Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Frekwencja na meczach Lechii

strona 9/65

28 marca 2012, 13:47 / środa
Kolego Miron przestań pierdolić za przeproszeniem bo sam już nie wiesz o co tobie chodzi.Piszesz że osobę którą ta zniżka przekona do odwiedzenia stadionu nie można nazywać Kibicem ,a za chwile dodajesz żal że nie zostanie to wyrównane Kibicom od karnetów.
Kupiłeś karnet dla zniżki?
Zamiast narzekać ,jako PRAWDZIWY Kibic zacznij namawiać znajomych,rodzinę by skorzystali z tej promocji.

Oby jak najwięcej takich promocji ,oby jak najtańsze bilety ,oby jak największa frekwencja.
Oby jak najwięcej Fanatyków na Zielonej ,bo tam jest ich miejsce.
28 marca 2012, 14:01 / środa
Co się tak martwicie o żużel ? Niech oni pomyślą nad godziną meczu - on nie ma obligatoryjnej godziny. Poza tym mi jako kibicowi zawsze bardziej podobają się mecze przy sztucznym świetle niż o 13 w pełnym słońcu. Jak im szkoda na żarówki i prąd to już nie od Lechii jest zależne.
Mecz z kretami będzie tym który koniecznie trzeba wygrać i żaden kibic Lechii nie powinien mieć dylematu gdzie się udać.
28 marca 2012, 14:22 / środa
jebać żużel

WSZYSCY NA LECHIE !!!
28 marca 2012, 14:36 / środa
Popieram Rambusia, ponieważ:

1.Lepsze emocje będą na LECHII
2.Walczymy o utrzymanie w ekstraklasie
3.Ci którzy nie mają karnetów zakupią bilet o wiele taniej niż na GKS
4.Mecz nie jest zależny od pogody
5. I NA PEWNO BĘDZIE MEGA OPRAWA :))
28 marca 2012, 14:43 / środa
Do tego stadion żużlowców nie ma zgody psiarni na organizację imprez masowych ;) więc nich tym się zajmą najpierw.
odnośnik
28 marca 2012, 14:44 / środa
Kolego KlimekLG. Karnet kupiłem po pierwsze dla wygody i po drugie dla zniżki (skoro mam zamiar stawić się na każdym meczu to nic dziwnego). Bo z pewnością nie z obawy, że zabraknie miejsc na stadionie.
Jeśli nie dostrzegasz tu różnicy pomiędzy taką zniżką a biletem dla osób, które :
-jeszcze nie miały okazji zwiedzić stadionu,
-odwróciły się od drużyny gdy nie idzie i trzeba im zjechać z ceny aby wrócili,
-wolą żużel,
to trudno.

I co w tym dziwnego, że chciałbym aby klub traktował serio ludzi, którzy płacą z góry za cały sezon. A nigdzie nie napisałem, że domagam się rekompensaty. Stwierdziłem tylko fakt.
28 marca 2012, 15:05 / środa
Masz przecież rekompensatę ;)
odnośnik
28 marca 2012, 15:08 / środa
Sorki - tu :
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie karnetu Lechii Gdańsk na sezon 2011/2012 lub na rundę wiosenną 2012.
odnośnik
28 marca 2012, 16:22 / środa
Miron,

Dostrzegam różnice i wcale nie neguje zniżki przyznanej karnetowcą.
Oby był jak największe ,a ceny jak najniższe.

Ale "płyniesz" twierdząc ze ktoś zrobił z Nas frajerów bo obniżył cenę biletów na jakiś mecz?Wolałbyś żeby były droższe? będziesz miał wtedy większą satysfakcje z otrzymanej zniżki za karnet?

