Gdańsk: sobota, 4 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk- Amica POZnań 22.10.2011.godz.18

strona 8/9

24 października 2011, 17:23 / poniedziałek
wyjebac Kafara i pedala tez
24 października 2011, 17:38 / poniedziałek
jeśli chcesz jeszcze mu gwarantować przyjemność to przenieście się razem do Gdyni
24 października 2011, 18:04 / poniedziałek
może to jest śledź, bo w głowie mi sie nie mieści, że mógłby to być jakiś lechista :/
24 października 2011, 18:30 / poniedziałek
To chyba do niego kuchenki krzyczały "Idź na całość" bo właśnie w kierunku rodzinnego krzyczeli na nie całą godzinę przed meczem.
24 października 2011, 19:22 / poniedziałek
.▸ wyjebać
wypierdolić; wulgaryzm o wielu znaczeniach, m.in.:
1. wyrzucić (coś lub kogoś);
2. wyjebać (komuś) - uderzyć (kogoś);
3. wyjebać się - przewrócić się niektórym jedno w glowi ehh
24 października 2011, 19:38 / poniedziałek
Cała Polska to widziała !
Jak się u Was woda lała !
Takiego sms-a dostałem wczoraj z Warszafki. Może się szykują z jakąś szyderą ?
24 października 2011, 20:40 / poniedziałek
JOHN - odpowiedz im "Za to u was sie NIE PRZELEWA".
Ten gołodupiec niech się zapisze do młodej arki, bedzie miedzy swymi.

TYLKO LECHIA!
24 października 2011, 20:41 / poniedziałek
Nazwijcie mnie konfidentem czy jak tam chcecie ale jak rozumiem ustalenie nr pesel tego pana? przez klub chyba nie będzie problemem. I więcej go na stadionie nie zobacze. A może mamy gdzieś już różowy sektor o który niby zabiegali i poprostu mu się sektory pomyliły.
24 października 2011, 20:48 / poniedziałek
Moje 3 grosze:

1. Doping - z praw fizyki wynika, że pojedynczy sektor będzie wyraźniej slyszalny niż kilka sektorów póbujących śpiewać równo. Na odcinku 100 m opóźnienie to ok. 1/3 sekundy więc nie ma siły, żeby nie było szumu/pogłosu gdy śpiewa cała zielona i żółta. Nie chce mi się wnikać w szczegóły ale tak jest. W decybelach byliśmy głośniejsi (słyszane z 15). Chcecie wyraźnie to do opery na słowiki. To samo przy szkocji -zielona już klaszcze a do prostej dopiero dociera głos prowadzącego doping. Trzeba na ręce patrzeć żeby było równo :-)

2. Szkoda kasy na tę akurat sektorówkę moim zdaniem - lepiej kupić książki dzieciom z Litwy albo dać na chorego kibica.

3. Po dzisiejszym meczu Polonii z Cracovia do górnej połówki tabeli mamy 3 pkt straty :-)
24 października 2011, 20:56 / poniedziałek
To jest zbeszczeszczenie. To jest Lechista? Ja rozumiem, że 10% społeczeństwa ma dziwne poglądy ale ... gołodupiec na Lechii?
24 października 2011, 21:04 / poniedziałek
moon pkt 3 - tu muszę sie z Tobą zgodzić. Kafar nie zasłużył sobie na taki zaszczyt aby w jakiejkolwiek formie "uhonorować" go taką okazałą sektorówką.
Szkoda siana wydanego na nią i czasu. Wystarczyłby transparent jak dla słońca Peru. A taka sektorówka byłaby ok, ale z podobizną innego ulubieńca tłumów i mowoczesnej młodzieży, czyli Chefujarą.

Odchodząc nieco od tematu, w ostatniej jesiennej kolejce na meczu z Jagą jest idealna okazja aby przypomieć o innym bohaterze gazety koszernej aarona szechtera - Generale Jaruzelskim, wszak może trafimy z terminarzem idealnie na 30 roczniczę wprowadzenia stanu wojennego. On sobie w szczególny sposób Polakom, a w szczególności mieszkańcom Pomorza na to zasłużył.

