Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź (5.11.2011 g.18:00)

strona 3/4

5 listopada 2011, 20:57 / sobota
Młode roczniki mówisz. To w Gdańsku najlepsze bedą roczniki statystyczne. A czym te młode roczniki mogą się pochwalić? Przecież oni nawet w regionie o niczym nie decydują. Wokół Lechii dobrami się towarzystwo i zamiast dobrych trenerów grup młodzieżowych pozatrudniali byłych Lechistow i to jest efekt. Wydaje ci się, ze zawsze i za wszelka cenę Lechista trener? Ja myślałem, ze to wyniki się liczą.
W Lechii i związanych z Lechia dobrych trenerów można policzyć na 4 palcach, reszta to etaty dla byłych Lechistow co nie maja gdzie się podziać. No, z jednym albo dwoma wyjątkami.
Pierwsza drużyna gra piach, juniorzy tez, wiec widać ze wykorzystują okazje i doja od sponsorów póki można. Sponsor wynołów nie wymaga wiec ciśnienia brak. Kto ma wymagać? Ich kolega Turnowiecki?
To jest tragedia.
5 listopada 2011, 21:00 / sobota
Moje odczucia co do meczu:

1. Kafarski WON !
2. Kubicki WRÓĆ !
5 listopada 2011, 21:12 / sobota
Popieram - zamiast Kafar won! powinno być Dariusz Kubicki, więcej inteligencji
5 listopada 2011, 21:13 / sobota
a kafarski dalej swoje pierdoli:
"Wierzyłem, że będzie to dla nas przełomowy mecz. I dlatego tym bardziej żałuję, że kibice którzy przyszli na stadion obejrzeli Lechię w średniej dyspozycji. Był to najsłabszy z ostatnich naszych występów. Mieliśmy jednak swoje sytuacje i gdybyśmy na początku drugiej połowy wykorzystali jedną z trzech takich okazji, zapewne wygralibyśmy to spotkanie. A tak do naszego obiektu przylgnęło trochę ironiczne określenie "Remis Arena". Niestety, w naszym zespole wciąż zawodzi skuteczność. Na pocieszenie możemy pochwalić się natomiast najlepszą defensywą w T-Mobile Ekstraklasie. Teraz mamy przerwę na kadrę. Te dwa tygodnie chcemy poświęcić na rozsądną pracę. Później czeka nas ciężki wyjazd do Warszawy na Legię, a jesień zakończymy trzema meczami u siebie. Musimy zacząć wygrywać, bo zwycięstw potrzebujemy jak ryba wody."

~~~~
a Lechia potrzebuje zmian jak człowiek powietrza!
5 listopada 2011, 21:15 / sobota
No i ryży się dziś zaśmiał nam w twarz a cały stadion bez reakcji....
5 listopada 2011, 21:15 / sobota
moze trzeba dodać wątek Kubicki wróć!!!
5 listopada 2011, 21:20 / sobota
Oprocz meczu z Podbeskidziem to najslabszy mecz w tym sezonie. Wisnia, Andrius, Pietrowski, Nowak i Tadic to byla katastrofa. Dlaczego zdecydowanie najlepszy zawodnik w tej rundzie - Fortepian zaczyna jako rezerwowy? Jak wszedl to przynajmniej kilka razy wymienilismy celne podania w ofensywie. Pawlowski niestety czuje ze jeszcze kilka bramek przez niego stracimy jest mocno niepewny przy wyjsciach i przy wybiciach pilki. Brakuje Bajicia i Lukjanovsa. Kafarski out ale wiele to w tej chwili nie da.
5 listopada 2011, 21:21 / sobota
a przepraszam kim jest obywatel ryży?
huj mu w dupe i kamieni kupe !!
5 listopada 2011, 21:23 / sobota
Ja mam inne zdanie.
Tacy piłkarze jak Wiśnia, Tadić, Benson no i Traore.. przecież oni mają potencjał..
Tylko co oni mają osiągnąć.. jak raz że oni fizycznie są słabi (błąd w przygotowaniach), nie wiedzą jak grać, jak wyprowadzać kontry, jak dograć do partnera no i oczywiście jak grać z ambicją !
Zero motywacji.
5 listopada 2011, 21:23 / sobota
Kafarski ma pewną posadkę i nic go nie ruszy, więc pluje nam kibicą w twarz. Wielki szacunek za to co zrobił ale teraz to już jest człowiek bez honoru... Jak dalej będzie zarząd trzymać go na stanowisku to naprawdę będziemy mieli najpiękniejszy stadion w pierwszej lidze jak to już z nas szydzą...
