Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

9 PAŹDZIERNIKA

strona 1/5

4 października 2011, 22:23 / wtorek
Pogonimy BOLSZEWIKA!!!!!!!!!!!

OK?
4 października 2011, 22:26 / wtorek
OK (bez ironii)
4 października 2011, 22:28 / wtorek
jebac matola i Tole tez pogonimy...
a co stac nas LECHISTOW!!!
4 października 2011, 22:29 / wtorek
To forum to coraz wiekszy syf.. że lewy tego nie widzi ;/ ? bezsensowne tematy każdego dnia, jak w jakichs zabkąch, czy innym niecieczach
4 października 2011, 22:34 / wtorek
Dreczyciel- jestem zmuszony w inwektywach Tobie odpisac krotko, acz rzetelnie:
JEB SIE NA RYJ ŁOSIU
4 października 2011, 22:37 / wtorek
Doręczyciel głosuję na PO SLD lub RP Palikota więc mu temat przeszkadza. Jebac czerwona zarazę.
4 października 2011, 22:42 / wtorek
5 PAŹDZIERNIKA
Pogońmy środę! No i przy okazji pon. wt. czw. pt
Zostawmy tylko weekend.
4 października 2011, 23:20 / wtorek
ta oczywiscie bo wy idziecie na wujka jarka zaglosowac bo przeciez uśmiechnal sie do kibiców jak glosów potrzeba:) haha
jestescie parobkami typa ktory nawet rodziny nie zalozyl, dlatego mam wyjebane, nie ide na wybory, kaczynski, tusk , jeden chuj, granie za nasza kase na sumieniach:) żałosne
4 października 2011, 23:25 / wtorek
A to trzeba głosować na rudego albo na przykurcza? Są inne opcje.
4 października 2011, 23:31 / wtorek
Im to wytłumacz, mi nie musisz.
Przepraszam panowie że przerywam wam tą miłą "polemikę" ale przenieście sobie swoje wywody polityczne do luźnych gadek gdzie macie sporo tematów do prowadzenia swoich dysput politycznych bo człowiek chcąc poczytać o Lechii musi się kurwa przebijać przez politykę.... jego mać, zluzujcie panowie.

