Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk- Amica POZnań 22.10.2011.godz.18

strona 1/9

16 października 2011, 12:36 / niedziela
Już za nie cały tydzień czeka nas ciekawy mecz. Do Gdańska przejedzie lider tabeli Ekstra. Pod względem sportowym to wyjątkowo trudny przeciwnik. O ile Kafar dalej będzie trenerem Lechii, to możemy raczej zapomnieć o wygranej. Ciężko to pisać ale wszyscy wiemy jakie są realia. " Chaos i brak ostatniego podania "
Co do kibiców gości, to możemy być pewni ,że wykorzystają im przysługującą pulę i pojawią się w komplecie czyli 2000 osób. Kibice Amiki ostatnio robili jakieś protesty i nie prowadzili pełnego dopingu ale podobno od tego meczu mają być głośni od początku meczu.
Nie muszę pisać, że ma być wyjątkowa mobilizacja u nas. Każdy z nas dopinguje naszą kochaną Lechię!!! Pokażmy kibicom z Pyrlandii jak się bawi Lechia Gdańsk!
16 października 2011, 12:46 / niedziela
Ja pierd... Dzis mecz z lubinkami a ten juz o nastepnym... Dramat
16 października 2011, 12:47 / niedziela
Ostatni wygrany mecz Lechii na ktorym bylem to mecz z Legia w Gdansku wiec mam nadzieje, ze teraz mnie nie zawioda bo pozniej zawiedli mnie kilkakrotnie remisami i porazkami :) WSZYSCY DOPINGUJEMY LECHIE PRZEZ 90 MINUT ! PELNA MOBILIZCJA!

LGFCE ON TOUR !
16 października 2011, 13:14 / niedziela
@jozin

NIEŹLE PODUPCONY JESTEŚ !

czego się chłoa czepiasz ? założył temat i chwała mu za to ...

nie zachowuj się jak Polak !

nie ma tematu o Lechu ... źle. jest założony - źle ....
kuźwa co za ludzie, co za naród !
16 października 2011, 13:15 / niedziela
Bo trzebamiec w historii swojego konta posiadac fakt ze zalozylo sie watek i tym samym pokazywac swoja kumatosc:))))
16 października 2011, 13:42 / niedziela
Jeżeli o mnie chodzi to nie raz zakładałem tu wątek meczowy. Być może ubiegłem Jozina i stąd ten jego wpis. A tak naprawdę to przeglądając forum zauważyłem ,że już o tym meczu się pisze i dlatego to zrobiłem . Zresztą to nie ważne jest , co ,kto i po co?
Liczy się tylko Lechia i piszemy w temacie.
16 października 2011, 14:31 / niedziela
Błąd w temacie, poprawnie piszemy POZnan*.
16 października 2011, 15:32 / niedziela
jozin Ty głupi frustracie
16 października 2011, 16:32 / niedziela
zwycięstwo z dziwkami z Lubina może być impulsem do tego że nasz stadion się zapełni do około 25 tys. Dobrze że ten mecz nie jest w poniedziałek. Wygramy 2-1!!
16 października 2011, 16:35 / niedziela
tylko bez zbytniej podniety, zrobili co mieli zrobic i teraz mecz prawdy z amica... oni beda testem czy druzyna zacznie grac mniejsza padake niz zwykle...
16 października 2011, 16:57 / niedziela
Na Remis-Arenie podział punktów pewny ważne, aby gryźli trawę i poprawili skuteczność, bo na razie ta jest tragiczna - jedna z czterech najsłabszych w lidze.
16 października 2011, 18:08 / niedziela
frustracie? hmmm... sęk w tym że najpierw był mecz dzisiejszy i nie mogę pojąć jak można zakładać temat o nastenym meczu gdy jeszcze nie odbył się poprzedni... i tyle...
16 października 2011, 18:10 / niedziela
w 18 kolejce zmierzymy się z kraksą...to może też załozymy taki wątek... a tak a propo z Amicą będzie ciężko, ale patrząc na Pawłowskiego jakoś jestem spokojny...
16 października 2011, 19:49 / niedziela
JUZ PO MECZU,
Wygramy 2:0
16 października 2011, 20:17 / niedziela
jozin specjalnie dla ciebie założę też wątek dla Srakovie . Jak będzie potrzeba.
Nie raz na tym forum były zakładane watki przedmeczowe na 2,3 tygodnie przed meczem .
Ty jesteś tu może od 2,3 lat i jesteś tylko kibicem z netu .
Jak jest inaczej jedziemy na tą jebaną Craxse , czy jak to się pisze.? Znaczy się Ty i Ja. OK?

