Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Frekwencja na meczach Lechii

strona 61/65

24 lutego 2019, 07:45 / niedziela
Wczoraj było niecałe 13 tys na meczu lidera z drużyna dość medialną i z medialną gwiazdą w składzie. Słabo. Ja uważam, ze jest wiele przyczyn na kilku poziomach:
1. Poziom krajowy - jest ogólna tendencja spadku frekwencji na wszystkich stadionach (chwilowy wzrost odnotowuja klub z nowym stadionem lub akcjami crowdfund. jak ostatnio Wisła). Przyczyną jest głównie nagonka medialna w mediach: Niesmiertleny temat pt "Zły kibol", ale najwiekszymi szkodnikami są tzw eksperci piłkarscy spod znaku Weszło, PS i innych Canal plusów. Wyśmiewają poziom ligi, wysmiewają co sie da, potem mlaskają przy meczu ligi angielskiej czy hiszpańskiej. Nastepnie wyśmiewają frekwencje a dzień poźniej piszą artykuł: Dlaczego tak mało ludzi przychodzi na stadiony...
2. Poziom klubowy - tu zgadzam się z kolegami powyżej, ze słabo u nas z tym. Widać, że jest potrzeba mozliwości sprzedaży biletów poza netem. Widac to po kolejkach przed kasami przed meczem. Racja jest w tym, ze słabo te punkty sprzedaży są za prezentowane, bo sam nie wiem gdzie kupić na miescie. Może to dlatego, ze mam karnet od zawsze i nie zastanawiałem sie nad tym.Kolejnym tematem jest cena, zdecydowanie za wysoka.
3.Poziom meczu- czyli godziny i dzień. Tu mozna dyskutować , ale porównanie meczu w piatek i poniedziałek z tymi sob-ndz robi swoje.
Mimo wszystko tez godz 20.30 jest do dupy. Młodzi moga się obruszyć i powiedziec" kto ma byc to bedzie" i zgadza się ale mówimy o frekwencji czyli tez o "Januszach".

I jak taki Janusz ma przyjść na mecz z rodziną jak musi wydać ok 200 zl za bilety, giętą i colę oraz super parking pod stadionem, skoro w mediach piszą o kopaninie, jest zimno i żona Grazyna mówi, ze nie chce wracac przed połnoca do domu, bo syn Alan idzie spać o 22.

Jak młody ze Starogardu, ma jechać na mecz skoro kumple nie mają fury, a i PKS po meczu juz nie jeździ no i w kieszeni troche pusto. Młody przyjedzie ale nie ma wszystkie mecze.
ITD ITP....

