Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź (5.11.2011 g.18:00)

strona 2/4

3 listopada 2011, 19:14 / czwartek
a jebać tego Wojciechowskiego.
Co do meczu, to lipa co to za mecz bez kibiców gości, nuda panie jak w polskim filmie.
3 listopada 2011, 21:13 / czwartek
ble ble kafarskiego z bandyckiego dziennika
(...)
- Musi być współpraca z kibicami, żeby to wszystko miało sens. Powoli tracę animusz do pracy - mówił trener Kafarski po meczu we Wrocławiu.
Kafarski to Kaszuba, a więc i człowiek twardy, który łatwo się nie poddaje. Utracony animusz szybko odzyskał.
- To były słowa wypowiedziane pod wpływem tego, w jakim stylu zespół przegrał mecz we Wrocławiu.
Ale animusz już wrócił, atmosfera przedmeczowa dopinguje mnie do tego, żeby jak najlepiej zmobilizować drużynę i tę mobilizację w sobotę będzie widać - zapewnia "Kafar".
Szkoleniowiec wierzy, że może ponownie przekonać gdańskich kibiców do siebie.
- Mogę to osiągnąć ciężką pracą dla dobra Lechii i wynikami, które - jestem o tym przekonany - przyjdą w dalszej części sezonu - mówi. - Zdaję sobie sprawę z tego, że do tego, aby Lechia była kompletna, potrzebne jest pełne zaufanie i szacunek między drużyną a kibicami. Będę o to walczył każdego dnia.
- Widzew bardzo dobrze rozpoczął ligę, był jej rewelacją. Później poniósł cztery porażki, ale w ostatniej kolejce znowu wygrał. To bardzo dobry zespół, dobrze czujący się w szybkim ataku, potrafiący grać ciekawą piłkę. Myślę jednak, że złość sportowa, jaka jest w nas po przegranej we Wrocławiu, spowoduje, że mój zespół zdominuje przeciwnika w sobotę i wygramy. Lechia będzie drużyną, która będzie bardziej głodna wygranej - przekonuje szkoleniowiec biało-zielonych.
(...)
- Wprowadziliśmy do treningu elementy ćwiczeń z podziałem na formacje, zawodnicy ofensywni trenują więcej sytuacji podbramkowych. Jestem przekonany, że jeśli tylko zdobędziemy tę pierwszą bramkę, to pociągnie za sobą już serię. Cały czas wierzę w to, że możemy zrealizować cel, jaki postawił przed nami zarząd, czyli zakwalifikować się do europejskich pucharów. Natomiast w tej chwili nie wybiegamy tak daleko w przyszłość. Dziś najważniejszy jest mecz z Widzewem, później najważniejsze będzie każde kolejne spotkanie. Tylko wygranymi i zdobytymi kolejnymi punktami możemy poprawiać swoją sytuację - mówi trener Kafarski.
(...)
Musimy zacząć od własnej konsekwencji w grze, dołożyć do tego skuteczność. Jestem przekonany, że będziemy mieli przewagę, która nas poniesie do wygranej - uważa trener biało-zielonych.

~~~~~~
Motto:
Cały czas wierzę w to, że możemy zrealizować cel, jaki postawił przed nami zarząd, czyli zakwalifikować się do europejskich pucharów...
~~
kafarski świat jakże odległy od rzeczywistości~~
3 listopada 2011, 21:22 / czwartek
W Lubinie zdobyli tą wyczekiwaną od milionów lat bramkę i.. jakoś nie widzimy kolejnych.
4 listopada 2011, 08:30 / piątek
"Cały czas wierzę w to, że możemy zrealizować cel, jaki postawił przed nami zarząd, czyli zakwalifikować się do europejskich pucharów..."

Jasne! zostało 18 spotkań x 3 pkt to daje 54 + 13 dotychczasowych = 67 pkt.
To moze nawet na mistrza starczy!!!

Halo! Halo! Tu ziemia!!!!!

TYLKO LECHIA!
4 listopada 2011, 08:58 / piątek
Przestańcie już chłopa dołować bo się jeszcze zamknie w sobie i będzie dopiero problem ;)
Przecież jeszcze mamy szansę w PP by zagrać w Europie ;) bo mamy półfinał przez zasiedzenie w nim ;)
Niech on żyje w tym wirtualnym świecie - przynajmniej upadek będzie bardziej bolał w zderzeniu z rzeczywistością ;D
Ciekawe kiedy on przestanie palić to zioło ?
4 listopada 2011, 09:01 / piątek
"Cały czas wierzę w to, że możemy zrealizować cel, jaki postawił przed nami zarząd, czyli zakwalifikować się do europejskich pucharów..."

taaaa a świstak siedzie i zawija w te sreberka ......

