Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Frekwencja na meczach Lechii

strona 60/65

20 marca 2017, 12:34 / poniedziałek
A na śledziach, po 2 wygranych z rzędu będzie 40 tys. wiary.
20 marca 2017, 14:59 / poniedziałek
Tak jest po świątecznym obiedzie, to będzie deser.
20 marca 2017, 15:26 / poniedziałek
Lany Poniedziałek-to będzie lanie.
20 marca 2017, 16:10 / poniedziałek
Będzie to do radości asumpt niemały. Pamiętny to dzień będzie lokalnej chwały. Gdy po świątecznym obiedzie. Na deser. Z cebulką. W oleju. I z ościami. Wpierdolimy śledzie. W ten poniedziałek lany. Będzie to przysmak deserowy. Suto zakrapiany. Lecz.. gdy legła nie legła, gdy lokomotywa odjedzie. Czy to nie będzie aby… musztarda. Musztarda po obiedzie. Przyprawy tylko posmak słodkawo-kwaśny, gorzkawy. A gdy ktoś na refleksję głębszą się zdobędzie. Pomyśli: Panowie, Panie.. tylko deser, ech.. gdzie jest główne danie? Cóż… znów chyba smakiem obejść się nam trzeba będzie?
9 kwietnia 2017, 09:29 / niedziela
Luk proszę o frekwencje na lany poniedziałek w ten piękny niedzielny poranek.
9 kwietnia 2017, 10:53 / niedziela
Sorry mistrzu w drodze do Gliwic za nasza religią wczoraj byli 15.4 tys następne info poniedziałek późnym popołudniem Ave Lechia
9 kwietnia 2017, 23:29 / niedziela
Załóżmy że na północ w niedziele jest 16 tysięcy, dwa tysiące po każdym z 6 dni daje łącznie 28 tysięcy, 3 tysiące w dzień przedmeczowy i 5 w meczowy daje 36. Chciałbym jednak już w niedziele zobaczyć komunikat bilety wyprzedane lub pozostały pojedyncze wejściówki.
13 kwietnia 2017, 21:40 / czwartek
22.5 tys no comment
13 kwietnia 2017, 23:28 / czwartek
Rekordu pewnie nie będzie ale 30 koła pęknie.
14 kwietnia 2017, 15:31 / piątek
Ja myślę, że będzie 40154 osób plus miliony przed odbiornikami RTV AGD.
14 kwietnia 2017, 18:50 / piątek
20,30,40 tys.a w dupie dla mnie za dużo ja bym wolał taką dyszke i mecz w naszej świątyni T29.Lechia Gdańsk!.
14 kwietnia 2017, 19:00 / piątek
Ja se myślę, że ty byś wolał jazdę po bezdrożach i bez trzymanki taką Syreną 105 Bosto zamiast po torze F1 bolidem Ferrari. Są tacy amatorzy retroklimatów i należny to uszanować ze względu na poprawność polityczną upowszechnioną ostatnimi czasy.
14 kwietnia 2017, 19:06 / piątek
Wszyscy poszli na Legie
14 kwietnia 2017, 19:09 / piątek
Zapomniałem dodać wpis genialny nie zapodam autora bo wieki minęły - kto ma pójść ten pójdzie.
14 kwietnia 2017, 19:34 / piątek
Castorp a właśnie że jeździłem po polnej drodze tylko niepotrzebnie dach ujebaliśmy na kabriolet a bo się warszawianka złamała
14 kwietnia 2017, 21:01 / piątek
kurwa, już bym poszedł...
14 kwietnia 2017, 22:56 / piątek
No, trochę chooyovo idzie sprzedaż, ale to nic, wiadomo, że te największe frewkencje to nabijają zwykli oglądacze piłki kopanej, a dla takich to sportowo małe wydarzenie, zła passa, przeciwnik z dołu tabeli, zły termin i tak dalej można wymyślać, najważniejsze pełny młyn, super atmosfera i trzy punkty, wiadomo kto rządzi na Pomorzu.
14 kwietnia 2017, 23:59 / piątek
borysek.76 - pełna zgoda. Tam był klimat. Ech, poganiałby człek jeszcze raz z żółtą albo zieloną dechą po koronie, kamienie poprzerzucał przez płot przed meczem, a potem po parku pobiegał... Tak dla zdrowia, zwyczajnie.

