będą kiepskie wyniki i zmieni się trener.
Swoją drogą mam nadzieję, że szatnia się nie stawia Kafarskiemu i to tylko gdybanki a nie przecieki z drużyny.
Co do Kafara jest mi go bardzo szkoda i nie będę pisał żeby spierdalał. Szkoda, bo to facet z Lechią związany od dawna i dał nam naprawdę bardzo dużo gdy przejmując drużynę w kompletnej d*pie ją utrzymał a później nienajsilniejszym składem w lidze grał dobry futbol.
Problem w tym, że coś się zacięło i efekt nowej miotły może wstrząsnąć trochę chłopakami - widać, że jest jakiś przeraźliwy marazm i brak ambicji, jakby wszyscy stracili wiarę w swoje umiejętności i nie potrafili się do gry zapalić.
Pisałem, że OK. byłby Tarasiewicz (przzynaję to dość duże ryzyko), bardzo dobry Urban (wierzę w jego warsztat, zresztą ma świetną opinię w środowisku pilkarskim i w końcu przyjdą wyniki) - natomiast najlepsza byłaby opcja holenderska, również na poziomie grup młodzieżowych. Wisła wreszcie zatrudniła faceta (Polaka tak na marginesie) z doświadczeniem w szkoleniu młodzieży w Holandii - ma im poukładać system treningowy - i o to właśnie chodzi!
Jeśli chcemy mieć pełny stadion i drużynę walczącą w pucharach, trzeba wprowadzić nową jakość. Myślę, że w Polsce mógłby się za to zabrać tylko Janek Urban, ale najlepszym rozwiązaniem byłby trener z zachodu.
Natomiast Kafar robi co może i widać, że jest tym wszystkim przybity. Nie ma Lechii w dupie a ma swoje zasługi dlatego należy mu się podziękowanie, a nie wyzwiska, natomiast zmiany są potrzebne, bo widać, że era Kaszuba się w Lechii skończyła.
1 października 2011, 16:33 / sobota
Arkadiuszu co ty masz do Marcina? Cały czas na niego jedziesz, jakby Ci coś zrobił ...?! Jeśli tak, to wyjaśnij mu to prosto w oczy, a nie wymądrzasz się na forum i udajesz odważnego. A rozmawianie na temat kogoś inteligencji też nie wypada, bo nie znasz chłopaka a mówisz, że jest głupi?! Czytając twoje posty można stwierdzić, że jesteś głupi ... pasuje Ci to??
1 października 2011, 17:36 / sobota
1 października 2011, 17:40 / sobota
Nie wklejaj linków do wyborczej!
1 października 2011, 19:29 / sobota
1 października 2011, 20:31 / sobota
Tince żaden problem, jak zorganizujesz mi spotkanie z Pietrowskim to powiem mu prosto w oczy, że jest słaby i żeby wziął się do treningów, bo na razie to gra taką padake, że aż smutno patrzeć. To samo bym powiedzial Dawidowskiemu, bo do niego także mam sporo zastrzeżeń. Niestety nie znam ich osobiście i moge sobie tylko naskrobać na forum.
1 października 2011, 21:11 / sobota
Poranne treningi przy T29. Tam go spotkasz :)
1 października 2011, 21:34 / sobota
Niestety z rana niektórzy muszą naprawdę pracować. Z tego co można gdzieniegdzie wyczytać to łatwiej będzie mi go spotkać wieczorem w Sopocie na balandze:)

Swoją drogą fakt faktem, że czepiam się często Pietrowskiego, Dawidowskiego, Kafarskiego, ale nie uważam, aby były to uwagi nieuzasadnione. Gdyby któryś z nich wykonał porządnie swoją robotę to nie miałbym oporów, aby ich pochwalić. Niestety nie dają sobie panowie tej szansy.

Tak, uważam, że Kafarski z resztą sztabu szkoleniowego, który sobie dobrał nie potrafią piłkarsko rozwijać zdolności i umiejętności zawodników. Deleu, może od zawsze był słaby, ale mimo wszystko po przyjściu do klubu coś tam grał, nawet nieźle mu szło, niektórzy nazywali go najlepszym prawym obrońcą ligi, a teraz mamy tylko cień tamtego zawodnika. Małkowski w swoim debiucie nie był gorszy od Pawłowskiego, wygryzł ze składu Kapsę, Smuda wziął go do reprezentacji, a potem? Vućko, po przyjściu niektórzy nazywali go profesorem, tak dobrze spisywał się na swojej pozycji, co się z nim teraz stało? Fortepian także dawał duże nadzieje swoją grą, na pewno wielu na niego liczyło, co jest z nim dziś? Nie mówiąc o Traore, facecie, który naprawdę robil różnicę, nie tylko w klubie, ale i całej naszej polskiej lidze, a dziś?

