Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk- Amica POZnań 22.10.2011.godz.18

strona 2/9

18 października 2011, 21:59 / wtorek
Tak jest! Chuj nas obchodzi ile pyr przyjedzie, to MY musimy byc w formie!!!
Martwi mnie ze zielona trybuna ostatnio nie potrafi sie zapełnic w 100%. Prędzej pikniki z prostej wypełnią swój sektor niz na zielonej zabraknie biletów.

Co do meczu: Liczę na zaangażowanie jak ostatnio ale forme wyzszą niz ostatnio.
Jesli zatrzymamy Rudnevsa, to punkty bedą, reszta jest taka sobie, wiec przy odrobinie zaangażowania mozemy pojechać z pyrami.

TYLKO LECHIA!
18 października 2011, 23:09 / wtorek
Przewidywana frekwencja na ten moment: 15 tys.
19 października 2011, 00:12 / środa
ponoć lato i spółka nie pozwolili na przełożenie meczu śledziuchów, wiec nie wspomoga amiki w tym spotkaniu.
chyba, że sie chuj wbiją w swój klub, bo po nich to sie mozna wszystkiego spodziewac:)
19 października 2011, 00:32 / środa
niech przyjadą, a zaje***** ich .........
19 października 2011, 06:59 / środa
ZAPOWIEDŹ MECZU LECHIA GDAŃSK-AMICA WRONKI
odnośnik
19 października 2011, 10:03 / środa
Nawet mała garstka gowna nie ma prawa zostać z nich !:))
19 października 2011, 10:47 / środa
W sobotę tylko zwycięstwo!
odnośnik
Lechia Gdańsk!!
19 października 2011, 10:49 / środa
zaśpiewamy sto lat dla Hubercika w sobote?:)
19 października 2011, 11:56 / środa
uhuhu jak oficjalna sie wczula w temat :) good, good ;D odnośnik
19 października 2011, 12:08 / środa
chyba " judasz judasz..." a nie sto lat:)
19 października 2011, 12:19 / środa
No ja bym mu zaśpiewał :D
Led w Tczewie wersja nr 2
odnośnik
19 października 2011, 13:00 / środa
Na tej czołówce z oficjalnej wygląda to tak jakby Wiśnia z Surmą mieliby przyjść dopingować amike.
19 października 2011, 13:14 / środa
Chudy_LG
18 października 2011, 23:09 / wtorek

Przewidywana frekwencja na ten moment: 15 tys.
-------------------------------------------------- --------------

A przewidywane numery totka na sobote? ;)

Wlasnie do mnie dotarlo, ze w sobote od rana jestem na weselu kurwa jego mac.
Juz szukam na necie kafejek internetowych w okolicy zebym mogl sie zerwac i obejrzec w spokoju.
19 października 2011, 13:20 / środa
czy vouchery sa nadal aktualne na ten mecz czy to byla jednorazowa promocja?
19 października 2011, 13:21 / środa
Z tego co wiem to jednorazowa :) chyba ze czegoś nie wiem :)
19 października 2011, 14:11 / środa
oddaj vauchery do kasy, tylko nie w dniu meczu to ci oddadza 1 PLN , minus podatek 23%, takze 77 gr masz w kieszeni,

