Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Frekwencja na meczach Lechii

strona 63/64

28 marca 2019, 06:51 / czwartek
Nie tylko duża kasa za bilety jest przeszkodą do wysokiej frekwencji.
Najwierniejsi nie patrzą zbytnio na pogodę, ale cała reszta nie przyjdzie na stadion, gdy za oknem pizga itd. Zaczyna się wiosna, więc normalne, że ludzi będzie coraz więcej.
Druga sprawa to godziny rozgrywania meczy.
Pamiętacie czasy, gdy na Lechię chodziło się tylko w soboty albo niedziele i to nie później jak o 15tej? I nie była to I liga, a ludzi było masa. Wyjście na Lechię to był rytuał, rodzinna tradycja, a teraz, gdy każdy mecz można zobaczyć w tv dużo osób tego zaprzestało. Dziwne, że na wyspach potrafią dalej to kultywować.
28 marca 2019, 09:39 / czwartek
Weryfikacja nastąpi 2 maja jeżeli awansujemy do Finału PP. Tzn ilu ludzi zdecyduje się na wyjazd. Ciekawi mnie to jak to będzie ogarnięte. Bo raczej obecną metodą organizacji wyjazdów to się nie da a chętnych będzie o wiele więcej niż zazwyczaj.
28 marca 2019, 10:25 / czwartek
Dawaliśmy ogarniać 2 spece to damy i 10. Nie martw się :)
28 marca 2019, 11:16 / czwartek
Na razie to warto ogarnac zeby z 20 000 bylo z Piastem....
28 marca 2019, 11:16 / czwartek
Wiesz. Ja sobie i Wam życzę tego wyzwania logistycznego ale 10 speców to nie 2 i do ogarnięcia w kilka dni roboczych (między półfinałem a finałem jeszcze Święta i mega dugi weekend bo można skleić z majówką). I nie tylko o same zapisy chodzi (chociaż to też) tylko na przykład o produkcję i dystrybucję gadżetów . To nie jest sytuacja że wiesz o czymś z miesięcznym wyprzedzeniem i możesz okolicznościowy Tshirt zaprojektować i wykonać i mieć gotowy jak nadejdzie czas. 10 kwietnia wieczorem będzie wiadomo co i jak i 11-go powinien być przekaz jak jedziemy i z czym a nie dopiero przygotowywany. Jak sie nie przyda w tym roku to w następnym.
28 marca 2019, 19:49 / czwartek
Przestań pierdolić jak potłuczony
28 marca 2019, 20:27 / czwartek
W kwestii chujowej frekwencji jeden z powodów jest widoczny powyżej. Osobiście mam wyjebane na takich "braci" po szalu. Na ewentualny finał z kimś takim wolałbym nie jechać jednym pociągiem. Więc zamknij mordę jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. Jak wy kurwa chcecie robić frekwencję i integrować kibiców skoro tolerujecie takie coś na tym forum? No ale nic, w pewnym klubie, kiedyś "drugiej połowie Lechii" też były takie cwaniaki uważające się za lepszych kibiców. Już ich nie ma. Jest frekwencja. A oni mogą se pokumać z żabkami.
28 marca 2019, 20:43 / czwartek
Kmiotku jebany
Nie jestem no name na tym forum
Co mecz w tym samym miejscu na zielonej
Chcesz to pogadamy, a jak nie masz jaj i wiedzy to zamilcz.
Albo inaczej...
zadzwoń do ratusza i zapytaj czy możesz dostać plan
uroczystości fety pod Neptunem
28 marca 2019, 20:56 / czwartek
bulba
Ty tak poważnie?
Kolejny kurwa wynalazek , miłośnik logistyki i fan gadżetów
A chuj to Ciebie obchodzi kto jak i w czym pojedzie na ew finał!
28 marca 2019, 21:06 / czwartek
@bulba najlepiej już jedź na Narodowy - bedziesz miał pewność, ze sie nie spóźnisz na mecz. A tak na marginesie to trzeba mieć tupet..wpierdalasz się z buciorami na forum bez przedstawienia się i już chcesz przestawiać wszystkich. Zastanów się nad sobą...póki nie jest za późno...
