Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Wietcisa Skarszewy - Lechia Gdańsk 05.10.2011

strona 1/1

1

5 października 2011, 19:15 / środa
Byłem widziałem i ocenie. Wiem, że to był tylko sparing z IV ligowa druzyna i w dodatku z okazji festynu , ale mimo wszystko piłkarze Lechii az tak olewacko nie powinni do tego podchodzić . Benson nie potrafi grać w piłke. Sazankou nie powinien w grać w piłke. Zmarnował wiecej setek niż Buzała ostatnio na PGE. Dla Pietrowskiego IV liga jest w sam raz. W środku pola chopaki ze Skarszew krecili naszymi gwiazdami az miło popatrzec. Biegowo i wytrzymałościowo Lechia wyglada bardzo źle na tle nawet takiej Wietcisy, ja wiem ze grali o nic ale chociaz młodzi mogli sie starać, biegać i dać z siebie wiecej, pokazać sie trenerowi. Łuczak na boisku starał sie chyba Kafarskiego olśnic swoimi nowymi żółtymi korkami "PELE" . Bo z taka grą to ja go w ekstraklasie nie widze. Lechia wygrała bo bramce Surmy z dystansu ale zbyt kolorowo to nei wygladalo. Myślałem ze zobacze jak Lechia zje Wietcise, nastuka im bramek, pokaze pazur , pokaze jak gra sie w piłke. Rozczarowałem sie.
Pozdrawiam!
5 października 2011, 19:18 / środa
nie ma co sie do tego wyniku przywiazywac, pewnie bylo ugadane, że wynik ma byc niski, wkońcu to był festyn i lipnie troche by było przegrac go wysoko u siebie.
5 października 2011, 19:29 / środa
"W środku pola chopaki ze Skarszew krecili naszymi gwiazdami az miło popatrzec"

co w tym milego?
5 października 2011, 21:12 / środa
widac dexter lubi dobra pilke :)
5 października 2011, 21:40 / środa
najważniejsze, że są 3 punkty i kryzys został przełamany:)
5 października 2011, 23:44 / środa
Eeee to było 2x35. Czyli zabrakło naszego ulubionego okresu gry - od 70 do 90 minuty. Gdyby nie to, byłoby ze 4:0 ;]
5 października 2011, 23:51 / środa
Teraz trzeba podtrzymać zwycięską serię!
6 października 2011, 00:18 / czwartek
Kafarski po meczu: Dla moich chlopakow nalezy sie szacunek. Udowodnilismy niedowiarkom ze potrafimy grac w pilke i pokazalismy nasza gra ze kryzys jest juz za nami. Dzis rywale zawiesili bardzo wysoko poprzeczke ale z przebiegu gry moge byc zadowolony. Szybkie wymiany podan na jeden kontakt pozwolily na to aby nie zabraklo ostatniego podania a chaos ktory nam towarzyszyl w ostatnich spotkaniach chyba zaczal nawiedzac inne druzyny. ;)
6 października 2011, 20:23 / czwartek
a komu dedykował zwycięstwo ???

Najważniejsze ze kryzys przełamany no i w tabeli 3 pkt wiecej.
Brawa za ambicję

TYLKO LECHIA!
6 października 2011, 20:35 / czwartek
Surma zrobił kołyskę dla Kafara? Jeśli nie to źle to świadczy o atmosferze w zespole:))
6 października 2011, 20:52 / czwartek
co do atmosfery w zespole: oficjalna donosi ze piłkarzyki zaczęły sie usmiechać na treningu.
Niestety nie dodali czy usmiechali sie pod nosem czy jakoś inaczej ?

Po zwyciestwie w Skarszewach odwołany został alarm w zarządzie i w zasadzie cele w tym sezonie zostały wypełnione chyba juz w 100%. Choć nie wiem jakie są cele w meczu z Grunwaldem Wilno.

TYLKO LECHIA!
7 października 2011, 12:12 / piątek
krótka relacja tv telrtronik z meczu w Skarszewach
odnośnik
7 października 2011, 17:00 / piątek
"fajnie pierdoli"...chyba tylko by jeszcze wierzący w niego panowie z zarządu się podbudowali tym okazałym zwycięstwie..
oj misiu, misiu pierdolić każdy umie...tylko co nam po tym??

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034