Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk- Amica POZnań 22.10.2011.godz.18

strona 9/9

1 2 3 4 5 6 7 8 9

26 października 2011, 18:04 / środa
Mati_LG - przecież to doping ziemniaków ;) oni tak zawsze śpiewają na meczu, równo, wyraźnie i zawsze wszystkich zagłuszają ;)
paw1922- Won ziemniaku jeden z tego forum jak nie masz sensownego do przekazania ! A ciekawe czy przeczytałeś co jest napisane przy logowaniu. Pewnie nie więc specjalnie dla takich jak ty :

Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość.

Dobranoc kartoflu !
26 października 2011, 22:59 / środa
Przyznawać się który to odnośnik :)
26 października 2011, 23:07 / środa
Haha. Nieźle koleś popił..
26 października 2011, 23:37 / środa
Ma najnowszy model bluzy hummela ,takie maja tylko w Intersport na Galerii ,daje kratę browarów że to Boldi :)
27 października 2011, 03:11 / czwartek
duch91 jestes jedyny ktory zlapal tak naprawde czemu przypisuje takze Kafarowi awans Lechi do ekstraklasy pozdro
Reszta spinajacych sie pajacy powiem wam ze w dupie mam co wy se tam piszecie i sie prezycie klepiac w klawiature patrzac w lustro i mowiac sam do siebie ale jestem kozak bo pojechalem z oganem na forum he he NIIE POWIEDZIALES TEGO W RYJ TO NIE POWIEDZIALES NIC
LP nie napisalem ze jestem znany tylko ze nie jestem anonimowy(tzn nie podpisuje sie jakim krytynskim nickiem zeby nikt nie skumal ze ja to ja) .nie moglem byc w soprano bo nie ma mnie w kraju co nie znaczy ze nie ogladam meczy Lechii i ze nie jestem na bierzaco. pozdro:)
dzihad nie spinam sie tylko zapraszalem kolege zeby powiedzial mi to w twarz na mecze w exeter nie chodze bo nie mam czasu a niby kogo i za co mam przeprosic na transparencie? Mozze przepraszam ze wyrazilem swoja opinie na forum :P pozdrawiam
27 października 2011, 04:02 / czwartek
Ogan kibolko. Bieżąco.
27 października 2011, 08:08 / czwartek
Ogan ty nieanonimowa parówko jak kolega wcześniej napisał Kafar to za czasów Kubickiego to był chłopiec to roznoszenia pachołków i rozdawanie znaczników jak Darek zespół dzielił do gierek wewnętrznych. Wiem bo w tamtym okresie miałem długie L4 po wypadku i byłem częstym gościem na treningach. Znam tez osobiście paru kopaczy i wiem jaki mieli stosunek do Tomaszka. A mieli taki szacunek że aż Pęki to go zliściował przy drużynie jak Mourinio chciał zabłysnąć, a dla Kubickiego był on takim samym partnerem w pracy jak Marek magazynier "Kotlet" więc mi nie pierdziel bo pachołki to i ja mógł bym rozstawiać. A co do tego meczu z Motorem w Lublinie to Kafar tylko siedział na ławce(babcia mojego kolegi też by mogła tam siedzieć lub Maciek z klanu) bo z Darkiem nie wszystkie jeszcze formalności były dopięte. Lechia tam wygrała 0:1 ale grajki to zapierdalały nie że Kafar ich tak zmotywował tylko każdy chciał się pokazać nowemu szefowi. Włącz czasami myślenie, dowiedz się czegoś konkretnego, wyciągnij wnioski a dopiero potem rób palcówkę klawiaturze ;). Ap ropo tego kozaczenia to jak wrócisz z zagramanicy to z chęcią jebnę Cie w zęby, jak Ty chciałeś uczynić koledze activ WMG . Więc jak będziesz w kraju to się odezwij nieanonimowy Oganie.
27 października 2011, 12:26 / czwartek
Rysio z Klanu Rysio!
27 października 2011, 12:35 / czwartek
Co za żałość. Brat z bratem chcą się po ryjach walić o pierdoły. Ja pierdolę, zainwestujcie jeden z drugim w system kontroli wysokości testosteronu, bo to co piszecie jest naprawdę słabe.
27 października 2011, 13:13 / czwartek
Jaki on mój brat duchu..91 przecież to zwykły kretyn który nie powinien nosić takich barw jak ja. Sam napisał że wstydzi się za kibiców Lechii bo obrazili Tomaszka, wiec albo to rodzina Kafara, pracownik klubu, ogar(n) czyli pies ;), lub zwykły internetowy matoł który myśli że jak przez przypadek coś tam wyszło w zeszłym sezonie (2 zwycięstwa z Legią, przypadkowe puknięcie Lecha, bo gdyby nie ręka to Lechia by się nie podniosła z kolan) to trenejro jest super gościu i basta.
27 października 2011, 14:09 / czwartek
więcej luzu i dystansu bo jeszcze trochę to zaczniecie dzieciaki jadem opluwać na sektorze. Nie ma demokracji - stanowisko Kafar out i tyle.
27 października 2011, 14:14 / czwartek
ty ogan , znamy sie pewnie co :) no bo przeciez ty jezdzisz juz prawie 10 lat ...dawno nie bylo tu takiego fightera jak ty .. na rozkladowce masz pierwsze z brzegu .. zawisze ,spontany sledziowskie, leszki .. klimaty slaskie.. nie mowiac juz o kadrze typu plock ,bydgoszcz tudziez warszawe... aaa i zapewne balowalismy wspolnie w sobowidzu ???

