Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Frekwencja na meczach Lechii

strona 18/65

4 listopada 2012, 09:26 / niedziela
Bilety na mecze Lechii wcale nie są takie drogie w porównanu z cenami wejściówek na mecze innych klubów w Polsce. U nas średnia cena biletu to około 30 zł, a np. na mecze Legii średnia cena biletu to aż około 60 zł.
4 listopada 2012, 09:33 / niedziela
Może i w porównaniu z Warszawą nie mamy drogich biletów ale chciałbym abyś zauważył jaka jest dysproporcja w zarobkach w obu regionach.
4 listopada 2012, 09:42 / niedziela
Za przykład podałem Legię, ale Wisła Kraków i Lech Poznań też mają od nas nieco droższe ceny biletów. Zatem nie wydaje mi się, że możemy mówić, iż mamy drogie bilety.
4 listopada 2012, 09:46 / niedziela
Jeżeli chodzi o te czynniki, które przeszkadzają w osiąganiu dużej liczby kibiców to cena biletu ma tu chyba najmniejsze znaczenie. Gdyby na dzisiejszy mecz bilety były o te 10 zł tańsze na każdy sektor to i tak frekwencja drastycznie by nie skoczyła do góry.
4 listopada 2012, 10:18 / niedziela
Frekwencja obecnie - 14.530
4 listopada 2012, 10:23 / niedziela
Chudy_LG, podałbyś mi liczbę biletów, które trafiły do sprzedaży?
4 listopada 2012, 11:18 / niedziela
Bystry, to ja to inaczej ubieram w słowa.

Porównujesz ceny do Wisły Lecha i Legii.
Widzisz różnice w jakości "sprzedawanego" towaru?

Patrz za jakiego "produktu" oglądanie płaci się w Gdańsku, a jakiego np w Legii.
Zresztą Legia to też inna półka zarabiania, bo w stolicy to wygląda zdeka inaczej.
4 listopada 2012, 11:44 / niedziela
mi wychodzi ok. 16,5 tys.
4 listopada 2012, 11:58 / niedziela
"dręczyciel", przecież napisałem, że mamy dwa razy tańsze bilety od Legii! Zatem zapytam Ciebie, czy mamy dwa razy słabszą drużynę od Legii? I czy Lechia prezentuje grę dwa razy gorszą od Legii?

Ponadto spójrz, które miejsce w tabeli zajmuje Wisła i jaką grę prezentuje. Notomiast Lecha Poznań ograliśmy. Więc z kim mamy porównywać ceny biletów? Z Podbeskidziem?
4 listopada 2012, 12:25 / niedziela
Bystry, Ty chyba nie rozumiesz jednej sprawy. Popatrz sobie na kadry Legii, Wisły, Lecha czy Śląska. Każda z tych drużyn w ostatnich latach była w czołówce tabeli, każda grała z różnym efektem w europejskich pucharach. A to Lechii póki co nie 'grozi'. Tak więc te kluby mogę mieć droższe bilety z jednego powodu: dają określony produkt w postaci pewnych sukcesów. A tych w Lechii póki co brakuje niestety.
4 listopada 2012, 12:43 / niedziela
Jeżeli ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, to to już nie jest mój problem. Przecież napisałem, że mamy TAŃSZE bilety od tych klubów.
4 listopada 2012, 12:45 / niedziela
No piter,nad Śląskiem[z całym szacunkiem] to bym się tu zastanowił.
4 listopada 2012, 14:41 / niedziela
jaka dzisiaj frekwencja ?
4 listopada 2012, 16:34 / niedziela
18 tys
4 listopada 2012, 18:50 / niedziela
17 956
6 listopada 2012, 15:16 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 listopada 2012, 16:07 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 listopada 2012, 16:32 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 listopada 2012, 16:50 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 listopada 2012, 20:57 / wtorek
Gdzie jest dostępny regulamin forum i który punkt owego regulaminu złamałem, że wykasowano mój poprzedni wpis?

