Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Frekwencja na meczach Lechii

strona 64/65

13 kwietnia 2019, 21:54 / sobota
Pomyśl bulba nad sobą w to święto Wielkiej Nocy i zajmij się rozwojem wlasnym.
Odpocznij od internetu.
Życzę Ci szczerze wszystkiego najlepszego.
14 kwietnia 2019, 11:03 / niedziela
Nie pierdol człowieku. Jeżeli jesteś emerytem to dostaniesz niedługo od Kaczyńskiego 1000 pln z naszych podatków w tym między innymi z VAT co go płacimy w biletach. Więc zamiast dawać Rydzykowi i idź na mecz z wnuczkami. Zniżkę dostaniesz też. I w dupę wsadź swoje mądrości ludowe :D
14 kwietnia 2019, 18:12 / niedziela
bulba, ja do ciebie z życzeniami, z sercem na dłoni, a ty tak nieładnie się zachowujesz.

Byłem przekonany, że jesteś kolejnym ułomem przelatującym przez to szacowne forum jak kometa, a ty dodatkowo jestes cwaniaczkowatym ch.jkiem.
Nie obrażaj emerytów, bo zrobia strajk przed dziuplą, z której nadajesz te swoje głupoty i wbiją emeryckimi laskami do tej pustej łepetyny szacunek do starszych.
Rodzice zobaczą, przestaną płacić za internet i zagubisz się w realnym świecie.
6 maja 2019, 15:02 / poniedziałek
Jest limit 25 000 na najbliższy mecz ? Spodziewacie się znowu braku biletów ? Coś się nie zanosi. Większość się nastawia pewnie na ostatni z Jagiellonią. Ale ten z Lubinem też jest k..wa ważny bo w tej lidze wszystko się może zdarzyć. Więc nie ma wymówek.
9 maja 2019, 20:57 / czwartek
odnośnik Kto ma być to będzie. 15 tys. max.
13 maja 2019, 22:20 / poniedziałek
Dla mnie dramatem jest frekwencja. Na mecze w środku sezonu przychodziło więcej ludzi niż w niedzielę. Nawet chyba w lutym się zebrało więcej ludzi niż na mecz, który mógł decydować o mistrzostwie. Ludzie uwierzyli tym malkontentom co od kilku kolejek pierdolą, że się nie da ? Może wolą w TVP oglądać. Chuj wie.
13 maja 2019, 23:02 / poniedziałek
Przyjdą takie czasy że na stadion przyjdzie po 40 koła ludzi-zobaczycie-jeszcze trochę.
14 maja 2019, 10:49 / wtorek
To pokazuję, że niektórzy po prostu mają "fazę na Lechię", a inni są prawdziwie z nią i niezmiennie od lat wielu - takich zawsze będzie się szanować. Sprawa jest prosta, będą puchary to będzie więcej ludzi, a im więcej sukcesów tym więcej tej wiary. Mimo to zawsze uważam, że niech jest mniej, ale jakościowo to lepiej - z drugiej strony każdy kiedyś przyszedł po raz pierwszy na mecz.
14 maja 2019, 12:43 / wtorek
Mi się wydaje, że czynników decydujących o takiej, a nie o innej frekwencji jest kilka.

* Siermiężna gra Lechii. Mimo zdobytych punktów dla przeciętnego janusza oglądanie boiskowych wyczynów piłkarzy może być nie do przełknięcia. I woli tą kopaninę obejrzeć w tv, zaoszczedzaąc pieć dych na bilet. Gdyby Lechia wygrała kilka spotkań po trzy, cztery zero, w efektownym stylu, to na pewno przyciągnełoby to zwykłych ogladączy futbulu na stadion.

* Ostatnie fatalne sezony w wykonaniu Lechii. Jak nie walka o utrzymanie, tak czwarte miejsce za Nowaka. To nie zachęca do przyjscia w kolejnym sezonie na stadion.

* Brak jakiegokolwiek marketingu ze strony Lechii. Bilbordy na przystankach to stanowczo za mało. Ja wiem gdzie kupić bilet na mecz, mój sąsiad który nie ma neta, a chciał iść na stadion nie wiedział, że biletu nie kupi w trakcie sobotnich zakupów w Galerii Bałtyckiej.

