Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Zagłębie Lubin - LECHIA GDAŃSK 16.10.11 g. 14:30

strona 3/4

16 października 2011, 15:28 / niedziela
W końcu zaczynają coś grać, momentami grają ładne akcje z pierwszej piłki jak to bywało na początku zeszłego sezonu! Choć są to tylko momenty i ogólnie to chuja grają, ale przy okazji tak walczą o każdą piłkę, że trzeszczą kości!
16 października 2011, 15:31 / niedziela
@przemaslechia: Channel - 65059
16 października 2011, 15:42 / niedziela
Pietrowski strzelił garbem czy zębami ?
16 października 2011, 15:43 / niedziela
Ajjj Traore dzisiaj dobra gra
16 października 2011, 15:47 / niedziela
Już znalazłem ale dzięki :)
16 października 2011, 15:58 / niedziela
kurde nasi nie potrafia wyprowadzic akcji z wlasnej polowy ...
16 października 2011, 15:58 / niedziela
Jak to wygrają to Pawłowski Zawodnikiem Meczu!
16 października 2011, 16:07 / niedziela
odnośnik
tu jest transmisja online również , wybrać odpowiedni kanał !.
Pozdro
16 października 2011, 16:07 / niedziela
Graja dobra pilke
16 października 2011, 16:19 / niedziela
Benson...
16 października 2011, 16:20 / niedziela
Benson jak Buval - jak tego można było nie strzelić
16 października 2011, 16:21 / niedziela
Nie wierzę... Kafar wpuszcza Dawida na boisko...
16 października 2011, 16:22 / niedziela
jesttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttt
Pawłowskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
16 października 2011, 16:24 / niedziela
Małkowski patrz i ucz się tak się broni!!!!
16 października 2011, 16:25 / niedziela
Brawo chlopaki brawo Kafar walczyli o kazda pilke
16 października 2011, 16:26 / niedziela
Oby z tym meczem przyszło przełamanie. Na plus oczywiście Pawłowski, Janicki, Pietrowski (a co !!!???) i Traore. Drużyna zmotywowana, dobrze ustawiona taktycznie, dobrze przygotowana fizycznie. Zobaczymy co dalej ...

p.s. Tadic i Benson - niby bez gola, ale chyba coś z tego będzie :)
no to kafar stawiasz pol litra Pawlowskiemu
Pawłowski bohater meczu
No to mamy interwencję kolejki! ;-)
Brawo Lechia
16 października 2011, 16:27 / niedziela
Benson co? PUDŁO!
Co za łamaga, sprzedać!
16 października 2011, 16:27 / niedziela
7 pkt. straty do pierwszej trójki, te straty z Cracovią, ŁKSem, Podbeskidziem, Bełchatowem ...
16 października 2011, 16:28 / niedziela
simek pierdolinij sie w ten dwój dekiel . no i co ze wpuscil Dawida? chyba dobrze co ? koncówka meczu a Dawidowski potrafi sie zastawic.wywalczyc wolny .
16 października 2011, 16:30 / niedziela
Brawo Pawłowski! Nie można nie zauważyć, ze gra Lechii wyglada diametralnie inaczej jak na boisko przez 90 minut przebywa Traore. W defensywie niewiem co byśmy zrobili gdyby nie mordercza praca naszego Kapitana S ;-) Pietrowskiemu gratulujemy przytomnego zachowania i ładnego strzału i dwa albo trzy dobre odbiory. Po za tym znowu obok gry. Brawa dla Janickiego za odważną i skuteczną gre z przodu. Andru swietnie w obronie, myślałem, że Abwo go zamęczy szkoda tylko, że z wyprowadzaniem piłki jest u niego gorzej. Na minus Tadic, Benson i Wiśnia nikt z nich nie jest wzmocnieniem dla nas. Buval chociaż potrafił tyłem do bramki stać i odgrywać na scianę a Tadić nawet z tym ma problemy. Chciałbym żeby wszyscy piłkarze byli tak zangażowani w grę i walczyli jak Hajrapetian, Traore i Surma.