TYLKO LECHIA!
24 lutego 2019, 09:40 / niedziela
Czemu nie wziąć przykładu choćby z Premiere League, gdzie większość meczy rozgrywa się w porze obiadowej? U nas każdy mecz musi mieć swój czas antenowy, więc zaczynamy kolejkę w pt, a kończymy w pn. Widocznie wychodzi się z założenia, że ważniejszy kibic przed tv niż na stadionie.
24 lutego 2019, 09:43 / niedziela
A może Janusz,Grażyna,piknik,popcornowiec nie idzie na mecz bo nie chce być odbierany i traktowany jak Janusz ,Grażyna ,piknik,popcorn???
Nie czytam żadnych weszło i sreszło,nie ma na mnie wpływu żaden dziennikarz ale chętnie wziąłbym Wnuki na mecz,ubrał w barwy ,krzewił w młodzieży miłośc do klubu jeno ani jedna ani druga synowa nie dadzą mi Wnusiów na mecz bo "tam tylko kurwy latają" a to są dzieci i tata wybaczy ale nie.
Pogarda względem nie fanatyków ze strony fanatyków jest widoczna i odczuwalna choćby wyraziście na tym forum.
Może warto byłoby przedyskutować jak to się dzieje,że 2 liga niemiecka kumuluje 15-20 tysięcy kibiców gdzie rodziny z dziećmi to norma?
Może jest potrzeba ewolucji w formie,stylu dopingu ?
Target aktualny to jak widać 10-12 tysięcy ludzi i ani kroku dalej .Mało i zamierająco .
Pogoda,wyspy,dojazdy etc.etc -wszystko się zgadza ale moim zdaniem bez tego powyżej nie zapełni się stadionu,bez mody na Lechię nie będzie miłości do Lechii.
Zapytany przeze mnie fanatyk kibic czemu tak mało ludzi odpowiedział"mamy wyjebany na piknikowców"Może to błąd?Ja się nie znam,ja nie mam nic do gadania prócz własnej woli i życzeń ,nie chce robić z kibicowania przedszkola ale marzy mi się donośny melodyjny doping całego stadionu bez "kurew".Proporcje w życiu są ważne ,to bodaj przedmówca powtarza,że Lechia to szyk i elegancja.No to jak doczekamy szyku i elegancji to doczekamy i pełnego stadionu .Powie ktoś ,żebym spierdalał? No ok,tak też sądzę spierdala X tysięcy takich jak ja,nie będę nikogo lżył bo taka jest modo-norma.
24 lutego 2019, 10:27 / niedziela
1966..duzo racji ...nie tylko z racji roczników...heheheh....ale tu się raczej nic nie zmieni ...ja przynajmniej nie jestem optymistą...
24 lutego 2019, 14:12 / niedziela
Dla ludzi z okolic Gdańska godzina 20:30 jest najgorszą z możliwych. W moim przypadku chcąc przyjechać z Malborka ostatni pociąg powrotny mam chwilę po 21:00. Także nawet jak się chce to nie ma jak jechać. Najbardziej optymalna jest godzina 18:00.
24 lutego 2019, 15:16 / niedziela
Generalnie to już chyba wszystkie przyczyny słabej frekwencji zostały tu wymienione ale czy to może coś zmieni w dużej mierze to wątpię.
Do czasu kiedy Ekstraklasa czy też PZPN nie zmieni zasad rozgrywania i ustalania terminów meczy chociażby jak to jest w Niemczech.
Stałe i nie zmieniane terminy meczów, 1 mecz w piątek np. godz.20 . W sobotę można zaczynać np od godz 13 , z 3 mecze o godz.15:30 kolejny meczy godz.18. W niedziele tak samo można grać jak sobotnie mecze.
Te poniedziałkowe mecze to można sobie zupełnie podarować podobnie jak zrobili to Niemcy. Dobrze że u nas tych poniedziałkow od przyszłego sezonu ma być tylko 15.
Mówiąc klasyczką " Sorry ale mamy taki klimat " to jeżeli to zostanie tak dalej + transmisje w TV, to za kilka lat będzie jeszcze tylko gorzej.
24 lutego 2019, 15:32 / niedziela
@1966 - nie odbieraj nazwy Janusz, Grażyna jako coś obraźliwego, po prostu to synonimy masowego odbiorcy. Na stadionie jest miejsce dla wszystkich.

TYLKO LECHIA!
24 lutego 2019, 15:39 / niedziela
Tak tak...brzydko krzyczą i dlatego nie przychodzą. Najlepsze wytłumaczenie. Nie chce się dupy ruszyć i tyle. Nie ma co dorabiać teorii. Najlepiej za darmo, zawieżć i przwieżć, zestaw gietej i browara za free to może sie łaskawie zgodzą.Zjebane czasy nastały a bedzie jeszcze gorzej. Jak pisał Czarny - mistrzostwo dla Lechii w tym sezonie a potem reszta juz sie nie liczy. Za dlugo czekam zeby sie przejmować czy komus sie chce czy nie chodzić na mecze.
24 lutego 2019, 16:10 / niedziela
D.g. jak ty mnie zaimponowałeś teraz chłopie twoje złote myśli były Przełomem w tej dennej dyskusji teraz już wszystko jest jasne i wszystko wiemy a ty już wróciłeś z Warszawy
24 lutego 2019, 16:56 / niedziela
Misiu... zjedz snikersa...
Wykładnią tego co namalował dg jest meczyk ze słonikami w poprzednim sezonie
Też chyba luty... podana frekwencja była bodajże niecałe 2500 kibiców i tyle było karnetów sprzedanych a na stadionie śmiem twierdzić 1000 nie było.
Niesprzyjające warunki i lenie wolą w tv popatrzeć
24 lutego 2019, 17:01 / niedziela
Tu masz jakiś amatorski filmik z meczu o którym wspominasz .....rzeczywiście szału nie ma ;-D .
odnośnik
24 lutego 2019, 17:03 / niedziela
Oki być może ale myślę że nikt nie chce za darmo nazrec się kiełbasy i nachlać piwska i nie zapłacić za bilet i nikt o tym tutaj nie pisał
24 lutego 2019, 17:20 / niedziela
misiu na ilu meczach byłeś w tym sezonie?Dla mnie pogoda, godzina dzień nie ma znaczenia kiedy gra Lechia. Za karnet na cały sezon plus ewentualne mecze PP płacę niecałe 300 zł. To jest dużo? Nie rozśmieszaj mnie. Do Warszawy nie mam po co jeździć - chyba ze na mecz Lechii.Pomyliłeś adresy...zreszta od pierdolenia na forum frekwncja nie wzrośnie. Niech każdy robi swoje...jeden woli mecze Lechii inny wiece koderastow.
24 lutego 2019, 17:34 / niedziela
Spełnia się marzenie "kumatych" z forum, czyli lepiej 8000 wiernych i oddanych niż 30000 pikników. Więc o co ten płacz?
24 lutego 2019, 17:36 / niedziela
d.g no to temat jest prosty..Lechia ma chujowych i leniwych kibiców..tak ...proste stąd mała frekwencja ...a i jeszcze żydy bo parę groszy im zal...no i chuj po temacie
24 lutego 2019, 18:02 / niedziela
O co kruszyć kopie Panowie ?
Lipa z frekwencją, ale jeżeli komuś nie chce się ruszyć dupy na mecz, to ebać to.
Zawsze zapraszam znajomych ma mecz, ale jak komuś wisi, to mi jeszcze niżej. Nic na siłę.
Drogo, zimno, późno? Bez żartów...