To że skorzystają na tym z reguły "nowi" , nie zmienia faktu że to dobry ruch ,oby w przyszłości jak najwięcej takich decyzji .
Namawiaj znajomych zamiast stękać.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Bełchatowie.
28 marca 2012, 18:36 / środa
Miron, wybacz, ale zachowujesz się jak typowy "pies ogrodnika".
28 marca 2012, 23:16 / środa
Miron, co Ty na to:
odnośnik
?
Przeczytaj drugą część tekstu.
Ponadto efekt, to około 20 000 widzów.
29 marca 2012, 14:01 / czwartek
A może by tak obie imprezy zrobić na jednym stadionie jak są o tych samych godzinach?W tym samym czasie na PGE ARENIE żużel i piłka.Kiedyś coś tam mówiono o żużlu na PGE to czemu nie teraz?A co.
29 marca 2012, 14:36 / czwartek
@szpila11 do twojego wpisu bym dodał feta w przerwie dla siatkarek za zdobycie MP;)
Tak na poważnie, myślę że w lany poniedziałek będzie dobra frekwencja dzięki promocjom i atrakcją bo przyjadą śledzie i krety.
3 kwietnia 2012, 16:13 / wtorek
Kolego luk jak tam frekwencja ?
4 kwietnia 2012, 16:38 / środa
Moim zdaniem wszystko poniżej 20 tysięcy będzie słabym wynikiem. Namawiać znajomych, najważniejszy mecz w tym sezonie.
4 kwietnia 2012, 17:08 / środa
KMWTW
5 kwietnia 2012, 10:24 / czwartek
narazie nie wygląda to źle, wiadomo, że u Nas zawsze w ostatnich chwilach rusza sprzedaż itp.

Jedno jest troche niepokojące. Bilety po dyszce na cały stadion spowodowały, że młyn się rozmył. Więcej ludzi na ten moment jest na prostej niż na młynie, co do tej pory nigdy się nie zdarzało.

Będzie pusty młyn..
5 kwietnia 2012, 10:46 / czwartek
I bardzo dobrze! Kto ma tam być to będzie. Przynajmniej nie będziesz musiał oglądać znajomego widoku bananowej młodzieży, która tam trafiając nie wie gdzie się znajduje. : )
5 kwietnia 2012, 11:09 / czwartek
7,7 tys bez kibicow gosci na chwile obecna
5 kwietnia 2012, 11:33 / czwartek
Będzie dobrze :) około 30tysi było by pięknie :D ale do tego pełny młyn i jazdaaa.
5 kwietnia 2012, 14:00 / czwartek
Akurat wyrównanie cen prostej z młynem ograniczy ilość pikników na młynie, bo by była powtórka z początku sezonu, że na U czy V byli ludzie bez barw i nieznający nawet hymnu.
5 kwietnia 2012, 16:10 / czwartek
Niektórzy przesadzają z optymizmem sądząc ze bedzie 20 baaa nawet 30 tys ludzi.
Są świeta ludzie! to raz, Lechia jest tam gdzie jest (3cia ale od konca) to dwa, godzina mimo wszystko mogłaby byc poźniejsza to trzy. To wszystko spowoduje ze okazjonalni kibice nie zwiekszą frekwencji o 200%.
Nie łudżmy sie, obniżenie cen biletów nie spowoduje kolejek pod kasami, Lechia to nie Fashion House, gdzie wystarczy obniżyć ceny gaci o 70% i całe Szadółki sa zakorkowane.
Jak bedzie powyzej 15 tys uznam to za sukces.

TYLKO LECHIA!
5 kwietnia 2012, 16:32 / czwartek
Jezeli chodzi o mnie to tez mysle, ze 15 tys bedzie dobrym wynikiem ze wzgledu na to w jakim miejscu w tabeli jestesmy i jaka pilke prezentujemy. Pamietajmy tez ze o tej samej porze rozpoczyna sie mecz Wybrzeza. Jednak to jest dzien wolny wiec i frekwencja tereotycznie powinna byc wyzsza, do tego przyjazd ''kibicow'' gosci wiec bedzie ciekawie.
Ale przypomnijcie sobie ile ludzi bylo na meczu z Wisla. Dokladnie 19.704 a chyba w srode czyli 3 dni przed meczem bylo sprzedanych mniej biletow niz teraz, 5 dni przed meczem. Mozna ewntualnie wylaczyc niedziele bo wszystko pozamykane no ale internet dziala caly czas...
5 kwietnia 2012, 21:19 / czwartek
Jeżeli jest 7,7 tys. to średniawo. Przy biletach po dyszce, kluczowym meczu o utrzymanie i ostatnio dobrej formie, wszystko poniżej 20 tys. jest katastrofą. Zaraz się okaże, że mamy stadion na 45 tys. a za darmo przyjdzie ledwie połowa tego. Sezon wygląda jak wygląda, ale czy my mieszkamy w jakieś pipidówie, że nie możemy choćby przkroczyć 50% pojemności Bałtyckiej w promocyjnej cenie?
Mnie się 10-15 tys. niezbyt podoba (toż to wygląda jak pusty stadion) i wśród znajomych propaguję hasło "Wszysce na Lechię!".