Czy to wszystko wina tylko zawodników? Co robi trener? Co robi sztab? Żeby piłkarze po 60 minutach człapali, bo nawet nie chodzili? Czy trener jest tylko od tego, aby podczas meczu coś pokrzyczeć, zrobić trzy zmiany i na koniec trochę pogadać na konferencji?

No coś jest nie tak, tak to przynajmniej widzę.
1 października 2011, 22:13 / sobota
Jak już pisałem tydzień temu, Kafarski nie jest w stanie już nic dać tej drużynie. To widać gołym okiem. Po takich meczach jak ostatnie, po rozmowie na dywaniku z władzami klubu, po nagonce medialnej, mający poważanie trener tak nastawiłby drużynę na pierwszy mecz przed własną publicznością, że mimo braku formy wyszliby na przeciwnika i połamali by mu nogi, wygryźliby mu wątrobę i zgwałcili żony, matki i kochanki. A co oni robią??? Snują się po boisku, symulują grę, odpierdalają czystą pańszczyznę! Wniosek: albo grają przeciwko Kafarowi i należy go zwolnić bo łatwiej wyjebać trenera niż 15 grajków, albo Kafarski nawet nie odbył z nimi takiej rozmowy wierząc w swoją nieomylności i to legendarne już ostatnie celne podanie a wtedy też należy go wypierdolić bo jest jełopem i człowiekiem bez ambicji i autorytetu.
Tak czy srak czas Kafara w Lechii się skończył i najlepiej gdyby moje słowo pisane ciałem się stało w najbliższy poniedziałek!
1 października 2011, 22:26 / sobota
odnośnik
Nawciskali chłopakom z rezerw szrotu z pierwszego zespołu i od razu widać efekty...
1 października 2011, 22:28 / sobota
Kafar jest osobą, która nic więcej do naszego klubu nie wniesie. Wiemy o tym wszyscy i zapewne on sam też tak myśli. Szkopuł jest jeden żal mu dupę ściska że musi opuszczać takie fajne stanowiska, a jak na Kaszuba przystało brak mu honoru i cywilnej odwagi aby wziąć dupę w troki. Gołym okiem widać iż zawodnicy grają przeciw niemu, nic nie dadzą zsyłki do rezerw, ani straszenie. Tu trzeba konkretnych zmian, a takie może wprowadzić tylko i wyłącznie nowy trener. Widać że Kucharowi niezbyt się pali aby takim manewr uskutecznić ponieważ wiąże się to z wydatkami a wtedy drobne w kieszeni mogą mu się nie zgadzać.
1 października 2011, 22:30 / sobota
Ja powiem tak, gdyby nie Kafar to Pietrowski by pewnie gral bardzo malo albo w ogole by nie gral ale dreczą mnie takie teksty, zeby Pietrowski zaczal zapierdzielac na treningu. Wy myslicie , ze on sie nie stara? Mysle, ze on zapierdala na 100% i chce dla Lechii jak najlepiej tylko poprostu nie ma umiejetnosci !!!! To nie jego wina ! Kafar go wystawia a on gra jak moze a to ze za slabo to nie jego wina... co on ma zrobic? Odmowic wejscia na boisko? Chlopak naprawde sie stara tylko nie jego wina ze jest poprostu za slaby...
1 października 2011, 22:51 / sobota
Co da zwolnienie Kafara?kompletnie nic dalej zostana ci sami nieudacznicy.Nikt absolutnie nikt nie nauczy trafiac Tadica do bramki z pieciu metrow po prostu mamy slabych grajkow ktorzy osiagneli apogeum mozliwosci w poprzednim sezonie.
1 października 2011, 22:57 / sobota
Jakos w Slasku z nieudacznikow Lenczyk zrobil pilkarzy ktorzy zdobyli vice mistrzostwo wiec nie gadaj bzdur. Wszystko sie da... tylko potrzeba odpowiedniej osoby.
1 października 2011, 23:50 / sobota
"Hime nie pierdol chłopie. Ktoś ten szrot tutaj naściągał, ktoś twierdził, że nie potrzebuje znaczących wzmocnień, ktoś tych partaczy przygotowywał do sezonu i ktoś te przygotowania co rundę tak samo spieprza. "

Sam pierdolisz, dlaczego nie podniesiesz w takim razie krzyku "Wypierdolcie Szutowicza" ? Przeciez to on ich przygotowywuje fizycznie. Mysl kafarskiego sie nie zmienia ale od kiedy Szutowicz sie nimi zajmuje zawsze start mamy zjebany.

