Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Frekwencja na meczach Lechii

strona 59/65

15 marca 2017, 12:30 / środa
i jeszcze zielony górny narożnik nie jest otwarty przecież
15 marca 2017, 13:02 / środa
Aceseven: z tym 10000 trochę szafujesz, skoro cały stadion ma 41000 z kawałkiem a rekord był ponad 36000 :-)
15 marca 2017, 13:29 / środa
Na derbach będzie szansa pobić rekord bo bezdomni nie wejdą pod dach naszego stadionu. Przy dużym zainteresowaniu to jeden narożnik i pół niebieskiego sektora może być dostępne w sprzedaży
15 marca 2017, 14:32 / środa
Już 24tys przekroczylo. Otworzono całą górę na niebieskiej. Jeszcze 7 sektorów zielonej jest zamkniętych.
15 marca 2017, 14:45 / środa
T0mek, tylko są 4 sektory na zielonej zamknięte, cały zielony dół jest wyprzedany.
15 marca 2017, 15:08 / środa
25-28, Y i Z to też zielona
15 marca 2017, 15:21 / środa
Matti - wtedy była otwarta cała zielona łącznie z łukiem i chyba też góra niebieskiej, dzięki czemu mogło być 36, 5 tys ludzi

T0mek_LG - Y i Z są już wyprzedane

czy ktoś widział żeby góra niebieskiej byłą udostępniona w całości bo teraz 3 sektory są już prawie wykupione? może jakieś szkoły to przejęły albo będą gdzieś rozdawać
15 marca 2017, 15:49 / środa
My tu pitu pitu o frekwencji na meczu z krawaciarzami, a mnie naszła rozkminka w związku z derbami. Otóż czym się sugerowano w klubie, by bilety na derby sprzedawać z pierwszeństwem dla ludzi, którzy zakupili bilet na mecz z kretami. Do czego zmierzam, nie chodzi mi tu by dopierdolić się do ludzi co kibicują Lechii bo kto ma być to i tak będzie. Chodzi mi o tych zza Sopotu. Z wiadomych względów nie będzie ich w sektorze gości, ale nasz klub poprzez tak durny pomysł jak pierwszeństwo po zakupie biletu na mecz z lubinem, uchylił im delikatnie furtkę. Tzn.? Wystarczy, że jeden śledzik z drugim piątym i dziesiątym itp itd kupią sobie bilet na mecz Lechii z ich przyjaciółkami z lubina np na sektor N co z góry uprawnia ich do kupienia biletu na derby na to samo miejsce, co z automatu wyklucza jakiegoś Januszka, który sporadycznie chodzi na Lechię i akurat na derby by się wybrał. Domyślam się, że klub chciał sobie podbić frekwencję na mecz z kretami poprzez ofertę pakietową na mecz z l+zl+ag, ale kurwa nie tędy droga, nie powinni tego mieszać z derbami...Oby tylko zakończyło się na moich przemyśleniach i do tej sytuacji którą opisałem powyżej nie doszło.
15 marca 2017, 16:27 / środa
Aceseven: chodziło mi o to, że nigdy nie było wyłączone ze sprzedaży 10000 miejsc :-) Co do niebieskiej góry to już jest cała otwarta...
Spejson: ja widzę w systemie, że bez problemu mogę kupić dzisiaj bilet na derby, bez konieczności kupowania na inne mecze. Owszem są pakiety, ale nie sądzę, żeby na N było dużo śledzi bez barw, raczej rzucaliby się w oczy... Ty byś tak pojechał do Gdyni na mecz bez barw? Ja na pewno nie...
15 marca 2017, 16:41 / środa
Matti - to odnosiło się do komentarza Maćka, który twierdził że jest już 30 tys sprzedanych biletów, kiedy górny łuk zielonej i góra niebieskiej nie były jeszcze otwarte
góra niebieskiej otwarta tylko, że już 3 sektory (6,7,8) są prawie całe wyprzedane i ciekawi mnie powód tego
15 marca 2017, 16:52 / środa
Tak szybko podliczyłem ilość biletów do kupienia które pozostały i wyszło mi na godzine 16:50 środa 7389....
Wszystkie sektory już są otwarte?
Bo jak tak to trochę dziwnie 24tyś już sprzedane plus 7389 + krawaty 1800 to daje lekko ponad 33tyś to czym tu bić rekord??
15 marca 2017, 16:53 / środa
@Matti
Ty czy ja możemy kupić bilet na derby bo mamy karnety, ci którzy kupują pojedyńcze bilety takich uprawnień nie mają. Wg mnie na mecz ze szparką powinny być inne kryteria niż pierwszeństwo dla ludzi z biletem na krety. Czyli np pierwszeństwo dla tych co w tym sezonie byli np na 10ciu meczach, potem jakiś termin przedsprzedaży dla tych co byli na 5ciu meczach w sezonie i dopiero wtedy ogólna sprzedaż.
15 marca 2017, 17:10 / środa
Rzeczywiście, moje niedopatrzenie. Fakt kryteria z dupy, ale jak widać, chodzi o podniesienie frekwencji a właściwie wymuszenie poprzez kupowanie pakietu ZL+A. Zgadza się, że najrozsądniejsze byłoby właśnie kryterium obecności na wcześniejszych meczach...
15 marca 2017, 17:53 / środa
O czym Wy rozmawiacie? O jakich uprawnieniach/przywilejach? Przy 42-tysięczniku?