* Stadion w mało atrakcyjnym miejscu. Janusz z rodziną woli zostać w domu, niż miałby wracać z Letniewa na Żabiankę, kiedy jedyna opcja transportu do skm do Gdańska. I do tego przepełnione do granic możliwości. Podróż dla rodziny z dzieckiem w takich warunkach jest nie do przyjęcia. Ogromne korki przy wyjeździe ze stadionu, brak jakiejkolwiek komunikacji autobusowej czy tramwajowej. Efekt nowego stadionu już dawno się skończył. Kto chciał zobaczyć stadion, to zobaczył.

*Okolice stadionu to kompletna pustynia. Oprócz pubu "T29" tam zupełnie nic się nie dzieje. Nie można przysiąść z browarem, tak jak kiedyś w okolicznym parku przy Traugutta, bo zaraz psy wlepią mandat. Z centrum na stadion na Traugutta to dosłownie pięć minut tramwajem, który odjeżdżał raz za razem, a nie oczekiwanie na pociąg w asyście policji, albo daleki spacer z okolic Opery Bałtyckiej na przykład.

*tragiczny catering na stadionie. Nie pisze nawet o o tym piwopodobnym napoju, albo radlerze za 10 zł w czasie meczów podwyższonego ryzyka.

Widzę jednak światełko w tunelu. Ale musi to być skoordynowany proces nie tylko włodarzy klubu, ale nas samych. Przede wszystkim konkretnym kopem będą pucharowe potyczki. Miejmy nadzieję, że nasza pucharowa przygoda nie skończy się na II rundzie. Dodatkowe, przemyślane, transfery powinny zmienić oblicze Lechii piłkarsko i być może doczekamy się więcej efektownych zwycięstw Gdańsku, jak to z Górnikiem 4-0 w grudniu. Modę na chodzenie na Lechię da się wyrobić. W gdańskich kibicach drzemie ogromny potencjał. Spójrzcie na to, co wyprawia się na Widzewie. Pełen stadion co mecz. Dlaczego drużyna walcząca o mistrzostwo nie może mieć frekwencji na poziomie 20-25 tysięcy co tydzień.

Więcej przemyślanych działań ze strony miasta - komunikacja po meczu, klubu - catering, marketing!!, ceny biletów, jakość pamiątek (pierwszy przykład z brzegu, pamiątkowa koszulka po zdobyciu pucharu, cena jedyne... 149 zł), podniesienie jakości piłkarskiej). Może fajnym pomysłem w następnym sezonie byłoby zrobienie jakiegoś rankingu dzielnic, najliczniej reprezentowana dzielnica na trybunie Zielonej mogłaby mieć jakieś zniżki na pamiątki, bilety na mecze. No ale od tego jest dział marketingu Lechii, szkoda, że nie wykorzystują takiego potencjału.

Musimy też działać sami - nawet zebranie się w 100 osób przed meczem w danej dzielnicy, odpalenie rac, wspólne śpiewy, nakręcałyby niezdecydowane osoby na pójście na mecz. Jak ludzie zobaczą mobilizację, plakaty na osiedlu, wydarzenia na fb (tak, to w dzisiejszych czasach jest doskonały kanał komunikacji, szczególnie z młodszymi) że Lechiści z Chełmu / Przymorza / Brzeźna /itd udają do Letnicy, aby dopingować Biało - Zielonych, to będą wyczekiwać kolejnego meczu i wspólnych działań ku chwale Lechii!
14 maja 2019, 12:58 / wtorek
Ej no kolego, przecież na Żabiankę masz 15 minut maksymalnie spacerkiem do Nowego Portu i 148. Nie dramatyzowałbym tak z tą komunikacją - chcieć to móc.
14 maja 2019, 13:05 / wtorek
Mi jest wszystko jedno, czy to jest 15 minut, czy nie. Zazwyczaj i tak wracam na piechotę co najmniej w okolicę jakiejś sensownej komunikacji miejskiej w strone Gdańska. Piszę o ludziach, którzy są sympatykami futbolu i chcieliby obejrzeć mecz, a im się to utrudnia. To taka publika buduje frekwencję na stadionie.
14 maja 2019, 16:08 / wtorek
Przy tym co serwują na PGE to kiełba w bule albo karkówka z T29 jest warta z 50pln! Faktem jest,ze ludzie zwracaja uwagę na wiele pozaboiskowych aspektów na stadionie! Wiem, ze stadion to nie teatr ale mamy teraz wielkie sportowe areny a organizację rodem z prlu! Jeżeli klub szuka oszczędności to nie tutaj!
5 lipca 2022, 09:29 / wtorek
Generalnie zostało jakieś 8000 biletów. Czyli w dniu meczu może zabraknąć ich w kasie. Z tego co pamiętam to góry nie otworzą, bo nie ma kasy.
5 lipca 2022, 11:22 / wtorek
Jeśli skończy się pula biletów na dolny poziom to powinni powoli otwierać górne. Nikt mi nie powie, że wpuszczanie poszczególnych sektorów może się opłacać mniej niż całkowite zamknięcie góry.
5 lipca 2022, 14:07 / wtorek
Czyli słabo, ale Lechiści chodzą tylko na Ligę Mistrzów.
5 lipca 2022, 17:04 / wtorek
Około g.13 , jak sprawdzałem, to doliczyłem się nawet 8,5 tysiąca wolnych miejsc, wliczając te w sektorze czerwonym, czy jak kto woli vipów.
W skrajnych dużo wolnego, nie wiem czy to się zapełni. Oczywiście, kto chciał spokojnie zajął dogodne pozycje.
A tak dobre miejsca, jak centralne na żółtej w wyższych sektorach, będą po prostu zamknięte.
6 lipca 2022, 06:45 / środa
mafogda
Jakiś czas temu był komunikat, że maks to chyba 28000 i góry otwierać nie będą.