A My Swoje!!!
15 kwietnia 2017, 10:57 / sobota
termin fakt ch...y jak nic...
15 kwietnia 2017, 21:36 / sobota
W poniedziałek wielkanocny w miarę często graliśmy, tylko że zawsze było pogodnie. Teraz zapowiada się deszcz i to jest jedna z głównych przyczyn słabszej frekwencji. Ot tajemnica.
15 kwietnia 2017, 22:45 / sobota
Pewnie w poniedziałek przed meczem tłumy po bilety pomimo złej pogody i wejście w 20 minucie.
15 kwietnia 2017, 22:51 / sobota
Ci co chodzą na Lechię to będą. Niezależnie czy to mecz ze Śląskiem czy z kurwami...
Fakt, smaczek trochę jest, bo fajnie uczestniczyć w upodleniu dziwek zza Sopotu...
Nie ma znaczenia ilu nas będzie, doping na bank będzie mega...
Wiem, że sporo bezdomnych incognito będzie na VIPach...
26 maja 2017, 20:25 / piątek
Otworzą jutro górę żółtej?
27 maja 2017, 00:58 / sobota
W sobotę nie ma meczu!
Ogarnij się!
27 maja 2017, 07:01 / sobota
Koledze chodziło zapewne, o otwarcie sprzedaży biletów.
27 maja 2017, 10:54 / sobota
Otworzyli i o to chodziło :)

A żeby kolega wyżej zrozumiał to może miałem napisać, czy jutro otworzą górne sektory żółtej na niedzielny mecz Lechii?
27 maja 2017, 12:20 / sobota
Warto pisać pełnym zdaniem :)
Za lechia.net
"Oddane do sprzedaży zostaly górne partie trybuny żółtej. Można kupować bilety na sektory 14,15,16 i 17."
26 marca 2018, 10:50 / poniedziałek
Witam, nie mogłem znaleźć wątku z biletami, więc piszę tutaj
Mam ogólnopolską kartę dużej rodziny, czy z nią też dostanę zniżkę na bilety?
26 marca 2018, 22:50 / poniedziałek
Za lechia.pl. Jak rozumiem, Karta Dużej Rodziny daje zniżki wyłącznie na pakiet, a nie na zakup indywidualny.

PAKIETY ULGOWE:
25% za zakup w pakiecie rodzinnym (bilet normalny + dziecko do lat 16 - 1+1, 1+2, 2+1, 2+2, 2+3) – dotyczy płatnych biletów w transakcji. Przy wariantach o większej liczebności dzieci (2+4, 2+5, 2+6 itd.) zakup pakietów należy rozbić na dwie lub więcej transakcji (np. 2+4 = 1+2 oraz 1+2). Ulgowe pakiety obowiązują na trybunach kategorii I i II czyli: czerwonej i żółtej.
20% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Zniżka obowiązuje na trybunach kategorii III, czyli zielonej i niebieskiej.
28 marca 2018, 18:45 / środa
Źle rozumiesz. Karta dużej rodziny, a pakiet rodzinny, o którym piszesz to zupełnie dwie inne rzeczy. Karta dużej rodziny obowiązuje na sektory zielony i niebieski (ulgowy karta dużej rodziny dla dziecka /studenta i normalny karta dużej rodziny). Pakiet natomiast obowiązuje na trybunie żółtej i czerwonej (w transakcji opiekun + dziecko i wspomniane konfiguracje) 25% zniżki od całej transakcji.
5 kwietnia 2018, 17:34 / czwartek
Jak frekwencja na dzień dzisiejszy ?
5 kwietnia 2018, 18:46 / czwartek
ok 14.5 tys.
6 kwietnia 2018, 17:59 / piątek
Na dzień dzisiejszy jest to 16,5 tys.
Liczę, że te 20k pęknie w sobotę!
6 kwietnia 2018, 18:53 / piątek
już pękło 17