Pzdr
27 lutego 2019, 13:28 / środa
tu kamyczek do naszej dyskusji..odnośnik
10 marca 2019, 22:54 / niedziela
Na dzień przed meczem trochę ponad 6.000 kibiców Lechii zainteresowanych obejrzeniem meczu lidera na żywo z Wisłą Płock, wychodzi na to, że dobrze już było, 12,6 tys. na meczu z Wisłą Kraków 2 tygodnie temu, marne szanse na zbliżony wynik jutro, wygląda na to, że jak dobijemy do 10 tys to będzie sukces. Jasne, wszystko rozumiem, poniedziałek, zimno, deszcz, wiatr, mało atrakcyjny rywal, praca po godzinach, imieniny cioci, kolacja u Teściowej, dzieci trzeba odebrać z angielskiego, wywiadówka i tysiące innych powodów. Nie spodziewałem się jakichś fajerwerków, ale co mecz o ten tysiąc, dwa więcej, wszelkie, nawet najbardziej racjonalne rachuby biorą w łeb, temat jest bardzo złożony, pewien jebany Austriak czy Niemiec może nie rozpierdolił systemu, ale cegiełkę dołożył konkretną do obecnego stanu rzeczy, mam swoje głębsze przemyślenia na ten temat, ale są zbyt gorzkie i defetystyczne, aby dzielić się nimi na publicznym forum Lechii Gdańsk, niech zwycięży jutro BKS.
11 marca 2019, 09:39 / poniedziałek
Wypogodziło się od rana, może to zachęci ludzi by wybrać się na stadion jeśli nie są w stanie przyjść tylko dla Lechii.
11 marca 2019, 11:00 / poniedziałek
Niestety obecny zarząd stracił zaufanie kibiców. Co sezonowe obiecanki, liczne potarcia, medialna negatywa w okół Lechii, zadłużenie, w końcu słabe miejsce w ostatnim sezonie powoduje u ludzi niechęć do przyjścia na stadion. Myślę, że machina ruszy w grupie mistrzowskiej, kiedy zostanie 7 meczy do rozegrania, z czego 4 będą u siebie. Napięcie w tabeli, emocje spowodują, że garstka ludzi dołączy do naszego grona i frekwencja będzie większa. Fakt jest taki, że jest to ogromna porażka, bo dzisiaj powinno być minimum 15-20 tys. ludzi pomimo poniedziałku. Gramy o mistrzostwo w tym sezonie.