Ps. Do wszystkich, którzy piszą "kto ma być to będzie" mogę tylko powiedzieć, że oczywiście Ci najwierniejsi są najważniejsi, ALE mnie się marzy pełny stadion, moda na Lechię i frekwencja, która nam przyniesie zainteresowanie poważnych inwestorów.
5 kwietnia 2012, 21:33 / czwartek
U mnie wychodzi 9,5 tys.
5 kwietnia 2012, 21:46 / czwartek
10 tys. było jeszcze za dnia
odnośnik
5 kwietnia 2012, 21:59 / czwartek
Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek. Cztery dni sprzedaży przed nami. 20 tysięcy jest jak najbardziej możliwe, zwłaszcza, że pikniki lubią kupować bilety na ostatnią chwilę.
6 kwietnia 2012, 01:04 / piątek
8,9 tys + kibice gosci.
6 kwietnia 2012, 08:12 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 kwietnia 2012, 08:35 / piątek
Kto ma być ten będzie i tyle,czy to będzie 10 tysięcy czy 15 tysięcy naprawdę nie powinno mieć znaczenia,ważne aby każdy zdzierał głos od początku do końca spotkania.A koledze po szalu o nicku LGponadwszystko proponuje trochę pokory wobec fanclubów gdyż 3/4 tych osób kibice z krwi i kości i uwierz mi na słowo że tak jest :-)
6 kwietnia 2012, 09:15 / piątek
LGponadwszystko szkoda klawiatury na takich baranów jak ty.
Zapraszam na parking przed meczem abyś zobaczył ile tzw. przez ciebie kibiców sukcesu przyjeżdża dopingować fenomenalnie grającą Lechię.Uwierz,że nie będą to same dziadki na co powinna wskazywać nazwa "kibice sukcesu" chociaż ostatni sukces to rok 83 i zdobycie Pucharu Polski.
STAROGARD OD ZAWSZE Z LECHIĄ.
6 kwietnia 2012, 10:19 / piątek
LGponadwszystko masz coś do kibiców sukcesu ?? przynajmniej oni są dłużej z Lechią niż ty dddd :)
6 kwietnia 2012, 13:05 / piątek
LGponadwszystko - Data aktywacji konta: 2.04.2012. Sledziku (zapewne), idz leczyc swoje kompleksy gdzie indziej. Trzeba byc mocno pierdolnietym, zeby napisac, ze jak jest sprzedanych ponad 10 tys biletow ze bedzie max 10 tys :) Boli Cie frekwencja oj boli :)
6 kwietnia 2012, 16:26 / piątek
Przed chwilą zajrzałem jak schodzą bilety na młynie. Od godz 12 na sektor V zeszło około 100 biletów.

Mam nadzieję, że przynajmniej V i W się wypełnią minimum w 90%
6 kwietnia 2012, 22:54 / piątek
10100 bez gości
6 kwietnia 2012, 23:18 / piątek
Wg. moich obliczeń (też lubię się w to pobawić przed meczami) w tej chwili jest 11615 bez gości.

Przy okazji meczu z Zagłębiem trzeba brać jednak poprawkę na dwie istotne kwestie. W tym samym terminie co mecz Lechii, odbędzie się pierwszy mecz Wybrzeża. Pytanie nr 1 - ilu kibiców Lechii, którzy wykupili karnety, wybierze się na inaugurację ekstraligi na żużlu?