28 marca 2019, 21:07 / czwartek
Panowie a tak na poważnie nikt nie wpadł na to, że ludzie nie chodzą na meczę bo Lechia gra anyfutbol? Życzę z całego serca aby skończyli sezon na pierwszym miejscu ale z taką grą frekwencję na poziomie 18k uważałbym za duży sukces.
28 marca 2019, 21:25 / czwartek
Przede wazystkim jak napisał Einheiner to nie ja pierdolę farmazony. Na T29( po awansie byo 6-8tys tych samyc ryjów co tydzień , teraz to wzrosło do 10tyś , reszta to kibice sukcesu , bo przeciwnicy mandzairy to za całym szacunkem setki , a nie tysiące. Dobranoc i do zobaczenia najpierw 10.04 potem 2.05 , a potem .....sami sobie sobie zobaczcie
29 marca 2019, 10:18 / piątek
Niech sobie zawsze gra taki antyfutbol, jeśli bedzie na tym miejscu w tabeli, na jakim jest teraz. A miłośników wrażeń artystycznych w sporcie zapraszamy do oglądania łyżwiarstwa figurowego na lodzie.
29 marca 2019, 11:17 / piątek
No dobra janusze Grażyny kibice sukcesu ci to są wkurwieni na mandziare i ci którzy go kochają zapierdalać dzisiaj po bilety Idziemy wszyscy na mecz pogoda zajefajna pora uważam że niezła aczkolwiek zawsze znajdą się malkontenci bo za późno bo dzieci bo tamto bo sramto bo lechiagdansk i teren tabeli wymówek coraz mniej więc zbierać się kibicować
29 marca 2019, 11:21 / piątek
Goście będą ?
29 marca 2019, 12:26 / piątek
Będą kibice Piasta, kibicki już nie.
29 marca 2019, 13:14 / piątek
Faktem jest, że gra nie powala i jak ktoś przyjdzie na taki mecz pierwszy raz, to raczej ciężko go będzie przekonać.
Najbardziej lipne są terminy piątek i poniedziałek na 18, szczególnie jak człowiek pracuje do 17, to raczej słabo jest dojechać na mecz, pomijam już fakt, że sam dojazd też nie jest rewelacyjny (brakuje mi np. autobusu z Pruszcza na stadion i z powrotem, tak by nie jechał przez Gdańsk, a wydaje się, że jeden autobus spokojnie byłby pełen na każdy mecz). Wydaje się, że tutaj jest sporo do zrobienia w zakresie organizacji, by uczynić z meczu święto i by ludzie chcieli po prostu spędzić czas na stadionie - nie tyle zagorzali kibice, ale także kibice, którzy mają całe mnóstwo innych alternatyw.
29 marca 2019, 14:05 / piątek
Atmosfera wokół klubu jest beznadziejna. Nie wiadomo jak stoimy z kasą , czy płacimy piłkarzom , nie ma długofalowych planów i do tego tak naprawdę nikt nie wie kto jest właścicielem.
29 marca 2019, 14:08 / piątek
Tak i to właśnie, a nie lenistwo i wygodnictwo, skłania rzesze "wiernych" kibiców do najebania się przed tv.
29 marca 2019, 14:12 / piątek
Wierni przychodzą na mecze, reszta musi otrzymywać jakiś produkt marketingowy - a ten w tej chwili - począwszy od oferty gastronomicznej , a kończąc na poziomie sportowym jest żadna.
29 marca 2019, 14:16 / piątek
Ktoś wie jaka będzie dziś frekwencja. Jakieś dane.
29 marca 2019, 14:45 / piątek
Mało wiele będzie + ci z Piasta.
Dodaj se i będziesz miał wynik.
29 marca 2019, 14:51 / piątek
Kurwa tu padają takie argumenty o braku frekwencji że mam wrażenie że albo wszystkim zajebali konta albo wszyscy po pijaku piszą....
29 marca 2019, 14:54 / piątek
Misiu
Po pijaku to we wtorek będą pisać...