3 pkt były nam nie zwykle potrzebnę co nie zmienia faktu, że Kafarski powinien odejść ;)
16 października 2011, 16:31 / niedziela
wkońcu coś zagrali i wygrali zasłużenie brawo Traore. Tadic i Benson hmmm.... więcej sytuacji pod bramkowych miał Janicki czy Kozans
16 października 2011, 16:36 / niedziela
Tadić gra mega piach lepszy Benson z tej dwójki bo przynajmniej potrafi coś wywalczyć a nie od razu fauluje. brawo Pawłowski!! dla mnie bohater meczu! Dwie interwencje klasa światowa!! Pietrowski też dobry po ostrej krytyce zagrał naprawdę dobry mecz.
16 października 2011, 16:40 / niedziela
teraz przyjść na mecz Lechii z Amicą i pomóc naszym, doping na pełnej kurwie. Jazda z pyrami!!!
16 października 2011, 16:43 / niedziela
Cieszy wygrana i oby byl to poczatek szybszego gromadzenia punktow, ALE bylo dzisiaj tez bardzo duzo bledow. Straty przy wyprowadzaniu akcji niedopuszczalne (Benson tu wrecz tragiczny - chociaz poza tym robil zaskakujaco dobry wiatr w ataku), sporo bledow indywidualnych i duzo przegranych pojedynkow.
Na szczescie , mamy w bramce wielki talent i to nam dalo dzisiaj zwyciestwo. Na te chwile mam duzo obaw, cos tu jeszcze ciagle nie gra.

Ps. Jesli dobrze widzialem Kafar razem z druzyna dziekowal zywiolowo kibicom - wyglada na to, ze sie poprawila atmosfera i Tomek troche odzyl. Jesli ma zostac - musi byc nakrecenie w szatni a nie spuszczone glowy.
16 października 2011, 17:01 / niedziela
Tomasz Dawidowski nie umie biegać z piłką.
16 października 2011, 17:04 / niedziela
Raz do roku to i wąż pierdnie powtarzał mój WF-ista, który jest trenerem juniorów Lechii...
No i dziś pierdnął, bo Jedi strzelił bramkę, a Lechia wygrała. Szkoda obicia bramki przez Traore no ale chyba powoli coś zaczyna się dziać z nim i może wróci do formy...
Pawłowski ten chłopak ma więcej szczęścia niż nie jeden ligowy bramkarz. Dobre interwencje w debiucie przeciwko Buzale, teraz zmienne szczęścvie w meczu z krecikami. Raz wyjmuje okno, raz piłkę po jego błędzie wybija Andriuskevicius z lini bramkowej, żeby w końcu przyjąć strzał Wilczka który uderza wprost w bramkarza... Ta ostatnia interwencja prawie jak "Kapsla" w meczu z Koroną.
Tadic-powoli zacznę cofać swoję słowa bo o ile miał ten magnes w meczu z Górnikiem to teraz coraz gorzej... Ktoś porównał Bansona i Buvala... Z tych dwóch o wiele bardziej wole drugiego bo on umiał się zastawić mimo małej ilości bramek, dał kilka asyst i przedostatnich podań, Benson na razie nic tylko bramka z Craxa, a o dzisiejszym strzale w bramkarza nie warto nawet wspominać bo nie przygotował sobie strzału chodź wiadomym było że Traore będzie mu zagrywał na 7,8 metr...
Janicki bocznym obrońcą nie jest i raczej nie będzie ale jeśli gra on lepiej niż "prawy obrońca" Deleu, sztab powinien zacząć myśleć o jak najszybszym rozwiązaniu kontraktu z brazylijczykiem...
1wsze 45min dobry pressing, 2 polowa od 60min obrona i nieliczne kontry... Jeśli zagrają tak samo w sobotę spodziewam się kilku bramek
Zwolnienie Kafara odroczone o 2 tygodnie chyba że przegramy z Amica w bardzo słabym stylu...
16 października 2011, 17:15 / niedziela
Pawłowski po raz kolejny bardzo dobrze, cala reszta poprawnie z wyroznieniem Janickiego i Traore. Doping chlopakow super czesto bylo ich slychac, Kafar dupe utrzymał i co mnie zdziwilo podszedł podziekowac za doping !!! Moze to jest naprawde pierwszy krok do przemiany ?!
16 października 2011, 17:17 / niedziela
chorągiewki..

