Gdańsk: środa, 2 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk- Amica POZnań 22.10.2011.godz.18

strona 7/9

23 października 2011, 22:07 / niedziela
@Cygnus x-1 - jeśli mamy nie kserować to nie śpiewajmy literka B, literka K, literka S, to choćby śpiewała Wisła Płock jak byliśmy na tym wyjeździe, odpuścimy sobie takie rzeczy...
23 października 2011, 22:08 / niedziela
Lechia gra coraz lepiej wygrana na wyjezdzie teraz remis po dobrym meczu z Amica,dlatego glupota byl ten transparent na Kafara w koncowce meczu.Doping swietny kibice z Poznania zmiazdzeni ale maja w jednym racje kompletnie nie mozna zrozumiec co spiewaja kibice Lechii
23 października 2011, 22:14 / niedziela
Czy transparent był głupotą? Wątpie. Lechia gra lepiej, bo gorzej niż grała to się już nie da, a Pan Kafarski z wielu względów zasłużył sobie by go lekko ogarnąć.
23 października 2011, 22:15 / niedziela
Co to tego co napisało to gówno wybiórcze, przeczytajcie ten link odnośnik i zastanówcie się jak takie coś może pisać prawdę. Polecam pewnie starsi kibice już to wiedzą ale dla tych młodszych ciekawa lektura. SZECHTER PRZEPROŚ !
23 października 2011, 22:27 / niedziela
Gramy lepiej ale tez mamy cholernego farta ze Rudniew nic nie wbil a robil takie zamieszanie pod polem karnym ze szok. Zreszta jezeli Traore zjebal taka sete to oznacza ze wszyscy inni nasi napastnicy tez by to zjebali. Jest progres ale znowu z przodu lipa.
23 października 2011, 22:27 / niedziela
Greenfans co Twoj idiotyczny wpis ma wspolnego z meczem Lechia -Amica?Jak nie lubisz Michnika i wyborczej to po prostu....jej nie kupuj gazeta wyborcza jest nieobowiazkowa
23 października 2011, 22:40 / niedziela
LPGD akurat tutaj maja racje, byłem w sektorze bardzo blisko pyr, i gwizdy były skierowane na transparent a nie na ziemniaki. Ale co ja moge wiedziec:) co zaraz mi uświadomią spinający poślady. Ten transparent to była głupota, Lechista nigdy nie odwraca sie od Lechii, i to Nas wyróżniało przez wiele lat. Ale pewnie Kafar nie jest Lechistą, bo przecież nie grał u Nas, i nie był 2 trenerem przy bodajże 3 pierwszych trenerach. Przyszedl do LEchii niewiadomo skąd i po co. Nie jest Lechista:] Podkresle, że nieraz miałes już kurwa dość jJego gadania, ale trenera lepszego niż On nie bedziemy mieli. On ma naprawde wizje, pilkarze stoją za Nim i to sie liczy. Chłop dużo zdrowia zostawia dla Lechii, ciągle dziękuje Nam za doping itp, a My mu taki rewanż. Tzn nie My, bo to nie moje zdanie.
23 października 2011, 22:54 / niedziela
Dręczyciel masz absolutna racje do tego glupkowaty transparent pod koniec meczu o ktorym mowili na canal+ ze jeden z najlepszych meczow w tym sezonie.
23 października 2011, 22:57 / niedziela
Ok przekonaliście nas idźcie już spać :)
23 października 2011, 23:02 / niedziela
Widać dużo tu ludzi-chąrągiewek, dopiero co było tu mnóstwo narzekań, że nikt nic nie robi by pozbyć się Kafara. Widać niektórym wystarczy strzelenie jednej bramki w 6-sciu meczach oraz szczęsliwy remis z pyrakami i znów Kafar jest najlepszy. No jasne bo przecież w canal plus tak powiedzieli...
23 października 2011, 23:05 / niedziela
Dręczyciel wskaż mi każdy mecz w którym Kafar dziękuje za doping i idż dręcz kutasa pod kołdrą.
23 października 2011, 23:08 / niedziela
@ LP

Zagłebie Lubin 0-1 Lechia Gdańsk
23 października 2011, 23:10 / niedziela
Brawa za transparent! Kafarski wracaj do Kościerzyny.