29 marca 2019, 15:16 / piątek
👍👍💪💪💪€ 079;😋
29 marca 2019, 16:47 / piątek
Nie ma co sie tłumaczyć ,,ze późno ,zimno,ciemno ,drogo .....Piłkarze nas potrzebują i trzeba okazać im nasze wsparcie!!!!Ave Lechia
29 marca 2019, 18:06 / piątek
Prawda jest taka, że atmosfera wokół Lechii jest słaba, co widać chociażby na tym forum. Jesteśmy liderem, gramy bardzo ważny mecz na szczycie, a w wątku meczowym jest raptem kilka wpisów. Nie czuć ciśnienia, mobilizacji, że coś ważnego nadchodzi. To już w czasach B klasy, czy lV ligi przed meczami na forum tętniło bardziej życie i było czuć, że zbliża się święto. Musimy wszyscy odbudować pozytywną atmosferę, odłożyć protesty na później, pompować balonik i nakręcać się wzajemnie na końcówkę sezonu, bo drużyna potrzebuje wsparcia. Abyśmy na koniec sezonu od strony kibicowskiej nie mieli sobie nic do zarzucenia. Wojna!!
29 marca 2019, 18:53 / piątek
Słoniu

Lechia nie grała w B klasie.
29 marca 2019, 19:25 / piątek
Kto ma być ten będzie.
Wstajemy od monitorów i jazda na stadion.
Doo bojuu marsz, zwycieestwo czeka nas!
29 marca 2019, 20:18 / piątek
Piekarz, otóż grała. Lechia III Gdańsk z oldbojami, kibicami, czy dziennikarzami w składzie :)
29 marca 2019, 21:25 / piątek
To wiem.Jemu bardziej chodziło o pierwszy zespół.O to mi chodziło.
Pozdrawiam.
30 marca 2019, 00:42 / sobota
Hoo stary dobry Pan Piekarz
Stary Klepacz
Jasiu
31 marca 2019, 19:46 / niedziela
Nie wiem jak Klub to zrobi ale na ostatnim meczu domowym przed końcem sezonu zasadniczego w najbliższą sobotę musi być 20 000 + . A potem na każdym aż do końca co najmniej tyle. Widać po Krakowie jak piłkarzom się gra przy pełnych trybunach.
31 marca 2019, 20:12 / niedziela
A ja wiem jak to będzie
Przyjdzie bulba i sam zakupi 5 tysia biletów
31 marca 2019, 20:16 / niedziela
Parę samolotów z Indonezji i żółta zapełniona :D Nawet pod kolor.
31 marca 2019, 20:34 / niedziela
W sumie dobrze że masz do tego dystans
Może i mnie poniosło
Fakt Wszystko układa się idealnie
Teraz pierdolnąc tradycyjnie kurwy , i na meczu z amiką bez problemu dobijemy 2 z przodu
Już bez tej Twojej piątki
3 kwietnia 2019, 18:05 / środa
Sprzedaż biletów na sobotni mecz idzie lepiej niż na ten z Piastem. 20 tysi pęknie.
4 kwietnia 2019, 20:35 / czwartek
widzisz czarny , będą te samoloty kiedyś :D odnośnik
6 kwietnia 2019, 07:28 / sobota
Frekwencja w dniu dzisiejszym powinna zakręcić się wreszcie koło 20 tysięcy, ale moim zdaniem i tak szału nie ma, zostało do wyprzedaży dołu 1.900 biletów na prostą, 1.600 w młynie i na bokach młyna, 1000 na rodzinnym, 500 na czerwonej, VIP-y Gold wyprzedane, pozostało kilkadziesiąt VIP Silver, co przy sprzedanych 15 tysiącach powinno dać nam rzeczone 20 tysięcy kibiców Lechii na dzisiejszym meczu + goście, zastanawia mnie fakt, dlaczego nie otwierają góry młyna, może być tak, że na parę godzin przed meczem dla spóżnialskich zabraknie biletów w kategorii cenowej 30 pln, zamiast nich będzie sprzedawana góra prostej za 65 pln na środku w sektorach 15,16, Klub narzeka na frekwencję, ale nie robi wszystkiego, aby przyciągnąć jak największą rzeszę fanów na trybuny, wszystko rozumiem, gramy o coś, może to być historyczny sezon, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, cena 65 pln za jednostkowy bilet to naprawdę sporo, weżmy 4 osobową rodzinę, nawet przy 20% zniżce zapłaci ona 208 pln, za sam wstęp na mecz, polityka cenowa Klubu na pewno nie sprzyja podnoszeniu frekwencji.