sam potwierdza to co kiedyś już pisałem , facet oderwany od rzeczywistości
4 listopada 2011, 10:04 / piątek
Sędzią spotkania będzie: Hubert Siejewicz (Białystok)
4 listopada 2011, 13:59 / piątek
beda wyznaczone miejsca dla palaczy odnośnik , mam nadzeje ze w zwiazku z tym znikna z toalet
4 listopada 2011, 14:42 / piątek
A ja i tak będę jarał na trybunie, ot co!
4 listopada 2011, 15:10 / piątek
A jak mi ktoś będzie jarał w twarz, to mu zwrócę uwagę, żeby sobie dmuchał na siebie ot co ;-)
4 listopada 2011, 15:13 / piątek
A ktoś mi powie dlaczego nie będzie można palić w tych strefach np w trakcie meczu?
Rozumiem że są to strefy gdzie dym nie szkodzi tylko w przerwach...
4 listopada 2011, 15:32 / piątek
A po co chcesz palic na zewnatrz w trakcie meczu?
4 listopada 2011, 15:33 / piątek
Mam nadzieję, że Lechia wreszcie pokaże ładną piłkę i udokumentuje umiejętności jakimś porządnym wynikiem typu 3:0 albo 3:1. Bo mi jeszcze wkurw nie minął po tym jak się okazało, że wyspy Lechii w Carrefour na Morenie już nie ma. Tzn. jest teraz obok stoiska Szydłowskiego, ale panie powiedziały, że nie wiadomo, czy dziś w ogóle będą sprzedawać bilety.

Zajebisty moment na przenosiny wyspy. W przeddzień meczu.
4 listopada 2011, 17:05 / piątek
A ja jestem ciekaw gdzie ta cała "promocja Lechii"? Ktos cos widzial? Zeby gdziekolwiek reklamowali mecz z Widzewem? przykro mi to pisac ale jak tak dalej pojdzie to nasz stadion bedzie zapelniany tylko na dolnych trybunach .
4 listopada 2011, 17:06 / piątek
odnośnik Hubert ''remis'' Siejewicz przyjezdza na ''Remis Arene'' hehe
4 listopada 2011, 17:08 / piątek
w radio ESKA reklamują nasz mecz ale KMWTW ;)
4 listopada 2011, 21:23 / piątek
Na chwile obecna biletow sprzedanych 11,1 tys pozdrowienia
4 listopada 2011, 21:27 / piątek
To fajnie, to nie jest temat od biletów. Jest zrobiony inny i nie rób tu burdelu. Zresztą, kurwa, każdy podaje inne dane, zdecydujcie się.
4 listopada 2011, 21:39 / piątek
Jutro na meczu będzie Bączek więc można by go pozdrowić tak trochę :)
Niech kaszub wie że szacunek u kibiców to nie jest pusty frazes.
4 listopada 2011, 21:53 / piątek
@LGPG jakby do "Murinio" cokolwiek docierało to juz dawno podałby się do dymisji...
5 listopada 2011, 00:49 / sobota
Nie ma takiej opcji, żeby jutro nie wygrać z Widzewem. Ekipa z Łodzi jest tak rzadka, że spodziewam się nawet gradu* goli. W ogóle to chyba nadchodzi wreszcie czas żniw. Na 5 meczów, cztery zagramy u siebie i żadna drużyna z tych 4 nie należy do potęg ligi. Czas na przełamanie!

* - biorąc pod uwagę nasze ostatnie potyczki za grad goli uznaję strzelenie więcej niż jednej bramki.
5 listopada 2011, 13:12 / sobota
Kibice Widzewa beda na tajniakach info potwierdzone !

ale łatwo bedzie ich rozpoznac odnośnik
5 listopada 2011, 13:17 / sobota
kolego, pucharpolski

To, że zagramy cztery mecze u siebie na pięć to znaczy tyle co arka w Trójmieście, czyli gówno.

Uważaj teraz. Popatrz sobie z kim graliśmy u siebie w tym sezonie. To dopiero byli potentaci!

Cracovia - oh!
ŁKS - o kurwa!
Górnik - ja pierdolę!
Bełchatów - idą na mistrza!

Tylko Amika była wa miarę mocnym zespołem u nas.

nie ma co, sama elita.. teraz jakby nie patrzeć przyjadą Widzew, Jaga, Ruch i Dyskopolo, także łatwiej na pewno nie będzie.
5 listopada 2011, 14:14 / sobota
1945 ze wszystkim się zgadzam z wyjątkiem Lecha, który jest absolutną czołówką a do nas przyjeżdzał jako lider. Z drugiej strony jakbym się nie wkurzał na wyniki widać, że Lechia grać potrafi. Niezły był mecz z Lechem, dobry ze Śląskiem (w sumie prowadziliśmy grę). Gdyby jeszcze dopracować sytuacje pod bramką to może się jednak nam drużyna obudzi?