Jest jeszcze ponad miesiąc czasu, może dodatkowo reedycja wlepek z generałem ?
24 października 2011, 21:36 / poniedziałek
Uważam, że Kafarowi powinni podziękować już jakiś czas temu, ale tego nie zrobili a być może to będzie mało dobre skutki w dłuższej perspektywie czasu... Plus takiej sytuacji jest taki, że zawodnicy w Gdańsku nabiorą przekonania, iż nie mogą zwolnić trenera, jeśli tylko będą mieli taką potrzebę (czytaj: przyjdzie jakiś Petrescu i będzie kazał zapierdalać na treningach), bo jak się będą podkładali to sami na tym stracą (premie, lepsze kontrakty itd.). Taka wytrwałość przy obecnym trenerze może przynieść duże korzyści w przyszłości, zawodnicy będą musieli się godzić z decyzjami trenera i robić to co każe a nie kombinować jak go zwolnić...
24 października 2011, 21:48 / poniedziałek
.............\....\....../..../..............
..............\....\..../..../...............
...............\....\../..../................
.............,..\....\/..../.................
..........(...(...(...|...)..................
..........|.................)................
...........\.............../.................
...BKS...|............./..LECHIA.....
............|............|...................
24 października 2011, 22:18 / poniedziałek
Kafarski odpowiada za następujące wyniki:
tragedia, tragedia, średnio, tragedia, średnio, średnio, tragedia, tragedia, średnio itd (kolejność przypadkowa). teraz jest średnio jutro też a pojutrze może być znowu tragedia (taka sinusoida, może ktoś opracuje wykres?) - i to wszystko co od roku Lechia gra. Pytanie - czy średnio z domieszką tragedii wam obrońcom Kafara wystarcza? Ile można wierzyć że będzie lepiej, może 2-3 mecze będzie dobrze, ale kto z was wierzy że nagle cały sezon będzie dobrze? Gdzie jest rozwój, gdzie są coraz lepsze wyniki? Przecież tak miało być i co? I stoimy w miejscu od dawna.
Ps. co do fotki:
była szydera ze śledzi że to pederaści bo dupy wypinali na meczu a tu masz... jeden kozak (ale przez 50 metrów bufor) na 25 tysięcy, jedna fota w necie i jak teraz wyglądamy? A ta "obroża" na szyi zalatuje mi lewackimi klimatami.
24 października 2011, 22:32 / poniedziałek
Mam nadzieję, że ten pedryl nigdy już się nie pojawi na naszym stadionie. Znaleźć i ukarać przykładnie zboczeńca!
25 października 2011, 02:30 / wtorek
Rysio z klanu
24 października 2011, 13:15 / poniedziałek
Po drugie to Ci co wywiesili tą sektorówke odbudowali Lechię a nie Ty. To Oni jeździli po wioskach i miasteczkach, to Oni składali się na sprzęt,stroje,odżywki,transport i stypendia dla piłkarzy itd.. , a nie Ty,który(dam sobie rękę obciąć) pojawiłeś się w ekstraklasie , może w ostatnim sezonie w II lidze kupiłeś szaliczek, może karnet i zacząłeś udawać "prawdziwego

I juz bys stary nie mial reki :) NIE wiesz nie mow swieta zasada i raczki cale Pozdrawiam

activ WMG
24 października 2011, 13:44 / poniedziałek
ogan postaram sie prościej niż poprzednicy bo zbyt tępy jesteś: ty kurwa jebany debilu wypierdalaj na forum śłedziowskie, sracowskie tudzież amicowskie i nigdy tu nie wracaj. jesteś zwykła jebaną parówą a nie kurwa kibicem. i uwierz mi, NIGDY KURWA NIM NIE BĘDZIESZ. bez pozdrowień