Wejdzie każdy kto sobie kupi bilet przed derby, czy to śledź, czy tylko mieszkaniec wioski zza Sopotu.
To nie 14-tysięczny kurnik, na który bilety trzeba jakoś podzielić.
Lechia będzie chciała zarobić na dniu meczowym.
15 marca 2017, 18:01 / środa
@gados82 nie wszystkie sektory zielonej są otwarte (chyba 25-28 jeszcze nie ma w sprzedaży)

@aceven10 i i @LG PODL tak te bilety idą że przeoczyłem sprzedaż na sektory Y i Z :)

Możliwe że na niebieskie poszły jakieś specjalne zamówienia. Klub podaje że już ponad 25 tys jest sprzedanych biletów. Jak tak dalej pójdzie to w dniu meczowym nie będzie już biletów :)
15 marca 2017, 18:25 / środa
26.4 tys
15 marca 2017, 23:05 / środa
Zamiast licytować i podniecać się nie wiadomo czym, to szkoda, że na Lechię nie chodzi średnio 20 tys. i tylko na wybrane mecze (7egia,Kuchenki,Śledzie) jest sporo osób...
16 marca 2017, 08:24 / czwartek
Oczywiście ze tak, już dawno napisałem, że najważniejszy jest wynik... A dyskusja jest naturalną, wszak ponad 30000 widzów na meczu ligowym będzie dopiero trzeci raz :-)
16 marca 2017, 22:23 / czwartek
cześć, czy sprawdzane są dane przy wejściu na stadion? mój kumpel nie może iść i znalazłem kogoś za niego ale nie wiem czy da radę na jego bilet wejść.
16 marca 2017, 22:34 / czwartek
Cześć, tożsamość nie jest sprawdzana na bramkach, jednak ochrona ma prawo to zrobić w razie podejrzenia najebania, naćpania czy stosowania fizycznej przemocy... ;-) a poważnie to był kiedyś przypadek nie wpuszczenia człowieka, nie dość, że pijanego to jeszcze na KK 6 letniego dziecka. Bierz kumpla i na mecz :-)
17 marca 2017, 08:43 / piątek
bedzie pelny stadion, frekwencja frekwencją, ale najważniejsze, żeby nikt nie zapominał gdzie jest. jak ktoś chce oglądać mecz, to jest od tego tv w domu. a jak ktoś chce żreć popkorn to niech wypierdala do kina. doping na 1945% !
17 marca 2017, 08:51 / piątek
Kolego axelgd,