5 listopada 2011, 21:26 / sobota
kurwa za to co Dawid i bodajże Janicki (tu mogę się mylić) odjebali powinni być jebani na każdym meczu
5 listopada 2011, 21:29 / sobota
Ja widzialem w tej szmacie tylko Dawida.

PS: Janicki uciekł szybko do szatni jak 3/4 wkładów do koszulek.
5 listopada 2011, 21:31 / sobota
Nie ma już żadnych argumentów dla Kafara. Drużyna gra słabo, niemrawo, niepewnie, brakuje jej ognia, werwy, polotu, koncepcji gry w ataku, nie ma wariantów które zawodnicy będący przy piłce mogliby zastosować. Nawet krótkie podania są czasem za lekkie i niecelne. Zawodnicy nie mają zaufania do siebie samych i do kolegów. Brakuje szybkości, nie widzieliśmy dziś żadnego piłkarza Lechii szybszego od zawodnika Widzewa. Może poza Traore, który pod każdym względem jest niestandardowy, ale dziś wyróżnił się też sporą ilością strat. Jeden Surma walcząc za dwóch nie wywalczy nam awansu do pucharów, poza tym ma 34 lata i powyżej pewnego poziomu też już nie podskoczy.

Poziomem próbujemy równać zespołom, z którymi gramy: z Widzewem Lechia zagrała słabiej niż z Lechem i Śląskiem, bo i WIdzew zagrał dziś beznadziejnie niemrawo. Ale Widzew o puchary nie walczy, więc potrafi od początku do końca gry remis uszanować.

Nie ma dziś szans na zakwalifikowaie się do pucharów, w ostatnich pięciu latach trzecie miejsca w lidze zajmowały kluby, które zdobywały: 52, 60, 59, 53 i 49 punktów.
To daje średnią 54-55 punktów, nam do tego wyniku brakuje 40-41 punktów w 17 meczach - chyba nikt nie ma wątpliwości, że to utopia i wynik nie do osiągnięcia.

Właściciele i zarząd klubu stoją więc przed paradoksalnym tematem: można zostawić Kafara do przerwy zimowej i poszukać na spokojnie kogoś kto będzie od wiosny budował drużynę na kolejny sezon. Oczywiście przy założeniu że zdobędziemy tyle punktów, aby się utrzymać. No ale z najlepszą defensywą w lidze nie powinno być z tym problemu :)

Nie podoba mi się sposób w jaki Kafar jest traktowany. Owszem, można żądać jego dymisji, ale "won, precz i wypierdalaj" do kogoś kto ma Lechię w sercu to przegięcie.
5 listopada 2011, 21:32 / sobota
Chciałbym zauważyć jeszcze jedną rzecz. Sam mam karnet, ale czekałem z kolegą pod kasami, gdyż chciał kupić bilet przed meczem. W związku z czym chciałbym zauważyć jedną sprawę. Owszem, można kupić bilety do końca I połowy, ale nie na sektor Zielony, na który sprzedaż biletów jest automatycznie blokowana przez system sprzedaży biletów z momentem rozpoczęcia meczu.

Kibicom dano do wyboru - albo prosta sektor 13 albo won. Tym sposobem spora część osób na hasło, że biletów na zieloną już nie sprzedają, bo system taką możliwość zablokował, momentalnie odeszła od kasy.

Zastanawiam się przy tej okazji nad jednym, skoro nie zależy im na wynikach, nie zależy im na frekwencji, nie zależy im na kibicach, nie zależy im nawet na pieniądzach...to na czym im jeszcze kurwa zależy w ogóle?? Przecież to jest kpina! Ani zarząd, ani piłkarze, ani tym bardziej ten śmieszny pseudoinwestor nie dorośli nawet, żeby zarządzać pasem zieleni przed stadionem, a co dopiero samym stadionem i infrastrukturą przystadionową...
5 listopada 2011, 21:32 / sobota
kryycha ocb?
5 listopada 2011, 21:33 / sobota
to mial byc inny zespol walczacy to sa slowa kafara?
to ja sie pytam co on bierze bo jest zajebiscie mocne dwa wslizgi w 2 połowie meczu co za ambicja.jesli chodzi o gre to brak slow tego sie kurwa nie da ogladac pozdr
5 listopada 2011, 21:35 / sobota
Kafarski juz nic nie zmieni na lepsze. Sam to napewno doskonale wie.
5 listopada 2011, 21:35 / sobota
Jeżeli po dniu dzisiejszym kafar nie złoży dymisji to oznacza, że jest zwykłą szmatą, którą trzymają tutaj tylko i wyłącznie pieniądze. On żadnym lechistą nie jest i nigdy nie będzie.

