Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Bilety droższe o 10 złotych na mecz z amicą

strona 1/1

12 października 2011, 10:01 / środa
Drodzy,
w świetle "padaki" jaką gra nasza Lechia zastanawiam się czy jest to fair wobec Nas Kibiców, że na mecz rzekomo podniesionego ryzyka podnosi się ceny biletów o 10 złotych. Szczerze powiem, będę na meczu bez dwóch zdań, ale myślę, że wielu sobie odpuści po tym co widziało na boisku, co oczywiście wpłynie na frekwencje którą szacuje na około 15k, czyli znowu niechlubny rekord...
12 października 2011, 10:15 / środa
Trzeba było kupić karnet i nie płakać.
12 października 2011, 10:21 / środa
to fakt że trza było karnecik kupić, ale z drugiej strony patrząc, to przyciąganie nowych kibiców powinno właśnie odbywać się na taki mecz, a 10 zł więcej to na bank nie jest promocyjne działanie
12 października 2011, 10:29 / środa
No cóż, zapowiada się ciekawy mecz.
Zarząd kosi kasę jak może naszym kosztem !
Mamy płacić za oglądanie dobrej drużyny, tylko szkoda, że nie naszej !
12 października 2011, 11:05 / środa
chłopie nie każdy może chodzić na wszystkie mecze o jakiejkolwiek godzinie.
12 października 2011, 11:14 / środa
zresztą na dobrą sprawę na jakiej podtsawie wybrano drużyny za które się płaci 10 zł drożej?
Co to jest ten Lech ( jak już to Amica ) w zeszłym sezoinie nawet na pudle nie stali. To ja się pytam dlaczego na Śląsk nie są o 10 droższe?
Cała Polska podnieca się tą Amicą a to zwykłe gówno jest i tyle.
12 października 2011, 11:16 / środa
odnośnik Po co znowu watek? Nie ma watku '' BILETY'' ? ehh Jest oczywiscie racja w tym temacie ale po co wtedy watek ''BILETY'' ?
12 października 2011, 11:29 / środa
Sorry Lechista, nie zaauwazyłem.
A co do karnetu sprawa jest dla mnie prosta. Ja i moja załogoa chcemy siedzieć obok siebie, nie wszystkich byo stać na karnet, dlatego uznaliśmy, że będziemy kupowac bilety. Inna sprawa, że wielu z Nas pracuje zagranicą więc karnet ma się nijak.
I dobre pytanie, dlaczego na amice 10 złotych drożej, a na Śląsk nie itp... Ja po prostu chciałbym poznać przyczynę dla której bilety nie mają stałej ceny, tyle...
12 października 2011, 12:12 / środa
Sprawa jest prosta. Zarzad mysli, ze Amica to taki zajebisty klub gdzie tlumy przyjda zobaczyc Lechie grajaca z nimi. Jak dla mnie to w tej chwili bardziej atrakcyjny mecz bylby Lechia-Slask i chetniej bym dal te 10 zl wiecej zamiast za mecz z Amica. Oczywiscie w ogole nie pochwalam tego pomyslu ze na nie ktore mecze jest o 10zl wiecej no ale co zrobic? Tym bardziej przy aktualnej grze naszych pilkarzy, powinni zniesc te ceny i sprzedawac po normalnej cenie. Ale tez nie gadajcie na to, ze ktos nie ma karnetu. Nie ktorzy maja, nie ktorzy nie maja i tyle. Nie kazdy moze chce miec karnet? nie kazdy moze wyrobic sobie karnet z roznych powodow...
12 października 2011, 13:23 / środa
Spokojnie za mecz ze Śląskiem też zapłacicie 10 zł więcej ;)
12 października 2011, 13:49 / środa
A nie pomyślał nikt,że jest to normalna cena biletu a na inne mecze jest 10zł taniej;)
12 października 2011, 15:26 / środa
Kto mówi, że na mecze podwyższonego ryzyka bilety są droższe? Droższe bilety są na mecze Lechii z : Wisłą, Legią, Amicą i Śląskiem. Wiadome to było od początku sezonu a wy teraz dopiero obudziliście się w tym temacie gdzie już nic nie można z tym zrobić. Zresztą o ile mnie pamięć nie myli to w zeszłym sezonie gdy graliśmy na T29, zarząd też stosował taki zabieg.
12 października 2011, 16:39 / środa
Lecz był mniejszy stadion :) I do tego płatny parking plus gra super promocja po prostu lecimy.Kto jest taki wspaniałomyślnym biznesmenem ...
To ostatni gwizdek na moje,wszyscy mają podobne zdanie...
12 października 2011, 18:57 / środa
Kolejny problem (temat) z dupy. Ja rozumiem, ze jest jesień i niektórych depresja trafiła, ale na Boga zlitujcie się i pomyślcie parę razy zanim coś napiszecie. Inaczej narażacie się na śmieszność. Konik007 trafnie podsumował ten temat. Nie zmienia się reguł w trakcie gry. Ciekawy jestem co autor wątku by powiedział gdyby sytuacja była odwrotna i zarząd w związku z dobrą grą Lechii podwyższyłby ceny biletów ?