Mozna liczyc, że na amike jednak przyjdzie troche ludzi.
16 października 2011, 17:23 / niedziela
Nie oszukujmy się szału cały czas nie ma. Zwycięstwo cieszy ale to Traore robi całą różnicę. W posiadaniu piłki w meczu czy w ilość strzałów na bramkę Lechia przegrała. Okej liczy się wynik i trzeba się z tego cieszyć ale były w tym meczu takie fragmenty niemocy że żal patrzeć.
Następny mecz to silny przeciwnik na który wierze że w końcu będzie pełna mobilizacja zespołu.
16 października 2011, 17:35 / niedziela
Balem sie tego meczu i mylilem co do wyniku. Ale skutecznosc fatalna... Powinno byc 2:4 dla nas. No ale coz - to nie LaLiga czy Premiership gdzie takich okazji zazwyczaj sie nie marnuje. Moze ten mecz tchnie wiecej zycia w Lechia. Nie podobal mi sie Nowak i niestety Surma :(
16 października 2011, 17:40 / niedziela
świeta racja TECHLG

Hajrapetian, Traore i Surma.Do nich dodał bym jeszcze Nowaka bo naprawde zostawił dużo zdrowia na boisku. PAWŁOWSKI zawodnik meczu młody pewny siebie ma umiejętności czego chcieć więcej .
16 października 2011, 17:44 / niedziela
Trener Lechii Gdańsk Tomasz Kafarski: - Pod względem gatunku był to mecz bardzo ciężki. Spotkały się dwa zespoły, które nie akceptowały swojej sytuacji w tabeli. Chylę czoła przed chłopakami, bo dla nas było to spotkanie za sześć punktów, !!!mimo że to dopiero początek sezonu!!!!. Dla nas to zwycięstwo to dopiero mały kroczek, ale bardzo cenny. Chciałem również podziękować trenerowi rywali za mecz.

:D
16 października 2011, 17:58 / niedziela
Prawda niestety jest taka, że gdyby nie Traore to bylaby lipa...jest to jedyny pomocnik w polsce co potrafi przetrzymać piłkę i podać a nawet strzelić w sytuacji gdy ma rywala na plecach...on robi jednak różnicę... A i jeszcze jedno mamy w końcu bramkarza... Tak se myślę, że może gdyby inny sztab szkoleniowy to by coś z tego było ( czyli Kafar dalej trenerem ale icałe towrzystwo - szutowicz itd do wymiany )...
16 października 2011, 17:58 / niedziela
xMaciox,

Fakt dodałbym jeszcze Nowaka. Co my poczniemy jak ci nasi starsi środkowi przejdą na emeryturę ;) Ogólnie podobał mi się dzisiaj wyjściowy skład i zestawienie, co prawda w kolejnym meczu chciałbym żeby Wania zagrał na prawej zamiast Pietrowskiego mimo gola. Zgadzam się z poprzednikiem, że Janicki to nie prawy obrońca momentami był obok gry ale za to z ofensywnie na skrzydle, odważnie i bez respektu dla rywala dobry materiał na przyszłość.
16 października 2011, 18:01 / niedziela
brak opcji edytowania postu... miało być o Janickim "ale za to grał ofensywnie na skrzydle"
16 października 2011, 18:07 / niedziela
wtw, spierdalaj kretynie! Na ławce siedział młody Kacprzycki! Dlaczego nie dał młodemu parę minut pobiegać? Tylko wpuszcza Dawida, który kompletnie nic nie wnosi do gry, co zresztą przez te parę minut udowodnił. Jakoś nie widziałem żadnego zastawiania... On po prostu wszedł na boisko i tyle. Tak samo wcześniej Wiśnia. Zero zaangażowania