Najlepiej jakby wy%%%#@@#% do swojej Kościerzyny i przy okazji zabrał takie odpady jak Nowak, Pietrowski, Dawidowski, Poźniak, Deleu, Tadić, Benson i Wiśnie.

KUBICKI WRÓĆ!
5 listopada 2011, 21:38 / sobota
Simek 1945% racji !

Sam do końca nie wiedziałem czy dam rade przyjść dzisiaj na mecz, o godzinie 15 chciałem kupić bilet online ale co chwile wywalało błędy i niestety nie kupiłem tą drogą biletu.

O 17 byłem w Madisonie tam niestety tempo obsługi jest dramatyczne więc wybrałem się do kas na stadion, byłem na miejscu o 18:05 i co się okazało ? Że bilet można kupić tylko na sektor numer 13. Pierdole taki układ i zawróciłem do domu, zdążyłem obejrzeć końcówkę II połowy...

Skoro ten jebany zarząd ma wyjebane w kibiców to ja mam wyjebane na mecze Lechii w Gdańsku i jeżdżę tylko na wyjazdy.
5 listopada 2011, 21:43 / sobota
Kafar won i niech zabierze ze sobą Dawida a , Dawid niech zabierze koszulkę Żydzewa i niech jeszcze pejsy sobie dorobi i zapuści brodę.
5 listopada 2011, 21:45 / sobota
Cin Drailig oto ze ta kurwa chodzila po meczu w koszulce zydow. jeszcze ktos napenwo chodzil, tylko nie zwrocilem uwagi kto
5 listopada 2011, 21:45 / sobota
Dawidowski pajac żydowski...
5 listopada 2011, 21:47 / sobota
Odblokowany dzieki, ja niestety równo z gwizdkiem musiałem wyjść więc nie widziałem. Jeśli to prawda to niech idzie do żydzewa pajac jeden
5 listopada 2011, 21:47 / sobota
Janicki miał przełożoną tylko przez szyję, jednak była odwrócona.
5 listopada 2011, 21:55 / sobota
Po dzisiejszym meczu pozostaną mi 3 rzecz:

1. Kafarski miej honor i wypierdalaj...
2. Sprzedaż biletów ograniczająca sektory ( byłem w szoku jak mi znajoma o tym powiedziała! )
3. Dawidowski w nieswojej koszulce- honor?

Nie o taką Lechię kurwa mać walczyliśmy!
5 listopada 2011, 21:56 / sobota
Dawidowski ty kurwo , wypierdalaj do Łodzi !!!

Jak można założyć tak szmate ;/ brak szacunku do kibiców

WYPIERDALAJ !!!!

Czy wygrywasz czy nie...
5 listopada 2011, 21:57 / sobota
Nigdzie się nie wybiera Kafar:

- Liczyliśmy na to, że ten mecz będzie przełomowy. Że wywalczymy zwycięstwo, strzelimy gole, pokażemy efektowną grę, a kibice wrócą do domu w dobrych nastrojach. Niestety, nie udało się. Ten mecz pogłębił sytuację, w której się znaleźliśmy. Piłkarzom potrzebne było wsparcie. Musimy jednak z tej sytuacji wyjść jak najszybciej.
Mamy problem ze strzelaniem bramek. Staram się jednak szukać też pozytywów – mamy najlepiej grający w obronie zespół. Po raz kolejny jednak nie udało nam się wykorzystać żadnej okazji. Czas pracuje dla nas i mam nadzieję, że podczas kolejnego meczu z Legią nie będziemy rywalom przeszkadzać, ale też będziemy konstruować akcje i strzelimy bramkę – powiedział Tomasz Kafarski.
5 listopada 2011, 22:02 / sobota
Dawid Zawsze Z Lechią
Czy Remis To wynik Dobry Czy Nie ?? 13 Meczy 6 Goli .4 Mecze jeden Gol Pawłowski Brawo!!!! ten aspekt tylko na Plus+ Nie Chce Mysleć Co By Było Gdyby Nie Ty !!! Wojtek......!!!

Była chociaz zabawa ze kilka minut piłka nie była w polu karnym ani Lechii ani Widzewa i to kilka dobrych razy i minut Zenada jak by ktos dzis widział mecz Korony vs Bełchatów to Mecz NaPGE naprawde stało na bardzo bardzo zenującym poziomie...

Lechia To MY!!!!!!!!
kafarski Musi Odejść!!!!!
