Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Frekwencja na meczach Lechii

strona 62/64

13 marca 2019, 11:28 / środa
Taktyk , taka kulturalna rada dla ciebie : WYPIERDALAJ !
13 marca 2019, 11:29 / środa
Może jest akurat tak, o czym pewnie nie pomyślałeś, że po prostu przygniatająca większość tych, którzy na mecze chodzą regularnie, myśli i uważa w ten sposób, że nie konieczne muszą przychodzić (a nawet nie są wcale pożądani) akurat ci, dla których tego rodzaju transparent (o takiej lub podobnej treści) jest transparentem, którym im się nie podoba i by im przeszkadzał w odbiorze meczu. Nikt normalny nie będzie żałował i lał krokodylich łez z tego powodu, że lewaki na mecze Lechii nie chodzą i nie będą gremialnie chodzić z tego powodu, że coś im się nie podoba lub może nie spodobać. I nikt normalny wcale ich tu nie oczekuje. A jeśli, mimo wszystko, wbrew swym wyimaginowanym obiekcjom i obawom, zaczęliby oni chodzić w większej masie, nikt normalny gorąco i serdecznie witał ich na pewno nie będzie. Frekwencja jest owszem ważna (ale nie za wszelką cenę), gdyż liczy się jakość nie ilość, czyli dokładnie odwrotnie niż w komunizmie, kiedyś budowanym, a obecnie tak hołubionym i z sentymentem wspomnianym przez eurolewaków i neomarksistów kulturowych.
13 marca 2019, 12:19 / środa
Zobaczcie w jaki zmanipulowany sposób przedstawia zagadnienie Radio Gdańsk:

odnośnik

Komentarze "z każdej strony", a "Prawnik z Uniwersytetu Gdańskiego", który zresztą używa argumentów mało prawnych, ale publicystycznych, to kandydat lewicowej organizacji na radnego w ostatnich wyborach. Ale o tym Radio nie wspomina, tak jakby był to "bezstronny ekspert", którą dokonał jakiejś analizy prawnej:

odnośnik
13 marca 2019, 12:35 / środa
Równa reprezentacja - metoda ta stosowana jest w ostatniej fazie kampanii dezinformacyjnej, kiedy zdecydowana większość publiczności jest już przekonana do tez lansowanych przez agentów wpływu. Wówczas należy przede wszystkim utrwalić powszechnie już obowiązującą opinię i zamknąć temat. Dezinformator publikuje wtedy równą ilość argumentacji za i przeciw tezie. Argumenty służące klientowi są jednak przedstawione w sposób o wiele bardziej przekonujący, poparte zdaniem „ekspertów” budzących zaufanie. Argumenty przeciwników podane są nieciekawie i często wygłaszają je osoby mało wiarygodne.
13 marca 2019, 13:02 / środa
Czarny68: Bo co? Bo przedstawiam opinie z którą się ktoś nie zgadza? Czyli trzeba pisać jak się "wielmożnym forumowiczom" podoba i nie uraża ich dumy? Jak dadzą karę meczu przy pustych trybunach lub kilku meczów to podziękujcie sobie za to. " Liczy się jakość, a nie ilość" Zróbcie sobie 40 tysięczną zieloną trybunę aka żyletę na własność najlepiej i nie wpuszczajcie nikogo nawet piłkarzy wtedy. Ale wątpię, że wtedy jakieś krzesła zostaną i trawa tam. Za to butelek, rac prześcieradeł, gówna i innych śmieci byłoby pewnie pod dostatkiem. Pozdrawiam
13 marca 2019, 13:09 / środa
Tak nie podoba nam się.To jest forum fanatyków Lechii i na żadne lewackie i sodomickie ścierwa nie ma miejsca. Wypierdalaj na de onet i tam uszczęśliwiaj swoich wyznawców.
13 marca 2019, 13:10 / środa
Szkoda czasu na dyskusje z tym dzieciakiem-taktykiem, "xD" i tak dalej... Być może jest już ofiarą gdańskiej seksedukacji "równościowej".
13 marca 2019, 13:29 / środa
Taktyk - kończ Waść, wstydu (sobie) oszczędź...