Tak między prawdą, a Bogiem, to trochę trąci wiochą narzekanie na ceny biletów. Biorąc pod uwagę stadion, komfort oglądania meczów na nim, to bilety na Lechię są tańsze od barszczu.
12 października 2011, 19:04 / środa
Kto ma być na tym meczu ten będzie
Kto płacze ten zawsze będzie płakał
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 października 2011, 20:00 / środa
Tak będzie w waszych wyobraźniach...
10 zł za parking 10 zł drożej bilet heja kto ma być to będzie całe 10 tysiaków
Ja mam karnet ale jak wy nie kumacie polityki że jest do k.. nędzy cały stadion do zapełnienia to pozdrawiam i zostawiam z tą logiką do snu...
12 października 2011, 20:24 / środa
O ile po awansie do tzw ekstraklasy droższe o 10 bilety na mecze z najbardziej klasowymi drużynami były sensowym pomysłem ( większe zapotrzebowanie niż miejsc na stadionie, popyt przewyższał podaż ) o tyle teraz to skrajna głupota łagodnie mówiąc. Nawet w ostatnich sezonach na Traugutta gdy była mała frekwencja było to debilizmem. Plus oczywiście 10 zł drożej w czasie meczu. Szkoda że to zlikwidowali : ) Chytrość, chciwość to drugie imię tych co to ustalają, byle wydoić. Myślą że na stadion całe miasto się zleci bo nowy. Zapomnieli tylko że jest marna drużyna a sam stadion jest na zadupiu bez dojazdu.
Chytry 2 razy traci.
12 października 2011, 20:25 / środa
Tylko 10 zl drożej? Taniocha !! Bez jaj, szanujmy się, minimum 20 zl więcej powinno być.

Jedno jest pewne - biorąc pod uwagę że blisko 85% miejsc na naszym nowym cacku jest wysprzedane w karnetach, będzie wojna o bilety !!! O parkingu nie wspominam bo zdaje się że wszystkie miejsca już przed sezonem znalazły swoich nabywców.
12 października 2011, 20:29 / środa
no tak pozostają do kupienia już tylko ostatnie miejsca biznesowe. Dobrze że mam karnet bo o bilet bardzo ciężko jest.
12 października 2011, 20:34 / środa
W takim razie, wobec tak niebywałego popytu - niech tam - kupuję lożę.
12 października 2011, 20:43 / środa
Bocznik, nie lubię przekazywać złych wieści ale... nie da rady. Wszystkie loże mają obłożenie na najbliższe 5 lat. Z tego co pamiętam jest możliwość wpisywania się na listę rezerwową i liczyć na cud że ktoś po tym okresie zrezygnuje - ale szczerze.. nie liczyłbym na to. Pozostaje ciepło się ubrać, zabrać ze sobą napoje rozgrzewające i czym prędzej pod kasy.
12 października 2011, 20:58 / środa
Dobra śmigam. Ale czym wrócę ? Przecież tramwaje kursują tylko w jedną stronę.
12 października 2011, 21:36 / środa
Boczniak - możesz wykupić kartę namiot słyszałem że to ostatni hit ;) przenocujesz sobie i poczekasz do 8 rano jak otworzą kasy, będziesz pierwszy w kolejce po bilet, załapiesz się na tramwaj bo meczu nie ma to kursują no i w promocji kupisz najnowszy krzyk mody - kartę bez możliwości płacenia nią na obiekcie. A do tego to już gratis w postaci jednodniowego pomiaru czasu na torze wrotkarskim, oczywiście po wykupieniu karty na jego korzystanie ;) Miłego dnia na pięknym stadionie :D
Jak to dobrze mieć karnet ;)
12 października 2011, 21:48 / środa
Ciekawe na jakiej podstawie wybrali te kluby dlaczego nie ma np z widzewem czy z jagielonia ktora tez powinna byc atrakcyjna w koncu zajeli 3 miejsce w poprzednim sezonie.
12 października 2011, 23:13 / środa
Caly czas mozna kupic karnet i wyjdzie Ci polowa ceny
13 października 2011, 09:26 / czwartek
ja mam karnet ale uważam za niestosowne przy takiej grze naszych grajków podnoszenie cen biletów idziemy na Lechię nie na Amice cena powinna być zawsze ta sama niezależnie od rywala przynajmniej w danej rundzie
13 października 2011, 09:48 / czwartek
Ceny biletów ustalone były przed sezonem. odnośnik
13 października 2011, 11:02 / czwartek
Czemu nikt sie nie burzył jak ogłoszono przed sezonem ceny karnetów a także ceny na poszczególne mecze?
Zasady nie zmieniają sie od dwóch czy trzech sezonów, wiec podnoszenie wrzasku teraz w połowie rundy jest bezsensowne. Zmiany cenników w trakcie sezonu nie sa mozliwe, bo jesli zarząd poszedłby na rękę płaczkom cenowym, to jak poczuliby się ludzie którzy kupili karnety na rundę czy cały sezon? Kto w nastepnej rundzie kupiłby karnet?