6 kwietnia 2019, 11:40 / sobota
Ale o co Ci chodzi ? Że bilety drogie czy że ludzie mało zarabiają ?
6 kwietnia 2019, 12:54 / sobota
tak bulba. Bilety są zbyt drogie.
50 zł za żółtą to zdecydowanie za drogo.
I proszę nie piszcie że można usiąść taniej po bokach.
6 kwietnia 2019, 13:05 / sobota
A co jest ciekawe to te najdroższe na prostej najszybciej się kończą.
6 kwietnia 2019, 13:38 / sobota
Może nie jest to idaleny przykład ale spójrzcie jak zmieniła się sytuacja w kinach w Trójmieście gdy zmieniono ceny biletów. Jeszcze z rok temu wszędzie cena 1biletu normalnego to było około 30zl (w weekend pewnie drożej). Więc w tygodniu tłumów raczej nie było, ewentualnie w srody (2w cenie 1). Kilka miesięcy temu Multikino obniżyło ceny na 15zl i od razu chętnych więcej. Ciężko było dostać bilety na większość wieczornych seansów. Inne kina ostatnio poszły ta sama droga. I jeszcze raz powtórzę że nie jest to idealny przykład ale oddaje to sens o czym mówimy. Powinno się obniżyć ceny na żółta o ~20zl. Wtedy kilkuosobowa rodzina nie kombinuje czy pójście na mecz nie stanowi dla nich zbyt dużego kosztu.. po prostu pójdą jeśli mają czas.
Pozdro, dzisiaj tylko zwycięstwo.
6 kwietnia 2019, 13:48 / sobota
To się może sprawdza i w kinach , ale w wypadku Lechii to nieprawda. Masa ludzi idzie tylko na Legie , Lecho- Anice albo derby wiec niech płacą więcej . Jedynym rozwiązaniem , które brałbym pod uwagę na miejscu klubu to coś w stylu systemu sprzedaży na Raków tzn im więcej meczy masz na koncie tym taniej kolejny.
6 kwietnia 2019, 13:48 / sobota
Są ludzie, którzy kupują karnety. Zmiana cen biletów w trakcie sezonu (na niższe) to nie w porządku wobec takich osób i zniechęcanie na przyszłość. Więc nie liczę na zmiany na ostanie 4 mecze u nas. Raczej jakieś akcje jak przed meczem z Piastem dla studentów i uczniów, albo większe zniżki dla grup zorganizowanych itp. Posiadacze karnetów nie moga wyjść na tym gorzej.
6 kwietnia 2019, 14:10 / sobota
Właśnie się otworzyła góra żółtej dla chętnych :)
6 kwietnia 2019, 14:48 / sobota
Zgadzam się z tym, że na Legie, Lecha i np arkę bilety mogą być droższe. Ale wg mnie jest sporo osób,które wpadłyby na meczyk 6,7 razy w sezonie ale ze względu na wysoką cenę biletów na żółta przyjdą tylko raz albo dwa. Na zieloną jest oczywiście taniej no ale to nie jest trybuna dla każdego. Tez prawda że nie powinno się zmieniać cen w trakcie sezonu, poważne zmiany to ewentualnie od sierpnia.
6 kwietnia 2019, 16:25 / sobota
W sierpniu,to Adas podwyzszy ceny biletow o 20% bo przeciez ludzie beda przychodzili ogladac co dwa tygodnie Mistrza Polski,takze tego...
6 kwietnia 2019, 17:23 / sobota
...a w dodatku każdy będzie chciał zobaczyć na żywo popisy strzeleckie nowego supersnajpera Gutkovskisa. Takie wydarzenia muszą kosztować niestety...
13 kwietnia 2019, 20:37 / sobota
Wszyscy na Lechię !!!!

I tyle w temacie. Szkoda, że na mecz z Piastem nie ma tylu chętnych co na wyjazd na finał PP. Głupio będzie jak nawet dołu nie zapełnimy za tydzień. To będzie WIELKA SOBOTA :) Święcimy jajka i na mecz.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239