Druga kwestia. Na mecz z Zagłębiem obowiązuje promocja dla karnetowiczów. Ci mogą zgłosić jedną osobę, posiadającą kartę kibica, do wejścia na mecz za free. Pytanie brzmi, ile takich zgłoszonych osób, dla których już teraz rezerwowane są miejsca w systemie, faktycznie wybierze się na mecz? Prosty przykład - ja zgłosiłem swoją żonę, która ostatnio była na Lechii na inauguracji tego sezonu z Cracovią, a teraz swoje pójście na mecz uzależnia od pogody. Pytanie, ile jest takich zaproszonych członków rodzin karnetowiczów, jak moja żona, i ilu z nich ostatecznie nie pójdzie na mecz?
7 kwietnia 2012, 00:26 / sobota
Można dodać + 3 bo fundnąłem bratu bilet za dyche i mój młody też się wybiera .
Absencja była skutkiem , nie będę nikogo obrażał , osłabienia potencjału i zasobów osobowych Lechii przez złe decyzje " nierządu" , bądź jak w przypadku wcześniej Pęczaka - liścia direct to treneiro . Osobiście mile go wspominam podobnie jak Bączka , Piątka , Buziego , wcześniej Kubę Bławata i wielu prawdziwych BiałoZielonych.
Wracając do "treneiro" to może pobić rekord świata i w jednym sezonie przyczynić się lub asystować do spuszczenia 2 zespołów z ekstraklasy do 1 ligi , w których pracował .
Jednak jako optymistą i wierzę, że damy radę w poniedziałek i w nastepnych meczach oraz w to, że jeszcze zagramy na T29.
7 kwietnia 2012, 01:40 / sobota
Ja również kilka osób zaprosiłem na ten mecz. Frekwencja nie będzie zła, ale oczywiście do perfekcji sporo wciąż brakuje. Spokojnie, zostało jeszcze kilkadziesiąt godzin do meczu..
7 kwietnia 2012, 12:05 / sobota
10,8 tys plus kibice gosci na chwile obecna
7 kwietnia 2012, 12:28 / sobota
Na ostatnią chwilę będą ostre zakupy biletów, ponieważ rzucą się Ci, którzy chcieli obejrzeć żużel. Ten na 99% jest odwołany więc frekwencja wzrośnie jeszcze.
7 kwietnia 2012, 12:35 / sobota
Skąd masz to info, że żużel na 99% odwołany ? Jeżeli przez pogodę to w poniedziałek ma być już ładnie ale to wiadomo jak się sprawdza czyli nie zawsze.
7 kwietnia 2012, 13:03 / sobota
nie moge pojąć jak 2 kluby z regionu na mecze których przychodzi po kilkanascie tysiecy kibicow nie mogą sie dogadać co do godzin spotkań.nie wiem...chora ambicja udowodnienia kto wieksza publike zbierze czy co?
paranoja.
ja oczywiście będę na Lechii ale chcialbym zeby była fatalna pogoda by żużel odwołali i przenieśli na inny termin.
nie bylem na żużlu od kilku lat a nie ukrywam ze chcialbym polaczyc jedno z drugim.
7 kwietnia 2012, 13:19 / sobota
Wybrzeże się nie chciało dogadać. Lige ustala C+ a Polny wyraźnie powiedział, że ma w to wyjebane.
7 kwietnia 2012, 13:56 / sobota
Dokladnie jak LP napisal... Polny ma wyjebane na to, ze C+ ustala terminy meczow a tlumaczac dlaczego zuzel jest na 16 mowil, ze na 13 za wczesnie bo ludzie obiad jedza (?) a na 18:30 lub 19:00 za pozno... no nic pewnie zal kaski na oswietlenie wiec beda 2 warianty... albo bedzie komplet na Wybrzezu czyli 10 tys albo frekwencja spadnie wlasnie przez mecz Lechii...
7 kwietnia 2012, 14:11 / sobota
A moje obliczenia sprzed chwili dają wynik 12621 sprzedanych biletów bez kibiców gości.
7 kwietnia 2012, 15:50 / sobota
corney, z całym szacunkiem, ale kolega luk jest bardziej wiarygodny:)
7 kwietnia 2012, 15:53 / sobota
oooo, 1945, wjechałeś mi na ambicję :) Chętnie zweryfikowałbym z lukiem nasze sposoby obliczeń.

luk - napisz na michal@makor.pl, jak możesz.

Pozdr.
7 kwietnia 2012, 16:08 / sobota
Jednakowoż cieszyłbym się gdybyś przewidział większą frekwencję niż on i gdyby się to sprawdziło:)
7 kwietnia 2012, 16:17 / sobota
Też jestem jaki luk ma system liczenia.

Bo mi wychodzi na tę chwilę 12.383 bez gości.
7 kwietnia 2012, 16:24 / sobota
Ja kiedyś liczyłem ilość miejsc na każdym sektorze, potem te wyliczenia jeszcze sprawdzałem, potwierdziłem, wpisałem w tabelkę.

Teraz chcąc sprawdzić ilość sprzedanych miejsc wpisuję w tabelce, w kolumnie obok ilość wolnych miejsc w danym sektorze. Różnica daje ilość sprzedanych wejściówek.

Suma tych różnic daje aktualny stan zajętych miejsc na stadionie.

Wydaje mi się, że u mnie margines błędu nie może być duży.
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 65
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.531