A my swoje!
12 marca 2019, 10:31 / wtorek
Po pierwsze na mecz przychodzi się jak do teatru, filharmonii, na koncert itp. żeby obejrzeć spektakl, coś podziwiać. I chodzi mi o tych ludzi którzy nie są jakimiś fanatykami meczów itp. tylko o tych ludzi o których tak tutaj na forum walczycie, żeby przychodzili. Po drugie ludzie chcą czuć się bezpiecznie i mimo że nie jest już tak jak na starym stadionie to większość pewnie cały czas tak myśli. Nikt nie chce przychodzić i rozglądać się dookoła czy czymś nie dostanie w głowę albo czy jakaś flara/petarda nie wybuchnie obok. Po trzecie to banery tego typu jak wczoraj o LGBT nie zachęcają do przychodzenia na stadion. W tym momencie jedynie miejsce w tabeli mogłoby zachęcić najbardziej wybrednych ludzi do przyjścia na mecz. Bo spektaklu nie ma żadnego. Gra to jakaś padaka. Zero fajnych akcji tylko wybijanie długich piłek, jakieś rwanie na skrzydłach, zero kombinacyjnej gry czyli zero spektaklu. Po za tym wywieszając takiego typu banery Kibice a raczej kibole sami strzelają frekwencji w kolano. Bo jak ktoś jest lesbijką czy gejem to będzie się bał przyjść na mecz i nie ważne czy będzie kibicem od urodzenia czy też jakimś niedzielnym. Swoją drogą ciekawe czy jakby był pełny stadion a 30 tyś kibiców to były by lesbijki i geje którzy zagorzale dopingują i znają wszystkie przyśpiewki to czy wtedy kibolom też by to przeszkadzało... Tak samo by było jak z czarnoskórymi piłkarzami. Rzucają bananami bo ma taki kolor ale jak strzela gole i jest najlepszy w lidze to już jest mega człowiek i gwiazda zespołu. Może tak baner "Stop Hipokryzji" by się przydał na stadionach co?
12 marca 2019, 10:36 / wtorek
Chuj z ciebie,nie taktyk.Paszła won!
12 marca 2019, 10:41 / wtorek
Tu nie chodzi o geje i lesbijki tylko o to że ten margines ma trzymać łapy precz od naszych dzieci . Czego tu można nie rozumieć ? . My nie wchodzimy w ich życie to niech oni uszanują normalnych obywateli
12 marca 2019, 11:08 / wtorek
Taktyk,
zapewne "Sound of silence" na niedawnym meczu nuciłeś z 30 tys. innych gardeł + p. Dulkiewicz + dyrygent z symfonii sopockiej.
Schowaj sobie takie analizy w... nos panie taktyk.

Baner to jedyny pozytywny (bardzo pozytywny) akcent wczorajszego "widowiska".

Pzdr
12 marca 2019, 11:26 / wtorek
mr taktyk

nic nie zrozumiałeś z przesłania jakie niósł transparent, bełkoczesz trzy po trzy

najlepiej będzie dla ciebie jak zmienisz forum
12 marca 2019, 11:53 / wtorek
Panie taktyk, własnie bezpieczeństwa ten transparent dotyczy i to naszych dzieci. Podzielam opinię, że to jedyny pozytyw wczorajszego meczu.

A tysiące ryczących "gejów i lesbijek", to na innym stadionie, całkiem niedaleko...
12 marca 2019, 14:40 / wtorek
Transparent zrozumiałem w 100 % tylko to nie jest miejsce na takie rzeczy. Przychodzę na mecz a nie żeby czytać o polityce, prawach ludzi, zwierząt itp. Chcecie coś przekazać światu to na ulicy nie na stadionie. I nie nie ryczałem Sound of silence, nie byłem na meczu. Jak będę chciał to zmienię forum i Tobie to ..uj do tego. Zrzędzicie o frekwencji od 100 lat na tym forum może warto się zastanowić dlaczego jest tak mała. A argument, że tacy to na stadionie w Gdyni to wyjęty z dupy. Bardziej was obchodzi żeby rywal spadł z ligi itd. niż żeby Lechia odnosiła sukcesy. Tylko jak nie będzie derbów Trójmiasta to gdzie swoje frustracje będziecie wyładowywać? Znów na autostradach, atakując kierowców? Żałosne marionetki prezesa.
12 marca 2019, 15:15 / wtorek
Trochę dzbanami obrodziło ostatnio.
Dobra, panie taktyk. Inaczej.
pedały to niespełna procent społeczeństwa.
80% nienawidzi/ nie lubi/ nie przepada/ nie afirmuje pedalstwa.
kolejnych 10% nie żywi do nich uczuć nacechowanych niechęcią dopóki nie włążą mu w życie.
A pedalstwo i peadłolubni i tak na mecze piłakarskie nie chodzą.