Ps.Nie bijcie
A niby jakie ?
Opcje w Gdańsku są tylko 2
a) nie głosować
b) głosować na PiS
4 października 2011, 23:38 / wtorek
Kurwa jak trzeba mieć łeb zryty żeby wypisywać takie głupoty !
Tak poza jebanymi popaprańcami i pisiurami oraz komuchami z lsd i chorągiewką psl nic więcej w tym kraju nikt nie ma do zaproponowania. Tyle lat Was dymają jak chcą zmieniają nazwy, lewica - prawica oni nawet nie wiedzą kto jest kto już po tych machlojkach. Robią w chuja cały naród - no prawie bo są jeszcze ludzie samodzielnie myślący - jak chcą i kiedy chcą. Pchają się do tego koryta byle się nachapać ile wlezie, jakby ich tam przyspawali a generalnie w dupie mają ten kraj i jego mieszkańców. Im na rękę jest wmawianie ludziom że trzeba głosować na mniejsze zło, oni i tak się poustawiali w spółeczkach, agencjach i chuj wie gdzie jeszcze. Kolesiostwo i nic więcej.
Jebać tą całą złodziejską tfu elitę polityczną ! To nie jest żadna elita - BANDA ZŁODZIEI I NIC WIĘCEJ !
Tyle mam do powiedzenia o tych wyborach i kandydatach !
4 października 2011, 23:47 / wtorek
Politycy PiS, którzy dziś kreują się na obrońców kibiców przed agresywną władzą, sami chcieli zaostrzać kary za wszystkie typowe zachowania kiboli na stadionach – ustalił tygodnik „Wręcz Przeciwnie”.
W marcu 2007 roku premier Jarosław Kaczyński skierował do Sejmu projekt ustawy zmieniający m. in. kodeks wykroczeń i ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych. Podwyższał on maksymalną karę grzywny w kodeksie wykroczeń z 5 do 15 tys. zł, przy jednoczesnym obniżeniu granicy odpowiedzialności karnej sprawców z 17 do 15 lat. Planowano wprowadzić karę aresztu m.in. za posiadanie i wnoszenie na teren, gdzie odbywa się impreza masowa, wyrobów pirotechnicznych lub materiałów łatwopalnych, a także napojów alkoholowych.
Według projektu rządu Kaczyńskiego, karą więzienia aż do 30 dni miało być zagrożone „prowokowanie do zachowań agresywnych, w tym agresji słownej”. Ponadto projekt wprowadzał kary za „zakrywanie twarzy” kominiarką lub „innym elementem odzieży” (np. szalikiem), a także za „prezentowanie na transparentach, flagach, proporcach lub innych przedmiotach”, a nawet na własnym ciele, bliżej niesprecyzowanych „napisów, zdjęć i rysunków zawierających treści zachęcające do zachowań agresywnych” (do 14 dni aresztu).
Projekt jako pierwszy wprowadzał też do kodeksu wykroczeń środek karny w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe. Rozszerzano również i tak niejasną definicję czynu o „charakterze chuligańskim”, dający sędziom możliwości, a czasem i obowiązek surowszego orzekania, wprowadzając sankcje za „godzenie w bezpieczeństwo i porządek na imprezach masowych”. Ponadto, w projekcie PiS obowiązkowo orzekaną nawiązkę za czyn chuligański podniesiono aż pięciokrotnie z tysiąca do 5 tys. zł.
Po przegranych wyborach PiS próbował wrócić do projektu w lutym 2008 r. Protesty prawników i organizacji pozarządowych spowodowały, że Sejm odrzucił go już w pierwszym czytaniu we wrześniu 2008 r.
5 października 2011, 00:08 / środa
No chyba nie sądzicie że kolejnym tematem z d... spowodujecie że inni zmienią swoje przekonania polityczne. Głosujcie na kogo chcecie. Ale poprostu to zróbcie.
5 października 2011, 00:17 / środa
Ty Picnick lepiej zostań w domu.

Smigło: " Po owocach ich poznacie" a nie co kto chciał, mieli wiekszośc, prezydenta i jakos tej ustawy nie wprowadzili.
5 października 2011, 00:18 / środa
Donald matole, twój rząd obalą kibole!
5 października 2011, 01:08 / środa
Jezeli wedlug sceptyków kandydat na senatora Andrzej Gwiazda jest złodziejem lub umoczonym w cokolwiek 'politykiem' to radze pierdolnac baranka w sciane, jest szansa ze pomoze
5 października 2011, 08:48 / środa
rze - a przeczytałeś dokładnie co napisałem ? że te cztery ścierwa co startują do wyborów ( po. lsd, pis, psl, jebane palikoty i pjeny ) oni już byli i ich trzeba wyjebać w piździec z życia publicznego. To jest ta banda złodziei i kolesiostwa.
Napisałem że jest w tym kraju jeszcze troche ludzi na których z czystym sumieniem można oddać głos - niestety coraz mniej, bo są przez te tfu elity skutecznie ośmieszani.
5 października 2011, 09:12 / środa
Można głosować tez na Nową Prawicę, nie tylko PIS.
Np w Bydgoszczy - co za problem zrobić sobie wycieczkę 9 października ?

odnośnik
5 października 2011, 12:51 / środa
Spid -- jezeli KNP nie potrafi zorganizowac podpisow na czas, wiedzac ze bedzie im komisja robic pod góre - powinni zrobic to znacznie wczesniej - to w jaki sposob mam wierzyc ze sa w stanie zorganizowac cokolwiek wiecej i majac zero zdolnosci koalicyjnych? Korwin zrobi przewrot?
5 października 2011, 12:51 / środa
@LGPG-masz 100% racji!!

Czas zakończyć socjalizm i nie warto głosować na lewaków z po,pis,psl,sld (poczytajcie projekt ustawy, dot. imprez masowych jaki pis proponował, może otworzycie oczy). Te partie niczym się nie różnią, dodatkowo palikot i pjn wywodzą się z powyższych więc także radziłbym ich olać!!