Jeżeli chodzi o ilość biletów to w dzień meczowy podobno sprzedaję się ich najwięcej.
Na moje zostało około 7 tysięcy. Z drugiej strony kto miał kupić, pewnie już kupił.
6 lipca 2022, 10:28 / środa
Przed chwilą zajrzałem na oficjalną stronę Lechii, tam jest info na fb...sprzed około 45 minut, że rozdawali właśnie vouchery na Macedończyków.
Czy bardziej sensowne i opłacalne dla klubu nie byłoby, gdyby po prostu bilety były tańsze na taki mecz, w takim okresie?
Tylko Lechia!
6 lipca 2022, 10:55 / środa
Zajebiście. Jak zawsze. Kto się pospieszył i kupił bilet na Kąferens Lig / Karnet na sezon itp ten frajer, bo za chwilę klub robi mega promkę dla wszystkich i wejściówkę można wyłapać za friko.

Tak się właśnie docenia tych najwierniejszych.... Żal.pl.
6 lipca 2022, 10:57 / środa
Sektory centralne na prostej wyprzedane, ciekawostką jest fakt, że sektor Z wrócił do kategorii cenowej z Zielonej, stąd migracja prawie tysiąca osób z prostej, różnica 30 złotych na bilecie robi tutaj różnicę, będą upychać na bokach i w narożnikach prostej, jutro w ofercie zostanie tylko ta opcja albo miejsca za bramką, młyn lub rodzinny, resztki z VIP pewnie sprzedadzą, piętrowe trybuny to nasze przekleństwo przy dziadowskim właścicielu i zamykaniu połowy stadionu ze względu na cięcia kosztów organizacji meczu, upieram się przy tezie, że gdyby był otwarty cały stadion frekwencja byłaby na takim meczu jak jutrzejszy o parę / kilka tysięcy wyższa, zamykanie dla kibiców takich miejsc jak choćby środkowa górna prosta to marnotrawstwo.
6 lipca 2022, 11:11 / środa
Dokładnie.
6 lipca 2022, 11:21 / środa
Swoją szosą rozdawanie tych jebanych voucherów dzień przed meczem to wstyd i naplucie w twarz prawdziwym kibicom, którzy kupili już bilety po 70 złotych, bez tego rozdawania i tak frekwencja przekroczy 15 tysięcy, po co im ta akcja? Ciekawe ilu tych wynalazków zamieni ten voucher w bilet? Marketing w Lechii umarł jeszcze za póżnego Jenka i Turnosia.
6 lipca 2022, 14:30 / środa
Ludzie narzekają na ceny biletów - może i bywało taniej, ale klub też niewiele robi żeby zachęcać ludzi. Wystarczyłoby pogrubionym drukiem napisać, że wystarczy jednorazowo zebrać kilku kumpli/rodzinę i kupić minimum 3 bilety, a okaże się że na całość wskakuje 20% zniżki. Nagle wychodzi że bilet zamiast 70zł kosztuje lekko ponad 50zł.
Nie mam pojęcia dlaczego najprostsza komunikacja szwankuje, a takie informacje wciąż są ukryte
6 lipca 2022, 15:52 / środa
Powinni jeszcze do tych voucherów zagwarantować transport na mecz i z powrotem. I dodatkowo gięta z browarkiem za free...w dupach się poprzewracało.
6 lipca 2022, 16:40 / środa
Wiadomo czy Ukraińcy wchodzą za darmo? ;)
6 lipca 2022, 22:36 / środa
Ukraińcy, nie, ale grupa Cyganów na pewno tak, w dodatku na VIP-ach, pomimo dojebanych cen biletów jak na klasę rywala ten mecz i tak się dobrze sprzedaje a mógłby jeszcze lepiej, oferta dla kupujących bilety w dniu jutrzejszym jest następująca: opcja numer 1, skrajne boki prostej i narożniki za 75/55, opcja numer 2, młyn za bramką albo rodzinny też za bramką za 45/30, opcja numer 3, resztki na czerwonej za 75/55, opcja numer 4 resztki na VIP za 270/170, tymczasem reszta stadionu zamknięta ze względów oszczędnościowych, brak kasy na ochronę, środkowe sektory górnej prostej to jedne z lepszych miejsc do oglądania meczu, podobnie po przeciwnej stronie te nad VIP-ami czy po bokach od czerwonej, zamknięte w pizdu, władze Lechii nie są w stanie zrobić meczu na 20 tysięcy plus, amatorszczyzna i dziadostwo.
7 lipca 2022, 09:29 / czwartek
Z bólem serca to pisze ale mandziarowa Lechia to nie jest poważny klub....
7 lipca 2022, 20:34 / czwartek
Pieknie się Lechia przedstawiła całej Europie. To z pewnością pomoże w nakręcaniu frekwencji na kolejne mecze.
7 lipca 2022, 20:48 / czwartek
Bydło...
7 lipca 2022, 20:54 / czwartek
no i po pucharach (kara minimum pusty stadion w następnej rundzie, jeżeli będzie awans)
8 lipca 2022, 00:11 / piątek
To jedz na wyjazd
8 lipca 2022, 00:29 / piątek
Podobno stadion ma być wyburzony i wracamy na Traugutta...
8 lipca 2022, 00:59 / piątek
@d.g.