Zatem jakie negatywne skutki dla frekwencji mogą mieć antydewiacyjne treści transparentów wywieszanych na stadionie? Nawet ty, choć najwidoczniej masz jakieś obiekcje, i tak przyleziesz, choć jak się można domyśleć, stałym bywalcem i tak nie jesteś, skoro osobiście nie mogłeś nucić Simona&Garfunkela.
12 marca 2019, 15:26 / wtorek
Taktyk, po pierwsze nie zrozumiałeś widocznie napisu na transparencie, nikt nie nawoływał do robienia komuś krzywdy. Wręcz przeciwnie, to był napis w obronie tych najsłabszych, którym ktoś bardzo niefajny chce zrobić bardzo niefajną krzywdę. A banery tego typu jak wczoraj nie mają na celu zachęcać do przychodzenia na stadion. To nie rodzaj reklamy proszków do prania czy napojów energetycznych. Po drugie, nie będziesz pouczał kibiców Lechii, gdzie mogą, a gdzie nie, wyrazić swoją opinię na ważne społecznie sprawy. Po trzecie, na stadionie jest w miarę bezpiecznie i nawet jeśli przyjdzie jakiś odmieniec i będzie się zachowywał normalnie jak każdy, nie będzie podszczypywał pośladków siedzących osób w niższym rzędzie, ani nie będzie prowokacyjnie afiszował się ze swoją „orientacją”, to nic mu się nie stanie, nikt mu owej odmienności upodobań ani z myśli ani z wyrazu oczu nie wyczyta. Po czwarte, jak uważasz, że gra to jakaś padaka, zero fajnych akcji i tylko wybijanie długich piłek, jakieś rwanie na skrzydłach, to chodź sobie do filharmonii, gdzie z pewnością doświadczysz więcej ekscytujących momentów, a i na podszczypywanie bądź bycie podszczypywanym będzie zapewne więcej okazji niż na stadionie.
12 marca 2019, 15:56 / wtorek
Castorp widzę, że od razu myślisz, że ja lubię jakieś podszczypywania i bronię gejów. Mecz to nie jest miejsce na wyrażanie swoich poglądów politycznych, religijnych seksualnych. Przychodzisz kibicować piłkarzom w ich zawodzie. Nie mówię, że zawsze grają padakę ale to po prostu już od wielu kolejek kłuje w oczy. A co do tego, że transparent niby był o bezpieczeństwie to już jakaś kpina po prostu. Jakoś nie pamiętam, żeby lesbijka, gej, osoba transgenderyczna czy biseksualna zrobiła komuś krzywdę po meczu, czy rzucała petardami w sylwestra czy na stadionie( chociaz nie wiem bo moze ktoś taki akurat nią był) tak jak np. "kibice" na meczu lub pijani po meczu którzy stwarzają zagrożenie, a większości tych alkoholików jeszcze tłucze swoje żony i/lub dzieci i nie generalizuje teraz tylko znam kilka przykładów takich osób. Swoją drogą musisz chyba znać wszystkich skoro uważasz, że żaden gej czy lesbijka nie przychodzą na twój kochany stadion. Genialne po prostu genialne xD Rozbawiłeś mnie tym teraz. I jeszcze raz powtórzę, stadion to nie miejsce na tego typu rzeczy. Ja rozumiem, że niektórzy się boją że ich dzieci w szkołach staną się zaraz takie same itp. ale trzeba też spojrzeć na to czy "ja" oby na pewno jestem dobrym rodzicem dla swoich dzieci, mężem dla żony i na odwrót? Sam jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary LGBT ale nic do nich nie mam dopóki nie robią problemów. Swoją drogą ciekawe jaka była by reakcja jak parę osób wniosło by transparent z napisem np. "precz z bandytami stadionowymi" Nie dla patologii na stadionach" Pewnie zaraz była by rozruba xD
12 marca 2019, 16:08 / wtorek
Skoro uważasz że mecz to nie miejsce to podejdź do wieszających i im wytłumacz - w czym problem?
12 marca 2019, 16:16 / wtorek
