Gdańsk: poniedziałek, 18 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Rewolucja październikowa?

strona 1/1

"Powstać z kolan" - krzyczy z okładki klubowe czasopismo Lechista. Aż chciałoby się dodać: "i wytrzeć usta", co idealnie odwzorowywałoby odczucia kibiców po poniedziałkowym spotkaniu zarządu klubu z trenerem i kapitanem, które było swoistym pokazem wzajemnego nie robienia sobie krzywdy. A brak reakcji spowodował brak akcji - Lechia kolejny raz pokazała, że w piłkę może grać jeszcze słabiej.

1

1 października 2011, 20:31 / sobota
Majstersztyk felietonu Panie Karolu! Nic dodać, nic ująć.
1 października 2011, 20:53 / sobota
Panie Karolu, absolutnie zgadzam się z tezami zawartymi w artykule. Szczególnie z faktem, że obecni włodarze to towarzystwo wzajemnej adoracji unikające otwartości i szczerości. Mam nadzieję, że przeczytają powyższy artykuł. Wprawdzie mam wykupiony karnet na cały sezon, ale... inne dyscypliny sportu też wydają się interesujące. Pozdrawiam!
1 października 2011, 21:48 / sobota
Ostro,dosadnie...ale bardzo słusznie. To bardzo konkretne i rzeczowe spojrzenie na aktualną sytuyację. Fajnie (choć ze smutkiem) to sie czyta. To powinno być także obowiązkową lekturą dla działaczy, trenerów i graczy Lechii.
2 października 2011, 08:23 / niedziela
Zgadzam sie calkowicie.

Powinnismy ten artykul wszyscy podpisac i wyslac oficjalnie do zarzadu!
2 października 2011, 09:03 / niedziela
Ktos mi kiedys powiedzial ze na swiecie sa tylko 3 prawdy : PRAWDA, SWIETA PRAWDA I GOWNO PRAWDA :)

po przeczytaniu tego artykulu stwierdzam ze jest jeszcze jedna : PRZENAJSWIETRZA PRAWDA PANIE KAROLU

GRATULUJE ARTYKULU
2 października 2011, 10:16 / niedziela
nie jeden prawdziwy Lechista myśli właśnie w ten sam sposób i jako wierny fan który jest na dobre i na złe,zwyczajnie nie zakupiłem pierwszy raz karnetu na mecze Lechii jak i celowo nie poszedłem na ostatni mecz z Bełchatowem bo nie będę płacił za coś co mi nie odpowiada nazwe to cyrk po prostu !

modliłem się w poniedziałek żeby zwolnili trenera ale byłem też wstanie znieść ewentualne ultimatum na mecz z Bełchatowem jak nie wygramy tego meczu to się żegnamy z trenerem i co? CZUJĘ SIĘ OSZUKANY