AVE
8 lipca 2022, 01:06 / piątek
podobno dg będzie znokautowany
8 lipca 2022, 01:08 / piątek
Podobno Już po powrocie na Traugutta Mandziarowa kurwa W ramach zadośćuczynienia za wszystkie przekręty Pierdolnie się w klatę I powtarzając Mea culpa mea culpa
Sypnie konkretne siano , ale naprawdę konkretne Lub z dobrej woli załatwi dobrego , naprawdę dobrego sponsora na naprawę stadionowego zegara
8 lipca 2022, 13:19 / piątek
Zniszczyć pub i przerwać 3 w historii mecz Lechii w pucharach to trzeba mieć łeb. Niezależnie od powodu takich rzeczy nie załatwia się na takim meczu. Nigdzie nie piszą o wysokim zwycięstwie Lechii tylko o patologii na trybunach. Po raz pierwszy w życiu jako kibicowi Lechii jest mi po prostu wstyd. Mecz z Rapidem prawdopodobnie bez publiczności. Tyle czasu kibice czekali na takie mecze i teraz mogą sobie jedynie obejrzeć w TV. Mam znajomych, którzy chodzą z dzeciakami czy osobami niepełnosprawnymi na mecze i nawet nie wiecie jak oni przeżywali i nie mogli się doczekać Lechii w pucharach. Zwykli kibice zresztą też, no ale najważniejsze są oczywiście jakieś śmieszne porachunki o pub. Nie mówię już nawet o traumie tych dzieci, które byly tam w rogu sektora, bo to jest po prostu przykre. Oni się nazywają kibicami Lechii, to zwykłe ścierwa i mam nadzieję, że nigdy więcej nie zostaną wpuszczeni na mecz. Ci co mnie znają to wiedzą, że zawsze jestem z kibicami i Ultrasami mimo, że mój stan zdrowotny nie pozwala brać czynnego udziału w ruchu kibicowskim. Natomiast to co się wydarzyło jest po prostu wstydem na całą Europę i piękną reklama przed potencjalnym nowym inwestorem. No ale Ci co zrobili tą zadymę kochają Lechię nie? Śmieszne. Możecie mnie jechać mam to w dupie, natomiast nikt mi nie nie powie, że takich rzeczy nie można załatwić poza stadionem, albo na meczu ligowym już pal licho, żeby to się wydarzyło w lidze. Niema usprawiedliwienia dla czegoś takiego niezależnie od powodów tej zadymy.
8 lipca 2022, 13:27 / piątek
Pozostaje mieć nadzieję, że policja wyłapie całą tę patusiarnię. Na nagraniach widać, że idioci nawet się nie kamuflowali kominiarkami, ani innymi maskami. Na stadionie i wokół niego jest monitoring, więc pozostaje tylko kwestią czasu masowe wyłapywanie tego elementu - elementu zbędnego na Lechii.
8 lipca 2022, 14:32 / piątek
@Waddle11 cóżem Ci zawinił, ze tak źle mi życzysz? Trochę dystansu...to tylko internet.
8 lipca 2022, 15:24 / piątek
@dg, sorry, alko, pozdrawiam, ale stadionu nie wyburzaj
8 lipca 2022, 16:48 / piątek
@Waddle tak właśnie myślałem ;-) stadion oczywiście zostawiamy.
Pozdrawiam!
25 lipca 2022, 13:02 / poniedziałek
Na prostej zostały już tylko wolne skrajne boki i narożnik, ale góra cały czas zamknięta, będą dopychać i zostanie opcja młyn, rodzinny albo resztki na czerwonej i VIP, na tą chwilę wygląda na to, że nasi włodarze nie potrafią zrobić meczu na 25-30 tysięcy, obym się mylił