odnośnik
17 marca 2017, 09:19 / piątek
może już najwyższa pora zacząć to ogarniać. jak nie stanie jakiś pajac w kolorowej kurtce i różowej czapce na środku młyna i se stoi, to gimby grające na telefonach... ja rozumiem, że na żółtej siedzą na dupach nawet jak wygrywamy 5-0 i jesteśmy liderem, ale młyn to jednak co innego.
17 marca 2017, 09:22 / piątek
Axel gd nie wiem co ty będziesz robił na meczu ale ja idę dopingować Lechię i będę go oglądał na żywo .Popkornu nie lubię ew zejdę w przerwie do kibelka na siusiu.
Jak nie chcesz oglądać to może odstąp bilety i zostań w domu.
Mnie też wkurzają ludzie którzy przychodzą jak do kina -ale trzeba być cierpliwym może i oni się kiedyś przełamią.
Najbardziej mnie jednak wkurzają typy którzy przychodzą na mecz i nie wiedzą gdzie jest piłka bo są nawaleni jak bąki .
Po prostu nie lubię skrajności.
17 marca 2017, 10:00 / piątek
Jestem zawsze na żółtej ale S, czyli najbardziej aktywnej spośród wszystkich żółtych. Wszyscy karnetowicze wokół nas to ludzie ogarnięci, niestety jest ich mniejszość, jak z resztą na każdym sektorze. Biletowicze zmieniają się jak w kalejdoskopie, nie deprecjonuję ich obecności, większość stosuje się do zasad, ale są niestety wyjątki. Wchodzenie w 15'. minucie z piwem, kiełbasami, wychodzenie w 40', żeby zdążyć kupić następne piwo, ok takie ich prawo, ale jak przeszkadzają innym w oglądaniu to często mają zwracaną uwagę...
Na szczęście już na meczu z ZL wszystko wróci do normy ;-) A tak na poważnie, niech w niedzielę wszyscy równo dopingują Lechię i Janusz z Grażyną też - to będzie dobrze...
17 marca 2017, 11:08 / piątek
Na chwilę obecną pozostało do sprzedaży około 5.700 biletów!
Zapełnimy stadion w 100%!
17 marca 2017, 13:31 / piątek
Matti napisał:
"Jestem zawsze na żółtej ale S, czyli najbardziej aktywnej spośród wszystkich żółtych. "
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Oj jakże się mylisz kolego, najbardziej ogarnięta na prostej jest sekcja N -
blisko gości, policzymy wszystkim kości :)
17 marca 2017, 14:04 / piątek
No to Panowie - pora w niedziele jeszcze bardziej rozruszać towarzystwo na prostej! :)
17 marca 2017, 15:45 / piątek
Hektopaskal: tak się składa, że siedziałem też na N myślę, w jakiś ok 10 meczach i powiem szczerze: fakt tam jest największa napinka do gości ;-) ale w całokształcie dużo większy piknik niż na S :-)
17 marca 2017, 16:29 / piątek
Osobiście rekomenduję Q lub P. Jest tam najmniejsze ryzyko uporczywego stania i zasłaniania widoku siedzącym, rekreacyjnym oglądaczom. Wstawanie na szczęście jest w miarę znośne, bo generalnie tylko przy okazji Onaszowania i po strzelonej bramce, ewentualnie w trakcie wykonywania rzutu karnego. W zasadzie trzeba tylko uważać na buty, bo często się zdarza niestety, że jakiś jeden czy drugi amator rozcieńczonego piwska rozlewa je przypadkiem na ziemię, przez co powstają nie za fajnie pachnące kałuże. Ale generalnie jest ok, bo prospekt na murawę stamtąd jest wyśmienity (chyba że akurat mocno świeci słońce po oczach).
17 marca 2017, 17:47 / piątek
"Onaszowanie", strzelona bramka ....i jeszcze wtedy jak młyn krzyczy: ruszcie dupy oraz wszyscy wstają i śpiewają.