Sluchaj tepy pustaku jedyne co potrafisz zrobic to spiac sie z zamonitora i zbluzgac kogos bo wiesz ze za to w ryj nie dostaniesz pajacu? Ja nie jestem osoba anonimowa masz cos do mnie? w kazdej chwili jestem gotow sie z toba umowic i wtedy powiedz mi to w twarz gnoju a nie prezysz sie z za monitora. Ja wyrazam swoja opinie jak kazdy normalny czlowiek na forum bo od tego ono jest. Ty chcesz sie spinac i grac kozaka zza monitora ? chodz i powiedz mi to w twarz jak masz odwage pisz gdzie i podjade spalic troche kalori z toba dzieciaku
25 października 2011, 07:59 / wtorek
Do Ogan. Kolego (o kurcze za mocne słowo) sorka Kretynie, jak Ty możesz pisać takie rzeczy skoro nawet nie wiedziałeś kto wprowadził Lechię do oranżady i przypisujesz to Kafarowi. Dla mnie to żenada i nadal twierdzę że chodzisz na Lechię 2 góra 3 lata. Bo wśród ludzi którzy z Lechia są od zawsze bez względu na wynik i ligę panuje opinia że trzeba wyjebać kaszuba. Powiedz gdzie byłeś parę lat temu, czy dałeś chociaż złotówkę na Klub, pojechałeś na jakiś wyjazd ale szczerze i bez ogólników w stylu dawałem i jeździłem a Ty już nie masz ręki :). Napisz konkretnie że byleś na tym i na tym wyjeździe, dawałeś np 50-100 miesięcznie lub wrzucałeś co mecz do puchy przed stadionem a ja wtedy zejdę do piwnicy i położę rękę na pieńku. Ale coś mi się wydaje że o rękę mogę być spokojny.

PS. Ten zboczek z fotografii powinien dostać zakaz stadionowy i parę klapsów.
25 października 2011, 08:07 / wtorek
A co do Twojego kozaczenia wobec kolegi activ WMG to sam z siebie robisz pajaca internetowego, ale monitor i klawiatura wszystko przyjmie ;). Napisałeś że nie jesteś osobą anonimową na Lechii a nie wiesz podstawowych rzeczy z najnowszej, podkreślam najnowszej historii Lechii to co z Ciebie za kibic? (chyba że etatowy pracownik Klubu piszący na zlecenie Grubego Maćka i spółki). Kolego zniknij z tego forum jak już raz znikłeś i nie udzielaj się, tylko popraw swoja elementarna wiedzę.
Nie pozdrawiam
25 października 2011, 09:59 / wtorek
Szanuj słowa ogan vel Ogórek .
Spinasz się zza monitora jak osioł i do tego zarzucasz innym że to robią.
Masz jaja namaluj transparent z przeprosinami i wywieś gdzieś w Exeter ;)