Pisałem o niekompetencji osób odpowiedzialnych za sprzedaż biletów w Gdańsku (użyłem trochę mocniejszych słów, bo jak inaczej określić takie osoby) i wkleiłem link: odnośnik
6 listopada 2012, 21:33 / wtorek
Może chodzi o to że to nie ten temat. A swoją drogą kim trzeba być żeby stać w kolejce za biletem na mecz repry pzpnu. Wstydem jest chęć bycia na takim meczu. Mi dziś zaproponowano bilet na ten mecz ale grzecznie odmówiłem. Weź jeszcze wyrób sobie pseudokartę pseudokibica pseudorepry wtedy wogóle nie będziesz miał problemu.
Po za tym sądzę że duża część ludzi stojących w tej kolejce jest dla chęci zysku a nie po to żeby iść na mecz.
Tyle ode mnie i nie do zobaczenia na meczu.
6 listopada 2012, 22:18 / wtorek
Za sprzedaż odpowiedzialni są ludzie z PZPN i operatora ,nie ma to nic wspólnego z Lechia.
6 listopada 2012, 23:31 / wtorek
Temat powinieneś podjąć w wątku o stadionie, a nie frekwencji na meczach LG i by było okay. Czy korzystanie z forum jest takie trudne?
7 listopada 2012, 17:26 / środa
@KlimekLG - pzpn decyduje o formalnościach jakie trzeba spełnić, aby nabyć bilet. O ilościach otwartych kas i ilościach otwartych wysepek na mieście, w których można zakupić bilet decyduje przecież klub (lub operator) a w nim osoba, która jest niekompetentna i przez to klub z pewnością ponosi straty finansowe (wiele pikników, którzy chcieli pojawić się po raz pierwszy na meczu za pewne zrezygnowało widząc kolejki). A być może z tych nowych ktoś zostałby fanatykiem (przez to prawdziwi kibice też tracą).

PS1 W dalszym ciągu uważam, że nie złamałem regulaminu.

PS2 Koniec tej dyskusji, bo robi się off-topic, a osoba odpowiedzialna w klubie powinna ponieść odpowiednie konsekwencje (czyt. wylecieć na zbitą mordę za taki brak profesjonalizmu oraz poniesione przez klub straty finansowe i moralne, bądźmy poważni i odpowiedzialni).
7 listopada 2012, 20:48 / środa
W dalszym ciągu mylisz klub z operatorem. Co ma klub do tego stadionu???? Tylko to, ze gra mecze ligowe płacąc za jego wynajem. Nic więcej. siejesz ferment. A z tym, że ktoś po meczu kadry zostanie fanatykiem dyskwalifikuje cie do nicku, ktory posiadasz. Chyba, ze jesteś "fanatykiem" Radomiaka lub wisloki Dębica. Jeszcze klub miał udostępnić swoje wysepki??? Boże chroń nas od takich "fanatyków", płaczących o bilet na kadrę.
9 listopada 2012, 17:23 / piątek
odnośnik - nawet u nas Wojewoda i Policja są aktywni. Na mecz Lechia - Widzew wybierało się 2 tys. kibiców gości, ale wobec powyższej decyzji z przyazdu kibiców gości nic nie będzie.
9 listopada 2012, 17:31 / piątek
Wybierało się 2 tysiące kibiców gości? Przecież u siebie mają problemy z pięcioma tysiącami...
9 listopada 2012, 17:34 / piątek
u siebie mają bojkot;
poza tym magia Stadionu działa~~
9 listopada 2012, 17:52 / piątek
Proponuje wpuścić pejsów na stadion mimo wszystko. Trzeba pokazać tym jebanym komuchom, że na kibica nie ma bata. Jak nie drzwiami to oknem. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
9 listopada 2012, 20:21 / piątek
Mecz z Lechem był we wrześniu, mamy listopad. Coś długo zajęło rozpatrywanie sprawy. Dopiero gdy Widzew ma przyjechać, to przypomniało się, że można odgrzać kotleta i wpierdolić zakaz. Kurwa, chore to wszystko
9 listopada 2012, 21:50 / piątek
Czy my żyjemy w państwie policyjnym? Przepraszam to było pytanie retoryczne. "My tworzymy historię", "Miasto Wolności"-czy to są tylko slogany czy nadal rzeczywistość. PROSZĘ MÓJ KLUB O REAKCJĘ W TEJ SPRAWIE NAWET KOSZTEM PRZYSZŁYCH KONSEKWENCJI. Takie decyzje policji i wojewody to po prostu ich słabość, zamiatanie problemu pod dywan, szkoda, że takie wybiórcze w naszym kraju. Proponuję zamknąć drogi bo dochodzi tam do wielu wypadków giną ludzie
(w Polsce na stadionach NIKT nie zginął). Olać pseudo policję i wpuścić gości żądam to od mojego klubu ja podatnik. Zróbmy coś-może niech każdy przyjdzie na mecz w opasce na oczy bo według nich my wszyscy jesteśmy bandytami.
9 listopada 2012, 22:42 / piątek
Zginał . Taką mam przynajmniej wiedzę. I to na Lechii. Było to chyba na meczu z Widzewem (PP) o ile dobrze pamietam . Zomowcy spałowali jakiegoś chłopaka - bez większego powodu, wyszedł na bieżnię. To strasznie wkurwiło ludzi i zaczęło się. Ten jeden był wielkim chojrakiem zapędził się w pierwszym szeregu i za późno zorientował się, że jego koledzy zaczęli się wycofywać na Saharę .Został sam. Ale to było dawno temu i tak właściwie ten zebrał burzę, kto siał wiatr...
Co do decyzji wojewody, to na pewno uderzy to w kasę operatora PGE Areny, pośrednio w miasto i w Lechię, bo przecież obie drużyny biorą swoją gażę za spektakl.
10 listopada 2012, 01:04 / sobota
Nie trawię tych zydków ale zgodzę sie z dzikim dingo należało by wpuscic ich na stadion udostepnic jakis boczny sektor i zrobic skurwysyną po zlosci.
13 listopada 2012, 19:53 / wtorek
"Nie ma już biletów na Amica - Legła dostępnych w pierwotnej sprzedaży. Zainteresowanie spotkaniem jest tak wielkie, że Kolejorz pozbywa się teraz wejściówek na miejsca z ograniczoną widocznością.