Tak czy inaczej Amica jest dalej groźna jako drużyna. żeby było w temacie.
Dla wszystkich kibiców Lechii co byli w Lubinie wielkie dzięki!
Dla kibiców Śląska , którzy wspomagali Lechię na wyjeździe do Lubina .Podziękowania wielkie!!
16 października 2011, 21:04 / niedziela
Chris no problem...ale pisząc że jestem kibicem z netu mnie obrażasz...zdzwiwiłbyś się uwierz mi:) ale mam dziś wesołe nastwienie więc...peace:) A tak poza tym od kiedy to założenie konta świadczy o byciu kibicem netu czy też nie:)
16 października 2011, 21:06 / niedziela
Przepraszam za 2 wpis. Ale ten tytuł mnie rozbawił . odnośnik
To są nasze media:) i od razu wiem o chodzi w tytule :) bo zaraz ktoś się z .... przypierdoli do mnie
16 października 2011, 22:00 / niedziela
Słabo widzę frekwencję na meczu
16 października 2011, 22:36 / niedziela
Chudy - eee tam zapewne 15 tys koła bedzie, ważniejsze jak nasi sie zaprezentują, wązna też bedzie mobilizacja na zielonej trybunie, nie można dac sie przekrzyczeć pyrom i ich różowym kolezankom z gdyni.
Co do meczu: Jesli Rudnevs nie zachwyci jakimiś akcjami z d..., które przynoszą bramki, to mam nadzieje ze nasi zagrają z zębem i bedzie powtórka wyniku z wiosny.

TYLKO LECHIA!
16 października 2011, 23:37 / niedziela
Na takim meczu powinno być 25 tys. a nie 15
16 października 2011, 23:44 / niedziela
póki co to wróżymy z fusów i nikt nie ma pojecia ile bedzie.

TYLKO LECHIA!
17 października 2011, 00:13 / poniedziałek
Szkoda,że grając na Traugutta nikt się tak nie emocjonował gdzie,kiedy i ile ludzi będzie..
17 października 2011, 07:47 / poniedziałek
Żal dupe ściska jak sie zaglada do takich wątków. Czy wy macie coś z garem nie tak ? Wątek jest o Lechu a ponad połowa wpisów dotyczy tego ze został założony watek.

Jak Pietrowski strzelił bramke to ja nawet jestem w stanie uwierzyc w zwycięstwo!

Bedzie juz Vania zdrowy ? Bo ani Tadic ani Benson raczej nas nie zbawią.
17 października 2011, 08:04 / poniedziałek
to ja, jako wyjadacz i posiadacz konta od 2005 napiszę: Kiełpino górne z Lechią
17 października 2011, 09:32 / poniedziałek
Slavoy - popieram Kiełpino Górne z Lechią!
17 października 2011, 09:38 / poniedziałek
Co tu się dzieje .. Nie można zrobić forum normalnego z moderatorem itp. ? Chociaż porządek by był ...
17 października 2011, 10:49 / poniedziałek
KURAK -2 sprawy, po pierwsze - wątek nie jest o Lechu, wątek jest o meczu Lechii Gdańsk z Amicą Wronki, która aktualnie występuje pod nazwą Lech Poznań. Po drugie - wątków o Lechu szukaj sobie na innych forach...
17 października 2011, 15:40 / poniedziałek
ponoć kurewki zza miedzy chcą na mecz wpaść :D
17 października 2011, 15:47 / poniedziałek
oni mają swój mecz wtedy
17 października 2011, 15:56 / poniedziałek
Chcą przełożyć tylko nie wiem jaką mają argumentację. a Amika zaproponowała im 500 biletów.
17 października 2011, 16:00 / poniedziałek
Na Trójmieście jest że kombinują żeby przełożyć mecz arki z soboty na niedziele zeby kibice mogli zobaczyc obydwa mecze...
Swoja droga ciekawe ilu tęczowych będzie siedziało u nas incognito :)
17 października 2011, 16:03 / poniedziałek
nie ważne ilu, ważne by po meczu każdy z nich ze spuszczoną mordą wyszedł ze stadionu:)
17 października 2011, 16:36 / poniedziałek
Amen!
17 października 2011, 18:09 / poniedziałek
Trawa, bracie!
A na dodatek dodal bym, iz kazdy przejaw sympatyzowania z Amica w trakcie meczu nalezy gnebic w zarodku!
Tu jest Gdansk, tu jest LECHIA, Trojmiasto do NAS nalezy!!!
Takze moi szanowni kibice, jak zobacze to od razu na "dziure wale"...
mam prawo, jestem GDANSZCZANINEM i jebac sledzi i ich pyrlandzkich pobratyncow!!!