ciekaw jestem , ile lat jestes zwiazany z T29 !???

proponuje zabawe .. ! kto trafi bezblednie ilosc wyjazdow ogana ,ma u mnie 4-paka przed najblizszym meczem u nas..

takze postawie 8-paka dla tego kto pierwszy wykmini co to za typ ...

duch ,wywrotowcu stadionowy ,ogan cie polubil :)

panowie oj szykuje nam sie ... glosowali na pedryli chcieli a teraz nam tu jakies dziwne zwiazki beda uskuteczniac.. :)
27 października 2011, 14:40 / czwartek
Cóż, jak patrzę na jego staż na tym forum, to raczej nie jest on kibicem sukcesu. Ale dlaczego ja mam być wywrotowcem? Tego nie rozumiem;] Raczej staram się po prostu zachować trzeźwość umysłu. I - jak zwykle - mi się za to obrywa;]
27 października 2011, 14:40 / czwartek
ambrozy, jako że wpisuję się zaraz po Tobie to anuluję pierwszy konkurs, ponieważ odpowiedź jest prosta a jego ilość wyjazdów jest BAAAARDZOOOOO okrągła (czyt. 0) ;)
27 października 2011, 15:02 / czwartek
Herr Duchu, tobie sie obrywa, bo za bardzo dyplomatyczny jestes, za bardzo elastyczny i gietki, a na to tu, na tym FORUM nie czas i miejsce ;-)))
Tu trzeba walki, zawzietosci i eliminowania tych co robia nam pod gorke a zarazem trzymaja z ukladem typu Kafar, zarzad a moze i sam Kuchar.
Dosc braku ostaniego podania, wdarcia sie chaosu do gry i nie klejacej sie w dniu dzisiejszym pilki moim pilkarzom... tu nie chodzi o Kafara, tu idzie o LECHIE, o caloksztalt, a Kafar jest za to w pierwszej kolejnosci odpowiedzialny, wiec Kafar out.

A co do ogana, ZERO wyjazdow w ciagu oststnich trzech lat, wczesniej nie mial szansy...
Pzdr Zolw (wiadomo skad)
27 października 2011, 15:08 / czwartek
ŻzL

No może i:)

Powiem tak. Z pewnych źródeł wiem, że postawa zarządu w pełni uzależniona jest od właściciela. Kafarski powinien wg mnie zostać zmieniony, ale grubaski tak naprawdę są ubezwłasnowolnione. Rozmawiałem jakiś czas temu z jedną osobą pracującą dość wysoko w Lechii. Powiedziała mi, że cały klub gra w totka przy większych kumulacjach, żeby móc odkupić udziały Kuchara. Więc jeśli ktoś tutaj zasługuje na bana, to właściciel.