i w takim wypadku modlę się już tylko o jedno żebym się mylił i okazało się po przerwie na kadre że kryzys minął i znowu staniemy się potęgą ekstraklasy,bo w to że zwolnią trenera w tej rundzie już nie wierze....
2 października 2011, 10:35 / niedziela
Nie da się ukryć, że wszystkie tezy zawarte w artykule są prawdziwe. Jest jednak pytanie: i co z tego? Kto z klubu zwróci uwagę na opinie kibiców? Kto przedstawi kibicom plan na najbliższe lata? Kto wyjdzie przed szereg i z otwartą przyłbicą podejmie się dyskusji z tym, co Karol napisał? Odnoszę wrażenie (powoli przechodzące w pewność), że władze klubu boją się jakichkolwiek zmian, dbając jedynie o swoje stołki, a wynik sportowy drużyny mając gdzieś. I tu nie chodzi nawet o Kuchara i jego ludzi, którzy wejście do Lechii potraktowali jedynie jako biznes. Dziś są, jutro ich nie będzie. Bardziej interesowałaby mnie postawa Jenka i Turnowieckiego, którzy powinni zadbać o to, by Lechia była GDAŃSKA, a tego nie robią. A ścibolenie pieniędzy skończy się katastrofą.
2 października 2011, 10:59 / niedziela
Gratuluję. Niestety, ale sytuacja właśnie takie teksty wymusza. "Takie" w sensie, że jest hujowo i dobrze, że gda.pl na to dobrym artykułem reaguje.
2 października 2011, 11:23 / niedziela
1945% POPARCIA!!!!!!!!!!!!!!
2 października 2011, 11:35 / niedziela
Bardzo dobry artykuł niemniej jednak na forum wielokrotnie krytykowano zarząd, trenera i to wszystko co się dzieje w klubie i wokół klubu. Nie było natomiast reakcji z trybun. Dlaczego podczas meczu lud nie wyślę jasnego przekau jakie są oczekiwania?
Lechia grać kurwa mać to za mało...
2 października 2011, 12:31 / niedziela
Kamyczek do ogródka ;-)
Cyt: "W końcu mówi się, że Bundesliga wcale nie stoi na aż tak dużo wyższym poziomie niż polska liga".
W takim razie mam pytanie do autora artykułu.
Kto i na jakiej podstawie tak mówi? Chyba, że to wolne żarty ...
A tak na marginesie. Gdyby Niemcy w ramach Bundesligi otrzymywali tak marny produkt jak nasza rodzima ekstraklasa to nawet pomimo pięknych stadionów nie szczycili by się dzisiaj najwyższą frekwencją na meczach ligowych w Europie ...
2 października 2011, 20:13 / niedziela
Podpisuje sie pod tym obiema rękoma!!!

Nie mam nic do dodania.

TYLKO LECHIA!
2 października 2011, 20:25 / niedziela
Brawo Karol.

Tak zastanawiam się tylko, kto z władz klubu powinien przeczytać ten tekst, żeby przejrzeć na oczy, wyciągnąć odpowiednie wnioski i żeby wreszcie coś w tym całym burdelu zmieniło się na lepsze. I nie wiem, czy jest tam jakaś osoba, która nie umywałaby rąk, nie unikała odpowiedzialności i podeszła do problemu szczerze, uczciwie, z myślą o dobrze Lechii... Tam niestety rączka rączkę myje i odnoszę wrażenie, że kiedy w poniedziałek działacze wrócą do pracy z udanego weekendu, po ewentualnym przeczytaniu tego felietonu będą wymieniać się między sobą opiniami w stylu "co za bzdury", "co za brednie", "chłop nie ma pojęcia o czym pisze" itd. Tak, tak panowie działacze - nawet jeśli uznacie ten tekst za stek pomówień, szkalujący was, trenerów i piłkarzy to wiedzcie chociaż, że właśnie takie zdanie na wasz wszystkich temat ma nie tylko Karol Szelożyński, ale też WIELU, WIELU, WIELU kibiców Lechii. Karol "tylko" przelał te wszystkie głosy fanów na ekran, za co mu chwała i cześć i uwielbienie :)
2 października 2011, 22:08 / niedziela
Szczera prawda i...co z tego? Jak mozemy "ich" zmusic do zmian?
3 października 2011, 08:04 / poniedziałek
Brawo Karol,
Bardzo dobry tekst !
Tym bardziej, ze wychodzi on spod piora strony ktora byla jednym z elementow odbudowy Lechii ( z Blazejem na czele sic ! ). Oby historia zatoczyla kolo i byl to sygnal do odbudowy klubu.
Olewam Bartosiewicza, ale to ze "gdanscy" dzialacze nie potrafia nic zrobic - tego nie jestem w stanie tego zrozumiec.
Paradoksalnie chyba tylko Kuchar moze wyjebac tych palantow bo przez takich "managerow" jego biznes zdycha i nie bedzie tego kramu komu srzedac. A chyba o to chodzi prawda ???
ps.
mnie osobiscie jeszcze zabraklo kwestii dyr. sportowego ale w sumie to tak oczywiste, ze i wspominac nie ma sensu.
11 października 2011, 14:19 / wtorek
Bardzo ciekawy i dobry artykul.Wiecej i czesciej powinno byc takich dobrych tematow.A propo-dlaczego ten ''tygodnik'' ukazuje sie ostatnio raz na pare miesiecy?

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011