odnośnik
odnośnik

Nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz kibicem Lechii...
13 marca 2019, 13:40 / środa
Zadziwia jak bezczelne i pewne siebie zrobiło się to wszelkiej maści pedalstwo. Otóż w temacie frekwencji : ten napis powinien zostać przyozdobiony w barwy , okolicznościowe szaliki itd.Należy eksponować tak trafne społecznie oczekiwania. Dlaczego?
Na stronie wp.pl została przeprowadzano ankieta czy popierasz kibiców Lechii w artukule o "skandalicznym " transparencie , po 4-ech tysiącach głosów popierało 75% , dziś artykuł mówi już o napisie kontrowersyjnym , a na 8tys głosów popiera 80%. Dobra robota, także w temacie frekwencji :)
Np świetnym pomysłem byłoby na plakatach przed meczami dodać treść , "zapraszamy na mecz , stadion wolny od pedałowania" albo coś w tym stylu :)
13 marca 2019, 13:55 / środa
Zbliża się sezon letni, może t-shirty?
13 marca 2019, 13:57 / środa
Dodać należy , ze klub natychmiast powinien wystąpić o dodatkowa pule za promocje Gdański. W necie można znaleść tysiące komentarzy , ze ludzie są szczęśliwi ze Gdańsk to nie tylko układy i pedalstwo , a żyją w nim także normalni ludzie.
13 marca 2019, 14:29 / środa
Edwinsopot. Sam moze jestes pedalem skoro tak o tym piszesz? Gdzie ja napisalem ze ich popieram itp? Nie spodobal mi sie tylko transparent ktory raczej nie poprawi frekwencji. Ale sobie dodaliscie teorie jprdl... wy naprawde jestescie az tak ograniczeni umysłowo? Nie jestem lewakiem i prawakiem juz pisalem ze polityka mnie nie interesuje. Ja kibicem Lechii jestem i bede ale patologii nie wspieram. Nazywanie mnie dzieciakiem to juz jakies kuriozum. Szkoda z wami dyskutowac bo to nic nie zmienia.
13 marca 2019, 14:33 / środa
Kiedyś, ktoś mi napisał, ze przestaje być modem,bo jestem zbyt rygorystyczny.
Tylko,ze wtedy żadna kurwa nie szczekala na tym forum na kibiców Lechii.
Była na tym forum najwyżej 5 godzin.
13 marca 2019, 14:38 / środa
Nie ma żadnych podstaw prawnych, aby Lechię, sam klub czy kibiców w jakikolwiek sposób karać za ten transparent, gdyż jego treść nie narusza żadnego przepisu prawa powszechnie obowiązującego. Nazywanie pewnych rzeczy i osób po prostu po imieniu, publiczne wyrażanie i zajmowanie stanowiska w ważnej kwestii społecznej jest wyrazem wolność słowa gwarantowanej przez art. 14, 25, 49, 53 oraz 54 Konstytucji RP. Przestępstwem jest zniewaga i zniesławienie, a także nawoływanie do nienawiści (przestępstwo z art.256 kk). Natomiast treść tego transparentu nie wyczerpuje znamion jakichkolwiek przestępstw normowanych przez ww. przepisy ani nie narusza też zasad współżycia społecznego, gdyż użyte w nim określenia i samo sformułowanie (zawartość merytoryczna hasła, jego składnia) nie są dla nikogo zniesławiające, nie stanowią zniewagi, a na gruncie języka polskiego prezentowana treść (której celem w zamyśle autorów) jest obrona, troska i dobro dzieci nie może być interpretowana ani pokrętnie nadinterpretowana jako nawoływanie do nienawiści. Póki co, na szczęście, powszechnie obowiązujące prawo, nie nakazuje przestrzegania zasad tzw. poprawności politycznej. Użyte w tym transparencie określenia