I sam się jebnij w swój dekiel, bo z myśleniem to u Ciebie jest bardzo słabo, a Twoja funkcja na tym forum to jedynie przypierdalanie się do innych. A skoro nie masz nigdy żadnych argumentów na konstruktywną dyskusję to się idioto nie wypowiadaj, albo idź na forum śledzi pobluzgać się z równymi Tobie poziomem.
16 października 2011, 18:10 / niedziela
Jedna rzecz jest mimo wszystko warta podkreślenia. Jesteśmy najlepiej broniącą drużyną ligi. I najsłabszą w ataku.
16 października 2011, 18:19 / niedziela
Duch,
Takie wnioski to będzie można wyciągać po zakończeniu rundy jak zmierzymy się z Śląskiem, Amiką i Legia.
16 października 2011, 18:26 / niedziela
Tak, ale patrzę po prostu na statystykę.
16 października 2011, 18:26 / niedziela
Dzis najlepsi to Pawlowski, Janicki i Andriuskievicius. Dla Litwina to niewatpliwie najlepszy mecz w sezonie bo do tej pory raczej nie zachwycal. Zaglebie duzo atakowalo prawa strona ale Vit ogarnial wszystko. Srodkowi obrocny niby niezle ale w ostatniej minucie dali slabo grajacemu zaglebiu szanse na wyrownanie. Podobal mi sie takze Traore, to jedyny zawodnik ktory potrafi zrobic cos z niczego. Na minus Nowak, Tadic i mega minus Benson. Nie wiem jaki jest sens w ogole wpuszczac tego niedorajde na boisko. Nie walczy o zadna pilke truchta sobie, przegrywa wszystkie pojedynki, kazda zagrana do niego pilka to strata, zero ambicji. Jak zdarzy mu sie znalezc w super sytuacji to ja marnuje. W zasadzie poza bramka z Craxa to gra piach i to powinien byc pierwszy gosciu do odstrzelenia do rezerw przed Deleu i Pozniakiem. Ciekawe ile obsrewowalismy te lajze przed zakontraktowaniem i jakie walory prezentowal ze zaoferowano mu kontrakt. Dawidowski to chociaz biega walczy i cos wnosi do gry.
16 października 2011, 18:55 / niedziela
Simek wszyscy chcielibyśmy zobaczyć Kacprzyckiego w akcji, ale na tą chwilę moim zdaniem również lepszą opcją było wpuszczenie Dawidowskiego. Jest doświadczony, w krytycznym momencie nie popełniłby błędu, do tego potrafi się zastawić. Nie potrzebowaliśmy strzelać więcej bramek, żeby z przodu był potrzebny ktoś szybki, a na przetrzymanie piłki Dawid jest bardzo dobry (jak na nasze warunki).

I ogarnij się z tymi bluzgami, bo wpadasz w frustracje jak dziecko z podstawówki.
16 października 2011, 19:06 / niedziela
SImek jebnij sobie 10 na odmulenie,czolem pajacu
16 października 2011, 19:36 / niedziela
Simek Wtw - spokojnie, na odmulenie ja z Wami jebne krate browara.
Pisalem juz to tysiac razy:
Ja nie chce ladnej gry - ja chce punktow i dziekuje za 3 pkt. Huj mnie obchodzi zaglebie, to ze benson zajebal (jak ktos zobaczy powtorke zauwazy ze lewa noga mu odleciala i ciezko bylo ukłuć), wali mnie to ze pietrowski gral ostatnio lipe - jest mlody - wreszcie gol - polecam powtorke jak Surmik podlecial do Pietrowskiego i krzyczl mu do bani. Bedzie dobrze.

Kurwa:
Wreszcie walczyli. Gryzli trawe, wslizgi, ambicja,
Pawłowski plus, gdybyn nie musnal pilki byloby duzo wczesniej 1:1, Traore robi roznice, benson cos tam gryzł - szkoda akcji.