Nie bądź lemingiem, nie głosuj na bandę czworga!!

Zobaczcie, ile ludzi rusza coś zmienić: odnośnik

LECHIA GDAŃSK POLSKI BASTION PRAWICY!!
5 października 2011, 12:54 / środa
Te wybory to tak naprawdę referendum, to - realnie patrząc na sytuację - nie żaden wybór pomiędzy kilkoma różnymi partiami i programami społecznymi, gospodarczymi itp., to też nie wybór pomiędzy dwoma największymi partiami PO i PiS, jest to wybór pomiędzy dwoma wizjami Polski (Polską unużaną w libertyńskim, hedonistycznym i nihilistycznym gó... nie a Polską wartości patriotycznych i moralnych, narodowych).
Nie stoimy dziś przed realnym wyborem czy nawet możliwością wyboru wizji rozwoju gospodarczego Polski innego niż dotychczasowy, bo oba największe ugrupowania będa zmuszone lub nawet będą chciały realizować w tym zakresie podobny program. Różnice będa tylko w akcentach.
Najbliższe wybory to bitwa o charakterze światopoglądowym, na tej płaszczyźnie i w tej płaszczyźnie rozstrzygnie się najbliższa przyszłość Polski, a moze nie tylko najbliższa. Nikt kto głosi potrzebę wprowadzenia prawdziwej gospodarki wolnorynkowej, własności prywatnej, konkurencji, ograniczenia roli państwa w gospodarce (Nowa Prawica, UPR) nie ma szans na uzyskanie wpływu na władzę po najbliższych wyborach. Nie wejdzie nawet do sejmu symboliczna reprezentacja takiej opcji politycznej. Niestety, szkoda, ale nie ma się co oszukiwać.
Nowa Prawica nie ma listy krajowej, a tak naprawdę żadne ugrupowanie, które nie ma listy krajowej, nie ma najmniejszych szans na wejście do sejmu. Głosowanie na NP lub PJN - mimo dobrycj intencji - to w konsekwencji przysługa oddana rudemu i jego ferajnie, to osłabienie PiS.
Moim zdaniem dziś należy powstrzymać przede wszystkim postępującą wielkimi krokami degenerację morlalną i światopogladową Polaków, nalezy nie dopuścić do palikotyzacji, by tego pokroju indywidua - wspierani przez libertyńskie media - nadawali ton polskiemu życiu publicznemu, społecznemu, kulturalnemu itd., by rozpychali się coraz bezczelniej i zuchwalej w przestrzeni życia społecznego, nie znajdując silnego i skutecznego odporu ze strony normalnej, zdrowej części społeczeństwa.
Dlatego radzę przemyśleć swoją decyzję i jej następstwa w kontekscie stracenia okazji na odsunięcie od władzy cynicznego i nieudolnego rudzielca i jego dworu, którzy reprezentują swoim środowiskiem ten libertyński światopogląd, o którym wyżej wspomniałem.
5 października 2011, 12:55 / środa
@rze - problem w tym, że okazało się, że jednak NP zebrała podpisy w 21 okręgach a sprawdzane one były po 6-7dni podczas których przepadły wszystkie szanse na rejestrację list... Poczytaj w internecie jak było, bo w TV Ci prawdy nie powiedzą, nie daj sobą manipulować!! Poza tymi 21 okręgami, w których zebrano podpisy masowo odrzucane były w Gdyni (ostatecznie zabrakło 16 podpisów - dostarczono 5300 i jeszcze kilka okręgów na podobnej zasadzie). Ostatecznie jest 21 okręgów zarejestrowanych i zakaz startu w całej Polsce, zadaj sam sobie pytanie dlaczego?
5 października 2011, 13:48 / środa
JA jestem z tym na biezaco bo naleze do elektroratu KNP, niestety dlatego wiem co mowie, widzialem jak pare dni przed terminem prezes goraczkowo namawial do zbierania podpisow a bylo bardziej niz pewne ze banda czworga bedzie robic pod góre wiec trzeba bylo zrobic to wczesniej i z zapasem. Kto jak kto ale Korwin powinien o tym wiedziec i tu wlasnie tkwi takze slabosc tej partii - silny przywodzca i slabe regionalne organizacje albo slaba komunikacja z nimi. Ziemkiewicz pracowal w kapmpanii Korwina kiedys i z tego co widac nie zmienilo sie nic czyli jest król a reszta ma na niego zapier... Wypraszam sobie wiec zarzuty ze jestem zmanipulowany bo czytam praktycznie wszytkie niemainstremowe media od Frondy, przez Nowy Czas do Wpolityce
5 października 2011, 13:52 / środa
@rze - to nie rozumiem na czym Twój problem polega? Przecież NP startuje w wyborach, jeśli należysz do ich elektoratu to widzę tylko jedną możliwość, głosujesz na nich, w czym problem? Przecież chyba nie będziesz głosował na kogoś innego wbrew swoim poglądom?