ludzie jacy tu sa korwa pajace, ja pierdole to juz nie pikniki tylko dno dna, buhahahahahahahahahahahahaha....
i tak do usranej smierci...
19 października 2011, 15:01 / środa
Uwaga na okrzyki "judasz". One mają wydźwięk antysemicki.
19 października 2011, 15:46 / środa
odnośnik kasy przy stadionie dzialaja dluzej
19 października 2011, 16:12 / środa
19 października 2011, 16:52 / środa
Patrząc na ten cały burdel z biletami ciśnie się na usta tylko jedno stwierdzenie - STADION ZASKOCZYŁ ZARZĄD.
19 października 2011, 17:09 / środa
Patrząc jak bilety idą będzie ok 25 tyś / 30 tyś . Dodatkowo sektory przy klatce gosci wyłączone z zakupu wiec ilość biletów mniejsza...
Hej Lechiooo!! szykuje sie dobry mecz oby opalony zaskoczył to moze niespodzianka stanie sie faktem :D
19 października 2011, 17:40 / środa
19 października 2011, 18:32 / środa
podbijam jeszcz eraz. Jest mozliwosc ustawienia glosnikow bardziej w strone sektora u i na luk? jets tam duzo ososb ktore chetnie by spiewalo , ale nic nie slychac.Trzeba sie domyslac co jest zaczynanane albo czekac na koniec jednej strony i dopiero zacyznac powtarzanie.Przydaloby sie ustawic jakos bardziej w tamte strony glosniki to napewno zroni sie glosniej bo stoje tam od poczatku i powiem wam ze ludzie sie sytrasznie mieszaja lub w ogole nie spiewaja.
19 października 2011, 19:10 / środa
Newska - skąd masz info na temat sprzedaży biletów ? :)
19 października 2011, 19:25 / środa
Zastanawiam sie dlaczego w Gdańsku jest duze ciśnienie na ten mecz.Na Amice Poznań?Klubik z 6-letnią tradycjią?Dobrze wiecie,że w sobote magnesem dla Was jest Lech Poznań.Nie tylko dobry mecz na boisku ale i na trybunach
19 października 2011, 20:24 / środa
Mylisz się.
Dla większości z nas magnesem jest zobaczenie takiego ewenementu jak poznańscy kibice wronieckiego klubu i ich słynne na całą Europę Muppet Show.
A teraz spadaj klaunie do swego cyrku.
19 października 2011, 21:06 / środa
Na chwile obecna biletow sprzedanych (z kibicami gosci) 15,1 tys
19 października 2011, 21:10 / środa
Załóżcie jakiś temat "ilość sprzedanych biletów", bo co mecz to ta sama rozkmina:-)
19 października 2011, 21:11 / środa
Heh z tym dużym zainteresowanie to klub chyba sam siebie nakręca. W tej chwili patrząc na to co jest w internecie to przy dużym zaokrągleniu zajętych jest jakieś 10tys. miejsc. No chyba że liczą że w ostatnie dni będzie 5 tys. biletów dziennie szło. No i szaleństwo zakupowe miejsc parkingowych (żart). Będą niezłe jaja w dniu meczu na drodze dojazdowej. Dlatego ja chyba zostawie samochód daaaleko od stadionu.
19 października 2011, 21:21 / środa
paw1922 weź nie pajacuj.W Gdańsku chodzimy na Lechię a nie wynalazki amica;)
Nie wmawiaj sobie że amica robi ilość na stadionie bo błądzisz jak chłopiec we mgle :D
Bez was mam spokojną przy słabej dyspozycji kopaczy.
Reasumując do szczęścia kartofel z flądrą nie potrzebny :D
19 października 2011, 21:39 / środa
Chuj z frekwencją, jest sobota to będzie więcej niż w poniedziałki - proste. Większość obecnych to i tak siatkówka a nie Lechia - kto był na np. 15, 16 itp. ten wie (ludzie którzy próbują śpiewać np. O nasz.. słysząc to pierwszy raz.. grhhhhh). I wyjebane kto do nas przyjeżdża (incognito - dobrze mu pojechałeś) przychodzimy na Lechię z kimkolwiek by grali. A gorące głowy i jasnowidze od frekwencji - pewnie macie karty to się lognijcie i poklikajcie po sektorach - na każdym większość krzesełek jest wolna.
19 października 2011, 21:55 / środa
Lee - polukałem i widzę, Q i P pełne, R - 8 wolnych miejsc, O - 81 wolnych miejsc. O sektory zielone jestem spokojny mimo tego, że na razie słabo tam wygląda :-) Góra zółtej (15, 16) już jutro wieczorem będzie pełna w 2/3 (teraz jest w połowie) w 17 166 wolnych miejsc . Jak dla mnie to będzie odrobinę mniej ludzi niż na Cracovii :-) Dziś dopiero środa a tak naprawdę to kolejki na wyspach będą w sobotę rano i wczesnym popołudniem w trakcie zakupów :-).
19 października 2011, 21:58 / środa
Moon, uprzedziłeś mnie o sekundy :)
Myślałem ,że to jakiś error ale naprawdę na niektóre sektory nie ma już miejsc.
Tylko...czy cieszyć się z tego czy nie bardzo?
Gdzie Ci ludzie byli wcześniej?
Skłoniła ich Lechia/stadion/goście ?
ale chuj tam, niech pochłonie ich nasza religia
19 października 2011, 22:02 / środa
no niezbyt ciekawie zapowiada sie to ze bedzie zamknieta ulica marynarki od godziny 16 szok .poprostu ...
19 października 2011, 22:13 / środa
xavier - pierwszy od inauguracji na PGE mecz w dzień wolny od pracy i nauki :) Na Bełchatow było mniej ludzi mimo voucherów.
19 października 2011, 22:17 / środa
Cygnus x-1
18 października 2011, 21:59 / wtorek
Tak jest! Chuj nas obchodzi ile pyr przyjedzie, to MY musimy byc w formie!!!
Martwi mnie ze zielona trybuna ostatnio nie potrafi sie zapełnic w 100%. Prędzej pikniki z prostej wypełnią swój sektor niz na zielonej zabraknie biletów.
-------------------------------------------------- -------------------------------------