TYLKO LECHIA!
17 marca 2017, 19:32 / piątek
...i jeszcze jak stoi jakis grubas,to juz wogole jest skandal!
17 marca 2017, 19:33 / piątek
Jak młyn krzyczy: ruszcie dupy oraz wszyscy wstają i śpiewają, to na trybunie P krzyczymy:

my siedzimy i nucimy!!!!
17 marca 2017, 19:59 / piątek
Jest to zaiste skandal, który na całe szczęście świat i ludzie nieczęsto muszą na P i Q doświadczać. A co do tego jak młyn krzyczy „ruszcie dupy oraz wszyscy wstają i śpiewają”. To w P i Q wygląda to następująco: po chwilowym zapale, który zwykle okazuje się słomianym, sytuacja w miarę szybko się stabilizuje. Nieliczni „jeszcze sterczący”, zdezorientowani i rozglądający się niepewnie, wahają się, czy stać nadal czy jednak już siadać. Stoją tak i stoją, kolana podginają, kurczą się, nie wiedząc, co ze sobą począć. Pozostali się zżymają, ale, rzec by można, w spokojności, czekają cierpliwie i wyrozumiale. Trwa to kilka chwil, krótszych bądź dłuższych, ale zawsze kończy się tak samo. Wszystko wraca do normy, gdy ktoś kumatszy, mocniej już zirytowany, zakrzyknie na nich gromko „siadać, k…, siadać”.
17 marca 2017, 20:00 / piątek
Słabo to krzyczycie, bo na zielonej z sektora P nie słychać nic oprócz rozłupywania ziaren słonecznika.

TYLKO LECHIA!
17 marca 2017, 20:29 / piątek
Jeden siedzi, drogi stoi
trzeci krzyczy, czwarty broi
piąty myśli i wspomina
arka kurwa, arka świnia
szósty w tv ciągle patrzy
siódmy w buka, ciągle grawszy
na kasiorę, się zapatrzył
stu tysięczny, w gronie wąskim
ciągle krzyczy, MISTRZEM POLSKI !!!
17 marca 2017, 22:42 / piątek
No i fajnie
18 marca 2017, 14:00 / sobota
Castorp - grubas z prostej dziękuje za podanie sektora.
18 marca 2017, 14:18 / sobota
Odpierdolcie sie od ludzi bardziej lub lepiej zbudowanych od was kościotrupy....:) :-) :-)
18 marca 2017, 15:01 / sobota
Oby tuż przed meczem nie było kolejek po kasami ze względu na brak biletów :) Ja nigdy nie mogę zrozumieć czemu tam są kolejki przed każdym spotkaniem. Jak ktoś nie ma internetu może podejść do biblioteki miejskiej tam jest darmowy albo do mcdonalda.
18 marca 2017, 17:28 / sobota
aplikacja jest, 1min i masz bilet. a upośledzeni stoją w kolejkach 15min przed meczem. i zdziwienie jak nie będzie biletów albo że muszą stać 1godz w kolejce.
18 marca 2017, 19:26 / sobota
Zostało 2640 biletów do kupienia.
18 marca 2017, 22:55 / sobota
No to mamy sektor buforowy 6 tyś-szkoda i nie rozumiem.
19 marca 2017, 06:27 / niedziela
Przymorze: zawsze było tyle wolnego, bezpieczeństwo ponad wszystko, sarkazm i ironia w jednym... muszę się znowu powtórzyć: jakie to ma znaczenie ile nas będzie? Ja bym wolał 10000 na stadionie i jednocześnie pewność wygranej...
19 marca 2017, 09:17 / niedziela
Jeszcze bedziecie mieli dość tej frekwencji, jak dzis zobaczycie roznego rodzaju wynalazki zwlaszcza na zielonej
19 marca 2017, 13:33 / niedziela
Sweet focie nadchodzą.Piknikolada będzie na tym meczu,a za dwa tygodnie z Zagłębiem L. połowa tego co dzisiaj.
19 marca 2017, 13:36 / niedziela
Na zielonej to obstawiam dzisiaj kilka przypadkowych liści - w pamięci mam jednego hindusa z kolegami, co to srajfonami sobie atmosferę filmowali ;)
19 marca 2017, 13:43 / niedziela
....Na zielonej.... , przepraszam to jest moje miejsce tu mam na bilecie napisane.
19 marca 2017, 13:46 / niedziela
liczy sie jakosc a nie ilosc...

LECHIA GDANSK!!!
20 marca 2017, 09:54 / poniedziałek
Na Lechia vs ZL max. połowa wczorajszej publiki.
I wygramy.
1 ..... 57 58 59 60 61 ..... 65
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.585