Zreszta co on ma powiedziec ? Chcialbym paru dobrcyh graczy ale i tak ich nie dostane ?

Nie bronie kafara ale mysl realnie. Kazdy nowy trener nie zrobi z tych pilakrzy graczy ani nie sciagnie kogos dobrego bo ten dobry i tak nie dostanie takiej pensji jaka dostanie gdzie indziej. Zostaje nam szrot zza granicy ale ze nie mamy sieci skautingu to sciagamy to co sciagamy. Najprosciej jest spierdolic wszystko na jedna osobe. Ale tutaj zawodzi doslownie wszystko. Moze Kafar ma ich trenowac, potem przygotowywac fizycznie a potem jeszcze latac i ogladac nowych graczy? Moze niech jeszcze skosi trawe na stadionie ?
1 października 2011, 23:58 / sobota
Wybacz Hime za to wyzwisko, nie chciałem ciebie chłopie urazić, trochę podnioslo mi się ciśnienie po tym meczu. Masz rację Szutowicza także należaloby wypierdolić dscyplinarnie za to jak drużyna sie prezentuje po każdej przerwie między rundami.

Ale powiedz mi, czy to przypadkiem nie Kafarski sobie dobrał do pomocy Szutowicza i resztę sztabu? Zgadzam się na pewno co do jednego, że to nie tylko kafarski jest winny, ale miedzy innymi i on. Od czegoś trzeba zacząć, nowy trener, nowy sztab, potem nowi pilkarze w miejsce tych najgorszych.

Czas zmian nadszedł, zresztą on już nadszedł moim zdaniem dawno, ale teraz to już chyba naprawdę ostatni dzwonek.
2 października 2011, 00:08 / niedziela
No dokladnie ale wedlug mnie to zwolnienie TYLKO i wylacznie Kafara nic nie zmieni. Trzeba by zmienic polowe jego wspolpracownikow i polowe zawodnikow. Dlatego wedlug mnie prosciej dograc ten sezon do konca. Niech oni zagraja o swoje premie, Kafar i cala reszta o posady. Do Pucharow i tak sie nie dostaniemy bo w najprostszej drodze juz odpadlismy a w lidze nie mamy i tak szans. Za szybko wszyscy uwierzyli ze jestesmy zajebisci, tak na prawde jestesmy po prostu ligowymi sredniakami. Gdyby kupili takich pozniakow 11 to by mozna mowic ze sie od nich wymaga, tymczasem bierzemy byle kogo a cele mamy coraz wyzsze.
2 października 2011, 12:46 / niedziela
cały sztab do zmiany i to natychmiast. Z taką grą nie utrzymamy się w lidze więc na grę w tym garniturze trenersko-szkoleniowym nie możemy sobie pozwolić... To jest towarzystwo wzajemnej adoracji.