Amica postanowiła rozdysponować jeszcze 980 wejściówek, które do kupienia są tylko w kasach stadionu. - Jednak każdy kibic przed zakupem takiego miejsca musi być poinformowany o ograniczonej widoczności, stąd sprzedaż tylko w kasach stadionu, a decyzja o zakupie takiego miejsca leży po stronie kibica - powiedział Przemysław Brzeziński, dyrektor sprzedaży Amici.

W tym momencie wiemy, że niedzielne zawody obejrzy 41609 kibiców. W przypadku, gdyby Amica sprzedała pozostałe miejsca (a pewnie tak się stanie), frekwencja wzrośnie do 42589 osób!"

Tymczasem przez ostatnie 24 godziny Lechia sprzedała około 150 biletów !!!!! na mecz z żydkami. Poprostu wynik powala. Wiem, że kasy pod stadionem są zamknięte ale czy to by coś zmieniło. Może sprzedalibyśmy 300 biletów, to wszystko.
13 listopada 2012, 20:08 / wtorek
Sporo pikników zostanie w domu. Zamiast siedzieć na stadionie o takiej porze lepiej zostać w kapciach, z ciepłą herbatką i obejrzeć mecz w tv..

Ja się tym nie martwię, liczę, że przynajmniej zielona nie zawiedzie i zrobimy na prawdę solidny doping. Do frekwencji ze Śląskiem i Legią pewnie się nie zbliżymy, natomiast na te 13-14 tysięcy pewnie można liczyć. Nie zapominajcie, że wszyscy budzą się zawsze ostatniego dnia.

Jedna rzecz mnie martwi. To, że na plakatach na mieście cały czas jest data sobotnia..
13 listopada 2012, 20:45 / wtorek
We Wrzeszczu na plakatach jest już pora piątkowa meczu :)
13 listopada 2012, 20:57 / wtorek
Ich mecz jest transmitowany kurwa we wszystkim co się da, nawet w TVP 1.
To ja się pytam, dlaczego ich pierniki idą mimo wszystko na mecz a nasze pierniki siedzą kurwa w domu ?
I do tego ten tekst, że wszyscy czekają do ostatniego dnia. Co za jakaś pojebana mentalnośc z tym kupowaniem biletów na ostatnią chwilę. Potem stoją w kolejkach i marudzą, że dwie kasy otwarte. Tam kurwa jest 5 dni do meczu i biletów już nie ma.
Trybuna zielona oczywiście, że da radę. Jak zawołasz wszystkich z góry, z lewej i z prawej do środka na V i W.
13 listopada 2012, 21:03 / wtorek
20:45 - 6.041
13 listopada 2012, 21:12 / wtorek
Cezar, taka właśnie mentalność. Zamiast kupić wcześniej, wygodniej to sporo osób czeka do ostatniego dnia i stoi długo w kolejce(co nie zmienia faktu, że jeśli przy stadionie jest 10 czy 15 kas to wszystkie muszą być otwarte-po co w innym przypadku zrobili ich aż tyle?).
13 listopada 2012, 22:16 / wtorek
Z lekką zazdrością spoglądam na to, co się dzieje w Poznaniu. Dlaczego w Gdańsku nie zanotowano dotychczas takiego zjawiska?

Permanentnie słyszę jakieś usprawiedliwienia typu: drużyna gra źle, na dworze jest zimno, są drogie bilety, mecz będzie transmitowany w TV, itd.

Tymczasem w bieżącym sezonie nasza drużyna gra dobrze, bilety są w przystępnych cenach i do tego mamy jeden z najpiękniejeszych i najnowocześniejszych stadionów w Europie. Mimo to ani razu w tym sezonie na meczu Lechii nie zjawiło się więcej niż 20 tys. kibiców.

Z kolei mecz Lecha, jak wspomniał kolega powyżej, będzie transmitowany w aż trzech telewizjach, jest zimno, bilety droższe niż u nas, a jest ich sprzedanych już na 5 dni przed meczem ponad 41 tys.