Do zobaczenia...
25 października 2011, 10:06 / wtorek
Kochajmy się jak bracia, rozliczajmy się jak Żydzi...albo Rosjanie:)
25 października 2011, 10:19 / wtorek
Ogan jak jesteś taki znany to swoją opinię mogłeś wyrazić w niedzielę w Soprano a nie na forum. Bo jak widać "znane" osoby nie załatwiają tego na forum.
25 października 2011, 14:22 / wtorek
Kibice Lecha nas zawstydzili :)
odnośnik
25 października 2011, 14:24 / wtorek
Największe wrażenie na miejscowych kibicach zrobiła przyśpiewka „W Grodzie Przemysława”.
25 października 2011, 14:26 / wtorek
Heheh, dobrze wiedzieć:)
25 października 2011, 14:40 / wtorek
Hahahahahaha :D
25 października 2011, 15:05 / wtorek
Zawsze miałem wrażenie,że poznanianki chcą wyżej nosić dupę niż ją mają,ale takich kwiatków się nie spodziewałem.
No cóż,kucheneczki-lodóweczki Amicaaaaaaa!
25 października 2011, 15:40 / wtorek
Wiadomo ze z tego miejsca gdzie krecony byl filmik i jeszcze ustawieniem kamery i mikrofonu w strone przyjezdnych bedzie slychac ich duzo lepiej.
Ja stalem na koncu prostej prze samym mlynie i tam poza kilkoma przeblyskami wogole nie bylo ich slychac. Ciekawe jak sytuacja wygladala ze srodka boiska. Ale przyznac musze ze w momencie jak uslyszeli nasze w wolnym miescie gdansku i zarzucili w grodzie przemyslawa to pierdolniecie mieli takie ze naszego mlynu nie slyszalem.
25 października 2011, 15:42 / wtorek
Kurwa,co za patol!Albo to jakaś kurwa z Gdyni,a jak nie daj Boże Lechista to wykluczyć z braci kibicowskiej.Jaki wstyd,ja pierdole.
25 października 2011, 16:37 / wtorek
Ja niestety siedziałem na rodzinnym(wygrałem bilet i ostatni raz chce wygrywać bilet) to jak szedł doping z młyna to amiki nie słyszałem tylko młyn, więc pierdolnięcie było konkretne :)
26 października 2011, 00:16 / środa
pyry twierdza, że u Nas akustyka zrabana?
posluchajcie tego i spróbujcie coś zrozumieć odnośnik
26 października 2011, 00:35 / środa
Faktycznie ktoś kto nie zna tekstu miałby problem zrozumieć co oni tam bełkoczą, ale mówienie o tym, że u nas akustyka słaba jest nie na miejscu, choć może nie jestem obiektywny. Byłem już na kilku nowych stadionach w Polsce, wszystkie z dachem i generalnie z każdego mam podobne wrażenia.
26 października 2011, 01:39 / środa
Do 33 sek. jest ''Do nienawisci'' gdzie zawsze podłącza sie cały stadion i wtedy przeważnie jest niezrozumiale bo sie 4 trybuny zlewają.Mysle ze dalej nie suchaliście bo potem ''W grodzie Przemysława''wychodzi bardzo równo i czysto.Proponuje słuchaweczki na uszy i jeszcze raz posłuchać.
26 października 2011, 10:01 / środa
No tak, słuchaweczki. Najlepiej te "7.1" bo na glosnikach to szans nie ma:)
26 października 2011, 10:21 / środa
paw1922 - a u nas ryczy kilka trybun, wiec podobnie jak u was, nie jest równo i niezrozumiale. Kłania sie obiektywizm. My mozemy powiedzieć to samo, w Poznaniu Lech był głośny ale niezrozumiały, a Lechisci zawstydzili kibiców Lecha i przebili równym dopingiem cały poznański stadion (to taka parafraza waszych pismaków).

Nie upodabniaj sie do waszych koleżanek z Gdyni i przyznaj uczciwie, ze pomimo waszych wysiłków nie dało rady zaistnieć w Gdańsku w takim wymiarze jaki chcieliscie osiągnąć.