Dlatego - w moim odczuciu - sądzę, że powinniśmy odrobinę zejść z zarządu.

Pozdrawiam.
27 października 2011, 16:46 / czwartek
Duch w w tym przypadku całkowicie się z Tobą zgadzam. Zarząd dawno by Kafara wyjebał. Lechia staje się klubem w którym ludzie z Gdańska mają coraz mniej do powiedzenia ( pytanie czy mogą cokolwiek powiedzieć). Wieszanie psów na zarząd nie ma większego znaczenia. Powiem krótko czas szukać nowego właściciela.
A...
Kuchar i jego świta wrocławska won
(Mam nadzieję że braci to nie urazi)
27 października 2011, 17:53 / czwartek
skad wy sie bierzecie ... ? zejsc to mozna z baby .. moj ojciec slyszal ze jego kolega wysoko postawiony slyszal iz... CZLOWIEKU ! ogarnij sie .. wysoko postawiony to moze byc to moj puchar za gre w warcaby w 1996 na 4 olimpiadzie sportowej mlodziezy na szczeblu okregowym (turniej odbyl sie w swarożynie) .
konkurs zamkne dzisiaj o 23:54
27 października 2011, 17:57 / czwartek
Wiem co mówię Ambroży. A nade wszystko - przedstawiam pewną opinię. I z nią możesz dyskutować a nie ze sposobem zdobywania przeze mnie informacji.
27 października 2011, 18:03 / czwartek
Wszyscy pamiętają jak na Legii krzyczano żeby ITI się wynosiło a teraz ich kochają, bo się okazało, że Waltera pomysł na dofinansowanie młodzieży był strzałem w 10-kę i generalnie idą na mistrza.

Ja bym krzyczał Kuchar won, gdyby blokował wejście super mocnego inwestora a drużyna była w d**ie. Na tę chwilę totalna krytyka to chyba jednak lekka przesada. Nie jest zajebiście, ale może się wykaraskamy z kryzysu. Dograjmy sezon do końca i zobaczmy co się stanie. Niby planu nie widać i na pierwszy rzut oka rozwój drużyny się zatrzymał (transfery, wyniki itd.), ale Kuchar siedzi w sporcie nie pierwszy rok i naprawdę może mieć pomysł, który w końcu nam się objawi. Poza tym nie widzę lepszego inwestora na horyzoncie...
27 października 2011, 18:21 / czwartek
Problem w tym, że na dzień dzisiejszy Kuchar jest na Lechii stratny. A to nie jest facet, który by cierpliwie inwestował.
27 października 2011, 18:26 / czwartek
na mistrza to w chwili obecnej połowa tabeli idzie.
Masz na myśli Mariusza Waltera?

Mariusz Walter nadaje się na głównego konsultanta, jakiegoś szefa propagowania, szefa realizacji programów radiowo-tv - jednym słowem na kierownika pionu propagandy, lecz główną siłę koncepcyjno - fachową. (...) Pozytywnie zweryfikowany w 1982r. Sam się usunął z TV, mając dość nękania go. (...) Walter zwleka z decyzją powrotu, żądając satysfakcji i pognębienia jego wrogów.(...) Walter jest więc w tej chwili do wzięcia i wkrótce będzie za późno, bo ma otrzymać wysokie stanowisko w TV, jak mu się tam oczyści przedpole. (....)

Gdyby udało się pociągnąć Waltera, on zaproponuje dużo młodych, zdolnych ludzi. Ja dalej będę myśleć, rozglądać się, szukać.

Jerzy Urban
Źródło: Biuro Udostępniania i Archiwizacji Dokumentów IPN IPN BU MSW, II 1013, k 36-41, oryginał, mps. Biuletyn IPN 11.12.2006r. str.104-109. - link do biuletynu i treści całego listu: odnośnik

Wiesz co szczerze to nie interesują mnie objawienia Kafarskiego.
27 października 2011, 19:42 / czwartek
Wkurwia Was jakiś zryty koleś na trybunach. Ale to przecież nie kurwa teatr no nie ?
Ja jak idę z dzieckiem na mecz i widzę napierdolonych kolesi w szalikach Lechii lejących z drogi w krzaki albo śpiewających w drodzę na stadion i z o jebaniu w dupę to też mu tłumaczę, że nie idzie do teatru. Więc jak Was nie wkurwiają kolesie dziesiątkami wietrzący chuje obok przechodzących kobiet i dzieci to się odpierdolcie od kolesia, który grozi, że pokaże gołą dupę. Mnie wkurwiają osobiście obie rzeczy. No ale to nie teatr kurwa i chuj.