Jest dzisiaj szansa na przełamanie - Widzew jest słaby. Są na ten moment najgorzej obok Cracovii grającą drużyną w lidze. Jeśli im nie będziemy potrafili strzelać - i to u siebie - to ja już nie wiem na co tu czekać ze zmianami w klubie.
5 listopada 2011, 14:55 / sobota
Arcybuz,
Jeżeli uważasz, że z amika i Śląskiem gralismy dobrze to masz naprawdę niskie wymagania co do naszej Lechii. Wiosną poprzedniego sezonu mieliśmy jakieś szarpane przebłyski po 10-15minut. Teraz mamy festiwal niedokładności, prezentów oraz zbiegów okoliczności. Dla mnie na boisku wyglada to jakby grała ze sobą banda chlopaków którzy poznali się dopiero w szatni przed meczem i grają jak każdy najlepiej potrafi ale bez pomysłu na gre, za co defakto winię Kafarskiego.
5 listopada 2011, 18:50 / sobota
Gówniana gra bo gówniani piłkarze.
Za dużo kibiców jest na trybunach mają stresa
5 listopada 2011, 18:54 / sobota
Kurwa. Pierwszy raz od dłuższego czasu skazany jestem na C+. Noż tego się nie da oglądać. Nasz stadion nazywają "PGE Arina", piłkarzy i kibiców - "Lechitami". Co za chłam!
5 listopada 2011, 18:56 / sobota
podobno Tadić ma odpalic w drugiej połowie
5 listopada 2011, 18:58 / sobota
I połowa klasyczna:
chaos - wszystkim dyryguje maestro kafarski
5 listopada 2011, 19:06 / sobota
gramy jak kiedyś , rozgrywanie piłki i w obronie i wykop do przodu na pałę :)

Od kiedy LOTOS został sponsorem wszystko zaczelo sie pierdolic ;) ( mówiłem ze tak b ędzie ) , tak samo jak mówiłem że Benson strzeli bramke z Cracovią i sie zablokuje jak Buval;d

Modlę się o utrzymanie

LG!
5 listopada 2011, 19:10 / sobota
bay the way , ma ktoś jakiś kontakt do ludzi z C+ odpowiadających za przydzielanie komentatorów ? Bo to jest już któryś raz z rzędu , że ten tępy komentatorzyna iżywa nazw typu "lechici" co nie powinno sie zdażać profesjonaliście ....
5 listopada 2011, 19:16 / sobota
A Tobie się powinien zdarzyć słownik;] I to zarówno polski, jak i angielski:)
5 listopada 2011, 19:17 / sobota
benson ma prawo miec prtetensje za karte BBBBUUUUUUAHAHAHHAHA co to kurwaaaaaaaaaa jeeeeeeeeesttttttttttttt
5 listopada 2011, 19:19 / sobota
tak szefie , masz rację , przepraszam Cię najmocniej , że popełniłem takie błędy , to już się więcej nie powtórzy i mam nadzieję , że nie będziesz mnie bił :)
5 listopada 2011, 19:24 / sobota
Nie wiem, po jaki chuj szydzisz;] Twoje błędy Tobie, a nie mnie wystawiają świadectwo.;] Weź się lepiej za siebie, zamiast pierdolić.;]

A co do merytoryki Twoich wypowiedzi - zgadzam się. Też mnie uszy bolą od tego nędznego pseudo-komentatora. ;] Pozdroo.
5 listopada 2011, 19:55 / sobota
wypierdoli* tego jebaneg* pseuda trenera! mam dosc!
5 listopada 2011, 19:56 / sobota
pe gie arina...:)
Słaby mecz, zresztą nie pierwszy już
5 listopada 2011, 19:59 / sobota
Sprawdzilo sie to co napisalem na pierwszej podstronie, remis po przeczlapanym meczu. Prognozuje ze do konca roku zdobedziemy 4 punkty. I rok zakonczymy z 18 pkt. Kompromitacja!
5 listopada 2011, 20:07 / sobota
Ale jest postęp. Dawid nie wyłapał kartki.
Bez Traore w wawie będzie ciężko
5 listopada 2011, 20:10 / sobota
juz sie szykuje, zeby postawic duzo kasy na legie :) i mam nadzieje, ze po przegranej z 3, 4 do jaja wreszcie Lechia zmieni trenera, bo to jak gra ta druzyna jest niepojete, to nie druzyna tylko jakis motloch, tak samo jak druzyna naszych braci po szalu Wisly, sciagnali jakis szlam z europy , glupawego maskanta , ktory uwaza, ze to polska pilka jest beznadziejna i dlatego nie mozemy wygrac z zachodem, normalnie to co za trener ? jeden i drugi do wymiany, nasz od razu, Wisly po sezonie
5 listopada 2011, 20:14 / sobota
Kurwa kolejny, który Lechijce fpierdolu życzy. I to jeszcze 4:0. Ja pierdole, co za ludzie.