Mecz ciekawy, jako widowisko, ale o wyniku nie wiem co myśleć. Niby gralismy z liderem i nawet punkt powinien cieszyć, ale z drugiej strony graliśmy na własnym terenie i zwycięstwo by cieszyło dużo bardziej. Szczegolnie, że po raz kolejny nie strzelilismy gola, co smuci, ale w miarę dobra postawa w obronie i świetny bramkarz jest jakimś pocieszeniem. Więc w tej kwestii jestem rozbity.
23 października 2011, 23:11 / niedziela
Na początku myślałem że na transparencie jest Palikot ; )
23 października 2011, 23:40 / niedziela
Clock wskazałeś 1 z 11. Czekam na kolejne.
23 października 2011, 23:43 / niedziela
Przestańcie się tak drapać o ten doping. Jeszcze długo on nie będzie dobry i jeszcze długo ludzie będą chodzić całymi rodzinami na "Sektory dopingowe". Chodze na 23 i tam można zobaczyć familie od babci do wnuków. Chociaż o dziwo też klaszczą i coś tam mruczą. Wszyscy uczymy się dopingować ale potencjał mamy.
23 października 2011, 23:57 / niedziela
NA kazdej konferencji po meczowej dziekuje za doping i podkresla ze mamy wspanialych kibicow.Jak dla mnie transparent nie na miejscu Lechia zagrala chyba najlepszy mecz w sezonie.Transparent powinien byc na meczu z belchatowem .p[ozdro bez napinki
24 października 2011, 00:22 / poniedziałek
Razack po meczu: "Mogę tylko przeprosić kolegów z drużyny i kibiców. W takiej sytuacji powinienem strzelić gola, mogliśmy wygrać i zdobyć cenne trzy punkty. Sam już nie wiem co chciałem wtedy zrobić. Dałem d... - kajał się po meczu Troare. "

To prawda mógł z piłką zrobić wszystko a wybrał najgorzej jak mógł.
24 października 2011, 00:48 / poniedziałek
Od 13 września Lechia w meczach o stawkę strzeliła JEDNĄ bramkę.

Bardzo słaby - jak na to do czego mnie przyzwyczaił - występ Nowaka, po kontuzji jeszcze nie zabłysnął.

I to głównie zaważyło na braku większej ilości okazji dla Lechii. Lechia zagrała na początku w ustawieniu 4-3-1-2 i tym ofensywnym pomocnikiem był właśnie Nowak. Tyle, że w ofensywie grał bardzo niemrawo, więc poza indywidualnymi akcjami Traore ciężko nam było coś ciekawego zmontować.
Inna sprawa to gra na jednej stronie Janickiego i Pietrowskiego, Janicki nie bał się chodzić do przodu, Pietrowski go asekurował, właściwie widać było, że jeden gra w obronie, drugi w pomocy, gdy za Pietrowskiego wszedł Bąk to mieliśmy pięciu obrońców.

Niemniej widać, że Kafar próbuje przemeblowań w składzie (chociaż dużo zależy od kontuzji) i widać, że niewiele więcej z tego na razie wychodzi.

W następnej kolejce spróbowałbym tak:
Pawłowski
Janicki, Bąk, Vućko, Andriuskevicius
Nowak, Surma, Hairapetjan
Traore
Tadić, Benson

Pawłowski - gratulacje, niech śrubuje rekord i naprawdę w tych trzech meczach w których zagrał przyczynił się mocno do zdobycia każdego punktu. Miał też trochę szczęścia, bo w niektórych wyjściach do dośrodkowań przecenił swoje możliwości.

Czy ktoś gdzieś wyjaśniał czemu ta woda lała się tak długo? Ciekawy jestem, czy na EURO coś takiego może się wydarzyć :)
24 października 2011, 08:00 / poniedziałek
odnośnik

czyli jeszc ze nie wiedza co bylo przyczyna...
24 października 2011, 08:26 / poniedziałek
Dziękuje za wspaniałe widowisko sportowe !
Oglądałem mecz w internecie i słyszałem wspaniały doping Kibiców Lechii !
Całe 90 minut emocji !
24 października 2011, 08:51 / poniedziałek
Pinochet - też na początku myślałem że chodzi o Palikota :) W sumie transparent uniwersalny, wystarczy tylko podpis zmienić.
24 października 2011, 08:52 / poniedziałek
odnośnik

nie wiem czy juz ktos wklejal...wywiad z Vucko

W ostatnim czasie Lechia grała bardzo słabo, ponosząc kilka kompromitujących porażek. Uważasz że teraz jest już lepiej?

- Myślę że tak. Najgorszy moment był wtedy, gdy przegraliśmy z Limanovią w Pucharze Polski. To już za nami. Najważniejsze dla nas jest to, że ciągle jest z nami trener Kafarski. W przyszłości na pewno będzie lepiej.
24 października 2011, 09:13 / poniedziałek
LP, w sumie to też racja, że kafarski dziękuje prawie zawsze za doping na konferencji i właśnie nie wyczuwam w tym jakiegoś większego włażenia w dupe ( może się myle), a drugą rzeczą jest, że zawsze piłkarze wstawiają się za nim i ciągle są za nim. Nie bronię kafarskiego i to, że mamy narazie 1 bramką przez kilka meczy to jest też głównie jego zasługą, ale w moim przypadku to niewiem co o nim myśleć.. pocieszające jest, że dzisiaj jak craxa wygra z groclinem to może będziemy mieli podanego trenera jak na tacy :)
24 października 2011, 10:22 / poniedziałek
Jeśli ktoś, kogo tu rysujecie na Lechistę, na zdanie "Zdobył Pan tym duży szacunek kibiców", odpowiada "Nie zależy mi na takim szacunku", to czy na miano Lechisty zasługuje?!

