Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Pawłowski

strona 1/1

30 września 2011, 22:38 / piątek
Jak dla mnie super mecz w jego wykonaniu,buzi 3 sety,jak kaszuba nie wywala to zle sie dzieje w Lechii,bedziemy w 1 lidze z najwiekszym budżetem 28 mln !!! i najlepszym stadionem,nastepny mecz jak nie bedzie za free wejsciówek 8 tys max!!!!
30 września 2011, 23:04 / piątek
A po polsku pisać nie potrafisz? Bo ja z tego bełkotu za wiele wyczytać nie potrafię. Ja pierdolę. Szanujmy język ojczysty.
30 września 2011, 23:08 / piątek
Ja pierdole , ja również !!
aż się uśmiałem...chyba na piździe to wszystko pisał
30 września 2011, 23:12 / piątek
czytac nie umiesz?? to sie nie wypowiadaj!!!
30 września 2011, 23:27 / piątek
Zagrał 90minut,Poczekajmy...

Kafar nawet Messiego zmarnował by:)

Wszyscy co grali u innych trenerów,dobrze grają:)-Po jakimś czasie Kafar wpaja im nawyki swoje:)

Traore,Machaj,Vucko,Pawłowski

3pierwszych teraz U Kafara zaczynają grać jego Personal Style(spanie na stojąco)
30 września 2011, 23:32 / piątek
Zaraz tam nie rozumiesz bełkotu. Powyższy wpis to skrócona, nowoczesna forma przekazania wrażeń, emocji oraz krótki zarys myśli właściciela wpisu. Dwa zdania a jakże wymowne, powodują, że odbiorca jest poinformowany w sposób pełny a zarazem krótki. Można dodać także, że autor jest właścicielm nowego wątku za co należy mu się wielki szacunek. Pierwsza część do przecinka to opinia o bramkarzu. Dowiadujemy się, że właściciel wpisu najprawdopodobniej był na meczu lub oglądał go w TV. Kolejna część dla niewtajemniczonych może być szokująca: buzi 3 sety, zwłaszcza gdy pisze to mężczyzna. Osoby obyte z forum wiedzą jednak doskonale, że chodzi o byłego zawodnika (szacunek Paweł) .Być może autor wpisu nie uznaje dużych liter. "3 sety" oznaczają 100% akcje, które powinny zakończyć sie zdobytą bramką. Kolejna myśl po przecinku to już prawdziwy majstersztyk. Wątek rzeka, szkoda czasu. Ostatnia fraza zawiera wyraz zaczerpnięty z języka obcego, który wbrew pozorom mógłby zostać zastąpiony słowem: darmo, który liczy raptem jedną literkę więcej. Free to jednak coś więcej.....

(Wróciłem z meczu.... i o czym tu pisać?
1 października 2011, 21:38 / sobota
Dana gówna wpierdala, ale tylko, gdy dzwonisz pod jej filmowy nr 110.

Oj dana, oj dana, oj dana
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.432