z ładną pogodą dobije do 23, może 25
23 lutego 2019, 12:25 / sobota
Temat wart odświeżenia, lider tabeli, atrakcyjny rywal, sobota i na 8 godzin przed meczem ponad 10.000 uprawnionych kibiców Lechii do obejrzenia tego widowiska.
23 lutego 2019, 14:30 / sobota
Czasem zastanawiam się, co jest przyczyną takiej słabej frekwencji na Lechii przy aktualnej sytuacji Lechii w tabeli.

Abstrahując, że z punktu widzenia kibicowskiego nie ważna jest ilość, tylko jakość, to jednak ta "ilość" ma znaczenie z punktu widzenia marketingowego, wizerunkowego.
Rozumiem, że nie ma już efektu nowości stadionu, poziom polskiej piłki w ogóle przyciąga do niej raczej koneserów, fanatyków, niż zwykłych "widzów", a sytuacja właścicielsko - finansowa Klubu też zniechęca część wiernych kibiców. Czy jednak te wszystkie aspekty nie powinny być teraz przyćmione szansą na osiągnięcie historycznego sukcesu Lechii, jakim jest Mistrzostwo Polski?! Wg mnie tak i mówiąc nie potrafię znaleźć logicznego uzasadnienia, dlaczego choćby od początku roku na meczach naszej ukochanej na bursztynku nie ma przynajmniej 20k kibiców i popcornowców razem wziętych.
23 lutego 2019, 15:12 / sobota
Do tego co wymieniłeś dodaj (nie dotyczy kibiców):
1. Lokalizacja stadionu.
2. Brak komunikacji miejskiej (zwłaszcza po meczu).
3. Wieczorne godziny spotkań w okresie jesienno-zimowym.
4. Płatne i słaboprzepustowe parkingi.
5. Fatalna gastronomia.
6. Częściowo ceny biletów.

