Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kafarski na dywaniku Turnowieckiego

strona 1/1

3 października 2011, 19:24 / poniedziałek
odnośnik

Trójmiasto.pl podało informację, jakoby Turnowiecki wezwał na dywanik Kafara i zadał mu 4 kluczowe pytania na temat obecnej sytuacji.
1) od kiedy Lechia będzie zespołem, jaki chcemy oglądać,
2) ile jeszcze potrzeba czasu na wyprowadzenie drużyny z kryzysu,
3) czy przełom nastąpi w kolejnym meczu z Zagłębiem w Lubinie,
4) co będzie, gdy następny mecz okaże się kolejnym mizernym pojedynkiem.

No niezłe jaja. Można by to skomentować "weź się Pan do wróżki zwróć, dostaniesz pewniejsze informacje". Jeśli to prawda, co pisze ów dziennikarz o tych pytaniach, to Turnowiecki ośmiesza się po raz kolejny. Takie pytania i owszem mógłby zadać Kafarskiemu ciekawski dziennikarz albo żyjący nadal złudzeniami kibic (tylko czy tacy są jeszcze), ale nie szef pracownikowi, który od długiego czasu partoli robotę w całej fabryce i cały biznes prowadzi do plajty. Jedynie pytanie, jakie Pan Turnowiecki powinien łaskawie w obecnej sytuacji zadać Kafarskiemu, to takie: czy sam, dobrowolnie poda się poda do dymisji (i wyjdzie z twarzą), czy ma być zwolniony na zbity pysk i odejść w niesławie.
A co do odpowiedzi na 4 ww. pytania do Kafarskiego, to ich udzielić w żadnym razie nie może sam adresat, bo on sam nie wie, jest jak dziecko we mgle, nie ma pomysłu i mieć już nie będzie, jak wyjść z tego tego bagna niemocy i bylejakości, w które on sam i jego pryncypałowie poprzez rozliczne zaniedbania (zwłaszcza w kwestii polityki transferowej) wpędzili nasz klub.
Jeśli Pan Turnowiecki tego nie rozumie, to pora odejść z tego stanowiska, a nie ośmieszać się przykładowo takimi pytaniami, które ukazują tylko bezradność, zagubienie, nieprofesjonalizm.
Na te 4 pytania każdy trzeźwo myślący kibic, mający w sercu dobro Lechii odpowiedziałby np. w ten sposób:
1) Pod wodza Kafara i w tym składzie raczej nie prędko, jeżeli kiedykolwiek, zabraknie czasu i obudzimy się w I lidze,
2) A ile Pan potrzebuje jeszcze czasu, aby podjąć decyzję o zmianie trenera. Sam sobie Pan odpowiedz.
3) Nie, bo cudów nie ma. A jedna wygrana ze słabym rywalem nie będzie świadczyła o przełomie. Przestań Pan zaklinać rzeczywistość. Weź się Pan do roboty i w pierwszej kolejności zatrudnij następcę Kafarskiego. A w przerwie zimowej niezbędne są konkretne wzmocnienia, bo jeśli chodzi o obecną kadrę to nawet ślepy dostrzega, iż z tej mąki chleba nie będzie.
4) Źle będzie. Jak nie będą przeprowadzone próby sanacji jeszcze w tym tygodniu, nie zostanie rychło zatrudniony szkoleniowiec, to gremialnie podacie się wszyscy (zarząd, szkoleniowiec, sztab) do dymisji - jak macie choć odrobinę poczucia przyzwoitości.
3 października 2011, 19:55 / poniedziałek
Laczek na pewno załatwił by sprawe
3 października 2011, 20:08 / poniedziałek
na dywaniku to oni se mogą kulki lizać i.
Jak mówi staropolskie przysłowie, które przed chwilą wymyśliłem:,, Beton kruszy się od środka,,. a to ja tak interpretuję:
- główny udziałowiec spółki nie ma zdolności decyzyjnych, więc my Kibice powinniśmy wpłynąć właśnie na niego
- prezes i zarząd, marketing to marionetki pierdzi-stołki nieudacznicy i patałachy ich , należy wyjebać z klubu w pierwszej kolejnośći a rada niech zatrudni profesjonalistów a nie działaczy od chowania głowy w piasek
-nowy trener w trybie awaryjnym pilnie potrzebny
3 października 2011, 20:16 / poniedziałek
to jest mega kompromitacja szkoda że Kuchar nie ma 1/10 temperamentu Wojciechowskiego wtedy Kafarowi nie był by potrzebny dywanik tylko został by odpalony laczek.ciekawe co sie jeszcze musi stać zeby zarząd Kuchar itp to zrozumieli teraz chyba juz tylko 21.12.2012 może to zakończyć !!!!
3 października 2011, 20:43 / poniedziałek
Panie Turnowiecki nie zabierajcie cennego czasu, powiedzcie wprost: mamy was w dupie kibice i tak nie zwolnimy trenera Kafarskiego i gówno wam do tego.