25 lipca 2022, 13:17 / poniedziałek
Nasza Pani wiceprezes w sobotę wspominała, że w poniedziałek ruszają z promocją i kilkoma wydarzeniami promującymi mecz. Trzymamy za słowo i mam nadzieje, że nie skończy się na kilku postach w social mediach i rozdanych kilkunastu voucherach dla losowych osób wysiadających z autobusów.
25 lipca 2022, 14:38 / poniedziałek
Kupując w zeszłym tygodniu bilety na Rapid, okazało się, że aktywne są vouchery jeszcze z akcji " zapełniamy stadion"...a na pierwszy mecz z Akademiją, nie można było chyba z tego skorzystać.
Tylko Lechia!
25 lipca 2022, 16:09 / poniedziałek
Widzę że nawet góra żółtej otworzona, więc coś tam jednak się dzieje
27 lipca 2022, 21:40 / środa
ciekawe rzeczy dzieją się obecnie na stronie lechia.pl w sekcji kupbilet, czas oczekiwania na wejście ponad 30 minut, tymczasem cały czas 15.000 potencjalnych miejsc na widowni zamkniętych, Klub oszczędza na ochronie, jak ma być na tym meczu 30 koła skoro Klub dopuścił do sprzedaży 25 tys biletów
27 lipca 2022, 21:59 / środa
Nawet jakby odblokowali te 15000 miejsc to też byłoby oblężenie serwerów po prostu tysiące ludzi kupuje bilety w ostatniej chwili. Ciekawe czy jutro system w ogóle będzie działał o kolejkach w kasach przed meczem nie wspomnę...
27 lipca 2022, 22:05 / środa
Jakaś ściema z tym czasem oczekiwania. Oby to nie była próba utrudnienia kupna biletów, bo w połączeniu z brakiem otwarcia kolejnych górnych sektorów wygląda to dziwnie.
27 lipca 2022, 22:33 / środa
idąc za systemem biletowym, czerwona i niebieska praktycznie wyprzedane, w centralnym młynie zostało 500 sztuk, setka na Prestiżu, wszystko na maksymalny ścisk, jedyna opcja zakupu to 1900 wejściówek na górną prostą, ale często to bilety pod samym sufitem, zostały jeszcze narożniki na dolnej prostej, nawet ten przy gościach został odblokowany, czyli frekwencja fanów z nad Dunaju nie będzie zatem rewelacyjna, w co oni grają, ale na pewno nie robią wszystkiego aby wypełnić obiekt na maxa, 25 koła chyba ich zadowala, otwierać stadion przybłędy!!!!
28 lipca 2022, 06:34 / czwartek
Myślę, że jak komuś bardzo zależy na meczu to kupi i nie będzie czekał na otwarcie górnej zielonej. Trzeba wziąć pod uwagę, że bardzo dużo turystów kupuje bilety i oni też nam budują frekwencję :-)
28 lipca 2022, 10:23 / czwartek
niebieska, czerwona, Prestiż wyprzedane, na zielonej reszka ponad 200, na dole żóltej zostało około 800 ale praktycznie w samych narożnikach, góra żółtej około 1500, ale większość z tego już pod samym dachem, słaby wybór jak na 75 pln za bilet, 15.000 miejsc niedostępnych dla kibiców, władze LG nie podjęły rękawicy, kibice chcieli 30 tys na Lechii, ale włodarze nie dali na to szansy , nie zależy im na tym, szkoda im kasy na ochronę, tak to wygląda na 10 godzin przed meczem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.520