definiujące pewne grupy grup osób nie mają charakteru obraźliwego, zawierają stosowane powszechnie określenia, wyrażenia i słowa w debacie publicznej, mają swoje umocowanie w określeniach tradycyjnie stosowanych w medycynie, na gruncie teologii, prawa, publicystyki, sztuki, literatury i w powszechnie używanym języku potocznym (niewulgarnym). W polskim porządku prawnym termin "mowa nienawiści" dotyczy wyłącznie art. 256 kk penalizując znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym lub wyznaniowym. Nie ma w Polsce przepisu szczególnego prawa karnego chroniącego wprost osoby przed nienawiścią z powodu orientacji czy dewiacji psychoseksualnej lub tożsamości płciowej. Jednakże wyrażone na tym transparencie hasło nie wyrażało żadnej nienawiści wobec grup osób, które były jego adresatami. Najbardziej dla lewaków kontrowersyjne określenie „pedał” jest zdrobnieniem pochodzącym od słowa pederasta, od terminu stricte medycznego i prawnego. To słowo ani tym bardziej jego zdrobnienie nie ma charakteru obraźliwego, a co najwyżej pieszczotliwy. Jest to termin kolokwialny, z języka potocznego zaczerpnięty, nie jest to termin wulgarny. Uchwalona, rekomendowana i realizowany przez władze Gdańska „polityka równościowa”, a w jej ramach tzw. projekt Zdrowe Love oraz wynikające z nich rekomendacje nie stanowią powszechnie obowiązującego prawa, nie można z niego wywodzić żadnych norma prawnych, które by nakazywały lub zakazywała obywatelom określonych zachowań. Reasumując, gów… warta jest cała ta ocena prawna, do której link jest podany. Jeżeli już ktoś i coś narusza prawo, a na pewno ewidentnie nagina do doraźnych celów politycznych, to praktyczna realizacja deklaracji Trzaskowskiego czy programów w rodzaju Zdrowe Love, znajdująca swój wyraz w warsztatach, lekcjach, pogadankach edukacyjnych realizowanych na terenie szkól i w ramach zajęć lekcyjnych, których realizacja narusza kompetencje MEN w zakresie prawa do ustalania podstawy programowej nauczania i edukacji dzieci szkolnych, a co nie leży w kompetencji władz samorządowych.
13 marca 2019, 14:39 / środa
Sam jestes kur.ą chyba. Szczekać to może Ty lubisz ja wyrażam opinie na temat transparentu i frekwencji która może przez takie akcje być mniejsza.
13 marca 2019, 14:49 / środa
Tylko kurwa nazywa kibiców Lechii patologią.
13 marca 2019, 14:55 / środa
@castorp
Przyjmij wyrazy szacunku i sympatii.Jak to dobrze,że są tacy jak Ty i wielu Tobie podobnych.Bardzo cenię Twoje wpisy .Szacun Kolego i podziw,że chce Ci się panu Matołowi wszystko tak wykładać.
13 marca 2019, 15:16 / środa
Jeszcze jeden wątek. Ten transparent ani nie jest kontrowersyjny ani tym bardziej skandaliczny. Natomiast za skandaliczne należy uznać kwestionowanie jego treści i przesłania. Jeśli ktoś jego treść kwestionuje, to widocznie opowiada się za tym, aby polskie dzieci była narażone na jakieś kontakty, na oddziaływanie osób zaliczanych do tych grup, które były adresatami tego transparentu. W szczególności w odniesieniu do pedofili i pedofilów, którzy na podstawie polskiego prawa podlegają penalizacji, takie stanowisku budzić musi oburzenie ze strony