Poza tym wkurwia mnie, że nie mogę kupić biletu na kurwa Widzew przez internet a na stronie oficjalnej stoi, że mogę. Jak już będę mógł kupić ten bilet to nie mogę zapłacić jebaną kartą kredytową mimo tego, że jest pokazane , że można. No ale jak przejdę do płatności to w magiczny sposób logo VISA zniknie. No i kurwa najlepsze, chcę kupić trzy bilety na 3 karty kibica i zamiast w jednym zalogowaniu podać 3 n-ry kart, 3 PESELE , wybrać trzy miejsca, raz zalogować sie do banku i zaplacić to muszę to kurwa robic 3 razy - 3 rożne maile, 3 hasła . KURWA - jaki problem wprowadzić taką funkcjonalność za kilkaset PLN. I albo wyjebać mi kurwa info, że można płacić kartami kurwa płatniczymi bo od co najmniej 3 meczy nie można albo to przywrócić. Ja wiem że najlepiej od razu mieć kasę na koncie a nie czekać aż VISA zapłaci ale kurwa to jest robienie ludzi w chuja.

A poza tym to tak jakoś ogólnie dziś wkurwiony jestem za co przepraszam.
27 października 2011, 20:55 / czwartek
Obiektywnie o dopingu: siedzialem na sektorze A (blisko srodka) i mimo ze sportowe bylem za Lechem troche sie zawiodlem ich dopingiem, bardzo rzadko sie przebijali przez was (koncowka meczu juz bylo troche lepiej), slabo jak na Lecha i taka 2 tys grupe. Co do dopingu Lechii bylem zaskoczony pozytywnie (bywalem kilka razy na Traugutta), kilkukrotnie bylo naprawde glosno, jest tylko jeden problem i nie wiem czy to wina stadionu czy slabego zgrania gornej, dolnej trybuny ale ja nieznajacy waszych przyspiewek czesto nic nie rozumialem, zlewalo sie (ale to chyba wina stadionu). Na mniejszych stadionach jesli o to chodzi jest lepiej (Arka itd), jest wyrazniej ale nie tak glosno.

Pozdrawiam

Poza tym stadion ekstraklasa.
27 października 2011, 21:00 / czwartek
"nie ja się przeciwię gdy ktoś mądrze gada ..."
28 października 2011, 01:16 / piątek
moon

Rumianeczek polecam. Albo szałwię:)

Pozdrawiam.
28 października 2011, 20:14 / piątek
Melisę chyba. I to podwójną bo w dalszym ciągu biletu przez Internet kupić nie można. Jakaś porażka totalna. Przecież im więcej ludzi kupi przez Internet tym mniejsze kolejki w sprzedaży stacjonarnej i więcej ludzi ma szansę się dostać ma mecz. Ktoś dał ciała po całości.
29 października 2011, 11:38 / sobota
A wiec u niektorych napinka trwa :) Odpisuje wam bo mnie bawicie strasznie, Ogan 0 wyjazdow he he podejrzewam ze mam wiecej niz wiekszosc napinaczy meczow u siebie liczby wam nie podam bo juz dawno przestalem liczyc takie rzeczy.Rysiu z klanu i Zolwa z Lechistanu to ostatni moj post do was bo dyskusja tutaj jest naprawde zenujaca. Bede trzymal sie mojej starej zasady;
Nie dyskutuj z idiota bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem,
mimo wzystko pozdro
29 października 2011, 14:09 / sobota
ogan, w tym momencie pokazujesz jakim jesteś idiotą. Jak zwykle w Twoich wypowiedziach same ogólniki, na nic nie potrafisz odpowiedzieć konkretnym argumentem i wygląda to na zasadzie przedszkola:
-Ty jesteś głupi bo masz czerwoną bluzę
Ogan : Nie, bo Ty.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.222