5 listopada 2011, 20:20 / sobota
z takim poziomem gry to w W-wie będzie powtórka z półfinału Pucharu Polski z poprzedniego sezonu....niestety...

co przez 2 tygodnie zmieni kafarski jak od pamiętnego spotkania z pseudoinwestorem kucharem minęło już półtora miesiąca i dalej gramy padakę, i uwaga strzeliliśmy JEDNĄ BRAMKĘ (!)...
5 listopada 2011, 20:23 / sobota
@duch..19 oczywiscie, ze tak i co w tym zlego ? czasem trzeba zrobic krok w tyl, zeby potem bylo lepiej , taka porazka paradoksalnie moze tylko polepszyc sytuacje, tak samo mowilem przed meczem z Wisla, ze jak go wygramy to bedzie to pyrrusowe zwyciestwo i poki co wszystko sie zgadza, kafar nadal trenerem, a my idziemy coraz nizej ...
5 listopada 2011, 20:27 / sobota
no komentarz z dupy jak nigdy, Lechici i PGE ARINA to hity, oraz jak Traore dostał zółtą to mówił że to Benson :P
5 listopada 2011, 20:29 / sobota
Podam taka ciekawostkę statystyczną odnośnie całego roku 2011 tabela wygląda tak:
10.Lechia G. pkt 34 w 28 meczach bramki 21-26 mecze, u siebie 4-7-2 bramki 10-9
11.Korona pkt 32 w 28meczach
12.Zagłębie pkt 30 w 26meczach
13.Bełchatów pkt 29 w 28meczach
14.Craxa pkt 27 w 27 meczach
5 listopada 2011, 20:33 / sobota
1.Śląsk 54pkt 2.Wisła 50pkt 3.Lech 47 pkt
5 listopada 2011, 20:35 / sobota
zastanawia mnie najbardziej to czemu kafar uparcie wystawia tych samych zawodników skoro wiadomo ze i tak bramki nie strzela chyba lepiej by było ogrywać mlodych jedno jest pewne Tadic i Benson powinni dograc sezon w rezerwach a potem papapapa brac młodych napewno ktoś strzeli mamjuz dosyć bensonów tadiców caciców sazankowów buvalów itp ...PO CO SZKOLI SIE W LECHII MŁODE ROCZNIKI PO CO????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 listopada 2011, 20:43 / sobota
Kafarski za karę powinien iść na kolanach do Kościerzyny, a piłkarzom urządzić pod prysznicem jakieś lodowate bicze wodne, a nie ciepłą kąpiel.

Niech oni wypierdolą ten cały szrot zagraniczny. W Warszawie będzie kolejny wpierdol, chociaż nasza obrona aż tak tragicznie nie gra..

Najbardziej zawiódł mnie dzisiaj Wiśnia, strzały "mocne" jak przedszkolak. Co się stało z tym zawodnikiem?!
5 listopada 2011, 20:55 / sobota
Kafarski WON! Tyle mam do powiedzenia po tym meczu.
5 listopada 2011, 20:56 / sobota
Panie trenerze:

1. Obroną nie wygra się meczu, można tak jedynie zremisować
2. Nie opłaca się dziś grać na remis, w żadnym meczu, skoro zwycięstwo warte jest trzy remisy. Nasz remis u siebie z Lechem Poznań też był porażką.
3. Janicki nie nadaje się na skrzydłowego.
4. Pomoc Lechii nie wymienia piłek, nie wymanwerowuje przeciwnika. Zacznijmy grać jak dawniej, z klepki, z pierwszej piłki. Niech Pan spróbuje już na najbliższym wyjeździe.
5. Paweł Nowak powinien długo odpocząć.
6. Do Lechii musi wrócić Bajić, jedyny, który potrafi odegrać celnie z pierwszej piłki.
7. Niech Pan zapyta Razacka Traore, czy w tym Burkina Faso ma jeszcze kilku kolegów, grających jak on. Trzech takich i jesteśmy mistrzem Polski. Ten gość nie ma po prostu z kim grać, może z jednym Airapetianem.
8. Vucko, Kożans, Andruskevicius - tym ludziom trzeba wytłumaczyć, że wybijanie piły na oślep w pole jest fajne może w 3 lidze, ale to jest ekstraklasa, tutaj piłkę się szanuje.
9. Benson, Pietrowski, Dawidowski, Wiśniewski to nie są piłkarze na ekstraklasę. Piotr Wiśniewski, niegdyś postrach bramkarzy, autor atomowego strzału i bramki w meczu z Arką dziś strzela jak panienka, w stuprocentowej sytuacji prosto w bramkarza.
10. Nasza pomoc praktycznie nie istnieje, bo Surma gra niemal jak obrońca a na bieganie do przodu jest za wolny.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.436