Uwazam ze są bardziej istotne problemy np. forma zespołu niz rozczulanie sie nad 10 złotymi, szczególnie ze ceny były znane pod koniec lipca.

TYLKO LECHIA!
13 października 2011, 11:28 / czwartek
ale w czym problem?
średnia krajowa wynosi ponad 3000 zł a wy czepiacie się tutaj z pisowską agresją o 10 zł więcej za parking i 10 zł drożej na bilety kilku drużyn.
Dla szczęśliwych rodzin z dziećmi nie powinna być to żadna znaczna różnica finansowa.
Myślmy pozytywnie, cieszmy się klaskajmy i dopingujmy biało zielonych:)
13 października 2011, 12:36 / czwartek
Nie wiedziałem ze cena biletu na najbliższy mecz ma takie szerokie podłoże polityczne i generalnie moze wstrzasnąć podstawami struktur państwa.
Zaskoczeni ceną biletu mogą sie zwrócić do nowej siły politycznej w Sejmie, moze wywalczą wam obniżkę cen biletów, wstrzymają opłate za parking. W końcu juz chcą zdejmowac Krzyż w Sejmie, a jutro pewnie zażadają zmiany barw narodowych na teczowe.
To wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.

TYLKO LECHIA!
13 października 2011, 12:49 / czwartek
Jak były bilety po 1zł dla świeżaków to też było źle.
13 października 2011, 17:45 / czwartek
Nie zmieniajmy zasad w trakcie sezonu - ok, to niech Kafar zostanie do końca sezonu. Przecież gramy o puchary a nie zmienia się szefa ot tak w pełnym biegu... taka sama argumentacja...

Tu nie chodzi o dodatkowe 10 zl tylko o pewne standardy to po pierwsze. A po drugie o jak najwyższą frekwencję co by nasz bursztynek nie zaczął być na "minusie". 2-3 lata temu nie było do utrzymania stadionu na 40 tysięcy miejsc.

Cygnus - rozumiem że jedynym argumentem dla którego zakupiłeś karnet była oszczędność? Czy jednak dlatego że chodzisz zawsze, jesteś z klubem na dobre i na złe? Jeśli to drugie to i tak kupisz karnet, w przeciwieństwie do niedzielnych kibiców dla których dycha różnicy ma znaczenie, a to przekłada się bezpośrednio na budżet klubu. I tu nie chodzi o żaden płacz cenowy. Tak jak zarząd leży i kwiczy w temacie sportowym tak chyba jeszcze bardziej leży w temacie gospodarowania i marketingu.
13 października 2011, 19:10 / czwartek
FCLG- porównanie utrzymania cen biletów z utrzymaniem Kafara na stanowisku nie uwazam za trafne, gdyz ceny były znane w lipcu (i wtedy był czas na dyskusje), a efekty "pracy" Kafara poznajemy na bieżąco i nie były one znane przed sezonem (choć przyznaje można było przewidziec taki stan rzeczy).
Oczywiscie ze wyzsza cena na mecz z Lechem nie bedzie zachęta dla nie zdecydowanych, ale oglądając ostatnie popisy naszych grajków i 5 zl to za drogo.

TYLKO LECHIA!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021