TYLKO LECHIA!
26 października 2011, 10:56 / środa
wymagac od pyrusa i śledzia obiektywności to tak jak wymagać od pedała normalności. Niemożliwe
26 października 2011, 11:09 / środa
Cygnus nie masz racji bo u was śpiewa jedna trybuna- młyn to i tak nie mozna zrozumieć.U nas,jak slychac na filmiku wychodzi to czytelnie.Jak bierzesz sobie do serca to co piszą pismaki to gratuluje.Mnie w odróżnieniu od ciebie kompetnie nie interesują ich wypociny.A co do naszego dopingu to skąd ty mozesz wiedziec jakie mielismy zamiary.Nasz doping był przeciętny i to było raczej pewne przed meczem.Dużo ludzi nadal nie śpiewa solidaryzując sie z naszym zasłużonym młynowym,dla którego następny mecz z Legią może być ostatnim na trybunach.Jest u nas taka decyzja i kto chce spiewac ten spiewa,a kto nie ma ochoty ten nie.I śmierdzi mi u ciebie kompleksem Gdynian bo niewiem w jakim celu podłączyłeś ich do swojej wypowiedzi
26 października 2011, 11:21 / środa
kompleks do gdynian? hahahaha niby pod jakim względem człowiek z miasta może mieć kompleks do wsi i tak marnego klubiku z zakłamanymi kibicami? To może jeszcze powiesz, że tylko sobie mruczeliscie? Czy wy naprawde nie potraficie tak jak wasze zgody przyznawac sie do porazek? odrazu akustyka zła <hahaha>, od razu część kontynuowała protest. Nie bądź śmieszny. Żal wam dupe sciska, że u nas stadion jest cacy i doping mamy coraz lepszy. A wy z top ekipy stajecie się przeciętni i do tego spierdolili wam stadion za grube miliony. Inaczej miałbyś w dupie to forum i nie próbował wybielać waszego pobytu w Gdańsku
26 października 2011, 11:27 / środa
Witam WAS!!!
Znowu korwa nie wytrzymalem i sypne pare garsci mych zlotych (czyt. szarych) mysli!
Po primo, tego pajaca co dupsko pokazuje bardzo latwo "wyeliminowac" i wiem, ze tak sie stanie i PEDAL nie bedzie szargal dobrego imienia LECHII, SZYK i ELEGANCJA, a nie pedalstwo w stylu geya vel T. B. z wioski gdynia (ruch Palikota)!!!
A po due, typ o ksywie "ogan", dla mnie chuj wie kto ty jestes, ale na pewno nie jestes Lechista z wieloletnim stazem, bo nie po pelnil bys tak prostych, az widocznych bledow...
nie tobie imbecylu mowic, co maja robic CHlopaki z Ultras, nie tobie palancie pisac, dlaczego trnasparent anty "kaszubski vel Maurinio", nie tobie pseudo kibicu krytkowac tych co tworza i odbudowuja LECHIE z wieloletnim doswiadczeniem, wkladem z sercem i miloscia az do smierci dla tego klubu!!!
Konkluzja, albo jestes tepym tepakiem bez zadnej wiedzy o klubie i jego otoczce, albo jestes po prostu zwyklym gowniarzem i poplecznikiem Kafara, albo co naj gorsze jestes jebanym "psem", co prowokuje skloca i chce NAS podzielic, ALE TO SIE NIGDY NIE UDALO i NIE UDA!!
Na pohybel wrogom, krzywowiercom, pedalom, sledziom, wrogom, i innej patologii ktora probuje z integrowac sie z nami... NIEx3 dla was na zawsze, od ciebie i od was smierdzi szambem na odleglosc...
LECHIA to swietosc, to wiara, to styl zycia, a nie pitolenie o szopenie (Chopinie).
Pzdr WAS prawdziwi LECHISCI
Zolw z LechiiSatnu
26 października 2011, 11:34 / środa
paw byłem u Was już dwa razy po remoncie stadionu, i uwierz mi że wyglada to u Was gorzej. I to bez napinki, poprostu tak jest.

I jeszcze jedno. Ciagle cos tam powtarzacie, że w Gdańsku zrobiliście wrażenie grodem przemysława, to jak wedlug Ciebie mielismy Was slyszec, skoro WY NIBY nie rozumieliscie tylu tysiecy, to co dopiero te tysiace mialy zrozumiec te 2tys?
Słabo sie zaprezentowaliscie i tyle. A nagrywanie filmikow, z kamera i mikrofonem pod samym sektorem to smiech i manipulacja jak rodem z GW.

Trzeba bylo stanac z ta kamera posrodku boiska, wtedy bys posluchal Wasz doping ( a raczej nei uslyszalbys). Pare razy sie wyrwaliscie, ale mowic o wygranej na trybunach? smiech
I nei porównuj do Gdynii, bo chyba tam nigdy nie byłes. Ja byłem 2 razy, z czego raz incognito na derbach, i tam to jest bardzo slabo, poprostu sie niesie po pustych trybunach.
26 października 2011, 11:35 / środa
W dodatku szczycą się skopiowaną pieśnią :)
26 października 2011, 11:46 / środa
Żółw, 100% racji i poparcia!
Ja wiem,że TY zawsze Lechista a później motocyklista,ale wielkie dzięki za impre u was po meczu z amicą.
SILVER It is very good,HELLS PUB It is also good!
Trzym się i zdrowiej,a jak sezon motocyklowy,ty już chyba zakończyłeś...
26 października 2011, 13:14 / środa
odnośnik

a co Wy na to? POsel Kucharski poucza kibicow Lechii
26 października 2011, 14:22 / środa
Znaczy się, tych tutaj kliku "znawców" Lechii, którzy obeszli się z Oganem, jak z psem, sami chyba mają przeciętne pojęcie o najnowszej historii klubu.