Czego nam brakuje do zapełnienia stadionu?
13 listopada 2012, 22:26 / wtorek
Derbów?
13 listopada 2012, 22:51 / wtorek
Czego brakuje by u nas było 40.000? Wiary w sukces, Lechia komuś srednio zorientowanemu się z nim nie kojarzy, to coś na zasadzie: po co skoro i tak nic z tego nie będzie. Amica ma wyniki ,pograła z sukcesami w LE , a ludzie chcą wrażeń ,a nie gry o środek tabeli i 4-ech porażek w 5-ciu meczach. Proste ,może smutne , ale dokładnie tak jest. Będzie realna gra o mistrza , będzie i komplet na trybunach
13 listopada 2012, 22:54 / wtorek
Dzięki uprzejmości Amici, na trybunach prawdopodobnie zasiądzie jeszcze o 1k więcej kibiców.
Legia ma zostać wpuszczona.
U Nas równiez mogliby się dogadać
14 listopada 2012, 09:05 / środa
Edwin,

jesteś przekonany, że sukces Nam pomoże ? Niedawno, na dwie kolejki przed końcem sezonu Lechia miała szansę grac w pucharach i jakoś stadion (T29) nie pękał w szwach.

Co mecz staram się zabrac ze sobą jak najwięcej osób z pracy. Na moją propozycję, że może wybrałby się jeden z drugim ze mną na mecz ciągle słyszę to samo. A z kim Lechia gra i zaraz potem stwierdzenie, że to jeszcze jest "dziadowstwo".

Jak myślisz Edwin, na który mecz w Gdańsku przyjdzie więcej osób ?

Lechia - Barcelona (Towarzyski), czy
Lechia - np. Genk (w Lidze Europy).
14 listopada 2012, 09:06 / środa
A wiesz dlaczego się nie dogadali? Znasz szczegóły?
Bystry już ktoś już napisał zmień nick bo nie jest on adekwatny do twoich wpisów.
Weź ktoś wykasuj jego wpis o zazdrości bo zaraz ktoś zrobi printa i będzie polewka w Polsce kibolskiej z debila.
14 listopada 2012, 09:44 / środa
Moim zdaniem na amikę wali tyle wiary, gdyż Poznan to straszna dziura i nie ma tam co robić innego.
14 listopada 2012, 10:02 / środa
A co jest ważniejsze od Lechii?
14 listopada 2012, 10:24 / środa
Hektopaskal,

moim zdaniem nie masz racji. Jeżeli w piątek na Lechii będzie 15 tys. ludzi to proszę pokaż mi, jaka inna impreza artystyczno - kulturalno - sportowa w Gdańsku i okolicach zgromadzi kolejne 15 tys. ludzi i spowoduje to, że na meczu Lechii nie będzie 30 tys.

Może i Poznań to dziura (nie wiem, bo tam nigdy nie mieszkałem i jeżdże tam tylko na mecze Lechii), ale Twój wniosek jest wielkim uproszczeniem problemu jaki mamy u Nas.
14 listopada 2012, 10:32 / środa
O co wam chodzi. Jak pyry w zeszłym sazonie grały "słabo"-puchary :).
to ich frekwencja za zeszły sezon wyniosła 15315 czyli 2,77% mieszkańców Poznania. Lechia o mało nie spadła 3,74% mieszkańców GDAŃSKA. To jest nasz potencjał którego jak na razie nikt nie potrafi wykożystać. Wniosek- w Poznaniu jest o wiele więcej niżu Nas kibiców sukcesu. Lechia w pucharach-ptrzeba rozbódawy Naszego kameralnego stadionu :) pozdro.
JESTEŚMY WIELCY !!!
14 listopada 2012, 13:13 / środa
@Cezar

Barcelona to nie jest najlepszy przykład, bo to cyrk, który ściąga tłumy na całym świecie. Sądze ,że wynik byłby na remis , bo i na Genk byłby komplet podobnie jak na meczu z np. GKS Bełchatów w ostatniej kolejce, gdyby zwycięstwo w nim gwarantowało jakiś namacalny sukces.
Mówisz o ostatnim sezonie na T29 gdzie faktycznie było blisko ,chyba najbliżej dobrego wyniku, tyle ,że zapominasz jaką padaczkę graliśmy na wiosnę i jak osłabiony w zimie został skład. Dla ludzi to były jasne sygnały : nie gramy o nic.
Coś jak z Kucharem i jego słynnym : "Puchary byłyby problemem".
Tak po prostu nie można , jednym zdaniem zraża się masę ludzi na długi czas

ps. mi nasza frekwencja nie przeszkadza, uważam ,że jak na poziom drużyny jest bardzo przyzwoita.
1 ..... 16 17 18 19 20 ..... 65
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023