Sa kurwa 3 pkt - NA ZDROWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 października 2011, 20:25 / niedziela
Podoba mi sie post calcio. Teraz trzeba sie cieszyc i miec nadzieje, ze kryzys minie i bedziemy odnosic jeszcze wieksze zwyciestwa. Najwazniejsze dla mnie w tym meczu byla WALKA I ZAANGAZOWANIE ! Widac bylo ze walcza, byli skoncentrowani i za to szacunek. W ostatnich meczach tego nie bylo a teraz widac bylo ze Lechisci po prostu byli szybsi, odbierali pilke...
Na Zdrowie, za Lechie za BKS !!!! :)
16 października 2011, 20:34 / niedziela
odnośnik
WTW. to dla ciebie sam spokojnie ochłoń . Wypij szklankę wody, piwa jak możesz.
Dobrze ,że grają u nas młodzi bramkarze. Ale temu Kacprzyckiemu trzeba dać szansę . Byle nie na 2,3 minuty. O to Simkowi chodziło. tak w skrócie.
16 października 2011, 20:43 / niedziela
Po ilosci wpisów "pomeczowych" widzę ze zwyciestwo było potrzebne nie tylko piłkarzom, trenerowi, zarządowi, a i nam kibicom. Muszę przyznać ze chęc pozbycia sie Kafara ( w wypadku przegranej) nieprzezwycięzyła checi zwycięstwa dla mojej Lechii, to dobrze...znaczy ze nie jestem rozgoryczony do cna.

Dziś - ogromnie cieszą 3 pkt dla Lechii to przede wszystkim.
Ogólne odczucia co do meczu - Najładniejszy mecz Lechii w tym sezonie, widac było walkę, w wielu wypadkach wyprzedzali przeciwników (co nie zdarzało sie w tym sezonie), nie dali sie zdominowac. Widać postęp co w spierdolonej motoryce, dokładnosci zagran.
Postawie teze ze Lechia bez Traore jest conajmniej o klasę gorsza (oczywiscie Traore w formie). W dupie mam "obrońców czystosci rasy" w Lechii i uwazam ze ten człowiek napędza cały zespół.
Oceny składu:
Pawłowski - wow! kurwa brak słów - oby tylko sodówka nie uderzyła!! Brawo chłopie, masz zajebisty potencjał.
Janicki - zajebisty, niespodziewałem sie ze tak dobrze poradzi sobie na boku. Obecnie najlepszy prawy obrońca:)
Kozans, Vucko - poprawnie, a cieszy zawzietosc Kozy, widać siedzenie na ławce go poruszyło i chłop ma ambicję.
Pietrowski - jak zagra jeszcze kilka takich meczy to zostane jego dozgonnym fanem, kilka błędów było ale na tej pozycji nie uniknione, no i "strzał życia"
Surma - poprawnie, an poziomie
Nowak - w zeszłym sezonie to on a nie Traore był najlepszy w Lechii (wg mnie), w tym sezonie daleko mu do tej formy, szkoda.
Hajrapetian- dobrze, choć stałe fragmenty są zdecydowanie do poprawy.
Traore - dobrze, ale moze byc jeszcze lepiej, jak na niego
Tadić - lepszy niz Benson, ale do obu mozna napisać: gooooli goooli nam trzeba.

Wisnia i Dawid za krótko grali, aby ich krytykowac, a chwalić nie było za co bo....za krótko grali.

Podsumowując- momentami widziałem Lechię z zeszłego sezonu, fajnie ze młodzi wchodzą do drużyny z mocnym przytupem, pierwszy raz w tym roku widzę światełko w tunelu, oby to nie była fatamorgana.

TYLKO LECHIA!
16 października 2011, 21:08 / niedziela
ty cygnus ty chyba inny mecz oglądałeś !! bo ja oglądam cały czas padakę na jaką przyzwyczaili nas nasi pseudo kopacze, tego się nie da oglądać na trzeżwo!!!!!!!! z taką grą to z kuchenkorzem bedzie 0-3 ale do przerwy!!!!!!!!!!!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029