Ci co nie wiedzą, na kogo zagłosować to zróbcie sobie ankietę:

odnośnik

LECHIA GDAŃSK POLSKI BASTION PRAWICY!
5 października 2011, 13:58 / środa
problem jest taki ze mieszkam w Szkocji i do dyspozycji jest tylko lista Warszawska a tam nie ma KNP a udalo na przyklad zarejstrowac sie np Solidarnosci 80 rownie lub nawet bardziej marginalnemu ugrupowaniu. Wiec z cala sympatia dla Korwina i jego programu, spieprzyli, co najgorsze ich elektorat w nzacznej czesci przjemie nie mniej wyszczekany a lepiej zorganizowany i poukladany Palikot. A to juz jest prawdziwa tragedia.
5 października 2011, 14:04 / środa
Bialo - Zielony bracie wlasnie mialem mala dyskusje na facebooku z jak sie okazalo kolega po szalu ktory cytowal bzdury tyg 'Nie', wyborca Palikota ktory zebral owacje gawiedzi bo wyslal KAczynkiego do psychiatry...chyba jestesmy tym Bastionem Prawicy bardzo na wyrost bo to nie pierwszy taki przypadek. Zalamalem sie :/
5 października 2011, 14:26 / środa
@rze - ale uwierz mi, że to co robiła PKW to coś nie do pomyślenia, jak można odrzucić tyle podpisów i list, zobacz wyrok w sprawie Nowego Ekrany, sąd orzekł jak powinni dane weryfikować!

Widzisz partia powstała kilka miesięcy temu i ciężko cokolwiek zrobić nawet w tym "Bastionie Prawicy", gdzie 90% nie wie co to znaczy prawica. Ciężko o podpisy itd. ale pomimo wszystkich przeciwności się udało, tylko NP została oszukana... ale będzie walczyła w sądach, obecnie czeka na wyrok SA.

Co do PPP to nie wiem ile w tym prawdy ale proponuję obejrzeć: odnośnik

Co do palikota to chodzą głosy, że po mu zbierało podpisy, żeby odciągnąć elektorat lewicowy, zobacz jak człowiek zmienił zdanie o tusku przez kilka miesięcy, po wyborach jeśli wejdą do sejmu będzie pierwszy do koalicji z po.

Ludzie z pis, przez których Polska nie jest suwerennym krajem nie zasługują na żaden szacunek (co prawda np w zaborze austryjackim nie żyło się tak tragicznie źle, więc może nam teraz też nie będzie okropnie).

Pamiętaj, że jeśli oddasz na nich głos (na lewicę) to oni potem za każdy głos otrzymują dofinansowanie na kampanie z budżetu!! Pomyśl dwa razy zanim coś zrobisz!!
5 października 2011, 18:10 / środa
Cześć Rze

Zagłosuję w Bydgoszczy na KNP, konkretnie na kibica Zawiszy żeby było ciekawiej, a moja kobieta na prawnika z tegoż miasta.