praworządnych obywateli. Kwestia sankcjonowanego lub nawet promowanego przez prawo państwowe „dostępu” homoseksualistów do dzieci i wpływu na ich wychowanie jest w niektórych krajach przedmiotem debaty. W Polsce większość społeczeństwa zdecydowanie przeciwstawia się dopuszczalności tego typu „relacji i oddziaływania”, zwłaszcza na gruncie edukacji szkolnej i jest przeciwko angażowaniu się organów państwa w tego typu politykę. I nie jest to u Polaków przejaw niskiej świadomości społecznej czy przejaw dyskryminacji, ale troska o wychowanie, o zdrowie moralne społeczeństwa, jego przyszłych pokoleń.
13 marca 2019, 15:16 / środa
Polityka tego taktyka nie interesuje , dba o frekwencję przecież . Dostał czarno na białym , ze frekwencja może wzrosnąć tylko to się miota teraz w swojej pedalskiej norce bezradny . Ten cały szum , oburzenie i skomlenie to miód na moje uszy . Takie mocne się to całe towarzystwo czuło a tu proszę nie chcą ich w szkołach , na stadionach i pewnie w wielu innych miejscach również i ludzie przestają bac się o tym mówić . Nic do pedalow nie miałem póki się z tym swoim zboczeniem nie zaczęli afiszować , teraz się doigrali a jak przy tej okazji oberwie się tęczówo - tolerancyjno - czerwonym to będę szczęśliwy . Naród się budzi , pedały się boją.
13 marca 2019, 15:31 / środa
Castorp nie musisz pisać książki o tym za co nie powinno sie karać itp. ja to wiem. Sens w tym, że to nie ja decyduje czy ukażą Lechię za ten transparent tylko ludzie za to odpowiedzialni. No nawet jak jest tak jak piszesz a i tak ukażą to cały ten transparent tylko zaszkodzi Lechii i nie ważne czy był wspaniały i miał szlacheckie przesłanie. I do osoby co pisze że siedze w jakiejś norce chcę jeszcze raz powtórzyć bo może nie umie czytać ze zrozumieniem że nie należę do środowiska LGBT. A jesli chodzi o nazwanie kibiców patologią to nie chodziło mi o wszystkich ale o zdecydowaną większość. Która potwierdza to tylko takimi agresywnymi komentarzami i atakiem.
13 marca 2019, 15:34 / środa
Podejrzewam, że castorp sam sobie sprzedał "laczka" po swoim słynnym wpisie na forum i bardzo mu to pomogło, bo pisze sensownie i do rzeczy :-)
13 marca 2019, 15:43 / środa
Nie jest istotne czy ukarzą Lechię czy nie.Istotne by w życiu zachować godność,zachować się nie jak płynące z prądem gówno a właśnie wbrew prądowi
głośno protestować kiedy idzie o pryncypia i imponderabilia.Ludzie życie oddawali za Ojczyznę a mogli jak pan Taktyk ,płynąć z prądem ...jak to gówno .Bóg,Honor ,Ojczyzna a nie Bób,Homoś,Włoszczyzna.
Kiesielewski kiedyś powiedział,że istotą demokracji jest prawo do swobody wypowiedzi .Ja się z tym zgadzam bo uważam ,że każdy idiota ma prawo swoje idiotyzmy głosić i tego prawa trzeba bronic.No od siebie dodam,że z wyjątkiem lewactwa i zboczeńców bo aż tak demokratyczny to nie jestem :)
13 marca 2019, 15:47 / środa
Nazywasz pedałem a za chwile skamlesz o agresywnym komentarzu , wypierdalaj tłuku
13 marca 2019, 15:52 / środa
Mr. Taktyk
Zabolało pedale? To dobrze, miało zaboleć.
WYPIERDALAJ!!!
13 marca 2019, 15:52 / środa
Edwin pedałem? O tempora... Toć to byłby mistrz kamuflażu :)