AVE LECHIA i HELLS ANGELS FOREVER
17 października 2011, 21:34 / poniedziałek
Na chwile obecna biletow sprzedanych (z kibicam gosci) 12tys
17 października 2011, 22:07 / poniedziałek
Nieważne ilu pseudokibiców takich jak ma Lato zasiądzie na PGE Arenie. Ważne, że będzie tam wielu mających serca biało-zielone. Takich jak ja będzie wielu.Wiem,że cokolwiek będzie się działo i tak staniemy murem za naszą Lechią - bo Lechia to MY!!!!
Grajkowie na zielonej murawie się zmieniają, przychodzą, odchodzą a MY trwamy.Nie ma już w drużynie, jak przed laty, wychowanków wyjątek Marcinek,który dał nam wszystkim wiele radości w Lubinie. Był jeszcze "Bączek" (prawdziwy walczak biało- zielony, ale przeszkadzał Gładysiowi (walił prosto z mostu, tak jak MY- Tuskowi). Dlatego pozbyto się go z drużyny. Jaki będzie wynik z Amico Lechem, nie wiem ale wiem, że należy wspomóc chłopaków mimo, że nie są tak jak MY na wskroś biało- zieloni. Pomóżmy im a mam taką nadzieję, że oni odpłacą nam zostawiając wiele zdrowia na trawie ku chwale biało-zielonych.Poznali smak zwycięstwa i ni3ch utrzymają ten stan jak najdłużej. Pozdrawiam wszystkich,których serce bije dla LECHII.
Ps. Panowie przestańcie się wzajemnie obrażać i ubliżać sobie, bo to dziecinada i smarkateria.
17 października 2011, 22:34 / poniedziałek
MaciejzGdańska

Nie pierwszy raz atakujesz Gladysia, jakas uraza?
17 października 2011, 23:08 / poniedziałek
Myślę, że Maciej po prostu widzi jaki z niego trener.
17 października 2011, 23:12 / poniedziałek
"dziecinada i smarkateria" to Twoje zdanie na temat Gladysia, nie masz pojęcia o byłej sytuacji to nie pier... głupot.
18 października 2011, 00:21 / wtorek
Wiadomo coś w sprawie gniazda ? :)
18 października 2011, 11:30 / wtorek
BARDZO ważny mecz w kontekście tabeli. Wygrana zbliży Nas do lidera na 4 punkty, i wrocimy do gry !
18 października 2011, 11:56 / wtorek
Widać jaki jest poziom naszej ligi.. jesteśmy obecnie jedną z najgorzej grających drużyn w ekstraklasie, a za dwie kolejki możemy być prawie na podium... tym bardziej wkurwia mnie fakt, że Kafar jest jeszcze trenerem..
18 października 2011, 14:34 / wtorek
odnośnik
Reklama Led w Tczewie ;)
18 października 2011, 16:24 / wtorek
Mam pytaanie. Mam prace polegająca na tym że jeżdżę po całym trójmiescie i ani razu nie widzialem reklam lub informacji na temat zbliżającego się meczu. Czy aby zarząd nie miał cos zrobić aby nagłaśniać zbliżające sie pojedynki?
18 października 2011, 17:01 / wtorek
Victoryy - zgadza sie! na spotkaniu mówlil cos o plakatach , ale przed meczami, podejrzewam ze wydrukowali z 10 szt i Turnos z Jenkiem powiesili sobie w pokoju, a resztę zwinęła sprzątaczka.
Widać w klubie preferują marketing a'la poczta pantoflowa. Tanio.
Ja bym sie nie martwił o prosta, bo pewnie sie zapełni prawie w 100%, ale juz trybuna zielona jest mocno pustawa, a to ta trybuna powinna zapełniać sie pierwsza.

TYLKO LECHIA!
18 października 2011, 18:04 / wtorek
Kolega z Poznania powiedział, że jedzie do nas w sobotę 60 autokarów. Panowie - wszyscy do młyna i dajemy z siebie maksimum! Nawet przy niekorzystnym wyniku.
18 października 2011, 18:07 / wtorek
Dodam jeszcze że reklama w Tczewie jest w 100% sfinansowana przez LGFT i będzie cały tydzień co 5 minut.Niestety w klubie zabrakło kasy żeby się dołożyć ze względu na kryzys.Dziś leci nowa wersja wkrótce zapodam ;)
18 października 2011, 19:40 / wtorek
MrLayzzz, widzę że kuchenki sprzedają Ci tanie bajeczki, a Ty to łykasz jak młody pelikan. Nie mówili nic o helikopterach jeszcze? 2000 kibiców +/- 40 autokarów...
18 października 2011, 20:44 / wtorek
Nawet niech to będzie te 40 autokarów to i tak niezłe przedsięwzięcie logistyczne.
Inna rzecz że w tej chwli do Poznania autem w 3 godziny można spokojnie dojechać więc pewnie przez najbliższe pare dobrych lat pociągi pójdą w odstawkę. I to nie tylko na tej trasie.
18 października 2011, 21:49 / wtorek
Chuj tam z kartoflami zajmijcie się sobą i dopingiem dla Lechii a nie liczycie ile wejdzie kartofli do jednego autokaru.
odnośnik
To jest marketing jak się patrzy. A karnetowcy jelenie zapłacą zawsze - ach ten nasz zarząd i jego wspaniałe pomysły.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020