Bo na "piknikach" nie ciąży żadna presja, nikt im nie mówi że to nie ich miejsce tam na żółtej i że oni to nie Lechia bo chodzą od tego sezonu...maja tam spokój ktoś chce to pewnie krzyczy czasem ktoś pośpiewa i im z tym wygodnie. A u nas na zielonej ? Skąd ty chcesz tam 8 tysięcy "nie-pikników" skombinować ??? Do tego z takim podejściem do kibiców z gorszym stażem ? Przypomniał mi się mecz, chyba derbowy jak któryś z gówniarzy z megafonem latał po prostej i wyzywał starych kiboli że mają kibicować bo jak nie to im.... wsadzi chuja w dupę (czy tam wyrucha) pozdrawiam tego pedała i gratuluje PR, pozdrawiam też chłopaków z Suchanina bo to chyba do nich było hehehe! A z Amicą tylko 3 pkt !!!
19 października 2011, 22:21 / środa
Też prawda, to duża różnica
Ja przyciągam 4 nowych i niosę tez krużganek oświaty, na czym to wszystko polega, na razie szok, co tvn zrobiła z ludźmi a mają pokończone 30 lat, ale będzie dobrze...ogarną się
19 października 2011, 22:25 / środa
xavier - kaganek kurwa, kaganek !!!
19 października 2011, 22:27 / środa
Mój wpis dotyczył wypowiedzi moona
19 października 2011, 22:30 / środa
% :)
20 października 2011, 08:53 / czwartek
kartofle beda prowadzic doping czy dalej maja protest?
20 października 2011, 10:05 / czwartek
bedą
20 października 2011, 10:08 / czwartek
1945_ już pisał, że od tego meczu zawieszają protest...
20 października 2011, 10:11 / czwartek
Ale chuj was obchodzi czy mają protest czy będą, ilu ich będzie w jakiej ekipie czy będą śledzie w pyrach czy chuj wie jeszcze co. Przychodzicie tam dla pry czy dla LECHII? To my mamy dać z siebie wszystko na trybunach i obojętnie kto siedzi po drugiej stronie, dla mnie to mogą być nawet kibice Limanovi, będę miał takie samo ciśnienie żeby dopingować Lechię.
20 października 2011, 11:15 / czwartek
Jasniepan- rozumiem ze chodzi Ci o ogólne podejscie do nowych kibiców, a nie chodzi Ci o moje podejscie.
Zgadza sie ze na razie zebrac 8 tys "dopingujących" to jest bardzo cieżko, ale chodzi raczej o to aby w ogole zrobiła sie tendencja, ze pierwsza zapełniała sie trybuna zielona, a nie jako ostatnia.
Jesli zrobi sie taka nowa świecka tradycja, Ci którzy zaczną tu przychodzic sami bedą uwazac za konieczne prowadzic doping, bo po prostu tak trzeba. Niestety juz przy kasach straszy sie ludzi ze "tam" to nie...., tam są ci kibole, poza tym fama ze jak nie dasz rady to liscia dostaniesz, wiec najczesciej tylko czynnik ekonomiczny sprowadza tych nowych.
Nie mam tu do nikogo pretensji ale moze warto pomysleć co mozna zrobic aby zielona trybuna stała sie najbardziej "prestiżowa" (chyba kazdy rozumie co mam na mysli).

TYLKO LECHIA!
20 października 2011, 11:27 / czwartek
1945% poparcia dla Cygnusa. Jeżeli chcemy być mocni pod względem kibicowskim to właśnie jako pierwsza musi zapełniać się trybuna zielona!! Niestety w Polsce jest z tym słabo bo tylko nie liczni to osiągają ale żeby to z czasem osiągnąć muszą przychodzić Ci "nowi" bo bez nich nie zapełnimy zielonej i całej reszty stadionu. Ale jak zapełnić zieloną?? Nie mam pojęcia jak na razie :/
20 października 2011, 11:45 / czwartek
zaczyna się na nowo wyzywanie od pinków i innych tam, na tym forum nie ma nic innego jak skakanie sobie do gardeł zero szacunku dla brata po szalu.
jak ma się zapełnić zielona a potem cały stadion skoro naskakujecie na nowych,nie każdy chodził na Lechię od dzieciaka niech każdy przypomni sobie swoje początki jak to był tak zwanym pinkiem, wszystko wiedzieliście i umieliście na początku ?
Zamiast zachęcać nowych i uczuć aby stworzyć godna ekipę to tylko ich zniechęcacie tym pierdoleniem.
Tylko LECHIA !!!
20 października 2011, 12:25 / czwartek
czemu nazywanie kogoś piknikiem nazywasz wyzywaniem?
jest po porstu piknikiem i tyle , a jeśli odbiera to ktoś jako wyzywanie , przeszkadza mu to i nie chce być tak określany to niech zrobi coś w tym kierunku, zeby było inaczej.
20 października 2011, 12:35 / czwartek
Zawsze mozna zmienic nazwe na "swiezak"
20 października 2011, 12:45 / czwartek
Przez tyle lat żyłem w przekonaniu, że to "świeżo przybyły" musi zrozumieć sytuację "nowego w układzie", reguły, zwyczaje... i po prostu zasłużyć sobie na szacunek.

I to nie tylko na stadionie... w ogóle w życiu również... a może przede wszystkim.

Teraz jestem uświadamiany, że najwyraźniej tkwiłem w błędzie.

O tempora, o mores!

PS: tak tak... rozumiem, że trzeba w jakiś sposób przyciągać nowych na stadion, ale najwyraźniej jestem z innej bajki i moje pojecie "szacunku" różni się znacznie od "piknikowego".
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011