5 listopada 2011, 22:03 / sobota
Dawidowski tłumaczył się, że założył tą koszulkę tylko dlatego bo była Beniuka (wielkiego byłego Lechisty ehm ehm)

Na ruchu 10 tysięcy. (Może trochę więcej jak żydzew i elana wpadnie)
5 listopada 2011, 22:07 / sobota
Co do biletow to system tez blokuje sprzedaz biletu po godzinie 21. Mniej wiecej o 20:55 jest koniec i tworzy sie raport z iloscia biletow. Wiec gdyby przed kasa zostala jedna osoba chcaca kupic bilet to nie ma takiej opcji, brawo ; )
5 listopada 2011, 22:10 / sobota
olo gda Kafar ma w sercu Lechię?To najwiekszy szkodnik Lechii - oczywiscie zaraz po inwestorze z 60 baniek budzetu.Liczyłem,ze ten człowiek zachował resztki honoru i godnosci, i dzis poda sie sam do dymisji.Ta menda przynosi wstyd wszystkim porzadnym Kaszubom.Sam mecz to tragedia- powrot na Traugutta coraz bliższy......

ps.ponoć Sazankow sie odgrażą,ze jak wyleczy kontuzję to wszystkim niedowiarkom pokaże jak sie strzela gole.......
5 listopada 2011, 22:13 / sobota
rambus, ale sz dawidem to sie nie zgodze. spokojnie koszulka bieniuka, kolegi dawida, aszego wychowanka to raz. a dwa, ze ja beda pilkarzem placilbym klubhowi za kazda swoja koszulek bym mogl sie po kazdym meczu wymieniac z innym klubem. dla mnie byla by to pasja i uwienczenie kariery a do tego mily aspekt, by kiedys wnukowi pokazac bogata kolekcje koszulek.
spokojnie :) nie nerwowo
5 listopada 2011, 22:15 / sobota
Sazankow niech się lepiej w spokoju przygotuje żeby nie odniósł kontuzji podczas spotkania z dzieciakami w którejś szkole
5 listopada 2011, 22:17 / sobota
Huj czy wychowanek ale herb żydów jest na koszulce..

Mógł ją założyć póżniej a nie ze podchodzi w niej do naszego sektora..

Wyjebane mam w niego !!
5 listopada 2011, 22:19 / sobota
tak na marginesie to ciezko znależć drużyne która tak jak my w 13 meczach strzeliła 6 goli wstyd i hańba odnośnik
5 listopada 2011, 22:20 / sobota
@ ULG

jak narazie Dawid może się pochwalić kartkami bo bramek jak i koszulek nie ma zbyt dużo
5 listopada 2011, 22:26 / sobota
ULG nie pierdol kocopołów o tym że dawidowska to kolekcjoner koszulek. Gra słabo, ale to co okazał kibicom zakładając koszulkę widzewa i pochodząc do sektora to albo prowokacja albo skrajna głupota. Obie opcje go dyskwalifikują z dalszego grania w Lechii.
Kafar, trzeba umieć powiedzieć dość! Zrobiłeś wiele dla Lechii, ale każdy następny mecz to rozmienianie tego na drobne, bardzo drobne.
5 listopada 2011, 22:26 / sobota
wole dawida szarpaiacego zapierdalajacego niz freda i tadicia :)

tylko napisalem, bo niektorzy, nie odrozniaja ze pilkarz to grajek nie kibic. dla nas lechia na cale zycie dla nich to w 1 kolejnosci praca.
5 listopada 2011, 22:31 / sobota
jedynie co dawid szarpie to freda...
5 listopada 2011, 22:50 / sobota
jedyny plus tego meczu to to, że wygrałem flaszkę:) a powód zakładu był taki że Kafar miał się podać do dymisji a nie podał.... mecz dramat, qrwa przez moment zastanawiałem się co musi się stać aby wisnia strzelił gola.... dramat dramat i jeszcze raz dramat, na ruchu jakieś 10 tysia ale i tak nic się nie zmieni. Dla mnie Kafar to pindol bez jaj i tyle. Każdy mający trochę ambicji wziąłby dupę w troki i poszedł...
KAFAR WON
5 listopada 2011, 22:50 / sobota
Za duzo jest niedokładnych podan i glupich strat. Pietrowski w ogole nie mysli na boisku ! Co to ma kurwa byc ?! Ci " pilkarze" uwazaja sie za profesjonalistow ? Gdyby nimi byli to by potrafili uzywac obu nog w meczu, a nie, ze nie potrafia slabsza noga dobrze i mocno podac na 10metrow. Inna sprawa to to, ze dzis wszystkie wrzutki w pole karne byly po ziemi i za lekkie... Na goraco to tyle.