Lechia to MY! Kafarowi dziękujemy
24 października 2011, 10:26 / poniedziałek
Dlatego, gdy wojciechowski wyjebie Zielińskiego trzeba wywrzeć presje na zarządzie czy cokolwiek, żeby nie zgarneło go jakieś Zagłębie lub inna Cracovia
24 października 2011, 11:36 / poniedziałek
Panowie można gdzieś ściągnąć cały mecz z jakieś strony czy coś ?

Pzdr.. LG !!!
24 października 2011, 12:31 / poniedziałek
tutaj :)
odnośnik
24 października 2011, 12:39 / poniedziałek
szkoda ze moja kochana Lechia ma tak durnych kibicow :( transparent idiotyczny na zadnym stadionie w Polsce nie dziekuje sie tak trenerowi za tyle lat pracy w klubie za wprowadzenie Lechi do ekstraklasy za tyle sil i serca wlozonego w Lechie gdzie nawet rodzinna tragedia nie zwalnia go od chodzby na chwile odejscia od lawki trenerskiej.
A ci co probuja sie nazywac ze Lechia to my proponuje chwile refleksji i powiedz czy zrobiles wiecej dla Lechi niz Kafar co ty takiego dales od siebie? Kilka razy wyzwales rywala od kurew czy daless komus w morde ? To wswzystko? Pozegnac kogos takiego jak Kafar(wprowadzil Lechie do ekstraklasy, Nie orzegral nigdy derbow} jezeli uwaza sie ze nie powinnien juz pracowac z Lechia nalezy zrobic z klasa a nie w ten sposob, Naszczescie Lechia to nie wy inaczej duzo kibicow by nie przychodzilo na te mecze LECHIA TO NIE WY KTORZY JEDYNE CO POTRAFIA ZROBIC TO ZMIESZAC KOGOS Z GOWNEM ZERO KLASY HONORU I SZACUNKU. LECHIA TO MY PRAWDZIWI KIBICE NA DOBRE I ZLE Z KLUBEM KTORZY WIEDZA JAK SIE ZACHOWAC W DANEJ SYTUACJI!
Podsumowujac transparent to najbardziej kretynska rzacz jak wydarzyla sie na nowym stadionie.
24 października 2011, 12:50 / poniedziałek
Podejrzewam że gdyby nie ci "durni kibice" to Kafarski nie miał by kogo trenować (czyt. Nie było by Lechii) więc proszę Cię zamknij się.
Wysyp kibiców sukcesu co są z Lechią od 2-3 sezonów i nie kumają podstawowych spraw związanych z kibicowaniem i tylko się wpierdalają ze swoimi chorymi wywodami.
Żeby nie było Kafar out.
24 października 2011, 12:52 / poniedziałek
Ja również jestem przeciwny temu transparentowi. Zły moment pokazania tego transparentu bo po zdobytym ciężkim jednym punkcie w Lubinie i bo dobrym meczu z liderem naszej ligi więc moim zdaniem to nie było odpowiedni moment na zademonstrowanie swojej sympatii do naszego trenera.
Myślę, że jak na razie zmiana trenera nie jest nam potrzebna, że Kafar nadal jest w stanie dużo osiągnąć z Lechia ale nie koniecznie z tą drużyną jaką mamy obecnie więc poczekajmy do końca rundy, dajmy trochę do zrozumienia panu Kucharowi, przyjrzyjmy się ich pracy w trakcie przerwy w rozgrywkach i moim zdaniem wtedy można wyrażać jakieś niezadowolenia.

TYLKO LECHIA!
24 października 2011, 12:56 / poniedziałek
Doping-->
odnośnik
24 października 2011, 13:05 / poniedziałek
ogan - dałeś popis totalnej niewiedzy z najnowszej historii klubu...

Osobiście znam dwóch trenerów Lechii Gdańsk, którzy wprowadzili ją do ekstraklasy - Jerzy Jastrzębowski i Dariusz Kubicki.

O Kafarze w tym kontekscie jeszcze nie słyszałem.

Trans moim zdaniem spóźniony, ale w ten sposób żegnaliśmy również niektórych poprzedników Kafara. Dziwię się, że niektórzy o takich rzeczach nie pamiętają (chyba, że są za młodzi), a wisiały podobne jeszcze parę lat temu.