A poważenie, to szkoda gadki z dzieciakiem, choć Castropa wywody trafiają w sedno sprawy!
13 marca 2019, 15:53 / środa
"Sodomici, pedały i pedofile z LGBT! Łapy precz od naszych dzieci!" 
Castorp ja rozumiem że pedofile to niebezpieczeństwo dla dzieci ale co pedofil ma wspólnego z LGBT? Serio? Pedofil nie musi być homoseksualistą żeby lubił dzieci.... Zastanówcie się dwa razy zanim napiszecie transparent. Także ktoś może odebrać to jako atak i nawoływanie do nienawiści więc cały ten wywód a raczej bełkot prawniczy który wstawiłeś trochę tego nie potwierdza. Skoro nazywa się lesbijkę pedofilem to jak to inaczej nazwiesz? Przeczytaj ten transparent jeszcze raz i sam sobie odpowiedz jak on brzmi... Serio Castorp?
13 marca 2019, 15:56 / środa
Czy tylko ja mam takie wrażenie że ten mr Taktyk to wszędobylski na fb Radio Gdańsk i DB we wpisach o transie Krzysztof S. który wszystkich dookoła karmi takimi tekstami jak tu?
13 marca 2019, 15:59 / środa
Edwin gdzie nazwałem Ciebie pedałem? Znaku zapytania nie widzisz? To było pytanie bo pierwszy zaatakowałeś moją osobę. Dlatego zapytałem czy jestes a nie nazwalem wprost. Znow czytanie ze zrozumieniem się kłania. I przestańcie z tym dzieciakiem już bo żałosne to jest.
13 marca 2019, 16:17 / środa
W którym miejscu pierwszy zaatakowałem ? Wypowiedziałem się w temacie frekwencji. I nie zasłaniaj mi się tu teraz znakami zapytania , ja jestem z pokolenia i środowiska gdzie za pytanie czy jesteś pedałem daje się w ryj. Wydaje Ci się ze jesteś inteligentny , a zwyczajnie się miotasz i jedynie prowokujesz. Twoje tezy zostały tutaj zmiażdżone , wiec już nie odpisuj bo tu poklasku nie znajdziesz. Bez pozdrowień