Rodzina wybierze się do kina... taniej, cieplej i przyjemniej, a mecz obejrzą w powtórce w TV.
23 lutego 2019, 15:47 / sobota
Oni śledzą Lechię na pejsbukach, tłiterach i tv.
Za 10-20 lat bedzie jeszcze gorzej.Dla tego co załapał bakcyla nie wazne okoliczności o ktorych napisaliście wyżej. Jak ktoś nie chwyci tego "czegoś" od początku, to już nie chwyci nigdy.
23 lutego 2019, 16:20 / sobota
Zima to główny powód..zrobi się cieplej to 20 000 będzie pękać bez problemu (no razem z rodzinami + dzieciaki itp)....a i ceny biletów wbrew pozorom tez stanowią pewną zaporę ..nie mowie tu o singlu idącym z kumplami na mecz lub chłopaku z dziewczyną ale np o rodzinie 2+2 lub lepiej to wybranie się na stadion 2 lub 3 razy w miesiącu już jest wydatkiem i to nie małym( pamiętać należy ze to nie tylko koszt biletów każdy kto ma dzieci i nie tylko ten wie) ale temperatura ma tu znaczenie w tej chwili kluczowe...
23 lutego 2019, 16:31 / sobota
A moze brak wiary w nasz zarzad ( czytaj okreslenia konkretnego ambitnego celu czyli zdobycie mistrzostwa a nie pierdolenie o 8 ,6 ,4 czy jak się uda to moze bedzie podjum jak legła , jaga czy inni pozwolą).Wiem jesteśmy liderem i tak ma być,sam chodze na kazde spotkanie i bede chodził jak bedzie ciezko ale wiem i sam też sie boje zeby nas kochany prezes cos nie wymyslił by jednak sukcesu na koniec nie było.
23 lutego 2019, 16:35 / sobota
Kilka lat sprzedawałem na swoich punktach bilety na mecze i jakąś perspektywe tego chyba mam , tym bardziej ,że to były lata z najwyższą frekwencją. Moim zdaniem to ,że klub postawił tylko na internet polikwidował wszystkie prawie wyspy i punkty sprzedaży biletów to dramatyczny błąd. Witryny w wielu miejscach przypominające o Lechii czy jak np robiłem o każdym meczu to było coś rzeczywistego , w necie jest wszystko , także mecz i jego wynik, tak się nie trafia do ludzi. Poza tym doskonale pamiętam ile osób kupowało bilety bo akurat zobaczyli kolejkę po nie i itd itp. Ja punkty sprzedałem ,więc proszę mnie nie posądzać ,że mam jakiś interes w tym co piszę tym bardziej ,że siana z tego nie było . Jak pamiętam to jakiś przyjebany austriak tak wymyślił . Przy okazji zaznaczę ,że o ludziach w klubie z którymi wtedy współpracowałem mogę mówić tylko pozytywnie.
23 lutego 2019, 16:38 / sobota
ps. i jeszcze jedna sprawa jak kurwa będać po 20stu kilku kolejkach liderem można nie reklamować meczy ,że idziemy po mistrzostwo , jak ludzie mają w to wierzyć skoro z klubu brak jakiegokolwiek przekazu , to jest po prostu jebany dramat i mega marnotrastwo!
23 lutego 2019, 16:46 / sobota
I uważam ,że bez żadnego problemu można by ogarnąć frekwencje 20tys na mecz tylko trzeba w tym celu coś robić a nie liczyć , że się zrobi samo.
23 lutego 2019, 16:50 / sobota
@Edwin pełna zgoda - likwidacja wysp i punktów na pewno ma jakiś wpływ.
A i zarząd nabrał wody w usta i jakby sie wystraszył tej olbrzymiej szansy.Każdy mecz powinien być reklamowany jako mecz o pierwsze historyczne MP.
23 lutego 2019, 17:21 / sobota
Prawda jest taka, że wiele, osób nie chodzi na mecze, przez Mandziarę i jego zarządzanie. 2powód to ceny biletów, 30 i 50zl to dość sporo. Idz na mecz całą rodziną, to wydatek 150 minimum. Do tego 0 reklam w 3mieście i całym województwie, a lecimy po MP lub ewentualnie podium+ PP.
Moim zdaniem bilety niech zrobią po 20-35 i na pewno będzie lepiej. Ewentualnie bardzo obniżyć cenę karnetów.
23 lutego 2019, 17:47 / sobota
284 zł za cały sezon + puchar to kwota ,która powala ???????????? . Tyle zapłaciłem za sezon 2018/2019 .
23 lutego 2019, 17:47 / sobota
problemem nie jest brak możliwości zakupu w punkcie bo ich jest bardzo dużo bo aż 38 w Gdańsku i na pomorzu, a nawet jeden punkt we Wrocławiu, problemem jest to, że te miejsca nie są odpowiednio oznaczone i kibic nie wie, że ma taką możliwość
odnośnik
23 lutego 2019, 18:11 / sobota
No to właśnie o to mi chodzi ," galeria Tesco Kolbudy" bywam często , a dowiaduję się teraz. Co to jest galeria "z" , ha, ha no jakiś dramat. Punkty istniejące teoretycznie. Prosta piłka wymóg reklamy na witrynie, plakaty przed każdym meczem i efekt razy 5. To jest mega proste.
23 lutego 2019, 18:41 / sobota
w metropolii wieszają plakaty na tym kolporterze, jak z innymi punktami jest to nie wiem
ale zgodzę się, że na witrynach każdego z tych punktów powinien być duży szyld z informacją o możliwości zakupu biletu na mecz
23 lutego 2019, 18:54 / sobota
Starogard Czersk Chojnice nie ma nic.... A jak powszechnie wiadomo jeżdżą też ludzie z tych stron, druga sprawa, dlaczego nie zapraszają szkół z tych okolic, młodych zarażą, to za kilka lat będzie przynosiło efekty, a może syn tak nakręci starego że sam będzie z nim jeździł;)
1 ..... 58 59 60 61 62 ..... 65
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.496