+ Kafarski out !
5 listopada 2011, 22:51 / sobota
Dno i dwa metry mułu, nie pamiętam już bramki dla Lechii (w Lubinie akurat byłem w kiblu), Kafar zero honoru, po dzisiejszym meczu brak podania się do dymisji...wstyd ,jak ty człowieku w lustro możesz patrzeć

ps.Dawid niech się cieszy, że ma za trenera pana chaosa, bo by zapierdalał w tej czerwonej szmacie specjalem do Wawy i gówno zmienia że to koszulka Bieniuka
5 listopada 2011, 22:51 / sobota
to niech kurwa pracuje, a nie pajacuje jak to dla niego praca
nie dość, że gra jak paraolimpijczyk (nie obrażając tych ludzi) to kurwa jeszcze się zachować nie umie gamoń
5 listopada 2011, 22:56 / sobota
po dzisiejszym meczu nie wiem co napisać. Jestemntotalnie rozczarowany, mimo ze nie nalezę do zwolenników Kafara. liczyłem na mały cud.
Niestety poraz kolejny "trener" podał nam kotleta niezdatnego do spozycia.

Szkoda gadac o mizerii panującej na boisku. Moge tylko wyróznic: Andriusa za to ze zagrał najgorzej jak mógł (lewa obrona do wymiany- lewon tez cienki), potrzebne solidne zamienniki dla Surmy i Nowaka, o napastnikach nic nie moge powiedzieć bo w zasadzie nie dostali zadnej piłki.

Chyba najgorzy mecz w tym sezonie na PGE, dno i kilomułu.

PS. Jesli do środy nie zmienią trenera to do meczu z Ruchem milknę na tym forum.

Po co pisać o oczywistościach jesli są olewane przez "górę". MAM DOSC TEJ MIZERII I PIERDOLENIA O TYM ZE JUZ......
CHUJ albo zmiany albo na trybunach bedzie 5-6 tys. Kuchar zastanów sie o co kaman? Chyba ze juz tylko checsz opchnąc klub.........

TYLKO LECHIA!
5 listopada 2011, 22:59 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2011, 22:59 / sobota
I ta zalosna taktyka. Zamiast zagrac 4-4-2 to Kafarski ciagle w tym pieprzonym 4-3-3... Ja nie wiem co on w tym widzi. WANIA WRACAJ !
5 listopada 2011, 23:07 / sobota
Ja już to znajomym powiedziałem ale powiem to jeszcze w internecie. Na Lechię chodzę od 11 lat i nie przyjdę na mecz dopóki Kafar będzie trenerem. Będę się trzymać tego by moje ciężko zarobione pieniądze nie wpadały do kieszeni zarządu. Gdybym telefon miał w T-mobile to juz bym się był w Play albo Orange. Ktoś może powiedzieć że to jest przesada ale na każdym meczu dawałem z siebie 1945% w końcu mówie dość innej drogi nie widzę. Dziękuje Dobranoc.
5 listopada 2011, 23:07 / sobota
Kafarski wypierdalaj i tyle w temacie....
5 listopada 2011, 23:09 / sobota
Ten mecz to była niewyobrażalna padlina. Zapowiadałem grad goli i łatwe 3 punkty, ale nic takiego nie miało miejsca. Nasi grali tak, że aż zęby bolały. Trudno napisać coś pozytywnego o meczu. Może to, że Widzew nie grał lepiej? Albo że większość drugiej połowy Lechia (nieudolnie, ale jednak) nacierała? Marne pocieszenie.
5 listopada 2011, 23:15 / sobota
Kuchar, staraj sie szybciej sprzedac ten klub komus, komu zalezy na pilce. Nie po to tyle zajebistych ludzi pracowalo na to, ze mamy Lechie w ekstraklasie, zebys niweczyl ten trud. Zabieraj kase i wypad profesorku. Kafar - obrona jest super, ale w pilce chodzi o to, zby strzelac gole, a nie zeby sie bronic... Jak atak jest dobry, to strzeli zawsze jedna bramke wiecej niz spieprzy obrona i mecz wygrany. Proste?
Czarny dostal 4 -ta kartke i nei zagra na (L) czyli jedyny, ktory cos gra pojdzie na trybune...Miejmy nadzieje, ze wroci Machaj i Wania...inaczej mamy kibel totalny: wtope w Wawie, lipe z Ruchem, Jaga i Polonia....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024