@lis 😂
13 marca 2019, 16:42 / środa
"Zadziwia jak bezczelne i pewne siebie zrobiło się to wszelkiej maści pedalstwo" ze tutaj niby nie pisales majac na mysli mnie? Jak za takie pytanie mialbys dac w ryj to gratuluje! Nigdy bym tak nie zapytal to bylo wbicie szpili do tego co napisales w cytacie jedynie. Przeanalizuj sobie kto i w jaki sposob odpowiadal na moją opinie ktora wyrazilem i gdzie nie bronilem srodowiska LGBT tylko pisalem o tym co nie zacheca prawdopodobnie innych do przychodzenia i co moze miec wplyw na frekwencje. Od razu dostalem odp. zebym wypierdalal i ze jestem od nich ze lubie podszCzypywania itp. Wcale nie ma mowy nienawisci... Nie szukam poklasku na tym forum. Skoro jest zalozone to sie wypowiadam ale od razu jest atak. Widocznie nie ma osoby tutaj z którą można konstruktywnie porozmawiać nie wbijając sobie noży. Może faktycznie jak tak odsyłacie na stadion do Gdynii to wybiorę się tam na mecz i bedzie tam ktos komu nie wylewa się jad i agresja z kim można pogadać o piłce nożnej i kto jest inteligenty... (taki żarcik )
13 marca 2019, 16:43 / środa
A co mnie to obchodzi, jak ktoś to może odebrać, zwłaszcza ktoś taki z niekompatybilną z większością normalnego społeczeństwa moralnością, zachwianym poczuciem wstydu i przyzwoitości. Skoro ktoś potrafi obnosić się publicznie ze swoją, nazwijmy to eufemistycznie, odmiennością, ba, nawet być z niej dumnym, to już taki delikatniutki nie powinien być, lecz bardziej zahartowany. Masz pewne propozycje doprecyzowujące treść tego hasła, to prosimy, zaprezentuj. Twoje wywody, że pedofil nie musi być homoseksualistą, nijak się mają do tego hasła. Jasne, że nie musi, ale bywa że jest jednym i drugim. Ale co z tego wynika, no co? Nikt w tym haśle nie napisał, że wszyscy homo to pedofile, bo owszem coś takiego można by jeszcze uznać za obraźliwe i stereotypowe uogólnienie. Co do pojęcia LGBT, to nie jest to jakaś ścisłe określona organizacja z zamkniętym wykazem członków czy aktywistów, z precyzyjnie zdefiniowanymi cechami, z legitymacjami członkowskimi, ale pewne pojemne i bardzo zróżnicowane, kolorowe środowisko, które łączy odmienność zachowań seksualnych od heteroseksualizmu i/lub zaburzona tożsamość płciowa. Jakim prawem odmawiasz pedofilom popierania postulatów środowiska LGTB? Na pewno są też homoseksualiści i pedofile, którzy się od tego środowiska odżegnują i w samotności cierpią na „kompleks Portnoya” (szkoda mi czasu, bym ci to zaburzenie osobowościowe dokładnie objaśnił). Ale co z tego? Co miało być a co nie powinno być wg ciebie na transparencie, może dopisek po „LGTD” o treści „i spoza”. Każdy ci to mówi, że twój bełkot nie znajdzie tu aprobaty, a ty swoje. Widocznie lubisz taki wirtualny masochizm, a to przecież też jest pewna taka lekko dewiacyjna odmienność, raczej niezbyt typowa skłonność, czyż nie?.
13 marca 2019, 16:57 / środa
Nie odnosiłem się do ciebie. Miałem na myśli ogólne zjawisko. Jak widać "uderz w stół a nożyce się odezwą" . Jedz do tej gdyni , będziemy tęsknić
13 marca 2019, 16:59 / środa
Przeczytaj pierwszy wpis jaki mialem odnośnie frekwencji a co potem każdy dopisał i jeszcze źle zrozumial. Jak komisja wlepi karę za to, to będzie właśnie skutek tego transparentu. Nie szukam aprobaty na tym forum drugi raz powtarzam. Nie ma sensu już pisać na ten temat. Zakończmy to po prostu.
13 marca 2019, 17:01 / środa
Edwin no dobrze ale tak to zabrzmiało a miałem prawo tak to odebrać po tylu atakach na mnie wcześniejszych. Wybacz w takim razie za to. Pozdrawiam.
13 marca 2019, 20:46 / środa
Taktyk niedługo się obwoła jako prześladowana mniejszość na forum i zażąda specjalnych praw, parytetów i hostelu przy stadionie...
13 marca 2019, 20:58 / środa
Taktyku wypierdalaj z tego forum na swój sqat.
Zawsze znajdzie się jakiś podstawieniec ze swoimi pseudointeligenckimi tekstami.