Wierze w jedno, że zaczęliście ćpać i rozum Wam kiedyś wróci
3 października 2011, 20:48 / poniedziałek
Jak dla mnie to brakuje tutaj naszego (kibiców) stanowiska!!!
Lwy są oficjalnymi naszymi przedstawicielami więc powinni wystosować jakieś oświadczenie co do tego co dzieję się w klubie... Na forum każdy ma swoje zdanie, tylko że forum do władz klubu nie trafi a oficjalne oświadczenie i owszem... Całej sytuacji nie ma dalej co opisywać BO TO ISTNA KATASTROFA!!! Od razu zastrzegam że nikogo do niczego nie zmuszam jest to tylko moja opinia!!!
3 października 2011, 20:53 / poniedziałek
nigdy nie wierzyłem w LP i jak widać mam racje, nic się nie dzieje. Teraz dla LP Poźniak, Sazankou i Benson to dobra inwestycja. Kafar również idealny na długie lata gdański sir Alex Ferguson.
3 października 2011, 21:07 / poniedziałek
To skrajność.Nie wszystko się musi podobać ale to przegięcie co napisałeś...
3 października 2011, 21:16 / poniedziałek
można kogoś szanować , żyć z tym, tolerować, ale nie trzeba się z nimi zgadzać i można krytykować. także myślę , że nie przegiąłem pisząc, że LP nic nie robią w kierunku reprezentowania kibiców w sprawie trenera Kafarskiego. Przynajmniej większości kibiców.
3 października 2011, 21:22 / poniedziałek
A Lwy Północy mają zajmować się sprawami kibicowskimi, czy w dodatku zarządzać klubem? Bo z tego co wiem to są od tego pierwszego i robią to znakomicie. Jak masz jakiś problem z Kafarskim, to idź do prezesów, powiedzi im co Ci nie gra albo zaintonuj jakąś przyśpiewkę na meczu. Skoro taka większość ma z nim problem, to na pewno będzie głośno.
3 października 2011, 21:28 / poniedziałek
no to jesteś w błędzie great przeczytaj uważnie Statut Stowarzyszenia LWY PÓŁNOCY
3 października 2011, 21:29 / poniedziałek
TO ISTNA... KAFARSTROFA
3 października 2011, 23:10 / poniedziałek
te cztery pytania,
nie ma co, ostro poszło : )
ciekawe czy ich zadawanie zaczął od słów: przepraszam że pytam,
a jak nie czy aby zjebki nie dostał, szkoda by było : )

czyli jak niedowiarków przekonać że jestem dziamdzia ramcia

to i co się dziwić ze degrengolada totalna,
tych którzy nazywali rzeczy po imieniu w klubie już nie ma,

no i dokulali się: przepraszam, ale czy długo pan zamierza jeszcze tak ? ? bo chciałbym się dowiedzieć
3 października 2011, 23:56 / poniedziałek
santtin - na jakiej podstawie twierdzisz jacy piłkarze przypadli do gustu LP skoro nigdy w nich nie wierzyłeś ?
Dlaczego oczekujesz od LP reakcji skoro nigdy w nich nie wierzyłeś?
Co takiego spowodowało, że nigdy nie wierzyłeś w LP a teraz masz do nich pretensje, że publicznie nie napisali to co byś chciał?

Sam przyznajesz, że masz w dupie LP i to co robią a teraz jak się biedaku nie możesz wysrać wzywasz ich do zrobienia czegoś ?
Skoro nigdy w nich nie wierzyłeś to co Ciebie interesuje ich statut i to co w nim jest napisane?

Sorki - za dużo pytań dla skołatanej głowy.
Pisząc że Turnoś nie chce pogonić Kafara dokładnie wiesz tyle, ile zniesie Twoja klawiatura.
Napisz list do Wrocławia.
3 października 2011, 23:58 / poniedziałek
Lwy są od wspomagania kibicowania, a to na Lechii idzie coraz lepiej.
Natomiast jestem przekonany, że sprawy sportowe powinny podlegać osądowi każdego kibica z osobna. Widać to po wypowiedziach na forum - każdy ma własne zdanie, więc trudno w tych sprawach reprezentować ogół kibiców. Dlatego Stowarzyszenie powinno być ostrożne w postulatach dot. strony sportowej, co oczywiście nie wyklucza zabrania głosu w kryzysowych, skandalicznych sytuacjach w których dobro Lechii wymaga interwencji.
4 października 2011, 00:08 / wtorek
Kolego Santin miałeś niedawno spotkanie z zarządem, trenerem, kapitanem drużyny, pracownikami klubu oraz dodatkowo LP. Miałeś okazję zadać wszystkim pytania. Było być i je zadawać a nie ryczeć na forum. Bo forum i 90 minut na stadionie to jedyne co potrafisz zaoferować Lechii.
4 października 2011, 09:42 / wtorek
Szanowny kolego Pikolak nie każdy wszędzie i o dowolnej porze może być tam gdzie go chcą zobaczyć i podyskutować. Szacunek dla Ciebie, że ty akurat jesteś na bieżąco i nie tylko potrafisz dyskutować na forum, zajadać kiełbaski na meczu, ale oddajesz się sprawie i działasz dla dobra i rozwoju Lechii.

ps. przy okazji, trener Kafarski ma immunitet ??
4 października 2011, 10:02 / wtorek
zygas70 przepraszam Cię, że nie potrafisz zrozumieć tego co ja piszę i wypisujesz na mój temat bzdury. Zakończmy farsę i bez odbioru.
4 października 2011, 11:07 / wtorek
Santtin przygłupie widac jakie masz pojęcie o sytuacji w klubie i w ogóle o środowisku kibicowskim. Czego oczekujesz od LP, że wejdą do klubu i zastrasza Kuchara, żeby wypierdolił Kafarskiego? Kuchar jest praktycznie jedyna osobą w zarządzie co wstawia się za Kaszubem i ma najwięcej do gadania. Turnowiecki nic nie może zrobic. W klubie są obecnie dwa zakute łby Kuchar i Kafarski i jak widac jeden kocha drugiego i tyle w temacie.

Trzeba było wczoraj przyjsc na zebranie i przedstawic swoje wspianiałe propozycje.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021