Dlaczego mimo wszystko na KNP? Bo mam identyczne ideały i podobne poglądy.
KNP nie jest idealną partią wg mnie (moim ideałem byłby polski odpowiednik Libertarian Party)- a Korwin ma wiele wad osobiście uważam.

Ale ponieważ chcę zagłosować zgodnie z sumieniem, tak by potem śmiało patrzeć prosto w oczy narzekającym na rząd i życie wyborcom PO (i PIS), mogę to zrobić tylko oddając głos na Nową Prawicę.

Jeśli chcesz głosować to rzeczywiście masz nie ciekawą sytuację, mając poglądy wolnościowe. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad PJN lub olał wybory.
5 października 2011, 18:57 / środa
5 października 2011, 19:43 / środa
Jeśli tak się liczy,/ liczyło głosy przy rejestracji list wyborczych , to wynik jaki poda PKW jest już raczej wiadomy. Link jest dość obszerny ale koniecznie warto go przeczytać odnośnik
5 października 2011, 21:16 / środa
Tak abstrahując troszkę od decyzji PKW w sprawie Warszawy, ile zebraliście podpisów w Gdańsku, Gdynii i Sopocie. Oraz ilu mieliście zbieraczy? ;]
5 października 2011, 21:50 / środa
To pytanie nie do mnie. Nie należę do NP. Jestem tylko sympatykiem tego ugrupowania. Może ktoś inny konkretnie ci odpowie na twoje pytanie. Wiem,że w Gdyni było złożone ponad 5300 podpisów. Zabrakło po weryfikacji chyba 18 podpisów.
Zresztą po tym co się stało i tak nie ma znaczenia. PKW zawsze by coś znalazła ,że nie doprowadzić do rejestracji list NP w " odpowiednim terminie "
Inna rzecz ,że osoby zbierające podpisy nie były zbytnio widoczne , jak i brak było info gdzie i kiedy zbierają owe podpisy.
5 października 2011, 22:26 / środa
6 października 2011, 02:03 / czwartek
@buziek
W Gdyni zostało zebranych 5300, OKW w Gdyni odrzuciła 335, po odwołaniu podpisy zostały wysłane do Warszawy i przeliczone jeszcze raz i zabrakło 16 do liczby 5000. Gdańsk i Sopot to jeden okręg numer 25 więc wszystko było zbierane razem, liczba wynosiła około 3500 sztuk, ale przez ostatnie dni całe pomorze nastawiło się aby najpierw zebrać podpisy z okręgu "Gdynia", żeby go zarejestrować odpuszczając Gdańsk, co niestety się nie udało... Ile osób zbierało? Ciężko powiedzieć i nie da się tego oszacować, podpisy spływały choćby pocztą, każdy zbierał po znajomych, kibice niektórzy także pomagali, masa osób o prawicowych poglądach także dostarczała po kilka stron z podpisami więc nie da się tego oszacować....

Są dwa rodzaje porażki, tak jak np. zeszły sezon mecz Lechia 0-3 Wisła, gdzie po prostu, wina naszej drużyny, była gorsza w tym meczu i nie dała rady wygrać... A drugi typ to porażka taka, jaka nastąpiła w meczu Lechia 3-4 Gedania (do przerwy 3-1), wszyscy wkurwienie na co się stało, pretensje do sędziego o układanie meczu, a potem po kilku latach okazuje się, że tomasz cwalina znajduje się na liście fryzjera... Rozumiesz jak boli ta pierwsza i ta druga porażka? W tym przypadku Nowa Prawica ma do czynienia z tym drugim typem porażki, została oszukana pomimo zebrania podpisów w 21 okręgach!

Chciałbym jeszcze przedstawić liczby członków poszczególnych partii (w oparciu o dane z wikipedii, nie są one najnowsze, ale trochę obrazują): pis ma 22tys. członków, po 46tys, sld 73tys, psl 123tys.... W Nowej Prawicy dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć ilu jest członków, ale do takich liczb bardzo bardzo daleko... Czujesz różnicę w zbieraniu podpisów? Nie muszę także tłumaczyć, ze skoro takie pjn jest w sejmie i jest o nim głośno to łatwiej im wszystko zorganizować i bardziej ich ludzie kojarzą?