Więc dla ścisłości: Kafar ma pełne prawo by twierdzić, że wprowadził Lechię do Ekstraklasy. Oczywiście, nie samodzielnie ale:

a) W sezonie 2007 prowadził samodzielnie jeden mecz. Wygrał go - na wyjeździe z Motorem. Wywalczył więc 3 punkty z pięciu, którymi wygraliśmy ligę nad Śląskiem.

b) Dużo ważniejsze. Kafarski był już wtedy od dłuższego czasu drugim trenerem Lechii. Ok. To Kubicki prowadził drużynę, ale chyba nie powiecie mi, że jego sztab nie miał w awansie żadnego udziału?

Więc proponuję nieco wyhamować z tymi zarzutami odnośnie nieznajomości historii. Ten sukces, jaki był awans do Oranżady (podówczas) miał wielu ojców. Kafarski na pewno był jednym z nich. I choć może nie najważniejszym, to przecież bardzo istotnym.
26 października 2011, 14:39 / środa
Prosta zasada: kibic z dala (w Twoim przypadku chyba z warszafki) się nie wpierdala - zwłaszcza, jeżeli ma mętne pojęcie o stosunkach panujących w tamtym okresie w klubie.

Kafar był chłopcem do rozstawiania pachołków na treningu. Jeżeli uważąsz, że to przełożyło się awans, to rzeczywiście masz poczucie humoru.

A teraz tak ogólnie do Twoich wypowiedzi (chyba to znasz, dość często korzystamy z tej przyśpiewki):

Proszę Cię, proszę Cię, proszę Cię...
Proszę Cię, proszę Cię, proszę Cię...
Proszę Cię, proszę Cię, Proszę Cię...
Proszę Cię !!! - ZAMKNIJ SIĘ
26 października 2011, 14:44 / środa
paw1922- jednak nie masz jaj aby obiektywnie wypowiedzieć sie na temat waszego "pobytu" w Gdańsku. Radze odetkac uszy, przemyć oczy, głowe do wiadra z zimną wodą, a potem spojrzeć na sytuacje na chłodno. Jesli u was równo ryczą 4 trybuny, a u nas tylko jedna....hmm gratuluje obiektywnosci.
Kompleksami wobec sledzi rozbawiłeś mnie setnie i niestety musze stwierdzić ze kto z kim przystaje, takim sie staje. Ty pewnie po permanetnych bęckach dalej bedziesz twierdził ze jesteś panem sytuacji....to takie śledziowe.
Wybacz ale polemika na tym poziomie nie ma sensu. Jak odważysz sie na obiektywne oceny siebie i nas to możesz cos napisać, choć zwątpiłem ze bedzie cię na to stać.

TYLKO LECHIA!
26 października 2011, 14:51 / środa
Cygnus gdyby paw miał racje to wogóle nie wypowiadał by się na tym forum. A tak trzeba jakoś frustracje wyładowac i zakłamać kolejny raz rzeczywistość
26 października 2011, 15:19 / środa
MarekM.

Chłopcu od pachołków pozwolili drużynę prowadzić? Bez żartów.

I już nie z warszafki. Szczęśliwie powróciłem do domu;]
26 października 2011, 15:20 / środa
Lechia Biało Zieloni w Poznaniu! Nic dodać nic ująć.
odnośnik
26 października 2011, 17:13 / środa
według szczurka z gówna to dziennikarze mają prawo do krytyki trenera a kibice nie.
26 października 2011, 17:59 / środa
Wniosek jest jeden: my głupawe kibole nie umiemy mysleć i formułowac własnych myśli, ale niektórzy z nas nieopatrznie nauczyli sie rozpoznawać literki i składać je w słowa. Czytając jakiegoś niepoprawnego dzieninkarza, ubzdurało sie nam ze winnym złych wyników Lechii jest trener Kafarski.
Oj oj! Popraw sie dziennikarzu i pozwól myslicielom z GW i innym nadludziom tłumaczyć ciemnej gawiedzi co jest białe a co jest czarne. W końcu to oni zgarniają za to pieniążki i maja wyłącznosc na prawidłowe wyciąganie wniosków.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.319