Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kuchar - co dales Lechii ?

strona 2/2

2 listopada 2011, 20:54 / środa
Jakie derby z Bałtykiem? Jak Bałtyk wykupi licencję od Groclinu/Poloni Warszawa to będzie Groclin/Polonia/Bałtyk Gdynia, coraz lepiej.

Zakładając, że te plotki się sprawdzą to gorzej jak kiedyś się JW Lechią znudzi i nas odsprzeda komuś tak jak Groclin niby chce Bałtykowi.

Niech ten JW spierdala od Lechii, może i ma kasę, ale Lechia to nie dziwka, nie musi się sprzedawać pierwszemu lepszemu, który sypnie groszem. I dziwi mnie, że wielu tak chętnie oddałoby nasz klub temu pajacowi za kilka miedziaków.

Już ten Drutex lepiej wygląda, przynajmniej firma z regionu, a nie cinkciarz z warszawki. Ale też nie ma się co podniecać na zapas.
2 listopada 2011, 20:54 / środa
A co do tematu jwc, z tego co wiem nie można być właścicielem dwóch sportowych spółek akcyjnych w jednej klasie rozgrywkowej.
2 listopada 2011, 21:03 / środa
Wydaje mi się, że jest w tym trochę prawdy. Dlatego Kuchar nie zwolni Kafar, żeby nie topić kasy. Nakład kitu o budżecie i pucharach, a teraz odsprzeda Lechię. Z jeden strony fajnie jak by pojawił się koleś z kasa, który faktycznie pompuje pieniądze w zespól ale czy JW jest dobrym rozwiązaniem?? Na pewno nie miał by tak łatwo jak w Polonii :)
2 listopada 2011, 21:04 / środa
Po 1 to my mozemy sobie gadac czy sie chcemy sprzedac czy nie ale jak Kuchar dostanie kase to z pocalowaniem reki to wezmie i spierdoli i w koncu rozwieje wszelkie watpliwosci ze nie byl tutaj dla "ogolnego sukcesu" a dla kasy. Szczerze mowiac kurwic to sie kurwi Amica Poznań a Wojciechowski to jest gosc ktory sra kasa kupuje kogo sobie wymysli ale ten tych nierobow wymaga. Placi - wymaga. Jezeli wokol niego nie bedzie takich pojebanych doradcow tylko ktos komu zalezy na dobru klubu to juz dawno mialby niejedno mistrzostwo. Chyba ze wy wolicie centusia Kuchara i Kafarskiego.
2 listopada 2011, 21:50 / środa
Ja nie wole ale jakieś alternatywy ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236