Stało się, co się stało, muszą walczyć o unieważnienie wyborów, co jednak raczej nie nastąpi (jakby to wyglądało, że taki demokratyczny kraj unieważnia wybory?), ja i tak jadę oddać głos zgodnie z moim sumieniem i moimi poglądami, aby choćby przez chwilę poczuć, że wybieram WOLNOŚĆ i NORMALNOŚĆ!! Jeśli uważasz, że dla narodu coś innego będzie lepsze, to wybieraj inną alternatywę, ja choćby patrzę, w jakim punkcie dziś byśmy stali, gdyby kiedyś przeszła choćby ustawa zabraniająca uchwalania budżetu z deficytem...

6 października 2011, 19:43 / czwartek
Taka mała ciekawostka. Co prawda dotyczy już historycznych wyborów do samorządów i sejmu,ale może zapobiegnie ponownej ilości " nieważnych głosów"
odnośnik
6 października 2011, 20:54 / czwartek
6 października 2011, 21:33 / czwartek
Chris bądź pewny,że teraz będzie jeszcze więcej i wcale nie musi to być manipulacja kartami.
6 października 2011, 22:57 / czwartek
7 października 2011, 06:29 / piątek
@ castorp
Masz slusznosc ze te wybory to bitwa o cos wiecej niz ten czy inny program gospodarczy. To bitwa o zachowanie(przywrocenie?) naszej tozsamosci narodowej. I jesli ja przegramy to za nastepne 4 lata kolejna PKW powolana przez tuskopalikotow nie przyzna partiom prawicowym licencji na udzial w wyborach.O ile wczesniej "niezawisly" Trybunal Konstytucyjny lub Sad Najwyzszy nie orzeknie ze dzialalnosc partii prawicowych jest sprzeczna z Konstytucja.Niezarejestrowanie list NP bylo posunieciem majacym na celu wyeliminowanie PIS-u z jedynej skutecznej powyborczej koalicji. Jednym pociagnieciem oslabili PIS i zniszczyli Korwina. Na miejscu tego ostatniego wezwalbym swoich wyborcow do glosowania na PIS aby za 4 lata historia sie nie powtorzyla.
7 października 2011, 13:40 / piątek
@hepoka - tylko zrozum, że taki złodziejski i lewacki pis jest partią, z którą Korwin chce walczyć, bo to jest hołota, która tylko chce być przy korycie! Zobacz, że programowo oni chcą dalej budować socjalizm! Kto z kim by zrobił koalicję i co by wywalczył to długa rozmowa, ale pamiętajmy, że ten pis tkwi w tym złodziejskim układzie, przecież za ich rządów nie zniesiono np. finansowania partii politycznych, co stanowi największą przeszkodę w dostaniu się do sejmu nowych ludzi, partie powinny się same finansować nie dostając żadnych dotacji!! Po co Korwin ma niby namawiać swoich wyborców na głosowanie korzystne dla pisu, skoro Nowa Prawica startuje w wyborach? Po co ma nakłaniać do głosowanie na partię, z której wywodził się człowiek, "dzięki" któremu Polska nie jest już suwerennym krajem? Przecież jakby uważał, to co uważa pis to zapisałby się do takiej partii i głosił pod publikę to co wszyscy, opowiadał bajki takie jak wszyscy i z pewnością dostałby się do sejmu, widzisz musisz zwrócić uwagę, że to jest człowiek, który dla własnych poglądów może poświęcić bardzo wiele, od kilkudziesięciu lat głosi bez przerwy to samo, nie zmienia swojego zdania pomimo, że większość go uważa za wariata (no bo przecież szara masa nie ma pojęcia czym się programowo różni po,pis,psl,sld i choćby NP)... Jak nie widzisz różnicy to przykro mi, głosuj na kogo uważasz (niestety mamy demokrację)... Dość mam socjalistów i systemu przez nich wprowadzanego!!