Skoro pan taktyk uważa, że stadion to nie miejsce do prowadzenia polityki, to czemu nie wyrażał tego głośno, gdy próbowano czcić Mazowieckiego oraz podczas przedstawienia z żoną Budynia w roli głównej.
Panie taktyk, moze chodzi o to, że nie wolno się mieszać w politykę, gdy to bije w pedrylowatych, platformersów i tym podobnych, a jak oni coś na stadionie kombinują, to już polityka już nie jest taka brzydka i nie trzeba z nią walczyć?
12 marca 2019, 16:24 / wtorek
1947 Nie wyrażałem bo nie obchodzi mnie polityka. Nie ważne jaka strona polityczna. Interesuje mnie sport.
12 marca 2019, 16:38 / wtorek
A gdzie jest napisane o tym, że transparent był o bezpieczeństwie na stadionie, że tego zagadnienia dotyczył. Albo o tym, że był przeciwko „tym osobom” robiącym zadymy na meczach. Homozadymy na polskich stadionach to na razie kwestia raczej mglista z dziedziny political fiction i fantasy. Oni owszem robią zadymy, ale na ulicach, w poczuciu bezkarności i bezwstydu, chronieni kordonem policyjnym przed gniewem zdegustowanych obywateli przeciwstawiającym się tego rodzaju ulicznym ekscesom w miejscach publicznych, w których przebywają osoby nieletnie. Nie odwracaj więc kota ogonem. I nie generalizuj tak fałszywie, że pijani kibice najpierw na meczu, potem po meczu stwarzają zagrożenie (kto nie szuka guza i problemów, to ich raczej nie znajdzie), a potem wracają do domu i dalej będąc „na gazie” biją własne żony i dzieci. A co do banneru wg twojej koncepcji. Możesz przyjść z taką propozycją, krzywdy ci nikt nie zrobi i głowy nie urwie, co najgorzej dla ciebie, najwyżej obśmieje jako oryginała i dziwaka. Ja osobiście raczej nie widziałbym problemu z takim banerem jak "precz z bandytami stadionowymi". Pewnie bandyci i odmieńcy stanowią niewielki odsetek osób chodzących na stadion. Podobnie zresztą jak filateliści, weganie, świadkowie Jehowy, miłośnicy baletu mongolskiego itp. Przygniatająca większość to ludzie normalni, nie utrzymujący się z rozbójnictwa ani nie łapiący innych za pośladki. A niby dla czego stadion to nie miejsce na tego typu rzeczy? W Polsce nie ma żadnej dyskryminacji odmieńców, cieszą się wolnością i tolerancją, a na stadionach nikt im krzywdy nie robi. Nie słyszałem o takich przypadkach. Poza tym nie mylmy tolerancji z promocją tego środowiska, ich specyficznej „kultury”, obyczajowości, moralności i tworzeniem (póki co zrębów) uprzywilejowanego społecznego statusu dla tych osób.
12 marca 2019, 16:43 / wtorek
Panie taktyk:
Jak ciebie obchodzi tylko sport, to po co zabierasz głos w temacie, który ciebie nie interesuje?
12 marca 2019, 16:53 / wtorek
Oby więcej takiej "polityki" na stadionach bo niedługo mąż i żona to będzie nienormalne ale dwóch pederastów to nowoczesna Europa.To wspaniale,że kibice zabierają głos,mają do tego konstytucyjne prawo .My gardłowaliśmy za Solidarnością przeciw komunie,dzisiaj muszą walczyć z pedrylami i eurokołchozem ,4 rzeszą niemiecką.A ,że kłuje w oczy taktyków to znaczy ,że celny strzał.Notabene uważam,że powinien być wspólny sojusz ponad podziałami kibicowskimi dla takich akcji.
12 marca 2019, 17:04 / wtorek
Kolejny mądrala, ktoremu przeszkadza normalność.
Wiesz taktyku, na jakiego klubu chodzisz mecze ?
To jest Lechia, tu się robi takie rzeczy. Dzięki Bogu.
Zajmij się tym, czy Stokowiec dobrze ustawił drużynę i czy Augustyn ma proste czoło. Resztę zostaw kibicom.
12 marca 2019, 17:10 / wtorek