BRAWO LECHIA !!!

Niestety ale to już nie jest wojna między dżumą a cholerą (PO i PiS) ale wojna ideologiczna mająca wynieść neomarksistów na piedestał. Problem jest taki, że za tęczowymi stoi kapitał.

Na zachodzie się udało i liczą, że u nas też tak będzie.

Myślę jednak że jeszcze się tęczowi w Polsce pospieszyli i nie trafią na tyle na podatny grunt ale jest to kwestia max 10 lat i dojścia w dorosłość młodego pokolenia które nie zna już komuny i ogólnie ma wyjebane we wszystko, gdzie liczę się tylko JA jako egoistyczna jednostka a nie jakaś społeczność.

Niestety poza zarobkami doganiamy mocno zachód choć opór u nas jakby większy.

Widoki ogólnie są słabe, bo realnie tęczowej (obywatelskiej koalicji ) może zaszkodzić tylko PiS , który w wielu dziedzinach życia trąci prl-owskim centralistycznym podejściem do życia i jest mocno odpychający. I Oni przez to zmarnują swój potencjał który mieli wygrywając ostatnio wybory. I niejeden przymknie oko, że koalicja jest tęczowa i nie ma żadnego programu (oczywiście oprócz zdobycia władzy) i chuj, że lubią pedałów ale są anty PiS i dlatego zagłosują na tęczowych .
Słabe to. I obym się mylił.
13 marca 2019, 21:23 / środa
Taktyk, wypierdalaj i łapy precz...
14 marca 2019, 11:30 / czwartek
Duce co masz na myśli mówiąc podstawieniec? Masz jakiś problem? Pseudo inteligenckie teksty chyba Ty piszesz. Człowieku jak nazywasz kogoś kto 33 lata żyje w Gdańsku, urodził się w Gdańsku podstawieńcem to naprawdę gratuluję inteligencji. Nie mam siły już pisać i tłumaczyć, że nie bronię środowiska LGBT itp. chodziło mi tylko żeby pokazać wam że takie transparenty mogą tylko zaszkodzić Lechii nie ważne czy są trafiające w sedno czy można się nie zgodzić. Szkoda tej gównoburzy.
14 marca 2019, 12:59 / czwartek
Taktyk
To przestań malować swoje mądrości i
WYPIERDALAJ!!!
14 marca 2019, 16:32 / czwartek
WKSXXBKS Myślisz, że jak napiszesz coś wielkimi literami to większą atencję będziesz miał? Macie wszyscy jakiś monopol na opinie tutaj? Dziwne że za wulgaryzmy moderator nie blokuje nikogo. Żadnych zasad na tym forum chyba nie ma nie wspominając o kulturze.
14 marca 2019, 17:01 / czwartek
„Bo widzi pan, jak się ma taką sztukę przed sobą, to niełatwo zachować kulturę”
14 marca 2019, 17:11 / czwartek
Dokładnie w sedno...
27 marca 2019, 13:31 / środa
no jak tam ..wierni kibice ruszą dupę i zapełnią stadion na meczu z piastem(chociaż ze 20 000)?? czy znowu 11 000-12 000 i sterta marudzących przy kompie?? zielona powinna mieć taka frekwencje ze powinni balkon otwierać...
27 marca 2019, 16:22 / środa
Zwłaszcza że jest akcja z darmowymi biletami dla uczniów i studentów .....
Brać kumpli, koleżanki, mamy i kochanki, babcie, wujków, stryjków i kogo tam możecie i na stadion!!! Musi być ostry doping i to nie tylko z zielonej.
27 marca 2019, 19:17 / środa
Dzisiaj oddawałem krew w Centrum Krwiodawstwa, po oddanej krwi dostajemy voucher na najbliższy mecz (na trybunę zieloną lub niebieską).
27 marca 2019, 19:35 / środa
A kiedy akcja promocyjna dla seniorów "babcia ruszaj z kapcia", "dziadek ruszaj zadek i na stadion dziarsko marsz", "witamy babunie na zielonej trybunie", "na stadionik zabierz dziada - rzecze wujek dobra rada", "siadaj dziadku na PGE Arenie, a nie nocką na basenie", "na stadionie babcia z drutów wyczaruje parę butów, skarpet parę, szalik nowy, nie zawracać babciom głowy", "wyczaruje szalik z włóczki i dla wnuka i dla wnuczki"itp.
27 marca 2019, 19:57 / środa
Super ,że klub coś robi , szkoda ,że taka godzina bo akurat dla małolatów to jest to mankament. Tym nie mniej zwycięstwo w tym meczu wedlug mnie napędzi machinę frekwencji, nie przez darmowe bilety ,tylko dlatego ,że ludzie zaczną wierzyć. Marcin dziś parę fajnych słów napisał i w tę stronę należy iść , pora zacząć wierzyć , a nie tylko krzyknać to przed meczem.
27 marca 2019, 23:06 / środa
@edwin trochę pierdolisz!. "Tym nie mniej zwycięstwo w tym meczu wedlug mnie napędzi machinę frekwencji, nie przez darmowe bilety ,tylko dlatego ,że ludzie zaczną wierzyć." Ten wpis mówi nic więcej jak "po zwycięstwie nad Piastunkami na stadion przyjdą janusze". Z tego wynika, że zakładasz, że te kilka tysięcy wiernych na każdym meczu to wszystko na co nas stać. A reszta to kibice sukcesu. A tak nie jest. Jest nas dużo więcej, ale wielu nie przyjdzie niezależnie od wyniku ostatniego meczu, nadchodzącego meczu, bo nie wynik ma znaczenie. Myślałem, ze Ty to ogarniasz.
27 marca 2019, 23:21 / środa
Co do Babci i Dziadkow to wspanialy pomysl.

Wielu z Nas Dziadkom zawdziecza "pomoc" przy wyjazdach.

Ja juz nie moge,ale WY tak !!!

Niech sie tez pobawia!

p.s. brak pl. znakow.
28 marca 2019, 04:12 / czwartek
@E Serio mylisz ,że nie ogarniam ? Obaczymy
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.253