Pozostaję przy swoim - Kafar na drugiego, niech się jeszcze uczy, a przyszłość może mieć świetlaną... nawet w Lechii.
24 października 2011, 13:15 / poniedziałek
Ogan za przeproszenie ale co Ty "pierdolisz". Po pierwsze jak jesteś prawdziwym Lechistą to wiedział byś że awans do ekstraklasy to zawdzięczamy Dariuszowi Kubickiemu który wtedy był trenerem (według mojej opinii to był najlepszy trener w Lechii od czasów Jurka Jastrzębowskiego w latach 80) ale przecież Ty wiesz lepiej.
Po drugie to Ci co wywiesili tą sektorówke odbudowali Lechię a nie Ty. To Oni jeździli po wioskach i miasteczkach, to Oni składali się na sprzęt,stroje,odżywki,transport i stypendia dla piłkarzy itd.. , a nie Ty,który(dam sobie rękę obciąć) pojawiłeś się w ekstraklasie , może w ostatnim sezonie w II lidze kupiłeś szaliczek, może karnet i zacząłeś udawać "prawdziwego". Chłopie weź się ogarnij z tym co piszesz bo powodów do zwolnienia Kafara i całego zarządu jest całe mnóstwo, a Ci co podjęli decyzję o sektorówce interesują się sprawami klubu(w przeciwieństwie do Ciebie dla którego Lechia to mecz i nic więcej) i wiedzą co w trawie piszczy. Znają piłkarzy, działaczy, umieją czytać między wierszami więc są kompetentni żeby ratować to co z trudem i mozołem odbudowywali a co teraz się wali.
24 października 2011, 13:44 / poniedziałek
ogan postaram sie prościej niż poprzednicy bo zbyt tępy jesteś: ty kurwa jebany debilu wypierdalaj na forum śłedziowskie, sracowskie tudzież amicowskie i nigdy tu nie wracaj. jesteś zwykła jebaną parówą a nie kurwa kibicem. i uwierz mi, NIGDY KURWA NIM NIE BĘDZIESZ. bez pozdrowień
24 października 2011, 13:48 / poniedziałek
Gdzie jest t-t?
24 października 2011, 14:29 / poniedziałek
ogan myślałem, że nie wypowiadasz się na forum od czasu, gdy była zbiórka pieniędzy na Dom Dziecka. Dla przypomnienia akcja z zegarkami.
24 października 2011, 15:14 / poniedziałek
odnośnik Co za patolog...
24 października 2011, 15:19 / poniedziałek
Transparent powinien się pojawiać mecz w mecz do czasu, aż Kafarski nie wyleci.

Tylko ślepcy jeszcze wierzą w tego człowieka, który chyba wiecznie chodzi nadęty, naburmuszony, z miną obrażonego na wszystkich dookoła, który nawet kiedy przemawia robi to z taką manierą, że ciężko go słuchać.

Zawodnicy stoją za nim, bo Ci którzy za nim nie stali już dawno wylecieli, a wielu jest takich, których bez Kafarskiego w zespole po prostu nie ma.
24 października 2011, 15:28 / poniedziałek
do przemas-Lechia wedlog ciebie byl zdobyty 1 pkt w lubinie?chyba nie byles na meczu!!Jestem za wyjebaniem kafra i to jak najszybciej,transparent ok tylko za pozno troche!
24 października 2011, 15:31 / poniedziałek
do przemas-Lechia wedlog ciebie byl zdobyty 1 pkt w lubinie?chyba nie byles na meczu!!Jestem za wyjebaniem kafra i to jak najszybciej,transparent ok tylko za pozno troche!
24 października 2011, 15:34 / poniedziałek
Co to znaczy wedlog? :))
24 października 2011, 15:40 / poniedziałek
24 października 2011, 15:43 / poniedziałek
mala pomylka ))
24 października 2011, 15:53 / poniedziałek
Przepraszam pomyliłem się :p
no za późno za późno.
24 października 2011, 16:31 / poniedziałek
ten z golą dupą to zwykły pedał pasuje do galerianek z Gdyni ten sam poziom i orientacja seksualna
24 października 2011, 16:42 / poniedziałek
zdjecie tego cwela co sie rozbiera wstawił bym bez zamazywania twarzy , żeby na następnym meczu go wylapać i odpowiednio nagrodzić
24 października 2011, 16:54 / poniedziałek
Skurwysyn na rodzinnym jeszcze na dodatek.
24 października 2011, 17:06 / poniedziałek
Za to powinien być prokurator!

;)
24 października 2011, 17:15 / poniedziałek
Jeszcze przy dziecku, ja pierdole
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.411