Na stadionie interesuje mnie sport czyt. mecz. O to mi chodzi a nie że tylko sport. Wypowiedziałem się na temat frekwencji i możliwości jej powiększenia i jej problemach i co może mieć na to wpływ bo taki jest temat. Napisałem, że to może odpychać potencjalnych nowych widzów. Zamiast tego typu akcji może lepiej robić coś w tym stylu odnośnik to zdecydowanie bardziej przyciąga kibiców na stadion.
12 marca 2019, 17:26 / wtorek
Ale rozumiesz, że to nie była akcja która miała na celu przyciągnięcie nowych kibiców na stadion ?
12 marca 2019, 18:31 / wtorek
Taktyk
Ze swoimi mądrościami
WYPIERDALAJ na forum rybackie
wioski za Sopotem.
12 marca 2019, 18:53 / wtorek
odnośnik
@Taktyk.
Na razie to tylko tam podniesienie frekwencji przynosi rezultaty.
12 marca 2019, 19:13 / wtorek
Jak cię interesuje sport i mecz, to się gap na boisko, a nie na trybuny. Wielkie brawa za transparent!
12 marca 2019, 20:32 / wtorek
Taktyk WYPIERDALAJ i tyle, gówno kogo obchodzi Twoje danie. Tu jest Lechia!!! Tu jest normalność!
12 marca 2019, 21:01 / wtorek
Jutro zbiera się ta cała Komisja Ligi żeby debatować czy nas ukarać za wczorajszy trans o tych zbokach.
Ja w ogóle to nie wiem jak można kogoś za coś karać co jest prawdą i przed kimś lub czymś się ostrzega !
Taka podpowiedź do władz klubu. Jeżli dojedzie do nałożenia jakiekolwiek kary w stosunku do klubu, to będzie potraktowane jako wyraźny przejaw DYSKRYMINACJI !
Złamanie dwóch praw. Wolności i Równości. Rozumuje , że jak by wczoraj na stadionie była kartoniada w kolorze tęczy to wszystkie postępowe media na czele z WSI 24 i Wybiórczą piali by z radości że jesteśmy tacy super i europejscy.
Stop wszelkim dewiantom z pod znaku LGTB !
pan taktyk czy sraktyk wypierdalaj do Niemiec na Sk Pauli lub Atletico Madrit. Tam znajdziesz kolegów podobnych do siebie.
12 marca 2019, 21:02 / wtorek
On teraz nie odpowie bo obmyślają z prowadzącym nowa taktykę lewackiego duraczenia na forum. Ot kolejny podstawianiec...
12 marca 2019, 21:21 / wtorek
taktyk tu jest Lechia.A jak cos ci nie pasuje to WON!!!!!!
12 marca 2019, 21:38 / wtorek
Na chuj tu w ogóle taka dyskusja? To jest temat o frekwencji, a nie o tym, czy pedzie są spoko czy, jednak nie.
13 marca 2019, 10:38 / środa
Ale wy jesteście płytcy. Jak brakuje wam wiedzy czy argumentów to odsyłacie na stadion waszej kochanej Arki....
To jest właśnie temat o frekwencji i wypowiedziałem się co może w tym przeszkadzać, nie ważne czy ten transparent był żeby zachęcać do przychodzenia lub zniechęcać. Właśnie dlatego takie coś nie pomaga we frekwencji bo jak nałożą karę na klub a nie na tych co to wywiesili to stadion mogą zamknąć na parę kolejek, najważniejszych kolejek! przed końcem sezonu i tak właśnie pomagacie klubowi we frekwencji. Ja prdl jaka ciemna masa z was jest to nie mam pytań. Pogratulujcie sobie walki z wiatrakami przez którą karzą klub a nie was tępe dzbany. Nie ważne czy zrobiliście coś z czego jesteście dumni, bo myślicie w tym momencie tylko o sobie egoiści a nie o klubie, a narzekacie na frekwencje. Czy wy naprawdę nie macie rozumu? Może więcej alkoholu, narkotyków i bijatyk róbcie to nic w tej głowie nie zostanie.
13 marca 2019, 10:41 / środa
Jak Ty jesteś Mihal normalny i na trybunach jest normalność to niesamowite masz mechanizmy obronne i mechanizm iluzji i zaprzeczenia.
13 marca 2019, 11:05 / środa
Za moich czasów już byś sobie nie popisał na tym forum.
Brykaj na onet.Nie interesują mnie twoje spostrzeżenia.
1 ..... 59 60 61 62 63 ..... 65
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024