7 października 2011, 18:15 / piątek
Ja pamiętam wypowiedzi Korwina-Mikke który twierdził że stocznie są nierentowne więc trzeba je zlikwidować bo państwo nie powinno dofinansowywać czegoś co jest nierentowne.To samo mówił o kolejach,że on by je zlikwidował i postawił autostrady.To mi wystarczy,liberalizm nie niesie niczego dobrego
7 października 2011, 19:22 / piątek
Holyfan, a jak Ci sie widzi flaga "Lechia Gdańsk - Polski Bastion Prawicy" ?
Już dawno nie czytałem lewackiej propagandy na forum Lechii..

To co piszesz to tak jakby utrzymywać w ekstraklasie najsłabszą drużynę na siłę, bo piłkarze mogliby stracić dochody.

Nie rentowne firmy upadają, bo taka jest kolej rzeczy. Upadek firmy to nic złego, kto inny przejmuje biznes, dzięki czemu nadal będzie mógł istnieć i słuzyć klientom, oczywiście już należąc do innego właściciela.
7 października 2011, 19:31 / piątek
Post Srciptum:
Bogaty finansowo narod, nie ma wielkiego skarbca państwowego, pełnego złota, który rządzący rozdają wg własnego uznania swoim poddanym (najczęściej jednym więcej, a innym mniej).

Bogaty finansowo naród jest wtedy gdy to każdy poszczególny obywatel ma swój własny prywatny skarbczyk i wydaje to złoto na co chce.

Wg prawicy aby każdy miał swój skarbczyk wystarczy obywatelom tego złota nie zabierać w postaci podatków i dac im wolność wydawania i zarabiania.

Każdy inny rodzaj dochodzenia do bogactwa obywatela musi z gruntu rzeczy pochodzic od przymusowego poboru złota przez organ państwowy.
Wtedy nazywa sie to lewicą lub jak kto woli - złodziejstwem.

Teraz kapujesz co napisałes?
7 października 2011, 19:47 / piątek
Zagadka:
Jeździ autobusem i opowiada bajki ? ;)
7 października 2011, 21:21 / piątek
Holy a wiesz ile przez niewypłacalność stoczni poupadalo małych zakładów w regionie?
Wiele takich zakładów było jedynymi miejscami pracy dla wiejskich społecznościach.Po ich zamknięciu rodziny powpadało w dlugi i czy ktoś się nimi przejął?
Taki chuj,dostali kuronia i nic poza tym.
A osoby zatrudnione w stoczniach zostały objęte różnego rodzaju pomocami.
Tak wiec,dalsze pompowanie kasy w stocznie było by tylko opóźnianiem agonii samej stoczni bo ona kasy i tak nie wyplacilaby swoim podwykonawcom bo najpierw trzeba było swoją(prezesow) sakwe
napełnić.
7 października 2011, 23:31 / piątek
Czyli twierdzicie,że jeżeli państwo ma do czegoś dokładać to już nie jest dobry biznes i trzeba to sprzedać,z tym żeby zburzyć kolej i postawić autostrady też sie zgadzacie ?? No tak najlepiej wyprzedać wszystkie ważne sektory gospodarki albo zburzyć a dla państwa zostawić budke z piwem.Złem jest traktowanie liberalizmu ponad dobro wspólne narodu a tak traktuje to JKM
7 października 2011, 23:47 / piątek
Holyfan, a jak Ci sie widzi flaga "Lechia Gdańsk - Polski Bastion Prawicy" ?
Już dawno nie czytałem lewackiej propagandy na forum Lechii..

Kolego Gdańsk jest znany też z walki z komuną.Wielu znanych lechistów to była klasa robotnicza działająca w związkach zawodowych które dla was sa lewactwem.
8 października 2011, 00:01 / sobota
Panowie proponuję by wszelka dysputa polityczna została zawieszona do niedzielnego wieczora, prawo jest takie że każda dyskusja może zostać uznana za agitację i jako taka być obłożona grzywną.

Idźcie na wybory, głosujcie na tego którego popieracie, a jeśli oddajecie nieważny głos przekreślcie kartę do głosowania. Pozdrawiam i życzę rozsądnych wyborów.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010