Słówko jeszcze o zawodnikach, a szczególnie o jednym. Wszyscy łącznie ze mną jechali po Dawidowskim, tymczasem jest to jedyny gryzący trawę i walczący zawodnik!! Gdyby cała reszta wkładała tak serce do gry jak On mielibysmy dzisiaj miejsce w pierwszej czwórce. A że nie strzela goli to inna sprawa, ale kto u Nas strzela?? Nikt.
2 października 2011, 12:46 / niedziela
Do dark angel (kilka wpisów powyżej).
Dobra rada. Wyluzuj człowieku i pomyśl trochę, zanim coś napiszesz. To, że Kafarski zachowuje się tak a nie inaczej nie daje Ci żadnych podstaw do obrażania wszystkich Kaszubów. Nawet, jeżeli taką pyskówką leczysz własne kompleksy ...
2 października 2011, 13:31 / niedziela
Arkadiusz jak sam wyżej napisałeś nie znasz osobiście Marcina więc nie możesz tego wiedzieć czy jest głupi czy nie a zapewniam cię, że jest akurat bardzo inteligentny a wygląd nie ma z tym nic wspólnego. Poza tym z tego co go znam wiem, że raczej nie jest zbyt imprezowym chłopakiem, a raczej skromnym i pracowitym, a na pewno stara się i ma Lechię w sercu, a to że nie jest wybitnym piłkarzem i że brakuje mu troche umiejętności to nie powód do jechania po nim, tym bardziej że jest wychowankiem.
2 października 2011, 13:39 / niedziela
Przykro sie slucha tego, co mowia o Lechii teraz w tv... Ale niestety, jak by nie patrzec, maja racje
2 października 2011, 13:55 / niedziela
tylko od klubu wychodzi zakłamany obraz.
Dzisiaj w cafe football ładnie pochwalili Fornalika, a u nas jaki pomysł ma trener i narząd na drużynę?Chyba tylko jak najmniejszym kosztem zgarnąć jak najwiecej i zwinąć manatki.
Bilety po 1zł w momencie gdy klub gra tak nie udolnie?Przecież większość tych ludzi nie przyjdzie po raz drugi? Płatne parkingi teraz wprowadzają? Przecież tam panuje chaos i zniszczenie podczas wyjazdu.
2 października 2011, 15:52 / niedziela
dark angel rozumiem ze Ty jesteś rodowitym gdańszczaninem z 3 pokolenia?
Masz cos do Kaszubów to jedż do naszych chłopaków w Sierakowicach,Koscierzynie,Kartuzach,Żukowie i wielu innych i powiedz im to w oczy.
A najlepiej jak ktoś wyzej Ci poradził- pomyśl.A i paru innym z tego forum też to sie przyda......
2 października 2011, 16:48 / niedziela
Pierdolicie ze zmiana trenera nic nieda,zobaczcie Sląsk!!!a miło ich ogladac,z kafarem w plecy zagłebie i amica na bank,musi ktos przyjsc i przejebac piłkarzy,bedzie tylko lepiej!!!
2 października 2011, 17:04 / niedziela
Jeśli uraziłem Biało-Zieloną brać z Kaszub to bardzo przepraszam. Byłem tak wkurzony że nie pomyślałem co piszę. Jeszcze raz wielkie PRZEPRASZAM dla wszystkich fanów z Kaszub.
2 października 2011, 19:48 / niedziela
d.g.Dzięki za wpis.Uprzedziłeś mnie.To,że Kafar mieszka na Kaszubach nie znaczy,żeby obrażać całą Biało-Zieloną brać z Kaszub tekstami typu "jebany Kaszub","spierdalaj Kaszubie" itd,itp.A gdyby mieszkał w Gdańsku to co?Pisali byście spierdalaj Gdańszczaninie?Zastanów się jeden z drugim bo obrażacie takimi wpisami także nas,kibiców,którzy pochodzą z Kaszub.A trochę nas jest.Pozdrowienia z Biało-Zielonych Kaszub.
2 października 2011, 21:15 / niedziela
A jak by ktoś nie zauważył to za bramkami był napis "Gdańsk stolicą Kaszub". Tylko po kaszebsku. Może kafar nie chce odejść ze stolicy.
2 października 2011, 22:18 / niedziela
Rok temu po 9 meczach Lechia miała 17 pkt i wszyscy w kraju nie mogli nachwalić się Lechii.Co się zmieniło w drużynie- niewiele. Nie ma Wołąkiewicza, Buvala, Bajića i Kapsy.
Skąd zatem taka wielka przepaść pomiędzy rookiem ubiegłym a dniem dzisiejszym? Na te pytanie musi trener natychmiast znaleźć odpowiedź. Każdy Trener powiela sposób przygotowań do sezonu jeżeli wyniki były dobre. Co zatem zmienił Kafarski, że teraz zespół gra tak słabo. Bo to, że gra słabo nie podlega dyskusji. Nie chodzi nawet o małą liczbę pkt. w stosunku do ubiegłego roku ale o sposób gry i przygotowanie zarówno kondycyjne i szybkościowe całego zespołu. Gdzieś popełniono błąd i teraz nie starcza chyba wiedzy trenerskiej, żeby go skorygować i naprawić.To chyba jest najgorsze.Na dowód tego na przeciwległym biegunie jest Śląsk.Gdy przyszedł do Śląska Pan Leńczyk drużyna grała ogony a dzisiaj jest liderem i to jak grającym liderem.... a Lechia? Cóż nadal będzie mnie miała we mnie wiernego kibica.
1 2 3 4 5 6 7 8
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.652